Autor Wątek: Primera Division- liga hiszpańska.  (Przeczytany 75566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Primera Division- liga hiszpańska.
« dnia: Października 06, 2005, 22:52:00 pm »
Liga hiszpańska w moich oczach jest najefektowniejsza liga. Gra sie tam ladnie i skutecznie. Moim ulubionym zespolem z ligi hiszpanskiej jest Barcelona, ktora potrafi pokazac ladny spektakl. Najbardziej nie lubie realu, bo tam jest przepych gwiaz, ktorzy czesto nie potrafia razem grac. Taka jest moja opinia, ktos moze sie z nia nie zgodzic, ktos wrecz przeciwnie. A Wy co sadzicie otej lidze?
Aktualna tabela:
1. Getafe   6   14   11 - 6   
2. Celta   6   13   10 - 6   
3.   Madryt   6   12   14 - 6   
4.   Osasuna   6   12   7 - 5   
5.   Barcelona   6   9   11 - 7   
6.   Valencia   6   9   10 - 9   


 7.   Deportivo   6   9   6 - 5   


 8.   Saragossa   6   8   8 - 6   


 9.   Villarreal   6   8   9 - 8   


 10.   Atletico   6   7   6 - 6   


 11.   Malaga   6   7   7 - 8   


 12.   Racing   6   7   3 - 4   


 13.   Espanyol   6   7   5 - 7   


 14.   Sociedad   6   7   9 - 14   


 15.   Sevilla   6   6   4 - 5   


 16.   Cadiz   6   6   4 - 6   


 17.   Betis   6   6   4 - 7   


 18.   Athletic   6   5   7 - 9   


 19.   Alaves   6   5   6 - 10   


 20.   Mallorca   6   4   7 - 14

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #1 dnia: Października 08, 2005, 00:12:33 am »
Ja uwielbiam tak samo jak Ty Barce za niepowtarzalny styl z Ronaldinhiem na czele (jego drybling rządzi). Lubię też dość Valencie. Ja mimo iż nie przepadam za Realem to jednak kocham mecze gdy spotyka się Barca z nimi i oba kluby są w wysokiej dyspozycji.

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #2 dnia: Października 09, 2005, 22:05:44 pm »
Lubie Barcelone za piękne i cudowne mecze. To co  nieraz robią na meczach jest niesamowite. Nie lubie strasznie realu , chyba nie musze pisać czemu. Zeszłym sezonie kibicowałem też Sevilli , szczególnie jak wygrała z Realem 1:0 akurat udało mi się obstawić ten mecz i był dużyyy kurs i wygrałem dzięki temu sporo kasy  :wink:
When dreams become truth... Play Station 3

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #3 dnia: Października 09, 2005, 22:13:35 pm »
ja tu się niektorym naraże ale jestem do końca wierny Realowi. Choć oglądam tez inne drużyny (min Barce). Jestem po prostu kibicem football'u.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #4 dnia: Października 27, 2005, 23:06:07 pm »
No w końcu Barca zaczyna piąć się w górę. A ja już nie mogę się doczekać derbow europy BARCA - REAL (chciałbym aby na ten mecz wykurował się Ronaldo żeby fani Realu nie mogli tłumaczyć się po porażce jego nieobecnością :twisted: )

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #5 dnia: Października 29, 2005, 13:28:57 pm »
Real cos ostatnio kiepsko przędzie :) Jak tak dalej pojdzie to nawet na puchar UEFA sie nie zalapia  :wink:

Tarniak

  • Gość
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 01, 2005, 10:41:19 am »
Ronaldo Ronaldem, ale nie bez powodu Real zwany jest Raul Madrid :wink:. I mimo, iż nie godzę się z różnymi decyzjami klubu, pozostaje wierny po każdej porażce :P.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 18, 2005, 20:42:37 pm »
Już jutro wielki mecz! Ja obstawiam  2-1 dla Barcelony. A propo wiecie czy ten mecz poleci na TV Real Madryt? A może na jakimś włoskim? Proszę o odp. bo mam dekoder poslatu dzięki któremu dostałem wczoraj 6 z angielskiego...ale to już inna historia :)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 18, 2005, 20:47:59 pm »
No, jutro to się będzie działo, najbardziej lubię takie 'derby' wtedy jest największa zadyma :P
Mecz będzie bardzo ciekawy, w takich meczach nie da się obstawiac wyników :P choć wolałbym aby Real wygrał :wink: przede wszystkim ze względu na Zidane'a. Mojego największego idola. Zizou to dla mnie istny wzór i prawdziwy geniusz...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 19, 2005, 12:08:07 pm »
Cytat: "Jarek"
mam dekoder poslatu dzięki któremu dostałem wczoraj 6 z angielskiego...

A mnie pani pochwalila, bo wiedzialem co jedza dinozaury :D
Stawiam na Barcelone. Dlaczego? Poniewaz ten klub jest mi blizszy, bo graja ladna i efektowna pilke (a zarazem efektywna). A Real to tylko grupka gwiazd.

Tarniak

  • Gość
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 20, 2005, 10:52:22 am »
:cry: A ja wciąż nie wierzę, w to co się wczoraj stało. :evil:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 20, 2005, 10:55:22 am »
Cytat: "Tarniak"
A ja wciąż nie wierzę, w to co się wczoraj stało.

A ja wierze i bardzo sie z tego ciesze. Najbarziej spodobal mi sie komenatzr kibica realu na ich stronie:
Cytuj
Koniec świata

Don

  • Gość
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 20, 2005, 11:37:27 am »
Kiedy byłem na pierwszym roku studiów (teraz jestem na piątym) odbywal się dwumecz Real - Barca w ramach Ligi Mistrzów. Madrycka drużyna przyjechała do Barcelony i pokonała Blaugranę 2-0 (była to pierwsza porażka Barcy na własnym boisku w meczu z Realem od bodajże lat 80'tych). Oglądałem ten mecz ze swym kumplem - fanem Realu - u niego na chacie. Pamiętam jak wracałem do domu - byłem zły, w dodatku Barca pogrążyła się w chaosie na następnych kilka sezonów. Tyle jeśli chodzi o prehistorię...

Wczoraj obejrzałem mecz w towarzystwie tego samego znajomego. I tym razem to ja byłem w wyjatkowo dobrym nastroju. Real nie istniał (a tego się nie spodziewałem, bo myślałem, że jedak bardziej się zmobilizują - tak jak wiosną tego roku).  Patrząc na Królewskich doprawdy nie widać tych 90 milionów "ojro" wydanych na transfery. Perez wydał wielką kasę na Robinho, kierownictwo Dumy Katalonii zainwestowało w szkolenie od trzynastego roku życia Messiego. Efekt? Ten pierwszy czarował minami sędziego (efekt - żółta kartka). "Mesjasz" wykonał kilka rajdów na najwyższej szybkości, wyjątkowo boleśnie udowadniając obronie przeciwników ile im jeszcze brakuje.

Tyle młode talenty. Jednak prawdziwymi gwiazdami były te świecące na firnamencie katalońskiego nieba. Samuel "koszmar Pereza" Etoo w swym stylu - przyśpieszenie na 2m zostawiające obrońców w tyle i prosty strzał dały prowadzenie 1-0. Po przerwie dwie akcje Ronaldiho (napisanie, że mijał obrońców jak tyczki byłoby obrazą dla tych drugich) oraz dwa strzały (odpowiednio w krótki i długi róg bramki) dały wynik 3-0.

Tak gra Barca, która jest obecnie w bardzo dobrej dyspozycji. Zobaczymy czy zachowa ją do kwietnia i maja, gdy rozstrzygnie się rywalizacja w Lidze Mistrzów. A Real? To taki supermarket, prawda? Bo z drużyny piłkarskiej nie kojarzę...   :wink:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 21, 2005, 09:16:20 am »
Real bije kolejne niechlubne rekordy .Po batach na Camp Nou w zeszłym sezonie teraz  zostaje upokorzony  na własnym terenie .Real moze i zdobedzie wicemistrzostwo Hiszpanii ,ale  o Puchar Mistrzów bedzie bardzo ciężko .Przewiduje scenariusz z poprzednich nieudanych dla ,,Galacticos(miano absolutnie obdarowano na wyrost) sezonów .W chwili obecnej  jest duza ilosc zespołow ,ktorzy teraz prentuja sie lepiej (m.in Bayern , Juventus)od hiszpanskiej druzyny .Ciekawe co uczyni prezes klubu jeslui pk raz kolejny  nie siegnie po najwazniejsze trofeum  klubowe w Europie .Bo według mnie tej druzynie trzeba rewolucji .Gra tam za duza ilosc  zawodników ,którzy pilkarsko osiagnelki juz niemal wszystko i nadla decyduje o sile zespołu . . Tutaj trzeba batrdziej spektakularnych zmian zarówno w składzie jak i na stanowisku trenera .Na dzien dzisiejszy Real to mieszanka starych i mlodych , którzy nie potrafia sie jakos dogadac na boisku .Przynaimniej na miare oczekiwan  wlodarzy klubu i kibiców .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 21, 2005, 22:07:59 pm »
To co sie dzieje w Realu woła o pomste do nieba ale za to Barcelona poprostu WOW  :lol:

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 11, 2005, 23:47:17 pm »
11 zwycięstwo z rzędu Dumy Katalonii (choć było ciężko)!
Visca el Barca!

Don

  • Gość
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 12, 2005, 11:04:07 am »
^ :twisted:  Powiedz to GOPIE  :lol:
Ale fakt, faktem - znów Ronaldiho pokazał klasę. Natomiast Real gładko pokonał Malagę 2:0 (ponoć bardzo ładna bramka Robinho) i nadal traci do Barcy 6 punktów.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 01, 2006, 11:34:26 am »
panie i panowie!Po tym sezonie Real Madryt przestaje być galacticos!Według newsa podanego dziś na www.onet.pl Królewscy mają sie pozbyć swoich największych gwiazd włącznie z najbardziej przereklamowanym produktem współczesnej piłki nożnej -Davidem Beckhamem.W zamian za to Fiorentino Perez obiecuje(ajakże) kupno takich graczy jak Podolski,Xabi Alonso,Raul Garcia i Cole.

Ciekawe.Czyżby prezes przewidywał kolejną porażkę w Lidze Mistrzów ?

Odpowiedz poznamy już wkrótce(tak myśle :roll: )
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 01, 2006, 18:12:53 pm »
Cytat: "jay jay"
Podolski,Xabi Alonso,Raul Garcia i Cole.

...i Ibrahimovic :roll:

Co na to zarząd 'Starej Damy' ? :
Cytat: "Franzo Grande Stevens"
Ibrahimovic zostaje w Turynie. Prezydent Juventusu wypowiedział się na ten temat, kiedy został otoczony przez żądnych informacji dziennikarzy. Zapytany o plotki dotyczące mercato i Ibrahimovica, odpowiedział: "To oczywiste, że Szwed zostanie w Juve."

Dałby ten %^&$#@%&^*# perez spokój Juventusowi...Najpierw Buffon, potem Zambrotta, następnie Trezeguet, Emerson, Vieira, Capello, a teraz Ibrahimovic...Dlaczego oni się tak tego Juventusu uczepili? Najwidoczniej burak perez zazdrości sukcesów  :twisted:

Tarniak

  • Gość
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 01, 2006, 19:35:51 pm »
Cytat: "as.com"
Jeśli chodzi o Ibrahimovica, sprawa ewentualnego transferu może okazać się prostszą niż spodziewano. Florentino Pérez uparł się, aby sprowadzić go na Santiago Bernabeu, od czasu, kiedy napastnik Juve oczarował go (oraz defensywę Realu ery Luxe), eliminując zespół Blancos z rozgrywek Ligi Mistrzów. Według hiszpańskiego dziennika, mierzący 192 cm Ibrahimovic to wspaniały partner dla Ronaldo w szeregach królewskiego ataku oraz główny pretendent do zaszczytnego miana Galactico 2006. Cena: 40-45 milionów euro.

 :twisted:
Cytat: "as.com"
O ile piłkarskie wartości Zlatana dostrzegają niemal wszyscy futbolowi fachowcy, tak gwiazda polsko-niemieckiego napastnika, Lukasa Podolskiego, błysnęła całkiem niedawno i piłkarz nie udowodnił jeszcze światu wszystkich swoich walorów. Chociaż transfer Lukasa do Hiszpanii ma wielu zwolenników (np. Emilio Butragueño i Ramón Martínez), porozumienie z pewnością nie stanowi łatwego celu do osiągnięcia. Dotychczasowy klub napastnika, 1. FC Köln, chce zainicjować negocjacje dopiero po Mistrzostwach Świata, gdzie cena Lukasa może wręcz eksplodować. Cena: 15 milionów euro, ale – co ciekawe – oba kluby biorą pod uwagę możliwość transakcji Podolski – Cassano.

:(
Cytat: "marca.com"
Prezydent Juventusu Turyn, Franzo Grande Stevens, na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, zapewnił, że szwedzki napastnik Zlatan Ibrahimovic nie opuści Turynu. "Ibrahimovic pozostanie w Juventusie", brzmiały słowa prezydenta Starej Damy. Wszystko to w odpowiedzi na ostatnie doniesienia głoszące o zainteresowaniu Realu Madryt Szwedem.

Warto jednak dodać, że wczoraj agent piłkarza, Mino Raiola, powiedział, że Zlatan z chęcia zamieniłby włoskie "Calcio" na triumf w hiszpańskiej Primera División. Sam Real Madryt również potwierdza o zainteresowaniu utalentowanym Szwedem.

 :lol:  :twisted: Ciekawe po ilu zerach zaczną wymiękać.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 01, 2006, 20:38:42 pm »
Cytat: "Tarniak"
Warto jednak dodać, że wczoraj agent piłkarza, Mino Raiola, powiedział, że Zlatan z chęcia zamieniłby włoskie "Calcio" na triumf w hiszpańskiej Primera División. Sam Real Madryt również potwierdza o zainteresowaniu utalentowanym Szwedem.

O to właśnie w tym chodzi. Zlatan chce podpisac nowy kontrakt z Juve (już dawnij mówił, że czuje się w Turynie fantastycznie i zostanie tu prawdopodobnie do końca kariery), a działacze Juve jeszcze się do tego nie kwapią. To jest właśnie gra menadżera, mówiąc, że inne kluby się nim interesują itp. to wymusza na zarządcach Juventusu większe zainsteresowanie do piłkarza no i powinni bardziej starać się o nowy kontrakt...

A słuchac 'AS' czy też 'Marcy' to moga tylko fanatycy Radia Maryja, nie znam bardziej plotkarskich źródeł. Z resztą 'AS pisze, że Zlatan ma 192 cm (:lol:) - On ma 194cm :P - też mi porządne pismo...

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 01, 2006, 20:40:56 pm »
Real jak kupi młodych, zdolnych i utalantowanych pikarzy, niech się ze sobą dobrze zgrają i mają Ligę Mistrzów w kieszeni. Im potrzeba pozbyć się staruszków, i nakupić głodnych sukcesu piłkarzy.

Zalążki takiej polityki już są, np. Robinho, Baptista.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 01, 2006, 20:44:31 pm »
Cytuj
Dlaczego oni się tak tego Juventusu uczepili? Najwidoczniej burak perez zazdrości sukcesów

We Włoszech może i mają fotel lidera, ale w Europie są lepsi :)
No ale Real też całe "G" ugrywa w LM :twisted:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 01, 2006, 20:49:15 pm »
Cytat: "barman"
We Włoszech może i mają fotel lidera, ale w Europie są lepsi

To się jeszcze okaże...:wink:

Bez dobrego trenera nic nie osiągną, moga sobie kupowac ile chcą, a i tak bez dobrego fachowca na ławce to g*wno narobią. Przecież gdyby Capello miał drużynę składającą się z tych piłkarzy co teraz ma Real to byłby to Real o 5 klas lepszy niz teraz...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 01, 2006, 20:51:08 pm »
zastanawiam się kto odpowiada za polityke transferowa w Realu .Bo tak Ibrahimovic komopletnie nie pasuje (pod względem gry ) do radosnej piłki w wykonaniu królewskich .Podam  przykład Owena .Młody opiłkarz wyrwał się z chłodnej i deszczowej Anglii  by przesiedzieć cały sezon na ławce (zagrał tylko pojedyncze mecze ).I wrócił .

UFO-widze ,że mocno sympatyzujesz tej druzynie skoro uważasz ,że lekiem na całe zło jest rewolucja w składzie .Spójrz kto wygrywał ostatnio LM .Milan , Porto i Liverpool to jedenastki w których każdy znał swoje miejsce i zadanie na boisku.Rewolucjii w składzie nie było .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 01, 2006, 20:53:35 pm »
Tym staruchą z Realu już się grać w piłke niechce(poza Carlosem).
Wszystko już osiągneli w klubowj piłce. Czas wymienić cały skład na młodych żądnych sukcesów piłkarzy.

Cytat: "Ibra"
Bez dobrego trenera nic nie osiągną


To nie wina trenera, że Real gra gorzej niż przedlaty, to wina zniechęconych starych wyjadaczy.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 01, 2006, 21:10:40 pm »
Cytuj
To nie wina trenera, że Real gra gorzej niż przedlaty, to wina zniechęconych starych wyjadaczy.

Trenerów już mieli od Del Bosqe kilku i żaden nic nie zdziałał :?
Ogladajac mecze LM widać jak oni chcą grac ale nie mogą :twisted:

Tarniak

  • Gość
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 01, 2006, 21:11:28 pm »
Cytat: "Ibra"
192 cm () - On ma 194cm

Mam nadzieję, że to siakaś ironia czy inny sarkazm... :roll:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 01, 2006, 21:22:37 pm »
A Del Bosqe to najlepszy trener Realu, potem zaczeli cudować z trenerami i wyszła z tego kupa. :?
Cytat: "jay jay"
UFO-widze ,że mocno sympatyzujesz tej druzynie skoro uważasz ,że lekiem na całe zło jest rewolucja w składzie .Spójrz kto wygrywał ostatnio LM .Milan , Porto i Liverpool to jedenastki w których każdy znał swoje miejsce i zadanie na boisku.Rewolucjii w składzie nie było .

Trzeba obudzić ducha walki i zwycięstwa w umysłach pikarzy, i najwarzniejsze,
Cytat: "Mancini, kiedyś powiedział takie słowa, trener Interu aktualny  8) "
Niech gra w piłkę przynosi frajdę, a sukcesy przyjdą same

Frajda już jest, co oni wyczyniają na tych meczach po strzeleniu gola, jakieś oberki?, kujawiaczki? skacza jak żabki? Sush Sush man 8) (wycieranie butów strzelcowi). Jak widac dobrze się bawią, ale w lidze mistrzów daja ciała.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 01, 2006, 21:58:16 pm »
Cytat: "Zarząd Realu Madryt"
"FC Real Madryt dementuje pogłoski, jakie podały hiszpańska i włoska telewizja, dotyczące Zlatana Ibrahimovica. Zarząd Realu Madryt oświadcza, że nie kontaktował się w żaden sposób, bezpośredni bądź pośredni, z zawodnikiem. Nie kontaktowaliśmy się też z jego przedstawicielem ani z samym klubem, co oznacza rzecz jasna, że nie przedstawiliśmy też żadnej oferty. Wyjaśniamy również, że między obydwoma klubami utrzymywane są dobre relacje i jeśli interesowalibyśmy się zawodnikiem włoskiego klubu, jego zarząd wiedziałby o tym jako pierwszy."

A ja na ich miejscu tak na koniec dodałby : 'A tak w ogóle to nawet nie będziemy próbować go ściągnąć, bo jesteśmy za cieńcy dla tak świetnego zawodnika'
:P:P:P

Tarniak

  • Gość
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 03, 2006, 12:33:29 pm »
Jak widać nie tylko Starej Damie puszczają nerwy :D

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=10475

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 06, 2006, 21:05:31 pm »
jutro na Santiago Bernabeu odbędzie się ostatni mecz Zizu przed własną publicznością (Real podejmował będzie Villareal). Piłkarze Realu zagrają w specjalnie przyszykowanych na tę okazję koszulkach:



Mam nadzieje, iż będzie to naprawde udany mecz Zidana. Ostatni na Bernabeu. Hala Zidane!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 06, 2006, 21:15:26 pm »
Piękny gest ze strony Realu, na prawdę...
Zizou na to zasługuje, a Jego odejście od futbolu będę jeszcze długo opłakiwał...

Jutro Real MUSI wygrać, jeżeli myśli o Lidze Mistrzów, a wierzę, że Zizou ich do tego poprowadzi.

Taką koszulkę będę musiał sobie sprawić za każde pieniądze.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 06, 2006, 23:52:06 pm »
Cytat: "zielarz"
jutro na Santiago Bernabeu odbędzie się ostatni mecz Zizu przed własną publicznością (Real podejmował będzie Villareal). Piłkarze Realu zagrają w specjalnie przyszykowanych na tę okazję koszulkach:



Mam nadzieje, iż będzie to naprawde udany mecz Zidana. Ostatni na Bernabeu. Hala Zidane!


Że co normalnie w to nie wieże  :(

To nie może być prawda  :cry:

Ale na mistrzostwach w niemczech będzie grał  :?:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 07, 2006, 00:28:31 am »
Cytat: "JimDeGriz"
Ale na mistrzostwach w niemczech będzie grał

Całe szczęście na mistrzostwach Zizou zagra.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 07, 2006, 12:50:34 pm »
Gratuluje mistrzostwa Barcelonie mam nadzieje ,ze wygra jeszcze LM.
No look pass Roniego rzadzi :shock: mam nadzieje ,ze zobacze to w Pes6

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 07, 2006, 21:19:33 pm »
Real Madryt - Villareal CF 3:3

Ostatni mecz Zidana na Santiago Bernabeu. Przez pierwsze 30 min Real dominował na boisku. Kilka niezłych akcji (dwukrotnie Raul sam na sam z bramkarzem) zmarnowanych. W 23 minucie gola na 1:0 zdobywa Baptista. W 31 minucie niefortunne zetknięcie z piłką Mejii i samobójcza bramka 1:1. Do końca świetnie grali goście czego rezultatem był ładny strzał Forlana i 1:2. Początek drugiej połowy to znowu dominacja Realu i poraz kolejny kilka zmarnowanych sytuacji. 67 minuta meczu- Zidane zdobywa bramke głową 2:2. W 85 minucie sędzia odgwizduje zagranie ręka i wskazuje jedenastke Realu (kłopotliwa decyzja arbitra- Sergio Ramos zasłaniał ręką swoje jądra  :wink: przy strzale Javi Venty). Forlan pewnie strzela na 2:3. Przy okazji Ramos ujrzał czerwony kartonik (litości). 88 minuta- Baptista strzela bramke na 3:3. W 91 minucie Zidane zchodzi z boiska.
Dobry mecz. W Realu wyróżniali się Baptista, Robinho (kilka niezłych rajdów lewą stroną, kilka niezłych sytuacji strzeleckich), Beckham (wiadomo- zagrania górą), Raul (coś tam próbował) oraz oczywiście Zidane. Jedno jest dziwne- jak trener może sadzać już od kilku spotkań na ławce Cicinho. I czemu Raul z taką dyspozycją zajmuje miejsce np. Soldado. Ronaldo, wracaj.  
Real ma nadal przewage 1 punktu nad Valencją. Ostatnia kolejka będzie emocjonująca.

Zidane żegnany na Bernabeu.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 07, 2006, 22:27:43 pm »
Zidan jedyny piłkarz którego podziwiałem i uwielbiałem od lat idzie na emeryture  :(  :cry:  buuuu  

Może powruci jeszcze kiedyś jak Jordan do NBA  :?:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 660
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 08, 2006, 07:53:05 am »
kilka fotek z meczu:

 
 
 

fragmenty z www.realmadryt.pl :
Kiedy Królewscy wybiegli na boisko, trybuny zdominowała biel. Wszyscy (82 000 widzów) unieśli w górę kartoniki z numerem "5" i nazwiskiem "Zidane".
Chwilę potem na telebimach wyświetlono film-przekrój kariery Zidane`a, dla przyjaciół po prostu Yazida. W tle można było usłyszeć francuską piosenkę.
Jednak to Zidane był dziś aktorem pierwszoplanowym. To jemu należą się słowa końcowe, podziękowania za pięć lat gry w klubie z Madrytu. Francuz pokazał wielką klasę, gdy po zakończeniu meczu ustawił się przy linii bocznej, przy tunelu, i podziękował każdemu z osobna za widowisko. Swego rodzaju namaszczeniem, pięknym gestem była wymiana koszulek z Riquelme. Zizou w końcu wyszedł na środek boiska, razem z kolegami z drużyny. Cały stadion powstał, złożył gromkie brawa w hołdzie Wielkiemu Profesorowi, a ZZ z trudnością powstrzymywał łzy. To był piękny wieczór. I nigdy Cię nie zapomnimy Zizou!
Merci!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 08, 2006, 13:17:09 pm »
hmm, a co z pożeganiem Carlosa , Ronaldo i Beckhama ? . Przeciez tych panów nie ujrzymy w przyszłym sezonie w barwach Królewskich.


A żeby nie bylo wam tak za bardzo smutno to macie bramkę
 :D



PS.A czy mówiłem juz ,że Real to tak naprawde przereklamowanych gwiazdeczek ? :roll: Chyba tak  :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl