Autor Wątek: Mario Kart DS  (Przeczytany 10275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Mario Kart DS
« dnia: Października 10, 2005, 17:41:09 pm »
http://n-next.com/mkdsnew.wmv
Tylko spójrzcie co DS potrafi, ja osobiscie sam nie dowiezam ze ten sprzecik wyciagnie az tak ładną grafike z płynną animacją O_o

No no, jakby nie patrzec do DS niedługo duzo nie bedzie odstawał od PSP jesli chodzi o grafike :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #1 dnia: Października 10, 2005, 17:45:59 pm »
@Ako: Wszystko ładnie, płynnie - jak przystało na najlepszego konsolowego carta wszechczasów :D.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #2 dnia: Października 10, 2005, 18:47:34 pm »
To wygląda NIESAMOWICIE, te screeny nie oddają ani trochę możliwości MKDS, zupełnie tak jak z każdą grą.
Po roku grafika wychodzi już nad poziom N64, do tego jest niesamowicie płynna!

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #3 dnia: Października 10, 2005, 18:56:28 pm »
0_o jezeli to nie fake ... ihmo DS moik zdaniem nigdy nie dostawal od PSP ... nintendo przeciez wypuscilo konsolke przede wszystkim przeznaczoną do gier i to im sie chyba udalo :P PSP to juz troche inna bajka ( filmy , mp3 etc. ) .

Narutek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-10-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #4 dnia: Października 10, 2005, 21:21:59 pm »
dla mnie DS kroloje a szczegolnie po zobaczeniu filmiku z MKDS!!! Szok ta konsolka bardzo duzo potrafi, a jezeli cgodzi o PSP to sie on w japoni gorzej sprzedaje niz GBA SP :):) tak wynika w ostatnich sondazach, a NDS jest na pierwszym miejscu :):)
[=[_]=]
                       [+[_] :]
                     NintendoDS
                   ==Touch Me==
            11.March.2005 in Europe

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Mario Kart DS
« Odpowiedź #5 dnia: Października 11, 2005, 15:45:53 pm »
Powiem krotko - przez ta gre kupuje DS'a gdzies na Boze Narodzenie :)

Filmiki zapowiadaja cudowna gre, beda trasy ze wszystkich Mario Kartow [ja chce Rainbow Road i Sky Garden z Super Circuit, jak je dadza to chyba zbuduje maly oltarzyk ku czci Nintendo  :roll: A moze troche przesadzam ;P], szykuje sie gra, ktora ma szanse przebic wlasnie Super Circuit [bo MK: DD!! takim idealem nie byl i wielki hit!

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #6 dnia: Października 11, 2005, 17:07:04 pm »
Na NOE jest napisane że będzie 16 nowych tras i 16 retro :)

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #7 dnia: Października 11, 2005, 23:07:03 pm »
Jak ruszy Nintendo Wi-Fi to pewnie się skuszę. Trochę się boję o budget - tyle świetnych gierek... :-)

Narutek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-10-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #8 dnia: Października 13, 2005, 18:46:24 pm »
Wiecie co  :?: Mam pytanie. Otoz na tym filmiku koles nie gra na NDS moze wiecie na czym (zeby to zauwarzyc trzeba sie patrzec ba boki ekranu nie ma glosniczkow bocznych)
[=[_]=]
                       [+[_] :]
                     NintendoDS
                   ==Touch Me==
            11.March.2005 in Europe

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #9 dnia: Października 13, 2005, 23:39:28 pm »
bo gra pokazana jest na ekranie, nizej ktos gra normalnie na DSie, ekran konsoli jest zbyt maly, zeby z niego nagrywac

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Mario Kart DS
« Odpowiedź #10 dnia: Października 17, 2005, 16:36:17 pm »
ostatnio grałem w Mario Cart na Emulartorze N64 na X Boxie i wg. mnie lepiej wygląda niż wersja z N64.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Mario Kart DS
« Odpowiedź #11 dnia: Października 17, 2005, 16:39:27 pm »
Zapraszam do obejrzenia newsa na GO. Jest tam porcja świeżych screenów i skanów z Famitsu. Gra wygląda cudnie :mrgreen:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #12 dnia: Października 17, 2005, 16:50:13 pm »
@UFO: Ja najprawdopodobniej dostanę N64 niedługo, wraz z Mario Kartem, w którego w sumie grałem jakieś dwa/trzy lata temu - uważam, że wersja na NDS nie jest równie piękna, co MK64 :).

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Mario Kart DS
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 12, 2005, 12:46:19 pm »
IGN ocenił Mario Karta! 9.5!. Mamy hiciora, hej ludzie, mamy hiciora!.:D  Teraz już wiem, co będzie pod choinką w tym roku :D  

http://ds.ign.com/articles/666/666125p3.html - recka.
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 12, 2005, 17:45:48 pm »
O pół stopnia lepsza ocena od GTA!
Ta recka powinna rozwiać wszelkie wątpliwości. Mario KArt DS zostanie w tym roku najlepszą grą handheldową...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 12, 2005, 21:16:23 pm »
@CassSept: Nie wiadomo, wszystko będzie zależec od tego, jak będzie sprzedawac się GTA :].

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 12, 2005, 21:42:38 pm »
Super to wygląda! Przez ten filmik zastanawiam się nad zakupem... :wink:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 13, 2005, 20:14:10 pm »
Cytat: "sambady"
@CassSept: Nie wiadomo, wszystko będzie zależec od tego, jak będzie sprzedawac się GTA :].

Ale mi chodzi o oceny największych serwisów pokroju GameSpot, IGN itp.
Nie sądzę aby coś przebiło w tym roku jeszcze MKDS... więc wydaje mi się że zostanie najlepszą grą roku... według serwisow at least.

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 13, 2005, 22:42:45 pm »
Ja sobie nie wyobrażam gre w GTA na PSP - sterowanie musi być fatalne.

MK: DS to czysty lejący się strumieniami miodek - ja też chcę :-)

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Mario Kart DS
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 14, 2005, 06:40:29 am »
....pamietam jak giercowalismy ostro w Mario Kart na N64 we czterech przy jednej konsoli, sam miod ta gra podobala sie obsolutnie kazdemu i nikt nie chcial odejsc od konsoli.....MK na Ds+Wi-Fi to bedzie cos niesamowitego....przez to zastanawiam sie nad kupnem ds'a....

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 15, 2005, 17:46:18 pm »
GameSpot - 9.2
Stawia to MKDS w pierwszej piątce tego półrocza (wygrywa Civ4 i Ninja Gaiden Black), oraz w tym roku w pierwszej dziesiątce (wygrywa RE4 na GC).
Ostatnio Gamespot bardzo zaostrzył oceny. Ale jakby nie było - jest oceniane ovbecnie jako najlepszy hh tytuł tego roku.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 20, 2005, 16:54:32 pm »
Mi Double Dash!! bardzo sie podobal, jednak po jakims czasie mi sie znudzil, bo nawet na 150cc nie bylo problemow, ale gdy dojdzie mozliwosc gry z zywym przeciwnikiem, to ta gra jest wieczna!!
PSN: CooliG

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 29, 2005, 19:21:52 pm »
już to pisałem na wielu forach, ale i tutaj muszę przekazać swój orgazm:

Pomysł z power driftem jest kapitalny. Niektóre postacie mogą tak sunąć cały wyścig. Stosując różne power upy można korzystać ze skrótów przez trawę, łąki i góry, nie ma żadnych zasad. Zdarza się, że można jako 1st dostać w dupę przed paskiem mety i być ostatnim, rozgrywka przypomina mi stare, genialne Motorhead z szaraka- trzeba mieć się cały czas na baczności i dawać z siebie wszystko, w przeciwnym wypadku czeka Cię klęska i ostatnia pozycja. Boost startowy został trochę inaczej rozwiązany i kontrolujemy go równocześnie ze zbliżającą się dwójką z odliczania- im bliżej dwójka, tym słabszy boost. Jeśli jednak wcisniemy gaz za wcześnie postać się zakopie i zadymi-fajny patent, choć dla niektórych bolesny  :lol:  Poziomy całkowicie nowe i poziomy z działu RETRO opisane nastepująco- SNES, GBA i GCN, czyli krótko mówiąc wybrane napopularniejsze plansze. Przeniesiono nawet podkłady z tych torów, lekko je przydrasowując jakościowo. Można śmigać po terenach, wykreowanych na patentach, znanych z innych gier Nintendo- Luigi's Mansion, kraina Yoshi itp. Prócz przeszkadzajek od oponentów w postaci bananów, grzybków i całej kupy innego cholerstwa na nasze niepowodzenie wpływają również rozrzuceni po poziomach towarzysze w formie chodzących grzybków, roślinożernych kwiatków z rur(seria platformówek Mario), a nawet poruszających się po ulicach samochodów, które czasem wymijają się i trzeba lawirować między nimi (opcja ta wyjątkowo przypadła mi do gustu, przypominajac czasy nieśmiertelnego Crazy Taxi z makarona). Dają radę poukrywane postacie i odkrywające się z czasem samochody, które swoim designem zwalają z nóg (odkurzacze, koparka, samolot itd.). Na trasie odbywa się typowa, hardcorowa rzeź, jeden zabija się o drugiego, wspólne przepychanie, czesanie boostów na driftach, strzelanie, po prostu RZEŹ! Wszystko jest trójwymiarowe, śliczne, płynne i full kolorowe (jak to mój starszy braciszek stwierdził: Boże, jakie to kolorowe, nic nie widzę :) :)). Rozwalają kierowcy, którzy z powodu sukcesu, albo porażki potrafią robić takie wygibasy rękoma, że 'czacha dymi'. Z nóg zwalił mnie Waluigi, który w swojej koparce macha łapami, jak by grał na gitarze elektrycznej. Muzyczka typowo mariowa, słodkie kawałki, wesołe dźwięki i głosy, wydobywane z jamy gębowej bohaterów. Górny ekran, to widziany od tyłu samochodzik, zaś dolny to mapa (dwa rodzaje- dokładna, pokazujaca rozstawienie przeszkód i przeciwników, standardowa). Na dolnym również rysujemy w dobrze zrobionym edytorze (odpowiednik Windowsowego PAINTA) swoją podobiznę, która przyozdabia maskę każdego, wybranego przez nas samochodu. Kupujta, a jak!
Ocenka: 9+/10
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 29, 2005, 19:55:02 pm »
Czyli od wersji na N64 i GCN nic sie nie zmienilo (czytaj: tak samo miodna). Super, a bedziesz mial mozilwosc wytestowania gry przez neta??
PSN: CooliG

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Mario Kart DS
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 02, 2005, 14:46:12 pm »
ja pindole nie no w USa zestaw DS czerwony plus Mario Kart 150$ co rowna sie na nasze jakies 450zl a w Europie zakichanej za taki zestaw zamiast dolarki euro i ile wychodzi tylko 600zl nie no jakis maly rozboj   :twisted:  kcem se sparwic DS moze akurat na swieta w Londynie taniej kupie

Greah

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 09, 2005, 18:48:32 pm »
Cytat: "paprot"
ja pindole nie no w USa zestaw DS czerwony plus Mario Kart 150$ co rowna sie na nasze jakies 450zl a w Europie zakichanej za taki zestaw zamiast dolarki euro i ile wychodzi tylko 600zl nie no jakis maly rozboj   :twisted:  kcem se sparwic DS moze akurat na swieta w Londynie taniej kupie
tyle, że w Europie ten sam zestaw to normalny silver i mk a w sklepie nie dla idiotów stoi za aż 649 (ale są raty po 34pln przez 20 miesięcy)

Kopacz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-11-2005
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 10, 2005, 13:23:41 pm »
Cytat: "Tori"
już to pisałem na wielu forach, ale i tutaj muszę przekazać swój orgazm:

Pomysł z power driftem jest kapitalny. Niektóre postacie mogą tak sunąć cały wyścig. Stosując różne power upy można korzystać ze skrótów przez trawę, łąki i góry, nie ma żadnych zasad. Zdarza się, że można jako 1st dostać w dupę przed paskiem mety i być ostatnim, rozgrywka przypomina mi stare, genialne Motorhead z szaraka- trzeba mieć się cały czas na baczności i dawać z siebie wszystko, w przeciwnym wypadku czeka Cię klęska i ostatnia pozycja. Boost startowy został trochę inaczej rozwiązany i kontrolujemy go równocześnie ze zbliżającą się dwójką z odliczania- im bliżej dwójka, tym słabszy boost. Jeśli jednak wcisniemy gaz za wcześnie postać się zakopie i zadymi-fajny patent, choć dla niektórych bolesny  :lol:  Poziomy całkowicie nowe i poziomy z działu RETRO opisane nastepująco- SNES, GBA i GCN, czyli krótko mówiąc wybrane napopularniejsze plansze. Przeniesiono nawet podkłady z tych torów, lekko je przydrasowując jakościowo. Można śmigać po terenach, wykreowanych na patentach, znanych z innych gier Nintendo- Luigi's Mansion, kraina Yoshi itp. Prócz przeszkadzajek od oponentów w postaci bananów, grzybków i całej kupy innego cholerstwa na nasze niepowodzenie wpływają również rozrzuceni po poziomach towarzysze w formie chodzących grzybków, roślinożernych kwiatków z rur(seria platformówek Mario), a nawet poruszających się po ulicach samochodów, które czasem wymijają się i trzeba lawirować między nimi (opcja ta wyjątkowo przypadła mi do gustu, przypominajac czasy nieśmiertelnego Crazy Taxi z makarona). Dają radę poukrywane postacie i odkrywające się z czasem samochody, które swoim designem zwalają z nóg (odkurzacze, koparka, samolot itd.). Na trasie odbywa się typowa, hardcorowa rzeź, jeden zabija się o drugiego, wspólne przepychanie, czesanie boostów na driftach, strzelanie, po prostu RZEŹ! Wszystko jest trójwymiarowe, śliczne, płynne i full kolorowe (jak to mój starszy braciszek stwierdził: Boże, jakie to kolorowe, nic nie widzę :) :)). Rozwalają kierowcy, którzy z powodu sukcesu, albo porażki potrafią robić takie wygibasy rękoma, że 'czacha dymi'. Z nóg zwalił mnie Waluigi, który w swojej koparce macha łapami, jak by grał na gitarze elektrycznej. Muzyczka typowo mariowa, słodkie kawałki, wesołe dźwięki i głosy, wydobywane z jamy gębowej bohaterów. Górny ekran, to widziany od tyłu samochodzik, zaś dolny to mapa (dwa rodzaje- dokładna, pokazujaca rozstawienie przeszkód i przeciwników, standardowa). Na dolnym również rysujemy w dobrze zrobionym edytorze (odpowiednik Windowsowego PAINTA) swoją podobiznę, która przyozdabia maskę każdego, wybranego przez nas samochodu. Kupujta, a jak!
Ocenka: 9+/10
Zgadzam sie w 100% . Jako Mario w samochodzie "costam Cradle" (ten niebieski od grzyba) na traise Shroom Ridge (Racer hehe) przejechalem 3 okrazenia na drifcie . Uzylem trybu Time Trial , zeby bylo widac na mapie same zolte kreski :) fajna jazda byla ... nawet lepsza niz w Burnoucie ...

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 10, 2005, 13:50:56 pm »
Takie rzeczy to już się w Mk:DD odstawiało ;)
Można zrobić 5, nawet więcej, driftów na jednym zakręcie ;)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 11, 2005, 09:25:17 am »
Ja wogóle driftów nie używałem ,bo i po co... można praktycznie trzymać tylko gaz jechać przed siebie (mówię tu o double dash)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Mario Kart DS
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 11, 2005, 12:54:01 pm »
Gdy nie uzywasz driftow, to tracisz predkosc na zakrecie.
Wczesniej zlewalem te gre, zagralem pare wyscigow na N64, pare na GC i tyle, nie widzialem tych pokladow miodu, jakie teraz sie przedemna ukazaly
Macie moze jakies porady dla poczatkujacego gracza MK? ;)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 11, 2005, 12:58:06 pm »
Cytat: "dcf"
Ja wogóle driftów nie używałem ,bo i po co... można praktycznie trzymać tylko gaz jechać przed siebie (mówię tu o double dash)

Moja siostra gra tak samo... razem może statsy tego nie podają, al wtedy jeździ się ok. 2 razy wolniej...
Właśnie na tym całą zabawa tam polega, jeździe jak najszybciej i robieniu mini-turbo na zakręcie  :P

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 11, 2005, 14:22:33 pm »
MK na N64 wymiatało w cztery osoby... przez tygodnie, 4-5 godz. dziennie cieliśmy w to aż miło.  

A przez Wi-Fi czuję, że będzie podobnie na NDS...

Greah

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 14, 2005, 23:11:05 pm »
mam pytanie do grających - o co chodzi w ostatniej misji 1 levelu? z angielskim nie mam najmniejszych problemów więc polecenie rozumiem jednakże nie wiem jak je wykonać :|

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 15, 2005, 22:21:04 pm »
nie wiem dokladnie o co Ci chodzi wiec wyjasnie dwa ostatnie poziomy:

w levelu 1-8 musisz wykonac 4 slide'y z przyspieszeniami, czyli podczas slide'owania naciszkac na przemian w boki na d-padzie tak, aby pojawily sie czerwone iskry. Wtedy dostaniesz boosta. Wszystkich musisz zrobic 4.

a jesli chodzi o level z bossem to zbierasz grzybki ze skrzynki i wjezdzasz na przyspieszeniu w bossa, tak aby spadl z platformy

Greah

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 15, 2005, 22:46:28 pm »
no właśnie nie mogłem rozszyfrować jak się robi slide'y z przyspieszeniem

dzięki

Anonymous

  • Gość
Mario Kart DS
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 19, 2005, 10:37:25 am »
nds

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 19, 2005, 14:40:26 pm »
Cytat: "Gość[b
iu[/b]"]nds


___--___'' Kill

Post wszystko wyjaśnia  :lol:

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 20, 2006, 13:03:12 pm »
Wczoraj dane mi było pograć :twisted: Wypas gra! Super są mistrzostwa retro.
Tam są plansze po jednej ze Snesa potem N64, GBA i Gamecube :)
Zgadza się :?:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Mario Kart DS
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 21, 2006, 18:29:40 pm »
Zgadza sie barman. ;) Fajnie sobie pojezdzic na tych plaskich trasach ze Snesa. ;)

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Mario Kart DS
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 21, 2006, 20:55:05 pm »
Cytuj
Zgadza sie barman.

Dzieki za odpowiedź :)
Cytuj
Fajnie sobie pojezdzic na tych plaskich trasach ze Snesa.

Baby park i wogóle plansze z GC tez wymiatają :!: