Autor Wątek: O, czasy ! O, obyczaje !  (Przeczytany 5912 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
O, czasy ! O, obyczaje !
« dnia: Grudnia 13, 2005, 20:00:04 pm »
Cytuj

Gazeta Wrocławska:

Na oczach kolegów, 14-letni uczeń odbył stosunek oralny ze swoim kolegą. O tej bulwersującej sprawie z Kamiennej Góry informuje "Słowo Polskie - Gazeta Wrocławska".

Zdarzenie miało miejsce na przerwie w szkolnej toalecie, a wszystkiemu przyglądało się kilku kolegów. Robili zdjęcia. Seks oralny uprawiali koledzy z klasy. Jeden pożyczał od drugiego drobne pieniądze, nie więcej jak 5 zł. Nie miał z czego oddać, więc pożyczający zaproponował, że może zapłacić w naturze. Na początku obaj traktowali to jako żart, ale w końcu dłużnik przyjął propozycję.

Sprawa wyszła na jaw, gdyż dwóch widzów zarejestrowało całe zdarzenie za pomocą telefonu komórkowego. Dyrekcja natychmiast zawiadomiła policję. Dokumenty trafiły do sądu dla nieletnich. 14-latek, który zaproponował stosunek, może mieć kłopoty. - Czyny lubieżne wobec osoby, która nie ukończyła 15 lat, są traktowane jak przestępstwo, mówi Jan Kiliszkowski, prawnik z Jeleniej Góry. Chłopcu grozi przeniesienie do ośrodka szkolno-wychowawczego.

- Kara nic nie pomoże, mówi Destina Tyblewska-Kubicz, psycholog. - Uczniowie potraktowali seks jak towar. Zamiast kary, powinni rozpocząć terapię, rozmowy z psychologiem, pedagogiem. Dla uczniów była to dobra zabawa, ale w świadomości pokrzywdzonego to zdarzenie pozostanie na całe życie. (PAP)


No tak, ciekawe, czy szkoła była katolicka, tylko dla facetów, czy uczył w niej Paetz, działały Słowiki... etc;-).

Żarty żartami, ale...Nie, tu nie da się poważnie tego skomentować.  :wink:

 :lol:  :lol:  :lol:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
O, czasy ! O, obyczaje !
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 13, 2005, 20:01:20 pm »
Norma

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
O, czasy ! O, obyczaje !
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 13, 2005, 20:03:52 pm »
To mnie najbardziej wk***ia w dzisiejszej mlodziezy - zepsucie:/ Nie mowie, ze ja jestem jakis swiety, bo tak nie jest, ale mam jakies zasady moralne, ktorych sie trzymam, niestety wielu(zbyt wielu...) osobom ich brakuje... :?  Buce:/
Fryty tyty dotknij pyty

Tarniak

  • Gość
O, czasy ! O, obyczaje !
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 13, 2005, 20:06:37 pm »
No cóż. Myślę, że dwóch 'pedałów' (bo niestety inaczej tego nie nazwę) bez godności (jak wymagać od gówniarza godności, z drugiej strony) nie zasługują na osobny temat. Mnie chciało się wymiotować. Uważam, że to poniżenie dla kobiet, nie mówiąc już o czymś takim -.-

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
O, czasy ! O, obyczaje !
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 13, 2005, 20:07:38 pm »
Jelenia Góra!? Chryste , gdzie ja mieszkam  :P
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl