Autor Wątek: Koniec pewnej ery dla futbolu?  (Przeczytany 7953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« dnia: Stycznia 18, 2006, 18:06:40 pm »
Gwiazda Realu Madryt i reprezentacji Francji Zinedine Zidane ma zamiar, po finałach mistrzostw świata w Niemczech, zakończyć karierę - poinformował hiszpański dziennik sportowy "AS".

"Francuz zapowiedział prezydentowi Realu Florentino Perezowi, że ten sezon będzie jego ostatnim" - czytamy w dzienniku.
"Zizou, którego kontrakt z 'Królewskimi' wygasa w 2007 roku, jest gotowy do przedwczesnego zerwania umowy" - napisał "AS" o 33-letnim pomocniku, który osiem lat temu poprowadził Francję do mistrzostwa świata.
Według gazety "Real, z uwagi na zasługi Zidane'a dla klubu, zaakceptował decyzję piłkarza".
W niedzielę Zidane był bohaterem meczu Real-Sevilla (4:2) w którym strzelił trzy gole.

http://pilka.interia.pl/news?inf=707363

"Zidane" to nazwisko trzeba zapamiętać na długie lata. Jak dla mnie to człowiek przekroju Pele, Maradona, Beckenbauer lat 90. Z całym szacunkiem dla Ronaldinho ale jeszcze mu troszke brakuje do Zizu. Genialny piłkarz jego charakterystyczny sposób poruszania się na boisku, bramki każde cudnej urody będziemy długo długo wspominać.Jego nienaganna technika, chyba jak nikt potrafi opanować piłkę z powietrza w perfekcyjny sposób. Nie jestem w stanie wskazać w ost 10 latach lepszego zawodnika od niego Ronaldo to mu buty może w Real'u wiązać. Ja jestem przekonany że forma Real'u zeleży od niego samego jeśli zagra dobre spotkanie chyćby nawet to ost. (Real-Sevilla 4:2) to widać naprawdę porywającą grę Królewskich. Zizou zawsze był moim największym idolem dlatego odejscie Jego odejście bardzo przeżywam. Algieryjczyk z Francuskim obywatelstwem dał mi w moim ciezkim życiu wiele wspaniałych chwil. Do dzisiaj się niemoge pogodzić z jego odejściem z Juventusu.
Mam nadzieje że pokaże jeszsze na mundialu kilka zachwycających akcji...

Co sądzicie o odejściu Zizou? Jak oceniacie tego piłkarza?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 18, 2006, 18:49:24 pm »
Zidane to (dla mnie)najlepszy piłkarz wszechczasów. Nie widziałem gry Maradony czy Pele ale mogę stwierdzić że łatwiej być najlepszym napastnikiem wszechczasów niż pomocnikiem. Wielka szkoda że Zizu kończy karierę, ale nikt nie może grać wiecznie :( . Największy gamepleyer jakiego widziałem. Jego opanowanie piłki to już nie perfekcja a apogeum perfekcji. Na boisku umie zrobic wszystko. Dużo widzi. Strzela wolne jak mało kto. Potrafi wszystko. Piłkarz kompletny, i jeden z najwibitniejszych piłkarzy XX wieku...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 18, 2006, 19:23:36 pm »
Ludzie , co wy  tak lamentujecie ?
GdyPlatini kończył kariere wszyscy Francuzi rozpaczali ,że odchodzi ich  najwieksza gwiazda i nie znajdzie sie nikt inny który w ułamku przypominalby go na boisku.
Nie przecze ,że to wielki pilkarz ale ostatnimi czasy sprawiał wrażenie zmeczonego fytbolem (vide EURO 2004).Okres świetności przypadał na lata 1998-2000 gdzie Francja najpierw udokumentowala swą wyższość na mundialu a potem na mistrzostwach starego kontynentu .

A takich pilkarzy jak Zidane jeszczeu nie raz ujrzymy na ekranach telewizorów.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 18, 2006, 19:30:01 pm »
Francja bez Zidane'a to żadna drużyna :) Bez niego strasznie się meczą.
Jest ich najlepszym piłkarzem, niezastąpiony w chwili obecnej 8)
Ostatnio po raz pierwszy w karierze strzelił hat-ticka.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 18, 2006, 19:37:45 pm »
Cytat: "jay jay"
GdyPlatini kończył kariere wszyscy Francuzi rozpaczali ,że odchodzi ich najwieksza gwiazda i nie znajdzie sie nikt inny który w ułamku przypominalby go na boisku.

I co? Znalazł się taki?

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 18, 2006, 19:42:26 pm »
dobrze, że odejdzie w blasku, a nie tak jak niektórzy, uciekają gdzieś do Kataru i tam po cichu odchodzą na emeryturę...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 18, 2006, 19:42:43 pm »
a nie ? Musieli czekac do 1994 roku  (wtedy Zidane zadebiutowal w barwach narodowych).Nie trwalo to wiec zbyt długo by wykreowac nowa gwiazde .

Tak tez bedzie i tym razem .Zanim sie obejrzycie nie  bedziecie pamietac kto to był ten Zizou :lol:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 18, 2006, 20:16:49 pm »
To on jeszcze gra ?
Z jego gry w realu utkwila mi tylk ow pamięci bramka jaką zaserwował Bayerowi w finale LM . To wszystko .
Zaprowadził reprezentację do mistrzostwa świata ? Brednie . Z teg co pamiętam i czytałem to we wczesniejszych meczach nic wielkiego nie pokazywał a to ,ze final mial udany to juz kwestia przyjscia formy w dobrym czasie .
Cytuj
Tak tez bedzie i tym razem .Zanim sie obejrzycie nie bedziecie pamietac kto to był ten Zizou

Dokładnie. W dzisiejszym futbolu liczy się tylko gra i ile $$$ zarabia a nie jak to grał 10lat temu .

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 18, 2006, 21:00:14 pm »
Szkoda ze juz konczy kariere. Chociaz jest juz w podstarzalym (jak na pilkarza) wieku wiec to musialo sie zdarzyc. Ale i tak bede go wspominac jako swietnego pilkarza. Te jego rulety :wink:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 18, 2006, 21:11:18 pm »
Cytat: "wozek"
Zaprowadził reprezentację do mistrzostwa świata ? Brednie .

Proponuję obejrzeć drogę Francji do finału...
Cytat: "wozek"
Z teg co pamiętam i czytałem to we wczesniejszych meczach nic wielkiego nie pokazywał a to ,ze final mial udany to juz kwestia przyjscia formy w dobrym czasie .

Poprostu słów brak...
A czy zwykły piłkarz złapałby formę na najważniejszy mecz w sowim zyciu? Z przeciętniaka przerodził się w gwiazde?

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 18, 2006, 22:24:16 pm »
Cytat: "Ibra"
Cytat: "wozek"
Zaprowadził reprezentację do mistrzostwa świata ? Brednie .

Proponuję obejrzeć drogę Francji do finału...
Cytat: "wozek"
Z teg co pamiętam i czytałem to we wczesniejszych meczach nic wielkiego nie pokazywał a to ,ze final mial udany to juz kwestia przyjscia formy w dobrym czasie .

Poprostu słów brak...
A czy zwykły piłkarz złapałby formę na najważniejszy mecz w sowim zyciu? Z przeciętniaka przerodził się w gwiazde?

Tobie tez proponuje obejrzec powtorki meczow .
Cyt.  Z przeciętniaka przerodził się w gwiazde? - chyba tylko wg Ciebie i medii jeden mecz kreuje gwiazde futbolu XXwieku . No ale Ty jestes fanboy'em juve i wszystko co z nim zwiazane wiec rownie dobrze moge pogadac z siostrą o malowaniu rzęs ...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 18, 2006, 22:35:51 pm »
Cytat: "wozek"
Cyt. Z przeciętniaka przerodził się w gwiazde?

Własnie chciałem sie Ciebie o to spytac, ja tak nie twierdzę. Najwidoczniej nie zauwazyłes pytajnika :wink:

Cytat: "wozek"
Tobie tez proponuje obejrzec powtorki meczow

Mam prawie wszystkie mecze Francji jakie leciały w telewizji od 96 roku na kasetach, więc...

Cytat: "wozek"
No ale Ty jestes fanboy'em Juve

Fanboy Juve to zbyt prostackie słowo - czuję się obrażony.

Cytat: "wozek"
rownie dobrze moge pogadac z siostrą o malowaniu rzęs ...

A czy ja Ci bronię? Chcesz to gadaj :P

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 18, 2006, 23:51:48 pm »
Cytuj
Własnie chciałem sie Ciebie o to spytac, ja tak nie twierdzę. Najwidoczniej nie zauwazyłes pytajnika

Zauwaz ,ze nie uzylem slowa'gwiazda' ba , uwazam go za calkiem przecietnego gracza ktory to robi wielka afere ,ze raz konczy z wystepami w reprezentacji a kilka dni pozniej wraca na zgrupwanie jakby nikt nic nie mowil ehh rzeczywiscie futbol traci wielka gwiazde ... mediów .

Cytuj
Mam prawie wszystkie mecze Francji jakie leciały w telewizji od 96 roku na kasetach, więc...

0o i Ty sie obrazasz jak mowie do Ciebie per fanboy .
Co do meczow - to juz kwestia interpretacji - 8lat temu przed meczem finalowym jakos go komentatorzy zbyt czesto nie przypominali i - co jest faktem - bramki nie strzelil .

Don

  • Gość
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 19, 2006, 10:46:18 am »
Zidane to bardzo dobry piłkarz, ale porównanie go do Pele czy Maradony jest policzkiem wymierzonym w twarz tych ostatnich.

Z wielkich imprez na których grał "Zizu" wyszedł mu Mundial 98 (i skłonny jestem przyznać, że bardziej finał niż pozostałe mecze...) oraz Euro 2000. Co natomiast robił Zidane w 2002 (Mistrzostwa Świata)i 2004 (Mistrzostwa Europy) roku? Hmmmmm...

Pisanie, że Ronladinho jeszcze musi się dużo nauczyć miało sens jakies 2 sezony temu. Teraz to on jest najlepszy, a swoją pozycję zbudował wcześniej niż Zidane.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 19, 2006, 12:39:13 pm »
Cytuj
2004 (Mistrzostwa Europy) roku? Hmmmmm...

A dwa gole z Anglią :) Wiem że to tylko jeden mecz ale ja bym sobie życzył żeby Polakom zdarzały się takie mecze 8)

Don

  • Gość
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 19, 2006, 14:32:45 pm »
^^^Jasne, ale wtedy byli kreowani przez media na super, hiper faworytów. A Zidane miał poprowadzić ich do całkowitego zwycięstwa...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 19, 2006, 15:36:45 pm »
Cytat: "wozek"
uwazam go za calkiem przecietnego gracza ktory to robi wielka afere ,ze raz konczy z wystepami w reprezentacji a kilka dni pozniej wraca na zgrupwanie jakby nikt nic nie mowil ehh rzeczywiscie futbol traci wielka gwiazde ... mediów .

No tak, chciał pomóc swojej reprezentacji w awansie na Mistrzostwa Świata bo widział jak ona się męczy, rzeczywiście fatalny koleś.

Cytat: "Don"
Zidane to bardzo dobry piłkarz, ale porównanie go do Pele czy Maradony jest policzkiem wymierzonym w twarz tych ostatnich.

Ja go do nich nie porównuję, ja mówię, że Zidane to taki Maradona lat 90.

wozek, skoro Zidane uważasz za gwiazde mediów to w takim razie co powiesz o Ronaldinho?  :shock:

Cytat: "wozek"
co jest faktem - bramki nie strzelil

Zidane jest pomocnikiem, jego zadanie to rozgrywanie piłek oraz asystowanie, jakbys nie wiedzial to od strzelania bramek są napastnicy.

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 19, 2006, 16:30:05 pm »
Cytuj
Zidane jest pomocnikiem, jego zadanie to rozgrywanie piłek oraz asystowanie, jakbys nie wiedzial to od strzelania bramek są napastnicy.

Nawet w głupim ISS2 na GC Francja bez Zidana gra lipnie :twisted:

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 19, 2006, 16:41:23 pm »
Cytuj
wozek, skoro Zidane uważasz za gwiazde mediów to w takim razie co powiesz o Ronaldinho?

Chyba zawsze tak bylo, ze media jak zauwaza 'nowego boga futbolu' chca o nim wszystko wiedziec i duzo wiecej o nim pisac . NIe ma w tym nic dziwnego . Zdiana nazwalem gwiazda mediow poniewaz incydentem z reprezentacja chcial zrobic troche szumu wokol swojej osoby zeby ludzie znowu sobie przypomnieli kto to jest Zizu . Takie jest moje zdanie . Seroi łudzisz się ,ze powrocil tylko zeby pomoc krajowi ?

Cytuj
Zidane jest pomocnikiem, jego zadanie to rozgrywanie piłek oraz asystowanie, jakbys nie wiedzial to od strzelania bramek są napastnicy.

o zesz ty no naprawde nie wiedzialem ... zawsze oszukiwalem sie , ze na wynik pracuje caly zespol i kazdy zawodnik moze z dobrej pozycji stzelic bramke . Wg Ciebie wszyscy powinni podawac TYLKO do SF/CF/etc. bo to są NAPASTNICY  . Patrz przyklad wspomnianego przez Ciebie ROnaldinho ...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 19, 2006, 18:19:35 pm »
Cytat: "wozek"
ze na wynik pracuje caly zespol

No właśnie, zespół w którym każdy ma swoją rolę, napastnik - strzelanie goli. Owszem, pomocnicy również strzelają bramki, ale nie tak często jak napastnicy. Ostatnie większe imprezy - czy był na nich jakiś pomocnik królem strzelców?

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 19, 2006, 22:39:07 pm »
Cytat: "Ibra"
Cytat: "wozek"
ze na wynik pracuje caly zespol

No właśnie, zespół w którym każdy ma swoją rolę, napastnik - strzelanie goli. Owszem, pomocnicy również strzelają bramki, ale nie tak często jak napastnicy. Ostatnie większe imprezy - czy był na nich jakiś pomocnik królem strzelców?

Istnieja napastnicy ktorzy maja za zadanie cofanie się w kontrach czy innych ciezkich dla zespolu sytuacjach i tzw 'czyszczyciele' ktorzy ulatwiaja łatwe dojscie drugiemu napastnikowi do bramki .
To samo tyczy sie pomocnikow . Są i ofensywni jaki defensywni i KAZDY z nich ma okreslone zadanie zespole . Wiem troch sie czepiam z tymi typami  :wink:

Do postu niżej :
szkoda - mialem juz przygotowane wykresy i takie tam jeszcze  :)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 19, 2006, 23:16:34 pm »
Wozek, skończmy to bo zaraz nasza dyskusja przemieni się w jakie metody szkoleniowe powinien prowadzić dany trener :P Rozejdzmy się pokojowo :wink:

Bover

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-03-2006
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 13, 2006, 22:56:04 pm »
Zizou jest zaiste wielkim pilkarzem no ale tak to już jest że nawet ci najlepsi musza kiedyś zakończyć karierę.I najważniejsze żeby nie zrobić tego za pózno,ot co.Wszystkie te "stare' gwiazdy juz powolutku się wypalają,nadchodzi nowa era....era młodych.Nowoczesna szkoła futbolu wchodzi w życie coraz wyrazniej zaznaczając nadejście nowej futbolowej epoki.I na pewno znajdzie się w niej miejsce dla kolejnych mega-gwiazdorów :)

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 17, 2006, 21:31:18 pm »
Uważam, że niektóre przestarzałe gwiazdy dały sobie spokój z piłką nożną, albo chociaż niekoniecznie w klubach zajmowały miejsca młodym w pierwszej jedenastce. Taki Zidane mógłby dać sobie spokój. Beckham mógłby odejść trochę ze światła reflektorów mediów. Ronaldo stracił już swój blask. Pora na młodych!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 18, 2006, 11:22:45 am »
Cytat: "Miriam Mirtail"
Uważam, że niektóre przestarzałe gwiazdy dały sobie spokój z piłką nożną, albo chociaż niekoniecznie w klubach zajmowały miejsca młodym w pierwszej jedenastce.

Jesli chodzi o zajmowanie miejsca mlodym w skladzie to wymienilbym to Raula (nie jest jeszcze taki stary, ale...). Aktualnie IMO gra kiepsko (juz od dluzszego czasu), ale i tak gra w podstawowym skladzie Realu bo jest ich symbolem.
A Beckham i Ronaldo juz sie "wypalili".

Player_01

  • Gość
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 18, 2006, 16:29:08 pm »
A kim takim był Zidane? Przeciętny gracz, nic wiej. Najlepszy piłkarz to ronadinho gauco, a Zidane to syfiarz. Poza tym kojarzy mi sie z glownym bohaterem jednej z najlepszych gier wszechczasow, FFIX.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 20, 2006, 12:10:46 pm »
idz czlowieku jak sie nie znasz i wroc dopiero jak bedziesz cos wiedzial :mrgreen:

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 21, 2006, 10:45:20 am »
Dla mnie końcem pewnej ery dla futbolu jest to idiotyczne dogadanie się pewnych klubów, aby stworzyć coś na wzór nba tzw. G14, nikt nie mógłby z tamtąd spaść. Wszystko gdyż dziś liczy się już tylko pieniądz. Widać że te ciecie mają w dupie kibiców (myślą że piłka to tylko te 18 zadufanych miast). Dlam mnie to się nie mieści w głowie ale jeżeli kiedyś to przejdzie to ja przerzucam się na szachy. NO sorry ale jak czytam starą wypowiedzź beckenbauera, jak się żali że dla jego bayernu monachium to dyshonor latać na mecze do Albanii czy Polski, to bym mu z chęcią kopa w dupe zasadził. Gdzie się podziały czasy gdy piłkarze grali dla przyjemności i nie zarabiali bajońskich sum? :cry:  Dzisiaj 99% z piłkarzy to panienki pokroju beckhama, kórzy marudzą, że mają tyle ciężkich meczów w sezonie itd. Niech te szmaty idą jak większość ludzi do raboty po 12 h na dobe za 1000 razy mniejsze zarobki- to pogadamy.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 21, 2006, 11:06:16 am »
Jezeli coś takiego wejdzie w zycie to już wszystkie gorsze, a i nawet średnie kluby nigdy im nie dorównają i będzie olbrzymia przepaść między G18, a klubami spoza tejże grupy i piłka straci na uroku, bo czy nie piekne była jak np. Porto eliminowało na swojej drodze do finału LM chociażby Manchester United? :?

ReVamped

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-07-2008
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
  • I'll never change all my colours for you
Odp: Koniec pewnej ery dla futbolu?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 31, 2008, 14:43:04 pm »
blabla
PS3 Only!! :D:D:D:D

GAMERTAG: Wojownik nocy

NIGDY NIE BIERZCIE DO SIEBIE MOICH WYPOWIEDZI!!!