Autor Wątek: EURO 2008  (Przeczytany 89177 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 05, 2008, 14:40:56 pm »
Włochy wygrają. 8-)
Jak stawiam na Włochów, którzy zagrają w finale z Czechami. :smile:
:cool: Też tak sądzę.Zresztą zawsze im kibicuje :cool:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 05, 2008, 15:33:39 pm »
W finale albo Włosi, albo Francuzi rozprawią się z Polakami :).

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 05, 2008, 15:47:22 pm »
Chyba Polacy z nimi.  :-o

Spidey^

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 05, 2008, 15:58:41 pm »
Wg wszelkich znaków na Ziemi i Niebie Polska wyjdzie w następującym squadzie
Boruc - Wasilewski , Żewłakow , Bąk , Golański - Lewandowski , Krzynówek , Błaszczykowski , Dudka , Smolarek - Zurawski . To na chwilę obecną prawie najlepszy skład na jaki nas stać .

Polska nie gra systemem 4-5-1 tylko 4-4-1-1
Sądze że skład będzie wyglądał tak: Boruc - Wasilewski , Żewłakow , Bąk , Golański - Łobodziński, Dudka, Lewandowski, Krzynówek- Roger - Smolarek
Żurawski nic nie pokazał w ostatnim meczu a jak wszedł Roger dopiero zaczęła się gra. A Błaszczykowski nie wiadomo w jakiej będzie formie po kontuzji dlatego myślę że Łobodziński to na ten moment najlepszy wybór.

W finale albo Włosi, albo Francuzi rozprawią się z Polakami :).

Co wy tak z tymi Włochami i Francją? :D Groźna na pewno będzie Hiszpania i Portugalia, Daleko zapewne zajdzie też Rosja, Szwajcaria i może Polska ;). To moje typy.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 05, 2008, 16:02:47 pm »
Mnie najbardziej zastanawia czemu duzo polaków chwali Krzynówka przeciez on nic nie pokazuje! Tylko czasem ma fatowny strzał... i tyle on pokazuje w klubie nic. On ma jedynie szczęście ja bym zastanowił się czy by go nie zmienic np. za Rogera lub Łobodzińskiego a może Smolarek na pomocy, choć aktualnie nie mamy nikogo na szpicy prócz Smolarka.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

mateo

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 05, 2008, 16:11:23 pm »
Włochy wygrają. 8-)
nie ma innej opcji..  8-)    albo POLSKA ;) ;) ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 05, 2008, 16:24:55 pm »
Ja przeczuwam że Rumunia będzie dużą niespodzianką tych rozgrywek i może zajść dość daleko.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 05, 2008, 20:30:03 pm »
Mnie najbardziej zastanawia czemu duzo polaków chwali Krzynówka przeciez on nic nie pokazuje! Tylko czasem ma fatowny strzał... i tyle on pokazuje w klubie nic. On ma jedynie szczęście ja bym zastanowił się czy by go nie zmienic np. za Rogera lub Łobodzińskiego a może Smolarek na pomocy, choć aktualnie nie mamy nikogo na szpicy prócz Smolarka.
widze i oczom nie wierze  :shock: gdyby nie Krzynio to raczej by nas na tym turnieju nie było , patrz ile napykał brameczek , ile razy to on a nie ci nowi z młodej fali brali odpowiedzialnośc na swe barki i zaiwaniał po całej szerokości boiska . W klubie się nie układa bo tam gra o inne cele to i motywacja już nie ta .
Łobo jest strasznie chaotyczny może się raz dwa razy przejść lewego obrońce rywali ale ni chooja nie potrafia dobrze dośrodkować piłki . To jak ktoś słusznie zauważył takie jezdziec bez głowy jeszcze nie ukształtowany .
Z Niemcami to mam nadzieje nie przegramy psychicznie i nie padniemy kondycyjnie . Jesli interesuja nas trzy punkty jak zapewnia Leo to na skrzydłach muszą być wejścia bocznych obrońców .Bez tego ani rusz .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:47:25 pm »
http://www.euro2008.pl/news/beenhakker_kto_psuje_atmosfer__59111.html
Cytuj
Czasami się zastanawiam, czy wszyscy w Polsce nam kibicują, czy chcą żebyśmy odnosili sukcesy. Jak słyszę takie kłamstwa, to mam wrażenie, że ktoś z zewnątrz psuje atmosferę.
Nie "ktoś" tylko folksdojcze, zaraza która ostro zalała Polskę.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 06, 2008, 18:19:16 pm »
jesli ktos by byl zainteresowany to wszystkie mecze euro sa do obejrzenia na darmowych angielskich kanalach:

http://www.bbc.co.uk/pressoffice/pressreleases/stories/2008/04_april/23/euro2008_schedule.shtml

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:43:40 pm »
Wszytskie mecze można sobie obejrzeć, poprzez Sopcast ! ;] Jak dobrze, że człowiek nie jest zdany na łaske tvp.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2008, 20:49:29 pm wysłana przez VaaKo »

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:54:38 pm »
A przypadkiem w Polsacie nie bedzie wszystkich meczy na zywo :]
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 06, 2008, 21:05:24 pm »
Będą :) Chyba z wszystkich bodaj 31 będą 3 retransmisje. Po co sobie życie utrudniać... :cool:

Ciapkas

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 06, 2008, 21:07:17 pm »
londek, że tak zapytam jaki jest sposób na 'posiadanie :D :D' tych kanałów?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwca 07, 2008, 13:43:55 pm »
Wszytskie mecze można sobie obejrzeć, poprzez Sopcast ! ;] Jak dobrze, że człowiek nie jest zdany na łaske tvp.

Właśnie pobieram ten Sopcast. Na którym kanale będą mecze? O ile tam są jakieś kanały.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwca 07, 2008, 20:16:12 pm »
Ale czemu oglądacie przez Sopa? :) Przecież otwarty Polsat pokazuje wszystkie mecze..
Jeżeli tak bardzo chcecie się katować SopCastem to najlepsza jest strona www.soccer-live.pl .

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwca 07, 2008, 20:46:06 pm »
Sopcast mi się przyda na ostatnią kolejkę, gdzie są mecze rozgrywane jednocześnie. Nie lubię retransmisji.

No to Szwajcaria dostała od Czechów, szkoda bo lubię ten zespół i ładnie grali, czego nie można powiedzieć o rep. Czech. Jednak w piłce liczą sie zdobyte gole, a Szwajcaria po raz kolejny pokazała swoją nieskuteczność, mimo dobrej gry.

Teraz zapodaje Portugalia-Turcja  :twisted: 
Mam nadzieję, że udzielą lekcji Turkom :]

Marcepan Sopcast przyda Ci się, również na inne okazje. Liga Mistrzów dowolny meczyk, jak i również mecze rozgrywane w ligach krajowych !

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #97 dnia: Czerwca 07, 2008, 21:37:34 pm »
Ale komentator na Polsacie walnął gafę. Przecież w finale Mistrzostw Świata w 2002 roku było 2:0. Jestem za Turkami, ale Portugalia ma dużą przewagę.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 07, 2008, 22:53:22 pm »
Portugalia zasłużenie wygrała 2:0 (po przebiegu meczu powinna nawet więcej). Widać, że jest w dobrej formie i może daleko zajść.

Jutro nie obraziłbym się jak by padły dwa remisy :)

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 07, 2008, 23:58:32 pm »
Ceremonia otwarcia Euro mnie rozwaliła. xD

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 08, 2008, 00:46:22 am »
No to pierwszy dzień Euro 2008 za nami :).

Szwajcaria - Czechy
Na początku trzymałem mocno kciuki za Czechów, ale z każdą upływającą minutą coraz bardziej przekonywali mnie do siebie gospodarze mistrzostw. Cały mecz nie był jakoś specjalnie emocjonujący. Szczególnie pierwsza połowa była nudna. Widać było, że to mecz otwarcia i obie drużyny grały spokojnie i ostrożnie. Czesi mnie mocno zawiedli, od których oczekiwałem ładniejszej gry. No, ale strzelili jakoś tego gola i mecz zwyciężyli. Szwajcarzy się starali, mieli kilka sytuacji, ale Cech zachował się jak na specjalistę przystało. Szkoda mi ich trochę - przygotowywali się do tego turnieju bardzo długo, cała drużyna na przestrzeni lat była budowana pod względem tych właśnie mistrzostw, zrobili ogromny postęp, a mimo to przegrywają już na samym początku. No, ale taki jest już futbol.
A o tragedii Freia, to nawet nie chce mi się pisać, bo po prostu brak mi słów...

Portugalia - Turcja
Przeczuwałem tutaj zwycięstwo Portugalczyków, ale kibicowałem mocno Turkom. Liczyłem, że wykażą się tutaj wolą walki, ambicją i siłą. Liczyłem na trudną przeprawę dla Portugalii. Tak się jednak nie stało. W pierwszej połowie już widać było dominację wicemistrzów Europy - nieuznana bramka, którą zdobył Pepe, a która powinna zostać uznana. Druga połowa to już potwierdzenie tej dominacji - bardzo szybka, zespołowa gra i od razu efekty w postaci dwóch bramek. Zawiedli Turcy i to bardzo. Spodziewałem się od nich znacznie więcej.
Przy okazji - dojrzałem już pierwszego młodego piłkarza, który ma możliwość być gwiazdą tego turnieju - João Moutinho. Będą z niego ludzie :).

A jutro... wszyscy doskonale wiemy co będzie jutro... :D

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 08, 2008, 00:46:26 am »
Krówki ownowały.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwca 08, 2008, 11:16:12 am »
Moutinho potrzebował dużej imprezy, żeby zaprezentować się szerszej publiczności - i oto jest :) Ze Sportingu najbliższa droga do MU, więc kto wie... Liczę też, że w końcu Quaresma błyśnie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwca 08, 2008, 16:24:26 pm »
pierwszy mecz przegapiłem (school owned ) ale drugiego nie odpuściłem . Portugalia z troszkę zmienionym składzie przejechała się po Turcji na luzaku co mnie prawde powiedziawszy lekko zdumiało . Cristiano szalał , wchodził między obrońcami jak w masło (trzech na raz no no ) , Simao po lewej stronie siach postrach w szeregach defensorów a bramkarz Portugalii praktycznie bezrobotny . Jeśli Polska miałaby wyjść z grupy to nie chciałbym napewno ich . To mój faworyt grupy A .
Poziom spotkania 3+/6

Dzisiaj mecz prawdy , najważniejszy chyba od lat , balonik został napompowany do niebezpiecznych rozmiarów . Patrząc na to co się dzieje na ulicy , ludzie zabijajacy sie o flagi (!!!) w hipermarketach ogarniam mnie z jednej strony zadowolenie z drugiej przerażenie . Ja jako wierzący postawiłem 15 zł na chłopaków  :-D


''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwca 08, 2008, 17:56:04 pm »
Cytuj
Dzisiaj mecz prawdy , najważniejszy chyba od lat , balonik został napompowany do niebezpiecznych rozmiarów . Patrząc na to co się dzieje na ulicy , ludzie zabijajacy sie o flagi (!!!) w hipermarketach ogarniam mnie z jednej strony zadowolenie z drugiej przerażenie . Ja jako wierzący postawiłem 15 zł na chłopaków  Very Happy
Remis jest jeszcze w zasięgu, ale wygrana już nie (no chyba, że będą mieli strasznego fuksa). Najprawdopodobniej będą jednak żale po meczu, że znowu stracili taką szansę (choć przegrana jeszcze wszystkiego nie przesądza).
Ja oczekuję od Polaków tylko tego, żeby zagrali dobry mecz. Jeśli zawalczą i będą grali ładnie, to nawet przegrana nie będzie tak bolesna.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwca 08, 2008, 22:18:24 pm »
i dupa po marzeniach  :sad:

mateo

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwca 08, 2008, 22:49:16 pm »
Niemcy byli zdecydowanie lepsi.. więcej grali piłką.Precyzja również przemawiała po stronie naszych przeciwników.
(((Zespół o dwie klasy lepszy))Brakuje Błaszczykowskiego, oj brakuje..
Cóż to nie koniec, dla nas Mistrzostw Europy.. Austria jest do pokonania, ale z Chorwacją będzie rzeź niewiniątek.

Ja jeszcze mam nadzieje i wy miejcie.


jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwca 08, 2008, 22:50:50 pm »
Po kolei , gra lepsza wynik gorszy summa sumarum Janas > Benhaker . Nie mamy obrońców , nie mowię już o włączaniu się w akcje ofensywne ale chociażby dobre wyprowadzenie piły . Golański nie wiem o czym myślał przy drugiej bramie , chłopak już trząsł się podczas wyrzucania piłek z aut (takiej tremy to ja przed egzamem nie mam X_x ) kompletnie chybiony wybór Leo , na którego - jesli odpadniemy- posypią się kamienie . Wasilewski też słabiutko dzisiaj , czasami wszedł na połowe Niemców , ale gubił się totalnie z futbolówką , tracił piłke , był mijany jak tyczka przez Niemca (?) Podolskiego . To jest problem polskiej drużyny , mamy nadmiar szczęscia w bramkarzach a braki w ofensywie i obronie . Znamiennym jest fakt ,że najlepszymi na boiską byli zmiennicy , w tym jeden urlopowicz . Przypadek ? Patrz Mundial 2006 i strzelca dwóch jedynych bramek .
Poza tym nie mogę za chooya pana pojąc jak można wystawiać tylko jednego napastnika skoro najsłabszą formacją Helmutów jest środek obrony , wytłumaczy mi to ktos logicznie ?? Smolarek sam nic na czterech nie zdziała a nasza pomoc była dziurawa jak ser szwajcarski , Niemcy a luzaku dochodzili do sytuacji stzreleckich , z łatwością mijali dwóch naszych precyzyjnie operując piłką . Gra w drugiej połowie byla w naszym wykonaniu już duża lepsza ,ale cóż z tego skoro liczy się to co wpadnie do bramki . Patrząc na to przez pryzmat ekipy Janasa widzę nieznaczny postęp . Brak nam nadal charakteru , wyrachwowania , cwaniactwa a przede wszystkim techniki . Jesli trener nie dokona zmian na nastepny mecz z Austrią to już może szukac nowego pracodawcy bo tu w Polsce sukcesy są bardzo szybko zapominane .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

mateo

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwca 08, 2008, 22:54:11 pm »
Ja powiem szczerze, że Brazylijczyk miał grać całe spotkanie.. przecież tak naprawdę tylko on się wyróżniał??
-->Brawa dla jego mościa.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2008, 22:59:52 pm wysłana przez mateo »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwca 08, 2008, 23:03:51 pm »
Niemcy byli zdecydowanie lepsi.. więcej grali piłką.Precyzja również przemawiała po stronie naszych przeciwników.
(((Zespół o dwie klasy lepszy))Brakuje Błaszczykowskiego, oj brakuje..
Cóż to nie koniec, dla nas Mistrzostw Europy.. Austria jest do pokonania, ale z Chorwacją będzie rzeź niewiniątek.

Ja jeszcze mam nadzieje i wy miejcie.


to chyba nie widziałeś meczu Austria - Chorwacja ,że gadasz takie herezje . Austriacy cisneli Chorwatów przez całą druga połowe , ciężko będzie z nimy coś ugrać przy tak nie rozważnej obronie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

mateo

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwca 08, 2008, 23:06:41 pm »
sorki jay jay, ale ja mam swoje poglądy ;)
Austria grała świetnie, ale nie jest tak doświadczonym teamem, jak nasza reprezentacja.
Z Chrowacją będzie o wiele trudniej.. takie jest moje zdanie.

Zresztą obstawiałem 2:0 dla Niemców  :x

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwca 08, 2008, 23:10:51 pm »
ani Chorwacja nie jest tak silna jak to trąbili przed euro 2008 ani też Austria nie jest chłopcem do bicia . Wiadomo jedno przed żadnym z najbliższych rywali nie mamy kompleksów z przeszłości co może wpłynąć tylko mobilizująco na naszych .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwca 08, 2008, 23:11:13 pm »
No to ssmańcy nas ograli, nie podobała mi się miejscami infantylna gra. I ten brak pomysłu na rozegranie akcji...  Ogólnie nie grali źle, więc nie można ich jeszcze skreślać. Zwłaszcza że mecz Austria-Chorwacja pokazał iż Chorwacja, nie koniecznie jest taka mocna. Ludzie bardziej się sugerują , faktem  wyeliminowania Anglii, a w meczu z Austrią było widać po nich duże zmęczenie, jakby nie byli przygotowani kondycyjnie odpowiednio. Z Austrią nie możemy wtopić, są teoretycznie słabsi od nas i trzeba to wykorzystać !

Jutro mecz kolejki ! :] Włochy-Holandia   FORZA AZZURRI !

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwca 08, 2008, 23:18:16 pm »
Co tu ukrywać, Niemcy są poza naszym zasięgiem. Prezentujemy zdecydowanie niższy poziom. Jednak i tak podobała mi się gra Polaków - jej sposób zmienił się nie do poznania. Owszem, popełnili błędy, kilka naprawdę idiotycznych, ale to dopiero ich pierwszy mecz na Euro. Generalnie, jestem pełen optymizmu i wydaje mi się, że uda im się wyjść z grupy.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwca 09, 2008, 00:00:30 am »
Szkoda, że przegraliśmy ale bardzo dobrze, że akurat Podolski nas wypunktował. Powinno zrobić się głośno na temat jakości naszych scoutów i debilnych decyzji PZPN. To dzięki braku jakichkolwiek kompetencji u ludzi odpowiedzialnych za wyszukiwanie utalentowanych rodaków na świecie, świetny Polak strzelał gole nie w tą bramkę.


Tarniak

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwca 09, 2008, 00:02:03 am »
Cytuj
Po kolei , gra lepsza wynik gorszy summa sumarum Janas > Benhaker
Hahaha, jaja sobie robisz? Janas nie zbudował drużyny, Janas chlał ze "swoimi", trzymał się sitwy. Cóż, słabe posunięcia Beenhakkera doskonale widać po wprowadzeniu do gry Piszczka i Rogera, którzy w przeciwieństwie do antycypowanej gwiazdy typu Smolarek, potrafili skonstruować coś sensownego. Nie wiem gdzie panowie komentatorzy doszukali się tej doskonałej gry zmiennika, Saganowskiego, ale podziwiam ich upór w tworzeniu własnej wizji wydarzeń na boisku. Oczywiście, faktem pozostaje, że przed zmianą było jeszcze gorzej.

Cytuj
Smolarek sam nic na czterech nie zdziała
Smolarek ogólnie nie był w stanie nic zdziałać, dobrze chociaż, że nie potykał się o własne nogi jak to miał swego czasu w zwyczaju.

Niemcy jednak nie mają się z czego cieszyć, Klose i Gomez - słabizna, Ballack jak dla mnie od lat tak samo overrated. Biorąc pod uwagę energię i zaangażowanie gospodarzy, Niemcy nie przejadą się jak po swoim.

Demobilizująco na naszych mogła działać presja, ale na Niemcach ciążyła dokładnie ta sama kwestia. Nie ma się co tłumaczyć tutaj. Pomijam fakt, że typowo "polskie" jest zrzucanie winy na trenera. Moim zdaniem kwestionowanie powołanej kadry mija się z celem, dokonano możliwie najlepszego wyboru, bez kolesiostwa jak w przypadku Janasa. Pozostaje dziękować Panowi Borucowi, Guerrero i Piszczkowi, za to, że nie ośmieszają nas na oczach tysięcy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2008, 00:09:21 am wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwca 09, 2008, 00:11:06 am »
Niemcy ponownie nad osrali wspólnie z sędzią liniowym. Nie mam pojęcia czemu Niemcom puścił sytuację po której padła bramka a nam już nie. Nie zbadane są wyroki sędziowania i kulisów sportu.

Co tu dużo gadać. Nie ma się co rozpisywać bo jest nadal tak jak było. Czyli są sytuacje ale wykończenia całkowicie brak. Jedyne co mi się podobało to próby strzałów z daleka. To pochwalam. Niestety ale u nas brak indywidualności a jeśli decyduje się na presing tak wysoko to trzeba je mieć by presing był skuteczny.

Nie wiem czemu ale mam przeczucie że gdyby to Polak dostał taką gałę jak w przypadku drugiej bramki Podolski to piłka poszybowałaby wysoko nad bramką. W tym zespole brak jest indywidualności. To nie przypadek że niemieccy piłkarze grają po takich klubach jak Real Madryt itp.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwca 09, 2008, 00:14:31 am »
Cytuj
Po kolei , gra lepsza wynik gorszy summa sumarum Janas > Benhaker
Hahaha, jaja sobie robisz? Janas nie zbudował drużyny, Janas chlał ze "swoimi", trzymał się sitwy. Cóż, słabe posunięcia Beenhakkera doskonale widać po wprowadzeniu do gry Piszczka i Rogera, którzy w przeciwieństwie do antycypowanej gwiazdy typu Smolarek, potrafili skonstruować coś sensownego. Nie wiem gdzie panowie komentatorzy doszukali się tej doskonałej gry zmiennika, Saganowskiego, ale podziwiam ich upór w tworzeniu własnej wizji wydarzeń na boisku. Oczywiście, faktem pozostaje, że przed zmianą było jeszcze gorzej.

Cytuj
Smolarek sam nic na czterech nie zdziała
Smolarek ogólnie nie był w stanie nic zdziałać, dobrze chociaż, że nie potykał się o własne nogi jak to miał swego czasu w zwyczaju.

Niemcy jednak nie mają się z czego cieszyć, Klose i Gomez - słabizna, Ballack jak dla mnie od lat tak samo overrated. Biorąc pod uwagę energię i zaangażowanie gospodarzy, Niemcy nie przejadą się jak po swoim.

Demobilizująco na naszych mogła działać presja, ale na Niemcach ciążyła dokładnie ta sama kwestia. Nie ma się co tłumaczyć tutaj. Pomijam fakt, że typowo "polskie" jest zrzucanie winy na trenera. Moim zdaniem kwestionowanie powołanej kadry mija się z celem, dokonano możliwie najlepszego wyboru, bez kolesiostwa jak w przypadku Janasa. Pozostaje dziękować Panowi Borucowi, Guerrero i Piszczkowi, za to, że nie ośmieszają nas na oczach tysięcy.
widać emocje T. ;)
co do meczu...druga połowa pokazała, że można było grać z Niemcami jak z równym przeciwnikiem. do pewnego momentu- strata drugiej bramki kompletnie nas rozbiła ;/ miejmy jeno nadzieję, że owo rozbicie było tylko na te 18 ostatnich minut pierwszego meczu, a w następnych Polacy pokażą, że potrafią grać w piłkę! no i nie zgodzę się z tarnym w kwestii Smolarka. nie był w stanie nic zagrać, bo nie dostawał zbyt dużo piłek, a jak już coś się trafiło to nie miał z kim zagrać...ot co ;0

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 09, 2008, 00:31:27 am »
Smolarek nigdy nie był od konstruowania akcji, on dostawał piłkę i strzelał, z pewnością nie jest to najważniejsza postać naszej reprezentacji, chociaż skuteczności nie można mu odmówić.

Dzisiaj najbardziej zawiódł mnie Krzynówek, ale czego można oczekiwać od zawodnika, który rok nie gra w klubie...
Nie wiem natomiast gdzie Wy widzieliście dobrą grę Piszczka? Ja go widziałem w jednej dobrej akcji, z której i tak nic nie wyszło.
Zdecydowane jedynym jasnym punktem reprezentacji był Roger.
Poza tym Boruc na pewno nie rozczarował. Reszta raczej poniżej oczekiwań.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 09, 2008, 08:19:29 am »
Cytuj
Dzisiaj najbardziej zawiódł mnie Krzynówek, ale czego można oczekiwać od zawodnika, który rok nie gra w klubie...
Krzynówek grał bardzo dobrze, ale za wiele zrobić to on nie mógł, bo był stale kryty przez dwóch Niemców.

Cytuj
Zdecydowane jedynym jasnym punktem reprezentacji był Roger.
Zgadzam się, zdecydowanie najlepszy polski zawodnik (jak to brzmi :)).

Szanse na wyjście z grupy jeszcze są, szczególnie, że Chorwaci jakoś świetnie nie grają i myślę, iż mamy z nimi duże szanse na wygraną. Gorzej będzie z Austrią, która pod koniec meczu z Chorwacją grała bardzo dobrze.
Ciesze się, że Polacy na początku trafili na Niemców, może teraz nabiorą trochę wprawy i z pozostałymi drużynami będzie im się grało lżej.

Szkoda, że przegraliśmy ale bardzo dobrze, że akurat Podolski nas wypunktował. Powinno zrobić się głośno na temat jakości naszych scoutów i debilnych decyzji PZPN. To dzięki braku jakichkolwiek kompetencji u ludzi odpowiedzialnych za wyszukiwanie utalentowanych rodaków na świecie, świetny Polak strzelał gole nie w tą bramkę.
No powinni, ale zmiana wszystkich w PZPNie, aż tak dużo by nie dała. Największy problem stanowią małe szkółki trenerskie od których wszystko się zaczyna, a w których wybierani są nie ci co najlepiej grają, ale ci co mają znajomości :(