Autor Wątek: jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?  (Przeczytany 16404 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« dnia: Lutego 04, 2006, 19:22:21 pm »
jak w temacie. moi rodzice (nieco juz starzy) uwazaja ze konsola to szatanska machina. mowia o niej jedynie jesli chca mnie ochrzanic np: ucz sie zamiast grac  :D , albo: pierońskie gry, zrob lepiej cos pozytecznego zamiast grac w pierdoly. chcialbym pokazac im ze konsola to dobry sposob na relaks, na spedzanie wolnego czasu, albo na przerwe w uczeniu sie by nabrac 'swiezosci'  :wink:
sam nie wiem jak to zrobic zeby ich 'nawrocic'.
to sa ludzie starej daty. hobby ojca to gołębie. mama lubi ogladac seriale.
jak pokazac im ze gry to nic zlego? bo juz nie moge zniesc tego marudzenia  :roll: warto wspomniec, ze oboje nie maja stycznosci z zadnym sprzetem. najbardziej zaawansowany jaki potrafia obsluzyc to wideo (chociaz tata i z tym ma problemy  :D )
co mam zrobic?

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 04, 2006, 19:46:18 pm »
Mam na to prosty i sprawdzony  sposób  jednak musisz posiadac gre Singstar tz DVD z teledyskami i słowami oraz dwa mikrofony a wtedy  tylko zawołaj starszych na sesyjke karaoke powinni byc zachwyceni u mnie zdało to egzamin :wink: .
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 04, 2006, 19:53:24 pm »
Hmm... Mojemu starszemu podobał się MGS:TTS(Starszy-"Przypomina mi trochę thriller polityczny.").Na szczęście ograniczył się do oglądania.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 04, 2006, 20:24:32 pm »
Singstar, Eye Toy, Moze jakis Dance z mata, jaka kolwiek byle byla bardzij interaktywna niz gra na padzie :)

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 04, 2006, 20:34:11 pm »
Odpal dead or alive-cycki i te sprawy

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 04, 2006, 20:59:42 pm »
Tylko pamietaj jesli rodzice sa naprawde anty nastawieni na konsole i jakiekolwiek granie w gry to zadna gra ci nie pomoze :)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 04, 2006, 21:11:07 pm »
Koniecznie jakiś "tytuł nietypowy", albo grę muzyczną ;)
Większość gier ma coś czym można przekonać rodziców (GC - DonkeyKonga, PS2 - Singstar, Guitar Hero; DS-Nintendogs etc.), chodzi o "grę nie dla hardkorowych graczy" ;)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 04, 2006, 21:26:51 pm »
heh , fajne pytanie .

Eye Toy jest ciekawa zabawką ,ale czy wystarczająca by przekonać rodziców .Chyba nie .Bardziej byłbym sklonny do wyboru Singstara .Szczególnie gdy piosenki , które są na krążku leciały w czasach ich młodośći .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 04, 2006, 22:06:58 pm »
Zdecydowanie eye-toy - jednym z głównych argumentów przeciw konsolom jest siedzenie i krzywienie się, do tego tycie itp. No więc trzeba pokazać, że przy konsoli można także "aktywnie" spędzać czas.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 04, 2006, 22:31:46 pm »
Ja najczęściej nie gram przy rodzicach. Raz jak miałem wtedy coś ok. 9 lat grałem w RE2, ojciec tak mnie zjebał że nie mogłem dotknąć kompa przez tydzień :lol: . Albo jak w SC2 na DC grałem, i wybrałem Astroth( :lol: ) i naparzałem tym 2m toporem Taki po ryju ti też się ostro zdenerwował. Albo w Burnouta 3 i jego komentarz"a potem mu prawo jazdy dadzą" zaraz po tym jak wpadłem pod ciężarówkę.

Przy starym nie gram bo by się rzucał. Jak już to w PES'a gram przy ojcu i tylko w to.
Nic go nie przekona do tego rodzaju spędzania czasu.

oscyp

  • Gość
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 04, 2006, 22:43:33 pm »
moi wymiekli przy Singstar 80. WSZYSCY! Dziadek, babcia wujaszkowcy, ciotki, kuzyni, nawet siostry:) ta gra łączy pokolenia hehe. stary mnie we wszystkich piosenkach ostatnie pobił jak pykalismy, wszedzie ponad 9000 nastukał skubaniec:) zebyscie dzieciaki widzieli jak z ojcem Final Candown odstawiamy, normalnie europe wysiada...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 04, 2006, 22:44:19 pm »
Mój stary przekonał się na grach typu Burnout-GTA-Killzone ale to chyba wyjątek  :roll:

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 04, 2006, 22:54:52 pm »
Ja nie mam tego problemu, moj ojciec czesto nawet ze mna pyka w rozne gry, ale gdybym mial taki problem, to pokazalbym z pewnoscia:
-Ninja Gaiden [to nie do PS2, ale trudno] (mozemy ogladac przepiekne krajobrazy orientalne, wyeksponowane przy okazji deszczem z krwi)
-Devil May Cry 3 (mozemy nauczyc sie od Dantego samoobrony oraz dorzucic do naszego slowniczka kilka ciekawych okreslen i zwrotow)
-RE4 (bo po prostu rozwalenie czyjejs glowy na kawalki jest naprawde zabawne i stajemy sie przez to szczesliwi, a rodzice na pewno chca naszego szczescia)
-GTA: San Andreas (dowiemy sie jakich ludzi unikac i jak szybko znalezc tani i dobry samochod)
-Burnout (zebysmy mogli dobrze poznac fizyke jazdy i trajektoria lotu samochodu)
-MGS3 (tu podobnie jak przy DMC3 - zaden dres na ulicy nie pobije nas i nie okradnie gdy zademonstrujemy mu CQC, koniecznie wersje z nozem)
 Sadze, ze przy takich argumentach rodzice sami zaczeliby grac i kupowac sprzet do grania, a biblioteczka gier rozrosla by sie do monstrualnych rozmiarow. No i codziennie zawoziliby nas do szkoly innym samochodem (chyba, ze nazbieralo by im sie za duzo gwiazdek) ;)
klimat jak artysta

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 04, 2006, 23:08:07 pm »
mojej mamie podoba się... SILENT HILL !! serio przeżyła tą historię! (obserwowała jak grałem, później jej wytłumaczyłem fabułe i ogólnie ocb), jak usłyszała że będzie film to się serio ucieszyła!

mój dziadek to inna historia! jest to mój najwierniejszy kibic w piłki konami od czasów pierwszego ISSa!! do dziś zawsze gdy zagląda do mojego pokoju i widzi że grao w PESa5 siada obok i wytyka błędy mojej drużyny :) rozumiecie- trace bramki a on mi jeszcze błędy wytyka- kocham gościa! zawsze jednak chwali piekne akcje i bramki!

teraz hit sezonu! -moja babcia gra w tetrisa! (nie jest to na ps2 ale muszę o tym powiedzieć!), kiedyś znalazłem w szafie handhelda ze stadionu :D -wiecie te gówienka za 10 czy 15 zł, włożyłem baterie, babka się tym zainteresowała- chwile pograła i dałem jej tą niby-konsolke w prezencie! w każdej wolnej chwili widzialem ja na kanapie nie patrzącą w telewizor tylko w spadające klocki!
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 995
  • Reputacja: 132
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 04, 2006, 23:36:05 pm »
dla moich starych konsola nie istnieje, wiedzą że na czymś tam gram, ale dokładnie to nie wiedzą co to wogule jest, dla nich to pegazus warty 50 zł  8)  no ale w sumie mam swoje 20 lat i jakiegos tam problemu nie mam.

Tarniak

  • Gość
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 05, 2006, 00:51:46 am »
Heh, u mnie to sprawa ma się tak, że to ojciec mnie przekonał do kupna konsoli więc nikogo nie musialem przekonać :). PSXa też mi doradził :]

selene

  • Gość
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 05, 2006, 10:38:48 am »
Moi przekonali sie do konsol gdy tylko zobaczyli ICO.
...a potem dorwali sie do Burnouta i mialam zajeta konsole przez dwa tygodnie :P

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 05, 2006, 12:33:07 pm »
Moi rodzice tez grywaja, mama raczej sporadycznie i tylko w harvest moon'a na GCN :) wspomina czasy mlodosci, pierwsza stonka i te sprawy heehehhe, a ojczulek lyka wszystko co ma w tytule MLB, NFL, NHL i NBA :) tylko sportowe gierki :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 15, 2006, 16:31:21 pm »
Na szczęście nie musiałem przekonywać rodziców do kupna konsoli ale gdyby był problem to pewnie by skutkowało: "...no wiecie tam jest DVD..."( to w przypadku PS2); jeżeli chodzi o gry to pewnie Gran Turismo, PES. Ale chyba było by to obojętne. Chociaż raz mama weszła do pokoju jak nachrzaniałem w pada podczas torur Snake'a w MGSie. Spojrzała na mnie i powiedziała: "W co ty grasz ? Wyłącz to" :wink:

Gambit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-11-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 16, 2006, 12:37:28 pm »
Ja na szczęście już nie mam tego problemu. Sam jestem rodzicem, a co za tym idzie moja córka też takich kłopotów nie będzie miała. No chyba, że "Jak odciągnąć tatę od konsoli, albo od kompa".

Chociaż grywa ze mną w SoulCalibura III, EyeToy Play 3.

Jedynem "problemem" było przekonanie reszty rodziny do konsoli. Ale tu sprawę załatwiła właśnie moja córa (7 lat ma skubana, a już takich cudów dokonuje).

Najpierw wciągnęła swoją mamę (czyli moją małżonkę) do gry, za pomocą SSX On Tour, a kilka dni później dorzuciła Soulcalibura III. Natomiast swojego dziadka (mojego teścia) przykuła do telewizora znowu używając SSX On Tour.

A...zapomniałem. Gdybym musiał przekonywać, to pewnie którymś EyeToy Play, albo Kinetic.



Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 17, 2006, 16:10:24 pm »
udalo mi sie lekko urobic ojca pokazujac mu GT4.
szkoda ze nie ma w nim forda focusa kombi (bo takiego mamy), za to pokazalem mu opla astra, ktorym jezdzi jego kolega.
powiedzial ze wszystko fajnie, tylko ze na takie auto trzeba sobie zarobic.
wiec pokazalem mu licencje i objasnilem system zarabiania kasy  :mrgreen:
byl niezle zmyty  8)
potem pokazalem mu fife 2006 z polskim komentarzem i znowu przyznal ze to w sumie fajne  :mrgreen:
juz nie mowi ze to pierdoly  :D (przynajmniej tyle)
a mamie zapuscilem crasha 1 i croca (czy jak to sie pisze  :lol: ) zeby sprobowala troche pograc. niezle podrygiwala przeskakujac przeszkody  :mrgreen:
sam pamietam jak kiedys balansowalem cialem grajac w wipeout 2097  :lol:

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 17, 2006, 17:04:21 pm »
Ja nie mam żadnych problemów z podejściem moich rodziców do gier, ale jakbym miał przekonywać, tro chyba Amplitude. Że kształci refleks, wspomaga kojarzenie i takie tam :)

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 17, 2006, 17:28:22 pm »
Wg mojej famili gry w więkrzości niczemu nie służą(Coś w tym jest.). Poza tym uczą brutalności etc. etc. Kasa którą na nie wydaję idzie w błoto etc. etc. Choć memu ojcu MGS sie podobał :D . Wszystko zaczęło się od tego czasu zmieniać...

Grek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-02-2004
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 17, 2006, 17:50:16 pm »
Moi starzy mają zwyczaj wychodzenia pokoju kiedy gram :)
Kupili mi PS2 bo powiedziałem, że oprócz DVD ma jeszcze większe możliwości :)
Fajnie, że nasze dzieci nię będą mieć takich problemów :D

Czubaka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-01-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 17, 2006, 18:59:53 pm »
mój ojciec sam mi zaproponował PSX na 6-te urodziny. Moje pierwsze gry to ff7, crash b, rage racer, i tk2 :)
rodzicow nie musialem przekonywac, bo mama od razu rzucila sie na ff7 i je przeszła, a ojciec meczyl rr i tekkena.
ja masterowałem crasha z babcią.
Teraz mama gra w lumines na psp i w simsy 2 (pc), a babcia męczyła psp kiedy mialem emulator nesa, tetrisa i super mario bros 2 :)
dziadek zaczął się burzyc kiedy 6 lat temu grałem u niego w domu na psx w ff8 i odpaliłem diablosa. zaczął wrzeszczec, ze od takich rzeczy to sie zostaje "szatanistą", ale babcia go odciągnęła i przyszła popatrzyc na walkę :) do dzis lubi oglądac jak gram finale. tylko teraz wymaga jeszcze zebym byl tlumaczem :)
a tak apropo to teraz mam lat prawie 16
Ike ike

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 17, 2006, 19:05:44 pm »
Człowieku!!! Jaką ty masz rodzinę!? Jazda na całego! Też tak chcę(Tylko żeby mi grać nie pszeszkadzali.)!!!

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 17, 2006, 19:39:33 pm »
czujecie ta masakre jakbyscie wracali do domu ze szkoly/pracy i chcieli pograc na kosolce a tu oblega ja mama albo tata? ja bym chyba szalu dostal  :mrgreen:

Gambit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-11-2005
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 17, 2006, 19:58:04 pm »
Cytat: "Turrambar"
czujecie ta masakre jakbyscie wracali do domu ze szkoly/pracy i chcieli pograc na kosolce a tu oblega ja mama albo tata? ja bym chyba szalu dostal


Mehehehe...

Moje dziecko tak ma :) A czasami próbuje mnie oderwać od jednego sprzętu (PS, PS2) i zmusić do gry na drugim razem z nią. Pytanie tylko, czy to szczęście mieć takiego tatusia, czy klątwa :)



_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 18, 2006, 05:17:48 am »
Jak pisalem wyzej nie mialem problemu rodzice vs gry :) ale najbardziej podobaly mi sie ich komentarze kiedy wstawali rano a ja pocinalem dalej w gierki, wchodzili do pokoju, patrzyli na mnie chwile, pytnako. Spales cos? nie, zapomnialem sie polozyc odpowiadalem, smiech, pytanko drugie ktora noc z kolei, nie wiem, po trzech gubie rachube odpowiadalem, smiech, mam do taty, mowilam ci ze nie przejdzie gry bo padnie zanim dojdzie do konca :) a tak poza tym to innych kometnow nie bylo, luzik, czasami moze sobie jaja ze mnie robili, a i nie lubieli bardzo kiedy wzywalo sie ich do szkoly bo syn kolejny raz usnol na lekcji :)

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 18, 2006, 10:28:52 am »
jakbym gral po nocach to by mnie wydziedziczyli  :mrgreen:
tzn jakby wiedzieli ze gram po nocach  :mrgreen:

Tarniak

  • Gość
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 18, 2006, 11:03:29 am »
Cytat: "Turrambar"
czujecie ta masakre jakbyscie wracali do domu ze szkoly/pracy i chcieli pograc na kosolce a tu oblega ja mama albo tata? ja bym chyba szalu dosta

Czasami jest tak, że przychodzę z jakiejś imprezy nocą, wchodzę, patrzę - ojciec gra w MOHa. Żeby sobei zagrać muszę przychodzić i patrzyć się mu w ekran przez godzinę, po czyw stwierdza, że jak się patrzę to mu nie wychodzi i przejmuję sprzęt. Czasami przychodzi i stoi nade mną patrząc jak gram, tylko po to, abym powiedział "dobra, bierz to gówno i idź sobie :P". Niestety zazwyczaj nie wytrzymuję i konsola ląduje w jego pokoju. ;P.

Czubaka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-01-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 18, 2006, 13:06:11 pm »
pamiętam jak 8 lat temu moj ojciec kupil warcrafta 2 na psx, a pc jeszcze wtedy nie mialem. ach te boje stoczone o konsolę :P
Ike ike

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 18, 2006, 14:40:12 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
Jak pisalem wyzej nie mialem problemu rodzice vs gry  ale najbardziej podobaly mi sie ich komentarze kiedy wstawali rano a ja pocinalem dalej w gierki, wchodzili do pokoju, patrzyli na mnie chwile, pytnako. Spales cos? nie, zapomnialem sie polozyc odpowiadalem, smiech, pytanko drugie ktora noc z kolei, nie wiem, po trzech gubie rachube odpowiadalem, smiech, mam do taty, mowilam ci ze nie przejdzie gry bo padnie zanim dojdzie do konca  a tak poza tym to innych kometnow nie bylo, luzik, czasami moze sobie jaja ze mnie robili, a i nie lubieli bardzo kiedy wzywalo sie ich do szkoly bo syn kolejny raz usnol na lekcji


Cytat: "Turrambar"
jakbym gral po nocach to by mnie wydziedziczyli  
tzn jakby wiedzieli ze gram po nocach


Mnie tak samo O_o Opier... byłby porządny O_o

Kurt

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-02-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 18, 2006, 14:42:54 pm »
Eye-Toy , Singstar 80's i konsola zostaje przejęta przez starych ;p
' Casablanca is my Home '


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 18, 2006, 19:44:58 pm »
Mojemu tacie bardzo spodobalo sie niegdys Gran Turismo 3. Sam jezdzi samochodem wiec mozna to bylo przewidziec.
Polecam Ci rowniez puscic im jakiegos Singstara, najlepiej z polskimi piosenkami (juz ktos o tym wspominal). Moze przypadnie im do gustu.

stefan.666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-03-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 12, 2006, 14:00:29 pm »
mam na playa pes2 i moj staruszek gra duuuuzo wiecej niz ja!!!
ma master league i smiga na hardzie!!!
a jest juz sporo po 50ce!!!
jak pozyczylem playa Qmplowi to sie na mnie obrazil,wiec jesli gra dla staruszka to tylko pes2 :D
Miszczó

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 12, 2006, 15:16:52 pm »
A ja w piątek kupiłem PS2, później była długa sesja z Tekkenem do późna w nocy. Wstaję rano i zmierzam w kierunku konsoli i oczom nie wierze. Tato ostro pocina w Ratcheta Gladiatora (ma wiecej punktow niz ja) i mowi ze super sprzęt sobie kupiłem. A mamuśke sie jeszcze zmnieni jak kupie Eye Toy 3. :D

eNdryu

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-11-2005
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 12, 2006, 20:56:04 pm »
ja jakis czas temu gralem w mgs3 , przechodzilem sobie w lywyng rumie . Siedzialem sobie na kanapie, obok starszy na fotelu czytal sobie gazetke, to po paru minutach kątem oka zobaczylem ze sie wkrecil , najpierw ogladal tylko filmiki, ale pozniej juz patrzyl caly czas. Chyba mu sie podobalo , bo przechodzilem nie pierwszy raz wiec bylo to w miare plynne bez deadow i wygladalo jak dobry film :D , tzn dobry film z troche za dlugimi scenami wedrowki (patrze pod katem sfilmowania calosci historii z gry tzn calego gameplaya, na filmie przejscie przez cala dzungle bylo by skrocone, wiecie o co mi chodzi?) jak na film.
People are strange when you're a stranger
Faces look ugly when you're alone
Women seem wicked when you're unwanted
Streets are uneven when you're down

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 12, 2006, 21:32:55 pm »
Moja mama raz zainteresowala sie jakas gra. Aktualnie gralem w GTA: SA i mama weszla do pokoju. Siedziala chwile, az powiedziala ze gra ma ladna animacje (pewnie chodzilo o grafike). Oczywiscie musialem w tym momencie ograniczyc brutalnosc.

eliwis1

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
  • Ziemniak to wydatek który się opłaca!
jaką grę pokazalibyście rodzicom żeby przekonać ich do PS2?
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 15, 2006, 14:30:53 pm »
a moja starsza przekonała się do gier po tym jak zobaczyła Zeldę: WW, siedziała koło mnie i proponowała różne rozwiązania (a byłem akurat w wieży  bogów).


"Taniec śmierci jest celebracją życia dla znających jego kroki"  MAG Wstąpienie