Autor Wątek: Ojciec Chrzestny  (Przeczytany 14754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« dnia: Marca 25, 2006, 20:17:29 pm »
Hmm powiem szczerze ze spodziewalem sie duzo lepsej gry, niz to co soba ten produkt reprezentuje. Po polsku, fakt to fajnie za to plus, za to cala reszta zawodzi.

Pierwsza sprawa to to ze swiat nie jest jak w gta, a rczej jak w mafia (choc w mafii bylo lepiej), nie zacheca do chodzenia, zwiedzania, raczej monotonia i ciezko sie zorientowac nawet po wielu godzinach grania gdzie sie jest, a to dlatego ze wszystkie budynki sa takie same, jest pare wierzowcow czy jakies muzeum odrozniajace sie od reszty, czy chocby park ale to i tak nie zmienia faktu ze w ogole nie czuc zroznicowania miasta.

Druga sparwa samochody, w sumie to sie dobrze nimi jezdzi, choc nie spodziewalem sie ze beda tak zwrotne i takie "dzisiejsze" w prowadzeniu, ale to chyba tyle plusow, modeli jest zaledwie kilka na oko z tego co sobie przypominam wydaje mi sie ze z 4 modele: ciezarowka, sportowy i zwykly oraz jego modyfikaca - taxi. Na dodatek stoja co ulice na poboczu gotowe do ukradniecia i glownie z nich sie korzysta.

Grafika napisalbym ze slaba, ale twarze wygladaja calkiem fajnie, samochody kiepsciutko, ale za to ogien i wybuchy - poezja! śliczne!

Scenariusz nawet jakos trzyma, choc szczerze powiem ze tak srednio mnie obchodzil, nie ogladalem ojca chrzestnego wiec moze dlatego nie moglem sie polapac w nazwiskach i tego co kto komu i za co zrobil/zabil.

Misje są standardowe, calkiem fajnie sie strzela choc sa problemu z automatycznym namierzaniem (dlatego mozna samemu celowac), ale to co najbardziej mi sie nie podoba to to okropne jezdzenie w nieskonczonosc, a wyglada to tak: Dostajesz telefon zeby sie z kims spotkac jedziez przez dwa miasta na ich koniec zeby tamten ci powiedzial zeby pojechac do domu szefa wszystich szefow, wiec wracacsz spowrotem bo to bylo zaraz obok miejsca w ktorym dostales telefon, dojezdzasz tam krotka rozmowa z gosciem ktory mowi zebys sie z nim spotkal na miescie (?!?! na jakiego wała) oczywiscie on znika a ty spoworotem musisz jechac przez dwa mista zeby sie z nim spotkac, tam on mowi ze jest sparwa trzeba kogos zabic wiec spowrotem przez dwa maista bo to niedaleko domu w ktorym wczesniej z nim rozmawailes, zabijasz goscia, i znowu troche wolnego do czasu az nie odbierzesz gdzies telefonu i tak w kolko.

W kolko tylko jedzie sie tam i zpowrotem tam i zpowrotem, z jednego konca na drugi. Zeby sie jeszcze fajnie jechalo, a to nuda, zadnej policji (w ogole policja w tej grze to nie weim na co jest), poprostu czeka sie zeby tylko juz byc na miejscu. Na dodatek sparwe nie ulatwia mapa na ktorej nic nie widac, wiec co chwile trzeba "start" - "mapa" i ogladasz jak tam dojechac, i tak niemal co skrzyzowanie, a ze miasta rowniez nie sa najlepiej zaprojektowane to to wszystko strasznie drazni.

Mozna sie zastanawiac na co to wszystko, ale z tego co sie doliczylem jest chyba z 17 misji kazda trwa nie liczac dojazdu z 5 minut wiec chyba wszystko jasne.

Mimo wszystko w to gram, bo to wszystko nie sa sprawy ktore strasznie denerwuja, a jest jeszcze pare spraw co najmniej dziwnych, ale juz daruje je tu wymieniac. No i na koniec, gra jest prosta, nie ma zadnych problemow z misjami, raz czy dwa podchodzilem do misji kilka razy ale tylko dlatego zanim udalo mi sie zmienic bron i ja wyciagnac zdarzali mnie juz zabic.

Jezeli mialby ja ocenic to chyba dalbym 7.0 /10 lub 6.9/10, no ale moze jestem juz za stary na takie gry : )
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2006, 22:01:55 pm »
Właśnie zamówiłem se te gra i na nią czekam.

Mówisz że słaba? zobaczymy.
Spodziewałem się czegoś lepszego od Mafi a tu klops :?

No i Pif Paf napisał nam małą recenzję :wink: .

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 26, 2006, 00:54:26 am »
Cytat: "UFO"
No i Pif Paf napisał nam małą recenzję

Brakuje tylko ocen za grafike, muzyke i grywalnosc.

Rowniez spodziewalem sie gry bardzo dobrej, ale chyba The Godfather taki nie jest (bynajmniej w opinii Pif Pafa). Szkoda.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 26, 2006, 10:17:00 am »
Dzwiek i grafika u mnie dostaja po 7.0

Ghost

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-03-2005
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 26, 2006, 15:00:32 pm »
Jak dla mnie gra na 7.5/10.
Zła nie jest ale model jazdy mnie dobił.
Natomiast fabuła, a właściwie to misje bardzo mi przypadły do gustu.
Dużym plusem (przynajmniej dla mnie) jest oczywiście polska wersja językowa.

Ciekawi mnie bardzo co panowie z EA zamierzają wrzucić w dwóch następnych częściach gry (o ile wogóle wyjdą).

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 26, 2006, 16:01:21 pm »
Nastepne czesci na pewno wyjda, znajac EA moze nawet wiecej niz dwie. Nad druga chyba juz pracuja.

Jestem swiezo po lekturze Ojca Chrzestnego i jestem zachwycony, mam nadzieje, ze gra oferuje wiele smaczkow zwiazanych z ksiazka i filmem.
Chcialbym sie dobrze bawic za sprawa klimatu, ktory przycmi srednia strone techniczna gry.
Oby tak bylo, niebawem to sprawdze.

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 26, 2006, 16:08:03 pm »
ja sie w tej grze zakochalem.
niedawno pierwszy raz widzialem ojca chrzestnego (film), wiec nie mam problemow z tym co kto i jak.
wole ja od GTA bo linia fabularna jest znacznie lepsza, czuc szacunek, walki daja niesamowita satysfakcje (tak samo wymuszenia), strzelanie to poezja (jedna kula zabija). jest zdecydowanie mniej jazdy samochodami niz w GTA albo Mafii (Pif Paf - jesli wykonuje sie tylko i wylacznie glowne misje, to faktycznie jezdzenie nudzi, ale ja zawsze jadac z jednego miejsca do drugiego wpadam po drodze po ammo, wymusic haracz, ew zabic jakiegos kolesia ze zlecenia).
strasznie spodobala mi sie mozliwosc stworzenia twarzy bohatera.
gra ma swietny klimat - kolorystyka, muzyka, wypowiadanie tekstow, ubrania...
w GTA wkurzalo mnie to, ze biegalem murzynem z ktorym nijak nie moglem sie identyfikowac, miasto bylo bez wyrazu, wkurzalo mnie rozmycie grafiki i spadajaca liczba klatek.
w ojcu chrzestnym przejmowanie interesow niesamowicie bawi.
to ze gra nie jest zbyt trudna, to jak dla mnie plus. nie lubie sie meczyc z jednym elementem, bo zaczynam sie nudzic.
kolejnym ogromnym plusem jest to, ze nie ma ladingow podczas wchodzenia do wnetrz budynkow! w GTA doczytywanie zniechecalo do wejscia do wewnatrz.
samochodow faktycznie moglo byc wiecej, ale mi to nie szczegolnie przeszkadza. to ma byc gra gangsterska w ktorej sie strzela, a nie wyscigi czy tez poscigi (te drugie sie zdarzaja - nie ma to jak czlonek rodziny prujacy z karabinu Tommy przez tylnia szybe) w Mafii jazdy bylo zdecydowanie za duzo.

swietna gra
ja oceniam ja na 9.5
grafa 9
grywalnosc 10
myzka 10

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 26, 2006, 20:40:10 pm »
ochuja*** grafa na 9? muzyka na 10? grywalnosc 10? nie no ty chyba zartujesz teraz prawda?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 26, 2006, 20:48:31 pm »
Pomijając jakość gry, to hype w mediach ma niezły. Niedawno widziałem reklamę w jedynce! Scenki z gry to chyba kręcili cyfrówką z TV O_O, ale warto odnotować rozwój branży w Polsce. Fajnie jest.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 26, 2006, 20:50:35 pm »
Cytat: "setezer"
Niedawno widziałem reklamę w jedynce!


WTF?! no, no nieźle :P

Cytat: "Red_aka_madfrog5"
ochuja*** grafa na 9? muzyka na 10? grywalnosc 10? nie no ty chyba zartujesz teraz prawda?


no faktycznie grafa na pewno nie na 10, muzyki nie słyszałem ale grywalność to własny wybór więc się go nie czepiaj :P

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 26, 2006, 21:41:05 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
ochuja*** grafa na 9? muzyka na 10? grywalnosc 10? nie no ty chyba zartujesz teraz prawda?



grafa na 9 bo: ladne twarze, brak efektu rozmycia (w GTA mnie dobijal), dobrze dobrana kolorystyka, niemalze niezauwazalne dorysowywanie sie horyzontu, ladna animacja. jedynym minusem jest oszczednosc w tworzeniu otoczenia.

muzyka na 10 bo: po prostu rzadzi! wprowadza niesamowity klimat. kto nie pamieta melodii z ojca chrzestnego? klasa sama dla siebie.

grywalnosc na 10 bo: juz nie pamietam kiedy gralem w gre wiecej niz 6 godzin na dzien przez 3 dni  :mrgreen: a ciagle mi malo.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 26, 2006, 22:18:18 pm »
Cytat: "setezer"
Pomijając jakość gry, to hype w mediach ma niezły. Niedawno widziałem reklamę w jedynce! Scenki z gry to chyba kręcili cyfrówką z TV O_O, ale warto odnotować rozwój branży w Polsce. Fajnie jest.

Ba, omal się nie zakrztusiłem gdy przed wyjściem do szkoły oglądałem "Kawę czy herbatę" a tu nagle pokazują że do wygrania Godfather na PS2 :shock:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 26, 2006, 22:52:06 pm »
Nie dobijaj Turrambar... strona techniczna gry ( w tym grafika ) jest beznadziejna... modele postaci i nic wiecej.
Myslalem ze padne, gdy zobaczylem te cudowne modele samochodow. Niezniszczalnych samochodow warto dodac. A te sliczne czarne szyby - bajka. No i cudowne zroznicowanie dzielnic miasta...
Muzyka - sluchanie przez cala gre motywu z Ojca Chrzesntego moze sie znudzic. Z przygrywajacym w tle Mafii jazzem to nie moze sie rownac.
Warto jeszcze wspomniec o modelu jazdy, ktory jest po prostu... niesamowity.  :shock:
Nie wiem jak to moglo przejsc przy grze z takim budzetem. Darmowe gry freeware czestokroc maja ten element nieporownywalnie lepiej wykonany.
To samochody z lat 30', a z taka predkoscia jechal najszybszy samochod w GTA:SA. Kto to przepuscil?

No, na razie tyle mi sie nie podoba.

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 26, 2006, 23:50:46 pm »
Cytat: "blancio_"
Nie dobijaj Turrambar... strona techniczna gry ( w tym grafika ) jest beznadziejna... modele postaci i nic wiecej.
Myslalem ze padne, gdy zobaczylem te cudowne modele samochodow. Niezniszczalnych samochodow warto dodac. A te sliczne czarne szyby - bajka. No i cudowne zroznicowanie dzielnic miasta...
Muzyka - sluchanie przez cala gre motywu z Ojca Chrzesntego moze sie znudzic. Z przygrywajacym w tle Mafii jazzem to nie moze sie rownac.
Warto jeszcze wspomniec o modelu jazdy, ktory jest po prostu... niesamowity. Shocked
Nie wiem jak to moglo przejsc przy grze z takim budzetem. Darmowe gry freeware czestokroc maja ten element nieporownywalnie lepiej wykonany.
To samochody z lat 30', a z taka predkoscia jechal najszybszy samochod w GTA:SA. Kto to przepuscil?

No, na razie tyle mi sie nie podoba.


sa gusta i gusciki. mi ta gra trafila w gust idealnie. modele samochodow sa skromne, ale estetyczne. dobrze ze jezdza szybko, bo za wolne przemieszczanie sie zabilo by dynamike.
faktycznie mozna narzekac na slabe zniszczenia aut i zbyt duze odleglosci miedzy dzielnicami, ale dla mnie takie szczegoly sa malo znaczace.
przede wszystkim czuc to, ze jest sie czlonkiem mafii, czuc respekt. no i te garniutury, kapelusze... po prostu piekne
 :mrgreen:

PS. jak dlugo jest zamlmiety lokal po zabiciu wlasciciela?

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 29, 2006, 18:50:51 pm »
Jak dla mnie gra na maxymalnie 5 godzin, a gdyby nie byla po Polsku to moze jeszcze mniej, zaluje straconych pieniedzy, tylko moj brat w to pyka tak to bym sprzedal. Wszystkie miejsca wygladaja tak samo i po kilku godzinach staje sie nudne przejmowanie 10 raz "tych samych lokali" a sama gra tez nie ma tego czegos zeby przyciagnac na dluzej. Spodziewalem sie czegos lepszego. W dodatku grafa tez nie za specjalna

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 29, 2006, 19:51:22 pm »
a co tam, mi sie podoba  :wink:  dla mnie np VF4 to badziew jakich malo, ale zapalencow nie brakuje. ja jestem takim zapalencem GF  :mrgreen:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 29, 2006, 20:02:41 pm »
Z kolei dla m,nie Tekken to badziew, ale są gusta i guściki :mrgreen:

Btw, klimat mafii i respekt czuć najmocniej w "Mafii", ta gra była po prostu niesamowita...

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 29, 2006, 20:25:21 pm »
gralem w mafie i podobala mi sie zdecydowanie mniej (za duzo jezdzenia).

gusta i gusciki  :mrgreen:

snake2000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2005
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 29, 2006, 23:40:21 pm »
Cytat: "CassSept"
Btw, klimat mafii i respekt czuć najmocniej w "Mafii", ta gra była po prostu niesamowita...


Jestem za,a nawet przeciw   :wink:  :lol:,fakt Mafia to wspaniała gierka.

Co do The Godfather,to grałem u kuzyna jakieś 3-4 godziny(PS2) i już po takim czasie stwierdziłem,że nie zaopatrze się w nią gdyż nie gram na piratach,a jeśli gra po 4 godzinach odpycha mnie to wiadomo,że szkoda mi tych 170 zł na sprawdzenie czy potem może być lepiej,po prostu jej liczne błędy i niedoróbki zniechęcają mnie.

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 30, 2006, 10:09:12 am »
wiecie jak dlugo po smierci wlasciciela lokal jest zamkniety i jak mozna przyspieszyc otwarcie/ uplyw czasu?

lupinator

  • Gość
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:22:25 pm »
Gra podoba mi się bardzo ale to bardzo :) Nie będe się tu rozpisywał ale powiem ze każdy musi w Godfathera zagrac :D W Sobote grałem w nią 13 godzin z przerwami na posiłki i mi sie nie znudziła  :twisted:

Moja ocena:
Grafika - 8
Dzwięk - 10
Gamplay - 9

Ogółem - 9-

Cytuj
wiecie jak dlugo po smierci wlasciciela lokal jest zamkniety i jak mozna przyspieszyc otwarcie/ uplyw czasu?

Dokładnie nie wiem ale troche czasu to zajmuje (sporo). Najlepiej udaj się do innych lokali i wróć do niego po 5 kolejnych ;)

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 02, 2006, 23:08:10 pm »
Cytuj
Gra podoba mi się bardzo ale to bardzo Smile Nie będe się tu rozpisywał ale powiem ze każdy musi w Godfathera zagrac Very Happy W Sobote grałem w nią 13 godzin z przerwami na posiłki i mi sie nie znudziła Twisted Evil

Moja ocena:
Grafika - 8
Dzwięk - 10
Gamplay - 9

Ogółem - 9-

Cytat:   
wiecie jak dlugo po smierci wlasciciela lokal jest zamkniety i jak mozna przyspieszyc otwarcie/ uplyw czasu?   

Dokładnie nie wiem ale troche czasu to zajmuje (sporo). Najlepiej udaj się do innych lokali i wróć do niego po 5 kolejnych Wink


juz sie balem ze jestem odosobniony w moich pogladach
 :mrgreen:

lokal jest zamkniety rowny tydzien. musialem polatac po miescie, bo zostal mi tylko jeden do przejecia  :lol:  w ferworze walki mi sie kropnęło wlasciciela  :shock:

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 11, 2006, 21:03:10 pm »
Dopadlem tom gierke i musze powiedzieć ze sie zawiodlem.EA już podziękujemy

Tarniak

  • Gość
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 13, 2006, 17:47:42 pm »
Ja potwierdzam opinie panów powyżej, muzyka na 10! Grafa na 8 - framerate, troche skiepszczona kamera w ciasnych pomieszczeniach. Natomiast grywalność... gra krótka, ale tych wszystkich knajp i sklepów do przejęcia jest w cholerę. Edytor jest cudowny, dzwięki broni są fenomenalne, a walka wręcz to czysta przyjemność. Jak dla mnie najlepsza gra ostatnich miesięcy!

mejs

  • Gość
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 15, 2006, 14:23:27 pm »
O kurde ale rozbierzność zdań! Tego jeszcze nie było aby jedni mówili że totalne dno a inni że poezja. Heh i w co ja mam wierzyć?  :twisted:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 15, 2006, 14:40:33 pm »
Cytat: "mejs"
O kurde ale rozbierzność zdań! Tego jeszcze nie było aby jedni mówili że totalne dno a inni że poezja. Heh i w co ja mam wierzyć?

Kwestia gustu- jak nie zagrasz to sie nie dowiesz, czy gra jest godna polecenia.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 16, 2006, 09:10:04 am »
Włączyłem, ale długo nie pograłem.
Wiem jedno: beznadziejna walka wręcz... moze innym sie podoba ale dla mnie to totalna klapa. Wierze ze dalo to sie zrobic lepiej a nie LTr+RTr+RThumb =='

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Tarniak

  • Gość
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 16, 2006, 15:40:07 pm »
Dziwne, jak dla mnie walka wręcz jest zajebista. Czuć moc i 'gniew' w ciosach. Są tak brutalne, tak śmiercionośne: prawy, lewy dyńka, na kolana i z kolana.  :shock: Chwytasz gościa i je* łbem o ladę, o kasę, przez okno na ścianę, w szafę. A jak się znudzi to fik i łamiesz kark. Jak dla mnie system walki wręcz w jakiejkolwiek grze gangsterksiej się kryje.

Turrambar

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 28-01-2006
  • Wiadomości: 317
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 16, 2006, 20:53:03 pm »
Cytat: "Tarniak"
Dziwne, jak dla mnie walka wręcz jest zajebista. Czuć moc i 'gniew' w ciosach. Są tak brutalne, tak śmiercionośne: prawy, lewy dyńka, na kolana i z kolana. Shocked Chwytasz gościa i je* łbem o ladę, o kasę, przez okno na ścianę, w szafę. A jak się znudzi to fik i łamiesz kark. Jak dla mnie system walki wręcz w jakiejkolwiek grze gangsterksiej się kryje.


masz racje w 100%. to nie jest nawalanie jednego przycisku. taki system daje mase mozliwosci.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 16, 2006, 21:45:36 pm »
Fakt, system walki wrecz jest mega i naprawde czuc sile. JEP O SCIANE GO!

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 16, 2006, 23:43:40 pm »
A wystarczy pograć tylko dłuzej...
i stwierdzić że gra zabija klimatem o0''

i kto tu ma najwiekszego gs ??

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 17, 2006, 19:25:44 pm »
Cytat: "Slay"
A wystarczy pograć tylko dłuzej...
i stwierdzić że gra zabija klimatem o0''

Tylko że ta gra mnie wręcz odpycha i jak widze samochody z tymi czarnybi szybami blee i ten wspanialy model jazdy :D

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 17, 2006, 19:38:09 pm »
Do modelu jazdy można się przyzwyczaić, dowodem jestem Ja :-P Gra ma niepowtarzalny mafijny klimat, co do strzelania to bardzo dobrze rozwiązane, skręcało mnie kiedy pakowałem do jakiegoś przechodnia w GTA Uzikiem a ten stoi, krew tryska, a potem ucieka :) Tutaj są 3 rodzaje strzalu w głowę (kill) kolano i ramię...zresztą, recenzji pisał nie będe :) Zagrajcie sami, to gra nie dla wszystkich, ale ja dziękuje że akurat dla mnie, zależy co kto lubi, seeya :)

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 18, 2006, 09:47:42 am »
Cytat: "dydol"
Cytat: "Slay"
A wystarczy pograć tylko dłuzej...
i stwierdzić że gra zabija klimatem o0''

Tylko że ta gra mnie wręcz odpycha i jak widze samochody z tymi czarnybi szybami blee i ten wspanialy model jazdy :D

mnie model jazdy nie przeszkadza
przypomina mi troche crazy taxi :D bo tam samochody tez byly takie zwrotne
a grafika mi sie podoba, piekne wybuchy, twarze no i te papierki po ulicach latajace.. tak jakos klimat poteguja... grafice nic nie brakuje, ale nie zmienia to faktu ze mogla by byc lepsza.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

kakasznikow

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-03-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 18, 2006, 12:30:01 pm »
ulala klimacik uderza po deklu niesamowicie motywiki z niepokazanymi scenami z filmu daja frajde nieziemska, ale najbardziej spodobala mi sie brutalnosc, gra jest nia wrecz przesiaknieta : ) gosc z innej rodziny stoji zaciera piastki i cos do ciepie pie'rdoli no to hyc lapiesz go za fraki je* je* w pysk obijasz o sciane podbiega drugi to wyrzucasz kolesia w bok lapiesz shotguna i je'biesz drugiemu w twarz z srutu chowasz sie ze jakis winkiel liczysz do piecu wyskakujesz i karmisz olowiem az milo mhmm, kilka razy mi stanal : )) fajna giera co tu duzo pisac : ]
haba haba haba

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 18, 2006, 14:52:43 pm »
Cytat: "kakasznikow"
ulala klimacik uderza po deklu niesamowicie motywiki z niepokazanymi scenami z filmu daja frajde nieziemska, ale najbardziej spodobala mi sie brutalnosc, gra jest nia wrecz przesiaknieta : ) gosc z innej rodziny stoji zaciera piastki i cos do ciepie pie'rdoli no to hyc lapiesz go za fraki je* je* w pysk obijasz o sciane podbiega drugi to wyrzucasz kolesia w bok lapiesz shotguna i je'biesz drugiemu w twarz z srutu chowasz sie ze jakis winkiel liczysz do piecu wyskakujesz i karmisz olowiem az milo mhmm, kilka razy mi stanal : )) fajna giera co tu duzo pisac : ]

powiedz, ze stanal ci wzrok w słup.. xD[/b]

i kto tu ma najwiekszego gs ??

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 18, 2006, 21:13:08 pm »


"Ojciec Playstation"  :lol:

Kolcz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-10-2006
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #37 dnia: Października 01, 2006, 17:56:04 pm »
A mi sie gra podoba. Wciagajaca+klimat ksiazki M.Puzo. Dobre 9/10.
Chociaz...Szybko sie nudzi, fakt :| Ale pograc z przyjemnoscia mozna ;)

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #38 dnia: Października 11, 2006, 17:32:42 pm »
pytanie z deka noobowskie... :roll:  jak wygrac wojne gangow??? wiem ze trzeba przekupic jakiegos agenta(niewiem gdzie on) badz wysadzic cos w powietrze tego gangu co ma sie aktualnie wojne...ale co i jak wysadzic?(wiem ze napewno dynamitem :D

lupinator

  • Gość
Ojciec Chrzestny
« Odpowiedź #39 dnia: Października 11, 2006, 17:35:13 pm »
Cytat: "michalc"
pytanie z deka noobowskie... :roll:  jak wygrac wojne gangow??? wiem ze trzeba przekupic jakiegos agenta(niewiem gdzie on) badz wysadzic cos w powietrze tego gangu co ma sie aktualnie wojne...ale co i jak wysadzic?(wiem ze napewno dynamitem :D

Albo przekupujesz agenta ktorych na miescie jest kilku i są zaznaczeni na mapie albo podkladasz bombe (nie dynamit!) w lokalu rodziny z ktora prowadzisz wojne i po sprawie.