Autor Wątek: E3 2006  (Przeczytany 15027 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
E3 2006
« dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:09:17 pm »
Ludzie ! co sie z Wami dzieje ?!Uczycie sie do matury czy co  8)  Miesiac przed najwieksza growa impreza a Wy Nic ?

Oosbiscie  to jestem starsznie nakrecony na tegoroczny Electronic  Entertainment Expo Why? nie tylko ze wzgledu na nadchodzace hiciorki na wiekowa juz PS2 i rozpedzajace sie co miesiac PSP ,ale takze (jesli nie przede wszystkim ) na pierwsze grywalne tytuly na next geny .Sciskam mocno kciuki za Ninny bowiem nie chcialbym aby najwieksza  tradycja gier pozeganala sie z branza (co moze niestety po klesce Revo).PS3 nie rajam sie zbytnio bowiem wiem juz teraz ,ze na ten sprzet bedzie mie stac dopiero w 2008 roku ,a gry , ktore szykuje nam Sony niczym wielkim (mnie ) nie zaskakuja .

A wasze, odczucia, przewidywania co do E3 drodzy forumowicze ?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:11:29 pm »
Ja liczę, że w końcu zobaczymy grywalne wersje na PS3. I przekonamy się wtedy, czy rzeczywiście jest on tak mocny, jak go zapowiada Ken. No aż tak mocny to raczej nie, raczej pytanie jest, w jakim stopniu jest mocniejszy od X360. Myślę, że góóóóóóóóóóra 20%.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
E3 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:19:47 pm »
dla Sony to ostatni gwizdek.Takie wodzenie za nosa klienta moze sie Kenowi odbic czkawka .Zanim PS3 wyladuje w Europie baza graczy X360 rozrosnie sie juz do pokaznej liczby .Spojrz nawet na taka Polske ,ilu u nas jest zuzytkownikow maszynki Billa .Mimo braku dystrybucji ze strony Microsoftu!Oni nie moga przejsc obok tego tak obojetnie bo moga stracic sporo klientow (niebawem maja oficajlnie wytartowac w Rosjii i innych karajch Eyropy Wschodniej ).Majac to na wzgledzie , trudno bedzie biednym Polakom skusic sie na nowy Soniacz tuz po premierze .
A revo spokojnie , powolutku wykroi dla siebie swoj  kawalek tortu bez wchodzenia w droge papierowych potentatom .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

lupinator

  • Gość
E3 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:29:24 pm »
To będzie napewno boskie E3  :twisted:
-gry na PS3 - wkońcu grywalne Playstation 3 na które wszyscy czekamy
-gry na PS2 - zakończenie konsoli wielkimi hitami juz powoli mija ale z Ps2'ki jeszcze będzie gier na minimum rok grania
-gry na PSP - PSP dopiero poważnie zaczyna się rozkręcac i to z jakimi grami  :twisted:
-gry na Revo - ciekawi mnie co zrobi nintendo zeby miec troche rynku dla siebie
-więcej gier na 360'tke - zobaczymy czy konsola Billa będzie miała szanse na konkurowanie z PS3  :twisted: (o launch'u zapomnijmy)

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
E3 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 10, 2006, 18:33:39 pm »
ja czekam tylko aż po E3 ściągne jakiś filmik z IGNa i powiem 'o K*RWA ja pie*dolę to jest niemozliwe jak jasny c*uj!!!!!!' a potem zapuszczę go kumplom pctowcom i usłysze 'najnowszy geoforce tez by mógł dac radę to pociągnąć' i ze śmiechu z krzesła spadne- tak będzie :D

a z gier.... chcę zobaczyć gameplay z PESa6 z PS3, CHCĘ -słyszysz seabass??
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:22:20 pm »
mnie granie coraz mniej jara, powoli trace chec na granie, dlatego tez nawet E3 nie wzbudza u mnie zadnej reakcji.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:29:27 pm »
Cytat: "walker_san"
mnie granie coraz mniej jara, powoli trace chec na granie, dlatego tez nawet E3 nie wzbudza u mnie zadnej reakcji.

Mnie granie aktualni nudzi, dlatego czekam na Revo :twisted:
IMO jedyne co może uratować teraz rynek to Revo... mam gdzieś PS3, X360, chcę Revo, bo chcę czegoś świeżego a nie kolejengo sequelu...

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:30:44 pm »
walker _san - w sumie masz to samo, co ja...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
E3 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:33:43 pm »
Najbardziej mnie interesuja grywalne wersje gier na PS3. Zobaczymy ile filmikow prezentowalo rzeczywisty poziom gry, a ile bylo zwyklymi renderami.

EDIT: Zapomnialem oczywiscie o Halo 3 i onformacjach odnosnie MGS4.

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:35:30 pm »
Mnie też gry zaczęły nudzić tyle, że zaraz po erze N64, a i tak najlepiej wspominam NESa.

Na Revolution czekam jak na następcę N64, bo GC to dla mnie takie N64v2 już nie wspominając o PS3 czyli PSXv3:)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:43:26 pm »
A mnie nie nudzi, fanie mam, co nie? :mrgreen:
Czekam na Halo 3 i zapowiedzi gier na DS, a także zapowiedzi kiedy DS Lite startuje w Europie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
E3 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 10, 2006, 19:47:32 pm »
Cytat: "xelloss"
A mnie nie nudzi, fanie mam, co nie? :mrgreen:
Czekam na Halo 3 i zapowiedzi gier na DS, a także zapowiedzi kiedy DS Lite startuje w Europie.

Czyli wszystko to co mnie nie interesuje :) .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 10, 2006, 21:16:07 pm »
No czeka cię lincz. :P  Ci panowie już do ciebie jadą.
http://blog.radioleft.com/klan.jpg

Tarniak

  • Gość
E3 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 10, 2006, 21:27:04 pm »
Fakty na temat Revo! Jak to nie wprowadzi powiewu świeżości to na bank pier*ole całe granie :cry:

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 10, 2006, 21:54:26 pm »
No zaraz sie okaże, że 3/4 forumowiczow już nie gra bo im sie znudzilo, jak Revo nie wypali to zmienią religie na szydełkowanie a na forum o grach siedzą z przyzwyczajenia :) jak to szybko sie człowiek starzeje.

PS. Też nie jestem "bez winy" :?
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Tarniak

  • Gość
E3 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 10, 2006, 22:16:17 pm »
Ja nei widzę w tym nic dziwnego, ot naturalny kryzys gracza. A że nie ma w co grać i jakoś tak nie ma czasu/chęci to tylko naprawdę mocne tytuły mogą na nowo kogoś przekonać do grania. U mnie było tak ostatnio z Guitar Hero.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
E3 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 10, 2006, 22:23:04 pm »
ale zauważmy ze mimo iż to nas (mnie też ostatnio :cry: ) przestaje bawic to i tak tego nie rzucamy- to jest już część nas, przechodzimy po prostu w stan 'uśpienia' z którego w każdej chwili może nas wyrwać nawet najprostsza gierka i pasja wraca ze zdwojoną siłą!! ile razy tak miałem- to kocham w graniu

ale to przecież temat o E3 :wink: więc powiem że starsznie interesuje mnie animacja postaci w garch nowej generacji (takie mam skrzywienie przez PESa i Jak&Dexter....)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 10, 2006, 23:05:45 pm »
Uśpienie jest spowodowane brakiem świeżości, potrzeba czegoś nwoego, czego jeszcze nie było. Gry teraz opierają się na schemacie co jest denerwujące,
Oczywiście, są genialne wyjątki jak Guitar Hero (gdybym miał kase to bym załatwił sobie zestaw z gitarką bo wygląda mniamuśnie :mrgreen: i wierzę w geniusz tej gry), ale większość podchodzi od schemat.
Jeśli Revo nie wypali, w co wątpię, zostaję przy starych generacjach i gdy wszyscy będą gadać o Halo4 będę poginał w Goldeneye`a :mrgreen:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
E3 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 11, 2006, 15:58:01 pm »
Mnie jak i wyzej granie tez zdeczka nudzi. Dlatego najbardziej czekam na grywalne gry i mozliwosci Revo. Ta informacja na pewno moze byc ciekawa i nie wiadomo do konca "z czym to sie je". A po ps3 co mozna sie spodziewac? podnietki z pieknie wygladajacych gier, thats all.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
E3 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 11, 2006, 16:08:08 pm »
Mam nadzieję że na targach pokażą grę ktróra rozpierniczy wszystko dzięki swej grafice  :twisted:
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
E3 2006
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 11, 2006, 16:38:38 pm »
moze  to dla Was wydawac sie smieszne ,ale dla mnie wspolczesne gry zatracily najwieksza wartosc jaki jest fun .Po prostu czysta przyjemnosc .Coraz wiecej jest gier (ponizej 10 h) i bardziej prostszych dla masowego odbiorcy .Erpegi jakies wyblagle , ciagnace sie w nieskonczonosc walki z pokrakami gdzie spusczam palaca z komendy attack.Zeby to jeszcze miala jakas dobra otoczke fabulrna ,ale gdzie tam .Wyscigi te same nie malze od wiekow , bo i co tu tez nowego mozna wymyslic (wyjatkiem jest Bornout ).Platformowek rasowych juz ,a te co sie za nie podaja sa mieszanka erpegow i strzelanek. Najbardziej intensywnymi i brutalnymi grami to oczywiscie strzelaniny .Przy nich bawie sie najlepiej . Lubie rozmach , zniszczenie , multum przeciwnikow do wybicia ,  a przede wszystkim radosc z przyciskania spustu do konca .

Swoja droga to dziwne ze majac na polce najbardziej zlozone i dopieszczone graficznie tytulu wole zagrac sobie partyjke w Tetrisa i inne oldschoolowe gierki.Prostota gier to przyszlosc - i na to stawia Ninny.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
E3 2006
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 11, 2006, 17:04:22 pm »
jay jay za przeproszeniem k*rwa biadolisz!!!

ja tylko czekam az moc nowych konsol pozwoli na jeszcze większą evolucję serii PES- jeszcze lepsza animacja, dokładniejszy drybling i fizyka piłkarzy i piłki, oraz jeszcze wyraźniejsze ukazanie różnic między zawodnikami... chcę żeby kolejny killzone oprócz zamnknietych przestrzeni pokazał olbrzymie pole bitwy- bitwy całkowicie realtimowej, za kazda rozgrywka innej. Platformery w których 'wskauje' w poprostu w nieskończoność w górę wybijając przy tym mase przeciwników i skrzynek... wszystko okraszone horyzontem ciągnącym się daleeeeeeeeeeeko. Tak by kazda rozgrywka była inna!!! wierze że next-geny przyniosą prawdziwą rewolucję gier sportowych w które naprawde będzie mozna grac w nieskończoność i do upadłego w multi!!!! a wyścigi? po prostu obłęd-tutaj juz się SONY nie wywinie GT5 musi miec zniszczenia a to oznacza że GRANIA na najwyższym poziomie nie zabraknie!
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
E3 2006
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 11, 2006, 17:15:37 pm »
Cytat: "<Aras>"
a wyścigi? po prostu obłęd-tutaj juz się SONY nie wywinie GT5 musi miec zniszczenia a to oznacza że GRANIA na najwyższym poziomie nie zabraknie!


nextgenowy Burnout? jeezu chyba bym się zesrał ze szczęścia

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
E3 2006
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 11, 2006, 17:17:58 pm »
to twoj punkt widzenia .

Nie chcialbym zeby PES byl realistyczny  az do bolu .Dlaczego?Ano dlatego , ze prawdziwe mecze charekteryzuja sie tym ,ze sa grane przewaznie w srodkowej strefie strefie bosika .Duzo jest gry szarpanej , strat , fauli , za nadto powtarza sie sytuacja ,ze brakuje ostatniego dokladnego podania . Spojrz na taka Lige Mistzrow -spotkanie rewanzowe Juventus kontra Arsenal.Jak wiadomo to spotkanie nie ze soba jakis szczegolnych emocji (Juve bardzo chcialo ,ale nie potrafilo , zas Kanonierzy spokojnie rozgrywali pilke ).Sytuacji bramkowychn palcach jednej reki , strzalow   ciut wiecej .Ja za taka gre podziekuje .Juz przy partyjce w PES4 mam dosc gdy poraz n-ty przy 100 pudluje napastnik .Realizm to gra dla hardorowcow , ktorzy nie zwazaja na swoje zdrowie i nerwy (bo przy PESie tzreba miec nieziemsko spokojne nerwy ).Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki typu Milan Liverpool ,ale takie widowiska zdarzaja sie nadwyraz rzadko .
Dla mnie PES musi byc wywazony -ani za duzo arcade, ani przesadnie realistyczny.Ot tak w sam raz, by mozna bylo sie spokjnie rozluznic po ciezkim dniu w szkole czy pracy.
One more thing -grafika z obecnych current genow juz mi wystarczy. Czekam tylko na glebsza rozrywka , taka  by mnie zmusila do dluzszego posiedzenia przy konsoli .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
E3 2006
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 11, 2006, 17:23:28 pm »
Cytat: "jay jay"
tzreba miec nieziemsko spokojne nerwy

Mocne :lol:

Cytat: "<Aras>"
PES- jeszcze lepsza animacja, dokładniejszy drybling i fizyka piłkarzy i piłki, oraz jeszcze wyraźniejsze ukazanie różnic między zawodnikami...

Jak dla mnie jay jay, Aras nie wspomniał o pogłębianiu realizmu rozgrywki, a o elementach graficzno-technicznych. :roll:

BTW Zgadzam się z nim w tej kwestii w 100 %. :wink:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
E3 2006
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 11, 2006, 17:38:43 pm »
Cytat: "Mikes"
nextgenowy Burnout? jeezu chyba bym się zesrał ze szczęścia


no ja juz na samą myśl czuje ciśnienie na jelito! a jak pomyślę o tuningu i setkach wozów na licencji to nie moge usiedzieć...


Cytat: "Tarniak"
Aras nie wspomniał o pogłębianiu realizmu rozgrywki, a o elementach graficzno-technicznych

no właśnie :wink: ja broń Boże nie chce realizmu w PESie ale gdyby tak genialnie odwzorować przełożenie statystyk piłkarzy na ich grę na boisku? te 'rogale' Juhinho? tak by naprawde każdy piłkarz nawet ten najmniej znany był indywidualnością dzięki swym statsom.... ale się rozmarzyłem. animacja w PESie to sprawa dla mnie naprawde mega-ważna
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Mtau

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: 0
  • Remember, u're unique. Just like everyone else
E3 2006
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 11, 2006, 18:02:09 pm »
Ja chce sie dowiedziać kiedy w końcu w europie wyjdzie DS lite, chce zobaczyć nowe tytuły na xbox'a 360 i chce informacji o nowych możliwościach psp (np. eye toy).

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
E3 2006
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 11, 2006, 18:08:48 pm »
spoks, tyle tylko ze te bajery typu ozdworowanie roznic miedzy poszczegolnymi zawodnikami w PEsie, wieksze otoczenie w strzelankach i inne to tylko drobne udogodnienia . To jest standard , ponizej ktorego current geny nie moga zejsc .To tak jakby oczekiwac nowego seqeula bez  nowych patentow, zmian .Dla mnie jest to oczywiste .Dalej podtrzymuje swoje zdanie ze dla znudzonych zwyklami grami gracza najlepsza alternatywa z tego zaulka bedzie Revolution .Spojrzcie chociazby na takie popierdolki typu Brain Training na NDSie - SA GENIALNE W SWEJ PROSTOCIE!  


Cytat: "Tarniak"
jay jay napisał:
tzreba miec nieziemsko spokojne nerwy

Mocne  


cos nie tak napisalem ze zostalem odznaczony tym usmieszkiem
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
E3 2006
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 11, 2006, 21:15:13 pm »
Cytat: "<Aras>"

no ja juz na samą myśl czuje ciśnienie na jelito! a jak pomyślę o tuningu i setkach wozów na licencji to nie moge usiedzieć...


nieee.. to juz nie Burnout. 0 zabawy w tuning, mega odjcechane furki(chcę kilka takich jak w RR6) i urywający dupsko spped. to by było coś

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 11, 2006, 21:16:15 pm »
Ech, szkoda, że musze wypracowanie napisać z polskiego, to bym się tutaj szerzej rozpisał. Ale to nie ucieknie - jutro napiszę, jak to się dzieję, że nie nudze się grami już od dłuższego czasu i dlaczego kiedyś się nimi nudziłem.

Cytat: "<Aras>"
no ja juz na samą myśl czuje ciśnienie na jelito! a jak pomyślę o tuningu i setkach wozów na licencji to nie moge usiedzieć...

Zapomnij w Burnoucie o tych dwóch rzeczach :P

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
E3 2006
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 12, 2006, 09:14:01 am »
wyścigi to przeciez założenie jest jedno - dojechać do mety
tak naprawdę to zmieniło się to dopiero wraz z wydaniem pierwszego Destruction Derby na psx'a i później Burnout2 przypomniał nam (wszystkim graczom) co to znaczy przyjemność z jazdy i PRĘDKOŚĆ

a tak to ciężko jest cokolwiek nowego wymyslić w tej kwestii, dlatego teraz każda gra nowatorska (jak wspomniany przez tarniaka GH) będzie na wagę złota

mateo

  • Gość
E3 2006
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 12, 2006, 10:29:44 am »
E3 pokaże wprost na co stać te trzy konsole !
Dla mnie Ps3 rozwieje wszelkie spekulacje ,
to będzie najlepsza konsola E3 (przynajmniej graficznie)
Sony wręcz musi wypuscić Dema takich gier jak The Gateway , Havenly Sword oraz Motor Storm.To będzie mocny cios w twarz dla innych konsol TAK UWAŻAM.
Mam nadzieje , że pokażą Devila 4 (przynajmniej demo silnika , krótki filmik jaki power będzie niosła ta odsłona)
Zapewne jakieś inne produkcje zapowiedzą Developerzy hehe np:
Schadow of The Colossus 2...a może Umeda robi kontynuacje ICO?
(choć nie licze , że wypusci tak szybko swój nowy projekt[demo,filmik]może za rok na E3?)
Chciałbym kontynuacje Snowblinda w NEXT-GENOWEJ oprawie , to by było cool  :)
Narazie Ratchet and Clank 4 mnie najbardziej rozwalił.(czy pamiętacie wogóle jakiś render stworzony przez Insomniac G) , pokaz Ratcheta na GDC to napewno silnik graficzny . Już się boje jaka to będzie rozbudowana odsłona ,Ta Metropolia wygląda tak niesamowicie, że jaaa cie nie pinkoleee OBŁĘD.
Jak bym miał Ps3 to z tych gier pierwszy do ciorania idzie RandC4.

HHH

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:09:43 am »
Na co czekam, oczywiscie na pokaz grywalnych gier na PS3.
DMC4, MGS4, Liar, MS, HS, Warhawk, moze Kill Zone ?, FFVII ? (:) )
JESTEM CHOLERNIE CIEKAW CO POKAZE TA NOWA ZABAWKA SONY  :twisted:

PS. Nie mozna zapomniec o REVO, sadze ze nsa wszystkim pozytywnie zaskoczy.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
E3 2006
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 12, 2006, 11:23:15 am »
Ja czekam, aż w końcu SE pokaże FFVII:Crisis Core na PSP, gra ma wyjść w ciągu kilku miesięcy a tutaj ani jednego screen'a.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 12, 2006, 16:40:50 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
Ja czekam, aż w końcu SE pokaże FFVII:Crisis Core na PSP, gra ma wyjść w ciągu kilku miesięcy a tutaj ani jednego screen'a.

A tam, GTA:LCS na PS2 ma wyjść za dwa tygodnie a nie było jeszcze ani jednego screena :lol:

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
E3 2006
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 17, 2006, 16:29:57 pm »

PS2Gamer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-04-2006
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
E3
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 17, 2006, 19:35:52 pm »
Już zacieram ręcę na nowe produkcje. E3 w tym roku to będzie rewolucja, jak Nintendo pokaże możliwości swojego pada. Czekam na starcie PS3 z X360 to będzie zacięty pojedynek, mam nadzieję że nowy XBOX nie odpadnie w przedbiegach. Strasznie się napaliłem na E3, jeszcze gdyby fundusze pozowliły to na 100% bym się tam wybrał. A swoją droga to ciekawe kiedy w Polsce będzie taka impreza :roll: ?

Blotniaks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
E3 2006
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 17, 2006, 19:42:01 pm »
Szczerze? Nigdy.... Chcesz poczuc namiastke E3 pojedz do Niemiec do Lipska na Games Convention. Zobaczysz to wszystko co bylo na E3 jakies drobne nowosci jak i poczujesz ze jestes jednym z tych malych waznych trybikow napedzajacych ten rynek  :D
Blotniaks twoj przyjaciel jak go widza dziewczyny jezdza inaczej

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
E3 2006
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 24, 2006, 01:52:26 am »
Cytuj
A swoją droga to ciekawe kiedy w Polsce będzie taka impreza?

Na taka skale? NIGDY! Najpierw trzeba przekonac ludzi ze granie nie jest jakims zboczeniem, debilizmem i strata czasu, ze nie jest to rozrywka tylko dla malych dzieci i wykolejencow. Oraz setki innych tego typu rzeczy.... jesli juz z tym sie uoporamy, konsole i gry zaczna sie sprzedawac w duzo wiekszej liczbie i ktos na powaznie potraktuje nasz rynek, to moze wtedy cos tam malego powstanie.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
E3 2006
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 24, 2006, 07:24:38 am »
Red aka Madfrog5- mozemy spodziewac sie relacji (twojego autorstwa) z E3 ? :)

To nie to samo co migawki z gametrailers czy innego serwisu . A tak spokojnie bys nagral z 3,4 godzinki omawiajac pokrotce co i jak  :P
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl