Ankieta

na co zwracasz uwagę gdy poznajesz nowa dziewczyne ?

ciało
3 (14.3%)
uśmiech
0 (0%)
twarz
13 (61.9%)
pupa, piersi
1 (4.8%)
charakter
4 (19%)
czy sama płaci swoje rachunki
0 (0%)
skąd jest
0 (0%)

Głosów w sumie: 16

Głosowanie skończone: Kwietnia 28, 2006, 16:34:36 pm

Autor Wątek: "jak ?"  (Przeczytany 13152 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:34:36 pm »
w jaki sposób "wyrywacie" dziewczyny?
czy liczycie na "to coś" co przyciąga do was dziewczyny jak pszczoły do miodu, czy może jakieś "dialogi" macie przygotowane, którymi raczycie swoje "kolezanki"

i jakie są wasze ulubione powiedzonka, na które możecie liczyć :]


u mnie nr. 1 to "czy czujesz się zmęczona??" <tutaj pada odpowiedź> [tak,nie lub dlaczego?] i wtedy jedziemy "bo calutką noc biegałaś w moich myślach :D"

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
"jak ?"
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:36:47 pm »
hie hie dobre Havana, moze sie przyda kiedy :D A nawet dzis moze jeszcze hehe dzieki :D
Co do nakiety to kilka naraz bym wybrał. Pierwsze na co uwage zwracam to ofkors ogolnie wyglad, ciało i twarz. No i pupa i piersi dobre tez sie przydadza.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
"jak ?"
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:37:28 pm »
Cytat: "Havana"
u mnie nr. 1 to "czy czujesz się zmęczona??" <tutaj pada odpowiedź> [tak,nie lub dlaczego?] i wtedy jedziemy "bo calutką noc biegałaś w moich myślach Very Happy"


omg :roll:  :lol:

a ankieta ni w ząb nie pasuje do treści tematu

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:42:48 pm »
Cytat: "Mikes"
a ankieta ni w ząb nie pasuje do treści tematu



jak to nie pasuje, przeciez to jest bardzo oczywiste, ze czyms panna musi ci sie spodobac aby zaczac z nia rozmawiac - w 99% przypadkow tak jest


Cytat: "Ako"
hie hie dobre Havana, moze sie przyda kiedy  A nawet dzis moze jeszcze hehe dzieki  



specjalnie dla ciebie więc "czy to bolało, gdy spadałaś z nieba wraz z aniołami??"

lub:

"wierzysz w miłość od pierwszego wejżenia? czy mam się przespacerować przed tobą raz jeszcze ?"

lub:

"przy tobie czuje się analfabetą, bo nie znam słów którymi mógłbym opisać twą urode/to co czuje/jaka jestes wspaniała (co tam chcecie powiedziec)"

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
"jak ?"
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:44:41 pm »
mamy chyba niezłego Playboya na forum :D kurde, nie zapamietam tyle textow! :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Cosmaty

  • Gość
"jak ?"
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:46:07 pm »
Cytat: "Havana"
"wierzysz w miłość od pierwszego wejżenia? czy mam się przespacerować przed tobą raz jeszcze ?"


To, to chyba z jakiegos kabaretu jest?

W zasadzie to zwracam uwagę na oczy, ale niestety takiej opcji tu nie ma więc wybieram twarz jako taką.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:46:20 pm »
Cytat: "Ako"
mamy chyba niezłego Playboya na forum


nic mi o tym nie wiadomo, ale wiek i doswiadczenie robią swoje :D

po reszte zgłoś się do tarniaka, to moj najlepszy i jedyny uczeń :]

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:46:44 pm »
tanie te teksty, kiedys probowalem je zapodawac, to laski patzraly jak na idiote i wlasnie kwitowaly to "ale tanie teksty", teraz romantyzm juz tak nie dziala...

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:48:46 pm »
Cytat: "walker_san"
tanie te teksty, kiedys probowalem je zapodawac, to laski patzraly jak na idiote i wlasnie kwitowaly to "ale tanie teksty", teraz romantyzm juz tak nie dziala...



czyli modernromantyzm dla Ciebie walker_san

"zajeba**** się w tobie na ch***" - w taki sposób mozesz być nowoczesnym romantykiem

a tak poważnie, jeżeli panna nie wie o co chodzi jakby to znaczy ze tak naprawde nie jest warta fatygi, a jezeli odparuje ci taka odpowiedzią to mozna przeciesz wszystko zrecznie w zart przerobic

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
"jak ?"
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:48:48 pm »
Tanie nie tanie wazne aby skuteczne były... bo wiadomo ze jest to pytolenie w sumie o niczym. Havana jest senseiem Tarnego :) zara bedzie i sensei'em kilku innych forumowiczów.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Cosmaty

  • Gość
"jak ?"
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:48:50 pm »
Cytat: "walker_san"
teraz romantyzm juz tak nie dziala...


Działa tylko na odpowiednie ''obiekty'' ;P

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:50:18 pm »
Cytat: "Cosmaty"
Cytat: "walker_san"
teraz romantyzm juz tak nie dziala...


Działa tylko na odpowiednie ''obiekty'' ;P


i na takowe wciaz poluje, dla mnie kobieta musi byc kobieca, a to juz powoli staje sie zadkoscia, niestety

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 28, 2006, 16:53:30 pm »
Cytat: "walker_san"
na takowe wciaz poluje, dla mnie kobieta musi byc kobieca, a to juz powoli staje sie zadkoscia, niestety



racja, coraz czesciej sie spotyka bardzo meskie dziewczyny, ktore pala, klna niczym szewc i leja innych po mordach niczym zawodowy kibic

ja mam to szczescie ze swe "poszukiwania" (btw. poszukiwania to bezsens, bo i tak spotkacie sie w najmniej oczekiwanym momencie) zakonczylem juz i to bardzo mnie cieszy, a teraz tylko mozemy się uśmiechać do siebie gdy słyszymy jakąś kulawą konwersacje dwojga zapatrzonych w siebie dzieciaków - kultura języka spada i to drastycznie

Cosmaty

  • Gość
"jak ?"
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:29:22 pm »
Stare, ale pasuje do tematu :)


rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:40:31 pm »
Ta ankieta nie pasuje do tematu, ale whatever...
Nie zwracam na nic uwagi, no chyba, że na oczy. Resztę mam głęboko gdzieś, bo dziewuchy zazwyczaj kładą na siebie tony tapet, a za kilkadziesiąt lat ich ciała będą pomarszczone i brzydkie. Wszystko przeminie z wiekiem. Poza tym nie zagaduję do żadnych dziewczyn, bo im zależy głównie na tym, żeby:
a)facet miał furę, skórę i komórę
b)miał własne mieszkanie
c)dobry samochód
d)zawsze pełny portfel
e)ciało jak pudzianowski z twarzą Brada Pitta
f)żeby jeszcze był na tyle głupi by uwierzyć w to, że go kochasz
g)żeby zawsze się jej słuchał, nie sprzeciwiał i ogólnie był wytresowany jak piesek

Mam w dupie wszystkie dziewczyny, niech nawet wyglądają jak lalki barbie czy inne pamele. Najlepsze dziewczyny można znaleźć na .jpg

Tarniak

  • Gość
"jak ?"
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:41:42 pm »
Cytat: "Havana"
"wierzysz w miłość od pierwszego wejżenia? czy mam się przespacerować przed tobą raz jeszcze ?"

To jest najlepszy tekst ever. Riposta kobiety na taki tekst daje możliwość ogólnej, trafnej oceny jej charakteru, inteligencji. 8)
Cytat: "Havana"
po reszte zgłoś się do tarniaka, to moj najlepszy i jedyny uczeń :]

Mogłeś bardziej zaakcentować, "najlepszy". :D

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
"jak ?"
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:46:42 pm »
Jak patrze na dziewczynę to pierwsze co to twarz, potem piersi i ciało.
Powiem wam ż ete ,,tanie teksty" działają na panienki. Wiadomo że się z nich śmieją, ale to działa pomimo tego.

Cytat: "Ako"
nawet dzis moze jeszcze hehe dzieki

nie bedzie dziś nic :(

Ogólnie z dziewczyną nie da się romawiać o niczym innym jak tylko o niczym :lol:  Jeszcze niespotkałem dziwczyny która miałaby choćby bliskoznaczne zainteresowania co ja. Można z nimi rozmawiać o... no nie wiem. O głupotach totalnych, o bzdetach, bo niestety (przynajmniej ja) nie mam z nimi o czym rozmawiać.

Jak ja wyrywam dziewczyny? nie jestem w tym dobry. Najlepiej spić dziewczynę alkoholem a potem wykorzystać. Najlepsza taktyka :lol:
Łatwiej się zgadza :roll:

mój najlepszy tekst:

,,masz condona?" :lol:

Tarniak

  • Gość
"jak ?"
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:48:47 pm »
Cytat: "UFO"
Ogólnie z dziewczyną nie da się romawiać o niczym innym jak tylko o niczym  Jeszcze niespotkałem dziwczyny która miałaby choćby bliskoznaczne zainteresowania co ja. Można z nimi rozmawiać o... no nie wiem. O głupotach totalnych, o bzdetach, bo niestety (przynajmniej ja) nie mam z nimi o czym rozmawiać.

Może zmienisz target :D. Nie liczysz chyba, że pogadasz sobie z dziewczyną o samochodach, grach czy piłce :D?

Kwestia poderwania to nie tanie teksty czy inne, ale pierwsze wrażenie. Cieżko odrobić straty po mega-wpadce. Prezencja to także połowa sukcesu. Znam "nieprzystojne" przykłady, które potrafią się elegancko przystroić, ładnie prezentować, mimo braku genetycznego, wizualnego uwarunkowania :D.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
"jak ?"
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:52:15 pm »
ciekaw jestem o czym rozmawiacie z dziewczynami? Taka ,,gatka-szmatka".
ja nie mam z nimi tematów do rozmowy. A jak juz gadam z jakąś to chodzi mi tylko o jedno.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:55:38 pm »
Cytat: "UFO"
ciekaw jestem o czym rozmawiacie z dziewczynami? Taka ,,gatka-szmatka".
ja nie mam z nimi tematów do rozmowy. A jak juz gadam z jakąś to chodzi mi tylko o jedno.



właśnie to jest inteligencja, możliwośc prowadzenia ciekawej konwersacji o niczym konkretym, umiejętność zmieniania tematu kilka razy w ciągu jednego zdania i takie tam

z dziewczynami da się pogadać na wiele ciekawych tematów, szkoda tylko że nie zawsze chcemy słuchać tego co one mają do powiedzenia, ale przecież one maja tak samo z nami (co je obchodzi piłka, samochody czy komputery?)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
"jak ?"
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:59:24 pm »
Cytuj
Najlepiej spić dziewczynę alkoholem a potem wykorzystać.


ta, jak chcesz panne na jeden raz, to może się to i sprawdza, ale potem, jak dziewczyna wytrzeźwieje i dowie sie,  co ze sobą robiliście, to raczej nie będzie chciała kontynuoować znajomości :roll: - raz: będzie zażenowana tym, ze sie schlała, dwa: bedzie cie uważała za ch**a, bo ją spiłeś i na tym skorzystałeś :lol:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
"jak ?"
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 28, 2006, 17:59:35 pm »
Cytat: "Havana"
właśnie to jest inteligencja, możliwośc prowadzenia ciekawej konwersacji o niczym konkretym, umiejętność zmieniania tematu kilka razy w ciągu jednego zdania i takie tam

jak dlamnie taka romowa jest żałosna. pipszyć 3 po 3 po to, by zarwać jakąś lasę, przelizać ją na imprezie bądź zrobić coś ,,bardziej spektakularnego". ale niestety, to jest przytkra konieczność.
Cytat: "Havana"
właśnie to jest inteligencja, możliwośc prowadzenia ciekawej konwersacji o niczym konkretym, umiejętność zmieniania tematu kilka razy w ciągu jednego zdania i takie tam

ja umiem prowadzić taką rozmowę tylko mnie to strasznie irytuje.

nawet teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć chociaż jednej takie rozmowy. :lol:

Cytat: "Miazga"
bedzie cie uważała za ch**a, bo ją spiłeś i na tym skorzystałeś

mnie to nieinteresuje co sobie pomyśli.
Cytat: "Miazga"
ta, jak chcesz panne na jeden raz, to może się to i sprawdza,

inne puki co nie są mi potrzebne.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 28, 2006, 18:01:01 pm »
Cytat: "rainuS"
Mam w dupie wszystkie dziewczyny, niech nawet wyglądają jak lalki barbie czy inne pamele. Najlepsze dziewczyny można znaleźć na .jpg


domyślam się że to prowokacja, ale i tak pójdę Ci na ręke i podejmę wymianę zdań z twa osobą.

z tego zdania domyślam się że masz kłopty z oceną własnej osoby, prawdopodobnie masz trądzik i wstydzisz się wyjść z mieszkania, tylko dlatego że naczytałeś się w babskich gazetkach o tym że cera może być idealna i na każdym zdjęciu w foto story kolesie są zajefajni i przystojni.
prawą rekę od masturbacji masz 3x większą niż lewą i jakieś 4.5 raza większą niż mózg, który tylko rejstruje obrazy ruchome (najlepiej z niemieckim brakiem dialogów, lub nieruchome na kredowym papierze)

piszesz ze masz w dupie wszytkie dziewczyny, a czy kiedys pomyslałeś że ktos moze miec podobne zdanie o Tobie ?

że co? ze Cie to nie interesuje ??

dobra, więc masz max 12 lat i kręcone, rude włosy. ubierasz suię w sklepie Big Star i w komórce masz dzwonek z DJ Tiesto .

solarium zajmuje Ci codziennie jakieś 2 godziny



dalej nie bede sie rozpisywał nad tym co napisałeś, ale skoro masz takie zdanie nt kobiet - to nawet nie bede ci życzył powodzenia w szukaniu dziewczyny, bo nie zasługujesz na zadna z nich

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
"jak ?"
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 28, 2006, 18:03:57 pm »
Cytat: "UFO"
jak dlamnie taka romowa jest żałosna. pipszyć 3 po 3 po to, by zarwać jakąś lasę, przelizać ją na imprezie bądź zrobić coś ,,bardziej spektakularnego". ale niestety, to jest przytkra konieczność.




czemu odrazu konieczność? czy tylko gada sie z dziewczynami po to aby je <przepiłować> ?

to ja chyba się niezbyt tu nadaję do rozmowy. bo wychodzac z założenia że kazdy ma cos do powiedzenia na swiecie (bardziej mądrego - jak Tarniak, lub mniej (patrz kilka postów wcześniej) a prowadzenie rozmowy tylko w celu przespania sie z dziewczyna jakos do mnie nie trafia

poprostu sex dla sexu to jak wydawanie pieniedzy ktore sie dostało (łatwo przyszło i łatwo poszło)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
"jak ?"
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 28, 2006, 21:33:41 pm »
Najlepszy jest tekst mojego znajomego- "Połykasz?" :lol:
A postykajac dziewczyne najpierw patrze na twarz, potem na cialo.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 28, 2006, 21:49:41 pm »
a znacie jakies fajne teksty co by mozna jako smsy wyslac?:>

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 28, 2006, 21:57:26 pm »
Nie no ludzie dajcie spokoj, traktujecie dziewczyny jak przedmioty? Mam sporo kolezanek i kilka przyjaciolek z ktorymi moge porozmawiac na mase ciekawych tematow (chociaz raczej nie pilka nozna i gry komputerowe :P). Troche dzentelmenstwa!



PSPower!!!

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
"jak ?"
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 28, 2006, 21:59:11 pm »
Cytat: "walker_san"
a znacie jakies fajne teksty co by mozna jako smsy wyslac?:>


 :mrgreen:  :mrgreen:

walker nie poznaję cię :P

Nie jem śniadania, bo myślę o Tobie, nie jem obiadu, bo myślę o Tobie, nie jem kolacji, bo myślę o Tobie, a potem spać nie mogę, bo jestem głodny

 :mrgreen:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 28, 2006, 22:05:33 pm »
Cytat: "Mikes"

walker nie poznaję cię :P





a co myslales ze wole chlopcow czy co :P ?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
"jak ?"
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 28, 2006, 22:08:31 pm »
Cytat: "walker_san"


a co myslales ze wole chlopcow czy co Razz ?


moze nie az tak ale dla mni byłeś bezdusznym, krwiozerczym potworem-modem który mi dał ostrzezenie.

zartuje of corse :wink:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 28, 2006, 22:10:03 pm »
eee ja nigdy na tym forum modem nie bylem :P

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
"jak ?"
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 28, 2006, 22:12:58 pm »
nieważne :shock:  8)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
"jak ?"
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 28, 2006, 22:28:08 pm »
Nie jem śniadania, bo myślę o Tobie, nie jem obiadu, bo myślę o Tobie, nie jem kolacji, bo myślę o Tobie, a potem spać nie mogę, bo jestem głodny
Nie tak to lecialo. Tak jak napisales to nie ma sensu. Powinno byc tak:
"Nie jem śniadania, bo myślę o Tobie, nie jem obiadu, bo myślę o Tobie, nie jem kolacji, bo myślę o Tobie, nie spie... bo jestem głodny"

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
"jak ?"
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 28, 2006, 22:42:48 pm »
a jaka jest różnica pomiędzy nie śpię a nie mogę spać? :wink:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 28, 2006, 23:30:42 pm »
Cytuj
a jaka jest różnica pomiędzy nie śpię a nie mogę spać?


W pierwszym możesz spać, ale nie śpisz, w drugim nie możesz spać więc nie śpisz.

Cytuj
ciekaw jestem o czym rozmawiacie z dziewczynami? Taka ,,gatka-szmatka".
ja nie mam z nimi tematów do rozmowy. A jak juz gadam z jakąś to chodzi mi tylko o jedno.


Mocne  :roll:
Widac nie masz przyjaciółki (nie koleżanki, ale przyjaciółki właśnie). A praktycznie z każdą kobietą da się gadać o wszystkim (z samochodami included jak ktoś lubi). Dziwi mnie wiec takie podejście.

Cytuj
a znacie jakies fajne teksty co by mozna jako smsy wyslac?:>


To się nie sprawdza, bo zaraz będzie chciała od ciebie drugiego takiego smsa i co jej napiszesz? "Czekaj, kumpel mi już pisze", albo "Strony nie mogę załadować, czekaj"?  :roll:


Temat jak żywcem wyjęty z jakiegoś forum bravo, ale dobra :]
Podpowiem tylko by zawsze zwracać uwagę na charakter na pierwszym miejscu. Reszta jest marginalna często- co z tego że laska ma duże "oczy", czy fajny tyłek, jeśli nie możesz jej słuchać, bądź jest taką barbie?

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 28, 2006, 23:40:10 pm »
Cytat: "_Music"
A praktycznie z każdą kobietą da się gadać o wszystkim


Ja jeszcze dodam ze z przyjaciółką jest czasem o wiele łatwiej rozmawiać niż z kim kolwiem innym.


Cytat: "_Music"
Reszta jest marginalna często- co z tego że laska ma duże "oczy", czy fajny tyłek, jeśli nie możesz jej słuchać, bądź jest taką barbie?


Szkoda ze uroda z rozumiem rzadko idą w parze. Ale zdążają się piękne kobiety i zarazem bardzo mądre. Uroda jak wspomniał Music jest kategoria marginalną - aczkolwiek często jest na to zwracana uwaga i przez to wiele bardzo ciekawych znajomości przechodzi koło nosa. Uroda może przeminąć a inteligencja i charakter zostają praktycznie na całe rzycie.

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 28, 2006, 23:49:52 pm »
Cytat: "Gruuby"
Szkoda ze uroda z rozumiem rzadko idą w parze.

To tylko stereotyp, z mojego doswiadczenia wynika iz uroda z rozumem czesto ida w parze ;p



PSPower!!!

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 28, 2006, 23:53:31 pm »
Cytat: "Akai"
To tylko stereotyp, z mojego doswiadczenia wynika iz uroda z rozumem czesto ida w parze ;p


Po części na pewno stereotyp, ale wiele mamy stereotypów w naszym społeczeństwie o kobietach - choćby o blondynkach - co by daleko nie szukać.

Jednym np. jest ze kobiety są płcią słabsza od mężczyzn co jest nie prawdą.

Zdarza się ze uroda idzie z rozumem w parze ale i zdarza się ze nie idzie.

Cosmaty

  • Gość
"jak ?"
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 29, 2006, 00:02:32 am »
Cytat: "Gruuby"
Szkoda ze uroda z rozumiem rzadko idą w parze. Ale zdążają się piękne kobiety i zarazem bardzo mądre.

W zasadzie pojęcie piękna/urody jest względne, nie mówię o pięknie jako o wartości estetycznej tylko o tym, co się podoba, zwłaszcza w momencie, w którym jesteś zauroczony daną osobą, wtedy przecież, jaka ona by nie była i tak dla Ciebie będzie piękna.

Cytat: "_Music"
Podpowiem tylko by zawsze zwracać uwagę na charakter na pierwszym miejscu.

Przy pierwszym spotkaniu może być to trudne... ale jeżeli już się spotyka człowiek dłuższą chwilę... niestety to właśnie wygląd jest pierwszą rzeczą na którą się zwraca uwagę, trzeba tylko pamiętać żeby nie był on jedynym kryterium doboru partnerki...

Cytat: "Gruuby"
Uroda może przeminąć a inteligencja i charakter zostają praktycznie na całe rzycie.


Uroda przeminie tak samo jak charakter, który to zmienia się z biegiem lat, inteligencja na starość też może się gdzieś zagubić ;)

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
"jak ?"
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 29, 2006, 00:07:57 am »
Cytat: "Cosmaty"
Uroda przeminie tak samo jak charakter


Charakter może być bardziej stały niż uroda. Uroda może się zmienić w każdym momencie naszego życia a żeby charakter się zmieni potrzeba trochę czasu a i nie zawsze się zmienia.


Cytat: "Cosmaty"
inteligencja na starość też może się gdzieś zagubić


Jak wszystko. Ale moze tez wzrosnąc.

Dobieranie sobie partnerki/partnera to jedna wielka loteria - teraz jest tak ale nie wiadomo co będzie np. 10 lat po ślubie. Niezła ta loteria - chyba najtrudniejsza w całym naszym życiu.