Autor Wątek: Splinter Cell 4 - Double Agent  (Przeczytany 31903 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #120 dnia: Października 21, 2006, 10:51:41 am »
Ok dzis po pracy usiade wypije 2 kawy zassam 3 tabletki na uspokojenie ;) i po godzinie kuracji zasiade do tego tytulu. I pokaze co to znaczy skradanie w cicho biezkach. A jak to nie pomoze to olewam ten tytul.

raulos

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-02-2006
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #121 dnia: Października 21, 2006, 11:05:36 am »
zdajcie relacje czekamy :D

kakus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #122 dnia: Października 21, 2006, 13:10:47 pm »
widziałem początek gry i jakoś mnie na kolana nie rzucił - misja w śniegu
Hey ya

bionix

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-01-2006
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #123 dnia: Października 21, 2006, 18:04:41 pm »
Widziales czy grales bo to dwie rozne sprawy... Ziomowa to czwarta misja..

Ememiks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 0
  • PSN: Ememiks
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #124 dnia: Października 21, 2006, 19:49:27 pm »
Wiec jestem po paru misjach i moge sie podzielic malym co nie co.
Zaznaczam ze gralem tylko w Sama Fishera 1 inne czesci mnie jakos nie krecily (zanerwowy) ale przelamalem lody i zagralem wpodwojnego agenta.
Tak jak kolega wyzej zaznaczyl pierwsza misja zaczyna sie w sniegach i lodach okolice bieguna?
Zaczne od grafiki w pierwszej misji zabardzo nie mozna wiele powiedziec gdyz panuje ciemnosc ;) ale model postaci jak i sama animacja jest b.dobra to samo tyczy sie pozostalych modeli. Otoczenie jest ok fajnie zrobione i klimatycznie jak i same tekstury, cienie sa ale spodziewalem sie duzo lepszych ale widze ze w 360 sie chyba nie doczekam.
Dzwiek jest jak najbardziej slychac to co powinno byc czyli b.dobrze.
Co do samej rozgrywki mialem male klopoty ze sterowaniem lecz zostalo opanowane i jest ok. Naprawde niektore triki mnie powalaja jak np w 4 misji wciagniecie pod lod wroga. Co do misji w sumie 1 to tak sobie to 2 ucieczka z wiezienia jest fajna i dosc trudna za to w 3 nie udzielamy sie jak i nie krzywdzimy poprostu musimy zrobic to i owo jako lewy czlonek ;) grupy terorystycznej gdzie pod koniec jest ciekawa zecz za zadanie glowne mamy zabic stefana i nie zabic stefana wiec jesli zabijemy stefana bedzie misja zakonczona dla terorystow a jak nie to nie wiem bo sprzedalem kulke stefanowi ;) z czego i tak misja dla organizacji byla zle wykonana! (to mozna zabic tak zeby nie zabic?)
W sumie dobra gra jak graficznie i klimatycznie i misje naprawde sa rozbudowane choc narazie bardzo kruciutkie.

Adam50000

  • Gość
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #125 dnia: Października 22, 2006, 16:00:49 pm »
Fajna gra. A wiecie że na X06 More powiedział że piąta częśc przygud sama fiszera bendzie dla Xjidfghjgkgjklg dtjkldghQ!!!!!!!

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #126 dnia: Października 22, 2006, 16:34:00 pm »
Cytat: "Adam50000"
Fajna gra. A wiecie że na X06 More powiedział że piąta częśc przygud sama fiszera bendzie dla Xjidfghjgkgjklg dtjkldghQ!!!!!!!

No coś Ty ?! Serio ?! No nieprawdopodobne ! ......A tak na serio to myślę, że każdy doskonale zdaje sobie tutaj z tego sprawę. Zastanawia mnie czy Ubi będzie w dalszej przyszłości mocniej wspierać X360 - byłoby miło. Czekam na "egranizację" LOST'ów   :D
PSN ID: WojtqGO

Adam50000

  • Gość
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #127 dnia: Października 22, 2006, 16:38:10 pm »
Cytat: "Wojtq"
No coś Ty ?! Serio ?! No nieprawdopodobne !


Ciesze się że ciezaskoczyłem

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #128 dnia: Października 23, 2006, 19:29:38 pm »
Cytat: "bionix"
Widziales czy grales bo to dwie rozne sprawy... Ziomowa to czwarta misja..


Pierwsza plansza tez jest zimowa, taki jakby prolog :)
Gierka naprawde fachowa, ciekawa odskocznia od poprzednich przygod sama a to przez zroznicowanie lokacji, ktore naprawde maja klimat jak i sama gra z reszta. Narazie za wiele nie gralem, ale do tej pory gra naprawde mna zawladnela :)
Jeszcze jedna sprawa, gratulacje dla panow z UBI za swietne misje treningowe, fajnie to wyglada wszystko biale surowe i dzieje sie w glowie sama , mega.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #129 dnia: Października 23, 2006, 19:36:10 pm »
Ememiks ! I jak tam po dłuższym szarpaniu ?  :D Jak możesz to podziel się wrażeniami co do gry. To co mnie interesuje najbardziej, to sprawa otwartości i ilości poziomów w grze, no i gameplay oczywiście  :)  - kupując grę będe chciał żeby starczyła mi na więcej niż tylko jeden raz (a multi to się jeszcze zobaczy...). No i w ogóle jeśli ktoś zaznajomił się z nowym Splinterem to niech się tutaj wypowie na jego temat, bo premiera prawie tydzień temu a tu posucha w tym temacie  :wink:
PSN ID: WojtqGO

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #130 dnia: Października 23, 2006, 19:39:11 pm »
Cytat: "_ReD_"
Pierwsza plansza tez jest zimowa, taki jakby prolog Smile
Gierka naprawde fachowa, ciekawa odskocznia od poprzednich przygod sama a to przez zroznicowanie lokacji, ktore naprawde maja klimat jak i sama gra z reszta. Narazie za wiele nie gralem, ale do tej pory gra naprawde mna zawladnela Smile
Jeszcze jedna sprawa, gratulacje dla panow z UBI za swietne misje treningowe, fajnie to wyglada wszystko biale surowe i dzieje sie w glowie sama , mega.

Heh, wyprzedziłeś mnie dosłownie kilka minut  :P Jak pograsz jeszcze więcej to opisz swoje wrażenia - chcę wiedzieć jak to się wszystko gra, a same recki z zachodnich serwisów nie wystarczaja mi  :D
PSN ID: WojtqGO

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #131 dnia: Października 23, 2006, 21:14:50 pm »
Hehe ok :) ale to ja napisalem a nie Adam50000 :) nie wiem czemu wszyscy byli tak zawiedzieni grafika, mnie tam sie ona podoba, moze nie zabija, ale naprawde jest bardzo dobra. Jest kilka takich patentow w grze ze na sam ich widok banan na twazrz wskakuje :) drog do wykonania powiezonego zadania z regoly jest kilka, w krytycznych sytuacjach mamy dwa wybory wykonac zadanie powiezone samowi przez NSA albo zrobic to co kaza nam terrorysci. ot np. mamy tam kogos zabic (terrorysci kazali) a NSA mowi ze mamy nie zabijac wybor nalezy do ciebie :)

lupinator

  • Gość
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #132 dnia: Października 23, 2006, 21:57:19 pm »
6.7 dla Splintera
To trzeba miec nasrane zeby takie oceny dawac  :x  zero 7, same 8, 9 i wyzej a tu jakis Dan Ryckert daje sobie 6.7 zanizajac średnia ocen  :evil:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #133 dnia: Października 23, 2006, 21:58:02 pm »
Dzięki _ReD_.....coraz bardziej ta gra zaczyna mi się podobać. Co do grafiki to nie rozumiem tego jak można być zawiedzionym - oglądając filmy z ign mnie się wszystko podobało - wszystko takie miękkie i estetyczne. Dobrze, że jest kilka dróg do celu - zawsze to dłuższa żywotność  :) Zastanawiam się jaką Ubi obierze drogę w SC5. Czy dalej Fisher będzie pracował pod przykrywką (patent podejrzewam, że się sprawdził) czy może jeszcze coś innego wymyślą. Widziałbym akcje z wielkim tłumem, wykonywanie działań w biały dzień pośród przechodniów w centrum miasta - byłoby to coś całkiem świeżego, a z wielkim tłumem ludzi myślę, że Ubi sobie spokojnie poradzi (Assassin's Creed). Przez myśl przeszedł mi jeszcze pewien pomysł co do piątki, ale jakoś się do niego sam nie przekonałem. Pomyślałem, że twórcy mogliby wsadzić nowego bohatera (SC bez Fisher'a ? :? ) , który kontrolowałby poczynania Sam'a z "Double Agent" przy okazji wykonywałby oczywiście inne zadania. A jakie Wy macie koncepcje na "piątkę" ?  :D
PSN ID: WojtqGO

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #134 dnia: Października 25, 2006, 02:04:51 am »
Heheh co do Piatej czesci Splintera, to Sam na pewno bedzie terrorysta i do tego czarnym  :)

EDIT:

Mam juz kilka misji za soba w singlu, ale niestety musialem odlozyc go na czesc multiplayera, ktory po prostu rzadzi w tej grze. Granie jako Spy to czsta poezja i wymaga nie malej zrecznosci i zdolnosci kombinowania. Zrobienie wszystkich challenge na zloto to nie male wyzwanie. Gramy w nie online. Mozemy grac samemu, we dwoch lub nawet rzech co jest najlpszym wyjsciem no i koniecznie wspolpracowac ze soba zeby jako tako zaliczyc misje. najlepiej grac ze znajomymi albo jeszcze lepiej zalozyc swoja druzyne. Walczymy przeciwko botom, ktore uwazam za totalne przegiecie. Jesli sie gdzies ukryjesz i masz zamiar zmienic miejscowke, bot juz wie gdzie pojdziesz i zanim tam dojdziesz on tam na ciebie bedzie czekal. przegiete ale za to wymagajace eheheh.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #135 dnia: Października 25, 2006, 22:08:33 pm »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #136 dnia: Października 26, 2006, 21:55:08 pm »
Szukam chetnych do grania online jako Spy w nowego splinterka, przynajmniej dwie osoby. Czy ktos z was posiada juz ta gre? Jacys chetni?

EDIT: Gra pobita, na koncu brak jakiegokolwiek zakonczenia oprocz napisu to be continued :) czyli sam powroci jako double agent again :D i dobrze bo ten splinterek to swietna gra.

kakus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #137 dnia: Października 28, 2006, 18:24:46 pm »
może ktoś mi pomoże jestem w misji gdzie zaczynam przy siatce po jednej stronie stoi Lambert i jego fura a po drugiej Sam, zaczyna się odliczanie wykonuje zadania z ktore sa zawarte w Primary, kilka innych dodatkowych czas sie konczy i nic .... schodze na dół gdzie uzupełniałem miny stoi strażnik przy identyfikatorze głosu i nic ..... HELP
Hey ya

lupinator

  • Gość
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #138 dnia: Października 28, 2006, 18:53:13 pm »
Grałem w nowego Splintera dzisiaj caly dzień i mogę juz z cala pewnoscia powiedziec ze gra jest genialna :D Grafika to uczta dla oczu, gameplay jak zawsze w Splinterach cudowny a jest kilka akcji ktore odrywaja ci szczeke, pakuja w samolot i wysylaja do Ameryki. Boli tylko ilość misji ale jeśli ktoś naprawdę lubi Splintera to bez oporu zacznie grać drugi raz i kolejny i nastepny a do tego dochodzi multiplayer w ktory jeszcze nie gralem bo obecnie nie mam Live Gold (ale to sie zmieni ;) ). Nic tylko kupować i grać :D Czekam z niecierpliwoscia na Splinter Cella 5
Moja ocena - 9+

bionix

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-01-2006
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #139 dnia: Października 28, 2006, 18:59:06 pm »
Cytat: "kakus"
może ktoś mi pomoże jestem w misji gdzie zaczynam przy siatce po jednej stronie stoi Lambert i jego fura a po drugiej Sam, zaczyna się odliczanie wykonuje zadania z ktore sa zawarte w Primary, kilka innych dodatkowych czas sie konczy i nic .... schodze na dół gdzie uzupełniałem miny stoi strażnik przy identyfikatorze głosu i nic ..... HELP



Musisz wrocic do maszyny z minami przed uplywem czasu tam na ciebie bedzie czekala laska ktora zlecila ci robote... misja sie zakonczy.

klausa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-08-2005
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
  • Panczandragon FTW!
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #140 dnia: Października 28, 2006, 19:07:22 pm »
Cytat: "_ReD_"
Szukam chetnych do grania online jako Spy w nowego splinterka, przynajmniej dwie osoby. Czy ktos z was posiada juz ta gre? Jacys chetni?

EDIT: Gra pobita, na koncu brak jakiegokolwiek zakonczenia oprocz napisu to be continued :) czyli sam powroci jako double agent again :D i dobrze bo ten splinterek to swietna gra.

dzieki :\ :evil:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #141 dnia: Października 28, 2006, 19:12:42 pm »
Cytat: "_ReD_"
Gra pobita, na koncu brak jakiegokolwiek zakonczenia oprocz napisu to be continued Smile czyli sam powroci jako double agent again Very Happy i dobrze bo ten splinterek to swietna gra.

lol, to się nacieszyem odkyrwając zakończenie... :roll:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #142 dnia: Października 28, 2006, 20:12:04 pm »
napis "to be contiuned" to nie jest spoiler=/ Jedynie Red powiedział, żę będize dalszy ciąg napewno...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #143 dnia: Października 28, 2006, 20:29:27 pm »
No jakies tam zakonczonko male jest ale genernie chodzilo mi o to ze bedzie druga czesc w stylu double agent :)

Kakus
Cytuj
może ktoś mi pomoże jestem w misji gdzie zaczynam przy siatce po jednej stronie stoi Lambert i jego fura a po drugiej Sam, zaczyna się odliczanie wykonuje zadania z ktore sa zawarte w Primary, kilka innych dodatkowych czas sie konczy i nic .... schodze na dół gdzie uzupełniałem miny stoi strażnik przy identyfikatorze głosu i nic ..... HELP


Mozliwe spojlery

Wcale nie musisz konczyc ten misji czekajac do uplywu czasu. Mozna ja zakonczyc na dwa sposoby. Musisz odnalezc pokoj Erici jest po drugiej stronie podworka na ktore dostaniesz sie przez pokoj Emile (tam gdzie jest sejf i muszisz cos z niego wykrac) jesli juz to zrobisz wyjdz na balkon w tym samym pokoju, zeskocz na ziemie idz na drugi koniec podworka, tam beda skrzynie i otwarte okno (zaraz za ciezarowka) wskocz tam jak najszybciej (zanim emile wyjdzie na balkon) i znajdziesz sie w lazience przejdz do pokou i sproboj wykrasc akta z szafki (wtedy bedzie mala scenka z Erica, Sam w akcji jako lover boy i uwodzicil i mission complete)
Odposc sobie robienie min i inne tego typu rzeczy nie wpywaja one specjlnie na zaufanie a olanie ich daje ci extra czas.

Jezeli macie misje w HQ zbierajcie wszystkie dane na teamt czlonkow JBA, beda to Personal Information, Background Information, Finger Prints, Regina Scans i medical Info i sound samples. W grze sa trzy krytyczne momenty (Hashim, Lambert i Statek. Jezeli nie wysadzisz staku, uratujesz Hashima i ocalisz zycie Lamberta ( wystarczy wykonac, uratowac dwa z trzech obiektow ale trzeba miec wszystkie info na temat czlonkow JBA bedziesz mial mozliwosc zagrania w dodatkowy level.

Ja osobiscie teraz przechodze gre drugi raz na Hardzie momentami troche jest przegiete :) Jaki mieliscie najnizszy stealth score, pokazane jest to po kazdej misji. Moj byl 83% nie pamietam juz na ktorej planszy, ale chyba na drugiej czesci misji dziejacej sie w tym miasteczku z rebeliantami i czolgami. Tam naprawde ciezko przejsc nie zauwazonym.

Jakby ktos mial jakies problemy ze znalezieniem jakiejkolwiek czesci informacji na temat czlonkow JBA sluze uprzejmie pomoca :)

lupinator

  • Gość
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #144 dnia: Października 29, 2006, 13:28:01 pm »
Mam taki problem. Jestem w HQ part 3 i na samym poczatku trzeba cos zrobic z komputerem, pojawia sie jakis kwadrat do ktorego wybieramy liczby. Mógłby mi ktoś powiedziec o co tam chodzi? (lub dac rozwiazanie odrazu) ;)

bionix

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-01-2006
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #145 dnia: Października 29, 2006, 17:05:30 pm »
Musisz tak ustawic liczby w szescianie zeby sie nie postarzaly...

postarzaly = powtarzaly


lol sorki literowka :)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #146 dnia: Października 29, 2006, 17:19:30 pm »
Cytat: "bionix"
Musisz tak ustawic liczby w szescianie zeby sie nie postarzaly...

 :?  :?  :?  :?
Kurcze, jeszcze nie doszedłem to tego młodego sześcianu, ale dzięki, tez będe pamiętał...  :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #147 dnia: Października 29, 2006, 21:26:07 pm »
Powinno dzialac, w razie jakby nie dzialalo to zamienicie jedna czy dwie z tych juz po wpisaniu wszystkich i bedzie dzialac. moglem sie machnac przy przepisywaniu :) Chyba nie musze wyjasniec jak to wpisac :)

Kod do rozszyfrowania poczty w komputerze w HQ3.
000 110
001 111
010 000 011 001 100 110
011 001 000 010 111 101
100 010
101 011
110 100
111 101

lupinator

  • Gość
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #148 dnia: Października 29, 2006, 21:30:04 pm »
O dzieki Red :) Ja juz wpadlem na rozwiazanie bo bylo banalnie latwe ale tudne do dojscia ;)
-----
Na filmikach jest misja w pustynnych klimatach, z czołgami itp a ja jestem juz w HQ 3 (z tego co wiem ostatnia misja) a tej o ktorej mowie nie bylo. Nie wie ktos moze o co chodzi? :>

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #149 dnia: Października 29, 2006, 21:37:47 pm »
Lupi HQ3 nie jest ostatnia misja :) Po przejsciu HQ3 bedziesz mial wlasnie misje w tym miasteczku z czolgami (Kinshasa), ktora sklada sie az z trzech czesci (stosunkowo krotkich ale i tak nie jest zle) Pozniej bedziesz mial jeszcze HQ4 a pozniej jak dobrze sie spisales bonusowa misje :)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #150 dnia: Października 29, 2006, 21:40:38 pm »
Ja się męczę z tymi detonatorami do Kinshasy żeby je wcisnąć na miejsce...
Nie wiedziałem że trafienie do dziurki może byc takie problematyczne...  :shock:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #151 dnia: Października 29, 2006, 21:42:39 pm »
Znaczy sie skladasz miny w tej chwili tak? Heheh to nie jest takie trudne, nie patrz na przekroj z boku tylko ne ten widok z gory o wiele latwiej to zrobic, staraj sie trzymac caly czas na zielonym i nie dawaj za duzo speed'a a pojdzie ci to bardzo sprawnie i szybko. Ale takze mozesz sobie to odposcic iskupic sie na zbieraniu informacji na temat czlonkow JBA o wiele wiecej bedziesz mial z tego frajdy i korzysci.

lupinator

  • Gość
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #152 dnia: Października 29, 2006, 21:42:41 pm »
Cytat: "Fanboy hater"
Ja się męczę z tymi detonatorami do Kinshasy żeby je wcisnąć na miejsce...

Przeciez nie musisz tego robic ;) Mi puscily nerwy i odpuscilem :) Zrobie przy podejsciu na hardzie :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #153 dnia: Października 29, 2006, 21:45:25 pm »
Lupinator, jesli masz zamiar przechodzic gre na hardzie musisz uzbroic sie w nielada cierpiwosc. Jeden strzal i jestes martwy, najmiejszy szmer i juz wiedza gdzie jestes, myslisz ze dobrze sie schowales? I tak cie zobacza. Hehehe przechodzenie tej gry na hardzie wymaga naprawde nieziemskiej cierpliwosci. A i cos kolo polowy misji mosisz przejsc bez oddania jednego strzalu a to z tego powodu ze nie dostaniesz amunicji do broni ehhhe no chyba ze sobie gdzies znajdziesz ;)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #154 dnia: Października 29, 2006, 21:53:52 pm »
Tego nie trzeba robić? To ja to chromolę! :D Dzieki za info, panowie.
Ja własnie przechodze na Hardzie, _ReD_ ma racje - to nie jest lajcik. :P Ale dopiero wtedy gra pokazuje pazurki...

lupinator

  • Gość
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #155 dnia: Października 29, 2006, 21:59:03 pm »
Ogolnie to te misje w HQ dodaja troche swiezosci do serii, co nie? :) Szkoda tylko ze sa na czas bo przynajmniej mnie to troche wkurza to ciagle odliczanie

mortadela

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-10-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #156 dnia: Października 31, 2006, 20:48:36 pm »
Witam mam problem z misją w Kinszasie. Nie wiem gdzie i jak uciec po zamontowaniu podsłuchu.  prosze pomóżcie!

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #157 dnia: Października 31, 2006, 23:22:00 pm »
Jesli jestes w pomieszczeniu gdzie masz podlozyc podsluch, powinienes wejsc tam od gory (z tego co pamietam) po roze przejsc na srodek pokoju (gora) i sposcic sie na lince na dol ale nie odpinajac jej. Podloz podsluch i wciagnij sie z powrotem na gore, zlap sie rury i przejdz kawalek po niej w strone drzwi (wciagnij nogi do gory) poczekaj tam az do zakonczenia spotkania, jak wszyscy wyjda zejdz na dol i wyjdz normalnie z pokoju drzwiami. Znajdz pokoj z wyjsciem na zewnatrz (chyba sciana bedzie rozwalona) bedziesz widzial z tego pokoju ludzi ze spotkania wsiadajacych do samochodu, poczekaj chwile i wyjdz na zewnatrz budynku (nadal jestes troche wysoko) podepnij linke i zjedz po niej najnizej jak sie da ( na sam dol) beda tam drzwi, ktorymi dosaniesz sie do garazu i spotkasz Emilie. Mission Over :)

To tak po lebkach, nie pamietam dokladnie ulozenia pomieszczen i korytarzy wiec bedziesz musial sam poszukac wlasciwego.

mortadela

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 31-10-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 01, 2006, 00:24:19 am »
dzięki wielkie ReD

kakus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
SPLINTER CELL 4
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 01, 2006, 01:41:22 am »
sam nie wiem co o tym sądzić ale jak wam sie podba cień Sama ??? dla mnie SYF straszny jak na PSX
Hey ya