Autor Wątek: Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!  (Przeczytany 23888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 25, 2006, 19:52:39 pm »
Cytat: "xelloss"
Tony'ego Hawka w wersji HD sobie możesz obejrzeć jedynie oglądając filmiki z Xboksa 360/PC.

Bo żeby filmik był w HD to i gra musi być w HD  :lol:

Cytat: "Slay"
Poza tym fajną masz komórke, jaka i gdzie kupiles?

Nokia 6680, na Allegro  :wink:

EDIT: I niech mi ktoś powie co to za kawałek w trailerze TH Project 8 leci  :!:  Prooosze  :P

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 25, 2006, 19:53:42 pm »
Cytat: "Iras"
Slay napisał:   
Poza tym fajną masz komórke, jaka i gdzie kupiles?   

Nokia 6680, na Allegro Wink

Ok. Zamiast WII kupie ją :D

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 26, 2006, 10:37:37 am »
grafa nie wymiata, ale też nie taki miał być zamiar. Dla mnie Wii będzie jednak konsolą krótko trwałą. Machanie pilotem bedzie fajne przez ten miesiąc - dwa, no ale później to się w końcu znudzi, a nowatorski pad to śmiech na sali. Ponadto nie sądze aby takie machanie mieczem w grze będzie wyglądało podobnie do tego co będzie się działo w pokoju. Ale może się mylę, narazie podchodzę do tej konsoli z dystansem.

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 26, 2006, 10:59:05 am »
screeny nie prezentuja sie zachęcająco, interesująco... mimo to nadal mam nadzieje ze gry beda ciekawe...marzy mi sie tenis...ale nie kolorowy, dla 5 latków, chciałbym cos ala VT - to by było cos
We lack the motion to move to the new beat

GenzoChan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-01-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 26, 2006, 11:04:59 am »
Ludzie  :| ludzie  :| Po kiego grzyba nabijacie tyle postów ? Przecież wiadomo, że takiej grafiki na wii nie będzie, czy te scany ukazaly sie w dajmy na to Famitsu ? Nie. Więc o czym rozmawiamy ? Są to screeny z wczesnych wersji gier, a wy już podnieta, że grafa na wii=psx. Litości  :roll:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 26, 2006, 12:17:08 pm »
Patrząc po danych technicznych tego sprzętu to raczej nie będzie gorsze od PS2 i Xboxa ... ale pewnie nie uświadczymy na Wii pieknych i tak dobrze rozbudowanych gier co na PS3 i X360. Jedyną szanse widze jedynie w tym, że będzie duzo gier w pełni wykorzystujących mozliwości pada... jeśli ich bedzie mało konsola pujdzie na dno :) .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 27, 2006, 14:22:30 pm »
http://media.revolution.ign.com/media/748/748589/vids_1.html
Obejrzyjcie sobie ten najnowszy filmik :shock:
Gorsza od current-genow, hę?

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 27, 2006, 17:52:37 pm »
Nie jest to moze poziom 360 i PS3 (teksturki sa takie sobie), ale woda sprawia swietne wrazenie, postacie rowniez. Widac tez roznice miedzy wersja na Wii i GC, a xkloc (zwykly) raczej by tego nie pociagnal.

BTW: Metroid tez wyglada swietnie...
PSN: CooliG

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 27, 2006, 19:07:07 pm »
Cytat: "Wielki90"
a xkloc (zwykly) raczej by tego nie pociagnal.


Ja wiem... Oddworld Stranger's Wrath raczej gorzej nie wyglądał. Chociaż mam nadzieję, że to co słyszałem o dev-kitach Wii (że są wczesne i słabsze od finalnego sprzętu) to prawda i jeszcze trochę te wszystkie gry podciągną.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 27, 2006, 20:24:13 pm »
Niestety widzac te filmy Stranger wyglada lepiej. Woda moze ta sama, ale juz detali Stranger ma wiecej, masa zieleni, desek, kamieni,  nawet w powietrzu latające jakies pyłki roslin czy owady (otoczenie "zyje"). Teksturki Zelda ma ZNACZNIE gorsze,  Stranger ma je WYRAZNIE bardziej szczegolowe (kto grał i je widział to wie).

No ale Zelda to pierwsza gra na WII, nawet nie pisana specjalnie na niego, tylko jest ulepszonym portem z GC. Za jakis czas napewno zaczna wychodzic na nią gry ktore beda WYRAZNIE lepsze graficznie od tych z XBOX1. (moze nie jakos super znacząco, ale lepsze)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 27, 2006, 20:59:10 pm »
Ale chodzi mi głównie o stwierdzenie "gorsza od current-genów", a tytuły startowe Wii mają grafiki koło szczytu obecnej generacji :roll:

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 27, 2006, 21:57:22 pm »
Nalezy tez pamietac ze Wii bedzie podobno tylko 4 czy piec razy lepszy od GC, ale za to nie bedzie sie musial trudzic HDTV, a kazdy kto gra choc troche na kompie wie ile daje zmiana rozdzialki.
PSN: CooliG

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 28, 2006, 00:30:48 am »
Cytat: "CassSept"
Ale chodzi mi głównie o stwierdzenie "gorsza od current-genów", a tytuły startowe Wii mają grafiki koło szczytu obecnej generacji

NIEKTÓRE tytuły startowe mają grafike ZBLIŻONĄ do szczytu możliwości current-genów. Właściwie to można je policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze trzy zostaną. Wiele gier za to wygląda słabiej niż tytuły z obecnej generacji.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 28, 2006, 08:07:18 am »
Cytat: "Iras"
Cytat: "CassSept"
Ale chodzi mi głównie o stwierdzenie "gorsza od current-genów", a tytuły startowe Wii mają grafiki koło szczytu obecnej generacji

NIEKTÓRE tytuły startowe mają grafike ZBLIŻONĄ do szczytu możliwości current-genów. Właściwie to można je policzyć na palcach jednej ręki i jeszcze trzy zostaną. Wiele gier za to wygląda słabiej niż tytuły z obecnej generacji.


a tak wogole widziales juz te tytuly startowe ze tak po nich jedziesz? wes obejrzyj gameplay red stell i zamilcz :wink:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 28, 2006, 08:41:11 am »
Cytat: "michalc"
tak wogole widziales juz te tytuly startowe ze tak po nich jedziesz? wes obejrzyj gameplay red stell i zamilcz :wink:

Widziałem gameplay Red Steel i dlatego tak pisze. Ta gra i Zelda wyglądają jak najładniejsze tytuły z X-boxa pierwszego a reszta niestety słabiej.

EDIT: Bo ja szybki jestem  :twisted:

davidson88

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 321
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 28, 2006, 08:42:08 am »
Iras miał na mysli zapewne Red Steel'a własnie i pewnie Zelde...
Red Steel nie prezentuje sie oszałamiająco...sądze ze pierwszy xbox by to pociągnął (moze z minimalnymi cięciami - chociaz pewnie i bez tego by sobie poradził)... nie mowie ze gra jest kiepska bo zapowiada sie na HIT (ale nie graficzny)

EDIT: Iras ubiegłes mnie :wink:
We lack the motion to move to the new beat

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 28, 2006, 09:33:24 am »
Cytat: "davidson88"
Red Steel nie prezentuje sie oszałamiająco...sądze ze pierwszy xbox by to pociągnął
A jak ma wyglądać skoro był przygotowywany na dev-kitach GC?

Z osądami wstrzymałbym się do pokazu pierwszych gier wykonanych na ostatecznych dev-kitach.
Do premiery konsoli jeszcze pół roku i wiele może się zmienić, tym bardziej, że prawdziwa moc Wii ma być 3-4 razy większa niż GC.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 28, 2006, 09:38:26 am »
Cytat: "kingboo"
Z osądami wstrzymałbym się do pokazu pierwszych gier wykonanych na ostatecznych dev-kitach.

Przypomnij sobie co żeś paplał jak ktoś napisał że PS3 też nie ma ostatecznych dev-kitów... Jakoś nie przeszkadza ci to w jechaniu po grafice... Ostatecznie Sonka ma zjadać XO na śniadanie i co? A Nintendo mamy wierzyć na słowo?

Narazie mamy to co mamy i mamy prawo to oceniać  :evil:

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 28, 2006, 09:41:34 am »
Cytuj
Przypomnij sobie co żeś paplał jak ktoś napisał że PS3 też nie ma ostatecznych dev-kitów...
Przypomini mi, bo nie pamiętam żebym coś pisał o dev-kitach PS3.

Na PS3 też mamy to co mamy i na 4D to nie wygląda :twisted:
Cytat: "Iras"
A Nintendo mamy wierzyć na słowo?
Nintendo w przeciwieństwie do Sony nigdy nie podawało mocy Wii i wszystko co wiadomo to informacje od developerów.

Poza tym to nie Nintendo ma zamiar jechać na samej grafice, więc to nie im powinno zależeć na tym by pokazać tą MIAŻDŻĄCĄ moc :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 28, 2006, 09:53:01 am »
Cytat: "kingboo"
Na PS3 też mamy to co mamy i na 4D to nie wygląda, więc w takim razie mmamy prawo to oceniać, prawda?

Na PS3 nie ma 4D a większość gier z Wii wygląda gorzej niż na current-genach - mamy takie samo prawo oceniać grafike na zabawce Nintendo jak i Sony. Więc nie pisz "wstrzymajcie się..." bo sam nie potrafisz poczekać aż będą ostateczne dev-kity PS3!

Cytat: "kingboo"
Nintendo w przeciwieństwie do Sony nigdy nie podawało mocy Wii i wszystko co wiadomo to informacje od developerów.

Tak samo niektórzy developerzy mówili że PS3 będzie o wiele mocniejsze od XO... Napewno nie będe się kierował domysłami opartymi na opiniach jakichś bliżej nieokreślonych programistów.

Cytat: "kingboo"
Poza tym to nie Nintendo ma zamiar jechać na samej grafice, więc to nie im powinno zależeć na tym by pokazać tą MIAŻDŻĄCĄ moc  :lol:

Widać że brakuje argumentów i zaczyna się  :arrow:  :lol:

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 28, 2006, 09:58:26 am »
Cytat: "Iras"
bo sam nie potrafisz poczekać aż będą ostateczne dev-kity PS3!
Przecież one już dawno zostały dostarczone...

Cytat: "Iras"
Widać że brakuje argumentów i zaczyna się
To był jak najbardziej argument:
Nintendo skupiło się na padzie i zaprezentowało go jak najlepiej mogło...
Sony skupiło się na grafice i... no właśnie czy aby rok temu PS3 nie mogło trochę więcej :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 28, 2006, 09:59:14 am »
Cytat: "Iras"
Cytat: "michalc"
tak wogole widziales juz te tytuly startowe ze tak po nich jedziesz? wes obejrzyj gameplay red stell i zamilcz :wink:

Widziałem gameplay Red Steel i dlatego tak pisze. Ta gra i Zelda wyglądają jak najładniejsze tytuły z X-boxa pierwszego a reszta niestety słabiej.


A MEtroid Prime to wogóle jest fu, brzydota, N64 by to pociągnęło :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 28, 2006, 10:09:36 am »
Cytat: "kingboo"
Przecież one już dawno zostały dostarczone...

Proponuje się podszkolić albo chociaż uważnie czytać forum bo ostatecznych dev-kitów PS3 jeszcze NIE MA :!:

Cytat: "kingboo"
Nintendo skupiło się na padzie i zaprezentowało go jak najlepiej mogło...

A o grafice zupełnie zapomniało - temat dotyczy grafiki więc nie gadaj o padzie  :!:  Zresztą chyba tylko zagorzałym
 fanbojom N nie zależy na ładnej grafice. A raczej pewnie zależy ale się oszukują że jest inaczej bo Miyamoto tak powiedział  :?

Cytat: "kingboo"
Sony skupiło się na grafice i

... pokazało gry jakich na Wii nigdy nie zobaczysz - jedne z najładniejszych jakie do tej pory widziałem. Pozatym jeśli dla Ciebie Sony to tylko grafika to nie warto ciągnąć tego tematu...

Cytat: "CassSept"
A MEtroid Prime to wogóle jest fu, brzydota, N64 by to pociągnęło

Taka brzydota że X-box bez problemu by pociągnął. (pierwszy X-box oczywiście)

PS: Proponuje zamknąć temat bo on do niczego nie prowadzi :evil:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 28, 2006, 12:08:13 pm »
Okej, teraz ja zabieram głos. 8)
Zawód grafiką Wii jest jak najbardziej zrozumiały. W końcu wrzucenie chipa graficznego powiedzmy o mocy Radeon 9800Pro kosztowałoby Nintendo śmieszne pieniądze, a dałoby napradę dużego boosta graficznego w stosunku do Gamecube'a i Xboxa. Z drugiej strony Nintendo zdecydowało się a pełną kompatybilność wsteczną sprzętową i nie wiadomo, w jaki sposób architektura GC ogranicza możliwość wrzucenia lepszych bebechów do Wii.

A teraz okoliczności łagodzące to, że gry na Wii wyglądały tak, a nie inaczej.
a)duża część gier to raczej prezentacji możliwości pilota i niż pełnoprawne gry, więc nic dziwnego, że nie mają jakiejś dobrej grafy, bo pewnie nikt o to nie dbał - chodziło o to, żeby chodziło płynnie i pokazywało, co można robić za pomocą pilota. Podobna sytuacja była dwa lata z NintendoDS
b)chodzą plotki. że dev-kity są w wczesnej wersji i jeszcze zostaną ulepszone - zobaczymy, czy to prawda...
c)jeśli chodzi o Zeldę, to w sumie wiadomo było, że będzie praktycznie identyczna z wersją na GC. Mają jeszcze pół roku na szlifowanie obydwu wersji, więc dopiero wtedy będzie można zapewne ocenić, czym się tak naprawdę różnią (bo ciężko to zrobić po obejrzeniu filmiku w rozdzielczości 320x180
d)jeśli chodzi o Metroid Prime, to wygląda lepiej niż Halo 2 (nie wiem do czego innego z Xboksa porównać, ale i tu i tu jest futurystyczny design oraz otwarte przestrzenie, więc porównanie chyba adekwatne)

Cóż, jak już nieraz pisałem, że poziom graficzny Xboksa mnie w pełni satysfakcjonuje i w zupełności wystarcza do grania (w sumie do grania i rajcowania się pozycją wystacza mi poziom Dreamcasta - Shenmue :P ), więc dla mnie grafika Wii to żaden problem, zwłaszcza że raczej i tak będzie sporo lepsza od current-genów.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 28, 2006, 12:28:18 pm »
Ostatnio przechodze Metroid Prime (jedynke) i jestem na prawde zachwycony grafa, mimo iz jest to gra drugiej czy tam trzeciej generacji na GCN. Jedyne ci mi nie do konca odpowiada to tekstury z bardzo bliska, ale z odleglosci, powiedzmy trzech metrow wyglada to wszystko fenomenalnie. Jesli Wii bedzie te 4-5 razy mocniejsze od GCN to mozna wpakowac troche mocy w fizyke, lepsze teksturki oraz obsluge pilota (pewnie potrzebuje to sporo pamieci). Oprocz tego mogliby nieco poprawic model Samus (na zblizeniach wyglada srednio) oraz kanciastosc (wybuchy poprzez swoja "kwadratowosc" wygladaja czasem nieco dziwnie). Mysle ze na takie rzeczy powinno wystarczyc mocy, a jesli gra bedzie wygladala tak jak napisalem to mi to calkowicie wystarcza.
PSN: CooliG

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 28, 2006, 15:30:13 pm »
Cytat: "Iras"
Proponuje się podszkolić albo chociaż uważnie czytać forum bo ostatecznych dev-kitów PS3 jeszcze NIE MA :!:


Z tego co słyszałem, to dev-kity nie są finalne, bo brak w nich napedow BLU-RAY, natomiast bebechy sa juz kompletne.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 28, 2006, 15:36:53 pm »
polecam obejrzec dwa filmiki nowe z mario galaxy na IGN. Grafika jest b.dobra,  lepsza niz na ngc

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 28, 2006, 16:03:25 pm »
Cytat: "siudym"
Z tego co słyszałem, to dev-kity nie są finalne, bo brak w nich napedow BLU-RAY, natomiast bebechy sa juz kompletne.

Blu-ray a także całego middle-ware'u od Sony. Muszę Ci tłumaczyć jak bardzo to jest ważne?

O ile dev-kity Wii mają słabsze bebechy o tyle architektura podzespołów ma być taka sama a więc narzędzia developerskie od GCN. Dev-kity PS3 mają bebechy ale Sony jeszcze nie dostarczyło programistom bibliotek więc również nie mogli pokazać wszystkiego na co stać PS3.

Tak więc uważam że skoro można tłumaczyć słabą grafe na Wii przez brak finalnych dev-kitów to to samo dotyczy PS3.

EDIT: Xelloss Tobie tłumaczył nie będe bo Ty napewno dobrze wiesz, że łatwiej tworzyć gry jak się dostaje potrzebne oprogramowanie, niż wszystko pisać samemu zupełnie od zera  :twisted:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 28, 2006, 16:13:47 pm »
Cytat: "Iras"
Blu-ray a także całego middle-ware'u od Sony. Muszę Ci tłumaczyć jak bardzo to jest ważne?


Wytłumacz.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 28, 2006, 16:46:31 pm »
Cytat: "Slay"
polecam obejrzec dwa filmiki nowe z mario galaxy na IGN. Grafika jest b.dobra,  lepsza niz na ngc


Dokładnie ! Nowy Mario wygląda lepiej niż kiedykolwiek. To będzie na pewno jedna z najlepszych gier przyszlej generacji.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 28, 2006, 16:58:11 pm »
Cytat: "Krill"
Dokładnie ! Nowy Mario wygląda lepiej niż kiedykolwiek. To będzie na pewno jedna z najlepszych gier przyszlej generacji.

No bez przesady... Mario Sunshine swego czasu też wyglądał dobrze a do najlepszych gier generacji nikt go nie zalicza  :lol:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 28, 2006, 17:02:31 pm »
Ale Miyamoto powiedział przecież, ze SMG ma być tak rewolucyjny, jak SM 64. Po obejrzeniu filmików mogę powiedzieć, że facet naprawde wysoko mierzy...Zapowiada się w każdym razie kolejny system-seller.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 28, 2006, 17:03:31 pm »
Cytat: "Iras"
No bez przesady... Mario Sunshine swego czasu też wyglądał dobrze a do najlepszych gier generacji nikt go nie zalicza

A do czego zaliczasz gry, które mają średnią ocen powyżej 90%?

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 28, 2006, 17:12:17 pm »
Cytat: "kingboo"
Cytat: "Iras"
No bez przesady... Mario Sunshine swego czasu też wyglądał dobrze a do najlepszych gier generacji nikt go nie zalicza

A do czego zaliczasz gry, które mają średnią ocen powyżej 90%?


Ale on ma rację ! Miałem GCN i ukończyłem na nim Super Mario Sunshine, będąc po tym cholernie zawiedzionym. Toz to przeciez SM 64, tylko :
- z monotonną scenerią ( po takiej dawce plaży, piachu i okularków słonecznych mam ochotę zwymiotować na Miyamoto ),

- nielicznymi usprawnieniami w systemie gry ( FLUDD czy FLUD był ciekawym dodatkiem, z czasem jednak niestety frustrującym)

- muzyczką, która w każdej planszy była niemal identyczna ( tylko Delfino Plaza theme mi się podobał),

- wciąż kłuł w oczy brak voice actors i powtarzalność...SCHEMATYCZNOŚĆ zamordowała Mariana w tej części.

Nawet końcowy pojedynek dało radę przejść za 2. czy 3. podejściem, w przeciwieństwie do wymagającej walki w SM 64 na samym końcu.

Tymczasem takie Mario Galaxy już na dev-kicie GameCube wygląda doskonale - zwróćcie proszę uwagęna postać Mario, która jest szczegółowa jak nigdy dotąd, na dużą widoczność, prześliczne cielpe kolory i miejscami naprawdę bogate tekstury. Ciekawe, jak sama ta gra będzie wyglądać docelowo na Wii...

W każdym razie SMG to tylko przykład pięknej i bardzo bogatej grafiki jaką oferuje Wii.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 28, 2006, 17:24:22 pm »
Cytat: "kingboo"
A do czego zaliczasz gry, które mają średnią ocen powyżej 90%?

Patrząc w ten sposób to troche dużo byłoby tych "najlepszych gier obecnej generacji" - nie sądzisz? Można spokojnie wybrać 30 lepszych gier  :twisted:

Cytat: "Krill"
Ale Miyamoto powiedział...

Zobacze - uwierze. Wiele osób dużo mówi a potem wychodzi różnie. Nawet Kojima mówił o MGS2 a niektórzy byli zawiedzeni. Moulynex (czy jakoś tak) też sporo opowiadał o Fable. I mimo najszczerszych chęci Shigeru zawsze jest możliwość że mu nie wyjdzie...

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 28, 2006, 17:26:26 pm »
Cytat: "Krill"
Miałem GCN i ukończyłem na nim Super Mario Sunshine, będąc po tym cholernie zawiedzionym.
No to mamy całkowicie różne doświadczenia związane z tą grą...

SMS zabiły oczekiwania graczy, którzy po SM64 oczekiwali cudu.
Ja nie robiłem sobie złudnych nadziei i jak widać wyszło mi to na dobre.

Cytat: "Krill"
zwróćcie proszę uwagęna postać Mario, która jest szczegółowa jak nigdy dotąd
Grafika z grywalnością ma niewiele wspólnego, ale pomijając grafikę, rzeczywiście po filmikach na IGN widać, że ta gra będzie miała grywalność na bardzo wyskoim poziomie :D

EDIT:
@Iras Czyli tak jak pisałem dev-kity już dawno zostały dostarczone, więc Twoja teoria jest bardzo naciągana...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 28, 2006, 17:40:37 pm »
Cytat: "Iras"
Dev-kity PS3 mają bebechy ale Sony jeszcze nie dostarczyło programistom bibliotek więc również nie mogli pokazać wszystkiego na co stać PS3.


Tak zawsze mozna to tłumaczyc "sprzet jest super ale jeszcze nie potrafimy go programowac" - przeciez to logiczne i mozna tak samo napisac o X360, WII czy nawet o PS2 czy XBOX ze jeszcze mozna cos lepszego z nich powyciskac (bo mozna)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 28, 2006, 17:58:19 pm »
Cytat: "siudym"
Tak zawsze mozna to tłumaczyc "sprzet jest super ale jeszcze nie potrafimy go programowac"

Ale w przypadku kiedy nie ma jeszcze właściwych narzędzi to takie tłumaczenie jest jak najbardziej słuszne... (zresztą tak samo jeśli dev-kity jeszcze nie są gotowe)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 28, 2006, 18:32:34 pm »
SMG będzie wielki na 100% bo w przeciwieństwie do SMS Shigeru gra w tym projekcie główną rolę, tak jak we wcześniejszych tytłuach z MArianem (SM64, SMB, SMW itp. itd.), co jest zdecydowanie dobrą rzeczą :D

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 28, 2006, 20:41:44 pm »
Cytat: "Iras"
Ale w przypadku kiedy nie ma jeszcze właściwych narzędzi to takie tłumaczenie jest jak najbardziej słuszne... (zresztą tak samo jeśli dev-kity jeszcze nie są gotowe)

I tak wieeeeelu developerów korzysta z własnych bibliotek, więc nie mów, że to taki big deal.

a co do tego, że gra na starcie systemu nie może być jedną z lepszych w całej generacji - proponuję zagrać w Halo czy w SM64 właśnie :mrgreen: