Autor Wątek: Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!  (Przeczytany 23891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 28, 2006, 21:09:08 pm »
SMG nie będzie na starcie...
A zresztą, Nintendo jest mistrzem w najlepszych launch title`ach, w ostatnim artykule IGN`u o 10 najlepszych tytułach pierwsza trójka należy do Nintendo :mrgreen:  (Tetris, SMB, SM64)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 28, 2006, 21:11:00 pm »
możesz dać linka do artykułu?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 28, 2006, 21:13:48 pm »
Tutaj.
http://xbox.ign.com/articles/709/709889p1.html
IMO Halo powinno być troszkę wyżej, ale jakby nie było lista w miarę obiektywna :)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 28, 2006, 21:14:04 pm »
Cytat: "CassSept"
A zresztą, Nintendo jest mistrzem w najlepszych launch title`ach

Widac to było zwłaszcza podczas launch'u GameCube :wink:


EDIT: a jesli chodzi o gry to fakt, ze 3 pierwsze naleza do Nintendo (czasy "przedgamecubowe") :)

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 28, 2006, 21:21:06 pm »
Tutaj przyznam że z launchem GC przesadzili - Luigi`s Mansion może i jest dobrą grą ale nie na poziomie Maria, który nie był robiony przez Miyamoto. Ale przy Wii nie mogą tego powtórzyć - chyba że zwalą kompletnie Metroida i Zeldę (w co nie wierzę...), a tuż po tym dojdzie Marian ROBIONY przez Miyamoto, to się NIE MOŻE nie udać... a jeśli tak sie stanie to zjem na oczach wszystkich padopilota :lol:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 28, 2006, 21:24:22 pm »
Cytat: "CassSept"
a jeśli tak sie stanie to zjem na oczach wszystkich padopilota


aż mi się przypomniał Wudi... kurczę ile razy on by musiał zjeść ten swój kapelusz :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 28, 2006, 21:25:57 pm »
Tylko że Wudi mówił o trochę mniej prawdopodobnych rzeczach... no bo powiedz mi, czy można zwalić zarówno Zeldę jak i Metroida :lol: ?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 28, 2006, 21:29:42 pm »


Można :twisted:  :lol:

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #88 dnia: Maja 28, 2006, 21:31:08 pm »
Ahhhh, my eyes, it`s burning :lol:

Tak, zanim obrazek się załadował wiedziałem o co chodzi :lol:  Ale cóż, jakby nie było ta gra nie była zbytnio first party :roll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #89 dnia: Maja 28, 2006, 21:31:14 pm »
Cytat: "xelloss"
aż mi się przypomniał Wudi... kurczę ile razy on by musiał zjeść ten swój kapelusz  :lol:

Oj spoooro  :lol:

Cytat: "CassSept"
Tylko że Wudi mówił o trochę mniej prawdopodobnych rzeczach...

Jesteście po tych samych papierach, tylko Wudi miał większą fantazje  :lol:  :mrgreen:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 28, 2006, 21:32:23 pm »
Cytat: "CassSept"
SMG będzie wielki na 100% bo w przeciwieństwie do SMS Shigeru gra w tym projekcie główną rolę, tak jak we wcześniejszych tytłuach z MArianem (SM64, SMB, SMW itp. itd.), co jest zdecydowanie dobrą rzeczą :D


Tu mnie zaskoczyles ! Nie wiedzialem, że w SMS Shigsy nie grał głownej roli...No proszę, może to dlatego SMS brak tej ikry...

Faktycznie, w takim razie SMG, jako rzecz tworzona z mysla o jak najlepszym zaprezentowaniu mozliwosci Wii zapowiada się arcyciekawie. Wpatrując sie w dobrej jakości filmik na IGN ( i zakładając, ze ujęcia pochodzą z dev-kitu opartego na GCN) moge stwierdzić, że Galaxy wygląda wyśmienicie i mnie taka grafika w 100 % zadowala. Zywe barwy, sliczne tekstury, nienaganny framerate i...tak na marginesie, to mimo zmiany klimatu, nowy Mario wydaje mi się wciąż tą sama grą, dziwnie znajomą...no, ale to w końcu ma być tym jedynym, prawdziwym sequelem SM 64.

Także co jak co, ale przynajmniej o poziom graficzny nowego Mario jestem spokojny- będzie killer-app. Choc nie wątpię, ze wraz z wydaniem SMG, Shigeru zrealizuje w końcu swoje marzenie, o zaprezentowaniu zupelnie nowego stylu zabawy, tak, jak to obiecuje od pierwszego wywiadu, w którym pojawia się to magiczne okreslenie "Super Mario 64 2" . I jesli te 70-80 % najlepszych gier na Wii będzie trzymało rownie wysoki poziom, to oleję HD, naprawdę.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 28, 2006, 21:32:34 pm »
Cytat: "CassSept"
Ale cóż, jakby nie było ta gra nie była zbytnio first party


Chodzi o sam fakt 8)
Cytat: "Krill"
I jesli te 70-80 % najlepszych gier na Wii będzie trzymało rownie wysoki poziom, to oleję HD, naprawdę.

To tak samo, jakby powiedzieć, że 70-80% na Xboksa 360 będzie trzymało poziom Halo 3... Nierealne.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 28, 2006, 21:49:31 pm »
niestety :?

Obejrzalem dwa najswiezsze filmiki i jestem pod wrazeniem. Tekstury sa wyraznie lepsze niz na gcn, mario jest bardziej "plastyczny". Najlepiej graficznie prezentowala sie ta planetka "wlozona" do szklanej kuli, szczegolnie gdy marian byl w srodku.
Jednak niepokoi mnie wielkosc planet. Sa one przesadnie male, choc we wszystkich filmikach bylo widac tylko kilka lokacji, tak wiec  wnioskuje iz bylo to demo i w pelnej wersji moga sie znalezc obszerniejsze lokacje, choc dzieki temu raczej nie grozi rzyganie z powodu: palm, okularow przeciwslonecznych i slonca, ew. z powodu gwiazd i czarnych dziur :)
Apropos najlepszych gier, to warto spojrzec na pierwsza 10 gamerankings: Metroid, Zelda, RE4, Mario 64 i Golden Eye to gry na platformy niny, wiec jakby nie bylo, to 50% ;).

A przysiegniesz na wszystko zjesc swoj kapelusz..tfu...padopilot  :)
PSN: CooliG

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 28, 2006, 21:51:13 pm »
Wierzę, że przynajmniej gry zrobione przez Miyamoto, Aonumę czy ogolnie Nintendo bedą definiowały poziom, co do którego reszta gier na Wii będzie musiała równać.

A z tym olaniem HD to przyznam, przesadziłem. MGSa 4 sobie nie odpuszczę, co to, to nie...ale ze względu na cenę PS 3 zagram w niego gdzieś koło 2016 roku, hehe...także mnie spokojnie zadowoli grafa, która ma na zwykłym TV wyglądać prawie jak X360/PS 3, niewygorowana cena i, co najważniejsze, innowacyjność.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 28, 2006, 22:01:58 pm »
Dokładnie Krill, w ciągu ostatnich 10 lat Miyamoto był "directorem" (dosłownie tłumacząc reżyserem, ale jakby nie było, w świecie gier to najważniejsza osoba stojąca za grą) zaledwie 4 gier - oprócz Pikmina (który był akurat dziwną ideą stworzenia gry na podstawie własnego ogródka :lol: ) był to Super Mario64, Ocarina of Time i właśnie Super Mario Galaxy :)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 28, 2006, 22:08:48 pm »
SMG bedzie prawdziwym "sprawdzianem" mistrza Miyamoto :)

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 28, 2006, 22:10:25 pm »
I to o czyms swiadczy. Zelda - 97 % mowi wszystko, SM 64- nie trzeba nic dodawać...i teraz Galaxy...

Kurczę, po przejrzeniu wiekszości filmików jestem strasznie na Wii nakręcony. Gry wyglądają naprawdę super, Twilight Princess na starcie, pozniej danie glowne w postaci najbardziej przeze mnie oczekiwanej, nowej części Mario i będę happy.  Panowie z N mnie przekonali- to nie w fotorealistycznej grafie leży klucz do zmiany branży i stosunku ludzi do gry. Tylko w feelingu. A takiego feelingu jaki będzie miało Wii prózno szukać gdzie indziej.

A i tak na moim 15-letnim, 32-calowym Soniaku Galaxy prezentować się będzie wysmienicie...tak jak Zelda...i tak jak Red Steel...grrr....szybciej z Wii, szybciej !

UPDATE - dokładnie, to będzie sprawdzian, czy slowa Miyamoto o tym, że Mario Galaxy będzie dla Wii i gier w ogole tym, czym był Mario 64 okażą się szczerą prawdą, czy tylko czczym gadaniem...Ale przeciez to mistrz, któremu mało który designer może dorównywać...i nowy, dziewiczy, nieodkryty sprzęt oddany w 100 % pod jego kontrolę, tak jak Nintendo 64 te 11 lat temu...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 29, 2006, 21:20:15 pm »
Cytat: "Krill"
A takiego feelingu jaki będzie miało Wii prózno szukać gdzie indziej.

Ale to działa też w drugą stronę. Wii nie będzie miało takiego feelingu jak inne konsole. Dlatego najlepszy wybór to:


 :twisted:

mejs

  • Gość
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 29, 2006, 21:29:06 pm »
No tak ale reszta konsol ma bardzo schematyczny Feeling a tu mamy coś innowacyjnego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 29, 2006, 21:42:06 pm »
Cytat: "mejs"
No tak ale reszta konsol ma bardzo schematyczny Feeling a tu mamy coś innowacyjnego.

Tu też będzie schemat... machaj, machaj, machaj  :wink:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 29, 2006, 21:47:02 pm »
Cytat: "mejs"
No tak ale reszta konsol ma bardzo schematyczny Feeling a tu mamy coś innowacyjnego.

Bajdurzysz.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 29, 2006, 21:50:49 pm »
Swoją drogą... http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=26495*

Najpierw ojciec Castlevani teraz ojciec Dead or Alive  :lol:

*link from Drunk Master  8)

mejs

  • Gość
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 29, 2006, 22:18:19 pm »
Cytat: "xelloss"
Cytat: "mejs"
No tak ale reszta konsol ma bardzo schematyczny Feeling a tu mamy coś innowacyjnego.

Bajdurzysz.


no to jest pierwsza stacjonarna konsola w której nie będziemy bawić się padem a pilotem i nie będziemy tyko wciskać przycisków ale też będziemy wymachiwać padem lepiej wcuzwając się w grę.

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 29, 2006, 22:28:14 pm »
Cytat: "Iras"
Swoją drogą... http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=26495*

Najpierw ojciec Castlevani teraz ojciec Dead or Alive  :lol:

*link from Drunk Master  8)

Patrz, a ten cham twórca MGS`a jeszcze ma czelność prawić komplementy :lol:
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=140020

Tarniak

  • Gość
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 29, 2006, 22:52:38 pm »
Te Iras, a wiesz, że ojciec DOA też jechał po PS3 :D?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 29, 2006, 22:54:42 pm »
Cytat: "Tarniak"
Te Iras, a wiesz, że ojciec DOA też jechał po PS3 :D?

Poważnie?! Nie wiedziałem... mógłbyś dać linka bo chętnie poczytam  :wink:

Pamiętam za to że jechał po X360 za pojemność nośnika  :D

elmo-chan

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-09-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • reedemer & destroyer
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 29, 2006, 22:59:23 pm »
Cytat: "CassSept"
Patrz, a ten cham twórca MGS`a jeszcze ma czelność prawić komplementy :lol:
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=140020

hehehe ^_^

... a ja clayczas sie zastanawiam po co sie klucicie czas pokaze jak potocza sie losy konsol next ;] ... mnie Wii zaimponowalo, ale jak na dluzsza mete sprawdzi ich wizja zobaczymy

odnosnie samej grafiki to Wii z "porzypuszczalnych" bebechow ma wieksze mozliwosci niz current geny, i to bedzie widac, ale nie w tak drastycznym stopniu jak na PS3 i x360 ... proste i zrozumiale, poco podwazac rzeczy oczywiste ... to tak jakby powieziec ze DS ma gorsza grafe niz GBA, bo isnieje PSP z znacznie wiekszymi mozliwosciami graficznymi

kochajmy konsole za gry, a nie za firme, fanbojstwu muffmy nie XD jednoczmy sie ^^ ... hehehe - prawie jak na kazaniu w kosciele

pozdrówka
elmo

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #107 dnia: Maja 29, 2006, 23:13:27 pm »
Itagaki jeździ po wszystkim oprócz Microsoftu i samego Team Ninja, a najbardziej na świecie nienawidzi Namco i Tekkena. :mrgreen:

Cytat: "mejs"
no to jest pierwsza stacjonarna konsola w której nie będziemy bawić się padem a pilotem i nie będziemy tyko wciskać przycisków ale też będziemy wymachiwać padem lepiej wcuzwając się w grę.

Co wcale nie oznacz, że inne konsole mają powtarzalny i schematyczny feeling :roll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #108 dnia: Maja 29, 2006, 23:21:45 pm »
Cytat: "xelloss"
Itagaki jeździ po wszystkim oprócz Microsoftu

Czy to nie on bardzo ostro skrytykował Microsoft za zrezygnowanie z HD-DVD? Bo mnie się wydaje że tak...

Cytat: "mejs"
no to jest pierwsza stacjonarna konsola w której nie będziemy bawić się padem a pilotem i nie będziemy tyko wciskać przycisków ale też będziemy wymachiwać padem lepiej wcuzwając się w grę.

Zieeew... Padem od Sony można sobie poobracać a skakanie przed eye-toy'em to pełen hardcore. XO nie ma takich zabawek a wcale na przegranej pozycji też nie jest.

Cały "feeling" - jak to mówicie - w bardzo małym stopniu zależy od sterowania.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #109 dnia: Maja 29, 2006, 23:27:39 pm »
Cytat: "Iras"
Czy to nie on bardzo ostro skrytykował Microsoft za zrezygnowanie z HD-DVD? Bo mnie się wydaje że tak...


Wyjątek od reguły.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #110 dnia: Maja 30, 2006, 10:07:14 am »
A niech szlag trafi tego Itagakiego...kimże to on jest by krytykować pomysły wszystkich ludzi, którzy tylko nie należą do Team Ninja...mogę się założyc, ze jakies 70-80 % graczy zapytanych na ulicy, kimże jest to pan Itagaki rozlozy tylko ręce...Więc niech sobie tworzy kolejne tytuły na X'a, na Wii go nie potrzebujemy...

Dlaczego np. Kojima twierdzi że pilot jest fajny i ma wiele pomysłow co do sposobu jego wykorzystania ? Zdaje się, że nic nie wspominał o obniżeniu w znaczący sposob AI... Moze po prostu pan Itagaki ma zbyt ograniczone koncepcje i nie potrafi po prostu "ugryźć" pada...Precz z takimi twórcami.

A najlepsze kombo na sam początek nextgenowej zabawy, to jak dla mnie tylko i wyłącznie taki zestawik :

Wii + Mario Galaxy + Zelda TP + Red Steel
 oraz
 PS 3 z MGS 4 i/lub Finalem XIII (teaser z E3 mnie rozwalił, już kocham tę grę, a raczej śliczną bohaterkę ;) )

 Natomiast X360 moglbym tylko sobie pożyczyć / wypożyczyć, by sprawdzic Ghost Recon Advanced Warfighter, który to jeszcze jako tako mnie interesuje...Poza tym X nie ma poza tym tytułem nic do zaoferowania dla mnie...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #111 dnia: Maja 30, 2006, 10:24:50 am »
No już już, nie denerweuj się tak, bo ci żyłka na tyłku pęknie. :wink:
Nie wiem, czy grałeś w Ninja Gaiden, ale to jedna z najszybszych gier w ogóle i tam jakaś implementacja pada do Nintendo musiałaby się sprowadzić do spowolnienia rozgrywki i obniżenia AI. A MGS ma w porównaniu do NG żółwiowate tempo i tam można sobie pozwolić na implementację takich bajerków.

Cytat: "Krill"
PS 3 z MGS 4 i/lub Finalem XIII (teaser z E3 mnie rozwalił, już kocham tę grę, a raczej śliczną bohaterkę Wink )

Jakby ci to powiedzieć... next-gen nie zaczyna się w drugiej połowie 2007 lub w 2008 roku :P
A ja mam odwrotnie niż ty - poza Assassin's Creed w line-upie PS3 wieje nuuuudą, a na 360 wychodzi wszystko co ciekawsze. :roll:

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #112 dnia: Maja 30, 2006, 10:33:40 am »
Fakt faktem nie grałem osobiście, ale miałem dluzszą styczność z NG (podpatrywanie jak ktoś gra :) ) i ....no wlasnie, moze nie bede sie wiecej o tym tytule wypowiadał, bo tak szybkie i nieco chaotyczne gry nie są dla mnie, za duzo sie dzieje...az glowa puchnie...

Moze faktycznie taki MGS obslugiwany za pomocą padopilota by sie sprawdził...choć raczej na MGSa na Wii nie ma co liczyć, hehe.

I mimo wszystko, jak dla mnie, PS 3 i Wii to jednak lepsze kombo niz X360 i Wii, jako że mając tę pierwszą opcję, mamy i śliczną grafikę (wciąż sądzę, że najlepsze gry na PS 3 beda wygladały lepiej niż te na X360, w końcu muszą z tego RSXa i Cell'a zrobic uzytek i wycisnąć wszystkie soki) oraz z drugiej strony szalone pomysły, przystępność, bezkrwawość i innowacyjnośc Nintendo.

Poza tym, przy wyborze keirowałbym się też uwielbieniem do takich serii jak Super Mario, Metal Gear Solid, Zelda, Final Fantasy czy Devil May Cry, których to próżno szukać na konsoli Billa. Przynajmniej na razie, hehe.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #113 dnia: Maja 30, 2006, 10:43:30 am »
Cytat: "Krill"
Fakt faktem nie grałem osobiście, ale miałem dluzszą styczność z NG (podpatrywanie jak ktoś gra Smile ) i ....no wlasnie, moze nie bede sie wiecej o tym tytule wypowiadał, bo tak szybkie i nieco chaotyczne gry nie są dla mnie, za duzo sie dzieje...az glowa puchnie...


NG nie jest chaotyczną grą... Może to złudzenie ze względu na tempo akcji i na, że byłeś tylko obserwatorem (a to robi różnicę), ale to bardzo bardzo skillowa gra.
Jeśli chodzi o grafikę PS3<->360 to ciężko powiedzieć, w końcu są developerzy, którzy twierdzą, że Xenos jest lepszym GPU. Na pewno jeszcze nie raz będziemy reagowali kombem "OMG + :shock:"  przy grach na obydwie platformy. ;)
Mnie z kolei sequele z gier na PS2 nie interesują kompletnie, a na konsolę Kena i Kaza ciężko znaleźć świeże pozycje, które by mnie zainteresowały. Przynajmniej na razie, hehe.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #114 dnia: Maja 30, 2006, 10:46:41 am »
Dokłądnie- nie ma co gdybać, zarowno PS 3 jaki i X360 mają olbrzymie mozliwości w sferze grafiki, ale to jeszcze nie czas, aby to oceniać. No a Wii...jak dla mnie Wii nie potrzeba Cella by był swietną platformą.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #115 dnia: Maja 30, 2006, 10:46:53 am »
Cytat: "Krill"
ale miałem dluzszą styczność z NG (...) tak szybkie i nieco chaotyczne gry nie są dla mnie

Cytat: "Krill"
przy wyborze keirowałbym się też uwielbieniem do takich serii jak (...) Devil May Cry

Troche przeczysz sam sobie bo Ninja Gaiden i DMC to gry w gruncie rzeczy bardzo podobne  :wink:

Dla mnie za to najlepsze kombo to PS3 i X360. Konsole napewno zapewnią mase zabawy ze wspaniałą grafiką w wysokiej rozdzielczości i ze świetnym dźwiękiem. No i nie boje się o odpowiednią ilość dobrych gier z czym w przypadku Wii może być krucho.

PS: Nie żebym się czepiał ale zrób coś z avatarem. Zdjęcie cioci w trumnie to lekkie przegięcie a pozatym wymiary są nieregulaminowe  :?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #116 dnia: Maja 30, 2006, 10:49:04 am »
Cytat: "Iras"
Troche przeczysz sam sobie bo Ninja Gaiden i DMC to gry w gruncie rzeczy bardzo podobne

Wbrew pozorom to są całkiem inne gry. :P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #117 dnia: Maja 30, 2006, 10:56:20 am »
Cytat: "xelloss"
Cytat: "Iras"
Troche przeczysz sam sobie bo Ninja Gaiden i DMC to gry w gruncie rzeczy bardzo podobne

Wbrew pozorom to są całkiem inne gry. :P


Phi! Obie przeszedłem po kilka razy i dla mnie w pewnych aspektach są bardzo podobne. Jeśli komuś przeszkadza pozorny chaos i nadmiar wrażeń w NG to samo powinien odczuwać przy DMC wg mnie  8)

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwca 05, 2006, 18:16:31 pm »
Mniej więcej w co czwartym domu w ameryce jest już HDTV, 1/3 osób zamierza kupić taki telewizor w przeciągu roku-półtora. Większość takich telewizorów ma ekran większy niż 32 cale. Do czego zmierzem? Do tego co napisał TheMichal w jednym z komentarzy, a później rozwinął Piter_neo. Czyli jak wyglądają gry w rozdziałce 480 na dużych, bądź dobrej jakości telewizorach. Wyglądają tragicznie. Czym większy TV tym gorzej gra wygląda. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z tego problemu, a jest to problem bardzo duży. Ja mam zamiar kupić HDTV 40-50 cali, mam też zamiar kupić Wii, jednak jak podepne konsolę Nintedo do telewizora to aliasing mnie chyba zabije. Ci co nie rozumieja o co chodzi, niech odpalą grę na pieca, na monitorze, w rozdziałce 640x480. Nie da się prawie patrzeć na coś takiego. Podobny jest efekt jak jest duży telewizor. Juz prz 40 calowym tv, obraz razi aliasingiem( telewizor nie koniecznie musi obsługiwać HD, wystarczy zwykły, tylko że duży). Puszczenie jakiejść gry na 360/PS3, a później na Wii na 50 calowym HDTV, pokaże mega kolosalną różnice miedzy P360/PS3, a Wii. Efekt będzie tym gorszy dla Wii, jeżlei nie będą gry wykorzytywać AA przynajmniej 4x4. Gry bez AA bedą wręcz straszyć swoim wyglądem. Ostatnio w sklepie widziałem jak PS2 był podłączony do zwykłego(bez HD) telewizora, tylko, ze był on chyba 48 calowy. Gry i filmy wyglądały tragicznie na takim telewizorze. Nawet TTT, który ma świetny AA, wyglądał słabo. Teraz praktycznie każdy kto kupuje TV to kupuje w technologi HD i/lub przynajmniej minimalnie 32 calowy. Za rok, założę sie że praktycznie już nie będzie telewizorów w sklepach, bez obsługi HD(jak już to mozliwe, że bez HD będą telewizory poniżej 21 cali). W ameryce, japonii telewizory HD stają się standardem w domach. Fakt ten, że HDTV coraz szybciej zastępują zwykłe telewizory, źle wróży dla Wii.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Wii- nextgen z grafiką gorszą od current genów!
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwca 05, 2006, 18:28:22 pm »
ja uważam że Wii bedzie mieć lepszą grafikę może nie dużo ale skok będzie widoczny ale ja tak chwalę Wii za pomysły dotyczącej konsoli a także gier na nią i ten kontroler jest ciekawy  :idea:
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!