Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1269496 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #200 dnia: Stycznia 09, 2007, 23:44:38 pm »
Mam nadzieję na taką łądną, okrągłą... czterocyfrową liczbę  :mrgreen:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #201 dnia: Stycznia 10, 2007, 01:26:59 am »
Cytat: "Iras"
Mam nadzieję na taką łądną, okrągłą... czterocyfrową liczbę  :mrgreen:

Ja też, tylko żeby nie było po 50 wersji Skylina, S2000, NSX-a i Lancer-a.

Chciałbym jeszcze żeby tą wizję zrealizowali:
http://media.playstationpro2.com/images/gran_turismo5-2.jpg

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #202 dnia: Stycznia 10, 2007, 14:22:10 pm »
Ładuj się! Ma być 30 wersji Skyline: R30, R32, GTR Vspec I i II, R 33, R32 280 Pride, Nismo R32 GTR, R33 Vspec I i II, R34, do tego z 10 wersji wyścigowych i będę kontent   :lol:

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #203 dnia: Stycznia 18, 2007, 22:21:01 pm »
Gran Turismo HD makes appearance at Tokyo Auto Salon
     

http://ps3.qj.net/Gran-Turismo-HD-makes-appearance-at-Tokyo-Auto-Salon/pg/49/aid/79812

nakimushi

  • Gość
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #204 dnia: Stycznia 20, 2007, 18:45:49 pm »
jestem po przeczytaniu PSX Extreme i ktos napisał ze po demku  GTHD ocenia grafike na 5/10

i ponoć samochody są tylko średnie czy normalne  :?
ogólnie mam wrażenie że coraz więcej osób z PSX faworyzuje x360 i pisza o ps3 coraz gorzej.

dla mnie to ostatni numer tego czasopisma bo nie zamieżam czytac ludzi którzy jeszcze twierdzą że najlepsze wyścigi to RR6 i TDU a pgr3 nikt z nich jakoś nie zauważył .... dziwne nie prawda? wszsycy ocenili PGR3 wyzej na całym świecie a tu kilka osób nie widzi tej gry jako dobre wyścigi  :|

sory ze w tym topicu pisze o tym ale jakoś mnie naszło
 :(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #205 dnia: Stycznia 20, 2007, 18:55:35 pm »
Zapraszam do tematu o prasie konsolowej w dziale "Różne". Po ostatnim numerze Extrima troche więcej osób "naszło"  :?

PGR3 premierę miał jeszcze w 2005 roku. Mnie za to ruszył Dead Rising przed Zeldą i Okami.

Na forum można zobaczyć zdjęcia i przeczytać wrażenia Terrago z GTHD

http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=6367

"moim zdaniem wygladaja swietnie, nie wyobrazam sobie lepszych modeli, widac doslownie wszystko co ma auto"

Wajper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-02-2007
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #206 dnia: Lutego 05, 2007, 13:29:18 pm »
Cytat: "nakimushi"


a najgorsze jest to ze jeden artykuł (80 godzin z developingu) jest sponsorowany i jest tam kompletna ściema.... znam ludzi z tej firmy i wiem ze to najgorsze miejsce na ziemi...
firma bankrutuje i nie ma wcale oddziałów za granica jak ładnie to opisane jest w gazecie... móglbym jeszcze dużo pisać o tej firemce ale pewnie byście nawet w niektóre rzeczy nie uwierzyli
nie chce tu oczerniac tej firmy ale skoro pisza takie bzdury i na bank ten tekst jest sponsorowany to równie dobrze może tak być z resztą zapowiedzi czy recenzji/


Witam,

Lukasz Kowalczyk, aka Wajper, autor tekstu. Wspolpracownik PSX Extreme oraz Associate Producer w Firmie Frontline Studios. Pozwole sobie na nastepujacy komentarz:

1. PE jest niezaleznym organem prasowym, jedyne sponsorowane teksty w nim to reklamy. Nikt ani mnie, ani Redakcji nie sponsorowal, material ten nie sluzy celom promocyjnym, ba - FS jest opisane w niewielkiej ramce, celem arta bylo przyblizenie czytelnikom pracy kierownika produkcji w Teamie developerskim.
Klasyfikacja Twojej wypowiedzi: POMOWIENIE. Zasugeruje Wydawcy podjecie stosownych krokow.

2. Ani jedno zdanie nie jest zmyslone, tak wyglada moja codzienna praca. Tekst byl zatwierdzony przez zarowno Marcina Michela, jak i Jakuba Goryszewskiego w procesie autoryzacji, wszelkie niescislosci zostaly wyeliminowane przed drukiem. POMOWIENIE.

3. Znasz ludzi z tej firmy? Ja Cie nie znam. Pytanie, kogo znasz? Kiedy byles na Kosciuszki ostatnio? Byles kiedykolwiek, by moc oceniac firme i jej dzialalnosc? PROSZE O WYJASNIENIA, Panie Kusanagi, aka Emilu Drozdza. 3-4 lata temu odszedles, gdy Firma miala klopoty finansowe, od tamtej pory sporo sie zmienilo. Jesli Tobie nie udalo sie ewoluowac zawodowo w ciagu tego czasu, nie kalaj imienia firmy i ludzi obecnie ja tworzacych. Byles zatrudniony u nas tylko na dwie umowy zlecenie, ocena Twojej pracy pozostawala "nieco" do zyczenia. Moze zechcesz o tym opowiedziec nieco wiecej, czy ja moge to rozwinac?

4. Najgorsze miejsce na Ziemi - BEZ KOMENTARZA.

5. FIrma bankrutuje - bardzo ciekawe. Czy masz dostep do ksiag rachunkowych Firmy? To powinienes wiedziec, ze najblizszy rok zakonczy sie wielokrotnym zwiekszeniem obrotow w porownaniu do zeszlego. POMOWIENIE.

6. Nie ma oddzialow za granica - jestem gotowe kazdemu zainteresowanemu oficjalny Insider Firmy, ktory udowodni, ze jest to POMOWIENIE.

7. Bardzo prosze, pisz dalej, wiecej. Przedstaw dowody na potwierdzenie swoich tez. Jesli nie, przepros w tym miejscu, zanim na serio rozwazymy podjecie krokow prawnych celem obrony dobrego imienia Firmy. O Twoim poscie niniejszym informuje Administratorow GameOnly.

Pozdrawiam,
Wajper

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #207 dnia: Lutego 05, 2007, 14:53:16 pm »
Cytat: "Wajper"
ocena Twojej pracy pozostawala "nieco" do zyczenia.

Skoro ocena jego pracy pozostawiała sporo do życzenia, to polecam zmienić oceniającego. :)

nakimushi

  • Gość
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #208 dnia: Lutego 05, 2007, 16:05:36 pm »
Cytat: "Wajper"
PROSZE O WYJASNIENIA, Panie Kusanagi, aka Emilu Drozdza


nie jestem zadnym panem Kusanagim a jeśli mam podobny pseudonim to nie moja wina
Nie pracowalem w tej firmie ale słyszalem takie opinie o niej od kilku ludzi którzy tam pracowali - byc moze bylo to pare lat temu i teraz firma sie zmieniła ok... przepraszam ze tak napisalem
ale sam przyznasz ze opisywanie firmy w której sie pracuje to dziwna sprawa nie sadzisz ?
to tak jakbys recenzowal wlasna gre /

Wajper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-02-2007
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #209 dnia: Lutego 06, 2007, 14:41:09 pm »
Cytat: "nakimushi"
Cytat: "Wajper"
PROSZE O WYJASNIENIA, Panie Kusanagi, aka Emilu Drozdza


nie jestem zadnym panem Kusanagim a jeśli mam podobny pseudonim to nie moja wina
Nie pracowalem w tej firmie ale słyszalem takie opinie o niej od kilku ludzi którzy tam pracowali - byc moze bylo to pare lat temu i teraz firma sie zmieniła ok... przepraszam ze tak napisalem
ale sam przyznasz ze opisywanie firmy w której sie pracuje to dziwna sprawa nie sadzisz ?
to tak jakbys recenzowal wlasna gre /


Oficjalnie - przeprosiny przyjete.

Poloficjalnie odniose sie do tego, co napisales na koncu. Jestem dziennikarzem, prawo prasowe nakazuje mi obiektywizm; jesli sugerujesz, ze je lamie, zmuszony jestem po raz kolejny domagac sie satysfakcji, tym razem w swoim imieniu. Gdyby tekst byl stronniczy, Redaktor Naczelny, Przemyslaw Scierski nie puscilby go. Co wiecej, jak sie wczytasz, zauwazysz, ze nie pisze o tym, jak to niesamowicie preznie i fajowo firma dziala, ale nie ukrywam wpadek, bledow, chaosu, ba, podkreslam go, aby czytelnicy jak najbardziej poczuli to cisnienie, stres i presje, jaka odczuwam, jaka czuje kazdy czlowiek tworzacy gry. Powtarzam - celem bylo opisanie pracy producenta w teamie developerskim, obiektywnie jak tylko sie da. Rownie dobrze moglbym poprosic o wywiad ktoregos ze znajomych kierownikow, ale po co, skoro sam z bliska wiem, jak ten fach wyglada? Czy publicyste piszacego dla GameDesigner tez nazwiesz kombinatorem, jesli jest leadem popularnego MMORPGa i opisuje na lamach prace swoja i swojego teamu? Pokazalem Scierze Twoje wypowiedzi, wzruszyl ramionami i powiedzial cos, co najlepiej spuentuje calosc: "Nie wiem, o co ludziom chodzi". Zastanow sie prosze, o co Ci wlasciwie chodzi i daj nam znac, oki?

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #210 dnia: Lutego 06, 2007, 15:02:33 pm »
Może byście się kłócili i straszyli sądami (lol) w dziale - Różne ?  :shock:

mejs

  • Gość
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #211 dnia: Lutego 06, 2007, 15:36:54 pm »
Wogóle temat zrobił się straszny, niby Playstation 3 -> Gran Turismo 5 a tutaj jazdy jak u Anny Marii Wesołowskiej , tak jak napisał winnie piszćie w Różne a najlepiej po prywacie (jakiś tam komunikator) bo ludzi straszycie i piszecie offy...

I przepraszam panią Anne Marie Wesołowską bo zaraz też mnie poda do sądu  :lol:

Supersonic

  • Gość
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #212 dnia: Lutego 13, 2007, 17:16:24 pm »
Cytuj
Sony Computer Entertainment gives us today news concerning next Gran Turismo to come on PlayStation 3. The editor assure thus us the exit of Gran Turismo 5 for spring 2008 in Europe and the end of the year in Japan. The editor also specifies that its exit will be preceded by Gran Turismo 5 Prologue which will be downloadable on Playstation Store as of the autumn 2007. Even if one does not know, for the hour, if this version is paying or not, it should propose several cars and circuits and is playable on line via Gran Turismo Network. Lastly, the editor benefits from the occasion to recall that Gran Turismo HD will be available in remote loading as of the day of launching of PlayStation 3 on next 23 March in Europe.

http://www.jeux-france.com/news19189_gran-turismo-5-annonce-sur-ps3.html

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #213 dnia: Lutego 14, 2007, 17:19:59 pm »
Płatne GTHD z lepszą grafą i może ździebko większą liczbą aut i większą liczbą tras...... Miliony ludzi to kupią.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #214 dnia: Lutego 20, 2007, 11:50:41 am »
Fajna fotka

http://www.ikaz.net/pshd44.jpg

Jak widac model kierowcy daje rade  :)

Terrago

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-12-2005
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #215 dnia: Lutego 20, 2007, 12:45:48 pm »
Dodam ze kierowca pochyla sie w kierunku zakretow:)

Supersonic

  • Gość
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #216 dnia: Lutego 20, 2007, 17:51:18 pm »
Cytat: "pokrytyśniegiem"
Fajna fotka

Piękna  :D

Cytat: "pokrytyśniegiem"
Jak widac model kierowcy daje rade

Bardzo fajnie wygląda ale widać tylko kask. Tak czy inaczej impressive.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #217 dnia: Lutego 20, 2007, 18:55:47 pm »
Cytat: "Supersonic"
Bardzo fajnie wygląda ale widać tylko kask. Tak czy inaczej impressive.

Ja też bym wolał jak by można było wysiąść i ukraść nową furę. Ale GTA w takiej oprawie to chyba nigdy nie ujrzymy. Mogli by jeszcze dodać animację zapinania pasów na starcie (żeby potem nie robić animacji wylatywania przez szybę).   :wink:

Borsuk

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-04-2007
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #218 dnia: Kwietnia 03, 2007, 17:57:48 pm »
Jestem bardzo ciekawy czy w GT HD da sie wchodzić w zakręty na recznym(drifting) bo to było jedno z niedopracowań w GT4 i w cześciach poprzednich

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #219 dnia: Kwietnia 03, 2007, 18:15:31 pm »
Cytat: "Borsuk"
Jestem bardzo ciekawy czy w GT HD da sie wchodzić w zakręty na recznym(drifting) bo to było jedno z niedopracowań w GT4 i w cześciach poprzednich

O czym mówisz?
Polecam zobaczyć na youtube jak ludzie driftują.
Jeżeli nie wierzysz:
http://youtube.com/watch?v=ecVkkUyLc2Y&mode=related&search=

Borsuk

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-04-2007
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 03, 2007, 18:57:46 pm »
Cytat: "Piter_neo"
O czym mówisz?
Polecam zobaczyć na youtube jak ludzie driftują.
Ale jak to sie robi?

nakimushi

  • Gość
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #221 dnia: Kwietnia 04, 2007, 16:02:10 pm »
Cytat: "Piter_neo"
O czym mówisz?
Polecam zobaczyć na youtube jak ludzie driftują.
Jeżeli nie wierzysz:


co nie zmienia faktu ze samochody prowadza sie jak kartony a taki model jazdy byl dobry ale na psOne /

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Gran Turismo 5
« Odpowiedź #222 dnia: Kwietnia 04, 2007, 16:29:52 pm »
Co do driftu w GT4 to faktycznie był mocno dziwny. Nienaturalnie prowadziło się autka w poślizgu. Natomiast po odpaleniu trybu Drift w GTHD z pełnym przekonaniem i całkowitą obiektywnością stwierdzam że ta gra nie ma sobie równych jeśli chodzi o model jazdy podczas drftiwania. Idealnie jest odzworowany poślizg (oczywiście wyłączamy wszystkie systemy kontroli trakcji). Każda fura inaczej wpada w zakręt, inaczej się zachowuje przy dawkowaniu mocy i czuć dokładnie ciężar samochodu. Licze że w GT5 będą zawody driftingu bo w GTHD na tyle mi się to spodobało że tylko w Drift Mode gram.

lupinator

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #223 dnia: Kwietnia 20, 2007, 16:51:34 pm »
http://www.sixaxis.i365.pl/news/190-1/Gran-Turismo-5-bez-obrażeń/
(nie jestem pewien czy ktos juz tego nie dawal)
Jeżeli to okaze sie prawda to ....

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 04, 2007, 22:15:18 pm »
Jest trailer zapowiadany od jakiegoś czasu, ze wspomnianym Nissan Xanavi Nismo ale to trailer GTHD a nie GT5  :(
http://www.gametrailers.com/player.php?id=19174&type=wmv&pl=game
http://www.gametrailers.com/player.php?id=19174&type=mov

BTW fura rozwala poziomem wykonania
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2007, 22:19:15 pm wysłana przez Supersonic »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 05, 2007, 11:54:23 am »
Nie mam pytań co do wykonania fur w GTHD!!! Obczajcie to:

http://img205.imageshack.us/img205/1192/gthdvsreallifexanavifq6.jpg

zzz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-04-2007
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 05, 2007, 12:39:24 pm »
pięknie. póki co bez konkurencji.pewnie aż pgr4 wyjdzie. jedyne czego brakuje tej grzeto zniszczenia-muszą to wreszcie wprowadzić,żeby gra ewoluowała.

Mihau_Alu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-04-2007
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 06, 2007, 21:04:29 pm »
pięknie. póki co bez konkurencji.pewnie aż pgr4 wyjdzie. jedyne czego brakuje tej grzeto zniszczenia-muszą to wreszcie wprowadzić,żeby gra ewoluowała.

BUHAHAHHA, bez konkurencji ? Forza to zjada na śniadanie. Może samochody w GT są ładne ale co z tego skoro otoczenie i tekstury żałosne jak i fizyka, ogólnie się nie dziwie że darmo skoro taka żałość (grałem)

Uwazam ze teksty fanbojow x'a nie powinny byc brane pod uwage.
Jak juz chlopcze porownujesz te 2 gierki, zrob to obiektywnie.

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 06, 2007, 21:07:48 pm »
Nie mam pytań co do wykonania fur w GTHD!!! Obczajcie to:

http://img205.imageshack.us/img205/1192/gthdvsreallifexanavifq6.jpg
na realnym zdjęciu ta trawa troche wygląda nie realnie no ale cóż, przy takiej prędkości wszytsko jest rozmazane no ale.... to wygląda pięknie:)


Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 06, 2007, 21:10:15 pm »
Ps3 ? hahaha - Celowo prowokujesz kolego nawet samym już nickiem  :neutral:

Cytuj
Może samochody w GT są ładne ale co z tego skoro otoczenie i tekstury żałosne jak i fizyka, ogólnie się nie dziwie że darmo skoro taka żałość (grałem)
To tylko GTHD poczekajmy na GT5  :twisted:


Cytuj
Nie mam pytań co do wykonania fur w GTHD!!! Obczajcie to:
Cudne ja tylko sobie życzę by GT5 miało tak samo dobrze wykonane fury plus otoczenie na poziomnie adekwatnym do poziomu wykonania tych fur.

a tu takie małe porównanie GTHD vs Forza2 i PGR4

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 06, 2007, 21:13:04 pm »
teraz mi sie przypomniało jak w PE pisali że GTHD to 4 tylko poprostu w wyższej rozdziałce, czyżby ?


Tarniak

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 06, 2007, 21:18:01 pm »
teraz mi sie przypomniało jak w PE pisali że GTHD to 4 tylko poprostu w wyższej rozdziałce, czyżby ?
No.

a tu takie małe porównanie GTHD vs Forza2 i PGR4

Hmm, niefortunne trochę porównanie PGR4 i GTHD. Jakość skanów nie powala. Swoją drogą dziwna sprawa. Kiedy oglądam screeny z samej FORZZY wydają mi się średnie, z samego GTHD - świetne, a przy porównaniu nie widzę kolosalnych różnic. :-?

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 06, 2007, 21:22:10 pm »
Bo screeny są małe i na takich wszystko wygląda podobnie co innego jak porównasz duże screeny z GTHD i Forzy  :wink:

Tarniak

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 06, 2007, 21:39:03 pm »
Nie no, tak bez fanboyowania mówiąc (nie mam żadnego next-gena) to wypadałoby wziąć poprawkę na to, że mamy do czynienia w przypadku GTHD z jendym samochodem na trasie... :)

Ps3 ? hahaha

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-05-2007
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 06, 2007, 21:48:11 pm »
Nie no, tak bez fanboyowania mówiąc (nie mam żadnego next-gena) to wypadałoby wziąć poprawkę na to, że mamy do czynienia w przypadku GTHD z jendym samochodem na trasie... :)

i z żałośnie zrobioną trasą :D. a co do tego porównania to zauważyłem że w samochodach w gt praktycznie nie ma odbić. wtf ? przecież taki efekt to nawet w forzie 1 był

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 06, 2007, 22:56:23 pm »
Musze powiedziec, ze lepiej wyglada GT HD (przynajmniej pod wzgledem wykonania pojazdow). Wygladaja bardziej realistycznie.

zzz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-04-2007
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 07, 2007, 01:07:06 am »
i z żałośnie zrobioną trasą :D. a co do tego porównania to zauważyłem że w samochodach w gt praktycznie nie ma odbić. wtf ? przecież taki efekt to nawet w forzie 1 był
co ty za bzdury wypisujesz?żałosna trasa? nie ma odbić? na serio myślisz ,że w pierwszej forzy była lepsza grafika? widać na oczy tej gry nie widziałeś.żal mi cię trochę

svonston

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 07, 2007, 08:36:28 am »
i z żałośnie zrobioną trasą :D. a co do tego porównania to zauważyłem że w samochodach w gt praktycznie nie ma odbić. wtf ? przecież taki efekt to nawet w forzie 1 był
co ty za bzdury wypisujesz?żałosna trasa? nie ma odbić? na serio myślisz ,że w pierwszej forzy była lepsza grafika? widać na oczy tej gry nie widziałeś.żal mi cię trochę
Porownujesz Forze 1 na Xboxa 1 z GTHD na nextgena PS3? :eek:

zzz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-04-2007
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 07, 2007, 12:16:44 pm »
i z żałośnie zrobioną trasą :D. a co do tego porównania to zauważyłem że w samochodach w gt praktycznie nie ma odbić. wtf ? przecież taki efekt to nawet w forzie 1 był
co ty za bzdury wypisujesz?żałosna trasa? nie ma odbić? na serio myślisz ,że w pierwszej forzy była lepsza grafika? widać na oczy tej gry nie widziałeś.żal mi cię trochę
Porownujesz Forze 1 na Xboxa 1 z GTHD na nextgena PS3? :eek:
nie ja porównuję,tylko ten typ coć tu insynuuje. mogę porównać gthd do forzy2 ,a i tak rzeczy do ,których się ten gość przyczepił, wypadają na korzyść gt- trasa,grafika pojazdów,odbicia.

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 07, 2007, 12:53:55 pm »
jak dla mnie to tak pół n apół, zależy który screen bo jeden jest lepszy z GTHD a drugi znowu z PGR4 :P