Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1269478 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #320 dnia: Czerwca 17, 2007, 19:23:44 pm »
Czyli fajnie intro i nic poza tym ... :D
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #321 dnia: Czerwca 17, 2007, 19:26:46 pm »
Cytuj
a to dzięki fajnej porywającej muzyce a piosenka która leci podczas intra nazywa się dokładnie Feeder - Just a Day.
Wiem  :cool:

Cytuj
Z GT5 bedzie tak samo!    ...oby
Musi albo sam to załatwię z ekipą Polyphony. Wystarczy przenieść fury z GTHD, zrobić do tego cudne otoczenie i mamy najładniejszego racera. Prawda że proste  :P

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #322 dnia: Czerwca 18, 2007, 14:59:00 pm »
Do tego jeszcze niezla fizyka,zniszczenia i AI w ktorym kolesie nie jada jak po sznurkach i pewnie cos by jeszcze sie znalazlo, nie tak duzo sie tego uzbieralo. :cool:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #323 dnia: Czerwca 19, 2007, 01:15:41 am »
Mam nadzieje ze do czasu premiery GT5 ukoncze 4  na 100% ...
Jestem strasznie ciekawy jak zareagowali ludzie z Polyphony Digital po premierze FM2. Moze zamiast pracowac nad kolejna odslona swojej scigalki zaczeli grac w Forze :) To by tlumaczylo chec wydania uleszonej 4 w 2 wersjach - wiadomo minimum wkladu pracy maksimum czasu na gre hihi
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #324 dnia: Czerwca 19, 2007, 08:36:59 am »

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #325 dnia: Czerwca 22, 2007, 07:27:17 am »
GT5 Prologue on PSN this summer
http://n4g.com/ps3/News-47057.aspx

T3I-I

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #326 dnia: Czerwca 22, 2007, 07:47:07 am »
Gran Turismo 5 goes behind the wheel
http://www.gamespot.com/pages/news/story.php?sid=6172697&part=rss&tag=gs_news&subj=6172697

wez zmien ta mine bo jak ja widze to mi jedzenie nie przechodzi przez gardlo :smile:

co do gt5 to najprawdopodobniej ten filmik le mans to juz wlasnie tor z gt5 prologue widac ze model jazdy tez ulegl zmianie np przy hamowaniu

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwca 29, 2007, 11:15:15 am »

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwca 29, 2007, 20:50:39 pm »
Dalej nie mogę się nadziwić nad wykonaniem fur. Mam nadzieję że w GT5 cała reszta będzie na tak samo kosmicznym poziomie.

Wow  :-)  dynamika rozwala. W końcu Polyphony. Brawo. :mrgreen:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwca 29, 2007, 21:04:41 pm »
Nowa trasa z GT:HD
http://www.jeuxvideo.tv/video-exclu-3-le-mans-video-39264.html
Stare... no ale przecież:


Gdzieś jest dłuzsza wersja- info dla tych co jeszcze tego nie widzieli.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2007, 21:22:58 pm wysłana przez Piter_neo »

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #330 dnia: Czerwca 29, 2007, 22:47:33 pm »
GT5 - New Details on Car Damages, Downloadable Cars
http://ruliweb2.empas.com/ruliboard/read.htm?num=28225&table=game_ps04&main=ps

Cytuj
Here are some Excerpts from the latest edition of Car and Drive issue magazine in which they give more details about the next GT5 game.

Excerpts :

- They talk about the whole GT series and the some technical differences between them and the latest iteration - GT5.

- They talk about the Polyphony’s studio and how the developers spend their time there. Some have cots with sleeping bags under their desk to take power naps.

- They mentioned that the soonest GT5 would be released would be Spring 2008 but that it could be pushed back because Sony is giving them as much time as they need - Kaunori Yamauchi wants it done right.

- Yamauchi said for GT1, one car was one day’s work for one man, GT3 was one man’s work for 30 days, and GT5 one car is one man’s work for 180 days!

- Yamauchi mentioned to program 700 cars would take at least 5 years so GT5 will obviously have less. Players will be able to download more cars in the future. Mentioned some game upgrades will be supplied and sold online in the future.

I bardzo dobrze niech dopracowują grę ile się da. Z tymi samochodami to niezłe przegięcie.  :shock:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #331 dnia: Czerwca 30, 2007, 10:45:15 am »
Mam wrazenie ze czytalem tego niusa jez kilka miechow temu ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tarniak

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #332 dnia: Czerwca 30, 2007, 11:41:32 am »
Cytuj
Mentioned some game upgrades will be supplied and sold online in the future.
Czy oni (M$, SONY) nie mogą tego dodawać za darmochę? To trochę, żenada kiedy taki Epic chce żeby były mapki za darmo, a M$ wnosi: "ni ch*ja". :sad:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #333 dnia: Czerwca 30, 2007, 13:12:25 pm »
I sie zaczyna. Wypuszczamy grę z np. 100 samochodów, a potem jeszcze zarobimy na dodatkach. A że ta 100 to będą jakieś graty pokroju Daihatsu Midgeta (czy jakoś tak, taki 3 kołowy) to na pewno ściągną dodatki. Internecie bądź przeklęty!!!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #334 dnia: Czerwca 30, 2007, 14:03:15 pm »
I sie zaczyna. Wypuszczamy grę z np. 100 samochodów, a potem jeszcze zarobimy na dodatkach. A że ta 100 to będą jakieś graty pokroju Daihatsu Midgeta (czy jakoś tak, taki 3 kołowy) to na pewno ściągną dodatki. Internecie bądź przeklęty!!!
Jeżeli w GT5 bedą mega realistyczne zniszczenia, tuning optyczny, kamera z kabiny, realistyczny dźwięk i osiągi samochodów, zmienne warunki atmosferyczne, od 12 do 20 pojazdów w wyścigu, rozbudowany tryb online - to mi na początek wystarczy te 200-300 samochodów plus reszta ściagalna przez neta.

nakimushi

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #335 dnia: Lipca 02, 2007, 13:18:20 pm »
pozne 2008  :x chyba zartuja...

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #336 dnia: Lipca 02, 2007, 19:31:58 pm »
To i tak dobrze. Liczyłem na początek 2009 albo drugi kwartał 2009. Całe Polyphony  8)
 Lubię kiedy gry tego kalibru wychodzą co kilka lat a nie tasiemce co rok czy 1,5 roku

t3xz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-02-2005
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
  • Große Liebe
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #337 dnia: Lipca 02, 2007, 19:35:27 pm »
Ktoś coś pisał o realistycznych zniszczeniach? Oj, oj. Japońce idą w zaparte, że takowych nie będzie w GT5.
http://polygamia.pl/gran-turismo-5-bujda-na-resorach
No rzesz kurde mole no. Znowu gadka o producentach, którzy nie chcą aby ich piękności ulegały zniszczeniom. A Forza 2 to co niby co? Pakt z diabłem?

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #338 dnia: Lipca 02, 2007, 20:13:08 pm »
Zniszczenia GT absoutnie mam gdzieś. Od tego mam Burnouta. Chcę większe poczucie szybkości (co już jest w GTHD) nowe AI przeciwników, lepszy model jazdy, fury na poziomie GT HD i adekwatnie do nich wykonane otoczenie, nowe marki (Lamborghini, Porsche). Takie pierdoły jak ładnie wykonana ekipa w pit stopie, którą będziemy w jakiś ciekawy sposób kierować i by to od nas zależało ile spędzimy czasu w postoju.
Zmiennych warunków pogodowych i zniszczń nie będzie mi szkoda :D

t3xz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-02-2005
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
  • Große Liebe
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #339 dnia: Lipca 02, 2007, 20:20:47 pm »
Prawda jest taka, że podczas prawidłowej jazdy na czas, zniszczenia są jedynie niepotrzebnym bajerem. Jeżeli Poliphony uda się jakoś przekonać gracza, żeby jeździł po wytyczonej trasie bez obijania się o bandy, być może brak zniszczeń nie będzie jakimś ciężarem gatunkowym.
Choć powiem wam szczerze, że nieco szkoda będzie, bo w takiej Forzie 2 jest to niezły motyw psychologiczny. Masz świadomość, że zahaczenie bokiem o oponę równa się z oderwaniem połowy blach z samochodu i  permamentne zniwelowanie szans na zajęcie pierwszego miejsca do minimum.

Może się okazać, że przez to GT5 będzie po prostu gorsze w gameplayu niż jej konkurencja, a tego zapewne wielu fanów GT nie zniesie. 

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #340 dnia: Lipca 02, 2007, 20:37:24 pm »
Ja bym nie zniósł gdyby w GT5 były jakieś niudolnie wciśnięte na siłę zniszczenia. Po co mi to?
W komentarzach niektórzy tak narzekją na brak zniszczeń jakby to było fundamentem grywalności serii. To nie Burnout.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #341 dnia: Lipca 02, 2007, 20:48:04 pm »
Ja bym nie zniósł gdyby w GT5 były jakieś niudolnie wciśnięte na siłę zniszczenia. Po co mi to?
W komentarzach niektórzy tak narzekją na brak zniszczeń jakby to było fundamentem grywalności serii. To nie Burnout.

Dobrze prawi! Polać mu!

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #342 dnia: Lipca 02, 2007, 21:08:14 pm »
Podstawa to lepsze AI przeciwników (koniec jazdy po sznurku), jeżeli nie nowy to bardzo mocno ulepszony model jazdy i poczucie szybkości czego bardzo brakowała w serii GT. Ziszczenia, zmienne warunki pogodowe, widok z kabiny to tylko bardzo przyjemne dla oka dodatki których jeżeli nie będzie nic się nie stanie.

Nie wydaje mi się że grywalność zwiększy się tylko przez to że w czasie jazdy popada deszcz a przy pomacaniu bandy samochód będzie miał powyginaną blachę. :| Są wazniejsze elementy od których będzie zależało czy GT będzie bardziej grywalne.

BTW Oczywiście grafa ma być jak na Polyphony przystało.   :-D
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2007, 21:09:58 pm wysłana przez Supersonic »

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #343 dnia: Lipca 02, 2007, 21:11:17 pm »
Dla ciebie kazdy minus jest plusem Marcepan jezeli chodzi o sony wiec twoje zdanie sie nie liczy za to kolegi supersonica zdanie juz szanuje choc sie z nim nie zgadzam, uwazam ze seri dobrze by zrobila jakas swiezosc ktora moglyby byc zniszczenia, ale GT 5 bedzie chyba tym samym GT tylko w nowej oprawie a szkoda.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #344 dnia: Lipca 02, 2007, 21:12:30 pm »
Cytuj
Ja bym nie zniósł gdyby w GT5 były jakieś niudolnie wciśnięte na siłę zniszczenia. Po co mi to?
W komentarzach niektórzy tak narzekją na brak zniszczeń jakby to było fundamentem grywalności serii. To nie Burnout.
Masz sporo racji, ale bardzo glupio to wyglada. Wkoncu GT to flagowa seria Sony.
Mamy juz 5 czesc - a oni wciaz nie moga zrobic systemu zniszczen. W GT 4 tlumaczyli sie, ze PS2 ma za malo mocy, ale teraz wiemy, ze to po prostu przez "lenistwo"* - eh ;\

Kupic ja i tak kupie, ale czuje sie dosc mocno oszukany.


* w cudzyslowie, bo biorac pod uwage to, iz spia w firmie to ciezko tak uwazac ;p

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #345 dnia: Lipca 02, 2007, 21:31:41 pm »
Cytuj
za to kolegi supersonica zdanie juz szanuje choc sie z nim nie zgadzam,
I takie osoby lubię. Tolerencyjne z którymi można z pełną kulturką podyskutować mimo odmiennych poglądów a nie dziwadła które z powodu odmiennego zdania cię zbesztają.
Cytuj
uwazam ze seri dobrze by zrobila jakas swiezosc ktora moglyby byc zniszczenia,
Też tak uważam ale dziwią mnie opinie w których od razu spisuje się GT5 na straty jakby zniszczenia to był obowiązek (co innego gdyby w Burnout nie umieścili zniszczeń  :P). Pewnie że przydałoby się odświeżenie np. poprzez zniszczenia ale nie uważam by ich brak to był wielki minus.

Cytuj
W GT 4 tlumaczyli sie, ze PS2 ma za malo mocy, ale teraz wiemy, ze to po prostu przez "lenistwo"* - eh ;\
Może hmm tradycja


Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #346 dnia: Lipca 02, 2007, 21:35:32 pm »
Osobiscie tez nie wierze ze jakeis GT moze zawiesc, a sam nie jestem fanem forzy ale przydalyby sie urozmaicenia, a nie jakies wkrety ze producenci nie zezwalaja :P

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #347 dnia: Lipca 02, 2007, 21:39:53 pm »
A jak to jest zezwalają czy nie? Nie jestem doinformaowany w tym temacie.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #348 dnia: Lipca 02, 2007, 21:43:56 pm »
Mi sie wydaje ze to taka bajka skoro np do forzy czy do innych pozwalaja to mysle ze jakby sie uparli to nie bylo by problemu.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #349 dnia: Lipca 02, 2007, 22:10:26 pm »
Dobrze że coraz więcej ludzi stwierdza że zniszczenia wcale nie są takie ważne. Oczywiście ma to swoje plusy, efekt wizualny robi swoje ale nawet w takiej Forzy te zniszczenia wcale tak naturalnie imho nie wyglądają... jest masa innych elementów które mogą zdecydować o wielkości (lub porażce) nowego GT... już dawno zostało to wymienione.
Choćby piękne trasy - niby w symulacjach należy się skupiać na jeździe a nie na podziwianiu widoków ale jeśli już mamy się napocić wiele razy w próbach osinięcia pierwszego miejsca to niech to będzie w ładnym świetnie dopracowanym otoczeniu.

t3xz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-02-2005
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
  • Große Liebe
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #350 dnia: Lipca 02, 2007, 22:12:38 pm »
Bez przesady. Porysowany lakier na boku, jakieś bumpmappingowa mapa, która symulowałaby pogięcie z przodu i z tyłu maski w zupełności GT5 wystarczą.
Nikt nie mówi tu o wypadkach ala Burnout, tylko jakimś wyznaczniku w stylu - jeździsz jak pacan i to widać na furze.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #351 dnia: Lipca 02, 2007, 22:23:28 pm »
Ja bym nie zniósł gdyby w GT5 były jakieś niudolnie wciśnięte na siłę zniszczenia. Po co mi to?
Z kolei ja zadowoliłbym się nawet symbolicznymi zniszczeniami, otarcia, wgniecenia itp. symbolizujące najważniejsze, czyli wpływ uderzeń na osiągi samochodu, bo przyznaję, że czasami żeby nie powtarzać całego wyścigu można było oszukać szurając na pełnym gazie po bandzie albo wjeżdżając w czyjś bok na zakręcie... bardzo bym chciał żeby autorzy jakoś mnie powstrzymali od tego...

Mi sie wydaje ze to taka bajka skoro np do forzy czy do innych pozwalaja to mysle ze jakby sie uparli to nie bylo by problemu.
Nie można mieć nigdy pewności, że to bajka, sam nie mam pojęcia ale licencje to licencje, nagle, sama z siebie umowa się nie zmieni. GT to stara seria, kiedy jeszcze nie myślano o zniszczeniach, może musieliby wszystko (a w GT trochę tego jest) renegocjować czy coś... z resztą kto wie... ale podejście  "oo, to Sony więc muszą kłamać" jest dziecinne.
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2007, 22:25:01 pm wysłana przez Cielo »
I do not comprehend.

Supersonic

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #352 dnia: Lipca 02, 2007, 22:24:11 pm »
Cytuj
Nikt nie mówi tu o wypadkach ala Burnout, tylko jakimś wyznaczniku w stylu - jeździsz jak pacan i to widać na furze.
Owszem mogłoby tak być ale co to da? Zwykła estetyka. Większość fanów GT od lat oczekuje zniszczeń w serii jak zbawienia. Dla satysfakcji? Lepiej niech Polyphony zajmie się tymi elementami które mogą faktycznie pozostawić gameplay trochę archaicznym jeżeli pozostaną niezmienione.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #353 dnia: Lipca 02, 2007, 22:27:46 pm »
jak będzie te 20 fur na trasie online i w końcu jakiś postęp od poprzednich części to mam gdzieś zniszczenia , ale jak znowu dodadzą jakąś pierdołke to sie rozstaniemy po 4 częściach  bo to już jest robienie ludzi w balona po prostu i to za grubą kase   :-(
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

t3xz

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 09-02-2005
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
  • Große Liebe
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #354 dnia: Lipca 02, 2007, 22:39:41 pm »
Lepiej niech Polyphony zajmie się tymi elementami które mogą faktycznie pozostawić gameplay trochę archaicznym jeżeli pozostaną niezmienione.
I tu wracamy do punktu wyjścia, czyli zniszczeń fur, a właściwie ich braku.
Owszem mogłoby tak być ale co to da? Zwykła estetyka.
Estetyką jest odbicie się od bandy i nadrobienie sekund, niż by się regulaminowo jechało? A czy estetyką jest jeżeli w takim wypadku fura jak ma to przykład w życiu, zostaje na tej bandzie i za swoją brawurę kierowca dostaje pstryczek w nos?
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2007, 22:42:12 pm wysłana przez t3xz »

Maximmus80

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #355 dnia: Lipca 03, 2007, 09:41:36 am »
Uważam brak zniszczeń jako totalna porażkę,  grałem w wszystkie części i już w GT3 odczuwalne był dla mnie jego brak. Grę bez efektu zniszczeń odbieram jako prymitywna, mało mnie obchodzi wtórna racjonalizacja polegającą na tym ze "dobrze ze niema", kto sie nie rozwija ten sie cofa! jeśli to okaże sie prawda to oznacza dla mnie... po pierwsze rezygnuje z zakupu, po drugie-po co mi Ps3, może jednak je wymienić na Xboxa? gra staje sie płytka... dużo ładnych aut które "chronione są jakimś polem magnetycznym"przed zniszczeniami-zero realizmu! Jakie to było dobijające w serii ze opłacało sie walnąć czasem w bandę niż wychamować... żenada. Teksty ze jestem fanbojem są jak najbardziej na miejscu-fanbojem Grand Turismo ale to minie, bo nie mam problemów z psychiatra("dobrze ze niema") i wiem ze jest konkurencja. Bez laski.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2007, 12:34:16 pm wysłana przez Maximmus80 »

nakimushi

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #356 dnia: Lipca 03, 2007, 09:46:13 am »
mogliby chociaz zrobic tymczasowe stluczki jak w niektórych grach a po powrocie na trase samochód by sie odnawial ze tak powiem ;)

nie musieli by zmieniac modelu jazdy a przyjemnosc by byla wieksza nie mówiac o powtorkach

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #357 dnia: Lipca 03, 2007, 14:16:38 pm »
Forza ma zniszczenia, ma licencyje furki więc co z GT? Mogli by już zrobić zniszczenia jak w Need for speedach. Może to nie mistrzostwo świata ale jak w coś walniesz to chociaż szyby "pękają"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #358 dnia: Lipca 03, 2007, 19:20:30 pm »
Brak zniszczeń przeboleje ale jeśli nie dadzą zmiennych warunków pogodowych to się wkurze. Zależy mi także na smaczkach typu wyrwana trwa z pobocza po wypadnięciu z trasy lub piasek, który ma wpływ na model jazdy. Zresztą pisałem już o tym kilka razy. IMO to było by bardzo fajne doświadczenie w wyścigach gdybyśmy jechali np. 10 okrążeń przy zmiennych warunkach pogodowych a ostre zakręty ścinane przez innych kierowców usłane byłby trawą lub piachem co zmuszało by nas do przyjmowania z każdym lap'em nowej taktyki przejazdu.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #359 dnia: Lipca 04, 2007, 10:46:54 am »
Jak im sie nie chce robić nowego modelu jazdy do zniszczeń, to na bank im sie nie będzie chciało robić do pogody. Prawdziwie next-genowa gra.