Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1274912 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9720 dnia: Listopada 17, 2010, 18:36:40 pm »
Amar z GTPlanet dorwał GT5.
Raczej nie ma wątpliwości, że jest to ostateczny retail.
Od 19.00 będzie wrzucał informacje.

Temat można śledzić tutaj
http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=132726
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 18:39:25 pm wysłana przez adriano »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9721 dnia: Listopada 17, 2010, 18:38:06 pm »
Właśnie napisałem to samo. ;)

Podobno instalka trwa około 50 min. :P Teraz czekamy na kolejne info, a jako że jest to AMAR, możemy liczyć na kompetentne informacje, gdyż osoba ta jest "w temacie". :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 18:40:24 pm wysłana przez Unlimited »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9722 dnia: Listopada 17, 2010, 18:43:21 pm »
50 minut?
No to chyba mamy nowy rekord na PS3. Ale przecież to oczywiste, że GT5 będzie najlepsze we wszystkim  :angel:

Dobrze, że to nieobowiązkowa instalacja - Licencje porobię z płyty, zainstaluje się w wolnym czasie...

BTW.
Model wygląda naprawdę konkretnie.


Wiadomość scalona: [time]Listopad 17, 2010, 20:21:21 pm[/time]
Cytuj
FIRST REAL UPDATE:

I drive with G25.

Clutch users, rejoyce! Clutch works, same style as GT5:Prologue, no official support, you still have to press triangle before the race, but the beauty is here.

Physics are fantastic. In the line somewhere between cruelty of Academy TT Demo and Prologue. My first ride was Trial Mountain with F40, S1 tyres, all aids OFF (ABS on 1), Professional setting. I spun on lap 2, went into Pause Menu and found out about new addition in Quick Options - Interior View Angle.
Now we can adjust view angle to Standard, Narrow and Narrower

Map Size can be adjusted, unfortunately, no option to turn-off the HUD yet.

Prior to the race start you can choose Depletion of Tyres/Fuel



Wiadomość scalona: Listopada 17, 2010, 19:26:09 pm


Podobno to samo menu w kopii z Czech nie zawierało opcji dostosowania widoku z kokpitu 
Wygląda na to, że jest to inna wersja, ale lepiej poczekać na ostateczny dowód :angel:
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 19:26:09 pm wysłana przez adriano »

nightrunner

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-01-2008
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9723 dnia: Listopada 17, 2010, 19:27:25 pm »
sprzęgło działa - i po co było niepotrzebnie siać panikę, się pytam??
A Hard Days Knight

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9724 dnia: Listopada 17, 2010, 19:29:43 pm »
Czyli mówiąc krótko będziemy raczej zadowoleni z produktu. Czekam na teraz na opinie malkontentów. :P :)

Ps. Ja walczę z netem, bo mam przesył 10-20kb/s, dzięki awarii kabli światłowodowych UPC na pół Polski.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 19:34:55 pm wysłana przez Unlimited »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9725 dnia: Listopada 17, 2010, 19:34:05 pm »
A ja czekam ile jeszcze faili popełni BoBaN przez pozostały do premiery tydzień i czy w końcu zrozumie, że w PD nie pracuje banda debili a Kaz nie jest złem wcielonym :p


Dostępne ustawienia kamery kokpitu:





nightrunner

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-01-2008
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9726 dnia: Listopada 17, 2010, 19:37:19 pm »
dokładnie:) heh BoBaN ma u mnie wpierdziel za podkurwianie mnie że sprzęgło nie będzie działać w gt5  ;)
A Hard Days Knight

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9727 dnia: Listopada 17, 2010, 19:39:41 pm »
sprzęgło działa - i po co było niepotrzebnie siać panikę, się pytam??

A łopatki? :P

Czyli jednak sprzęgło on/off, ale nie będę narzekał. Dobrze, że w ogóle jest w użyciu. Ciekawe czy poprawili chociaż deadzone w sprzęgle i H, bo czasem ciężko było wpiąć bieg. Jest dobrze i bardzo się cieszę, bo karierę na 100% będę grał ze sprzęgłem. Jeśli łopatki też będą obsługiwane, a do tego diody led od rpm to już w ogóle git maryna.

PS. Tyle, że koleś testował na G25, a jak wiemy problemy mają dotyczyć G27. Także ja jeszcze czuje się nieco niepewnie.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 17, 2010, 20:40:52 pm[/time]
dokładnie:) heh BoBaN ma u mnie wpierdziel za podkurwianie mnie że sprzęgło nie będzie działać w gt5  ;)

Ty możesz już odetchnąć z ulgą, bo w G25 jest to potwierdzone. Ja nadal czekam. Przypominam, że w GT5:P łopatki wcale nie działały na G27.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 19:51:39 pm wysłana przez BoBaN »

arturk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2010
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9728 dnia: Listopada 17, 2010, 19:42:12 pm »
prawdę mówiąc nie wierzyłem w to, że czesi dostali jakąś wybrakowaną wersję.. ale jednak, wszystko na to wskazuje.

Fajnie, że dodali ustawienie kamery ze środka, szczególnie cieszy możliwość ustawienie ekspozycji. Na niektórych filmikach z targów widać było, że widok z za szyby jest zbyt jasny, teraz już nie będzie to stanowić problemu.
Czekam na jakieś konkretne info o uszkodzeniach, mam nadzieję, że będą one na poziomie co najmniej forzy 3 (mówię o uszkodzeniach mechanicznych, nie wizualnych)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9729 dnia: Listopada 17, 2010, 19:42:27 pm »
A ja czekam ile jeszcze faili popełni BoBaN przez pozostały do premiery tydzień i czy w końcu zrozumie, że w PD nie pracuje banda debili a Kaz nie jest złem wcielonym :p

Czekaj, czekaj i czytaj dokładnie to co cytują na forum. Widzisz tam gdzieś info, że G27 działa poprawnie? Także na razie wstrzymaj się z tym fapowaniem.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9730 dnia: Listopada 17, 2010, 19:45:38 pm »
Problemy mają dotyczyć tylko łopatek w G27, bo pozwalały zmieniać bieg bez utraty prędkości, co jest ewidentnym cheatem.
Nie rozumiem tylko, czemu Kaz wymaga od Logitecha poprawy tej kwestii przez firmware, ale skoro Kaz tworzy grę, to chyba ma swoje powody i należy to uszanować, zamiast wykazywać się ignorancją i po nim jechać, jednocześnie nie mając pojęcia o tym, gdzie leży przyczyna problemu.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9731 dnia: Listopada 17, 2010, 19:48:11 pm »
Problemy mają dotyczyć tylko łopatek w G27, bo pozwalały zmieniać bieg bez utraty prędkości, co jest ewidentnym cheatem.
Nie rozumiem tylko, czemu Kaz wymaga od Logitecha poprawy tej kwestii przez firmware, ale skoro Kaz tworzy grę, to chyba ma swoje powody i należy to uszanować, zamiast wykazywać się ignorancją i po nim jechać, jednocześnie nie mając pojęcia o tym, gdzie leży przyczyna problemu.

To ja już w końcu nie wiem o co tutaj chodzi. O brak wsparcia łopatek czy sprzęgła? Przecież łopatki są identyczne jak w G25. Myślałem, że cała sprawa rozbija się o sprzęgło i H shifter, który jest inaczej skonstruowany niż w G25 i po jakimś modzie pozwala oszukiwać.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9732 dnia: Listopada 17, 2010, 19:48:25 pm »
"Prior to the race start you can choose Depletion of Tyres/Fuel" Czyżby ilość paliwa i stan opon miał duże znaczenie w tej części GT? :D

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9733 dnia: Listopada 17, 2010, 19:51:54 pm »
Problemy mają dotyczyć tylko łopatek w G27, bo pozwalały zmieniać bieg bez utraty prędkości, co jest ewidentnym cheatem.
Nie rozumiem tylko, czemu Kaz wymaga od Logitecha poprawy tej kwestii przez firmware, ale skoro Kaz tworzy grę, to chyba ma swoje powody i należy to uszanować, zamiast wykazywać się ignorancją i po nim jechać, jednocześnie nie mając pojęcia o tym, gdzie leży przyczyna problemu.

To ja już w końcu nie wiem o co tutaj chodzi. O brak wsparcia łopatek czy sprzęgła? Przecież łopatki są identyczne jak w G25. Myślałem, że cała sprawa rozbija się o sprzęgło i H shifter, który jest inaczej skonstruowany niż w G25 i po jakimś modzie pozwala oszukiwać.

A przepraszam, chodziło o cały system zmiany biegów w G27, który rzekomo jest niedopracowany od strony kodu Logitecha.
Ale na forum GTplanet kolesie coś sugerują, że właśnie łopatki mogą nie działać.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9734 dnia: Listopada 17, 2010, 19:53:28 pm »
A przepraszam, chodziło o cały system zmiany biegów w G27, który rzekomo jest niedopracowany od strony kodu Logitecha.
Ale na forum GTplanet kolesie coś sugerują, że właśnie łopatki mogą nie działać.

W GT:Academy łopatki na G27 działały, ale za to sprzęgło było wyłączone. W GT:A nawet diody led śmigały. Właśnie śledzę wątek na GTPlanet, ale na razie Amar nie odpowiada na pytanie o łopatki.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9735 dnia: Listopada 17, 2010, 19:55:22 pm »
Update'y sterowników i obsługi akcesoriów, które działają z PS3 wprowadzane są wraz z nowym firmware konsoli.
PD z pewnością zaprogramowało wszystko wg. standardów w tym zakresie i jeśli coś nie działa - jest to wina Logitecha a nie PD.

Wiadomość scalona: Listopada 17, 2010, 19:57:17 pm
Kolejne newsy od Amara:
Cytuj
Regarding PHYSICS - the Professional / Standard is gone. I referred to Professional in my previous update as an AI setting in Arcade. However, physics are "Professional" with everything OFF - it seems that new assist "SKID RECOVERY" actually determines the complexity of the tyre physics.

I've just tried RX-7 on compound previously known as N2 (marks N, S and R are also gone - now we have Comfort, Sports and Racing, while only Racing have option to be Intermediate and Rain - logical, since Racing are slicks without grooves) on Indy Road and actually it is damn close to one I remember from Academy TT demo. Although there is no way to compare (demo is out of function) I can safely say that all hard-cores will be very satisfied

From my first byte at physics and overall options - and all at this point have been into Options and Arcade modes only, I'm heading to GT Life now - driving with force feedback wheel (my current FF strength is 5) is more refined than in Prologue and/or Academy TT Demo, yet it is more complex but feels more natural. Please notice that physics elaboration is very sensitive matter, but at this point all who were impressed with Prologue Spec III physics update and TT Demo physics later, will be satisfied.

Notice that ABS-off is now refined to death, lock-up is made very impressive and I really starting to like the journey that lays ahead
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 19:57:17 pm wysłana przez adriano »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9736 dnia: Listopada 17, 2010, 19:57:28 pm »
Update'y sterowników i obsługi akcesoriów, które działają z PS3 wprowadzane są wraz z nowym firmware konsoli.
PD z pewnością zaprogramowało wszystko wg. standardów w tym zakresie i jeśli coś nie działa - jest to wina Logitecha a nie PD.

Nom...:roll: :roll: :roll:

Nadal niecierpliwie czekam na info o zmianie biegów na łopatkach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9737 dnia: Listopada 17, 2010, 19:58:20 pm »
Z G25 nie ma żadnych problemów. Tylko G27 jest spieprzona i raczej Amar kwestii nie rozstrzygnie.

nightrunner

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-01-2008
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9738 dnia: Listopada 17, 2010, 20:03:09 pm »
Kolejne newsy od Amara:
Cytuj
Regarding PHYSICS - the Professional / Standard is gone. I referred to Professional in my previous update as an AI setting in Arcade. However, physics are "Professional" with everything OFF - it seems that new assist "SKID RECOVERY" actually determines the complexity of the tyre physics.

I've just tried RX-7 on compound previously known as N2 (marks N, S and R are also gone - now we have Comfort, Sports and Racing, while only Racing have option to be Intermediate and Rain - logical, since Racing are slicks without grooves) on Indy Road and actually it is damn close to one I remember from Academy TT demo. Although there is no way to compare (demo is out of function) I can safely say that all hard-cores will be very satisfied

From my first byte at physics and overall options - and all at this point have been into Options and Arcade modes only, I'm heading to GT Life now - driving with force feedback wheel (my current FF strength is 5) is more refined than in Prologue and/or Academy TT Demo, yet it is more complex but feels more natural. Please notice that physics elaboration is very sensitive matter, but at this point all who were impressed with Prologue Spec III physics update and TT Demo physics later, will be satisfied.

Notice that ABS-off is now refined to death, lock-up is made very impressive and I really starting to like the journey that lays ahead


fizyka wg. niego jest bardzo dobra :D jaram się! :)
A Hard Days Knight

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9739 dnia: Listopada 17, 2010, 20:04:05 pm »
Update'y sterowników i obsługi akcesoriów, które działają z PS3 wprowadzane są wraz z nowym firmware konsoli.
PD z pewnością zaprogramowało wszystko wg. standardów w tym zakresie i jeśli coś nie działa - jest to wina Logitecha a nie PD.

Nom...:roll: :roll: :roll:

Nadal niecierpliwie czekam na info o zmianie biegów na łopatkach.
z NeoGAF
Cytuj
G25/G27 are the exact same construction. The paddles are dampened a bit on the G27 to allow for reduced noise. Both have the same pedals just the G27 uses some newer materials and allows pedal adjustment.

The only real difference between the two are the shifter (no sequential on the G27) and FFB system on the wheel.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9740 dnia: Listopada 17, 2010, 20:04:12 pm »
Wpis 8) Szczególnie że mówi że to coś pomiędzy Gt5P spec III (profesional) a Gt5A. Może być ciekawie. :)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9741 dnia: Listopada 17, 2010, 20:11:37 pm »
Fajnie, że poprawili FF.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9742 dnia: Listopada 17, 2010, 20:13:01 pm »
Info odnośnie fizyki jazdy uspokaja. Będzie trudno i symulacyjnie!!!

Panowie i nie dziwcie się moim zmartwieniom co do łopatek. Gdybyście przejechali się w Prologue bolidem F1 na skrzyni H, to zrozumielibyście czemu to dla mnie takie ważne. :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9743 dnia: Listopada 17, 2010, 20:15:53 pm »
Na tym screenie z F40 gdzie pokazuję ustawienia kamery w środku pojazdy, czy nie wydaję się Wam że podsufitka jest inna niż w wersji F40 z Gt5P. Czy mi się tylko wydaje :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 20:18:00 pm wysłana przez Unlimited »

arturk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2010
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9744 dnia: Listopada 17, 2010, 20:18:54 pm »
też wydaje mi się, że jest inna.
Mam nadzieję, że poprawili troszkę niektóre wnętrza.. np. wnętrze vipera w prologu wyglądało średnio.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9745 dnia: Listopada 17, 2010, 20:24:34 pm »
W Gt5P było jakby bardziej surowo. Jakby to była wersja przeznaczona na tor, czyli im chudziej tym lepiej. ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9746 dnia: Listopada 17, 2010, 20:25:16 pm »
W Prologu podsufitka była chyba czarna...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9747 dnia: Listopada 17, 2010, 20:26:36 pm »
I nie miała "klapki przeciwsłonecznej" jak dobrze pamiętam ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9748 dnia: Listopada 17, 2010, 20:28:19 pm »
I nie miała "klapki przeciwsłonecznej" jak dobrze pamiętam ;)
Ogólnie to była bardziej czarna tekstura niż podsufitka  :P później odpale Prologa, to się upewnię.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9749 dnia: Listopada 17, 2010, 20:33:07 pm »
Wygląda na to, że łopatki też będą działać. Czyli jest pełna obsługa G27. Ktoś życzliwy odpowiedział tym filmikiem na forum GTPlanet.



Zmieniają biegi za pomocą łopatek.

spy_

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-09-2006
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9750 dnia: Listopada 17, 2010, 20:34:52 pm »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9751 dnia: Listopada 17, 2010, 20:36:43 pm »
Tak dla jasności:
GT5 retail copy

GT5 prologue



Wiadomość scalona: Listopada 17, 2010, 20:45:31 pm
"SECOND UPDATE

First to say that sound is greatly improved (I have a large 5.1 setup). Best sound is from the roof-cam (no hood cam, it's final), while tyre sound is refined additionaly. Spund of impact is vastly improved when you bump into other cars.

NO MULTISCREEN OR LAN OPTIONS SO FAR.

No new tracks in Arcade so far. No Sienna too (probably opens after Kart test).

GT Life mode. - spoiler alert, highlight for content:

You can choose design of your racing suit (only once per save) and then design your My Life space (backgrounc color, profile picture (from the PhotoModes, interesting??), you can choose from 12 beautiful sceneries for the Home Wallpaper and edit your Welcome Message.

When in Used Car/Dealership garage, every car (all in Used Car are Standard Models) have a Demo. During the demo you can watch the car being auto-piloted on the test track with great motor sounds due to track configurations - and car story being displayed as an roll-on txt. Despite many members will later find evidence to contrary, I have to admit that during Demo Drive, for instance Nomad Diablo/Plymouth Cuda/Callaway C12 looked very ok. Standard cars looks way better than I expected, but far from complexity of Premiums.

Also, Demo Drive is dome on some special Test Course (probably Cape Ring, not sure at this point), and cars go uphill, downhill, slow and fast, in order to catch the sound and variations of the engine sound (Doppler Effect presented there is amazing). And I assure you that Diablo/Cuda/C12 (oh the V12 ) all sounds freaking beautiful. Driver in Demo Drive will sometimes make a small mistake, force skidding or even drifting - which is a nice touch.

Before going to Licenses you have to purchase a car. Purchasing a car in some colour gives you the Paint Item for that colour (for body or rims).

Now heading for the Licenses. Expect additional updates soon."
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2010, 20:45:31 pm wysłana przez Unlimited »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9752 dnia: Listopada 17, 2010, 20:50:39 pm »
nie wiem czy było
http://www.gamersmint.com/first-gt5-hands-on-gran-turismo-5-initial-install-size-revealed
rozmiar instalacji (6.4 GB)...oraz czas...40 minut.
na szczęście opcjonalna

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9753 dnia: Listopada 17, 2010, 20:51:02 pm »
Trochę obrazków (zniszczenia, duży rozmiar)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cytuj
i can confirm mechanical damage on rally cars

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9754 dnia: Listopada 17, 2010, 20:53:10 pm »
A tu najbogatsza wersja GT5, ahh pięknie to wygląda, tylko ta cena:





aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9755 dnia: Listopada 17, 2010, 21:19:32 pm »
A teraz (co poniektórzy) cofnijcie się parę stron wcześniej, zerknijcie na wasze wpisy i przyznajcie otwarcie, że parcie na GT poprzewracało wam chwilowo w głowach.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Ohtar

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9756 dnia: Listopada 17, 2010, 21:32:24 pm »
A teraz (co poniektórzy) cofnijcie się parę stron wcześniej, zerknijcie na wasze wpisy i przyznajcie otwarcie, że parcie na GT poprzewracało wam chwilowo w głowach.

:troll: ta, aż się czytać forum odechciewało.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9757 dnia: Listopada 17, 2010, 21:48:10 pm »
A tu najbogatsza wersja GT5, ahh pięknie to wygląda, tylko ta cena:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Kurde aż mnie kieszeń swędzi. Fajne jest to wydanie. :o

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9758 dnia: Listopada 17, 2010, 22:08:55 pm »
Sylvan sobie kupi i zaprezentuje, ale nie na naszym forum  :(

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9759 dnia: Listopada 17, 2010, 22:13:35 pm »
Sylvan sobie kupi i zaprezentuje, ale nie na naszym forum  :(
Sylvan to chyba ze 2 kupi, jedna żeby się chwalić, a druga żeby mu stała w na półce.