Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264822 razy)

0 użytkowników i 89 Gości przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4800 dnia: Stycznia 13, 2010, 18:51:39 pm »
A ja jestem ciekaw, jakie byłyby samochody, które naprawdę chcielibyście zobaczyć w Gran Turismo 5? 1000 samochodów to spora liczba, więc istnieje duża szansa, że się pojawi dużo naszych ukochanych bolidów. Wymieniając maszyny marzeń, postaracie się dobierać te o których nie wiadomo czy się pojawią... A nie pewniaki, co już są :) Jestem ciekaw czego oczekujecie...

Moich życzeń to w sumie trochę jest:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4801 dnia: Stycznia 13, 2010, 19:19:21 pm »
A ja chce Passata!! nigdy golfa nie lubiłem...

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4802 dnia: Stycznia 13, 2010, 19:29:06 pm »
Jeżdżę paskiem to i w GT chciał bym nim pojeździć, tak tym co posiadam czyli B5fL jak i B6 czy tez CC.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4803 dnia: Stycznia 13, 2010, 19:34:43 pm »
Jeżdżę paskiem to i w GT chciał bym nim pojeździć, tak tym co posiadam czyli B5fL jak i B6 czy tez CC.
Masz to samo co ja :P? który rok?

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4804 dnia: Stycznia 13, 2010, 19:42:37 pm »
sedanik 130konny z 2004roku 8)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4805 dnia: Stycznia 13, 2010, 20:16:31 pm »
A ja się pytam dlaczego w żadnej grze nie ma marki Daewoo. W Polsce dosyć popularna marka swego czasu. Sam jedną Nexie skasowałem (dokładniej gościu mi w tył wjechał).

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4806 dnia: Stycznia 13, 2010, 20:20:34 pm »
A ja się pytam dlaczego w żadnej grze nie ma marki Daewoo. W Polsce dosyć popularna marka swego czasu. Sam jedną Nexie skasowałem (dokładniej gościu mi w tył wjechał).

Nie wiem, w sumie równie dobrze, można chcieć FSO... Obstawiam, że ludziom za granicą nie chce się w grze komputerowej testować Daewoo :P

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4807 dnia: Stycznia 13, 2010, 20:21:33 pm »
sedanik 130konny z 2004roku 8)
uuu to mój 1999roku na ON czyli to samo prawie pewnie;) Jak bede kiedy zmieniał to na Honde Accord;)

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4808 dnia: Stycznia 13, 2010, 20:35:42 pm »
ja jak bym zmieniał to Skoda Octavia lub Audi A4 ale to melodia przyszłości. Zapomniałem właśnie ze w GT chętnie pobzikal bym Octavia lub Superbem jeeee 8)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4809 dnia: Stycznia 13, 2010, 22:11:49 pm »
Polonez, Maluch, Duży Fiat, Syrenka, Warszawa, papamobil, Łada...pośmigać takimi rarytasami...  :lol:

Ja mam nadzieję że w tej części nie będzie czegoś takiego jak samochód Nike...

Choć już jak szaleć to: Shagohod z MGS3, Rydwan Heliosa z GoW 3,  Batmobil (choć jak by był Reventon albo R8 Razor....)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4810 dnia: Stycznia 13, 2010, 22:24:28 pm »
Polonez, Maluch, Duży Fiat, Syrenka, Warszawa, papamobil, Łada...pośmigać takimi rarytasami...  :lol:

Ja mam nadzieję że w tej części nie będzie czegoś takiego jak samochód Nike...

Choć już jak szaleć to: Shagohod z MGS3, Rydwan Heliosa z GoW 3,  Batmobil (choć jak by był Reventon albo R8 Razor....)
no dobra ale jesli mamy golfa x 12 to czemu nie mamy passata? Niby ma byc w ch** samochodów ale to i tak bedzie wszystko to samo;(

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4811 dnia: Stycznia 13, 2010, 22:27:50 pm »
Polonez, Maluch, Duży Fiat, Syrenka, Warszawa, papamobil, Łada...pośmigać takimi rarytasami...  :lol:

Ja mam nadzieję że w tej części nie będzie czegoś takiego jak samochód Nike...

Choć już jak szaleć to: Shagohod z MGS3, Rydwan Heliosa z GoW 3,  Batmobil (choć jak by był Reventon albo R8 Razor....)
no dobra ale jesli mamy golfa x 12 to czemu nie mamy passata? Niby ma byc w ch** samochodów ale to i tak bedzie wszystko to samo;(
bo na kartce masz 1000 samochodów, a że w grze odblokujesz z tego..tak z 600, z czego 450 to będą tak naprawdę samochody różne..
Ot weźmy np Opla i Voxhalla (nie chce mi sie sprawdzać jak się pisze), czy Nissany Skyline'y które różnią się tylko kolorem pasków czy 10kg masy i już mają swoją własną nazwę i liczą się jako osobne samochody.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4812 dnia: Stycznia 13, 2010, 22:38:05 pm »
A ja jestem ciekaw, jakie byłyby samochody, które naprawdę chcielibyście zobaczyć w Gran Turismo 5? 1000 samochodów to spora liczba, więc istnieje duża szansa, że się pojawi dużo naszych ukochanych bolidów. Wymieniając maszyny marzeń, postaracie się dobierać te o których nie wiadomo czy się pojawią... A nie pewniaki, co już są :) Jestem ciekaw czego oczekujecie...

Moich życzeń to w sumie trochę jest:
(....) <- tu Mrocz sobie samochody wymienia.

Też nei jestem za Nissanem x 40, gdzie kolejne modele będą się tylko spoilerami różnić. Nie chciałbym też, aby było tak skromnie jak we wspaniałym Shift. Choć trzy Lambo wystarczyły tam - ale nei było Ferrari, Bentleya i wielu innych kultowych pojazdów.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4813 dnia: Stycznia 14, 2010, 08:48:49 am »
a ja chce tourist trophy 2 na ps3 (w jedynke gralem wiecej niz w gt4 - nie bijta), ale z takim developerem to nie ma szans.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4814 dnia: Stycznia 14, 2010, 08:58:45 am »
Eeee tam..były lepsze racery jeśli chodzi o motocykle. :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4815 dnia: Stycznia 14, 2010, 09:27:52 am »
pewnie masz racje, ale z TT to byla milosc od pierwszego wlaczenia

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4816 dnia: Stycznia 14, 2010, 09:43:46 am »
Eeee tam..były lepsze racery jeśli chodzi o motocykle. :)

Który racer oferuje taki wybór maszyn? Dla mnie TT to najlepsza gra motocyklowa poprzedniej generacji. Bardzo chciałbym zobaczyć następce.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4817 dnia: Stycznia 14, 2010, 09:52:41 am »
Wybór motocykli był spory, ale model jazdy i kolizje spaprane, tak samo tory, większość to kopiuj wklej z Gt4 no i 4 motory na trasie(nieporozumienie).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4818 dnia: Stycznia 14, 2010, 09:56:45 am »
To fakt, ale gra miała magię Polyphony. Masz rację że była strasznie okrojona, ale mimo to jazda dawała mase frajdy.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4819 dnia: Stycznia 14, 2010, 10:26:27 am »
Eeee tam..były lepsze racery jeśli chodzi o motocykle. :)
jakie? (poza Superbike 2001 na PC)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4820 dnia: Stycznia 14, 2010, 10:27:49 am »
Wybór motocykli był spory, ale model jazdy i kolizje spaprane, tak samo tory, większość to kopiuj wklej z Gt4 no i 4 motory na trasie(nieporozumienie).
Nie każ przypominać ile ma pojazdów konkurencyjna gra, bo niewiele więcej  :P

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4821 dnia: Stycznia 14, 2010, 10:33:38 am »
Wybór motocykli był spory, ale model jazdy i kolizje spaprane, tak samo tory, większość to kopiuj wklej z Gt4 no i 4 motory na trasie(nieporozumienie).
Nie każ przypominać ile ma pojazdów konkurencyjna gra, bo niewiele więcej  :P

Skończysz, czy chcesz prezent?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2010, 11:02:09 am wysłana przez tytacz »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4822 dnia: Stycznia 14, 2010, 10:57:06 am »
teraz do mnie dotralo, jak dlugo robia te gre - pamietam pierwsze dni ps3 dawno temu, i screeny wowczas z gt hd z motocyklami (z menusow i jakis art jak chyba ducati stoi obok jakies fury sportowej), informacje, ze moze je wloza do gry albo beda jako dlc.
ja pitole, ile to juz czasu!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4823 dnia: Stycznia 14, 2010, 11:10:26 am »
Długo, ale weź pod uwagę fakt że wyszło międzyczasie GT:PSP więc nie można powiedzieć że robią tylko GT5.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4824 dnia: Stycznia 14, 2010, 11:16:03 am »
znalazlem - zdjecia z poczatku 2006!
nie ducati a cbr`a i ford:

garaz:


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4825 dnia: Stycznia 14, 2010, 11:19:04 am »
Swoją drogą to muszą mieć gotowych parę modeli motorów. Pewnie na początku je zrobili. Podejrzewa że będzie DLC z motorkami.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4826 dnia: Stycznia 14, 2010, 11:22:02 am »
Myślę że to dopiero w Gt6.

Odnośnie innych racerów motocyklowych na konsole to za czasów Ps2 i Xboxa to najlepsze Moto GP na Xboxa, a na Ps2 TT SuperBikes. Każda z tych gier była wybitna na dane platformy. Poza tym Superbike od EA też nie było złe. No i legendarny Road Rush choćby za czasów Amigi.

Koniec Offtopa.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2010, 11:26:34 am wysłana przez Unlimited »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4827 dnia: Stycznia 14, 2010, 11:25:06 am »
Swoją drogą to muszą mieć gotowych parę modeli motorów. Pewnie na początku je zrobili. Podejrzewa że będzie DLC z motorkami.
... albo walneli photoshopowa sciemke. przepraszam, "szkic koncepcyjny".

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4828 dnia: Stycznia 14, 2010, 14:57:20 pm »
Eeee tam..były lepsze racery jeśli chodzi o motocykle. :)
DLC do Burnout  :grin:

Nie obraził bym się za motocykle swoją drogą.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4829 dnia: Stycznia 14, 2010, 15:31:30 pm »
Nie obraził bym się za motocykle swoją drogą.

Ja również, ale wole je dostać jako DLC, niż jako jedne z 1000 pojazdów :P Bo mimo wszystko liczę na duży wybór aut. A potem mogą dodawać DLC :P A nawet "expansion pack" na płycie... :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4830 dnia: Stycznia 14, 2010, 16:54:15 pm »
Wywiad z Kazem. Jest pytanie o ślady opon i zmienne warunki pogodowe. Odpowiedź nie jest satysfakcjonująca.

Cytuj
Motor Trend: How far along is GT5 from completion?

Kazunori Yamauchi: It's almost done. We're at the final stages, just brushing up the finishing touches and raising the quality of everything right now.

There'll be 950 cars, 20 locations and 70 layouts. So it'll be packed.

Any EVs and hybrids included?

Yes, definitely. Prius and Tesla will be included, as well as some others in the mix.

Like the new Hondas, the CR-Z and HSV-GT.

We're working on both cars right now, actually. The LFA too. There are plenty of cars being built as we speak.

We've heard rumors of a track editor. Any comment?

At this point, it's just a rumor. So you'll have to see. (It must be noted, he said so with a smile, leading us to believe that some sort of track editor is in the works for the new game.)

What was the reasoning behind choosing the Mercedes-Benz SLS AMG as the cover car for GT5?

It just happened by chance, really. It's really luck more than anything. It was at the most opportune timing. I came across a beautiful new car and met the people making the cars over at AMG,

What's the process like?

Most of the time when we're picking cover cars, we're not actually looking for one. Again, it mostly happens by chance. This time around, we happened to make friends with AMG and when I was allowed to drive on the Nurburgring with the SLS for the first time, I came to realize what an amazing car it really is. It was just perfect for the package cover and that's how it came about.

Did you happen to record a time?

They actually had an AMG test driver driving in front of me in an SL Black Edition and they requested, "Please don't overtake him." So I couldn't really tackle it for time. But I saw him running off the track a few times, smoking the tires and kicking up dirt, struggling to best my pace. It was a really fun experience.

What are some of the features your most excited about releasing to the public?

With GT5, we're striving to redefine the racing game that we started with GT1. The game as a whole is completely new. But online functionality has to be at the top. We've worked so hard on it and we're hoping it's a hit.

Will users be able to set up car clubs and racing leagues?

Yes, they will. But I'm sorry but I can't elaborate much at this point.

Is Porsche involved in this edition?

Sadly no. There were some licensing issues.

How much will users be able to significantly tune their cars? Which type -- stock or tuned -- do you prefer?

They will be able to tune cars. It's another detail I can't disclose. But as for which type of car I prefer, I like both very much. I have both stock and fully modified cars in my garage.

Speaking of your cars, is your GT-R back from Nissan?

Yep. It's been fully upgraded to 2009 specifications with a few SpecV parts included here and there for a custom feel to it.

You're a very busy man nowadays. How often do you drive your personal cars?

You're right. Sadly, not that much. I find that nowadays time is hard to find, especially with GT5 culminating and also since I've recently started racing regularly last year. But that said, I do drive quite a bit. I try to get into every new car that's released in Japan.

Will you pursue racing as more than just a hobby?

Of course, I have no ambitions to become a professional driver. Racing is very segmented into levels with a clear career path. Like me, not every racer strives to be an F1 ace. I simply race to race and become a better driver on a particular circuit.

For me, racing is treated more like pastime. It's something that I can go do every weekend. I'm fortunate enough to treat it much like golf. Everything I learn on track also feeds back directly into Gran Turismo.

Racecar versus a tuned car.

A racing car is purpose built for a particular setting. You're more at one with the machine than you could ever be in a tuned or production car. That's one of the beauties of racing. Again, we're striving hard to communicate these differences in GT5.

Any favorite racing series?

I have no set favorite. If it has wheels and goes fast, I'll watch it.

That sounds like all of us here at MT. How about a certain driver?

Well, that depends on the series. For Formula 1, it has to be Ayrton Senna. In WRC, it's Sebastien Loeb. He's a great friend of mine -- a really good guy. We hang out quite often.

For North American racing, my pick would have to be Jeff Gordon. I once attended an event where I was his passenger in a rally car, and man, the guy can really slide!

So he's a pretty well rounded driver then.

Definitely. His car control was more than impressive.

Favorite U.S. track?

While I haven't raced in the U.S. much, I have competed on Thunder Hill. I like that track very much. Other favorites are Laguna Seca and Sears Point.

Tracks in the U.S. are vastly different than they are in Europe or Japan. There are many more elevation changes, reverse banks, and sharp switchbacks. I'm a big fan of them.

One car that you haven't yet driven, but would love to.

McLaren F1 hands down. The new Tesla S too.

Some of our readers would like to know about in-game weather changes and skidmarks. Will they be included?

I'm hoping our players won't be caught up with minor details. If they pick at every little thing, nobody will be satisfied. It's the overall evolution that will impress. Skidmarks should be of no concern. (He says with a laugh).

What's your opinion of 3D gaming?

The technology has come far, but it's still in need of major developments. Once it's up to par, it will be great. The GT series will be right there ready to adopt it.

You're a well known perfectionist. Will it ever stop? Is GT6 being worked on?

GT5 will come to an end somewhere -- we've been working on it for five years since GT4. What's to come after that we can only see once GT5 is out.

GT5 is completely different from GT5 Prologue and GT PSP. It's something completely new. It's really got our soul in it.

Are you headed to this weekend's Tokyo Auto Salon?

Yes, my team and I will be there. We're planning to have one of the biggest GT5 displays we've ever built. There will be more manufacturer agreements announced there as well. It'll be a great show for us.

And lastly,when's it going to be released?

March 2010 is still the target release date for the Japanese market. As for North America, nothing has been set.

Read more: http://wot.motortren....#ixzz0cWyPIGg0

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4831 dnia: Stycznia 14, 2010, 17:01:38 pm »
Cytuj
Is Porsche involved in this edition?

Sadly no. There were some licensing issues.
  :cry_anim:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4832 dnia: Stycznia 14, 2010, 17:09:45 pm »
"Some of our readers would like to know about in-game weather changes and skidmarks. Will they be included?

I'm hoping our players won't be caught up with minor details. If they pick at every little thing, nobody will be satisfied. It's the overall evolution that will impress. Skidmarks should be of no concern. (He says with a laugh)."

Bardzo wymijająca odpowiedź. W sumie już pal licho te zmienne warunki, oby tylko była jakaś trasa z mokrą nawierzchnią no i nocne wyścigi. :)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4833 dnia: Stycznia 14, 2010, 17:15:26 pm »
Cytuj
There'll be 950 cars, 20 locations and 70 layouts. So it'll be packed.

:/ :/ OBY to były te lokacje o jakich mówicie, bo jak okażą się to tory, to będzie tragedia :( A nie podoba mi się częste używanie tego zwrotu... :|

deepthroat

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4834 dnia: Stycznia 14, 2010, 17:21:05 pm »
Da ktoś link do źródła, bo formatowanie jest zjebane?

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4835 dnia: Stycznia 14, 2010, 17:45:46 pm »
Cytuj
There'll be 950 cars, 20 locations and 70 layouts. So it'll be packed.

:/ :/ OBY to były te lokacje o jakich mówicie, bo jak okażą się to tory, to będzie tragedia :( A nie podoba mi się częste używanie tego zwrotu... :|

No imo to będzie tak: 20 lokacji w sensie torów [np Suzuka Circuit] i 70 rożnych tras do przejechania [np Suzuka Circuit West/East Course/Full], więc dla mnie te 70 różnych tras brzmi wystarczająco ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4836 dnia: Stycznia 14, 2010, 17:50:52 pm »
Cytuj
There'll be 950 cars, 20 locations and 70 layouts. So it'll be packed.

:/ :/ OBY to były te lokacje o jakich mówicie, bo jak okażą się to tory, to będzie tragedia :( A nie podoba mi się częste używanie tego zwrotu... :|

No imo to będzie tak: 20 lokacji w sensie torów [np Suzuka Circuit] i 70 rożnych tras do przejechania [np Suzuka Circuit West/East Course/Full], więc dla mnie te 70 różnych tras brzmi wystarczająco ;)

Dokładnie tak powinno być, czyli trochę mniej niż w FM3, ale zobaczymy co to za tory będą(poza tymi o których wiemy). :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4837 dnia: Stycznia 14, 2010, 17:54:07 pm »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4838 dnia: Stycznia 14, 2010, 18:11:00 pm »
Wnętrze sportowego Nismo, swoją drogą podobne do tego u konkurencji. Poza tym czy mi się wydaję czy poprawili drzewa na trasie w Tokyo. ;)


Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #4839 dnia: Stycznia 14, 2010, 18:13:41 pm »
Dokładnie tak powinno być, czyli trochę mniej niż w FM3, ale zobaczymy co to za tory będą(poza tymi o których wiemy). :)

No właśnie w tym rzecz, że znamy 18 różnych torów już :/ I brakuje cholernie dużo klasyków serii jak i innych torów... Trochę mnie to przeraża :/