Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264492 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5320 dnia: Lutego 19, 2010, 18:55:24 pm »
no przecież nikt nie mówił, że PD kopiuje i wkleja tory z poprzednich części

Jesteś pewny? Przecież GT5 powinni robić dwa, góra trzy lata, bo trasy mieli gotowe. Tory są te same tylko część tekstur podmieniona. Bitmapy drzew prosto z GT4 tylko w wyższej rozdzielczości, ale pewnie już takie sobie na zapas pięć lat temu przygotowali. Oj s00s, s00s... widać, że nie śledzisz tego tematu na bieżąco  :)

A co do GT to Iras- zaskakujesz mnie bardzo. :lol:

A czym konkretnie?

Ciapkas

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5321 dnia: Lutego 19, 2010, 18:58:45 pm »
Stajesz się bardzo podobny do Marcepana a to, co by nie mówić, niepokoi.  :>

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5322 dnia: Lutego 19, 2010, 19:01:17 pm »
Ciapkas to żeś komplement Irasowi sprawił. :P

Wiadomość scalona: Lutego 19, 2010, 19:04:56 pm
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2010, 19:04:56 pm wysłana przez BoBaN »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5323 dnia: Lutego 19, 2010, 20:29:39 pm »
A to nie było tak, że tory w FM2 były już bardzo dobre? I jedynie lifting wystarczy?

A co do GT to Iras- zaskakujesz mnie bardzo. :lol:
No przecież w końcu F3 wyszła na jedyną słuszna konsole nie?
Po co ty sie wypowiadasz w tematach o PS3 tego nie rozumiem. Może jednak poczekajcie z tymi ocenami aż wyjdzie GT5

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5324 dnia: Lutego 19, 2010, 21:22:47 pm »
Co do czasów to ja na padzie nie mogę zejść poniżej dwusetnego, poniżej zresztą większość wykręca czasy na kierownicy. Więc z tymi czasami poczekajmy do wyjścia Gt5 i kupna przeze mnie kierownicy. ;) :P

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5325 dnia: Lutego 19, 2010, 23:36:27 pm »
Nie ma co porównywać, czasy na kierownicy są znacznie lepsze

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5326 dnia: Lutego 20, 2010, 10:25:25 am »
Unlimited a jaki czas masz padem jadąc 370Z Tuned?

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5327 dnia: Lutego 20, 2010, 16:07:09 pm »
Faktem jest, że patrząc na Gran Turismo 4 i 5, praktycznie niemożliwe jest znalezienie wspólnych elementów w oprawie.

nieeee, niemożliwe:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

a tu między gt2 a gt3:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiadomość scalona: [time]Luty 19, 2010, 16:26:17 pm[/time]
Niektórzy próbują sprowadzić jedno do drugiego. "Co z tego, że Turn 10 wzięło tory z dwójki i przeniosło żywcem do nowej odsłony, skoro Polyphony robi tak samo"

dokładnie tak. tylko nie rozumiem dlaczego w przypadku jednej pozycji takie coś jest ok, w przypadku drugiej beeeeeee,fuj.
-  :hihi: Strzał w stopę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5328 dnia: Lutego 20, 2010, 17:48:54 pm »
Kolejne wieści pokazują, że PD mocno pracuje nad ultra realistycznym oddanie dźwięków poszczególnych aut. Tutaj przykład z Lexusem IS-F.

Tak brzmi w GT5 (od 10 sekundy należy słuchać):


Tak w rzeczywistości:


Dla przypomnienia GT5:Prologue:


Jak widać a właściwie słychać, Polyphony mocno wzięło sobie do serca aby oddać realizm w grze jak najdokładniej.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5329 dnia: Lutego 21, 2010, 15:03:58 pm »
Dobra, to ja mam pytanka:

1. Jest sens kupować tę grę jak się ma pada?

2. Co dokładnie stoi za "Simulation"? Zmiana podzespołów samochodu, itp. itd.?

3. Ile kosztuje kierownica?

Dzięki za info.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5330 dnia: Lutego 21, 2010, 15:29:21 pm »
Ad.1
 
Ma sens, jeśli nie masz za punkt honoru być w pierwszej setce graczy, wejście tam jak grasz na padzie graniczy z cudem. Niemniej na kierownicy jest większa frajda, choć na padzie da się też spokojnie grać(kwestia wyczucia i zmiany ustawień przycisków).

Ad.2

Za Simulation stoi świetny model jazdy, poprawiona detekcja kolizji względem wcześniejszych odsłon(ufff, wreszcie!), profesjonalne, a zarazem piękne(artystyczne, z wyczuciem smaku) podejście do motoryzacji. Na info o zniszczeniach, dachowaniu, zmiennych warunkach pogodowych, trybie dnia i nocy na każdej trasie, zmianie podzespołów musimy poczekać na jakieś potwierdzające info na screenach lub video. Niemniej ma to także spory wpływ na Simulation, a na pewno na ewolucję.

Ad.3

Od 200zł do prawie 2000zł. W zależności jakie masz wymagania. Niemniej najlepszy stosunek jakości do ceny ma ta:

http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/wheels/devices/4172&cl=pl,pl

Cena to około 400zł.
:)
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2010, 15:34:49 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5331 dnia: Lutego 21, 2010, 16:04:40 pm »
Ad1.
W GT5 będziesz miał dwa tryby modelu jazdy, Pro i Standard. Ten pierwszy typowo pod kierownicę i dla fanów symulacji. Drugi zrobiony z myślą o graczach używających padów.

Unlimited jaki masz czas Tuned'em?

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5332 dnia: Lutego 21, 2010, 16:17:40 pm »
Nie jeżdżę w Gt academy, ew. możemy czasy w Gt5P porównać.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5333 dnia: Lutego 21, 2010, 16:24:02 pm »
Aaa sorki myślałem, że GT:Academy bo tam padem coś wykręcić jest trudno. W GT5:P sam padem robiłem czasy na pierwszą 30. Dopiero teraz jak nie można wybierać opon R na TT to jest ciężej.  
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2010, 16:30:04 pm wysłana przez BoBaN »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5334 dnia: Lutego 21, 2010, 16:29:09 pm »
No ja jeżdżę głównie na Normal 2 lub Sport 2/3. Nie wiem czy u Was też tak jest, ale jak jadę Audi R8 i zakładam opony Sport, to koła przy hamowaniu(nawet delikatnym) dziwnie się zachowują, tak jakby od razy się blokowały. W innych samochodach tego problemu nie ma, więc nie wiem w czym tkwi problem. Oczywiście gaz/hamulec mam pod triggerami(L2 i R2). 8)

Odnośnie Gt Acadamy, jeździłem trochę, ale tak dla siebie, bez napinki, tam rzeczywiście padem zrobić dobry czas to wyższa szkoła jazdy.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5335 dnia: Lutego 21, 2010, 22:47:39 pm »
Trzy nowe fajne filmiki pokazujace kolizje





Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5336 dnia: Lutego 21, 2010, 22:54:32 pm »
Pierwsze dwa filmiki to chyba jakiś żart, glitche większe niż w Gt5P, jedynie na trzecim filmiku wygląda to trochę lepiej niż w Gt5P. :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5337 dnia: Lutego 21, 2010, 22:57:59 pm »
Ja uwazam, ze drugi filmik jest jak najbardziej ok. Pierwszy jak najbardziej zglitchowany.

deepthroat

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5338 dnia: Lutego 21, 2010, 23:00:14 pm »
Wygląda to jak w Forzie czyli niezbyt dobrze. Można się było tego spodziewać. Na drugim filmiku odbił się od tego samochodu jak od trampoliny.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2010, 23:02:00 pm wysłana przez deepthroat »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5339 dnia: Lutego 21, 2010, 23:06:54 pm »
Pierwsze dwa filmiki to chyba jakiś żart, glitche większe niż w Gt5P, jedynie na trzecim filmiku wygląda to trochę lepiej niż w Gt5P. :P

Uznam to za bardzo kiepski żart. Przecież detekcja kolizji jest totalnie przemodelowana względem każdej poprzedniej odsłony. Nie widzisz tego, czy nie chcesz wiedzieć?

Żeby było jasne to nie uważam jej za jakieś cudo rodem z Dirt 2 czy SuperCar Challenge, ale litości ludzie przecież ślepy zauważy ogromną różnicę pomiędzy tymi filmikami a GT5:P.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5340 dnia: Lutego 22, 2010, 10:43:01 am »
Pierwsze dwa filmiki to chyba jakiś żart, glitche większe niż w Gt5P, jedynie na trzecim filmiku wygląda to trochę lepiej niż w Gt5P. :P

Uznam to za bardzo kiepski żart. Przecież detekcja kolizji jest totalnie przemodelowana względem każdej poprzedniej odsłony. Nie widzisz tego, czy nie chcesz wiedzieć?

Żeby było jasne to nie uważam jej za jakieś cudo rodem z Dirt 2 czy SuperCar Challenge, ale litości ludzie przecież ślepy zauważy ogromną różnicę pomiędzy tymi filmikami a GT5:P.
No właśnie unlimited ma problem z GT5:P bo chyba nigdy nie grał w tą grę i nie widział w niej kolizji. Fizyka zderzeń została caaaałkowicie przebudowana, samochody zawzajem sie spychaja, a i reagują na kontakt z bandami. W GT5:P tego nie było. Pisanie, że kolizje wyglądają trochę lepiej niż w GT5:P jets tylko osmieszaniem się.

Wiadomość scalona: Lutego 22, 2010, 10:50:06 am
Pierwsze dwa filmiki to chyba jakiś żart, glitche większe niż w Gt5P, jedynie na trzecim filmiku wygląda to trochę lepiej niż w Gt5P. :P
Co jest neidobrego w drugim filmiku? Mi się zawsze wydawało, że jak się przodem pojazdu zepchnie w bok tył pojazdu przed sobą to ten z przodu wpada w poślizg, dokładnie tak jak na tym filmiku. Nwet policja stosuje tą technikę podczas pościgów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2010, 10:50:06 am wysłana przez Piter_neo »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5341 dnia: Lutego 22, 2010, 10:55:37 am »
W pierwszym filmiku na pierwszym zakręcie jest błąd przez te betonowe opony. Reszta wygląda super szczególnie ostatni filmik z oponami na tokio :grin:. Do gt5p niema co porównywać.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5342 dnia: Lutego 22, 2010, 11:27:36 am »
Pierwsze dwa filmiki to chyba jakiś żart, glitche większe niż w Gt5P, jedynie na trzecim filmiku wygląda to trochę lepiej niż w Gt5P. :P

Uznam to za bardzo kiepski żart. Przecież detekcja kolizji jest totalnie przemodelowana względem każdej poprzedniej odsłony. Nie widzisz tego, czy nie chcesz wiedzieć?

Żeby było jasne to nie uważam jej za jakieś cudo rodem z Dirt 2 czy SuperCar Challenge, ale litości ludzie przecież ślepy zauważy ogromną różnicę pomiędzy tymi filmikami a GT5:P.
No właśnie unlimited ma problem z GT5:P bo chyba nigdy nie grał w tą grę i nie widział w niej kolizji. Fizyka zderzeń została caaaałkowicie przebudowana, samochody zawzajem sie spychaja, a i reagują na kontakt z bandami. W GT5:P tego nie było. Pisanie, że kolizje wyglądają trochę lepiej niż w GT5:P jets tylko osmieszaniem się.

Wiadomość scalona: Lutego 22, 2010, 10:50:06 am
Pierwsze dwa filmiki to chyba jakiś żart, glitche większe niż w Gt5P, jedynie na trzecim filmiku wygląda to trochę lepiej niż w Gt5P. :P
Co jest neidobrego w drugim filmiku? Mi się zawsze wydawało, że jak się przodem pojazdu zepchnie w bok tył pojazdu przed sobą to ten z przodu wpada w poślizg, dokładnie tak jak na tym filmiku. Nwet policja stosuje tą technikę podczas pościgów.

Jasne że ma przebudowane kolizje, tylko że daleko im jeszcze do tych choćby z konkurencji(zaraz pewnie wyskoczy SIEQ który da filmiki które nic nie mają wspólnego z gameplayem w takich sytuacjach u konkurencji :P ale niech się chłopaczek trochę pojara, dobrze mu to służy widać). To że się spychają to co, jak wygląda to mało realistycznie na tych dwóch pierwszych filmikach(tak jakby była zbyt mała waga pojazdów + przepychanie się kartonów). Na drugim filmiku, zobacz sobie reakcje fury która go spycha(toż to LOL, nagłe odskoczenie od fury spychanej, to chyba jakaś kosmiczna odpychająca siła supermena, a może super samochodu, kto ich tam wie) :lol: Dlatego, dla mnie wygląda to tylko trochę lepiej, niż w Gt5P, w którego gram CODZIENNIE na TT.

Jedynie na trzecim filmiku wygląda to w miarę realistycznie.

Kto jak kto, ale Ty Piter_Neo myślałem że zwrócisz na to uwagę, ale jak widać NIE. Szkoda. :-x

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5343 dnia: Lutego 22, 2010, 11:33:07 am »
Unlimited a nie wziąłeś pod uwagę faktu, że to może jednak Ty się mylisz? Każdy widzi ogromną różnicę między GT5:P tylko Ty nie. Jeszcze piszesz, że konkurencja ma lepsze podczas gdy jest masa filmików pokazujących jak Forza3 ssie pauke pod tym względem. Dodatkowo wytykasz coś Piterowi. Zobacz jak on jeździ. Ma pojęcie o szybkiej jeździe w GT, więc proszę Cię nie przesadzaj.

PS. Nie pisz o dziwnym zachowaniu aut, bo przypomnę Ci dyskusję o reakcji kierownicy na skręconych kołach.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2010, 11:35:22 am wysłana przez BoBaN »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5344 dnia: Lutego 22, 2010, 11:40:02 am »
@ BoBaN

Jasne że widać różnice względem Gt5P, ale nie jest ona tak duża jak niektórzy chcą to udowodnić, wymaga to jeszcze dopracowania, bo 2 pierwsze filmiki pokazują raczej te ulepszenia w mało pozytywnym świetle. Konkurencja ma lepsze, a te filmiki z konkurencji, nie mają nic wspólnego z gameplayem, więc darujmy sobie tą tanią pożywkę dla kogoś kto chce się tym jarać, bo ja nie. Co wytykam Piterowi, nic nie wytykam, tylko nie rozumiem jak dla niego te dwa filmiki są wporządku, jak nie są, i nazwał bym je glitchami. Nie przesadzam, ale dla mnie te kolizję na 2 pierwszych filmikach wymagają poprawy, tak jak mówiłem wygląda to jakby pojazdy miały zbyt małą wagę + dziwna siła odpychająca + trochę przypomina to w dalszym ciągu kartony. Takie mam zdanie. 8)

Możemy powspominać. Szczególnie że nikt tam nic nie udowodnił. ;)

Ps. I jeszcze jedno, nie mówię że konkurencja jest doskonała, tylko niektóre aspekty ma jednak lepsze niż Gt5 na obecnym stadium prac.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2010, 11:44:55 am wysłana przez Unlimited »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5345 dnia: Lutego 22, 2010, 11:45:39 am »
Cytuj
zaraz pewnie wyskoczy SIEQ który da filmiki które nic nie mają wspólnego z gameplayem w takich sytuacjach u konkurencji
- Filmików jest masa już nie mówię o prześmiesznych dachowaniach  , wtapianiu się w asfalt, błędów w detekcji kolizji, lotach na księżyc ale jazda 400km/h na jednym biegu (która Twoim zdaniem jest możliwa  :lol:) i podskakujący pikap... Forza3 = "symulacja"  :hihi: KONIEC OT jest temat od tego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2010, 11:48:47 am wysłana przez sieq »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5346 dnia: Lutego 22, 2010, 11:48:48 am »
Cytuj
. Na drugim filmiku, zobacz sobie reakcje fury która go spycha(toż to LOL, nagłe odskoczenie od fury spychanej, to chyba jakaś kosmiczna odpychająca siła supermena
On go nie spycha, a najpierw przechyla, a potem z predkoscia 200km/h go uderza w bok, wiec przekazuje swoj ped samochodowi z przodu. Obaj non stop leca do przodu, tylko ten uderzony szybciej po zderzeniu. Nie wiem dlaczego koles postapil jak postapil, zamiast zjechac w prawo i wyminac, to on dalej skrecal na tej daytonie, poza tym w ogole nie hamowal, tylko mial gaz do dechy wcisniety ;\

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5347 dnia: Lutego 22, 2010, 11:55:19 am »
Aha Unlimited, czyli znowu stosujesz swoją dziwną miarę. Te filmiki na których widać denne detekcję w Forzie3 to nie gameplay, to ściema itp. ale już filmiki z GT5 to jak najbardziej uber wiarygodne materiały, szczególnie w momentach gdy coś jest nie tak. Zajebiście Unli, naprawdę zajebiście.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5348 dnia: Lutego 22, 2010, 11:58:01 am »
@ Sieq

Tylko to wszystko można też znaleźć w Gt5P, Gt4 itd. Więc jak chcesz to na siłę można znaleźć wszystko, tylko czy o to w tym tak na prawdę chodzi. NIE. Poza tym nie powiedziałem że jazda 400km/h na wstecznym jest możliwa, więc nie dopisuj mi słów. :evil: Bo zacznę Cię inaczej traktować i odpisywać na Twoje posty.
W spoilerze kilka normalnych wypadków w FM3:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Koniec OT. :roll:

@ KKRT

Dokładnie chodzi mi o 23/24 sekundę. Nadrealne moce praw fizyki.

@ BoBaN

Nie, tylko ja daję filmiki z gameplaya, z normalnej jazdy, tak jak to dzieje się na filmikach z Gt5, a nie jakieś wyszukiwanie na siłę bugów, glitchów itd. Które każda gra ma.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5349 dnia: Lutego 22, 2010, 12:01:09 pm »
Ludzi z komentarzami o Forzie zapraszam do odpowiedniego działu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2010, 12:07:05 pm wysłana przez tytacz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5350 dnia: Lutego 22, 2010, 12:02:56 pm »
@ BoBaN

Nie, tylko ja daję filmiki z gameplaya, z normalnej jazdy, tak jak to dzieje się na filmikach z Gt5, a nie jakieś wyszukiwanie na siłę bugów, glitchów itd. Które każda gra ma.

No to skup się na tym filmiku:



Bo dwa pozostałe pokazują glitche jakich pełno w każdej grze. Oki?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5351 dnia: Lutego 22, 2010, 12:04:03 pm »
Cytuj
Dokładnie chodzi mi o 23/24 sekundę. Nadrealne moce praw fizyki.
Yyyy? Jak uderzasz w przedmiot, nawet ktory jest w ruchu, a poruszasz sie szybciej, to oddajesz mu czesc swojej energii, a sam ja tracisz. Wszystko jest ok, pokazalbym Ci to na wypadkach z Nascar pokazac, ale tam zazwyczaj hamuja badz probuja zjechac z prawej, a jak nie to maja za soba i przed soba 10 innych samochodow, ze tak naprawde trudno sprawdzic co sie stalo. To jest wykonalne. Rozdziel ta sytuacje na dwie, bump z prawej strony w samochod z przodu, a potem uderzenie w samochod bedacy do Ciebie prostopadle, ktory szybko traci predkosc.

Wez tez pod uwage, ze koles najpierw caly czas skreca, a chwile przed zderzeniem prostuje kola
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2010, 12:06:37 pm wysłana przez KKRT »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5352 dnia: Lutego 22, 2010, 12:29:20 pm »
Jasne, można się zgodzić, tylko to tu dzieje się zbyt energicznie, zbyt szybko, mówiąc prosto nienaturalnie.

Tak to wygląda w realu:



Nowy filmik z Gt5 @ Fuji

Widać ulepszoną wersję FUJI i lepszy dźwięk LEXUSA.

« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2010, 12:36:40 pm wysłana przez Unlimited »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5353 dnia: Lutego 22, 2010, 12:36:26 pm »
Ciekawe, że Forza 3 nie była tak dokładnie analizowana, jak każdy najmniejszy filmik z GT5.



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5354 dnia: Lutego 22, 2010, 12:45:19 pm »
Bo Forza jest jak Halo. Untouchable i ch**! Choćby nie wiem jak słabe były te gry to i tak obrońcy nieskończonej mocy X0 będą walczyć o ich dobre imię.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5355 dnia: Lutego 22, 2010, 12:48:46 pm »
BoBaN

Jesteś nieobiektywny teraz, bo przypomnę slogan Uncharted. Poza tym te gry oprócz wad, mają też plusy, tylko niektóre osoby na siłę chcą się skupić tylko przy minusach. Myślę że w tym tkwi problem.

Odnośnie nowego filmiku z FUJI, widać że poprawili pracę opon, teraz nawet przy TCS(na filmiku widać że ma wł. TCS) można nieźle zatańczyć wozem. I dobrze, bo opony z serii Racing to przesada w serii GT. Generalnie jest jeszcze bardziej SIM, a i trasa prezentuję się bardzo dobrze. 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5356 dnia: Lutego 22, 2010, 12:51:35 pm »
BoBaN

Jesteś nieobiektywny teraz, bo przypomnę slogan Uncharted.

Tyle, że w tym przypadku się nie myliłem. UNCHARTED!!! się sprawdził i gra skopała dupę konkurencji doszczętnie. Także troszkę chybiłeś.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5357 dnia: Lutego 22, 2010, 12:53:07 pm »
Jasne skopała tyłek konkurencji, tylko że HALO także kopie tyłek konkurencji na multi(mimo że ta gra mnie nie pociąga). Zbaczamy z tematu o GT. Więc poprzestańmy na tym. 8)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5358 dnia: Lutego 22, 2010, 12:53:54 pm »
Jasne, można się zgodzić, tylko to tu dzieje się zbyt energicznie, zbyt szybko, mówiąc prosto nienaturalnie.

Tak to wygląda w realu:



No i...? WIdzialem ta kompilacje, znajdz mi w niej choc jeden wypadek podobny do tego z GT ...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5359 dnia: Lutego 22, 2010, 12:56:23 pm »
Jasne, można się zgodzić, tylko to tu dzieje się zbyt energicznie, zbyt szybko, mówiąc prosto nienaturalnie.

Tak to wygląda w realu:



No i...? WIdzialem ta kompilacje, znajdz mi w niej choc jeden wypadek podobny do tego z GT ...

Na samym początku filmiku, podobna sytuacja jak na tym z GT. Także ja podtrzymuję swoje zdanie, zresztą ludzie z Gt Planet też. ;)