Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264658 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6600 dnia: Czerwca 18, 2010, 09:28:48 am »
Jasne - miło byłoby mieć kokpit w każdym wozie, ale i tak jedyny słuszny widok do jazdy to ten znad zderzaka.
Dla mnie jest to więc niewielka strata.
Do listopada PD może jeszcze kilka samochodów zdąży wymodelować  :P

Ja myślę że będzie około 230-240 Premium Cars. Czyli na pewno będzie min. 100 Stockowych fur, reszta to WRC/NASCAR/GT. ;) Ja bym bardziej chciał by trochę podnieśli graficznie te Standard Cars, przynajmniej do poziomu GT HD. A tak swoją drogą wolał bym 300-400 fur odwzorowanych na poziomie GT5P(tam było 200 tyś. polygonów), te nowe Premium Cars składają się z 400-500 tyś. polygonów.

@ Prart

Co do cyklu dnia i nocy to będzie z tego co wiadomo to będzie można go dostosować do aktualnej godzinny na torze. Ale pewnie do wyboru będą też jakieś inne warianty(z góry ustalone). ;)

@ s00s

Osiem było na demie na E3, podczas pokazów gry na E3, na powtórce było co najmniej 12 samochodów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 09:32:53 am wysłana przez Unlimited »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6601 dnia: Czerwca 18, 2010, 09:39:17 am »
Co do cyklu dnia i nocy to będzie z tego co wiadomo to będzie można go dostosować do aktualnej godzinny na torze. Ale pewnie do wyboru będą też jakieś inne warianty(z góry ustalone). Wink


To nie czasem tak jak w kazdej innej grze gdzie mozna wybrac czy chcemy jezdzic o wschodzie/zachodzie slonca w dzien czy w nocy ? A zmienne warunki pogodowe to znaczy sie co ? ze jedziemy jest slonecznie a na drrugim okrazeniu zacznyna padac czy tez z gory wybrane warianty wszystkich torow w innej aurze ?

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6602 dnia: Czerwca 18, 2010, 09:55:40 am »
Wiecie co wam powiem,jestem tak wkur... tymi zagraniami PD że jak był dorwał Kaza w swoje łapy to bym zrobił mu z dupy jesień średniowiecza !!!!! Co mnie kur.. obchodzą premium cary i inne cary.... Ja chciałem gre całą a nie podzieloną na jakieś segmenty... :evil:Jak można tak spiepszyć flagowy racer Sony-spójrzcie na Forze 3-tam wszystkie samochody wyglądają tak samo,i co z tego że są brzydsze ale chociaż wszystkie mają taki sam wygląd i nie są podzielone na gorsze i lepsze,tyle lat czekania i dostaniemy połowe gry a na drugą połowe zabrakło czasu?????skoro jest ok.1000 aut to ja chce żeby wszystkie tak samo wyglądały,dla mnie to jest poprostu kpina :evil:Po tym filmikach nie wieżyłem w to co widziałem :o :o

Ps.Powiedzcie mi w końcu kur... mać wprost czy wszystkie samochody będą miały widok z kabiny,bo z wypowiedzi tego pedała nic już nie wiem !!!
pozdro



nie spamuj {s}
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:00:02 am wysłana przez svonston »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6603 dnia: Czerwca 18, 2010, 09:56:59 am »
Co do cyklu dnia i nocy to będzie z tego co wiadomo to będzie można go dostosować do aktualnej godzinny na torze. Ale pewnie do wyboru będą też jakieś inne warianty(z góry ustalone). Wink


To nie czasem tak jak w kazdej innej grze gdzie mozna wybrac czy chcemy jezdzic o wschodzie/zachodzie slonca w dzien czy w nocy ? A zmienne warunki pogodowe to znaczy sie co ? ze jedziemy jest slonecznie a na drrugim okrazeniu zacznyna padac czy tez z gory wybrane warianty wszystkich torow w innej aurze ?

Nie. W GT5 jest coś o wiele lepszego.

Po pierwsze:

"You’ll have the option to synchronize the game’s time of day with the track’s current local time.

The crowds will be dynamic, so there will be more tents, cars, and motorhomes at longer races.

-Night, day, shadows, sunset, sunrise all real time simulated."

Czyli właśnie będziemy mogli go dostosować do godzinny i co za tym idzie fazy dnia czy nocy panujących na danym torze w danym państwie.



« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:03:12 am wysłana przez Unlimited »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6604 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:02:35 am »
Przynajmniej ten aspekt fajnie dopicowali.

A ta cała afera z samochodami , wydaje się być jakąś prowokacją...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6605 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:02:59 am »
Po prostu coś czuje, że auta bez premium będą na poziomie aut z Prolouge'a :) to chyba na tyle...

Co to oznacza, że na poziomie aut z Prologue? A reszta będzie gorzej wykonana? Nie róbmy sobie jaj, to byłaby porażka.

Jesus, nawet czytac nie umiesz :)

Aaahahahahahahahaha! No i jak tam KKRT? BoBaN się pomylił, ale ta pomyłka okazała się wróżyć przyszłość.

Brawa dla PD za ich idiotyzm do potęgi n-tej. Przecież standard cars wyglądają tragicznie.

O tym screenie nawet się nie wypowiadam.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Poziom PSP.

3 dni temu złożyłem zamówienie na edycję kolekcjonerską. Dziś odmawiam i kupuje zwykłą i jak najtaniej. Pierd****i partacze!

A teraz czytajcie uważnie. Zobaczycie, że online będzie ssał, lagował i wieszał konsolę. Matchmaking będzie do dupy, tworzenie pokojów i zapraszanie kumpli nie będzie działać. Parę dni po premierze pojawi się masa filmików z glitch'ami po dachowaniu. Będzie tego jeszcze więcej niż w Forzie. Wspomnicie te słowa.

PS. A teraz do wszystkim typów, którzy mieli ciśnienie na zniszczenia w serii GT. Tak bardzo chcecie oglądać auta w tym stanie?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Pomijam fakt iż widać, że fury po uderzeniach momentalnie tracą piękne refleksy i ogólnie zaczynają wyglądać jakby były modelami wyciągniętymi z innej gry.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6606 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:03:20 am »
@ MR ART

Z jego wypowiedzi wynika że standard cars raczej widoka z kokpitu mieć nie będą :/ Też się dziwię takiemu postępowaniu, przecież fury w Gt5P już wyglądały bezkonkurencyjnie, ale to właśnie jest PD, perfekcjonizm do przesady więc jeszcze wyżej podnieśli poprzeczkę, jeśli chodzi o samochody Premium. Myślę że spokojnie będzie ich około 230, a może więcej. Więc to wcale nie mało, w SCC jest jak dobrze pamiętam 40 a i "zabawa" jest przednia. ;) Choć też nie wiem po co na siłę dodają te Standard Cars, ja będę traktował je jako ciekawostkę, no chyba że podniosą ich wykonanie co najmniej do poziomu GT HD. I jeszcze jedno samochody w FM3 nie miały w 100% odwzorowanych kokpitów, to co było poniżej, powyżej i za kokpitem to była jakąś płaska textura(mowa o gameplayu), no i sama jakość kokpitów też nie była rewelacyjna-choć wiadomo że fajnie że były, bo wiadomo że w menu było wszystko bardzo dobrze odwzorowane(poziom porównywalny z samochodami z Gt5P).

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 18, 2010, 10:04:58 am[/time]
@ Boban

Odnośnie MULTI:

http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d13413p6.html
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:06:47 am wysłana przez Unlimited »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6607 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:06:59 am »
3 dni temu złożyłem zamówienie na edycję kolekcjonerską.

Poproszę o link - sam chętnie złożę zamówienie...

Online w GT5 robiła specjalnie wynajęta do tego firma - zapowiada się mega.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:11:10 am wysłana przez A-n »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6608 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:07:42 am »
Ja też chętnie złoże zamówienie na kolekcjonerkę. Macie linka :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6609 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:14:05 am »
Ja to chyba zostanę przy GT5P. Po co mi zbędne Standard Cars? Jeśli dodadzą kilka nowych aut do prologa , kilka nowych tras , zaktualizują fizykę , to będę mieć to samo co w GT5 i prawie że same Premium Cary :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6610 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:15:19 am »
Sklep PsxExtreme przyjmuje zamówienia na kolekcjonerkę. Można się wpisać. Nie znają jeszcze ceny, ale na listę można się wpisać.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6611 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:17:05 am »
http://www.gamersyde.com/stream_gran_turismo_5_e3_60_fps_gameplay_3-16058_en.html

Szkoda, że tak mało ludzi kręcących filmiki potrafi jeździć w GT w stopniu chociaż poprawnym..

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6612 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:17:24 am »
Ja to chyba zostanę przy GT5P. Po co mi zbędne Standard Cars? Jeśli dodadzą kilka nowych aut do prologa , kilka nowych tras , zaktualizują fizykę , to będę mieć to samo co w GT5 i prawie że same Premium Cary :P

Update w Prologu będzie dotyczył tylko grafiki i fizyki. Nic więcej, czyli można zapomnieć o Online, o reszcie Premium Cars(w Gt5P masz tylko 60 samochodów, czyli min. nie masz już dostępu do 150 samochodów Premium które będą w pełnej wersji), reszcie torów(w Gt5P masz tylko 6), a także prawdopodobnie o cyklu dnia i nocy i innych ficzerach. ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:20:26 am wysłana przez Unlimited »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6613 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:18:45 am »
coś mi umknęło? skąd macie info,że będzie jakakolwiek aktualizacja do Gt5P?

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6614 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:19:34 am »
coś mi umknęło? skąd macie info,że będzie jakakolwiek aktualizacja do Gt5P?

KAZ kiedyś o tym wspominał. Już nie pamiętam dokładnie w którym wywiadzie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6615 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:25:40 am »
http://www.gamersyde.com/stream_gran_turismo_5_e3_60_fps_gameplay_3-16058_en.html

Szkoda, że tak mało ludzi kręcących filmiki potrafi jeździć w GT w stopniu chociaż poprawnym..

To mi tnie filmik, czy gra tak tnie momentami?

Mam przeczucie, że liczba aut na torze będzie uzależniona od klasy samochodów Premium/Standard. Standard będzie 16 na torze a Premium pewnie 8 maks.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6616 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:27:52 am »
Ale już w GT5P mieliśmy auta z GT4 , które jednak miały kokpity... jak to rozumieć? Ulepszyli tylko niektóre modele aut z GT4?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6617 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:29:16 am »
Skończ już z tymi przeczuciami BoBaN, znajdź sobie inną grę wyścigową, bo Twoje hejty na GT są coraz bardziej żalowe...

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6618 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:30:02 am »
Mam przeczucie, że liczba aut na torze będzie uzależniona od klasy samochodów Premium/Standard. Standard będzie 16 na torze a Premium pewnie 8 maks.

To złe masz przeczucie... Na IGN na Live Streamie pokazywali gameplay GT5 z Premium Cars gdzie było co najmniej 12 samochodów ;)

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6619 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:30:49 am »
Skończcie już pie**olić bo znów przełożą datę premiery :lol:. Niech już będzie jak jest chociaż te standart cars mogłby wyglądać z zewnątrz trochę lepiej :roll:

Zniszczenia lepsze niż w FM3. Boban a czego Ty się spodziewałeś że po dachowaniu samochód dalej będzie świecił się jak psu jajca?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6620 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:31:27 am »
Dobra - fajna rzecz, ale czy czasem nie mozna tego zrobic recznie w wielu inny grac tj.  sprawdzam ktora godzina jest aktualnie w Niemczech i jesli np. wieczor daje poprostu wyscig wieczorny na Nürburgring, podobnie z pogoda - pomijam bajer typu liczba kibicow itp. OK,  moze sie i sie czepiam, ale to w koncu 6 lat developingu i cos mi sie wydaje, ze cos poszlo nie tak, wyglada to tak, ze projekt zostal w pewnym momecie mocno zmieniony, moze rok temu po premierze FM3 ? Moze nawet i wczesniej bo Sony nad 3D napewno duzo wczesniej zaczelo pracowac.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6621 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:36:11 am »
Skończ już z tymi przeczuciami BoBaN, znajdź sobie inną grę wyścigową, bo Twoje hejty na GT są coraz bardziej żalowe...

No tak, masz rację Przymknijmy na to oko. Nic się nie stało, że tak naprawdę dostaniemy jedynie 200 aut godnych miana next-gen i pietyzmu z którego słynie (słynęła) seria GT. Jeszcze pocałujmy Kaza w dupę z radości, że nas tak sprytnie oszukał. :roll: :roll: :roll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6622 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:39:45 am »
Znana dotychczas lista Premium Cars (156 samochodów):

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=128457#post3897987

=============

Dla mnie to wygląda , jakby projekt w ogóle staną na jakiś okres w ciągu tych 5 lat produkcji.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:43:09 am wysłana przez andryush »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6623 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:40:21 am »
Dobra - fajna rzecz, ale czy czasem nie mozna tego zrobic recznie w wielu inny grac tj.  sprawdzam ktora godzina jest aktualnie w Niemczech i jesli np. wieczor daje poprostu wyscig wieczorny na Nürburgring...

Rozumiesz, że pora dnia zmienia się dynamicznie i jadąc 24 godziny, możesz zaliczyć pełen cykl dnia i nocy?

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6624 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:41:02 am »
@ Londek

Nie można tego robić w żadnej innej grze, i to chyba największa innowacją w GT5(jeśli chodzi o zmienny cykl dnia i nocy z uwzględnieniem strefy czasowej i co za tym idzie odpowiedni cykl dnia i nocy). I coś na co strasznie się napalam, na plus warto także odnotować pit-stopy(szczególnie ważne w wyścigach NASCAR). A tego strasznie w FM3 brakowało.



The car is jacked up one side at a time in the pit, and tire changes and refueling are performed at blinding speed.

Ja mam tylko nadzieje że te Standard Cars będą wyglądały co najmniej tak jak w GT HD. Generalnie mogli ich nie dawać, mogło GT5 mieć wpierw te 300 aut, a dopiero w GT6 mogli by zwiększyć ich ilość.

@ Andyrush

Lista aut jest niezła, a i tak na razie nie ma 200. :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 10:43:58 am wysłana przez Unlimited »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6625 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:44:11 am »
Dobra - fajna rzecz, ale czy czasem nie mozna tego zrobic recznie w wielu inny grac tj.  sprawdzam ktora godzina jest aktualnie w Niemczech i jesli np. wieczor daje poprostu wyscig wieczorny na Nürburgring...

Rozumiesz, że pora dnia zmienia się dynamicznie i jadąc 24 godziny, możesz zaliczyć pełen cykl dnia i nocy?


Nie no czaje, spoko bajer. 6 lat pracy widac efekty ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6626 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:54:53 am »
Ja mam tylko nadzieje że te Standard Cars będą wyglądały co najmniej tak jak w GT HD. Generalnie mogli ich nie dawać, mogło GT5 mieć wpierw te 300 aut, a dopiero w GT6 mogli by zwiększyć ich ilość.

WPIS! Tak właśnie powinno być. Ponad 200 aut, ale dopieszczonych na maksa. Dopiero w GT6 większa liczba fur.

Bardzo ładni kibice. :P


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6627 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:02:37 am »
To jak terez porownujemy standard czy premium cars do FM3? :)

imo. PD bardzo zle zrobilo dzielac tak wozki, lepsze byloby rozwiazanie o jakim mowicie wyzej, czyli wypuscic gre z 200-300 samochodami dopieszczonymi na max, a potem wypuszczac DLC - nikt by nie plakal, bo przeciez ciagle to wielka liczba i nie wielu graczy i tak by je wszystkie ogralo, a tak jest pewien nie smak. Strasznie to pogmatwane - nie wiadomo ile bedzie samochodw na trasie, bo niby 16 jesli standard i 8 premium, a czy bedzie dalo sie scigac samochodami standard przeciw premium i odwrotnie ?

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6628 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:04:22 am »
bo niby 16 jesli standard i 8 premium, a czy bedzie dalo sie scigac samochodami standard przeciw premium i odwrotnie ?

KURW... Ile można pisać! BYŁ GAMEPLAY z PONAD 12 samochodami PREMIUM!!! Czy wy ludzie nie czytacie postów? Nie wprowadzajcie zamieszania :/

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6629 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:07:55 am »
Dobra - fajna rzecz, ale czy czasem nie mozna tego zrobic recznie w wielu inny grac tj.  sprawdzam ktora godzina jest aktualnie w Niemczech i jesli np. wieczor daje poprostu wyscig wieczorny na Nürburgring...

Rozumiesz, że pora dnia zmienia się dynamicznie i jadąc 24 godziny, możesz zaliczyć pełen cykl dnia i nocy?


Nie no czaje, spoko bajer. 6 lat pracy widac efekty ;)

Dokładnie,6 lat opracowywali zmienne pory dnia i nocy....żenua !!!!

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6630 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:08:28 am »
Dobra - fajna rzecz, ale czy czasem nie mozna tego zrobic recznie w wielu inny grac tj.  sprawdzam ktora godzina jest aktualnie w Niemczech i jesli np. wieczor daje poprostu wyscig wieczorny na Nürburgring...

Rozumiesz, że pora dnia zmienia się dynamicznie i jadąc 24 godziny, możesz zaliczyć pełen cykl dnia i nocy?


Nie no czaje, spoko bajer. 6 lat pracy widac efekty ;)

Zaczynasz już trollować. Zmienna pora dnia naprawdę dużo daje do wrażeń z jazdy po torze. A jej dynamiczna zmiana to już w ogóle rewelacja.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6631 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:27:38 am »
Niezle rozczarowanie tymi standard cars, ale na 100% bedzie cockpit view we wszystkich. Mam przynajmniej nadzieje, ze wygladac bedzie lepiej niz ten z PSP.

Nie rozumiem tez Waszego narzekania. Jak mozna wolec 300 samochodow niz 1000. Wybor jest zawsze lepszy od braku wyboru. Przeciez nikt nie zabiera premium cars, po prostu dostajemy dodatkowo standard cars, tym bardziej, ze silnik fizyczny bedzie tak samo zajebisty w obudwy wiariantach [standard i premium]. Mam nadzieje, ze trasami bedzie tak samo.

Kraksy wygladaja ok, nie spodziewalem sie lepszych, brakuje tylko wlasnie iskier na tych filmikach co dziwne i wiecej jakis particles w powietrzu. Deformacja jest bardzo w porzadku, choc mimo wszystko moglaby byc wieksza, ale wtedy pewnie by model samochodu zmieniala kompletnie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 11:29:51 am wysłana przez KKRT »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6632 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:32:03 am »
Niezle rozczarowanie tymi standard cars, ale na 100% bedzie cockpit view we wszystkich. Mam przynajmniej nadzieje, ze wygladac bedzie lepiej niz ten z PSP.

Nie rozumiem tez Waszego narzekania. Jak mozna wolec 300 samochodow niz 1000. Wybor jest zawsze lepszy od braku wyboru. Przeciez nikt nie zabiera premium cars, po prostu dostajemy dodatkowo standard cars, tym bardziej, ze silnik fizyczny bedzie tak samo zajebisty w obudwy wiariantach [standard i premium]. Mam nadzieje, ze trasami bedzie tak samo.

KKRT - Cockpit View został oficjalnie potwierdzony... W Standart Cars ma wyglądać jak ten na PSP... Stąd to narzekanie...

W sumie jakby nie patrzeć też wole pojeździć sobie jakimiś starymi furami z GT4 (zwłaszcza, że nie miałem poprzedniej konsoli by zagrać), nie mniej chodzi mi o ten niedosyt, że to nie jest to czego oczekiwałem po GT 5..

PS. EJ! O_O Właśnie, ktoś wspominał, że przy trasach też widnieje znaczek Premium... Czyżby trasy Standart były zwyczajnie przeniesionymi trasami z GT 4? o_O A liczba "Over" 20 tyczyła się tras "Premium"

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6633 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:42:47 am »
PS. EJ! O_O Właśnie, ktoś wspominał, że przy trasach też widnieje znaczek Premium... Czyżby trasy Standart były zwyczajnie przeniesionymi trasami z GT 4? o_O A liczba "Over" 20 tyczyła się tras "Premium"

Teraz to wszystko możliwe. Ja PD już nie ufam. Polecieli sobie mocno w kulki. Zapewne jest tak jak piszesz i dlatego nie było pokazu tras znanych z poprzednich odsłon GT (mowa o torach wymyślonych przez PD jak Trial Moutain czy Deep Forest).

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6634 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:47:02 am »
Trasy Premium to prawdopodobnie te gdzie będzie uwzględniony zmienny cykl doby(obstawiam że wszystkie realne tory wyścigowe plus parę tras wymyślonych przez PD a oparte na prawdziwych miejscówkach jak np. Toscania). ;)

Jak samochody Standard będą wyglądać jak te z GT HD to jakoś przeżyję. Póki co tak nie wyglądają, a powinny bo przecież jak się nie mylę to w GT HD było sporo furaczy do wybrania, no chyba że z czymś tą odsłonę GT pomyliłem :P

I jeszcze jedno ten tryb dnia i nocy który widzieliśmy został dość mocno przyśpieszony na potrzeby dema na E3. W pełnej wersji ma się zgadzać z czasem realnym.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6635 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:52:04 am »
Niezle rozczarowanie tymi standard cars, ale na 100% bedzie cockpit view we wszystkich. Mam przynajmniej nadzieje, ze wygladac bedzie lepiej niz ten z PSP.

Nie rozumiem tez Waszego narzekania. Jak mozna wolec 300 samochodow niz 1000. Wybor jest zawsze lepszy od braku wyboru. Przeciez nikt nie zabiera premium cars, po prostu dostajemy dodatkowo standard cars, tym bardziej, ze silnik fizyczny bedzie tak samo zajebisty w obudwy wiariantach [standard i premium]. Mam nadzieje, ze trasami bedzie tak samo.

Kraksy wygladaja ok, nie spodziewalem sie lepszych, brakuje tylko wlasnie iskier na tych filmikach co dziwne i wiecej jakis particles w powietrzu. Deformacja jest bardzo w porzadku, choc mimo wszystko moglaby byc wieksza, ale wtedy pewnie by model samochodu zmieniala kompletnie.

Taka mała offtopowa dygresja:
http://www.ted.com/talks/barry_schwartz_on_the_paradox_of_choice.html :)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6636 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:00:07 pm »
Chyba przestanę zaglądać do tego tematu.
Niektórzy tutaj już totalnie stracili kontakt z rzeczywistością i sami nie wiedzą na co czekają.

Dla Was GT5 to nie jest już gra, tylko jakiś przedmiot pojebanej analizy każdego pokazanego szczegółu.
Smutne.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6637 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:21:28 pm »
Dla Was GT5 to nie jest już gra, tylko jakiś przedmiot pojebanej analizy każdego pokazanego szczegółu.
Smutne.

To akurat tylko i wyłącznie wina PD. Gdyby nie ukrywali tych wszystkich oszustw to nie byłoby tyle pytań i niedomówień.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6638 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:35:48 pm »
Kuwa a to podobno panowie z Turn10 poszli na latwizne robiac copy/paste :) PD 2 razy wiecej czasu zajelo w sumie zrobienie tego samego.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6639 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:39:36 pm »
Kuwa a to podobno panowie z Turn10 poszli na latwizne robiac copy/paste :) PD 2 razy wiecej czasu zajelo w sumie zrobienie tego samego.

Widzę, że zaczynasz trollować :P Szkoda, że nawet z tymi "Standart cars" content GT 5 już teraz odstawia Forze 3 daleko w tyle, a do premiery jeszcze trochę czasu, więc średnio ci się to udało :P


Screen z wyścigu standart car vs premium car:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)