Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264725 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6640 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:40:11 pm »
mnie zastanawia czy ten ich marketing wprowadzania w błąd i dezinformacji to zaplanowane działanie czy amatorszczyzna... co wywiad to więcej wątpliwości, co pokaz to więcej niedomówień. żałosne...

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6641 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:45:40 pm »
jak jakis czas temu wypowiadalem sie w tym tonie, to chcieliscie mnie zadziobac. ja mimo wszystko sie ciesze, mam to co chcialem - DATE PREMIERY.  :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6642 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:51:58 pm »
Ale panowie panowie... Na tym filmiku ze Standart Cars pojawiła się stara corvetta i parę tych muscle carów które widzieliśmy, jak zostały odwzorowane na ostatnich screenach z E3... Te którymi się tak zachwycaliśmy. Co jeden model samochodu powtórzy się dwa razy jako Standart i Premium Car? Strasznie niepewna sytuacja się zrobiła...

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6643 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:06:42 pm »
o boże, żal.malezja, to ja czekam tyle lat na te zasrane GT5, prologue dawno obcykany a ci mi dają 200 kozackich autek + 800 popłuczyn z PS2 na dodatek bez widoku z wnętrza.

Tyle lat minęło a Forza dalej nie została przebita O_O

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6644 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:08:06 pm »
Screen z wyścigu standart car vs premium car:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiedziałem, że jest źle ale żeby aż tak. :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6645 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:08:24 pm »
Forza nie zostala przebita lol, dobre dobre, jeszcze pare glupich tekstow napiszcie to sie razem posmiejemy ;]

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6646 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:12:14 pm »
ja tam nie narzekam, jeśli te 200 aut to auta które lubię (czyli sportowe auta) a nie jakieś Chevrolety Sparki to nie widzę problemu, chyba lepiej móc usiąść za kółkiem Ferrari niż kaszlaka?
Dadzą mi GTRa z kokpitu na Nurburgringu i mnie już mają :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6647 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:13:28 pm »
Dobra panowie to jest niby standard car:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Tak? To czemu widać kierownice i szyby są przezroczyste?

Same here:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiadomość scalona: Czerwca 18, 2010, 13:15:03 pm
Jeśli chodzi o mnie to mnie mnie ogólnie walą te całe kokpity (aczkolwiek chętnie przejechałbym się Preludką z środka :P ). Jednak najbardziej zależy mi na wykonaniu zewnętrznym fur. Jak bardzo będą się różniły premium od standard w tej właśnie kwestii.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 13:15:03 pm wysłana przez BoBaN »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6648 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:16:18 pm »
Bo w standard cars szyby są przezroczyste (choć mocno przyciemnione) i widać kierownicę.

Oblukaj sobie ten filmik: http://cdn2.gran-turismo.com/jp/common/data2/movie/20100616_e3/gt5_standardcars.wmv

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6649 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:16:59 pm »
Ja już nie rozumiem o co tutaj chodzi. Skoro Muscle Car'y są autami standard to jakim cudem tutaj widać środek fury?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 18, 2010, 13:17:57 pm[/time]
Chociaż faktycznie kierownica jest kanciasta.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6650 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:22:10 pm »
Ja myślę tak że KAZ nie chciał dodawać tych Standard Cars, ale pewnie nie wyrobił by się także i w tym roku robiąc kolejne Premium Cars, więc pewnie w SONY i PD była męska rozmowa i wyszło jak wyszło. Być może że także inne ficzery pochłonęły sporo czasu PD, a wiadomo że nie mają tak dużej ekipy jak Turn 10, ale tam tak jak mówiłem widok z wnętrza pojazdu w gameplayu(FM3) jest taki se, jedynie w menu samochody wyglądają porównywalnie z tymi z Gt5P(czyli 200tyś. polygonów). Nie wiem dlaczego KAZ chciał zwiększyć wygląd tych fur do 400-500tyś. polygonów(co poszło głównie właśnie w wnętrza samochodów-także to pod karoserią). Generalnie mają jeszcze jedne wyjście, DLC. Czyli powiedzmy miesięcznie będą dodawali 3-4 Premium Cars które będą zastępować Standard Cars, choć to bardzo optymistyczna i dość kłopotliwa opcja, bo przecież taki Premium Cars "waży" o wiele więcej niż Standard Cars. Lub druga opcja by te Standard Cars podciągnąć graficznie(to bardziej prawdopodobna opcja). Ja tam nie narzekam, będę miał świetnie odwzorowanych ponad 200 wozów, a te Standard też mam nadzieje że brzydkie nie będą(jak je podciągną graficznie do takiego GT HD). Choć te posunięcie jest dla mnie dość dziwne. Głównie liczy się dla mnie i tak fizyka jazdy, AI i te ficzery z głównym czyli zmiennym cyklem doby na czele. ;)

PS. Tu lista aut PREMIUM na demie E3. Te Muscle Cary które pokazujecie są PREMIUM.



PS2. A tu cała obecna lista PREMIUM CARS o których wiemy(daję ją jeszcze raz), dojdzie pewnie jeszcze z 50 samochodów:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 13:50:01 pm wysłana przez Unlimited »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6651 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:24:28 pm »
Ja już nie rozumiem o co tutaj chodzi. Skoro Muscle Car'y są autami standard to jakim cudem tutaj widać środek fury?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Wiadomość scalona: [time]Czerwiec 18, 2010, 13:17:57 pm[/time]
Chociaż faktycznie kierownica jest kanciasta.

Nie wszystkie Muscle Cars są autami Standart... Ten co pokazałeś jest autem premium... Mnie zastanawia tylko, czemu na filmiku ze standart wozami jest pokazana Corvetta StingRay i stare Chevrolet Camaro, kiedy poziom ich wykonania na paru screenach był naprawdę zachwycający...

Generalnie po filmiku w HD od Irasa, jestem skłonny stwierdzić, że źle nie jest, niektóre auta wyglądają jak z GT HD a nie jak poziom z PSP... Jest nawet spoko, w ruchu wręcz wygląda to nawet ładnie... Jedynie żal tych cockpitów... Bo jest to moja ulubiona kamera w grze... :/

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6652 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:26:24 pm »
Ja już nie rozumiem o co tutaj chodzi. Skoro Muscle Car'y są autami standard to jakim cudem tutaj widać środek fury?
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To jest nowy Dodge Challenger SRT8, który akurat jest autem premium.

http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d13413p1.html


Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6653 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:29:14 pm »
To też jest warte uwagi:

Premium Cars: Switching of high / low beams enabled
Standard Cars: Lights only

 8)

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6654 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:42:54 pm »
Cytuj
Nie rozumiem tez Waszego narzekania. Jak mozna wolec 300 samochodow niz 1000. Wybor jest zawsze lepszy od braku wyboru. Przeciez nikt nie zabiera premium cars, po prostu dostajemy dodatkowo standard cars,
wolalbym gdyby zrobili te 150-200 dodatkowych samochodow premium niz 800 zrobionych na poziomie ps2

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6655 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:47:42 pm »
Z całkowitym osądem musimy poczekać do Listopada, okres GOLD pewnie będzie w październiku, bo wiadomo że grę trzeba jeszcze wytłoczyć na płycie. ;) Być może podkręcą jeszcze graficznie te Standard Cars(poziom GT HD był by ok). Na GT Planet jest koleś który mówi że on sam może podjąć się tego zadania, jak PD nie daję rady i generalnie mówi że gdyby dziennie 5 osób siadło by do tej roboty, to do października zdołali by usprawnić znacznie 300 samochodów. ;) hehe

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6656 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:55:42 pm »
Standard cars nie beda wygladac gorzej niz te z intra PSP

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6657 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:59:07 pm »
niech chociaż dadzą przezroczyste szyby :evil:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6658 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:01:23 pm »
niech chociaż dadzą przezroczyste szyby :evil:

SĄ PRZEZROCZYSTE! Czytasz i oglądasz wszystko, co się tutaj wrzuca?

http://cdn2.gran-turismo.com/jp/common/data2/movie/20100616_e3/gt5_standardcars.wmv

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6659 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:07:42 pm »
Standard cars nie beda wygladac gorzej niz te z intra PSP


Tak jak mówiłem, obejżenie filmiku ze Standart Cars w HD bardzo uspokaja, bo i nawet z tymi autami wygląda to bardzo ładnie :) Modele muszą być dopieszczone, nie ma mowy o 100% konwersji z GT4, gdyż mimo wszystko zniszczenia w nich muszą być zaimplementowane, a jak wiadomo wgniecenia itp są :)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6660 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:08:52 pm »
Wlasnie nie wiadomo czy deformacja bedzie w Standard Cars, roznie na roznych serwisach o tym pisza.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6661 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:13:21 pm »
Wlasnie nie wiadomo czy deformacja bedzie w Standard Cars, roznie na roznych serwisach o tym pisza.

No oficjalnej Gran Turismo jest wspomniane o wgnieceniach więc ;) ...

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6662 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:13:44 pm »
Z całkowitym osądem musimy poczekać do Listopada, okres GOLD pewnie będzie w październiku, bo wiadomo że grę trzeba jeszcze wytłoczyć na płycie. ;) Być może podkręcą jeszcze graficznie te Standard Cars(poziom GT HD był by ok). Na GT Planet jest koleś który mówi że on sam może podjąć się tego zadania, jak PD nie daję rady i generalnie mówi że gdyby dziennie 5 osób siadło by do tej roboty, to do października zdołali by usprawnić znacznie 300 samochodów. ;) hehe

Ludzie o czym wy gadacie ??? Niewierze w to co czytam,jak możecie godzić się z takim robieniem w klientów w bambuko,miało być ok 1000 samochodów w grze tak,więc jak można robić i sprzedawać gre gdzie jest ok.200 samochodów ładnych a reszta spier... na maxa,to jest to tysiąc samochodów,ludzie zgadzacie się na to bo musicie tak jak ja,bo nie mamy wyjścia,więc według mnie jest to jawne walenie w konia z klientem.pozdro all

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6663 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:13:52 pm »
Bierzemy pod uwagę oficjalny wpis:

The Risk of Breaking Something adds to the Tension: Machine Damage on 3 Levels

"Gran Turismo has again come one step closer to reality.

In this edition, one of the long time issues as a driving simulator- Machine Damage has been introduced.

Not only does the looks of a car change when damaged, how damage is received, and its resulting effect, is closely replicated through a physics simulation. By doing so, the game succeeds in producing that real-life added tension and challenge. *

Damage is expressed mainly on three levels, and there are some differences between the Premium and Standard cars.

Physics-Affecting Damage
This is damage in which the physics simulation is affected by alignment deviations, etc. This is damage that affects controllability, meaning that the car may not drive straight, or it might become unstable in corners, depending on the amount of damage. Affects all cars.

Dirt, Scratches, and Dents
This is damage that can be visually seen, and involves the body becoming dirty, scratches and dents. This will affects all cars.

Separation (dislocation) of Body Panels
This is damage in which body panels are dislocated from their original positions, or deform. This will affects only Premium Cars.

                                                            Premium Cars                   Standard Cars
Physics-Affecting Damage                            ma                                   ma
Dirt, Scratches, and Dents                            ma                                   ma
Separation (dislocation) of Body Panels            ma                                   nie ma
"

http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d13413p4.html

« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 14:19:53 pm wysłana przez Unlimited »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6664 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:18:11 pm »
Z całkowitym osądem musimy poczekać do Listopada, okres GOLD pewnie będzie w październiku, bo wiadomo że grę trzeba jeszcze wytłoczyć na płycie. ;) Być może podkręcą jeszcze graficznie te Standard Cars(poziom GT HD był by ok). Na GT Planet jest koleś który mówi że on sam może podjąć się tego zadania, jak PD nie daję rady i generalnie mówi że gdyby dziennie 5 osób siadło by do tej roboty, to do października zdołali by usprawnić znacznie 300 samochodów. ;) hehe

Ludzie o czym wy gadacie ??? Niewierze w to co czytam,jak możecie godzić się z takim robieniem w klientów w bambuko,miało być ok 1000 samochodów w grze tak,więc jak można robić i sprzedawać gre gdzie jest ok.200 samochodów ładnych a reszta spier... na maxa,to jest to tysiąc samochodów,ludzie zgadzacie się na to bo musicie tak jak ja,bo nie mamy wyjścia,więc według mnie jest to jawne walenie w konia z klientem.pozdro all
Przeczytaj to co napisałeś.
Weź rozbieg w kierunku ściany z głową skierowaną do przodu.
Nie zatrzymuj się do momentu odczucia kontaktu z przeszkodą.
Przeczytaj jeszcze raz swój post i zastanów się kto Ci każe kupować Gt5...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6665 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:20:13 pm »
@ MR ART

Czujemy się tak trochę, dla mnie od początku wydawało się nie możliwe do zrobienia, zobaczmy jak one będą wyglądać w pełnej wersji gry. Wolał bym by seria w tym elemencie rozwijała się jak do tej pory czyli np. w Gt3 było 300 wozów w Gt4 było 500 czy 700 jak dobrze pamiętam. I tak tez powinno być w Gt5 czyli 300 Premium wozów, a w Gt6 zwiększamy ich ilość. Tak nie jest, teraz spokojnie czekamy na rozwój wydarzeń, myślę że tych Premium będzie około 250 więc wporzo, a te Standard zobaczymy czy  wypięknieją. 8)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 14:22:39 pm wysłana przez Unlimited »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6666 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:24:00 pm »
Wlasnie nie wiadomo czy deformacja bedzie w Standard Cars, roznie na roznych serwisach o tym pisza.

No oficjalnej Gran Turismo jest wspomniane o wgnieceniach więc ;) ...
http://us.gran-turismo.com/us/news/d5247p4.html
Tu jest napisane Physics-Affecting Damage, czyli uszkodzenia mechaniczne, a deformacja nalezy do kategorii Separation (dislocation) of Body Panels wedlug opisu, wiec prawie na pewno nie bedzie deformacji w standard cars.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6667 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:37:42 pm »
Z całkowitym osądem musimy poczekać do Listopada, okres GOLD pewnie będzie w październiku, bo wiadomo że grę trzeba jeszcze wytłoczyć na płycie. ;) Być może podkręcą jeszcze graficznie te Standard Cars(poziom GT HD był by ok). Na GT Planet jest koleś który mówi że on sam może podjąć się tego zadania, jak PD nie daję rady i generalnie mówi że gdyby dziennie 5 osób siadło by do tej roboty, to do października zdołali by usprawnić znacznie 300 samochodów. ;) hehe

Ludzie o czym wy gadacie ??? Niewierze w to co czytam,jak możecie godzić się z takim robieniem w klientów w bambuko,miało być ok 1000 samochodów w grze tak,więc jak można robić i sprzedawać gre gdzie jest ok.200 samochodów ładnych a reszta spier... na maxa,to jest to tysiąc samochodów,ludzie zgadzacie się na to bo musicie tak jak ja,bo nie mamy wyjścia,więc według mnie jest to jawne walenie w konia z klientem.pozdro all
Przeczytaj to co napisałeś.
Weź rozbieg w kierunku ściany z głową skierowaną do przodu.
Nie zatrzymuj się do momentu odczucia kontaktu z przeszkodą.
Przeczytaj jeszcze raz swój post i zastanów się kto Ci każe kupować Gt5...

Wez ty sobie poczytaj co napisałem i sam wez rozped i jebnij sie w łeb!!!Nic nie pisałem o kupnie gry tylko o tym że czuje się nabity w butelke,bo co innego pisali i mówili  co innego teraz pokazują,wiskaja nam teraz to co im wyszło z tej gry a nie to co obiecywali,ja tez czekam na ta gre,nawet kiere kupiłem tylko po to żeby pykać w GT5 z usmiechem na twarzy ale teraz mi ten usmiech szybko znika.


Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6668 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:39:42 pm »
Wlasnie nie wiadomo czy deformacja bedzie w Standard Cars, roznie na roznych serwisach o tym pisza.

No oficjalnej Gran Turismo jest wspomniane o wgnieceniach więc ;) ...
http://us.gran-turismo.com/us/news/d5247p4.html
Tu jest napisane Physics-Affecting Damage, czyli uszkodzenia mechaniczne, a deformacja nalezy do kategorii Separation (dislocation) of Body Panels wedlug opisu, wiec prawie na pewno nie bedzie deformacji w standard cars.

KKRT, przeczytaj dokładniej: "Dirt, Scratches, and Dents" <= Tam napisane jest, że Standart Cars to obejmuje... Dents to po angielsku "wgniecenia" :)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6669 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:42:25 pm »
Nic nie pisałem o kupnie gry tylko o tym że czuje się nabity w butelke,bo co innego pisali i mówili  co innego teraz pokazują,wiskaja nam teraz to co im wyszło z tej gry a nie to co obiecywali,ja tez czekam na ta gre,nawet kiere kupiłem tylko po to żeby pykać w GT5 z usmiechem na twarzy ale teraz mi ten usmiech szybko znika.



Czujesz się nabity w butelkę? Zagłosuj portfelem i nie kupuj tego crapa!
To nie PD wciska kit Tobie, tylko Ty wciskasz nam, że PD coś obiecało.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6670 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:44:57 pm »
:lol: Jeśli zależy Ci tylko na grafice to zawsze zostają  inne gry  :D Np dirt2 dx11  :lol:


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6671 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:47:14 pm »
KKRT, przeczytaj dokładniej: "Dirt, Scratches, and Dents" <= Tam napisane jest, że Standart Cars to obejmuje... Dents to po angielsku "wgniecenia" :)

Fakt, moj fail :) Bardzo dobrze w takim razie, ze beda.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6672 dnia: Czerwca 18, 2010, 15:03:27 pm »
Nic nie pisałem o kupnie gry tylko o tym że czuje się nabity w butelke,bo co innego pisali i mówili  co innego teraz pokazują,wiskaja nam teraz to co im wyszło z tej gry a nie to co obiecywali,ja tez czekam na ta gre,nawet kiere kupiłem tylko po to żeby pykać w GT5 z usmiechem na twarzy ale teraz mi ten usmiech szybko znika.



Czujesz się nabity w butelkę? Zagłosuj portfelem i nie kupuj tego crapa!
To nie PD wciska kit Tobie, tylko Ty wciskasz nam, że PD coś obiecało.

Akurat to w połowie zgadzam się z MR ART'em, Polyphony obiecywało widok z kokpitu w każdym samochodzie, możesz przejrzeć wcześniejsze wywiady A-N. Teraz jak widać nie do końca im to wyszło, reszta ficzerów obiecanych jest, natomiast ten jeden został wykonany połowicznie. Wg. mnie niefortunne w tej całej sytuacji jest to że porwali się z motyką na słońce w kwestii ilości samochodów. Mogli tu zachować umiar i nikt nie czuł by się oszukany. A grę i tak każdy kupi, choćby tylko dla spełnionych ficzerów czy grafiki(wykonanie Premium Cars). Ja ją na pewno kupię, bo dla mnie standard cars to forma ciekawostki i nie pozwolę by jedna niedoróbka gry przysłoniła mi jej resztę zalet. ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 15:06:18 pm wysłana przez Unlimited »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6673 dnia: Czerwca 18, 2010, 15:04:28 pm »


Było?

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6674 dnia: Czerwca 18, 2010, 15:05:06 pm »
Dobra,szkoda gadki,zobaczymy co z tego wyjdzie,wtedy bedziemy dyskutować co miało być a co dostaniemy w finale.
Peace and pozdro all  :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6675 dnia: Czerwca 18, 2010, 15:14:20 pm »
Wow, nie widzialem tego wczesniejszej, zobaczcie co na dymie widac :)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6676 dnia: Czerwca 18, 2010, 15:15:41 pm »
Akurat to w połowie zgadzam się z MR ART'em, Polyphony obiecywało widok z kokpitu w każdym samochodzie, możesz przejrzeć wcześniejsze wywiady A-N.

Cockpit view chyba będzie w każdym samochodzie - w standard cars podobny do tego z PSP.


adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6677 dnia: Czerwca 18, 2010, 15:21:23 pm »



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6678 dnia: Czerwca 18, 2010, 15:35:10 pm »


Było?

Było. Iras dawał nawet dwa razy. :P

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6679 dnia: Czerwca 18, 2010, 16:46:39 pm »
Dla mnie to jedna wielka kpina. Tylko 200 aut ładnie wykonanych z kamerą z kabiny? Kpina! 6 lat pracy i tylko tyle!? To jest trochę ponad 2 auta na miesiąc developingu!

Ja pitole. Zamiast bawić się w super dokładne modelowanie wnętrz aut premium, pasów, zapięć pasów, wszelakich kabelków, podwozia, wszystkich śrubek, silników, kierowców, głupich napisów na obręczy światła, które widać tylko po zoomie 600%, dodatkowo, zamiast męczyć się i przerabiać te 800 aut na wersje hi-res z modelowaniem zniszczeń, z załatwianiem licencji na auta i reklamy na nich się znajdujące - wystarczyło by poświęcić ten czas na zrobienie 400-500 aut na poziomie GT5:P. Mi z wnętrza pojazdu wystarczy deska rozdzielcza, już jak wyglądają pedały, czy tylne siedzenia mnie nie interesuje.

Mam nadzieję, ze przynajmniej tuning wizualny będzie bardzo rozbudowany. Jak juz jestem przy tym, to warto przypomnieć co Kaz kiedyś mówił, że KAŻDE auto będzie można poddać tuningowi wizualnemu.

Z autami to kpina. Teraz tylko mam nadzieję, że z trasami, nie okaże się, ze ta liczba 20 oznacza tylko 20 różnych torów, a nie 20 krajów. Inaczej to będzie całkowita kpina.

Konkurencja do czasu wyjścia GT5 zrobi 2 części i prawdopodobnie połowę kolejnej. Rok po GT5 wyjdzie Forza 4 i będzie miała 600 aut ładnie wymodelowanymi, z wnętrzami, z tuningiem, zniszczeniami, zapewne 30-35 różnych torów, prawdopodobne, że i zmienne warunki pogodowe i pory dnia.