Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1278088 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12920 dnia: Lutego 25, 2011, 11:18:41 am »
A PD w przeciwieństwie do innych firm nie olali sprawy, tylko latają grę ile wlezie...

... i chwała im za to. Tylko postaw się w sytuacji gracza, który nie posiada dostępu do internetu, a wierz mi, że w Polsce jest jeszcze wiele takich osób. Ktoś płaci taka sama cenę za grę, a musi użerać się z błędami.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12921 dnia: Lutego 25, 2011, 11:28:59 am »
Jeśli ktoś nie posiada internetu to go walą te wasze pseudo błędy bo nawet ich nie widzi i jest zachwycony tym jaka to ma zajebistą grę.  :lol: Nie spinajcie pośladów :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12922 dnia: Lutego 25, 2011, 11:29:11 am »
PD rozbudowuje grę łatkami, które inne firmy nazywają DLC i każą sobie za nie płacić.

Nie. PD łata bubla, którego przedwcześnie wypuścili na rynek.

To ja bym sobie życzył żeby każdy wyścig był takim bublem. 8) 8) 8)

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12923 dnia: Lutego 25, 2011, 11:36:58 am »
To ja bym sobie życzył żeby każdy wyścig był takim bublem. Cool Cool Cool

Hah, dokładnie, najlepsza ścigałka na konsolach i jeszcze marudzą:P.
PS: Boban zrób miejsce na liście, brakuje mi łepków do pełnego wyścigu zdalnego ;).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12924 dnia: Lutego 25, 2011, 11:40:47 am »
Oki, jak wrócę do domu to zrobię miejsce. Podaj PSN ID.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 990
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12925 dnia: Lutego 25, 2011, 11:44:15 am »
Fuuck, mój kierowca zarobił mi już ...
Cytuj
Nagroda           Cr. 333 930
Ciekaw jestem czy nie ma w grze jakichś limitów co do tych wygranych z b-spec...
 :grin:


A tymczasem, do gry może zawitać tryb C-spec!
http://n4g.com/news/707514/speculation-rumor-gt5-c-spec

I może przypominać coś pokazanego tutaj (4:30)





Tak w ogole to ciekawy obrazek - Londyn bez wątpienia z GT, modele nie wiem skąd, ale... Premium? :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 11:48:36 am wysłana przez andryush »

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12926 dnia: Lutego 25, 2011, 11:50:10 am »
Oki, jak wrócę do domu to zrobię miejsce. Podaj PSN ID.
PW.

Fuuck, mój kierowca zarobił mi już ...
Cytuj
Nagroda           Cr. 333 930
Ciekaw jestem czy nie ma w grze jakichś limitów co do tych wygranych z b-spec...
 Very Happy

I nadal zarabia :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 990
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12927 dnia: Lutego 25, 2011, 11:52:00 am »
 :grin: Dzięki wielkie)))
Ale chyba nie mam Ciebie na liście znajomych? Da się brać do wyścigu kierowców ludzi spoza listy?

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12928 dnia: Lutego 25, 2011, 11:55:02 am »
PD rozbudowuje grę łatkami, które inne firmy nazywają DLC i każą sobie za nie płacić.

Nie. PD łata bubla, którego przedwcześnie wypuścili na rynek.

To ja bym sobie życzył żeby każdy wyścig był takim bublem. 8) 8) 8)

Nie miałem na myśli, że GT5 jest niegrywalnym bublem lub coś w ten deseń, tylko wydaje mi się, że przez tak długi czas który mieli na developing tej gry, większość tych błędów nie powinna mieć miejsca. Jak komuś nie przeszkadzają uszkodzone save'y, rozpaćkane cienie, wolno wczytujące się menu i jeszcze kilka innych mniej lub bardziej istotnych "kwiatków", to bardzo mu zazdroszczę. Kiedyś gra która miała trafić do tłoczni przechodziła kontrolę jakości... dziś już chyba nie przywiązuje się do tego takiej wagi, a szkoda.

nightrunner

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-01-2008
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12929 dnia: Lutego 25, 2011, 12:05:57 pm »
Ale to co mówisz można powiedzieć o 90% teraz wychodzących gier. O to uczepić się można praktycznie każdej gry - nie tylko gt5. Trend wydawania patchy tak wszedł developerom w krew, że na premierę nie mają pełnego ciśnienia na pełne dopracowywanie. Czas developingu nie ma absolutnie nic do tego - to, że sobie narobiłeś smaka na nie wiadomo co to już Twój problem - ja oceniam to co zaoferowali nam na płytce i możesz się ze mną zgadzać bądź nie, ale uważam, że to co zaoferowało gt5 na premierę (z tymi wszytskimi bublami :) ) już wtedy odstawiło konkurencję. Wydane patche tylko pogłębiają tą przewagę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 12:10:05 pm wysłana przez nightrunner »
A Hard Days Knight

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12930 dnia: Lutego 25, 2011, 12:09:25 pm »
:grin: Dzięki wielkie)))
Ale chyba nie mam Ciebie na liście znajomych? Da się brać do wyścigu kierowców ludzi spoza listy?

Masz mnie na liście tyle że pod innym nickiem niż na forum. Spoza listy raczej się nie da brać niestety.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12931 dnia: Lutego 25, 2011, 12:18:34 pm »
Fuuck, mój kierowca zarobił mi już ...
Cytuj
Nagroda           Cr. 333 930
Ciekaw jestem czy nie ma w grze jakichś limitów co do tych wygranych z b-spec...
 :grin:


A tymczasem, do gry może zawitać tryb C-spec!
http://n4g.com/news/707514/speculation-rumor-gt5-c-spec

I może przypominać coś pokazanego tutaj (4:30)





Tak w ogole to ciekawy obrazek - Londyn bez wątpienia z GT, modele nie wiem skąd, ale... Premium? :D

Ten C-Spec to na razie bliżej nie określone, chyba luźno rzucony pomysł. Co do materiału wideo -  Londyn nie jest z GT5, samochody też nie - to tech demo, które miało być kolejnym The Getaway, ale zostało skasowane. Ktoś błędnie połączył dwie rzeczy w całość i wyszła plotka.

Kredyty u Twojego kierowcy wciąż pewnie rosną...
Co ciekawe, ciężko wyłapać jaki system stoi za wysokością przyznawanej kasy i doświadczenia. Czasami więcej otrzymujemy będąc na mecie w połowie czy pod koniec stawki niż za wygraną, czasami jest odwrotnie. Podejrzewam, że liczy się samochód i pozycja startowa, stąd tak a nie inaczej. Poza tym zauważyłem, że więcej kasy jest za dłuższe wyścigi, ale to nie oznacza, że są one bardziej opłacalne (w sensie ilości kredytów/minutę jazdy).
Jeśli chodzi o limit na kierowcę, to widziałem już takich powyżej 1 000 000. Nie wiem jak się to ma do globalnego limitu 20 000 000 - czy kwota dla każdego kierowcy sumuje się do kwoty z "Życie GT" czy nie ale podejrzewam, że tak. Czyli, mając już 20 mln na koncie, wygrane w Zdalnych wyścigach nie dodają już kasy na konto kierowcy B-Spec.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12932 dnia: Lutego 25, 2011, 12:20:28 pm »
Tego to już kompletnie nie potrafię zrozumieć. Po co free-roam w GT5? o_0

nightrunner

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-01-2008
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12933 dnia: Lutego 25, 2011, 12:33:36 pm »
Czemu od razu z góry zakładać: "a po co mi to"...

Zapewne będzie to jakiś mało znaczący smaczek dla fanów motoryzacji i nic więcej, ale pamiętajmy, że GT ma sporo takich smaczków, które łącznie tworzą świetny, jedyny w swoim rodzaju klimat gry, więc skoro chcą dodać jakąś nową popierdółkę to proszę bardzo, byleby nic nie spieprzyli tego co już jest :)
A Hard Days Knight

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12934 dnia: Lutego 25, 2011, 12:34:11 pm »
Ale to co mówisz można powiedzieć o 90% teraz wychodzących gier. O to uczepić się można praktycznie każdej gry - nie tylko gt5. Trend wydawania patchy tak wszedł developerom w krew, że na premierę nie mają pełnego ciśnienia na pełne dopracowywanie. Czas developingu nie ma absolutnie nic do tego - to, że sobie narobiłeś smaka na nie wiadomo co to już Twój problem - ja oceniam to co zaoferowali nam na płytce i możesz się ze mną zgadzać bądź nie, ale uważam, że to co zaoferowało gt5 na premierę (z tymi wszytskimi bublami :) ) już wtedy odstawiło konkurencję. Wydane patche tylko pogłębiają tą przewagę.

Oczywiście zgadzam się z tym co napisałeś. GT5 uważam za najlepsze wyścigi na konsolach w historii, ale jednak fajnie by było dostać na premierę takie GT5 jakie jest w tej chwili, prawda ? Seria Gran Turismo od zawsze kojarzyła mi się z produktem dopracowanym do granic możliwości, i tego samego oczekiwałem po piątej odsłonie. Zresztą, cały ten galimatias z bugami mnie nie dotyczy, bo jak po raz pierwszy odpalę sobie swoją kopie GT5, to będzie to już (mam nadzieję) gra ukończona w 100%  ;)

nightrunner

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-01-2008
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12935 dnia: Lutego 25, 2011, 12:41:51 pm »
Ale to co mówisz można powiedzieć o 90% teraz wychodzących gier. O to uczepić się można praktycznie każdej gry - nie tylko gt5. Trend wydawania patchy tak wszedł developerom w krew, że na premierę nie mają pełnego ciśnienia na pełne dopracowywanie. Czas developingu nie ma absolutnie nic do tego - to, że sobie narobiłeś smaka na nie wiadomo co to już Twój problem - ja oceniam to co zaoferowali nam na płytce i możesz się ze mną zgadzać bądź nie, ale uważam, że to co zaoferowało gt5 na premierę (z tymi wszytskimi bublami :) ) już wtedy odstawiło konkurencję. Wydane patche tylko pogłębiają tą przewagę.

Oczywiście zgadzam się z tym co napisałeś. GT5 uważam za najlepsze wyścigi na konsolach w historii, ale jednak fajnie by było dostać na premierę takie GT5 jakie jest w tej chwili, prawda ? Seria Gran Turismo od zawsze kojarzyła mi się z produktem dopracowanym do granic możliwości, i tego samego oczekiwałem po piątej odsłonie. Zresztą, cały ten galimatias z bugami mnie nie dotyczy, bo jak po raz pierwszy odpalę sobie swoją kopie GT5, to będzie to już (mam nadzieję) gra ukończona w 100%  ;)

Ależ owszem bardzo fajnie byłoby dostać produkt lepszy niż gorszy! :) Niestety z produktem dopracowanym do granic mozliwości możemy się pożegnać - chociażby oprawa graficzna - zawsze w serii była wyznacznikiem trendów w branży, teraz jest zlepkiem next-gena (i to bardziej ps4 niż ps3) z past-genem (swoją drogą jeśli będziesz chciał zauważać tylko złe aspekty to GT nie specjalnie będzie Ci to utrudniało; dla mnie te dobre zdecydowanie górują nad tymi złymi).

Myślę, że nie ma co teraz narzekać na to czego nie było na premierę a być powinno bo to nic nie zmieni. Cieszmy się, że Polyphony Digital  slucha graczy i wprowadza, trafne jak dotąd, zmiany w swojej grze.
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 12:52:41 pm wysłana przez nightrunner »
A Hard Days Knight

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12936 dnia: Lutego 25, 2011, 13:09:40 pm »
Tego to już kompletnie nie potrafię zrozumieć. Po co free-roam w GT5? o_0

Od free-roam wolałbym, aby Kaz udostępnił więcej "dróg" od A do B na przykład Stelvio Pass, albo trasa rajdu Monaco... Takich, gdzie sama jazda sportowym samochodem będzie czystą radością :)

BTW. Co do free-roam nie chciałbyś BoBaN zobaczyć, czegoś podobnego do Test Drive Unlimited, ale z modelem jazdy, i klimatem Gran Turismo? :D Bo dla mnie to by było spełnienie marzeń... :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 13:11:37 pm wysłana przez Mrocz »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12937 dnia: Lutego 25, 2011, 13:09:59 pm »
PD z myślą o graczach, ma przywrócić chwilowo możliwość przekazywania znajomym samochodów wartych >1 000 000 kr - żeby odzyskać wypożyczone samochody i nie stracić ich bezpowrotnie (nie wszyscy przecież tylko duplikowali, byli tacy, którzy najzwyczajniej w świecie pożyczyli znajomemu np. F1 do sezonówek). Po tym limit będzie już pernamenty, jak myślę.
To chyba ostatni moment, żeby ściągnąc od znajomków pożyczone samochody trybie natychmiastowym. A jak są im nadal potrzebne - udostępnić je online.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12938 dnia: Lutego 25, 2011, 13:42:20 pm »
Jak to jest z tym udostępnianiem online? W momencie kiedy ktoś używa mojego auta, to ja nie mogę nic jechać? Jak to dokładnie działa?

@Mrocz
Powiem Ci, że może to byłby fajny bajer, ale ja osobiście wolę tory. Nic mnie tak nie jara jak auta mknące po torach. Rajdy też tutaj nie mają podskoku. Pewnie, że miło byłoby pojeździć po jakiejś wyspie lub miastach, ale traktowałbym to jako ciekawostkę. Osobiście najbardziej czekam teraz na paczkę z trasami i ewentualnie nowymi modelami premium. Gdyby w GT5 było Macau, SPA, Sugo i tory oryginalne z poprzednich odsłon GT, to ja bym był w siódmym niebie. Niech w PD w końcu ktoś wpadnie na pomysł zrobienia z GT5 platformy do sim racingu (coś na wór iRacing). Nie byłoby już GT6, GT7 itd. tylko mielibyśmy po prostu Gran Turismo i kolejne patche usprawniające grę, DLC dodające nowe tory i auta. Ciekawe czy jest to możliwe do zrealizowania na konsolach.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12939 dnia: Lutego 25, 2011, 13:50:31 pm »
Niech w PD w końcu ktoś wpadnie na pomysł zrobienia z GT5 platformy do sim racingu (coś na wór iRacing). Nie byłoby już GT6, GT7 itd. tylko mielibyśmy po prostu Gran Turismo i kolejne patche usprawniające grę, DLC dodające nowe tory i auta. Ciekawe czy jest to możliwe do zrealizowania na konsolach.

O tak! Na to też bym się pisał... W GT 5 nie brakuje nic po za nowymi trasami, samochodami i licencjami ( Formuła 1, FIA GT1, FIA GT3, więcej modeli LeMans, WTCC, DTM... ) bo po za NASCAR i JGTC, to praktycznie nie ma tu sensownie oddanych sportów motorowych... Nawet WRC nie jest takie jakie powinno być...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12940 dnia: Lutego 25, 2011, 13:54:41 pm »
WRC mogliby sobie darować, bo w GT5 wyszła z tego parodia.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12941 dnia: Lutego 25, 2011, 13:54:47 pm »
Jak to jest z tym udostępnianiem online? W momencie kiedy ktoś używa mojego auta, to ja nie mogę nic jechać? Jak to dokładnie działa?
Nie wiem, nigdy nie korzystałem. Wiem tylko, że pożyczonym od kogoś samochodem nie pojedziesz online.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12942 dnia: Lutego 25, 2011, 15:33:57 pm »
Niech w PD w końcu ktoś wpadnie na pomysł zrobienia z GT5 platformy do sim racingu (coś na wór iRacing). Nie byłoby już GT6, GT7 itd. tylko mielibyśmy po prostu Gran Turismo i kolejne patche usprawniające grę, DLC dodające nowe tory i auta. Ciekawe czy jest to możliwe do zrealizowania na konsolach.

O tak! Na to też bym się pisał... W GT 5 nie brakuje nic po za nowymi trasami, samochodami i licencjami ( Formuła 1, FIA GT1, FIA GT3, więcej modeli LeMans, WTCC, DTM... ) bo po za NASCAR i JGTC, to praktycznie nie ma tu sensownie oddanych sportów motorowych... Nawet WRC nie jest takie jakie powinno być...

Panowie, jak macie fajny pomysł to napiszcie go na forum GT PLANET, tam jest szansa że zostanie przeczytany przez kogoś z PD, albo kogoś z portalu kto ma dojścia do kogoś z PD. A pomysł macie na prawdę świetny. 8)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12943 dnia: Lutego 25, 2011, 16:10:39 pm »
Niech w PD w końcu ktoś wpadnie na pomysł zrobienia z GT5 platformy do sim racingu (coś na wór iRacing). Nie byłoby już GT6, GT7 itd. tylko mielibyśmy po prostu Gran Turismo i kolejne patche usprawniające grę, DLC dodające nowe tory i auta. Ciekawe czy jest to możliwe do zrealizowania na konsolach.

O tak! Na to też bym się pisał... W GT 5 nie brakuje nic po za nowymi trasami, samochodami i licencjami ( Formuła 1, FIA GT1, FIA GT3, więcej modeli LeMans, WTCC, DTM... ) bo po za NASCAR i JGTC, to praktycznie nie ma tu sensownie oddanych sportów motorowych... Nawet WRC nie jest takie jakie powinno być...
NASCAR i JGTC też nie są sensownie oddane, dla mnie to zmarnowana licencja.... a tak mi się marzyło rozgrywanie mistrzostw serii GT300 i GT500, a nie raptem trzech wyścigów GT500 w karierze i jednego w wyzwaniach sezonowych...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12944 dnia: Lutego 25, 2011, 16:13:58 pm »
Paweł niedawno zakończył się fajny turniej online SuperGT. Trwał około 2 tygodnie, były kwalifikacje i wyścigi. Ja w singlu nie liczę na zbyt wiele, bo AI nigdy nie będzie stało na takim poziomie jak żywy przeciwnik.

Wiadomość scalona: Lutego 25, 2011, 16:16:05 pm
http://issuu.com/schwadegan/docs/gtlife_14-02-2011
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 16:16:05 pm wysłana przez BoBaN »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12945 dnia: Lutego 25, 2011, 16:46:00 pm »
Paweł niedawno zakończył się fajny turniej online SuperGT. Trwał około 2 tygodnie, były kwalifikacje i wyścigi. Ja w singlu nie liczę na zbyt wiele, bo AI nigdy nie będzie stało na takim poziomie jak żywy przeciwnik.
wszystko fajnie ale online to inna bajka - w turniejach dwutygodniowych nie mam po prostu możliwości uczestniczyć. dlatego oczekuję porządnego single w którego mogę pykać kiedy tylko mam czas i ochotę...
poza tym w FGT jakoś można było tak zbalansować grę że wygrana wymagała na prawdę sporo - wiadomo że AI nie było najwyższych lotów ale jechało takim tempem że nie było miejsca na błędy. GT500 zresztą też było wyzwaniem - oczywiście jak auta nie dopakowałeś ponad wymianę oleju, bo można było z GT500 zrobić 750 konną bestię która na oponach wyścigowych miękkich nie dawała szans przeciwnikom... dlatego dla mnie PD zmarnowało licencję kompletnie ignorując potencjał jaki tkwił w tych wyścigach - bo wystarczyło wprowadzić limity (500 koni i opony), i zrobić z tego porządny cykl kilkunastu rund na zasadach wyścigów JGT, osobno dla GT300 i GT500 itp. bo sorry ale trzy wyścigi na krzyż wrzucone na odwal się mnie nie satysfakcjonują... tym bardziej że jak pisałem - FGT i GT500 bez dopałek udowadniają, że jak leniwe PD ma lepsze popołudnie to i potrafi porządnie wyścig zorganizować...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12946 dnia: Lutego 25, 2011, 17:07:09 pm »
WRC mogliby sobie darować, bo w GT5 wyszła z tego parodia.
Dla mnie bardzo przyjemni sie jeździ po szutrze w GT5. Zawsze jakieś urozmaicenie. Bardzo się cieszę, że dodali ten element w GT5.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12947 dnia: Lutego 25, 2011, 17:45:49 pm »
Jeździ się przyjemnie (FF daje radę), ale to nie ma nic wspólnego z rajdami.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12948 dnia: Lutego 25, 2011, 18:20:10 pm »
powiedzcie mi jak mogę grać w B-Spec przez przeglądarkę bo po prostu gubię się i nie jestem w stanie tego znaleźć...

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12949 dnia: Lutego 25, 2011, 18:24:25 pm »
Zrobiłem dziś w ciągu dnia 40 zdalnych wyścigów, trochę kaski powinno Wam wpaść. Starałem się każdemu po równo wyścigów robić.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12950 dnia: Lutego 25, 2011, 18:49:13 pm »
Zrobiłem dziś w ciągu dnia 40 zdalnych wyścigów, trochę kaski powinno Wam wpaść. Starałem się każdemu po równo wyścigów robić.

Właśnie widziałem, jak nabijasz moich kierowców :D

Dzięki tobie w moim garażu wylądowała nowiutka F430 Scuderia :D Wielkie dzięki :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12951 dnia: Lutego 25, 2011, 19:29:27 pm »
Jeździ się przyjemnie (FF daje radę), ale to nie ma nic wspólnego z rajdami.

Pośmigałeś już w RBR ? :P

Ps. Polecam gazetkę do poczytania, sporo fajnych artykułów.

http://www.gtplanet.net/gtlife-user-contributed-gran-turismo-fan-magazine/
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 19:37:02 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12952 dnia: Lutego 25, 2011, 19:56:17 pm »
Śmigałem w RBR, ale miałem jakieś problemy z FF. Na początku wcale nie działał, a potem raz działał, a raz nie (tylko w tej grze tak miałem). No cóż, gra to pure sim i trzeba by trochę nad nią posiedzieć. Natomiast w rajdach kiedy FF śmigało jak należy, wrażenia były świetne.

Wiadomość scalona: Lutego 25, 2011, 20:27:37 pm
Od czasu pojawienia się patch'a 1.06 wywala mi ten sam błąd co w GT5:P na początku gry. Złe ustawienie daty i czasu. Wam też?
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 20:27:37 pm wysłana przez BoBaN »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12953 dnia: Lutego 25, 2011, 20:44:48 pm »
Śmigałem w RBR, ale miałem jakieś problemy z FF. Na początku wcale nie działał, a potem raz działał, a raz nie (tylko w tej grze tak miałem). No cóż, gra to pure sim i trzeba by trochę nad nią posiedzieć. Natomiast w rajdach kiedy FF śmigało jak należy, wrażenia były świetne.

Wiadomość scalona: Lutego 25, 2011, 20:27:37 pm
Od czasu pojawienia się patch'a 1.06 wywala mi ten sam błąd co w GT5:P na początku gry. Złe ustawienie daty i czasu. Wam też?

Ja mam ten sam błąd,a ostatnio przez cały dzień nie mogłem uruchomic GT5 i endurance finał nie pojechałem bo mi konsolke zawieszała.WTF??? :evil:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12954 dnia: Lutego 25, 2011, 21:04:43 pm »
Śmigałem w RBR, ale miałem jakieś problemy z FF. Na początku wcale nie działał, a potem raz działał, a raz nie (tylko w tej grze tak miałem). No cóż, gra to pure sim i trzeba by trochę nad nią posiedzieć. Natomiast w rajdach kiedy FF śmigało jak należy, wrażenia były świetne.

Wiadomość scalona: Lutego 25, 2011, 20:27:37 pm
Od czasu pojawienia się patch'a 1.06 wywala mi ten sam błąd co w GT5:P na początku gry. Złe ustawienie daty i czasu. Wam też?

Przejechałeś OS na max. zniszczeniach za pierwszym razem ;)

Ps. Pewnie musi być jakaś łatka do tej gry żeby FF zawsze działał.

Tu pewnie na forum coś piszę: http://www.e-rajdy.pl/

Ps. Ja takich błędów z GT5 jak Wy, nie mam. 8)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12955 dnia: Lutego 25, 2011, 21:21:33 pm »
ej ktoś mi powie co w końcu się robi przez przeglądarkę w tym GT Remote Play?

ps. prart dzięki za nabicie levela ;) sam dobiłem do 7 lvl a dzisiaj odbieram nagrodę a tu nagle skok na 15 :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2011, 21:27:07 pm wysłana przez pawel_k »

jaca71

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-11-2008
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 2
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12956 dnia: Lutego 25, 2011, 21:27:03 pm »
www.gran-turismo.com,wybierasz w prawym górnym rogu moje centrum gt5,potem spoleczność,ale musisz mieć włączone gt5,tam też przez społeczność i zdalny wyścig czy jak to się zwie

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12957 dnia: Lutego 25, 2011, 21:28:27 pm »
czyli muszę mieć odpaloną i konsolę i przeglądarkę żeby coś robić? bez sensu...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12958 dnia: Lutego 25, 2011, 21:29:41 pm »
Panowie czym się różni "Wyścig dla zabawy" od "Wyścigu na serio" bo widzę, że doszły takie opcje ustawień pokoju na online.

jaca71

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-11-2008
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 2
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12959 dnia: Lutego 25, 2011, 21:37:17 pm »
pawel_k
albo to robisz na konsoli z gt5 albo na przeglądarce gdziekolwiek ale gt5 w domu musi być włączone w tym trybie