Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1278124 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13040 dnia: Marca 15, 2011, 14:33:45 pm »
No to teraz znaleźli sposób żeby robić to na Ringu (okrążenie <5sek).

Jak to zrobić?  8)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13041 dnia: Marca 15, 2011, 14:42:16 pm »
PW, nie będę rozpowszechniał tej zarazy publicznie.

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13042 dnia: Marca 20, 2011, 17:00:03 pm »
gram od 3 godzin i 4x miałem zwieche gry w menusach....3 po wygraniu wyścigu w A-spec i powrotu do głównych menusów kariery, ponowne uruchomienie gry przez wyjście do XMB nie pomogło, dopiero reset konsoli.

4ta zwiecha podobna, po kupnie kilku części do samochodu i wyjściu do głównych menusów, pojawił się znaczek GT i ładowało bez końca...

ocb? można temu jakoś zaradzić ?

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13043 dnia: Marca 20, 2011, 17:12:04 pm »
Patche wgrane, godzina w konsoli dobrze ustawiona..

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13044 dnia: Marca 20, 2011, 17:20:11 pm »
ta wszystko jest wgrane od początku, godzina dobra

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13045 dnia: Marca 20, 2011, 17:29:38 pm »
Nie mam pojęcia o co chodzi, może coś z savem nie tak..mi działa gra normalnie, i sporo lepiej i szybciej niż przed patchami.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13046 dnia: Marca 20, 2011, 18:15:35 pm »
gram od 3 godzin i 4x miałem zwieche gry w menusach....3 po wygraniu wyścigu w A-spec i powrotu do głównych menusów kariery, ponowne uruchomienie gry przez wyjście do XMB nie pomogło, dopiero reset konsoli.

4ta zwiecha podobna, po kupnie kilku części do samochodu i wyjściu do głównych menusów, pojawił się znaczek GT i ładowało bez końca...

ocb? można temu jakoś zaradzić ?


Ile czekałeś aż załaduje główne menu? Na początku gry w GT5 (tak mniej więcej do 15lvl) miałem u siebie podobny problem. Trzeba czekać aż załaduje menu główne. To nie jest zawiecha.

bigdaddy

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2008
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13047 dnia: Marca 20, 2011, 21:11:47 pm »
ok 2 minut, 1x było z tym ładowaniem, 3x menu niby normalne ale brak kursora i nic nie mogłem ruszyć

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13048 dnia: Marca 20, 2011, 21:19:08 pm »
No to ja tak nigdy nie miałem. Problemy z ładowaniem były i czasem trzeba było naprawdę długo czekać, ale zawiecha nigdy mi się nie przytrafiła.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13049 dnia: Marca 21, 2011, 07:01:55 am »
ocb? można temu jakoś zaradzić ?
Wyłącz torrenty bo zapychają Ci łącze (GT5 non stop pracuje online, nawet w menusach) a jak to nie to, to wyczyść cache w menu gry (może to potrwać kilka minut). To drugie polecam także wszystkim, którym gra "zamula".

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13050 dnia: Marca 21, 2011, 17:13:55 pm »
menu niby normalne ale brak kursora i nic nie mogłem ruszyć

Może pad się rozładował?  :troll:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13051 dnia: Marca 22, 2011, 09:04:30 am »
Wczoraj siadłem w końcu do akademii AMG (zawody specjalne) - przy jednym posiedzeniu zrobiłem złota w nowicjuszu (ostatni sektor + okrążenie), całego amatora i zawodowca a w ekspercie zostawiłem sobie na dziś ostatni sektor + okrążenie. Które to przed chwilą poległy.
Zdecydowanie najtrudniejszy był nowicjusz - sektor drugi źle wspominam ale czwarty to była masakra dla mnie. Przez niego przerwałem robienie złotek w tych zawodach, dopiero wczoraj się zebrałem i do tego wróciłem. Trzeba było się przestawić na mniej agresywny styl jazdy i delikatnie operować gazem w myśl zasady "jak opona gwizda to kierowca piz**". Efekt delikatnej jazdy bez uślizgów przyszedł po kilku próbach. Takie niuanse GT5 mnie zachwycają.
Amator był bardzo prosty, chyba wszystkie sektory zrobiłem za pierwszym razem na złoto (zajebisty jest ten Mercedes!). Obalam też plotki, jakoby pełne okrążenie w amatorze było hardcorowe - zrobiłem za pierwszym razem z kilkoma sekundami przewagi i mogę sobie wybierać Ring 24H do treningu, hehehe.
Oba powyższe robiłem of kozz bez wspomagaczy, wszystko wyłączone tylko ABS=1.
Zawodowiec w deszczu jeszcze prostszy, na żadnym sektorze nie miałem żadnych problemów ze złotem a pełne okrążenie to banał - wypadłem dwa razy poza tor po ostrym kontakcie z przeciwnikiem a złoto wpadło (z zapasem). Zajebiste jest to, że warunki wymuszają ZUPEŁNIE inne prowadzenie samochodu. Jechałem z defaultowym ustawieniem proponowanym przez grę, czyli TCS=5 i ABS=1.
Ekspert podobnie, z tym że problem miałem znowu z tym czwartym sektorem. Pełne okrążenie również dość proste - jeden ostry kontakt z przeciwnikiem + przywaliłem ostro w bandę przed metą (ostatni zakręt w prawo) i złoto na styk wpadło.

Także nowicjusz najtrudniejszy i nie zniechęcać się przez niego (jego czwarty sektor będzie mi się chyba śnił, kur** latały po mieszkaniu i kierownicę chciałem gryźć  ;) ) - późnej już z górki.

Od platyny dzieli mnie kilka pierdółek typu włączenie muzyki, zrobienie własnego toru czy zdjęcia. Zaraz wpierdolę ją z dziką przyjemnością aborygena. Koniec chwalenia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13052 dnia: Marca 22, 2011, 09:35:10 am »
Jesteś cyborgiem!

PS. Myślałem, że jeździć bez TCS'ów itp. Większość pokoi online ma dopuszczony tylko ABS, a tak to wszystko inne musi być na OFF.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13053 dnia: Marca 22, 2011, 11:24:27 am »
PS. Myślałem, że jeździć bez TCS'ów itp. Większość pokoi online ma dopuszczony tylko ABS, a tak to wszystko inne musi być na OFF.
Tak właśnie jeżdżę. Ale pierwszy deszczowy sektor (w zawodowcu) włączyłem bez sprawdzania opcji (w których zapomniałem wyłączyć TCS) i pojechałem od strzała na złoto więc już nie zmieniałem we wszystkich kolejnych. Przyznałem się przecież od razu :roll:
Suche jechałem tylko z ABS, jak pisałem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13054 dnia: Marca 22, 2011, 23:47:56 pm »
Ta gra to najlepszy sim racer w jaki kiedykolwiek grałem. To jak wyważony jest online, zadziwia za każdym razem. Dziś rozegrałem turniejowy wyścig na odwróconym HSR, gdzie 8 graczy jechało 65 okrążeń. Cały wyścig trwał 1:08, a walka o pierwsze zamknęła się w jednej sekundzie. Dojechałem na metę z przewagą zaledwie niecałej połowy sekundy. Jak niewiarygodnie dopracowano ten element gry, że po ponad godzinnej grze wygrywa się o długość maski. Wielkie brawa dla PD za tak profesjonalne podejście do tematu. Oczywiście jazda była bez żadnych wspomagaczy (jedynie ABS) z tankowaniem i zmianami opon (w moim przypadku pit stop sprawił, że z pierwszego miejsca spadłem na drugie i musiałem gonić, bo w picie musiałem przepuścić zawodnika, który szybciej zmienił opony i zatankował auto), a kary i uszkodzenia na duże.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13055 dnia: Marca 26, 2011, 15:22:59 pm »
Jest jakikolwiek sens brania gt5 bez kierownicy?
Co każdego pytam na psn to nie wie bo gra na kierownicy.
Wszystko od nowa, od początku...

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13056 dnia: Marca 26, 2011, 15:34:16 pm »
Sens jest, mi się grało fajnie, jednak no niestety kierownica to to nie jest, trochę ogranicza.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13057 dnia: Marca 26, 2011, 16:00:55 pm »
ja wczoraj pograłem online na padzie i grało się dobrze, ale do przyjemności grania na kierze to się nie umywa...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13058 dnia: Marca 26, 2011, 16:13:21 pm »
Chciałbym kupić kierownice, ale nawet takie dfgt trochę podrożało od czasu premiery gt5.
Chyba wezmę te gt5 i z czasem dokupię jakąś kierownicą jak wpadnie jakaś kaska.
Wszystko od nowa, od początku...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13059 dnia: Marca 26, 2011, 16:31:26 pm »
Gra się dobrze, ale tak jak mówią koledzy do gry na kierownicy to się nie umywa. 8)

Ps. Ja także póki co gram na padzie.. ;)

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13060 dnia: Marca 27, 2011, 13:04:56 pm »
GT5 tylko z kierownicą,na padzie ta gra,to straszna lipa.Jak w ogóle można wypowiadać się na temat modelu jazdy grając na padzie :roll:.Teraz sam zachodzę w głowę ile mogłem stracić(dobrego) inwestując w GT5 bez kiery.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13061 dnia: Marca 27, 2011, 13:14:09 pm »
Jedna uwaga, ja miałem styczność z tą grą na kierownicy, co nie zmienia faktu że na padzie też da się grać, i co ważne czerpie się z tego największą frajdę z prawie wszystkich znanych mi tytułów wyścigowych jakie wyszły na tą generację, jedynie SCC na padzie daję porównywalne, momentami lepsze odczucia z gry. ;)

Ps. Choć jak chcemy mieć 100% frajdę z gry to warto zainwestować w kierownicę z FF.
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2011, 13:16:17 pm wysłana przez Unlimited »

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13062 dnia: Marca 27, 2011, 13:28:56 pm »
Uni jeśli Tobie sprawia satysfakcje granie na padzie to OK.Ja wyraziłem swoje odczucia i pad dla mnie w Gt5=padaka gra.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 990
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13063 dnia: Marca 27, 2011, 13:36:54 pm »
Hah. Mówisz tak jakby fizyk jazdy zmieniała się diametralnie po podpięciu kierownicy, a tymczasem masz tylko ekstra bajer w postaci FF.

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13064 dnia: Marca 27, 2011, 13:56:10 pm »
Pisze ze dla mnie kiera+gt5 najlepsze doznanie,jeśli chodzi o wideo rozrywkę. Pad+gt5 dla mnie to kupa
=Tak jest w moim przypadku

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13065 dnia: Marca 27, 2011, 14:09:57 pm »
Hah. Mówisz tak jakby fizyk jazdy zmieniała się diametralnie po podpięciu kierownicy, a tymczasem masz tylko ekstra bajer w postaci FF.

Tu się nie zgadzam. To nie tylko ekstra bajer w postaci FF. Po pierwsze, grając padem nigdy nie dojdzie do złamania kąta uślizgu, bo każda gra nieco wspomaga sterowanie za pomocą pada (np. nie pozwala na maksymalny skręt kół i zdzieranie opon za pomocą podsterowności). Po drugie samo kontrowanie na kierownicy to zupełnie inna bajka. Padem robi się to w ułamku sekundy, a kierownicą trzeba się nieźle nakręcić. Po trzecie samo właśnie FF, które w połączeniu z dużo precyzyjniejszym regulowaniem gazu i hamulca daje nieporównywalnie lepsze odczucia z jazdy.

PS. No i nie zgadzam się tez ze zdaniem Unlimited'a, który pisze, że SCC daje czasem lepsze odczucia podczas gry padem. W niektóre gry można grać wygodniej za pomocą pada (np. Burnout, który obsługuje kierę, ale jest to bardziej umowna obsługa, niż coś poważnego i dopracowanego). Nawet arcade'ówki dają znacznie więcej frajdy z jazdy na kierownicy i każdy kto grał w takiego Dirta 2 może to potwierdzić. Ktoś może napisać, że GRID jest denny pod kierą. Owszem jest i padem gra się wygodniej, ale mimo wszystko po podpięciu kiery gracz dostaje zupełnie inne/ciekawsze odczucia.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13066 dnia: Marca 27, 2011, 14:39:11 pm »
PS. No i nie zgadzam się tez ze zdaniem Unlimited'a, który pisze, że SCC daje czasem lepsze odczucia podczas gry padem.
lepszego nie daje, ale gra na padzie w tą grę ma większy sens niż pad w GT5 - jest bardzo dobrze zoptymalizowana zarówno pod pada jak i pod kierownicę, czego nie można powiedzieć o GT5 w którym pad jest dodany jakby z przymusu i od niechcenia (grać się da ale na prawdę sporo się traci z czucia auta)...
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2011, 14:43:17 pm wysłana przez pawel_k »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13067 dnia: Marca 27, 2011, 14:47:17 pm »
Dlatego też napisałem:

W niektóre gry można grać wygodniej za pomocą pada...

GT5 faktycznie dziwne jest pod padem. Na szczęście i tak dużo poprawili względem GT:Academy, które pod pad było totalnie niegrywalne.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 990
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13068 dnia: Marca 27, 2011, 15:37:24 pm »
Hah. Mówisz tak jakby fizyk jazdy zmieniała się diametralnie po podpięciu kierownicy, a tymczasem masz tylko ekstra bajer w postaci FF.

Tu się nie zgadzam. To nie tylko ekstra bajer w postaci FF. Po pierwsze, grając padem nigdy nie dojdzie do złamania kąta uślizgu, bo każda gra nieco wspomaga sterowanie za pomocą pada (np. nie pozwala na maksymalny skręt kół i zdzieranie opon za pomocą podsterowności). Po drugie samo kontrowanie na kierownicy to zupełnie inna bajka. Padem robi się to w ułamku sekundy, a kierownicą trzeba się nieźle nakręcić. Po trzecie samo właśnie FF, które w połączeniu z dużo precyzyjniejszym regulowaniem gazu i hamulca daje nieporównywalnie lepsze odczucia z jazdy.

PS. No i nie zgadzam się tez ze zdaniem Unlimited'a, który pisze, że SCC daje czasem lepsze odczucia podczas gry padem. W niektóre gry można grać wygodniej za pomocą pada (np. Burnout, który obsługuje kierę, ale jest to bardziej umowna obsługa, niż coś poważnego i dopracowanego). Nawet arcade'ówki dają znacznie więcej frajdy z jazdy na kierownicy i każdy kto grał w takiego Dirta 2 może to potwierdzić. Ktoś może napisać, że GRID jest denny pod kierą. Owszem jest i padem gra się wygodniej, ale mimo wszystko po podpięciu kiery gracz dostaje zupełnie inne/ciekawsze odczucia.

Dokładnie - mówimy o odczuciach, o poziomie realizmu. Z kierownicą niezaprzeczalnie bardziej zbliżamy się do realizmu.
Natomiast jeśli chodzi i fizykę jazdy, to wcale nie dostajemy mniej niż posiadacze kierownic. Samochód będzie się zachowywać tak samo w obydwu wypadkach, oczywiście wyjątek tutaj stanowi operowanie gazem no i skrętem kół. Pad ma swoje ograniczenia, fakt.
Był bym jednak daleki od stwierdzenia, ze GT5+pad = kupa.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13069 dnia: Marca 29, 2011, 08:32:32 am »
Jest jakikolwiek sens brania gt5 bez kierownicy?
Co każdego pytam na psn to nie wie bo gra na kierownicy.
Poczytaj moją wzruszająca historię o przejściu wieloletniego hardcore_pad_driver na DFGT - w tym temacie albo dot. kierownic. Dokładnie się rozpisywałem o swoich doświadczeniach kiera vs pad.
Odpowiadając na pytanie - oczywiście, że jest. GT5 na padzie też jest wspaniałe. Na kierownicy wielokrotnie wspanialsze ale jak nie masz kasy to bierz samą grę i ciesz się jazdą (ja swoją dokupiłem jak byłem już pod koniec A-Spec i zawodów specjalnych).

Ostatnio z ciekawości wziąłem SLS 2010 na Ring z padem w rękach: kompletnie nie czułem go i nie panowałem. Dokładnie tak samo jak kiedyś na kierownicy.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13070 dnia: Marca 29, 2011, 09:41:08 am »
PS. No i nie zgadzam się tez ze zdaniem Unlimited'a, który pisze, że SCC daje czasem lepsze odczucia podczas gry padem.
lepszego nie daje, ale gra na padzie w tą grę ma większy sens niż pad w GT5 - jest bardzo dobrze zoptymalizowana zarówno pod pada jak i pod kierownicę, czego nie można powiedzieć o GT5 w którym pad jest dodany jakby z przymusu i od niechcenia (grać się da ale na prawdę sporo się traci z czucia auta)...
Nie zgodzę się. Ostatnio pograłem sobie trochę na padzie w GT5 i gra się bardzo przyjemnie.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13071 dnia: Marca 29, 2011, 09:53:19 am »
nie pisałem że gra się nieprzyjemnie - post wcześniej pisałem że dobrze gra się na padzie... to co komentujesz dotyczyło mojego zdania nt optymalizacji SCC pod pada - w niej różnica w przyjemności pomiędzy padem a kierownicą jest mała właśnie dzięki dobremu dostosowaniu gry pod dual shocka, w przypadku GT5 granie na padzie jest mniej przyjemne niż w SCC (co nie znaczy że jest nieprzyjemne), za to z kierownicą zyskujemy dużo większą dawkę miodu przez co granie na kierze przenosi nas na sporo wyższy poziom doznań

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13072 dnia: Marca 29, 2011, 19:50:06 pm »
Trzymajcie za mnie kciuki. Nie zapomniałem o Was i pozdrowiłem użytkowników GO. :P

http://ps3liga.pl/2011/03/gt5-king-wywiady/

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13073 dnia: Marca 29, 2011, 20:31:00 pm »
jaki lans ;) gratulacje :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13074 dnia: Marca 29, 2011, 20:33:59 pm »
Hehehe...parcie na szkło. :lol: :lol: :lol:

PS. Jeszcze ostatni tydzień (było 8 tygodni ścigania) i wszystko będzie wiadomo. Na razie moja przewaga jest bardzo mała i wszystko może się zmienić.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13075 dnia: Marca 29, 2011, 20:54:15 pm »
Kurde jak wy robicie te trofeum z GTRem? zrobienie 7.29 jest dla mnie nierealne! Wykręciłem 7.41 i mam wrażenie że szybciej się nie da..a jak już to na pewno nie o prawie 20sekund...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13076 dnia: Marca 29, 2011, 21:02:49 pm »
Trzymajcie za mnie kciuki. Nie zapomniałem o Was i pozdrowiłem użytkowników GO. :P

http://ps3liga.pl/2011/03/gt5-king-wywiady/
Powodzenia ;] Aha, zapomniałeś w ostatnim pytaniu powiedzieć, że K3>C2  :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13077 dnia: Marca 29, 2011, 22:33:38 pm »
Nie pytali...a szkoda. :P

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13078 dnia: Marca 29, 2011, 22:45:15 pm »
Słabo, słabo pierwsze miejsce, ale rywale grają na padach  :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #13079 dnia: Marca 29, 2011, 22:55:00 pm »
Kr24racer to znany gracz z rankingów GT5:P, więc mimo iż gra padem, to jest konkretny wymiatacz (np. dzisiaj mnie ograł i dojechał pierwszy ze sporą przewagą). Tuż za podium jest IceEnzo, który gra kierą i też dobrze jeździ. Ogólnie poziom zawodników z podium (Fiku i kr24racer) jest naprawdę bardzo wysoki.