Autor Wątek: God of War ... problem.  (Przeczytany 5095 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

adriantoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-06-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« dnia: Czerwca 06, 2006, 19:54:13 pm »
Mam problem, jestem w miejscu gdzie musze umieścić w drzwiach dwie tarcze. Jedną znalazłem (troszke sie namęczyłem) ale drugiej za nic nie mogę znaleźć.Pomóżcie bo utknąłem.

Lipton

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-05-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 08, 2006, 08:40:05 am »
Druga to tarcza Hadesu. Zaraz edytuj ten post i napisze gdzie się ona znajduje. Czekaj więc...

Kpt.kiełbatron

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 28, 2006, 19:51:10 pm »
witam.
ma ten sam problem , znalazłem tarcze zeusa ale nieumie znaleźć tarczy posejdona , będę bardzo wdzęczny za pomoc .

Kpt.kiełbatron

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 28, 2006, 20:58:24 pm »
Znalazłem ! trzeba sie wrócić do począdku , i wejść na góre  tam gdzie się tą dźwignie przekładało , ominąć wajche i wskoczyć na line i zjechać na dół , tam troszke pofajtować i dmuchnąć tarcze posejdona i git .

pe23

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-07-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 15, 2006, 11:51:53 am »
Siema! znalazlem ta tarcze gdzie zjezdza sie po linie (chyba posejdona, po prawej stronie na drzwiach) ale juz trzeci dzien grania i nie moge znalezc tej drugiej. sa tam jakies obrotowe drzwi ale nie moge przez nie przejsc. prosze o pomoc bo juz ku...wica mnie bierze!!

Q@sor

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-05-2005
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 15, 2006, 23:09:19 pm »
ja nie mogę.... tarcza jest za obrotowymi drzwiami (nie dosłownie) musicie przetargać cieżąr (nie pamietam jak to wygląda) - w komnacie ustawiony w odpowiednim miejscu powoduje szybki obrót drzwi. Należy to rozwiązać w następujący sposób - stajemy blisko drzwi, twarzą zwróconą do przycisku , ciężar mając przed sobą. Następnie z kopniaka przesuwamy go na przycisk i szyko prawą gałką turlamy sie pod drzwi. Jeżeli sie uda to obrócimy się razem z nimi na drugą stronę:)

www.nintendo64.pl - wszystko o 64 bitowej konsoli Nintendo

Siriondel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-07-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 30, 2006, 17:10:22 pm »
Uwaga! Oto najwiekszy problem z dotad przedstawionych! Ukonczylem dawno gre na poziomie Spartan i gram na poziomie trudnosci God. I oto problem - NIE POTRAFIE pokonac wlasnych "Ja" po pierwszej walce z Aresem! Sa tacy silni, ze zadna taktyka nie dziala! Dla utrudnienia - mam o jeden poziom Zdrowia i Many mniej, niz maksymalnie, bo zapomnialem o skarbach w sali za drzwiami, do otwarcia ktorych potrzeba Kluczy Muz! Prosze o jakas taktyke (uniwersalna), bo wreszcie chce odblokowac wszystkie sekrety gry! Help!
I am your fare... your fear is my power...

_Maniek_

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 545
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 04, 2006, 16:30:49 pm »
Na poczatku nawalaj w klony normalnymi atakami (np. kwadrat, kwadrat, trojkat) az budynek zacznie sie rozpadac. Nastepnie wlacz tryb rage of god, bij az dopalka bedzie Ci sie konczyc, wtedy odpal army of hades i poseidon rage(nieskaczonosc many). Dalej uzywaj atakow magicznych na przemian z normalnymi. Pamietaj, ze gdy oddajesz swoje hp swojej zonie, rosnie Ci pasek rage of god, wykorzystaj to.

Siriondel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-07-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
God of War ... problem.
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 05, 2006, 16:38:47 pm »
Okej, sprobuje tego. Jak dotad nie zauwazylem, ze przy oddawaniu zycia rodzince rosnie mi Rage of Gods. Zawsze, kiedy budynek sie juz rozpadal, nie mialem many i musialem od razu odpalac Gniew Bogow, walilem Medusa's Gaze, rozwalalem zamrozonych, potem walilem Armie Chaosu i Gniew Posejdona, ale to nie wystarczylo. Shit... Ale teraz zwroce uwage na rosnacy Rage of Gods. Dzieki!
I am your fare... your fear is my power...