Autor Wątek: Alone In the Dark 5  (Przeczytany 20818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Alone In the Dark 5
« dnia: Czerwca 16, 2006, 10:18:33 am »
no kurka szukałem tego tematu i nie znalazłem...

więc...

Screeny

Zapowiada sie ciekawie :)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 16, 2006, 11:55:59 am »
Jeśli chodzi o screeny, to TE i TE są większe i ładniejsze  :wink:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2006, 14:02:46 pm »
Cytat: "Iras"
Jeśli chodzi o screeny, to TE i TE są większe i ładniejsze


Bo z wersji na 360 8)
dobra żartuję, nie wiem z jakiej są wersji, ale pewnie różnic nie będzie.

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 16, 2006, 14:06:27 pm »
Po obejrzeniu screenow zaczelem sie zastanawiac czy gra bedzie trzymac klimat czesci poprzednich, bo z tym roznie bywa. Alone in the Dark zawsze nieodparcie kojarzylo mi sie z klimatami Lovecraft'a. Oby zachowano te mistycznosc.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 16, 2006, 14:08:42 pm »
Cytat: "xelloss"
Cytat: "Iras"
Jeśli chodzi o screeny, to TE i TE są większe i ładniejsze


Bo z wersji na 360 8)
dobra żartuję, nie wiem z jakiej są wersji, ale pewnie różnic nie będzie.

Różnice muszą być, poprostu muszą, taki urok róznych konsol :wink: .
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 16, 2006, 14:15:34 pm »
Różnice pewnie będą w długości loadingów  :twisted:

Na jakim silniku będzie śmigać nowy Alone in the Dark? Bo jeśli na UE3, to X360 pewnie pożegna się z FSAA  8)

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 16, 2006, 14:36:26 pm »
A czy zauwarzyliście jak wygląda Edward (jesli to on...). W 4 maił długie włosy a tutaj....i jakos starzej wygląda...

Wiadomo już coś na temat fabuły?
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 16, 2006, 14:39:23 pm »
Cytat: "Linki"
jakos starzej wygląda...


przybyło mu 80 lat :)
a co do silnika tej gry to nie wiem, na jakim działa

nakimushi

  • Gość
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 16, 2006, 16:10:04 pm »
otoczenie jest spoko ale jak widze zbliżenia na twarz to wygląda na lekką amatorke - lekko porozciągane textury są na twarzy i sam model też nie zachwyca ( a robią specjalnie zbliżenia jakby się chcieli pochwalic jakie świetne mordki będą ;)

Morden

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2006
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: 1
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 19, 2006, 08:32:43 am »
Cytat: "nakimushi"
(...) ale jak widze zbliżenia na twarz to wygląda na lekką amatorke - lekko porozciągane textury są na twarzy i sam model też nie zachwyca ( a robią specjalnie zbliżenia jakby się chcieli pochwalic jakie świetne mordki będą ;)


Nie wiem czy ironizujesz czy moze na serio mowisz. Jesli to drugie, to naprawde nie wiem co ty chcesz od tej geby.

http://img103.imageshack.us/img103/1221/aloneinthedark2006060203270735.jpg

Nawet powierzchnie oka wymodelowano. Jak dla mnie, plus srodowiska, to raczej ostro sie to prezentuje, jesli ma byc plynnie animowane w grze.

nakimushi

  • Gość
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 19, 2006, 12:18:43 pm »


ucho wygląda okropnie - na ustach textura jest rozciągnięta i przy uchu tez jakies bledy są.
ale ogólnie z daleka powinno byc spoko tylko nie wiem po co pokazuja jakies nieskończone obiekty lub niedopracowane.
to jest tylko moje zdanie - wydaje mi sie ze na ps2 w niektórych grach sa lepsze twarze (no 24the Game) oczywiscie nie chodzi mi o wieksza ilosc poligonow czy efektów tylko o plastyczne wrazenie.
Wogóle z bliska cała twarz wygląda jak zeskanowana z jakimiś szumami albo posklejana z kliku zdjęc i to widac  poprostu.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 19, 2006, 12:38:34 pm »
Ucho jest do kitu, nos jest traficzny i widać dwie różne powierzchnie (twarz/nos), na czole nagle zanikają detale. A poza tym to fajna gra będzie. :lol:

nakimushi

  • Gość
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 19, 2006, 13:00:32 pm »
no własnie ;) ale to nie znaczy ze jade po grze bo gra może byc fajna. Chociaz myslę ze magia tego tytulu juz przeminęla zarówno po 4 czesci gry jak i po filmie.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 19, 2006, 13:12:26 pm »
Wszystko zależy czy autorzy gry postawią na Survival (jak choćby RE Remake) czy akcje (RE 4). W przypadku drugiej opcji gra na pewno utraci sporo na klimacie. 4 była jeszcze dość ciekawą grą która nie raz potrafiła przestraszyć, natomiast zrobienie z tej serii gry akcji raczej nie wyszło by tej serii na zdrowie (no chyba że zrobiono by to lepiej niż CAPCOM z  RE 4).

Ja po cichu jednak liczę na dobry Survival Horror który nieraz mnie przestraszy....
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 19, 2006, 14:42:14 pm »
Cytat: "Linki"
Wszystko zależy czy autorzy gry postawią na Survival (jak choćby RE Remake) czy akcje (RE 4).

Lepiej niech bedzie Survival, najlepiej w stylu genialnej Alone4, nie chce kolejnego Re4 :roll:

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 19, 2006, 14:53:17 pm »
No przydał by sie jakiś survival bo ostatnio cos mało gierek z tego gatunku sie pojawia (jeśli sie myle niech mnie ktos uświeci...)
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Supersonic

  • Gość
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 10, 2007, 20:23:50 pm »

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 18, 2008, 14:35:53 pm »
W temacie cicho, a tu już dawno gameplay ukazał sie. Pod TYM adresem wszystkie filmiki.

Szczególnie polecam: Tech Demo Episode 1 i Central Dark. Oj po GTA IV, Condemnedzie, BiA, Ninja Gaiden II i czymś jeszcze to kolejny must have. Jeszcze niech w 2008 dadzą Alana i nie mam kasy na nic :]

A no i świetna muzyka.



Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 18, 2008, 14:38:37 pm »
Czy tylko mi się wydaje, czy dopiero teraz zaczynają wychodzić gry, które można nazywać prawdziwymi next-genami, które oferują coś więcej, niż tylko lepszą grafikę w HD; w końcu gry zaczynają stosować nowe, innowacyjne silniki (Euphoria, DMM w SW: Force Unleashed) oraz rozwiązania.

Jeżeli RE5 nie pokaże czegoś świeższego, niż tylko RE4 w nowej lokacji i z nową grafiką, to właśnie AitD5 będzie nową jakością w survivor horrorach.

A muzyka faktycznie bardzo klimatyczna.
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2008, 14:50:23 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 18, 2008, 16:35:43 pm »
Jak dla mnie bardzo fajnym pomysłem jest inventory w kurtce, pokazane z perspektywy oczu bohatera.

Supersonic

  • Gość
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 18, 2008, 21:28:08 pm »
Cytuj
Jeżeli RE5 nie pokaże czegoś świeższego, niż tylko RE4 w nowej lokacji i z nową grafiką
Nawet tak nie myśl   :sad:

Cytuj
to właśnie AitD5 będzie nową jakością w survivor horrorach.
Fakt nowe video z Alone robi spore wrażenie ale nawet gdyby RE5 było RE4 w lepszej oprawie to i tak grywalnością "zje" 3/4 next-genowych gier w tym AitD 5. Szkoda tylko że postać porusza się dosyć sztywno, ale kombinowanie z przedmiotami zapowiada się ciekawie

mateo

  • Gość
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 18, 2008, 21:52:29 pm »
Jeżeli RE5 nie pokaże czegoś świeższego, niż tylko RE4 w nowej lokacji i z nową grafiką, to właśnie AitD5 będzie nową jakością w survivor horrorach.

Nie wiem może ja jestem za mało wymagający, ale tego oczekuje po nowej częśći RE.Sprawdzony schemat, oszałamiająca grafika, patenty i wyku.. klimat.

Cóż, że kalka.Ja już chce w to napierd@l@ć!.









Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 18, 2008, 22:01:21 pm »
Mi również nie będzie przeszkadzać, jeżeli RE5 będzie kalką RE4, bo grywalność to RE4 ma zarąbista (co zresztą potwierdzają liczne nagrody i wysokie oceny, nawet wersji na PC :P).
Chodzi jednak o to, że to właśnie AitD5, przynajmniej na to się zapowiada, będzie przełomem w survivor horrorach (na SH5, po ostatnich screenach i artach z potworami, to na razie nie liczę; będę się cieszył, jeżeli ta gra okaże się przynajmniej dobra). I przede wszystkim, będzie miało to, na co w komputerowych horrorach liczyłem od dawna - czyli mniej broni konwencjonalnej, a więcej korzystania z elementów otoczenia.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 19, 2008, 12:44:16 pm »
Official Video Game Site
www.centraldark.com
_______________________________________________________________________________ _______

Alone in the Dark 5 - Central Park Trailer
www.gametrailers.com/player/27294.html

Cytuj
Details on the Limited Edition release of Aitd5 have been revealed. Contents include the game’s soundtrack, a behind-the-scenes DVD, a map of Central park and a 15cm statue of Edward Carnby. The LE will retail at €79.99.A brand new trailer consisting entirely of actual gameplay has been released. It gives an indepth look at the physics, sandbox gameplay and inventory system. An extensive preview of the game is up at Eurogamer. A demo is in the works and clarification on the camera system is also given.

Finally, for all UK readers, Atari will be holding a public event sometime in February in order to showcase Aitd5. Anyone who feels like making the trip to London click here for more details.
______________________________________________________________________________________

Alone in the Dark gameplay movie
http://www.aloneinthedark5.com/?p=39
_______________________________________________________________________________ _______

Release date dispute
http://www.aloneinthedark5.com/?p=33

Cytuj
you know GFW reported that Aitd5 had been delayed to September, and the latest issue of their sister publication EGM also stated that “Atari has pushed back the game’s release yet again”. Meanwhile an admin at Atari’s official EU forums says that GFW’s statement is “absolutely unfounded”. CVG’s preview of the game which we posted a week ago also has the release date down as March. So who’s right? Well, Shawn Elliot of GFW says that it wasn’t until two days after he visited Atari that he was told about the game being pushed back so CVG may not have gotten the information in time. I’m aware magazine articles are usually written several weeks before going to print but CVG’s article was actually taken from one of their publications, PSW magazine. Plus there’s the simple fact that in order to think a release date has changed there has to be someone somewhere telling you so, and for someone to mistakenly think it hasn’t changed people just have to tell them nothing.Hopefully one of the sites will contact Atari and get an official statement.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2008, 12:46:02 pm wysłana przez mtlEN »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 19, 2008, 12:48:02 pm »
Bylo, bylo, bylo :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 20, 2008, 11:17:43 am »

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 20, 2008, 14:51:11 pm »
Niech ktoś zapoda jakieś info dotyczące fabuły znaczy wiadomo gra sie dzieje w Central Parku ale może coś więcej ktoś wie ?  8) 8)

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 20, 2008, 15:02:15 pm »
Ciut informacji znajdziesz TUTAJ.



Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 20, 2008, 16:14:52 pm »
Alone in the Dark i poziom trudności gry
http://www.gram.pl/news_9ATqGu3_Alone_in_the_Dark_i_poziom_trudnosci_gry.html

Cytuj
Nowa gra z serii Alone in the Dark będzie zawierać opcję pominięcia konkretnych sekcji rozgrywki, które okażą się dla odbiorcy zbyt dużym wyzwaniem i przejścia do kolejnego etapu – wszystko w formie menu z wyborem scen. Twórcy mają nadzieję, że dzięki temu ich dzieło ukończy każdy, kto zdecyduje się z nie zagrać.
W wywiadzie dla pisma Official Xbox Magazine, producent gry Alone in the Dark – Nour Polloni – ujawnił, że studio Eden Games postanowiło zaimplementować w niej ciekawy i oryginalny system, który z pewnością powitają z szeroko otwartymi ramionami bardziej okazjonalni gracze. Chodzi mianowicie o specjalne menu z sekcjami rozgrywki, w którym będzie można pominąć jakiś wyjątkowo skomplikowany lub trudny obszar i zwyczajnie przejść dalej.
System powrotu do dowolnie wybranej lokacji był już wcześniej stosowany w grach wideo (na przykład w serii Devil May Cry), jednak taka możliwość była oferowana dopiero po ukończeniu danego tytułu. W przypadku gry Alone in the Dark, ci mniej zdeterminowani również będą mogli - bez utraty nerwów - poznać zakończenie opowiedzianej przez twórców historii.

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 20, 2008, 19:18:44 pm »
IMO pomysł dobry, ale ja tam na pewno nie skorzystam. Jednak dla tych co nie będą chcieli się męczyć lepiej będzie skipnąć coś aniżeli odłożyć grę na półkę. Chociaż gry w dzisiejszych czasach są już tak robione by każdy mógł je ukończyć, na najniższym poziomie, ale ukończyć.



blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 20, 2008, 19:51:18 pm »
Troche bez sensu.. Caly sens grania na tym traci.. Jak sie chce poznac zakonczenie, to samemu trzeba przez gre przejsc, a nie: poczatek gry to mozna sobie pochodzic, skip, o tutaj latwy moment to sobie przejde, skip, skip - koniec gry :???:

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 21, 2008, 16:31:25 pm »
No wiadomo, ale dla ludzi, którzy mają gdzieś fabułę i grają dla relaksu godzinę w wekend to rozwiązanie jak znalazł nie sądzisz? Lepiej żeby zrobił tak aniżeli po dwóch zadaniach odłożył grę na półkę bo nie może sobie z nią poradzić.



Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 21, 2008, 16:54:37 pm »
To juz lepiej mogli utworzyc super latwy poziom, zamiast skip leveli, przeciez w grze chodzi o to by w nia pograc a nie cala skipnac i obejrzec koncowke ;D

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 21, 2008, 17:13:20 pm »
...Tym bardziej ze mozliwosci 'zabawy' z przeciwnikami beda prawie nieograniczone :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 27, 2008, 15:02:09 pm »
Na Xbox Live jest nowy filmik, który prezentuje się całkiem nieźle. Szczególnie interakcja z otoczeniem robi spore wrażenie.

Supersonic

  • Gość
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 27, 2008, 23:36:30 pm »
To chyba ten
Real World Rules Episode 2 HD
http://www.gametrailers.com/player/31204.html

Interakcja faktycznie zacna   :cool:

Trufs

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2006
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 0
  • W N C !!!
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 28, 2008, 16:21:19 pm »
Interakcja, laczenie rzeczy w bronie czy w jakims innym celu, 'inwentarz' pod plaszczem :) Duzo fajnych bajerow, interakcja + grafa + patenty ... moze byc niezle ;>

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 03, 2008, 17:51:46 pm »
Alone in the Dark doczeka się Edycji Kolekcjonerskiej
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39790

Cytuj
Zestaw, który zostanie udostępniony jedynie w trzech wymienionych wyżej wersjach (o innych póki co nic nie wiemy), składać się będzie ze specjalnego pudełka z grą, figurki Edwarda Carnby’ego, książki z grafikami, ścieżki dźwiękowej wydaną na płycie CD oraz bonusowym DVD, na którym zostanie zapisany film „Making of...”, przedstawiający proces tworzenia najnowszego Alone in the Dark. Edycja Kolekcjonerska zadebiutuje na światowym rynku w dniu premiery wersji podstawowej, czyli 30 maja bieżącego roku.


mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 03, 2008, 18:15:33 pm »
Kiedy będzie najwcześniejszy horror TP??

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Alone In the Dark 5
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 14, 2008, 21:30:30 pm »
Na GT pojawil sie nowy trailer
http://www.gametrailers.com/player/31901.html

Dla mnie to zdecydowanie mocny kandydat na druga najlepsza gre roku [pierwsze to juz niekwestionowanie GTA, tym bardziej po informacjach o trybie MP ;].