Autor Wątek: Fajne stronki  (Przeczytany 315414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Fajne stronki
« Odpowiedź #440 dnia: Lutego 19, 2006, 02:30:41 am »
www.alternatywa.er.pl or http://dhost.info/punk/- wsparcie w postaci informacji koncertowych tudzież innych newsów mile widziane. :wink:

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #441 dnia: Lutego 24, 2006, 22:38:55 pm »

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #442 dnia: Lutego 26, 2006, 22:25:16 pm »
Lekarze są w szoku - ten człowiek nie potrzebuje żywności i wody!  :ninja:
 
http://nautilus.org.pl/article.php?articlesid=529

Świat aż wrze od informacji na temat fenomenu, który od pół roku trwa w Nepalu. 15-latek nieruchomo medytuje pod drzewem – prezentujemy nowe fakty w tej sprawie.  :o

http://nautilus.org.pl/article.php?articlesid=519

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Fajne stronki
« Odpowiedź #443 dnia: Lutego 26, 2006, 23:05:25 pm »
Cytat: "konsolko"
Lekarze są w szoku - ten człowiek nie potrzebuje żywności i wody!  :ninja:
 
http://nautilus.org.pl/article.php?articlesid=529

Świat aż wrze od informacji na temat fenomenu, który od pół roku trwa w Nepalu. 15-latek nieruchomo medytuje pod drzewem – prezentujemy nowe fakty w tej sprawie.  :o

http://nautilus.org.pl/article.php?articlesid=519


ale żeby tak przez pół roku?
 :arrow: Jaja

,,są rzeczy na niebie i ziemi które się fizjologem nie śniły".

ciekawe jak to się dzieje. Jezus przeżył na pustyni 40 dni bez jedzenia i picia, a ten chłopiec już pół roku :!:
jestem niezwykle ciekaw jak to się dalej rozwinie.

A co to tego rabina, to ma jakąś dziurkę na podnibieniu. :lol:  
ehhh ,,od tego bogactwa to im się w d*pach poprzewracało :lol:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Fajne stronki
« Odpowiedź #444 dnia: Lutego 26, 2006, 23:12:54 pm »

JarotY_na_ZawszE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #445 dnia: Lutego 27, 2006, 14:53:22 pm »
www.jarotrap.com -ekipa z dzielnicy, kto sluha HH niech obczai, na razie sa tylko 2 kawalki do sciagniecia ale bedzie wiecej

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #446 dnia: Lutego 27, 2006, 15:39:01 pm »
Moyliwe, ye to juy bzo, ale co tam.

http://members.home.nl/saen/Special/Zoeken.swf Znajdźcie 3 różnice (obowiązkowo włączcie i wygłoście głośniki)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Fajne stronki
« Odpowiedź #447 dnia: Lutego 27, 2006, 17:13:22 pm »
Cytuj
Moyliwe, ye to juy bzo, ale co tam.

http://members.home.nl/saen/Special/Zoeken.swf Znajdźcie 3 różnice (obowiązkowo włączcie i wygłoście głośniki)

Bylo... 2 posty wczesniej  :shock:
A pozatym napraw klawiature bo Ci sie znaki mieszaja.

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #448 dnia: Marca 02, 2006, 00:07:06 am »

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #449 dnia: Marca 02, 2006, 17:07:58 pm »
spoko gierka na stronce o wampirach i wilkolakach :D http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=16131

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #450 dnia: Marca 06, 2006, 15:21:42 pm »
R6 na Xboxa 360!

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Fajne stronki
« Odpowiedź #451 dnia: Marca 07, 2006, 23:13:27 pm »
http://www.youtube.com/w/Moherowe-berety?v=WyxEdbyswKA&search=eurowizja%202006%20polska%20polish%20poland%20funny

Krajst, czy jak ja bede w wieku (wyrażając sie dyplomatycznie) poprodukcyjnym, to też będę taki... ograniczony? :(

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Fajne stronki
« Odpowiedź #452 dnia: Marca 07, 2006, 23:22:46 pm »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #453 dnia: Marca 07, 2006, 23:25:56 pm »
Cytat: "Miazga"
http://www.youtube.com/w/Moherowe-berety?v=WyxEdbyswKA&search=eurowizja%202006%20polska%20polish%20poland%20funny

Widziałem już to, nie wiem czy śmiać się, czy też może płakać  :roll:

Swoją drogą to wyzywają TVN od "Śmierdziuchy Żydowskie" a z tego co wiem to Maria i Jezus byli Żydami... :roll:

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #454 dnia: Marca 08, 2006, 10:21:53 am »

neopb20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-09-2004
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #455 dnia: Marca 08, 2006, 12:58:44 pm »
www.twojaidea.pl

Poznacie fajnych ludzi, posluchacie radia, pogracie w gry (i porywalizujecie) i wiele wiecej.

W najblizszym czasie audycja GamePlay tworzona wspolnie z GameRanking.pl oraz dzial Gier .

Ponadto sa tu zawody w Trackmanie (kto ma PC ten wie o co chodzi) - i mozna wygrac pelna wersje gry :)

Zapraszam!

Pozdrawiam, Sonpol - partner Orange
Dyrektor Promocji i Reklamy Radia RF24 / Musicbox24.pl
www.musicbox24.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Fajne stronki
« Odpowiedź #456 dnia: Marca 09, 2006, 18:10:59 pm »
http://projectbypass.com/
Bardzo pozyteczna stronka gdy chcemy sciagnac jakis bardzo oblegany filmik z Megaupload. Na kazdy kraj jest wprowadzona liczba sciagniec, ktorych mozna dokonac. Jesli ta liczbe sie przekroczy, trudno jest juz sciagnac dany filmik (trzeba miec wtedy poprostu szczescie i sciagac w dobrym momencie). Na stronce podanej przeze mnie wklejamy adres filmika z megaupload i klikamy "Begin Browsing". Bardzo pozyteczna stronka, gdy ktos sciaga duzo filmików.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Fajne stronki
« Odpowiedź #457 dnia: Marca 09, 2006, 18:25:56 pm »
Cytat: "Von Zay"
Dla miłośników Snejka

http://www.deviantart.com/view/29463025/



obejrzyjcie se to :lol:

,,Another Heart Atack" :lol:

genialne.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Fajne stronki
« Odpowiedź #458 dnia: Marca 09, 2006, 21:53:08 pm »
Cytat: "Von Zay"
Dla miłośników Snejka

http://www.deviantart.com/view/29463025/


Masakryczne :lol: .
GT: Trusio

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #459 dnia: Marca 09, 2006, 23:03:09 pm »

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #460 dnia: Marca 10, 2006, 20:40:52 pm »
http://rydzyk.tutaj.be/

Mocne, nawet bardzo mocne  :mrgreen:

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #461 dnia: Marca 10, 2006, 22:08:37 pm »
Mix
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Fajne stronki
« Odpowiedź #462 dnia: Marca 11, 2006, 21:43:33 pm »
gul! czekam na następną suurową krytykę bo:

PGM #18 gotowy!



SPIS TREŚCI

W REDAKCJI
- Okładka
- Wstęp
- Spis treści
- Tak oceniamy gry
- Archiwalia
- Listy
- Regulamin
- Dołącz do nas!
- Współpraca
- Subskrypcja
- Skład redakcji

ZAPOWIEDZI
- Tomb Raider: Legend [PS2]
- Interview With a Made Man [PS2]
- Curious George [PS2]
- Yakuza [PS2]
- Forbidden Siren 2 [PS2]
- Urban Chaos: Riot Response [PS2]
- Xenosaga Episode III: ASZ [PS2]
- 24: The Game [PrePlay PS2]

RECENZJE
- Evil Twin [PS2]
- Jak 2: Renegade [PS2]
- Conflict: Global Storm [PS2]
- Wipeout Pure [PSP]
- Battlefield 2: Modern Combat [PS2]
- SSX On Tour [PSP]
- Sega Rally 2006 [PS2]
- Guitar Hero [PS2]

TEMATY NUMERU
- Co w branży piszczy [marzec 06]?
- Deadline chorego redaktora
- PSP Homebrew
- Kolejna okazja...
- Muzyka Gracza - Silent Hill 2 OST
- Tips & Tricks
- Sonda - wyniki i komentarze redakcji

Tarniak

  • Gość
Fajne stronki
« Odpowiedź #463 dnia: Marca 11, 2006, 22:28:10 pm »
Heh, sorry tym razem mi się nie chce czytać. Bez obrazy, nie czytam po prostu o konsolach ostatnio, więc moja krytyka Cię ominie :D.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Fajne stronki
« Odpowiedź #464 dnia: Marca 11, 2006, 22:37:23 pm »
Cytat: "Tarniak"
Heh, sorry tym razem mi się nie chce czytać. Bez obrazy, nie czytam po prostu o konsolach ostatnio, więc moja krytyka Cię ominie Very Happy.

mam nadzieje ze to nadrobisz  :wink:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Fajne stronki
« Odpowiedź #465 dnia: Marca 12, 2006, 15:09:55 pm »
Cytat: "Mikes"
- Jak 2: Renegade [PS2]

Recenzja na czasie. Ale lepiej pozno niz wcale :)
Ogolnie to wiekszosc gier tam recenzowanych to jakies starocie.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #466 dnia: Marca 12, 2006, 15:49:36 pm »
No dobra ocenię z grubsza PSX games mag.

Wstępniak jest dziwny, Sarge się chwali jak to ciężko z ekipą pracował i jaki to PGM będzie sławny, kochany i wspaniały. Wyraźnie też brakuje jakiegoś obrazka czy foty, strasznie jest łyso. Tak samo ma się sprawa z systemem ocen - musicie to jakoś urozmaicić. No i te info o ocenkach strasznie naciągane (gra przeciętna, trochę poniżej przeciętnej, słaba, bardzo słaba). Każdy chyba wie, że gra na 1/10 to mega gniot - nie musicie nam tego uświadamiać. Listy są wspaniałe... Dalej mamy regulamin, ale czego? Lecę dalej... ale co to? Błąd jakiś... źle wypakował mi się plik i nie mam tego co najważniejsze - recek tekstów. Dalszej oceny, więc nie będzie bo nie działa. Sprawdźcie to Mikes.

Tarniak

  • Gość
Fajne stronki
« Odpowiedź #467 dnia: Marca 12, 2006, 15:56:32 pm »
Może to pech, ale zawsze trafiam na zupełne nieporozumienia. Nie to, że siedzę i czekam gdzie by się tu przyczepić, ale:
Cytuj
International Track & Field - stań się uczestnikiem olimpijskiej olimpiady

świadczy o tym, że albo stawiacie na ilosć, a nie jakość (czyli niezbyt dobrze) albo korekta śpi.
Co do numeru to nie chce się ściągnąć :/. Ale jeśli możesz to prześlij reckę Guitar Hero, bo coś czuję, że będę mógł skrytykować :).

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Fajne stronki
« Odpowiedź #468 dnia: Marca 12, 2006, 18:08:17 pm »
Cytat: "setezer"
Błąd jakiś... źle wypakował mi się plik i nie mam tego co najważniejsze - recek tekstów. Dalszej oceny, więc nie będzie bo nie działa. Sprawdźcie to Mikes.


spróbuj sciągnąc jeszcze raz, chwilowo ten błąd pojawił się dwóm osobom(tobie i jesdnemu z redaktorów) hmm.. nie wiem o co chodzi.

Cytat: "setezer"
Listy są wspaniałe...


to że nikt nie napisał to KOMPLETNIE nie nasza wina :P

Tarniak:

Gry muzyczne to gatunek dość specyficzny, a równocześnie nie aż tak popularny jak te najbardziej mainstreamowe, najlepiej sprzedające się produkcje. Developer Harmonix pokazał jednak, że potrafi robić gry z tego gatunku na poziomie. Najbardziej rozpoznawalne tytuły to Frequency i Amplitude - ten pierwszy był swoistym wprowadzeniem developera w architekturę PS2, Amplitude z kolei zdążyło już pokochać wiele osób, sam zagrywam się w tę pozycję do dziś. Nic więc dziwnego, że od Guitar Hero oczekiwałem tytułu naprawdę na poziomie, który będzie potrafił wyrwać z mojego życiorysu kolejne godziny. Wysokie oceny w zachodniej prasie i entuzjastyczne przyjęcie w USA (gdzie gra już się ukazała) zdawały się potwierdzać, że szykuje się rzeczywiście coś konkretnego. Sprawdź zatem, Drogi Czytelniku, czy opłaca się czekać do początku kwietnia, kiedy mieć będzie miejsce premiera europejskiej wersji (chyba że nastąpi jakieś przesunięcie tej daty, nie jestem jednak w stanie tego przewidzieć).

Elementem, który miał odróżniać Guitar Hero od większości gier muzycznych miał być... dodatkowy kontroler. Pod postacią gitary oczywiście - możecie zresztą ją oglądać na zdjęciu gdzieś na tej stronie. Sprawia wrażenie solidnej, ma odpowiednie wymiary, niektóre osoby mogą drażnić tylko słodkie, kolorowe przyciski na gryfie, które trochę psują "poważny" wygląd kontrolera. Jest to jednak chyba nieuniknione, aby łatwiej zorientować się, który przycisk wciskać w trakcie gry. Oczywiście nie mogło zabraknąć struny, ale bardziej interesuje Was pewnie ta wajcha poniżej. Otóż przydaje się ona tylko w niektórych momentach piosenki, kiedy trafimy na bonusową sekcję - wtedy należy poruszać "dźwignią" na obie strony, aby nabijać sobie dodatkowe punkty. Granie na gitarze na pewno zwiększa rajcowność, ale jest też jedna, a poważna data - cena. Niestety, w chwili gdy piszę ten tekst nie znam jeszcze wartości tego zestawu w Polsce, wystarczy chyba jednak że napiszę, iż w Stanach zestaw gra+gitara kosztuje ok. 90$, a spodziewana cena na Wielką Brytanię to 50 funtów? Sporo, przynajmniej jak na polskie warunki i z pewnością u wielu osób zapaliło się teraz żółte światełko. Spokojnie jednak, gra z pewnością będzie też sprzedawana oddzielnie, po odpowiednio niższej cenie, a granie na padzie oczywiście również jest możliwe. Ostatnio wprawdzie sporo mówiło się o tym, że na Europę zostaną rzucone tylko "dopakowane" zestawy, wierzę jednak że będzie inaczej.

Na pierwszy rzut oka, wszystko wygląda dość podobnie do Amplitude. Mamy bowiem zbliżające się w naszą stronę z głębi ekranu kółeczka, które oczywiście trzeba eliminować naciśnięciem odpowiedniego przycisku we właściwym czasie. Na dole każdego screena przedstawiającego rozgrywkę widzicie też z pewnością pięć pól - jak można się domyślać, trzeba wyczekać, aż wspomniane wcześniej kółeczka wejdą w zasięg owego pola i dopiero wtedy wcisnąć właściwy przycisk. Oczywiście "ściągnięcie" każdego kółeczka owocuje wydobywającym się dźwiękiem gitary, tak więc od tego, jak będziesz sobie radził, zależeć będzie płynność wydawanych dźwięków. Nowością względem Amplitude jest "przeciąganie struny" - przy niektórych kółeczkach da się zauważyć jeszcze wychodzącą z nich linię - wtedy po prostu wybrany przycisk trzeba przytrzymać dłużej, właśnie aż do końca wspomnianej linii. W Amplitude kolejne przyciski trzeba było wciskać po kolei, z kolei tutaj doszły też momenty, gdy trzeba będzie wcisnąć dwa przyciski naraz - miło, że gameplay jest urozmaicany, dzięki temu nie ma się wrażenia grania w to samo, tyle że w innych szatach. Do tego dochodzi jeszcze zabawa z multiplierami - po dziesięciu poprawnie "wystukanych" kółeczkach, punkty naliczają się według mnożnika "x2", po kolejnych dziesięciu "x3" i tak aż do "x4".

Wiele osób wyrażało obawy co do tego, jak się gra na padzie, potęgowane przez ludzi głoszących, że na padzie grać się nie da itd. Z tym większym więc zdziwieniem spędziłem pierwsze minuty z grą, bo również na padzie gra się bardzo przyjemnie i zupełnie bez obaw można przystępować do gry bez gitary. Nie muszę chyba mówić, że jest to świetna wiadomość dla osób, których odstraszyła wysoka cena zestawu z dodatkowym kontrolerem - pozostaje więc kupować "gołą wersję" (o ile taka się w PALu pojawi) i nadal świetnie się bawić!

Nie twierdzę oczywiście, że na gitarze gra się źle, a wręcz przeciwnie - tutaj musi być jeszcze lepiej. Przesłaniem moich powyższych słów ma być to, nawet grając na joy'u, można się świetnie bawić.

Tym bardziej że w tle leci ostra, rockowa muza w najlepszym wykonaniu. Do dyspozycji oddano nam 30 kawałków + prawie dwadzieścia dodatkowych, co daje nam liczbę podchodzącą pod pięćdziesiątkę - sporo, trzeba przyznać. Takie nazwy jak Motorhead, Ozzy Osbourne, Red Hot Chilli Peppers, The Ramones, David Bowie, czy Franz Ferdinand mówią same za siebie. Pewne jest jedno - jeśli lubisz rock, znajdziesz się w swoim żywiole. Nic dziwnego, w końcu motywem przewodnim gry jest gitara, a ta bezpośrednio wiąże się z ostrymi brzmieniami. Prosta sprawa - jeśli od takiej "ostrej szarpaniny" szybko zaczyna boleć Cię głowa, powinieneś odpuścić sobie już na starcie, kompletnie ignorując moją ocenę, jest ona bowiem skierowana bardziej do osób, którym te klimaty odpowiadają, co chyba jasne. Jeszcze przed zagraniem obawiałem się o to, że Harmonix nie wykupiło pełnej licencji na znajdujące się tu utworki i znajdziemy tu tylko ich covery, a więc kawałki bez oryginalnego wokalu. Jednak już po zagraniu moje obawy i wszelkie wątpliwości zostały rozwiane - osoby nagrywające wokal świetnie się spisały i w efekcie chyba tylko najwięksi "smakosze" tej muzyki dostrzegą zauważalne różnice względem oryginału. Dla twórców to świetny interes, bo na pewno sporo zaoszczędzili na niepełnej licencji, a zapuszczane w grze piosenki i tak "wyglądają" jak te oryginalne.

Tryby nie prezentują sobą niczego odkrywczego. Tym głównym dla jednego gracza jest oczywiście Kariera, w której na początek wybierasz sobie stworzonego już przez autorów gitarzystę (niestety brak większej customizacji, jak w Amplitude), samą gitarę i... wspinasz się po szczeblach kariery. Zaczynasz grać w małych klubikach, by skończyć na wielkich salach, w której bawi się wielkich rozmiarów publiczność. Pokonywanie kolejnych etapów gry daje pieniądze do zarobienia, które pożytkujesz potem na zakupy w specjalnym sklepiku - odkrywasz tu nowe postacie, piosenki, czy filmiki opisujące poszczególne etapy tworzenia samej gry. Poza tym jest jeszcze opcja Quick Play i oczywiście Multiplayer - nie różni się ona jednak niczym od tej dla jednego gracza, czasem po prostu trzeba poczekać aż przeciwnik odegra "swoją" kwestię i dopiero wtedy zaatakować. Wcześniej nie wspomniałem też jeszcze o czterech poziomach trudności - Easy jest tylko spacerkiem, w sam raz dla początkujących - do wykorzystania tylko trzy pierwsze pola i przyciski na padzie, same kombinacje też nie porażają swoim rozbudowaniem. Normal to już cztery przyciski, a Hard i Expert wykorzystują wszystkie pięć. Wszystkich "miłośników" poziomu trudności Insane w Amplitude uspokajam - tutaj na najwyższym stopniu jest równie ciężko i z pewnością po raz kolejny trzeba będzie dłuuugich treningów, żeby zaliczyć wszystko.

Wiadomo, że w grach muzycznych grafika nie jest najważniejsza, ale w Guitar Hero jest i tak nieźle pod tym względem. Wprawdzie największą uwagę będziesz zwracał tylko torowi, przez który przelatują kolejne kółeczka, ale w tle widać naprawdę dobrze zrealizowaną, bawiącą się publiczność - można się poczuć jak na prawdziwym koncercie rockowym;). Ludzi wyświetlanych naraz na ekranie jest sporo i choć nie są to maksymalnie szczegółowe obiekty, to i tak poniżej pewnego poziomu nie schodzą. Można mieć małe zastrzeżenia do gitarzystów, którzy trochę za mało się wczuwają w swoje role - mogliby trochę bardziej się ruszać, wykazywać jakiś entuzjazm, a takie akcje zdarzają się rzadko. Oczywiście całość zasuwa płynniutko i nie zwalnia - trudno, żeby było inaczej bo nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek fajerwerki graficzne.

Oj, nie zawiodłem się na Guitar Hero. Wręcz przeciwnie, jestem cholernie zaskoczony, że Harmonix jest w stanie tyle czasu utrzymywać tak wysoki poziom! Mnie osobiście ta gra już ma - tak się składa, że rock jest jednym z moich muzycznych faworytów, z tym większym więc entuzjazmem podchodzę do gry za każdym razem. Dla wielu przeszkodą może być cena zestawu z gitarą, ale jeśli tylko pojawią się u nas w sprzedaży same gry "w normalnej cenie", spokojnie możecie łykać, bo również na padzie gra się świetnie. Jeśli więc szukacie dobrej, wciągającej gry muzycznej i nie stronicie od tego gatunku muzyki, Guitar Hero będzie świetnym wyborem.

Grafa 6        Nie spodoba się tylko prawdziwym przeciwnikom rocka
Dźwięk 9
Miód 9                 Ocena 9.0

Tarniak

  • Gość
Fajne stronki
« Odpowiedź #469 dnia: Marca 12, 2006, 19:24:02 pm »
Hehe, powiem, że się autorowi udało, bo ujął esencję. Ale mimo wszystko myślę, że nawet przy codziennym treningu (jak w moim przypadku) nie uda się mu zagrać Pantery na 5 gwiazdek choćby na Hardzie :), bo nie da rady bez gitary (nawet się rymuje). :mrgreen:

stefan.666

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-03-2006
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #470 dnia: Marca 12, 2006, 22:06:16 pm »
polecam www.maxior.pl
jest tam duuuuzo glupot,niekture naprawde fajne :lol:
Miszczó

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #471 dnia: Marca 12, 2006, 23:15:06 pm »

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #472 dnia: Marca 13, 2006, 15:54:07 pm »
Cytat: "konsolko"
Peter Moore  :lol:  :twisted:

http://www.australian-postcodes.com/dsl-crowd-control.jpg

Lol, widziałęm znacznie lepsze :roll:
http://img468.imageshack.us/img468/955/moorekuti9cw.jpg

A tak btw, o ile się nie mylę konsolko nigdy nie dał postu dłuzszego niż trzy linjijki :lol:

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Fajne stronki
« Odpowiedź #473 dnia: Marca 17, 2006, 16:44:09 pm »
Strona poswiecona wyłącznie dla PS2, PSP i PS3.
http://www.playsyde.com

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Fajne stronki
« Odpowiedź #474 dnia: Marca 17, 2006, 20:45:23 pm »

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #475 dnia: Marca 17, 2006, 21:14:33 pm »
Cytat: "Derek"
http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=910256

Hahahaha...
Jestes tak smieszny ze az zalosny.
Czy ty na kazdym kroku musisz pokazywac swoje znienawidzenie do Smb?

OnTop:
www.blog27.pl
Ha ha ha. Smiechu a smiechu ;p

i kto tu ma najwiekszego gs ??

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #476 dnia: Marca 18, 2006, 09:39:24 am »
@Derek: :lol:

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Fajne stronki
« Odpowiedź #477 dnia: Marca 18, 2006, 09:55:21 am »
Cytuj
@Derek: Laughing


smb naprawde nie miałem zamiaru cie urazić :lol:  To że twój koleszka slay tak i a nie inaczej to odebrał to nie moja wina.
Nie chce się tłumaczyć ale naprawde nie widze nic w tym filmiku co mogło cie urazić.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Fajne stronki
« Odpowiedź #478 dnia: Marca 18, 2006, 11:10:29 am »
@Derek: Czy w tym filmiku komentujesz mój podpis? ("Khem, nie ma to jak koniec dobroci dla spamu.") ;) Pytam z ciekawości.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Fajne stronki
« Odpowiedź #479 dnia: Marca 18, 2006, 12:03:50 pm »
Cytuj
@Derek: Czy w tym filmiku komentujesz mój podpis? ("Khem, nie ma to jak koniec dobroci dla spamu.") Wink Pytam z ciekawości.


heh nie właśnie dopiero teraz zobaczyłem twój podpis :wink:
A co do filmiku to jakoś ty mi pierwszy przyszedłeś na myśl.
Mam nadzieje że juz  sprawa wyjaśniona i nikt nie doznał jakiegoś urazu.