Ankieta

Na jakich wersjach gier grywasz zazwyczaj?

Tylko oryginaly
2 (66.7%)
Tylko piraty
0 (0%)
Piraty i oryginaly
1 (33.3%)

Głosów w sumie: 3

Głosowanie skończone: Lipca 04, 2006, 09:19:59 am

Autor Wątek: A ja gram w oryginaly  (Przeczytany 6657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JazdaONE

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-07-2006
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
A ja gram w oryginaly
« dnia: Lipca 04, 2006, 09:19:59 am »
Witam

Zakladajac ten temat chcialbym sie dowiedziec ilu z was gra w oryginaly a ilu jedynie na kopiach zapasowych  :lol:
PSP jest moja trzecia konsola i musze powiedziec, ze nigdy nie zdarzylo mi sie grac w pirata. Nie to zebym byl jakims bogolem. W piraty grywalem jedynie na PC, jednak zawsze konczylo sie tak samo, sciagalem kilka gierek,
po czym w kazda pogralem chwile, w zadna sie zbytnio nie wglebiajac, po czym delete. Za duzo tego bylo i za latwo sie to sciaga z netu. Tak wiec dalem sobie spokoj.
Obecnie mam 4gierki (Lumines, Wipeout, Everybody's golf i Locoroco) na psp i to mi w zupelnosci wystarcza. Jak mi sie cos znudzi lub zmecze tytul na wszystkie mozliwe sposoby (jak to bylo w przypadku Metal Gear Acid), po prostu gre sprzedaja na allegro i kupuje cos nowego.
Grajac w ten sposob gry starczaja mi na naprawde dlugo, Golfa mecze juz ponad 35H i cigle mi sie podoba (super gierka).
Zdaje sobie sprawe, ze niektorzy z was powiedza, ze gram tak dlugo w gry bo nie mam innych, jednak z cala stanowczoscia musze powiedziec ze
to nie prawda.
Po prostu grajac na oryginalach zglebiam gre. Im dluzej gram w dany tytul tym lepiej poznaje jego zalety. Takie np. Lumines, nawet po kilkudziesieciu godzinach zabawy mozesz odkryc nowy bonus (nowe skorki). Kolejny idealny przyklad to MGAcid, tam aby zdobyc wszystkie karty potrzeba naprawde duuuzo czasu, ale mnie rajcuje takie przechodzenie gier w 100%. Moze to sprawa mojego wieku (26 latek), a moze jestem po prostu glupi.
Ten temat zalozylem nie po to, aby przekonywac kogokolwiek, ale po to aby zobaczyc jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Peace and love

Ernest  :D

ps. do moderatora: zalozylem, przez pomylke, identyczny temat w dziale PSP. Prosilbym o jego zamkniecie, aby nie siac zametu na forum.

Cosmaty

  • Gość
A ja gram w oryginaly
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2006, 09:23:23 am »
Nie to żebym się czepiał każdego nowego usera, ale...
Topic - ''Piractwo - debata'' --->klik

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Re: A ja gram w oryginaly
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2006, 09:54:59 am »
Cytat: "JazdaONE"


ps. do moderatora: zalozylem, przez pomylke, identyczny temat w dziale PSP. Prosilbym o jego zamkniecie, aby nie siac zametu na forum.



Powinieneś udać sie do tego topiku:]
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Don

  • Gość
A ja gram w oryginaly
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 04, 2006, 09:57:48 am »
I na to czekałem. Użytkownicy odesłali winowajcę do odpowiednich tematów, a ja mogę zamknąć temat. :lol: :D