Autor Wątek: Forza Motorsport 2  (Przeczytany 88421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Supersonic

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 28, 2007, 10:38:04 am »
Prorok z Hiva skąd wie jakie będzie GT5. Dla mnie w kwestii grywalności Forza zawsze będzie daleko z tyłu za GT i PGR (kwestia gustu i rozumiem że wielu może woleć Forze) a już odnośnie grafy to Forza będzie obciągała wydech PGR 4 i GT5, to jest pewne :grin:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2007, 10:40:27 am wysłana przez Supersonic »

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 28, 2007, 11:44:45 am »
no dobrze ale nie widzę w GT5 aż takiej innowacyjności jak w PGR4. GT zaoferuje zaje****ą grafikę i co? motory? mnie to nie kręci. GT by rządziło gdyby wzięło z Forzy tuning optyczny a z PGR4 zmienne warunki pogodowe. A tak każda z tych gier ma swój kawałek tortu na rynku.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 28, 2007, 11:51:59 am »
no dobrze ale nie widzę w GT5 aż takiej innowacyjności jak w PGR4.
Dziwne, żebyś w GT5 widział cokolwiek, skoro z tej gry jeszcze nic nie pokazano...

A co do zmiennych warunków, czy Wy byście chcieli, żeby w co drugim wyścigu, w połowie zaczynał padać deszcz?

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 28, 2007, 17:27:11 pm »
więc tym bardziej niech nikt nie porównuje Forzy do GT5 bo Forza będzie na dniach a o GT jak sam mówisz nikt nic nie wie. ALe wszyscy wiedzą, że będzie najlepsze. Jeśli chodzi o zmienne warunki to jak najbardziej bym chciał. Może nie co drugi wyścig ale napewno to jest krok naprzód. Ale mimo wszystko wątpie w jakąś rewolucję jeśli chodzi o GT już mnie przyzwyczaili po GT4 do odgrzewanych kotletów. Tym razem z fajną grafiką.


Supersonic

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 28, 2007, 18:39:18 pm »
Cytuj
ALe wszyscy wiedzą, że będzie najlepsze.
Tego nikt nie mówi bo wcale tak nie musi być i jeżeli Polyphony nie zasotuje wielu zmian i nowości to raczej nie ma szans ale wiadomym jest że GT5 (podobnie jak PGR4) przebije Forze pod względem wykonania co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. A co do grywalności to jak napisałem wcześniej kwestia gustu, jeden woli Forze drugi GT a jeszcze inny PGR (każdy ma prawo). Dziwi mnie tylko skąd Hiv od razu wie że Forza pozamiata GT5 pod względem, grywalności to trochę dziwne rozumowanie. Na jakiej podstawie tak uważa ?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2007, 18:44:21 pm wysłana przez Supersonic »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 28, 2007, 18:49:29 pm »
Problem w tym, że to zwolennicy Forzy usilnie porównują ją do Gran Turismo. Chyba widzą, że z flagowym racerem na konsolę M$ nie jest tak dobrze jak się spodziewano i odpalają swoje mechanizmy obronne "GT to, GT tamto, Forza pozamiata GT". Bo to łatwo porównywać do gry z poprzedniej generacji albo ubogiego dema, ewentualnie chrzanić farmazony o GT5, o którym narazie nic konkretnego nie wiadomo.

BTW Mnie pierwsza Forza odrzuciła, kiedy odpaliłem Mercedesa SLR'a i po przekroczeniu setki nie wysunął mi się tylni spoiler.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 28, 2007, 19:16:30 pm »
właśnie o to chodzi, że ja nigdy nie porównywałem Forzy do GT. Bo wiem, że GT5 będzie nieporównywalne do Forzy przynajmniej dlatego, iż wyjdzie później. Wcześniej już pisałem, że jeśli już to PGR4 będzie mogło konkurować z GT5. A to fanboje ps ciągle psioczą, że grafika nie taka czy to czy tamto. I to właśnie oni gadają jakie to GT5 będzie super och i ach a Forza2 to nic innego jak Forza HD. Więc nie gadaj, że jest odwrotnie. Ale różnica jest taka, że ja w to będę grał za miesiąc a w/w ludzie niewiadomo kiedy. Forza umili oczekiwanie na PGR.


macstone

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-09-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 28, 2007, 20:59:36 pm »
Cytuj
Mnie pierwsza Forza odrzuciła, kiedy odpaliłem Mercedesa SLR'a i po przekroczeniu setki nie wysunął mi się tylni spoiler.

IRAS tak jedynie z ciekawosci, czy w GT w SLR podnosi sie tylni spoiler?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 28, 2007, 21:05:36 pm »
Cytuj
Mnie pierwsza Forza odrzuciła, kiedy odpaliłem Mercedesa SLR'a i po przekroczeniu setki nie wysunął mi się tylni spoiler.

IRAS tak jedynie z ciekawosci, czy w GT w SLR podnosi sie tylni spoiler?

Tak, podnosi się.

Podnosi się przy przekroczeniu 100km/h, opada poniżej 80, a przy hamowaniu podnosi się wyżej.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 29, 2007, 10:56:50 am »
ja pierdziele myślałem, że Ty człowieku żartowałeś z tym spoilerem... Wyrazy współczucia. Taki z Ciebie koneser motoryzacji ma się rozumieć? A mnie odrzuciło GT jak w wyścigu monte carlo musiałem co 7 okrążeń zmieniać opony (w formule) a przeciwnicy co 12 w endurance race... taka sama głupota jak ten spoiler.


Supersonic

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 30, 2007, 07:50:53 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 30, 2007, 09:43:10 am »
O, super! Nareszcie screeny prosto z gameplay'u  :smile:

I tak jak podejrzewałem, mają się nijak do obrazków z replay'ów  :???:

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2007, 09:46:20 am wysłana przez Iras »

browar

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-06-2006
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:04:03 am »
Prosze powiedzcie że to beta-testy albo najlepiej zupełnie inna gra  :sad: Za długo na nią czekałem !  :???:

Supersonic

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:16:28 am »
Forza nie będzie powalać wykonaniem co pokazuje od pierwszych screenów i trailerów.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 834
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:21:00 am »
O, super! Nareszcie screeny prosto z gameplay'u  :smile:

I tak jak podejrzewałem, mają się nijak do obrazków z replay'ów  :???:

O Gran Trismo 4. Ups, to Forza 2 na konsole nowej generacji. Tutaj zaczyna się nowa generacja pełną gębą. TDU zjada to graficznie na śniadanie, a chyba głównie o to chodzi w ścigałkach - o grafike.
P.S.
Ciekawe co na to recenzenci z programu polskiego na TVN Turbo co dali 10/10. Najwyraźniej oceniali replay'e, a nie grę, gdyż twierdzili, że grafika masakruje. Widac.  :lol: :lol: :lol: :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:26:17 am »
Zaraz ktoś Ci napisze, że grafa się nie liczy, że chodzi o gameplay, o model jazdy, o tunning, o wizualizację zniszczeń i że Forza 2 wyznaczy w tym temacie nowe standardy  :lol:

A HIV na to, że Gran Turismo może obciągać wydechy  :lol: :lol: :lol:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 834
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:29:14 am »
Zaraz ktoś Ci napisze, że grafa się nie liczy, że chodzi o gameplay, o model jazdy, o tunning, o wizualizację zniszczeń i że Forza 2 wyznaczy w tym temacie nowe standardy  :lol:

A HIV na to, że Gran Turismo może obciągać wydechy  :lol: :lol: :lol:

Nie no ja wiem. :lol: Czekaj, czekaj jak to szło? Aaaa, liczy się fun drogie fanboyki, fun płynący z gryyyy. :lol:
Wiesz opinie takiego Hiva to mnie tak interesują jak to, ile razy on obciąga komuś litery. Trudno o obiektywną ocenę kogoś, kto się mianuje achievement hunterem i wszędzie się tym podnieca. On nie patrzy na tę grę przez pryzmat grafiki, wykonania, itd., tylko tego, że znów da się wyciągnąc 1000 pkt. Może w Forzie 2 tak łatwo będzie się nabijało pkt., dlatego mu się tak spodobała?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2007, 10:34:01 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:02:25 am »
jeśli ktoś bierze na poważnie te ich testy gier z TVN Turbo to żal mi go;]. Może forza2 to nie jest drugi TDU pod względem graficznym (nigdy tak nie powiedziałem), ale to mnie nie zniechęca do zakupu. Może nie za 250zł ale poczekam, aż stanieje bo i tak przed sesją gier nie będę kupował. Jeśli komuś podoba się ta gra to i tak ją kupi. A tu udziela się typ który nie wie co to TVN Turbo i pewnie samochody go tak rajcują jak lalki barbie.

A jeśli macie zamiar się nabijać z fanów tej gry to chyba lepiej spędzić trochę czasu poza komputerem :???: a o jakiej porze nie wejdę tutaj to widzę wpisy Irasa... niektórzy naprawdę życia poza elektroniką nie widzą...  :-( Dalej się podniecajcie jaka Forza będzie marna graficznie. Powodzenia.


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 834
  • Reputacja: 81
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:28:04 am »
Uderz w stół, a nożyce... Po co się tak od razu podniecac niezdrowo kolego? Prawda jest taka, że ta gra jak na dzisiejsze standardy marnie wygląda. To, że Iras "śmiał" pokazac te screeny to co? Zaatakował świętośc? Jakiś symbol? Pokazano wreszcie gameplay i już. Co do TVN Turbo i ich programu o grach. Akurat tak się składa, że jest to program o grach video, a nie o ścigałkach, a więc każdy niedzielny gracz, bądź osoba, która po programie o grach spodziewa się rzetelnych informacji, może byc zawiedziona, po zakupie takiej gry, która to zostaje oceniona na 10, czyli grafike też ma na 10, a to past-gen pełną gębą, że tak to nazwę.
Poza tym nie uważasz, że to ironia, a wręcz drwina z fanów Forzy? Śmiali się tak z serii GT, oczekują cudu świata po swoim ulubionym tytule, a tu...klops. Tragikomiczne.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2007, 11:30:33 am wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

nakimushi

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 30, 2007, 12:12:06 pm »
Uderz w stół, a nożyce... Po co się tak od razu podniecac niezdrowo kolego? Prawda jest taka, że ta gra jak na dzisiejsze standardy marnie wygląda. To, że Iras "śmiał" pokazac te screeny to co? Zaatakował świętośc? Jakiś symbol? Pokazano wreszcie gameplay i już. Co do TVN Turbo i ich programu o grach. Akurat tak się składa, że jest to program o grach video, a nie o ścigałkach, a więc każdy niedzielny gracz, bądź osoba, która po programie o grach spodziewa się rzetelnych informacji, może byc zawiedziona, po zakupie takiej gry, która to zostaje oceniona na 10, czyli grafike też ma na 10, a to past-gen pełną gębą, że tak to nazwę.
Poza tym nie uważasz, że to ironia, a wręcz drwina z fanów Forzy? Śmiali się tak z serii GT, oczekują cudu świata po swoim ulubionym tytule, a tu...klops. Tragikomiczne.

hehe  :lol: dobre - napisz cos jeszcze  :D

macstone

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-09-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 30, 2007, 12:15:44 pm »
Cytuj
Uderz w stół, a nożyce... Po co się tak od razu podniecac niezdrowo kolego? Prawda jest taka, że ta gra jak na dzisiejsze standardy marnie wygląda. To, że Iras "śmiał" pokazac te screeny to co? Zaatakował świętośc? Jakiś symbol? Pokazano wreszcie gameplay i już. Co do TVN Turbo i ich programu o grach. Akurat tak się składa, że jest to program o grach video, a nie o ścigałkach, a więc każdy niedzielny gracz, bądź osoba, która po programie o grach spodziewa się rzetelnych informacji, może byc zawiedziona, po zakupie takiej gry, która to zostaje oceniona na 10, czyli grafike też ma na 10, a to past-gen pełną gębą, że tak to nazwę.
Poza tym nie uważasz, że to ironia, a wręcz drwina z fanów Forzy? Śmiali się tak z serii GT, oczekują cudu świata po swoim ulubionym tytule, a tu...klops. Tragikomiczne.
W czym chlopcy macie problem z tymi screenami? Ze nie wygladaja bajkowo, jak przytaczany przez was TDU. Szczerze mowiac jak zobaczylem te gre (TDU) myslalem ze bedzie wspaniala. Okazalo sie że wygląda faktycznie fajnie, ale samochody prowadzi sie tragicznie, a interakcja z otoczeniem jest zadna. Chodzi rowniez o reakcje na podloze. Iras (bidku obrazony na caly swiat, ktory nie ma w co grac) kiedy zrozumiesz, ze nie najwazeniejsza jest grafika, szczegolnie w grze ktora ma aspiracje by symulowac model jazdy. Twoj pomysl z tym spoilerem w SLR to czysta zenada. Poza tym napinacie sie i podniecacie jakimis screenami, nie czekajac na sama gre. Moze powstrzymacie sie z kategorycznymi osadami do momentu kiedy sie ukarze. Mieszacie z blotem HIV'a, ktory moze nie jest autorytetem w tym temacie, ale mysle ze od was dwoch razem wzietych widzial wiecej materialow dotyczacych finalnego produktu. Ze odwazyl sie porownac do GT5 FORZE, to was tak boli? Wezcie na wstrzymanie. 

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #141 dnia: Kwietnia 30, 2007, 12:50:53 pm »
Hiva mieszamy z błotem, drogi kolego, bo się zwyczajnie ośmiesza. Odważył się porównać Forze do GT5? To nie odwaga tylko GŁUPOTA, bo jak można porównywać do czegoś, czego się na oczy nie widziało? Zwykła nieobiektywna i nieprofesjonalna propaganda - inaczej tego nazwać nie można.

A z tym spoilerem to nie jest mój pomysł, tylko coś, co było już w GT4. Jak w Forzy 2 tego nie będzie, to...  :lol:  Wy się podniecacie rozgrzewającymi tarczami albo felgami odbijającymi otoczenie w Forzy, to dlaczego ja nie mogę wysuwanym spoilerem? Aha, bo w Forzy go nie ma...

Supersonic

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #142 dnia: Kwietnia 30, 2007, 13:15:40 pm »
Cytuj
Hiva mieszamy z błotem, drogi kolego, bo się zwyczajnie ośmiesza. Odważył się porównać Forze do GT5? To nie odwaga tylko GŁUPOTA, bo jak można porównywać do czegoś, czego się na oczy nie widziało? Zwykła nieobiektywna i nieprofesjonalna propaganda - inaczej tego nazwać nie można.
W pełni popieram opinię kolegi

Jak można oceniać czy GT5 będzie lepsza lub gorsze od Forzy skoro za przeproszeniem g...o  wiemy o GT5 no może poza tym że już przedsmak "piątki" czyli GTHD wygląda bardzo ładnie.

nakimushi

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #143 dnia: Kwietnia 30, 2007, 13:26:28 pm »
In the early goings, Forza is looking like a winner. - IGN gralo i pisza takie rzeczy  :o
mimo dziwnych skrinów bedzie pewnie swietny symulator ze swietnym modelem jazdy /

a co do Hiva i gt5 to mysle ze wszyscy wiemy jakie postepy gra robila od 1 czesci i czego mozna sie spodziewac  :lol:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #144 dnia: Kwietnia 30, 2007, 13:56:59 pm »
Przede wszystkim Hiv nie sprecyzowal ktora czesc GT mial na mysli, wiec nie wiem o czym mowicie...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #145 dnia: Kwietnia 30, 2007, 16:25:18 pm »
Przede wszystkim Hiv nie sprecyzowal ktora czesc GT mial na mysli, wiec nie wiem o czym mowicie...
Hiv napisal "GT będzie obciągało tej grze wydech." - czas przyszly raczej sugeruje nowa czesc niz stara - prawda? :>

nakimushi

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 30, 2007, 16:29:15 pm »
Przede wszystkim Hiv nie sprecyzowal ktora czesc GT mial na mysli, wiec nie wiem o czym mowicie...
Hiv napisal "GT będzie obciągało tej grze wydech." - czas przyszly raczej sugeruje nowa czesc niz stara - prawda? :>

moze chodzilo o to ze Forza jeszcze nie wyszla - dlatego napisal w takim czasie / i raczej chodzilo mu o cala serie a nie o konkretna czesc

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 986
  • Reputacja: 132
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #147 dnia: Kwietnia 30, 2007, 17:11:58 pm »
łoo tam problemy, koleś powiedział głupkowate zdanie, pewnie widział tyle co my wszyscy i sie podnieca. Będzie demko, ocenimy, bo tu różne screeny wychodzą..

T3I-I

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #148 dnia: Kwietnia 30, 2007, 21:03:48 pm »
podsumuje kila mogila a co do symulacji i psełdo zniszczen to przy 100 na godzine odpada zderzak woW

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #149 dnia: Kwietnia 30, 2007, 22:13:06 pm »
@T3I-I: Wracaj s powrotem na strone główną GO

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #150 dnia: Kwietnia 30, 2007, 22:40:59 pm »
Źle powiedział? Niestety tak te zniszczenia narazie wyglądają.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #151 dnia: Maja 01, 2007, 00:07:43 am »
Dobra dobra, to co ma wyjść z tego burnout ? Przecież muszą zachować jakiś umiar

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #152 dnia: Maja 01, 2007, 00:16:28 am »
No nie wiem... I tak po takim dzwonie się o dobry czas nie zawalczy, dlaczego więc samochodu nie można efektownie i całkowicie skasować? Niestety wizualizacja zniszczeń jest tylko symboliczna.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2007, 00:18:00 am wysłana przez Iras »

nakimushi

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #153 dnia: Maja 01, 2007, 08:46:17 am »
No nie wiem... I tak po takim dzwonie się o dobry czas nie zawalczy, dlaczego więc samochodu nie można efektownie i całkowicie skasować? Niestety wizualizacja zniszczeń jest tylko symboliczna.

lepsza niz w innych grach GT - w których nie ma zadnych lub prawie zadnych zniszczen...
wiec nie ma co pisac bo gra nie ma konkurencjii narazie

jak jestes taki madry to napisz silnik który bedzie sie nadawal zarówno do gry arcade z duza iloscia wypadków jak i do swietnej fizyki samochodu  :lol:

Supersonic

  • Gość
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #154 dnia: Maja 01, 2007, 09:08:47 am »
Mnie tam w Forzie czy GT wizualizacja zniszczeń jest na .... potrzebna od tego mam Burnouta  :-D

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #155 dnia: Maja 01, 2007, 10:46:14 am »
Niemniej jednak, chyba lepiej gdy jest, niz gdy jej nie ma.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2007, 11:20:10 am wysłana przez blancio_ »

zax The Player

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2004
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #156 dnia: Maja 01, 2007, 13:08:37 pm »
I tak po takim dzwonie się o dobry czas nie zawalczy, dlaczego więc samochodu nie można efektownie i całkowicie skasować?

Bo nie pozwalają na to licencje. Niestety, mało który producent godzi się, żeby w takiej grze tysiące ludzi oglądało jego zniszczony samochód.


147 nowych screenów:

http://www.gamekult.com/images/J000077659/p1/

I filmik:
http://files.filefront.com/Forza_Motorsport_2___En_Dswmv/;7389458;/fileinfo.html

Przełykam wszystko oprócz tego wstrętnego aliasingu na furach, ale podobno w ruchu na TV tak tego nie widać.



Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #157 dnia: Maja 01, 2007, 13:21:43 pm »
Takie tłumaczenie było dobre przy Gran Turismo.

Teraz, kiedy są zniszczenia, wątpie, żeby licencja regulowała ich stopień.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #158 dnia: Maja 01, 2007, 13:24:02 pm »
Teraz, kiedy są zniszczenia, wątpie, żeby licencja regulowała ich stopień.
Reguluje. Nie można dachować samochodu, kierowca nie może wylecieć, większość producent nie życzy sobie odpadających części i jeszcze są dziesiątki innych ograniczeń. Mówił o tym community manager na neogafie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Forza Motorsport 2
« Odpowiedź #159 dnia: Maja 01, 2007, 13:47:27 pm »
To może zamiast reklamować "rewolucyjny system zniszczeń", trzeba było na te licencje sypnąć więcej kasy.