Autor Wątek: WII w Polsce  (Przeczytany 10768 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
WII w Polsce
« Odpowiedź #40 dnia: Października 01, 2006, 16:08:51 pm »
W naszy kraju o wyborze konsoli nie decyduje cena systemu (prawie;) ,lecz biblioteka dorosłych gier i łatwość przeróbki. Jeśli na Wii zostanie wydane GTA i CHIPY do konsoli będą tanie (smutne ,ale prawdziwe) to z pewnością nie powtórzy się sytuacja z GaCkiem.

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
WII w Polsce
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 29, 2007, 20:46:27 pm »
Ja rozumiem ludzi ktorzy wogule nie sa zainterowani Wii, komu chce sie machac tym pilocikiem przez kilka godzin :? .Ja osobiscie kupie PS3, mozebym i kupil XO ale nie mialem wtedy lcd :wink: .Po PS3 oczekuje relaksu, przychodze ze szkoly, siadam na foteliku i zapominam o wszystkim :lol: .Sry ale nie chcialoby mi sie skakac i wymychiwac rekami po ciezkim dniu :roll: .Zycze Wii zeby jak sie najlepiej sprzedawalo, jak narazie im to dobrze idzie ale ja osobiscie nie rozumiem 17/...100 latka ktory kupuje ta konsolke :D



Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
WII w Polsce
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 29, 2007, 21:06:34 pm »
Cytat: "CrazyFox"
Sry ale nie chcialoby mi sie skakac i wymychiwac rekami po ciezkim dniu  .Zycze Wii zeby jak sie najlepiej sprzedawalo, jak narazie im to dobrze idzie ale ja osobiscie nie rozumiem 17/...100 latka ktory kupuje ta konsolke


To skakanie i machanie rękoma jest troszkę przesadzone. O ile z grami takimi jak Wii Sports, Wii Play i Rayman to jest zrozumiałe (zostały po to stworzone), to np. w Zeldzie, Red Steel i Call of Duty 3 nie ma machania, lecz lekkie ruchy nadgarstkami (czyli nie wiele więcej niż samo naciskanie przycisków :) ). I proszę wytłumacz mi, dlaczego nie rozumiesz osoby od 17 do 100 lat, która kupi tę konsolę? Bardzo mnie to interesuje, bo mieszczę się w tym przedziale ;)

A co do tematu, znalazłem już 4 chętne osoby na Wii. 1 blacharza, 1 osobę nie interesujacą się grami i 2 harcorowych graczy. Magia grania sama ich do tego zmusiła :D Wii Sports i Red Steel nimi pozamiatał ;)
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

oscyp

  • Gość
WII w Polsce
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 29, 2007, 21:11:01 pm »
przecież w żadnej grze nie ma nakazu "skakania i machania łapami", z tego co wyczytałem w PE wystarczą lekkie ruchy nadgarstkiem (tu miejsce dla dowcipasów, żeby dopowiedzieli coś o masturbacji ;/) takie jak przy operowaniu myszką od komputera. a 17/100 latek kupi wii zeby sie dobrze bawić, tak jak przy ps3 i XO  :roll: