Autor Wątek: Sadness  (Przeczytany 36609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mtau

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: 0
  • Remember, u're unique. Just like everyone else
Sadness
« dnia: Sierpnia 04, 2006, 11:34:51 am »
Sadness to gra z krakowskiego studia Nibris która wg. mnie ma szanse zostać jedną z najlepszych gier na wii
Co wy o niej sądzicie?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Sadness
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 04, 2006, 11:36:08 am »
http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=4621
 :roll:

Sądze że g*wno z tego będzie bo nirbis gada o tej grze jakby to bylo 8 cud świata a znając zycie projket upadnie albo będzie crap. A szkoda

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 04, 2006, 14:17:25 pm »
Może to być bardzo ciekawa sprawa. Zapowiedzi są intrygujące. Czekam z niecierpliwością na screeny i filmiki przedstawiające gameplay.
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Sadness
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 04, 2006, 15:09:02 pm »
Buhahaha! A ja tylko polewam z Babieno, nibrisa i tego projektu :lol: .
No bo co więcej mogę zrobić, skoro oni trąbią o tej grze, a mają ją tylko na papierze i dlatego właśnie zrobili jakiś paściarski czarnobiały filmik z kobietą, która stroi jakieś śmieszne miny. Nie wiem też czy mieliście okazję przeczytać newsa na temat tej gry oficjalnie wydane przez nibris, a napisane po angielsku. Takich błędów jeszcze nigdy nie widziałem, nawet nie pofatygowali się, żeby to jakoś porządnie napisać :lol:  :lol:  :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 05, 2006, 00:32:56 am »
Na razie mimo wszystko nie naśmiewałbym się z chłopaków z Krakowa i tego, co zaprezentowali, a poczekał na pozwalajacy na dokonanie wstepnej, subiektywnej oceny materiał. Temat, w którym się wypowiadamy, został chyba założony nieco za wcześnie, bo o samej grze prawie nic nie wiemy...

Jednakże tu i teraz trzeba pochwalić fakt, że Ninny stawia na młode, twórcze zespoły, pełne kreatywnej energii. Może nawet kumple Iwaty wiedzą, że Polska nie lezy w Afryce, hehe ? W kazdym razie zycze NIBRIS jak najlepiej !

PS- a sam fakt, że dla klimatu gra będzie czarno-biała jara mnie okrutnie...i błagam, niech oni to dobrze wykorzystają...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 05, 2006, 11:10:03 am »
Ja też mam wielkie nadzieje co do tej gry ,ale na razie polscy developerzy nie radzą sobie najlepiej z kosolami ( o zgrozo,Painkiler!!!).
 Niemniej sam pomysł wydaje się ciekawy. :)

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Sadness
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 05, 2006, 18:50:16 pm »
Ta gra będzie raczej marna,pierwszy raz słysze o studiu Nibris wątpie czy ta gra przejdzie przez  Nintendo ta firma gniota na swoją konsole nie wypuści.Miałbym większe zaufanie do tej firmy gdybym o niej wcześniej słyszał a tak jestem sceptycznie nastawiony do studia Nibris i jego projektu.

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 05, 2006, 19:30:59 pm »
Wystarczy przeczytać wywiad z nimi w czerwcoym N+. NIBRISI byli zamieszani w produkcję gier i mają doświadczenie, a zależy im na bardzo innowacyjnej grze. Tak bardzo, że zdecydowali się eliminować wszystkie odtwórcze pomysły pojawiajace się podczas developingu Sadness. Moim zdnaiem szykuje się cichy hit, jestem bardzo, ale to bardzo pozytywnie nastawiony. W końcu Painkiller to nie musi byc jedyny dobry polski tytuł...
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 14, 2007, 20:12:18 pm »
Uwaga - nowe szczegóły na temat Sadness!
http://wii-mote.net/news_31.html

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Sadness
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 14, 2007, 21:20:52 pm »
Nibris to tak chore przedsięwzięcie że szok. Ta firma ma bardzo dalego do uczciwości czy zasad fair play. Pomijam wogóle fakt że reklamują gry które nie istnieją. Niestety nie moge wam ujawnić niektórych faktów, ale są to sprawy chore.

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 15, 2007, 17:44:37 pm »
Cytat: "monio4"
Nibris to tak chore przedsięwzięcie że szok. Ta firma ma bardzo dalego do uczciwości czy zasad fair play. Pomijam wogóle fakt że reklamują gry które nie istnieją. Niestety nie moge wam ujawnić niektórych faktów, ale są to sprawy chore.


Czy to właśnie dla nich pracowałeś ,Monio ?

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Sadness
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 15, 2007, 22:13:12 pm »
Można powiedzieć że miałem dla nich pracować, jakieś półtora roku temu, ale zrezygnowałem. Kiedy tam potem pokazali obrazki z ROTR na skizo.org, jako nieliczny skrytykowałem je, widziałem sporo błędów technicznych w grafice, co mi się nie podobało bo trzymałem za nich kciuki. Tyle że chyba ktoś nie potrafił z tej krytyki czerpać i potraktował to jako atak. Zaczeli mnie koszmarnie oczerniać na forum a pogróżki od jakiegoś gościa dostawałem przez 2 dni na gadu (zmieniał numery).
Teraz pracuje w Frontline Studios, firmie która jest sporo większa i silniejsza od nibrisów. Będziemy (znaczy ja nie ;) ) pomagać w produkcji ich projektów.
Pozatym baaardzo oszukali pewną osobe która pracuje u nas w firmie, ale nie ujawnie szczegułów, za duży kaliber.

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 15, 2007, 23:00:20 pm »
Jedno jest pewne - Sadness zapowiada się bardzo dobrą grą.

To jak traktuje pracowników Nibris nie ma nic wspólnego z projektem więc po co o tym pisać?

John Silence

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2006
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 15, 2007, 23:13:20 pm »
Cytat: "bandi"
Jedno jest pewne - Sadness zapowiada się bardzo dobrą grą.

To jak traktuje pracowników Nibris nie ma nic wspólnego z projektem więc po co o tym pisać?

Raczej wygląda mi to na jeden z tych ambitnych projektów polskich twórców  który ląduje nagle bez żadnych wyjaśnień w piachu ( np.rathunt,  g.o.l.e.m, mutantstorm* czy ten rpeg o vikingach)
A stosunek do pracownika ma znaczenie ( spróbuj zrobic cos bez zgranej ekipy)

*mogłem pomylic tytuł

Admin SN

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2006
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 16, 2007, 09:47:28 am »
Cytat: "bandi"
Jedno jest pewne - Sadness zapowiada się bardzo dobrą grą.

To jak traktuje pracowników Nibris nie ma nic wspólnego z projektem więc po co o tym pisać?


Bo AR wszędzie musi pisac ze Nibris jest zly, bo powiedzielismy mu ze jego prace nie kwalifikuja go do dzialan zwiazanych z Nibris. Przyklad: TUTAJprzykałd kolejnej takiej rozmowy.

Co do frontline to tez przestan marudzic bo Frontline jak na razie robi prace podwykonawcze dla Nibris zwiazane z Sadness. Poza tym jak chcialbys wiedziec to nikt kto pracowal dla Nibris (pracowal, a nie byl testowany) z firmy nie odszedl. Jesli masz inne informacje to zapraszam do rozmow z zarzadem Nibris.
Aha przy okazji - jesli faktycznie jestes pracownikiem etatowym Frontline to z pewnoscia masz podpisane NDA. Jesli tak jest a mówisz o jakichkolwiek detalach wspolpracy swojego pracodawcy to mozesz sie nigdy nie wyplacic...
Jeszcze jedno - jakas manaia przeladowcza? Jesli ktos Cie zastraszal to prosze o logi z gg - sprawdzimy. Bo cos mi sie wydaje, ze chyba Cie sie tabletki pomylily...

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 16, 2007, 17:36:54 pm »
Dokładnie. Skoro Nibris posiada "jakas" - bliżej mi nie znmaną ekipę - widocznie monio4 do niej nie pasował a nie oni do monio4

To chyba jest logiczne. Jeżeli nibris miałby nie zgraną ekipę - już dawno było by po nich a zapowiada się, że będzie wręcz przeciwnie - widocznie szukają ludzi innych niż monio4

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Sadness
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 16, 2007, 18:12:06 pm »
co nie zmienia faktu, ze sadness sux.

Inlagd sill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 16, 2007, 19:50:59 pm »
Z ostatnio podanych (notabene nie pokazujących żadnych postępów pracy nad grą) przez Nibris informacji:

Cytat: "Nibris"
czas ukończenia gry to w przybliżeniu 15 godzin

Nie za dużo. Zwłaszcza, że jak się zwykle okazuje developerzy mają tendencję do wydłużania tego czasu w informacjach prasowych.

Cytat: "Nibris"
premiera gry dopiero w 2008r

Widząc postępy prac Nibris nad ROTR (DS), myślę, że rozsądniej będzie mówić o premierze w 2009.

Wydaje mi się, że ludziom powoli przejada się już czekanie na wieści o grach i na same gry od Nibris, a cała otoczka dookoła ROTR i Sadness opadła. Sam Nibris staje się przez to coraz mniej wiarygodny.

Cytat: "4 color rebellion"
In a not-so-shocking development, Nibris continues to release tiny tidbits of ‘information’ on its Nintendo projects, this time ROTR DS details. I’m seriously starting to wonder whether the developer’s existence isn’t just a cruel prank conjured up by some tech-savvy kid with too much time on his hands. We’ll see.

Źródło: http://www.4colorrebellion.com/archives/2007/02/07/link-dump-3/

Z komentarzy do artykułu:

Cytat: "czytelnik 4cr"
It became clear long ago that Nibris is a prank…

Let’s see what they have done in the past year:
- Released no screenshots or gameplay videos with any real substance (just a couple of 20-second shakycam videos),
- Lied about a movie deal for Sadness,
- Promised to demo RotR at E3, then didn’t turn up,
- Issued a stream of amateurish (and contradictory) press-releases with no real content.

If anyone thinks that Nibris are ever going to release a decent game, then they are deluding themselves.


Cytat: "czytelnik 4cr"
Even if Nibris isn’t a prank, they’re still a joke.

Dosadnie? Jeszcze mocniej komentuje Kotaku:

Cytat: "Kotaku"
Does anyone remember Nibris? They had some time in the limelight last year with a couple of announced titles for Nintendo consoles (Raid Over the River for DS and Sadness for Wii), then promptly said or released nothing further and have since faded from the greater public consciousness.

Until today, when they fired off some "updated details" for Raid Over the River to blog The Last Boss, none of which are really that exciting. But at least it means they're still alive, and that ROTR (as it is now officially to be called...guess the River Raid lawyers finally tracked them down) may actually be real and may actually be released.

Unlike Sadness, which I'm beginning to think is just one great lie.

Źródło: http://kotaku.com/gaming/rotr/raid-over-the-river-renamed-still-alive-234905.php

Niestety nie dopytałem się nigdzie czy ten byk w tutułowym screenie puszczonym w świat był celowy czy nie?

Powtarzam więc głośno gdzie tylko mogę, że chciałbym wreszcie przestać musieć czytać, że tu Nibris wprowadza kogoś w błąd, tam nie potrafi jednego zdania po angielsku poprawnie złożyć, a jeszcze gdzie indziej zastanawiają się czy Nibris to w ogóle nie jest jakiś kiepski żart. Chciałbym za to móc przeczytać i zobaczyć jakieś konkrety, które zaprzeczyłyby tym wszystkim powyższym opiniom, bo sam byłem bardzo pozytywnie nastawiony do ROTR (przyznaję, że co do Sadness od początku byłem sceptyczny), na razie jednak na nic pozytywnego nie trafiłem.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Sadness
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 16, 2007, 19:59:34 pm »
zomg, niektrózy jarają się jakby to był MGS5 :lol: Niribis naobiecywał tyle ze jesli spełni sie połowa tego to bedzie dobrze, z tym ze ta gra właściwie na pewno okaże się crapem z koszmarną grafiką.

Bywa :roll:

Kraken

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 16, 2007, 20:28:18 pm »
O ile się ukaże,Mikes :twisted:  Mi się wydaje ,że horror w stylu noir to fajny pomysł,ale do tak "ambitnego" projektu potrzeba dużego budżetu i sporego teamu(lub odwrotnie ;) ). Niemniej mam nadzieję,że dostaniemy niezły tytuł.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Sadness
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 17, 2007, 15:29:21 pm »
Cytat: "Admin SN"
Bo AR wszędzie musi pisac ze Nibris jest zly, bo powiedzielismy mu ze jego prace nie kwalifikuja go do dzialan zwiazanych z Nibris.(*) Przyklad: TUTAJprzykałd kolejnej takiej rozmowy.
Czy zdajesz sobie sprawę że podałeś dowody które działają przeciw tobie?
Cytuj
Za nibrisów trzymam kciuki, tylko do jasnej cholery niech się wezmą do roboty!
No tak, objechałem was jak niesamowicie, po prostu oplułem was jadem...
I oczywiście publiczne wyśmiewanie się z mojej galerii przez ciebie i waszego grafika, czyli wasz sztandarowy argument. W czasie kiedy ją pokazałeś (bez mojej zgody oczywiście) nie była aktualizowana od pół roku a jedyna praca która jest tam dokończona to 'misiek' którego mam obecnie w avatarze. Już nawet pomijam fakt że prawie wszystkie szkice które się tam znajdują służyły do pokazania jakiegoś pomysłu moim znajomym żeby go ocenili. Ja nie wstydzę się swoich początków rysowania, dlatego nie kasowałem starych rysunków.

(czarnymi paskami zasłoniłem informacje prywatne od Revo i nazwe mojego prywatnego projektu)
http://img171.imageshack.us/img171/1636/lalalakq0.png

I podaj mi teraz i w tym miejscu logi z gg gdzie revo jasno mi mówił że się nie kwalifikuje i że nie podejmujecie ze mną współpracy. No proszę bardzo, pokaż mi to tutaj i publicznie, w formie kilku zrzutów ekranu. Zrób to albo nie waż nawet się do mnie czegokolwiek pisać człowieku!

Cytat: "Admin SN"
Co do frontline to tez przestan marudzic bo Frontline jak na razie robi prace podwykonawcze dla Nibris zwiazane z Sadness.
I ten paradoks mnie właśnie zastanawia. To tak jakby słoń pracował dla mrówki. ;)

Cytat: "Admin SN"
Poza tym jak chcialbys wiedziec to nikt kto pracowal dla Nibris (pracowal, a nie byl testowany) z firmy nie odszedl. Jesli masz inne informacje to zapraszam do rozmow z zarzadem Nibris.
Mam pewne wątpliwości poparte rozmową z jedną osobą.

Cytat: "Admin SN"
Aha przy okazji - jesli faktycznie jestes pracownikiem etatowym Frontline to z pewnoscia masz podpisane NDA. Jesli tak jest a mówisz o jakichkolwiek detalach wspolpracy swojego pracodawcy to mozesz sie nigdy nie wyplacic...
http://frontstudios.com/
Nie wiem czy zauważyłeś ale na pierwszej stronie jest dokładna informacja że macie deal’a z Frontline. Ta informacja została pokazana publicznie przez przedstawicieli firmy dlatego mam prawo o niej mówić. Z logicznego punktu widzenia jest nawet mile widziane trąbienie o informacjach które zostały już pokazane bo działa to jako reklama. Nie wiem z iloma osobami podpisywałeś NDA ale najwidoczniej nie masz pojęcia jak takie umowy wyglądają.

Cytat: "Admin SN"
Jeszcze jedno - jakas manaia przeladowcza? Jesli ktos Cie zastraszal to prosze o logi z gg - sprawdzimy.
Możliwe że to jakiś wasz fan albo zdarzenia przypadkowo nałożyły się czasem. Jednak Nie dałeś mi ani jednego powodu żebym mógł ci wierzyć a dałeś mi setki żebym nie miał do ciebie żadnego zaufania.

Nigdy nie uwierzę w twoje bzdury. Za dużo wiem o twoim przedsięwzięciu żebym ciebie szanował czy się ciebie bał. Twoje marketingowe półprawdy absolutne nie działają na mnie i spływają po mnie jak lipcowy deszczyk.

Cytat: "Admin SN"
Bo cos mi sie wydaje, ze chyba Cie sie tabletki pomylily...

Mam za duże jaja żebym dał sobą pomiatać panie Biabieno! Jeżeli nie chce pan mieć powtórki z rozrywki w sądzie to radze sobie darować takie teksty na przyszłość!

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Sadness
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 17, 2007, 19:15:53 pm »
Cytuj
I ten paradoks mnie właśnie zastanawia. To tak jakby słoń pracował dla mrówki. Wink
...

 :(

skonczcie.

 :roll:

Admin SN

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2006
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 18, 2007, 01:36:18 am »
Cytat: "monio4"
url=http://www.skizo.org/njusydetal.php3?id=1420&sys=nds]TUTAJ[/url]przykałd kolejnej takiej rozmowy.Czy zdajesz sobie sprawę że podałeś dowody które działają przeciw tobie?


Nie bardzo. Zwykla ocena ludzi.


Cytat: "monio4"
Cytuj
Za nibrisów trzymam kciuki, tylko do jasnej cholery niech się wezmą do roboty!
No tak, objechałem was jak niesamowicie, po prostu oplułem was jadem...
I oczywiście publiczne wyśmiewanie się z mojej galerii przez ciebie i waszego grafika, czyli wasz sztandarowy argument. W czasie kiedy ją pokazałeś (bez mojej zgody oczywiście) nie była aktualizowana od pół roku a jedyna praca która jest tam dokończona to 'misiek' którego mam obecnie w avatarze. Już nawet pomijam fakt że prawie wszystkie szkice które się tam znajdują służyły do pokazania jakiegoś pomysłu moim znajomym żeby go ocenili. Ja nie wstydzę się swoich początków rysowania, dlatego nie kasowałem starych rysunków.


Naprawde mam cytowac co pisales o Nibris? Ja nie mówię, że nie możesz się rozwinac i kiedys robic naprawde dobre rzeczy, ale to co wtedy podsylales (gwoli scislosci  - nie dla Nibris - tylko dla projektu, który od SN został przejety przez Nibris były kiepskie. Wiec moze troche pokory a mniej pieniactwa?...

Cytat: "monio4"
(czarnymi paskami zasłoniłem informacje prywatne od Revo i nazwe mojego prywatnego projektu)
http://img171.imageshack.us/img171/1636/lalalakq0.png

I podaj mi teraz i w tym miejscu logi z gg gdzie revo jasno mi mówił że się nie kwalifikuje i że nie podejmujecie ze mną współpracy. No proszę bardzo, pokaż mi to tutaj i publicznie, w formie kilku zrzutów ekranu. Zrób to albo nie waż nawet się do mnie czegokolwiek pisać człowieku!


Nie będę cytował logów z gg. Nie uwazam, ze to eleganckie. Zastanawiam się czy Revo dał Ci na to zgodę, czy sam zadecydowales za niego? I dlaczego pokazujesz tylko początkową rozmowe? Tak czy siak jesli bedziesz sie upieral udostepnie publicznie komentarze teamu. Ale nie jestem pewny czy chcesz...

Cytat: "monio4"
Cytat: "Admin SN"
Co do frontline to tez przestan marudzic bo Frontline jak na razie robi prace podwykonawcze dla Nibris zwiazane z Sadness.
I ten paradoks mnie właśnie zastanawia. To tak jakby słoń pracował dla mrówki. ;)
Sprawdz formy dzialanosci obu firm, sprawdz kapital i powroc do rozmowy. A stwierdzenia nie chce komentowac nawet, natomiast skontaktuj sie z Marcinem czy wciaz jeszcze pracujesz we Frontline...

Cytat: "monio4"
Cytat: "Admin SN"
Poza tym jak chcialbys wiedziec to nikt kto pracowal dla Nibris (pracowal, a nie byl testowany) z firmy nie odszedl. Jesli masz inne informacje to zapraszam do rozmow z zarzadem Nibris.
Mam pewne wątpliwości poparte rozmową z jedną osobą.
Podaj więc szczegóły i personalia. Z checia poslucham :)

Cytat: "monio4"
Cytat: "Admin SN"
Aha przy okazji - jesli faktycznie jestes pracownikiem etatowym Frontline to z pewnoscia masz podpisane NDA. Jesli tak jest a mówisz o jakichkolwiek detalach wspolpracy swojego pracodawcy to mozesz sie nigdy nie wyplacic...
http://frontstudios.com/
Nie wiem czy zauważyłeś ale na pierwszej stronie jest dokładna informacja że macie deal’a z Frontline. Ta informacja została pokazana publicznie przez przedstawicieli firmy dlatego mam prawo o niej mówić. Z logicznego punktu widzenia jest nawet mile widziane trąbienie o informacjach które zostały już pokazane bo działa to jako reklama. Nie wiem z iloma osobami podpisywałeś NDA ale najwidoczniej nie masz pojęcia jak takie umowy wyglądają.


Primo czytaj ze zrozumieniem. Secondo pokaz umowe Frontline z Nibris... I ponownie wypowiedzi dotyczace firmy ustalaj z zarzadem danej spolki. Oczywiscie jesli jeszcze po takich wycieczkach bedziesz pracowal.

Cytat: "monio4"
Cytat: "Admin SN"
Jeszcze jedno - jakas manaia przeladowcza? Jesli ktos Cie zastraszal to prosze o logi z gg - sprawdzimy.
Możliwe że to jakiś wasz fan albo zdarzenia przypadkowo nałożyły się czasem. Jednak Nie dałeś mi ani jednego powodu żebym mógł ci wierzyć a dałeś mi setki żebym nie miał do ciebie żadnego zaufania.

Nigdy nie uwierzę w twoje bzdury. Za dużo wiem o twoim przedsięwzięciu żebym ciebie szanował czy się ciebie bał. Twoje marketingowe półprawdy absolutne nie działają na mnie i spływają po mnie jak lipcowy deszczyk.


Zaprzeczasz sam sobie. Jesli pracujesz dla Frontline to wspolpraca przy Sadness jest dla firmy najwazniejszym punktem tego roku. Jak to wiec byc moze, ze projekt jest kiepski? btw. Nibris to przedsiewziecie, w którym uczestnicze istotnie, aczkolwiek nie jestem głownym graczem. Wiec radze Ci liczyc slowa jesli nie chcesz, zeby "mrówka" zrobiła Ci kuku.

Cytat: "monio4"
Cytat: "Admin SN"
Bo cos mi sie wydaje, ze chyba Cie sie tabletki pomylily...

Mam za duże jaja żebym dał sobą pomiatać panie Biabieno! Jeżeli nie chce pan mieć powtórki z rozrywki w sądzie to radze sobie darować takie teksty na przyszłość!
Na razie to widze, ze chyba jedynie jaja, bo w mózgu braki. Co do Sądu - jeden już wykazał moją rację. Więc jak chcesz to mozesz próbowac. Przygody 18 -latka z wyrokiem za zniesławienie juz sie zdarzaly w tym kraju - jak chcesz mozesz dolaczyc do tej statystyki.[/quote]

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 18, 2007, 09:50:57 am »
Chłopaki uspokujcie się :D

Jedno jest pewne - skoro Sadness wzbudza zainteresowanie - nie tylko w Polsce - to projekt musi mieć to coś w sobie.

To się liczy najbardziej. I trzymajmy kciuki za nibris nie wazne czy ich lubimy czy nie - liczy się fakt, że to polski developer i kolejna polska gra, która może zwrócić uwagę na polskich programistów/grafików itp.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 18, 2007, 11:38:18 am »
Cytat: "Admin SN"
. A stwierdzenia nie chce komentowac nawet, natomiast skontaktuj sie z Marcinem czy wciaz jeszcze pracujesz we Frontline...


Hehe, a to przeczytalem to padlem :D

------------
cichutko juz, na pw takie osobiste wycieczki

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Admin SN

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2006
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 18, 2007, 12:51:32 pm »
Cytat: "Slay"
Cytat: "Admin SN"
. A stwierdzenia nie chce komentowac nawet, natomiast skontaktuj sie z Marcinem czy wciaz jeszcze pracujesz we Frontline...


Hehe, a to przeczytalem to padlem :D



Jak ktos działa na szkode firmy ( a w tym momencie Ar mocno dziala na szkode Frontline ) to musi brac na siebie takie ryzyko. Czasem lepiej nic nie mówic jesli nie jest sie pewnym.
Przypomne tylko, ze Monio4/Ar sam rozpoczal dyskusje - piszac min"Nibris to tak chore przedsięwzięcie że szok. Ta firma ma bardzo dalego do uczciwości czy zasad fair play. Pomijam wogóle fakt że reklamują gry które nie istnieją. Niestety nie moge wam ujawnić niektórych faktów, ale są to sprawy chore."

Twórcy "chorego przedsiewziecia" maja powazniejsze sprawy niz kłotnie z  'niedocenionym" osiemnastolatkiem, dlatego tylko ja zabrałem tutaj głos. Niemniej jednak chłopak takimi textami może mocno zaszkodzic Frontline,  a jesli faktycznie tam pracuje to na jego miejscu mocno bym sie o swa prace obawial. Tyle gwoli wyjasnienia.

Koncze juz dyskusje - nie zamierzam wciagac sie w rozmowy z "profesjonalista". Jak dla Monio to za mało to po nastepnym poscie juz nie ja bede odpowiwadal i z pewnoscia nie na forum.  A co do gry - kazdy bedzie mial szanse ocenic jak juz wyjdzie. Teraz mozna co najwyzej oceniac to co do mediów trafilo, a nie sama grę,

Wajper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-02-2007
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 19, 2007, 17:57:06 pm »
Tu Lukasz Kowalczyk, Associate Producer z FS.
Dowiedzialem sie wlasnie, ze Frontline Studios jest podwykonawca Nibris...

Coz, zalecalbym ostroznosc w podawaniu do informacji publicznej informacji niescislych i niezgodnych ze stanem faktycznym aby uniknac szerzenia dezinformacji wsrod zainteresowanych, gdyz moze to znaczaco obnizyc jakosc naszej wspolpracy.

Z gory dziekuje.

P.S.: Grafiki do ROTR sa doprawdy bardzo interesujace pod pewnym aspektem, jesli wiesz, co mam na mysli... Pozdrowienia od M.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Sadness
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 19, 2007, 20:10:21 pm »
To tak odnośnie działania na szkode firmy. :]

Cytat: "Admin SN"
Nie bardzo. Zwykla ocena ludzi.
Ah tak. Mylisz się kolego bo publiczne wyśmiewanie się z cudzych owoców pracy jest powszechnie uznane za znieważenie tej osoby, to nie była konstruktywna krytyka. Dodatkowo nie dałem ci żadnego prawa do posługiwania się tamtą galerią. Poza tym jako że niejaki Daim jest twoim pracownikiem to w tej sprawie dzielicie się razem odpowiedzialnością.

Cytat: "Admin SN"
Naprawde mam cytowac co pisales o Nibris?
Oczywiście, cytuj wszystko co znajdziesz. Ja się pośmieje z twojego tłumaczenia, inni też. Jeżeli oczywiście chcesz dalej się kompromitować w taki sposób, twój wybór.

Cytat: "Admin SN"
Nie będę cytował logów z gg. Nie uwazam, ze to eleganckie. Zastanawiam się czy Revo dał Ci na to zgodę, czy sam zadecydowales za niego? I dlaczego pokazujesz tylko początkową rozmowe? Tak czy siak jesli bedziesz sie upieral udostepnie publicznie komentarze teamu. Ale nie jestem pewny czy chcesz...
Nie tyle co nieeleganckie co po prostu nie istnieją i nigdy nie istniały logi które poprą twoje zdanie, fałszywe zdanie. Tą rozmowę pokazałem bo jest to dowód w tej sprawie, wyciąłem całą prywatną korespondencje. Za to pokaż mi dokładnie gdzie dałem tobie pozwolenie na pokazywanie mojej galerii. Obnośnie 'dalszej rozmowy'... Nie istnieje dalsza rozmowa, jeżeli uważasz inaczej to przestań kłamać i daj mi wreszcie dowody! A co do opinii teamu podam równoważny argument... Chcesz żebym dał ci opinie moich znajomych, pani ze sklepu i to co sobie zaraz wymyśle? Pytam. Gdzie sens w takich wypowiedziach? :lol:

Cytat: "Admin SN"
Sprawdz formy dzialanosci obu firm, sprawdz kapital i powroc do rozmowy. A stwierdzenia nie chce komentowac nawet, natomiast skontaktuj sie z Marcinem czy wciaz jeszcze pracujesz we Frontline...
No właśnie. Możesz mi powiedzieć dlaczego w caaałym Internecie, jak długi i szeroki, nie można znaleźć adresu twojej 'wielkiej korporacji', ani chociaż jednego nazwiska osoby która pracuje w Nibris. (;) )

Aha, to jak już zwolnisz mnie z firmy której nie jesteś pracownikiem (:lol:), to później zajmij się jeszcze kilkoma osobami z teamu, szczególnie tą jedną najbardziej niewygodną o której wiesz i ja wiem. Potem zwolnij całe FS i przejmij budynek, będziesz wreszcie miał własną siedzibę. Taki dowcip.

Cytat: "Admin SN"
Podaj więc szczegóły i personalia. Z checia poslucham :)
Oczywiście że nie będę ujawniał żadnych personaliów i faktów, sam wiesz że ty nie chcesz tego bardziej niż ja.

Cytat: "Admin SN"
Nibris to przedsiewziecie, w którym uczestnicze istotnie, aczkolwiek nie jestem głownym graczem.
Skomentuje to tak ---> ;)

Dzielnie się bronisz odbiegając od tematu i przekręcając kota ogonem. Widać że tajniki nieuczciwej socjotechniki masz dobrze opanowane jednak nie myśl że twoje poczynania nie odbiją się kiedyś echem i nie obrócą się przeciwko tobie.

Cytat: "Admin SN"
Wiec radze Ci liczyc slowa jesli nie chcesz, zeby "mrówka" zrobiła Ci kuku.

I ja i ty dobrze wiemy że teraz trzęsiesz gaciami i pewnie musisz jeść wiadra tabletek na obniżenie ciśnienia. Ty już dobrze wiesz że należe do osób które wiedzą o tobie więcej, tych osób które mają wystarczającą moc żeby to tobie stało się kuku i zakończyły twoją piękną karierę gamedesignera-manipulanta w zarodku. Jeżeli będziesz zagrażał mi lub Frontline to pewne osoby zabiorą się za brutalniejsze działania ku twojej osobie i uwierz że tak się może stać.

Jeżeli spełnisz pewien warunek to możliwe że tak się nie stanie. Mi chodzi o sprawiedliwości i zwrócenie mojego honoru który zbeształeś wielokrotnie. Oboje dobrze wiemy że nigdy nie istniały dowody które mówią że tym masz racje.
W tym momencie nakazuje ci tutaj i jawnie przeprosić mnie na publiczne znieważenie i przyznanie mi racji że to Ja zrezygnowałem z pracy u was podczas jednej z rozmów z Revo. Tak to jest że wierzba wygrywa z wiatrem tylko dlatego że mu ulega. Teraz radze tobie ulegnąć bo ja mam siłę huraganu...

Admin SN

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2006
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 19, 2007, 21:23:24 pm »
Cytat: "Wajper"
Tu Lukasz Kowalczyk, Associate Producer z FS.
Dowiedzialem sie wlasnie, ze Frontline Studios jest podwykonawca Nibris...

Coz, zalecalbym ostroznosc w podawaniu do informacji publicznej informacji niescislych i niezgodnych ze stanem faktycznym aby uniknac szerzenia dezinformacji wsrod zainteresowanych, gdyz moze to znaczaco obnizyc jakosc naszej wspolpracy.

Z gory dziekuje.

P.S.: Grafiki do ROTR sa doprawdy bardzo interesujace pod pewnym aspektem, jesli wiesz, co mam na mysli... Pozdrowienia od M.



Wajper jesli nie znasz detali to lepiej nie zabieraj glosu, albo naprawde wyjasnij to u zrodla. Jakosc wspolpracy zostala obnizona pierwszymi cytatami o Nibris w wykonaniu Ara.

Co do grafik ROTR mowisz o pierwszych konceptach. Grafiki z dzialajacej wersji sa w 100% z gry. Pozdrowienia dla M od C.

Co do wypowiedzi Ara/Monio - macie godzine na sprostowanie i przeprosiny.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 19, 2007, 21:34:20 pm »
Cytat: "Admin SN"
Koncze juz dyskusje

pozdrawiam :/
weźta sie ucieszta
wchodze, bo nowe posty są, poczytalbym cos ciekawego
a tu takie bzdety...

i kto tu ma najwiekszego gs ??

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 19, 2007, 21:41:08 pm »
Ale dyskusja. Chociaz byście napisali jak Wam się podoba zapowiedź Mantisa a nie urządzali kolejne spory.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Sadness
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 19, 2007, 21:49:34 pm »
Cytat: "Admin SN"
Co do wypowiedzi Ara/Monio - macie godzine na sprostowanie i przeprosiny.

Przeprosiny za co i sprostowanie czego?? Mam cię przepraszać za to że publicznie mnie znieważyłeś czy to że nie masz odwagi przyznać się do popełnionego błędu? Napisz dokładnie o co ci chodzi bo z tej mglistej wypowiedzi nie wynika absolutnie nic. Po raz kolejny musze ci przyznać punkt za przewspaniałe żąglowanie słowem, mówiąc potocznie odwracanie kota ogonem.

Odnośnie M, pewne sprawy już się zadziały, stały się faktem i powinieneś ponieść konsekwencje nawet jak odetniesz się od Nibris i zajmiesz się uprawą sadów, firmą transportową czy jakąkolwiek inną działalnością.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Sadness
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 19, 2007, 22:49:26 pm »
Hahahahaha. Takiej ożywionej dyskusji na tym forum to jeszcze nie widziałem. Kontynuujcie, pojdę tylko po chipsy i colę przed snem. Zaraz się kolejno wypowiedzą prezes firmy, której gra nie istnieje, a może istnieje? Pogubic się już w tym misz-maszu można.:D Następnie prezes podwykonawcy albo zleceniodawcy. Nie no bomba. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Sadness
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 19, 2007, 22:59:14 pm »
No ja też czekam niecierpliwie na każdego posta w tym temacie :D
A nazwa tematu, mimo wielkiego off-topa i tak świetnie pasuje

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

bandi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 08-10-2005
  • Wiadomości: 487
  • Reputacja: 0
Sadness
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 19, 2007, 23:03:50 pm »
Hehe dobre - dla mnie wypowiedzi też odzwierciedlają nazwe tematu :D

Mam nadzieję, że już admini i pracownicy nibris dadzą sobie siana i zamiast pogrążać się w smucenie, zaczna wypowiadać się kreatywnie - podnosząc poprzeczkę produkowanej grze.

Ja osobiście spodziewam się wyjatkowego klimatu - niepowtarzalnego, na miarę filmu oraz dynamicznej rozgrywki pomimo że gra sugeruje nudy.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Sadness
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 19, 2007, 23:05:32 pm »
A ja jednak liczę na dalsze wpisy
Choć coś o samej grze też by się przydało :lol:

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 823
  • Reputacja: 81
Sadness
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 19, 2007, 23:06:52 pm »
Cytat: "Mnichu"
A ja jednak liczę na dalsze wpisy
Choć coś o samej grze też by się przydało :lol:


Wiesz. Jak nie ma czego konkretnego podac o tej grze, to trzeba odwrócic uwagę audytorium kłótniami.  :wink:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Sadness
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 19, 2007, 23:16:14 pm »
Plus jest taki, że wreszcie jakiś temat związany z Wii jest żywy. No i na serio można się wkręcić w tę bitwę dwóch gniewnych ludzi. Bo w projekt Sadness to ja zbytnio nie wierzę. Gry , które mają przesuwaną premierę (początkowo miał być 2007) jeszcze zanim zostaną pokazane pierwsze screeny czy trailery (tego zabawnego filmiku prezentującego jak będzie wykorzystywany pilot) zazwyczaj albo nigdy nie wcychodzą, albo są crapami

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Sadness
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 20, 2007, 00:12:44 am »
Gdy widze te posty o wielkich jajach, mocy huraganu, mrowkach i sloniach to po prostu nie moge wyrobic ze smiechu.  :lol:
Dzieki Monio.  :lol:  :lol:  :lol:
(W tym momencie nie oceniam kto ma racje, a jedynie sama tresc postow, ktora jest przekomiczna).  :lol:

nakimushi

  • Gość
Sadness
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 20, 2007, 00:53:30 am »
Cytat: "monio4"
Teraz pracuje w Frontline Studios, firmie która jest sporo większa i silniejsza od nibrisów


 :lol:
dawno sie tak nie usmialem :mrgreen:
gratuluje stary