Autor Wątek: Pytania początkującego.  (Przeczytany 4081 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Gangrel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-08-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Pytania początkującego.
« dnia: Sierpnia 28, 2006, 15:34:23 pm »
Mam zamiar wkrótce kupić Xbox'a 360. I tutaj się zaczunają moje pytania:
1. Zapewne lepiej jest kupić wersje Premium niż Core, ale podobno już w wersji Premium nie ma pilota do DVD, w jaki sposób można się obejść bez pilota? Czy jest on wymagany do oglądania? Muszę dokupić osobno?

2. Mam modem z kablówki 512kb/s, myślę, że to wystarczy. Jakich przewodów będę potrzebować? (aby podłączyć do Xbox Live!) A może one są już w zestawie?

3. Czytałem, że kupując Xbox'a 360 i podłączając go do internetu (Live!) mam automatycznie na stałe status Silver. Co moge w nim robić? Mogę coś ściagać? Jakie są różnice pomiędzy Silver, a Gold?

4. W wersji Premium jest tylko jeden pad?

5. Czy baterie do bezprzewodowych padów można załadować poprzez "zwykłą" ładowarkę paluszków, czy tylko Microsoftowa wchodzi w rachubę?

To na razie tyle, jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę.

PS. Witam wszstkich  :D

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Re: Pytania początkującego.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 28, 2006, 16:13:37 pm »
Cytat: "Gangrel"
Mam zamiar wkrótce kupić Xbox'a 360. I tutaj się zaczunają moje pytania:
1. Zapewne lepiej jest kupić wersje Premium niż Core, ale podobno już w wersji Premium nie ma pilota do DVD, w jaki sposób można się obejść bez pilota? Czy jest on wymagany do oglądania? Muszę dokupić osobno?

2. Mam modem z kablówki 512kb/s, myślę, że to wystarczy. Jakich przewodów będę potrzebować? (aby podłączyć do Xbox Live!) A może one są już w zestawie?

3. Czytałem, że kupując Xbox'a 360 i podłączając go do internetu (Live!) mam automatycznie na stałe status Silver. Co moge w nim robić? Mogę coś ściagać? Jakie są różnice pomiędzy Silver, a Gold?

4. W wersji Premium jest tylko jeden pad?

5. Czy baterie do bezprzewodowych padów można załadować poprzez "zwykłą" ładowarkę paluszków, czy tylko Microsoftowa wchodzi w rachubę?

To na razie tyle, jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę.

PS. Witam wszstkich  :D

 
1. Tylko jedna z pierwszych(jezeli nie pierwsza) partia x360 premium miala piloty w zestawie. Pilot nie jest wymagany do ogladania filmow.
Kupuj premiuma bo jest bardziej oplacalna inwestycja.

2. Potrzebny jest Tobie tylko kabel crossowany i sieciowka. Udostepniasz polaczenie internetowie w kompie i wszystko smiga jak ta lala:)

3. Roznica miedzy silverem a goldem jest taka, ze golda potrzebujesz tylko po to, by moc grac przez live. Majac silvera mozesz sciagac demowka, trailery, grac na livearcade i takie tam pierdoly:)

4. Tak.

5. Baterii nie da sie ladowac ale to juz czepianie sie z mojej strony:)), natomiast akumulatorki naladujesz kazda ladowarka sieciowa.
Fryty tyty dotknij pyty

Krill

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-05-2006
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Pytania początkującego.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 28, 2006, 16:48:38 pm »
Człowieku, przemyśl to 2 razy ! Poczekaj ! I ostatecznie kup WII, WII to jedyny słuszny wybór i inwestyja w najlepszą odnogę rozwoju wspólczesnego rynku elektornicznej rozrywki ! Graj w Mario Galaxy, Zeldę albo Red Steel- takiej grafiki nie wyświetli tak naprawdę żaden inny sprzet !
Wii sprzedaje się doskonale! TY też możesz się do tego przyczynić- KUP Wii !

Gangrel

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-08-2006
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Pytania początkującego.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 30, 2006, 09:30:24 am »
A czy mając kupioną grę można ją skopiować na dysk twardy i grać bez płyty?

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
Pytania początkującego.
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 30, 2006, 12:38:07 pm »
NIE  :D
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)