Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 835959 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #560 dnia: Września 01, 2005, 23:02:07 pm »
Wczoraj oglądałem Final Fantasy z 2002 roku...kicz!nie wierze że to square!!!

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #561 dnia: Września 02, 2005, 21:01:51 pm »
Przyznam sie, że przy nim usnąłem :shock:  :?
GT: Trusio

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #562 dnia: Września 02, 2005, 21:05:29 pm »
Widziałem FF i... nic. Zupełnie nic. Moja znajoma zachwalała ten film pod niebiosa, a mnie jakoś nie zaciekawił. Wybredny jestem? Możliwe... :roll:

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Filmy
« Odpowiedź #563 dnia: Września 02, 2005, 21:10:57 pm »
"Za wszelką cenę" Eastwooda. Film dla wrażliwców i nie tylko. Jeden z lepszych jakie widziałem ostatnio.

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #564 dnia: Września 02, 2005, 21:54:38 pm »
Cytat: "yap"
Za wszelką cenę Eastwooda. Film dla wrażliwców i nie tylko. Jeden z lepszych jakie widziałem ostatnio.

Pamietam jak mialem isc na Aviatora, ale patrze, ze zaraz graja "Za wszelka cene". Poniewaz mam ogromny szacunek do Eastwooda postanowielm pojsc na to drugie i musze przyznac, ze film zrobil na mnie ogromne wrazenie. IMO zaslugwial na te oskary.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Filmy
« Odpowiedź #565 dnia: Września 02, 2005, 23:53:19 pm »
Cytat: "lewik"
Kontrolerzy - polecam po prostu.


Oj tak, Kontroll to jeden z najlepszych filmow europejskich ostatnich czasow. Bardzo ciekawa fabula i nawet niezla gra aktorska [jak na zupelnie nieznane osoby]. Takze polecam!

Ps. Soundtrack z tego filmu tak samo zamiata, szczegolnie piosenka o tytule Kontroll ;)

Dzis zas obejrzalem sobie filmik Joe Dirt - ot tak dla zabicia czasu. Calkiem zabawna amerykanska komedyjka, ale bez wiekszych rewelacji.
W najblizszym czasie mam zamiar zabrac sie na Wyspe, kolega byl i mowil ze lepsze niz Wojna Swiatow... Zawsze to jakas rekomendacja :P

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #566 dnia: Września 03, 2005, 13:49:32 pm »
Cytat: "Palli"
Cytat: "lewik"
Kontrolerzy - polecam po prostu.

Szukam od jakiegos czasu, bez skutku :/ Mam nadzieje, ze wreszcie los sie do mnie usmiechnie...

Jest na tdt.org.pl

Co do Final Fantasy... nie wiem jak to sie stalo, ale do filmu podchodzilam cztery razy i ani razu nie udalo mi sie go obejzec do konca :P

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #567 dnia: Września 03, 2005, 13:52:44 pm »
Cytat: "yap"
"Za wszelką cenę" Eastwooda. Film dla wrażliwców i nie tylko. Jeden z lepszych jakie widziałem ostatnio.

Fakt, bardzo dobry. Tylko dlaczego tak źle się skończył? Ja liczyłem na happy end :cry:.

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #568 dnia: Września 03, 2005, 15:24:05 pm »
Cytat: "sambady"
Cytat: "yap"
"Za wszelką cenę" Eastwooda. Film dla wrażliwców i nie tylko. Jeden z lepszych jakie widziałem ostatnio.

Fakt, bardzo dobry. Tylko dlaczego tak źle się skończył? Ja liczyłem na happy end :cry:.

Dla mnie zakończenie to zdecydowanie największy plus tego filmu. Uwielbiam Clinta za to, że jego filmy nie bawią sie z widzem. Po prostu mocny strzał między oczy, żadnego łagodzenia filmów. Zresztą gdyby nie było takiego zakończenia, to film straciłby swoje główne przesłanie.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #569 dnia: Września 03, 2005, 16:24:15 pm »
Cytat: "sambady"
@dcf: Kto jest reżyserem? Kto odgrywa główne role? Z którego roku jest film?

Nie pamietam

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Filmy
« Odpowiedź #570 dnia: Września 04, 2005, 03:32:04 am »
Cytat: "Batman"
Cytat: "sambady"
Cytat: "yap"
"Za wszelką cenę" Eastwooda. Film dla wrażliwców i nie tylko. Jeden z lepszych jakie widziałem ostatnio.

Fakt, bardzo dobry. Tylko dlaczego tak źle się skończył? Ja liczyłem na happy end :cry:.

Dla mnie zakończenie to zdecydowanie największy plus tego filmu. Uwielbiam Clinta za to, że jego filmy nie bawią sie z widzem. Po prostu mocny strzał między oczy, żadnego łagodzenia filmów. Zresztą gdyby nie było takiego zakończenia, to film straciłby swoje główne przesłanie.

Podzielam Twoje zdanie Batman. Filmy tej generacji są zbyt cukierkowate. Nie ma czegoś takiego jak zakończenie najbardziej prawdopodobne tylko wyssane z palca happy end'y bez cienia konsekwencji wydarzeń wcześniejszych. Np. scena z War of the Words kiedy ten młody wyrywa się Cruise'owi i wali na pewną śmierć ku maszynom obcych, które niszczą wszystko na swej drodze. Końcówka - synalek jakimś cudem wybrnął z masakry i dotarł bez szwanku do mamusi w Bostonie. Bez przesady.
"Za wszelką cenę" zaś pokazuje jedno z okrutniejszych rozwiązań bo niby dlaczego taką zjednującą sobie sympatię postać graną przez Hilary Swank miałoby spotkać coś tak przykrego? No jednak mogło, i nikt nie poniósł z tego tytułu konsekwencji prócz głównej bohaterki. Smutne? Zgadza się. Dające więcej do myślenia? Jak najbardziej.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #571 dnia: Września 04, 2005, 08:59:19 am »
Ja załatwiam sobie Constantine , załatwianie skończyło się póki co na 91% i nie chce iść dalej.....

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #572 dnia: Września 04, 2005, 12:25:41 pm »
Yap: Ja odzyskałem nadzieję na powrót filmów "trudnych" dla widza (i chodzi mi tu o te film co trafiają do kin, o komercję) po obejrzeniu "Sin City". Zero kompromisów, po prostu ciężki klimat od początku do końca (czyli wierna adaptacja komiksu). Zresztą "Sin City" i "Za wszelką cene" mają wspólne przesłanie. Ale, żeby nie było, że jestem jakimś wielkim zwolennikiem przygnębiających filmów. Jednym z moich ulubionych dzieł kinomatografi jest "Między słowami", które było po prostu piękne, choć końcówka była z lekką goryczą.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #573 dnia: Września 04, 2005, 13:02:52 pm »
Ostatnio poszłem do kina na madagaskar i przyznam, że się trochę rozczarowałem (jedynie pingwiny były rozwalające).  Moje ulubione filmy to bez twarzy, człowiek w ogniu, gladiator, helikopter w ogniu.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #574 dnia: Września 04, 2005, 13:18:03 pm »
Cytat: "Jarek"
bez twarzy


Cytat: "Jarek"
gladiator, helikopter w ogniu.

Te filmy sa godne polecenia. Niestety, czlowieka w ogniu nie ogladalem.
A jesli ktos lubi klimaty drugiej wojny swiatowej to polecam "Szeregowca Ryana" lub serial "Kompania braci".
A jak ktos lubi sie posmiac, to niech obejrzy "Chłopaczkow z Sasiedztwa" lub "Miasteczko South Park".

BTW
Czy jest juz w kinach "CZas serferow"? Ogladal juz to ktos?

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #575 dnia: Września 04, 2005, 13:41:59 pm »
W piatek wieczorem oglądałem horror Jeepers Creepers (polacy przetlumaczyli to Smakosz). Czuc klimat Teksanskiej masakry, kolejny koleś który mordował ludzi tyle, ze to był jakis demon. Musze powiedzieć, ze klimacik był i było strasznawo troche :) troszke przeglądałem dwojke i juz straszna sie nie wydawała, ale jeszcze jej nie oglądałem.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
Filmy
« Odpowiedź #576 dnia: Września 04, 2005, 13:49:15 pm »
Filmem który najbardziej wpadł mi pamięć był "Czysta Kpina" prod Włoskiej emitowany z ponad pół roku temu w nocy na TVP 1...nie wiem czy ktos oglądał ale film jest bardzi reflexyjny i zawiera troche symboliki...z polskich to "Dzień Świra"(Konrad rulez;P:P)...najlepsze hasełko z filmu-Kur*a mać ja pier*ole

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #577 dnia: Września 04, 2005, 13:51:31 pm »
Ja dostrzegłem w tym filmie cos więcej niz tylko kilka przekleństw.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #578 dnia: Września 04, 2005, 13:53:32 pm »
Tak, "Dzien swira" to jeden z lepszych polskich filmow.
Cytat: "TaiCat"
najlepsze hasełko z filmu-Kur*a mać ja pier*ole

A moim zdaniem to: "A sram, jak pani pies" :)

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #579 dnia: Września 04, 2005, 14:35:47 pm »
a ja polecam film "KungFu Hustle" to cos dla milosnikow kungfu, chinskiego humoru i nienatutalnych taktyk walki, wedlug mnie naprawde wyczes  :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #580 dnia: Września 04, 2005, 15:02:50 pm »
Cytat: "michalc"
a ja polecam film "KungFu Hustle" to cos dla milosnikow kungfu, chinskiego humoru i nienatutalnych taktyk walki, wedlug mnie naprawde wyczes  :)

Teraz sobie przypomnialem jeszcze o filmi Shaolin Soccer. Tam rowniez jest polaczenie sztuk walki, pilki noznej i poteznej dawki humory w azjatyckim stylu.

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #581 dnia: Września 04, 2005, 15:03:32 pm »
Najbardziej lubie filmy Quentina Tarantino :D Pulp Fiction, Cztery Pokoje, Od Zmierzchu do Świtu, Kill Bill, Sin City... zaden z tych filmow mnie nie zawiodl :) polecam.

Poza tym, z powazniejszych filmow swietne sa American Beauty i Przerwana Lekcja Muzyki.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #582 dnia: Września 04, 2005, 16:24:04 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "michalc"
a ja polecam film "KungFu Hustle" to cos dla milosnikow kungfu, chinskiego humoru i nienatutalnych taktyk walki, wedlug mnie naprawde wyczes  :)

Teraz sobie przypomnialem jeszcze o filmi Shaolin Soccer. Tam rowniez jest polaczenie sztuk walki, pilki noznej i poteznej dawki humory w azjatyckim stylu.


to jest film tych samuch kolesi co shaolin soccer, przynajmniej ta sama obsada jest, oba filmy sa przednie, polecam!!!!:)

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #583 dnia: Września 04, 2005, 17:40:36 pm »
Przed chwila skonczylam ogladac japonski film "Gra Wstepna" (AKA "Audition" ). I powiem krotko... film jest swietny, ale... chory. Nie kazdemu sie spodoba (niektorzy faceci pewnie beda oburzeni :P ). Wedlug mnie - ambitny i wart obejzenia.

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #584 dnia: Września 04, 2005, 20:34:24 pm »
filmem z świetnymi scenami walki jest Ong Bak (z fabułą już w nim gorzej) gdzie główny bohater prezentuje styl muay thai. Co do kreskówek to south park, simpsonowie i happy three friends rządzą :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Filmy
« Odpowiedź #585 dnia: Września 04, 2005, 22:48:36 pm »
Właśnie obejrzałem Dogmę - Bóg był kobieta, hehe. Przeschizowy film, myślę, że jakbym go oglądał na jakichs prochach to później przez dobry tydzień bym nie wiedział o co chodzi :lol:

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Filmy
« Odpowiedź #586 dnia: Września 04, 2005, 22:48:53 pm »
Cytat: "Batman"
Yap: Ja odzyskałem nadzieję na powrót filmów "trudnych" dla widza (i chodzi mi tu o te film co trafiają do kin, o komercję) po obejrzeniu "Sin City". Zero kompromisów, po prostu ciężki klimat od początku do końca (czyli wierna adaptacja komiksu). Zresztą "Sin City" i "Za wszelką cene" mają wspólne przesłanie. Ale, żeby nie było, że jestem jakimś wielkim zwolennikiem przygnębiających filmów. Jednym z moich ulubionych dzieł kinomatografi jest "Między słowami", które było po prostu piękne, choć końcówka była z lekką goryczą.


Co racja to racja kolego Batman.

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #587 dnia: Września 05, 2005, 10:55:40 am »
Cytat: "Miazga"
Właśnie obejrzałem Dogmę - Bóg był kobieta, hehe. Przeschizowy film, myślę, że jakbym go oglądał na jakichs prochach to później przez dobry tydzień bym nie wiedział o co chodzi :lol:



"Jay i Cichy Bob kontratakuja" tego samego rezysera poprostu rzadzi jak nic! poleca i to baaaardzo, chyba najlepszy z filmow Kevina Smitha (ktory zreszta gra Cichego Boba) a kto ogladał inne jego filmy (jak Dogma czy Szczury z supermarketu) na pewno rozpozna wiele postaci i watkow ktroe konczy w tym filmie autor,
film jest obowiazkowy do poogladania!
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #588 dnia: Września 05, 2005, 11:16:58 am »
Cytuj
Ale, żeby nie było, że jestem jakimś wielkim zwolennikiem przygnębiających filmów. Jednym z moich ulubionych dzieł kinomatografi jest "Między słowami", które było po prostu piękne, choć końcówka była z lekką goryczą.


IMHO "Między słowami"- najnudniejszy i najbardziej nużący film w historii kinematografii... oglądając go, wysłałem chyba z 10 sms-ów, bo miałem nadzieję że coś się jednak rozkręci może na koniec. Tragedia.


Jaccob's Ladder- wczoraj na reżymowej tv Polskiej. Kto nie widział niech żałuje. Film pierwszorzędny. Nim inspirowali się po części twórcy Konami tworząc serię SH.

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #589 dnia: Września 05, 2005, 18:52:14 pm »
Cytat: "_Music"

IMHO "Między słowami"- najnudniejszy i najbardziej nużący film w historii kinematografii... oglądając go, wysłałem chyba z 10 sms-ów, bo miałem nadzieję że coś się jednak rozkręci może na koniec. Tragedia.

No cóz, są gusta i guściki więc w sumie się nie dziwe. Mnie w filmie zachwyciło to, że tak genialnie jest pokazana ta więź między bohaterami. Bez słów, bez jakiś obrazująych to scen, po prostu czuć było to między nimi. Trudno zrobić taki obraz w czasach jakieś tam Teksańskiej masakry piłą machaniczną (no offence dla miłośników serii).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #590 dnia: Września 05, 2005, 22:19:11 pm »
Cytuj
No cóz, są gusta i guściki więc w sumie się nie dziwe. Mnie w filmie zachwyciło to, że tak genialnie jest pokazana ta więź między bohaterami. Bez słów, bez jakiś obrazująych to scen, po prostu czuć było to między nimi


Tak, tylko szkoda że nic z tego tak naprawdę nie wynika...
G. bohater jest zmęczony życiem, znużony- to tez widać i udziela sie widzom jak cholera...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #591 dnia: Września 06, 2005, 15:10:56 pm »
Wczoraj obczailem "Piłę" ("Saw") i... musze powiedziec, ze to jeden z lepszych filmow jakie widzialem. Kazdy powinien zobaczyc ten film- thriller z domieszka horroru i sensacji z powalającym na kolana zakonczeniem. Szczerze POLECAM!

GALLEAN

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-08-2005
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #592 dnia: Września 06, 2005, 23:17:37 pm »
Zakończenie w pile było efektowne to wielki plus tego tytułu

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #593 dnia: Września 07, 2005, 09:22:38 am »
a ja wczoraj ogladalem klatwe 1 i klatwe 2, czesc druga jest zakrecona jak sloik, do teraz nie czaje o co tam chodzilo :roll:  :roll:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #594 dnia: Września 13, 2005, 17:36:46 pm »
Hihi, mam z gazetki film japonski na dvd "Battle royale", jest od 18 lat i kupe zabijania, dawno takiego filmu nie ogladałem :roll: A w ameryce podobniez zabronili go oglądac, wiązało się to z jakąś karą :roll:
Moze sobie obejze filmik dzis wieczorkiem, zobaczymy...

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #595 dnia: Września 13, 2005, 17:55:53 pm »
ako z jakiej gazetki?????????

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #596 dnia: Września 13, 2005, 18:06:45 pm »
Kino domowe 20zł

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Filmy
« Odpowiedź #597 dnia: Września 13, 2005, 20:12:46 pm »
chyba za 19 , 90 zł ale niewiem. Ja ostatnio oglądnełem film " Secret of D-Day" jakiś z discavery na DVD. O tym hjak podczas przygotowań na inwazje wybrzeża Utha anglicy zabijali sojuszników amerykanców :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #598 dnia: Września 13, 2005, 21:50:34 pm »
Cytuj
Hihi, mam z gazetki film japonski na dvd "Battle royale",


Koisu!! Oby jeszcze w kiosku się ostał jeden egzemplarz

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Filmy
« Odpowiedź #599 dnia: Września 13, 2005, 22:08:32 pm »
obejrzałem Dark Water w wersji hamerykańskiej - reżysera powinni: kamienować, powiesić, wykastrować, a potem spalić i zasypać wapnem ... co za kiła i nuda. z japońskim pierwowzorem ma wspólne tylko ogólne założenie scenariusza i tytuł...