Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 835519 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #520 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:23:42 am »
Ej ale tam gra Elisha :P. Musze to zobaczyć, tak jak Fantastic 4 :lol:.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #521 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:25:28 am »
te Tarny a ty na zlot nie pojechales??????????????

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #522 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:36:50 am »
Pewnie właśnie wyleciał z domu, z na szybko zapakowanym plecakiem i malowniczym okrzykiem na ustach: "O kur**, NA ŚMIERĆ ZAPOMNIAŁEM :!: "  :wink:

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #523 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:42:07 am »
:wink:  nie :D. W tym roku jakoś nei miałem zapału, żeby jechać na Zlot Pokemonów, może w przyszłym roku :wink:.

Zresztą teraz ja i Don rządzimy na GO :) Bójcie się...

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #524 dnia: Sierpnia 26, 2005, 09:46:35 am »
Skoro wszyscy wyjechali, to może zrobimy jakąś małą rewolucje na forum, haaa, 1000 nowych topiców i wszystkie bedą należeć do nas HAHAHAHAHAHA co Wy na to czyż to nie brzmi wspaniale, moi Drodzy wreszcie zapanujemy nad światem :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:


Nie wyspałem się dzisiaj...

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #525 dnia: Sierpnia 26, 2005, 10:07:59 am »
Co do filmów związanych w mniejszym bądź większym stopniu z SH:

Session 9 - szpital.
The Changeling - z tego co wiem, to wizje jakieś.
Drabina Jakubowa - metro z SH3 głównie.
Lost Highway - historia jak w SH2.
Blue Velvet - scena na której wzorowana była scena w SH2.

Z ogromną chęcią zdobyłbym te filmy, chyba się przejade do wypożyczalni video i DVD. Ciekawe tylko czy znają te filmy po angielskich tytułach czy tylko polskich.

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #526 dnia: Sierpnia 26, 2005, 10:13:23 am »
Sam ostatnio nadrobiłem zaległości w postaci oglądnięcia Efektu Motyla i powiem, że film zrobił na mnie duże wrażenie. Do oglądania podszedłem raczej z lekką dawką sceptyzmu, ale hardkorowe akcje, świetne efekty, dobrze poprowadzona fabuła, przede wszystkim klimat i rzec można anty-hollywoodzkie zakończenie sprawiły, że film ten oceniam conajmniej na 4,5 gwiazdki w skali 5 stopniowej. Polecam tym którzy jeszcze nie widzieli.

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Filmy
« Odpowiedź #527 dnia: Sierpnia 26, 2005, 19:54:07 pm »
Do filmów związanych z serią SH dodał bym jescze Miasteczko Twenpeaks za specyficzny klimat.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #528 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:24:18 pm »
ostatnio spodobał mi sie "skarb narodów". wiem że już nienajnowszy ale podobają mi sie zagadki w nim odkrywane. to sprawia że ten film wciąga :D
barca rulez!!

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #529 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:35:15 pm »
To prawda, dawno nie było dobrego filmu przygodowego. Skarb Narodów był niezły, ale do Indiany Jones'a brakuje mu polotu :P.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #530 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:40:16 pm »
a ja wczoraj ogladalem dobry thriller, skeleton key, naprawde fajny film

Fire_Fighter999

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #531 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:42:30 pm »
The Island też jest dość ciekawą pozycją mnie się osobiście podobał bardziej niż przereklamowana Wojna Światów ten film to totalna porażka...

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #532 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:53:30 pm »
Bo Wojnę Światów wszysy reklamowali w stylu "wielkiej batalistycznej jatki", a moim zdaniem ten film był o czym innym. Przynajmniej na mnie wywarły silny wpływ wątki dotyczące dramatu bohatera (jego porażka jaka ojca i męża) + ludzkie zachowania w momencie zagrożenia (żeby nie spoilować, chodzi o prymitywizm zachowań i działanie instynktowne). Tak, bardzo możliwe, że sobie dorobiłem do tego filozofię, ale nie szedłem bynajmniej na ten film z chęcią zobaczenia "jak to się fajnie wszystko rozpiździula". :wink:

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #533 dnia: Sierpnia 27, 2005, 23:38:15 pm »
Dokładnie, ja też do tego tak podszedłem i po wyjściu z kina byłem jedyną z 7 osób, której film sie podobał. Kwestia podejścia.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #534 dnia: Sierpnia 28, 2005, 12:23:45 pm »
Cytat: "joseph11"
ostatnio spodobał mi sie "skarb narodów". wiem że już nienajnowszy ale podobają mi sie zagadki w nim odkrywane. to sprawia że ten film wciąga :D


Ten film to nędzna ściąga z książki „Kod Leonarda da Vinci ” autorstwa Dana Browna . Kto czytał ten wie ,a kto nie czytał to się podnieca Skarbem Narodów .

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #535 dnia: Sierpnia 28, 2005, 14:21:49 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
a kto nie czytał

Mało jest takich osób. Nie porywałbym sie na takie stwierdzenie, że to plagiat. Swoją drogą, powstaje produkcja na podstawie tej książki, główną role ma zagrać Russel Crow.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #536 dnia: Sierpnia 28, 2005, 15:35:26 pm »
Cytat: "WooKIE"
Cytat: "JimDeGriz"
a kto nie czytał

Mało jest takich osób. Nie porywałbym sie na takie stwierdzenie, że to plagiat. Swoją drogą, powstaje produkcja na podstawie tej książki, główną role ma zagrać Russel Crow.



Może to nie jest dokładny plagiat ale tam jest tyle zaporzyczeń od Browna , że hey .

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #537 dnia: Sierpnia 29, 2005, 09:00:04 am »
Cytat: "JimDeGriz"
Ten film to nędzna ściąga z książki „Kod Leonarda da Vinci ” autorstwa Dana Browna . Kto czytał ten wie ,a kto nie czytał to się podnieca Skarbem Narodów .



ja nie czytałem i co?? popatrz na to ze strony tych co nie czytali i odrazu zmienisz nastawienie
barca rulez!!

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #538 dnia: Sierpnia 29, 2005, 09:06:36 am »
Ja nie czytałem, ale słyszałem, że książka podobno zbyt wysokich lotów nie jest. Ile w tym prawdy nie wiem - przeczytam, to sie wypowiem :P A co do Skarbu Narodów - nie był zły, ale mdliło mnie od tych patriotyczno amerykańskich tekstów i patosu :roll:  :? Daleko temu do klasyków filmów przygodowych (wspomniany Indiana Jones).
GT: Trusio

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #539 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:41:40 am »
A ja ostatnio bylam w kinie na bajeczce "Szeregowiec Dolot" (nie wiem co mi odbilo  :P ) Ale kichaaa!  :lol:

A tak w ogole to nadrobilam zaleglosci i obejzalam "Od zmierzchu do Switu" (scena z Salma Hayek jest swietna  :twisted:  )
 Tarantino rox i tyle  8)

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #540 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:26:32 pm »
No i maly update tego co udalo mi sie zobaczyc.

"Godsend" - ciekawa historia, ale mimo calej mojej sympatii do deNiro - zagral sredniawo co sprawilo, ze taki jest tez caly film... Niemniej - byly momenty, gdzie mozna bylo poczuc dreszczyk ;)

"Hide and Seek" ("Sila strachu") - znowu deNiro i znowu problemy z dzieckiem. Tym razem w zdecydowanie lepszym wykonaniu. Warto obejrzec.

Battle Royale - poza dziurami w logice takiego projektu - film bardzo dobry, a Kitano wydaje sie idealny do odegranej roli :]

Battle Rolaye 2 - szkoda slow - w tym wypadku widac, ze robiony na sile - nudy i szkoda czasu

The Merchant of Venice ("Kupiec Wenecki") - Swietny! Wielkie brawa dla Pacina, poniewaz wielkim aktorem jest. Naprawde jak dla mnie Shylock to jednna z jego najlepszych rol. Pomijajac Pacina - reszta rowniez bardzo przypadla mi do gustu - polecam z czystym sumieniem.

American Psycho 2 - Moznaby rzec "scierwiala komedia", gdyby nie fakt, ze to ma byc ponoc horror... Wpisuje te produkcje na moja liste najgorszych filmow  w historii kina...

Bringing Out the Dead ("Ciemna strona miasta") - po rezyserii Scorsese spodziewalem sie ciut wiecej. Mimo tego, film jest bardzo dobry - mroczny, schizujacy; Tom Walls - moj filmowy faworyt ;)

Crash ("Miasto gniewu") - bardzo fajny, milo sie ogladalo, zdecydowanie warto sie z nim zapoznac.

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood ("Chlopaczki z sasiedztwa") - Momenty ktore mnie rozsmieszyly mozna policzyc na palcach jednej reki. Z tego co slyszalem spodziewalem sie czegos zdecydowanie lepszego... Moze to dlatego, ze film "Chlopaki z sasiedztwa" wywarl na mnie zbyt duze wrazenie.

Suicide Club - dobry dobry - schizujacy, dziwny, mroczny, ale interesujacy i zrobiony z klimatem. Polecam.

The Island ("Wyspa") - bardzo mi sie podobal. Nie jest to moze zaden majstersztyk, ale ogladalo sie naprawde przyjemnie, nie nudzil. Bardzo sympatyczny film - polecam.

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

SzPiKoo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-01-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #541 dnia: Sierpnia 29, 2005, 15:48:06 pm »
Ostatnio w kinie byłem na:

Wojna Światów - film jak dla mnie ekstra. Nawet się podobał mojej drugiej połowie, która nie za bardzo lubi oglądać s-f.

Amityville - dość dobry horror. Ciekawe czy ktoś zauważył, że na ekranie telewizorka, z którego zabójca słyszy głosy namawiające go do popełnienia zabójstwa widnieje logo z Programu Pinnacle Studio??? :P

House of Wax - cienki film. Można go wypożyczyć jak się ukaże w wypożyczalniach...ale nie do kina - szkoda kasy.

Blade 3 - jak dla mnie bomba. Wiesiek (w Ameryce - Wesley) dał czadu jak zwykle. Sceny walk kopią zadek. Od czasu tego filmu nie było chyba nic ciekawego z takimi scenami walk.

Na DVD:

13 dzielnica - taki sobie

Mam pytanko: opłaca się iść do kina na Batmana?

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #542 dnia: Sierpnia 29, 2005, 16:22:38 pm »
Cytat: "SzPiKoo"

Mam pytanko: opłaca się iść do kina na Batmana?

IMO jak najbardziej sie opłaca. Przede wszystkim mroczny klimat daje rade i pare motywów jest naprawde kozackich. Bardzo dobrze, że w tej części pokazano przeszłośc głownego bohatera i jak zdobywał swoje umiejętności walki ze złem, więc wszystko jest elegancko wyjaśnione.  No i oczywiście obsada jest rewelacyjna. Bale idelanie pasuje do swej roli, Nesson jak zwykle w wysokiej formie, a Katie Holmes wypada nie gorzej od innych. Wystarczy jeszcze wspomnieć, że w filmie grają: Morgan Freeman, Michael Caine i Gary Oldman, a wnioski wysuwają sie same. Jak stawiam nowego Batmana obok filmu Burtona, bowiem koncepcje obu filmów zbyt różnią się od siebie aby je porównywać.

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #543 dnia: Sierpnia 29, 2005, 23:24:14 pm »
W kinie ostatnio dość często bywam i oglądałam: Wojnę Światów, Pan i Pani Smith, Sposób na teściową, Zgadnij kto i Pretty man. A w tv niedawno leciał film pt. "Reakcja łancuchowa". Ktoś może oglądał? Keanu Reeves zawsze świetnie gra :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #544 dnia: Sierpnia 29, 2005, 23:44:24 pm »
Cytuj
A w tv niedawno leciał film pt. "Reakcja łancuchowa". Ktoś może oglądał? Keanu Reeves zawsze świetnie gra


Ja widziałem z pierwszą godz. Wyłączyłem i poszłem i poszłem spać, bo dość było mi absurdów na ten dzień.
A film nudny... strasznie nudny...

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #545 dnia: Sierpnia 31, 2005, 12:30:54 pm »
no nie wiem dla mnie w sumie może być..........ale też sie uśpiłem :D
barca rulez!!

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #546 dnia: Sierpnia 31, 2005, 14:18:53 pm »
Cytat: "Miriam Mirtail"
Keanu Reeves zawsze świetnie gra :)


czy mowisz o tym kołkowatym aktorze, co z siebie nie potrafi wykrzesac cenia naturalnych emocji? no ale moze to kwestia gustu...

dorawałem Star Wars Revenge Of The Sith i musze powiedzec ze pozytwynie zaskoczyl mnie ten film, po poprzednich dwoch czesciach starcilem juz nadzieje, ale ten epizod jest naprawde fajny, polecam
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #547 dnia: Sierpnia 31, 2005, 15:54:26 pm »
Cytat: "Pif Paf"
Cytat: "Miriam Mirtail"
Keanu Reeves zawsze świetnie gra :)


czy mowisz o tym kołkowatym aktorze, co z siebie nie potrafi wykrzesac cenia naturalnych emocji? no ale moze to kwestia gustu...

Taaa, Kijana i jego mimika zdechłej krowy... skąd ja to znam :D

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #548 dnia: Września 01, 2005, 10:06:11 am »
Cytat: "djprodigy"

Drabina Jakubowa - metro z SH3 głównie.


jakby ktos chcial zobaczyc, to leci w niedziele na tvp1 o 22:40
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

joseph11

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #549 dnia: Września 01, 2005, 12:36:08 pm »
keanu reeves jest do bani szczególnie niepodobał mi sie w matrixie. Wachowscy za bardzo przesadzili szczególnie w trójce!!
barca rulez!!

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #550 dnia: Września 01, 2005, 16:18:40 pm »
Ja bardzo lubie tego aktora. Szczególnie podobała mi się jego rola w Constantine - nierozłączny z fajką, jak dla mnie wymiótł :shock:

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #551 dnia: Września 01, 2005, 16:31:21 pm »
Keanu był najlepszy zdecydowanie w Matrixach. W 'Hard Ball' też nieźle wypadł.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #552 dnia: Września 01, 2005, 17:01:33 pm »
Oglądałem ostatnio "Głowa do wycierania" ("Ereaser head").
Po 40 minutach przestałem oglądać ,bo nic nie zrozumiałem, ten absurd zaczął mnie śmieszyć...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #553 dnia: Września 01, 2005, 17:03:41 pm »
@dcf: Kto jest reżyserem? Kto odgrywa główne role? Z którego roku jest film?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #554 dnia: Września 01, 2005, 17:49:39 pm »
Polecam wszytskim Miasteczko South Park". Obejrzalem dzisiaj znowu ten film (?) na DVD (w Media Markcie za 19,90 zł). Mozna sie porzadnie usmiac.

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #555 dnia: Września 01, 2005, 18:00:44 pm »
A ja ogladalam ostatnio Exorcist: The Beginning i... jakos tak slabiutko wypadlo  :?  Tzn. mozna obejzec, jest na co popatrzec i w ogole, ale po tym filmie jednak spodziewalam sie nie tylko widowiskowych akcji ale przede wszystkim dobrego horroru... i sie zawiodlam :/

BTW, wiem, ze jest tu kilku fanow J. Alby, wiec zamieszczam info ;)
FilmWeb:
Cytuj
Jessica Alba ("Fantastyczna Czwórka", "Sin City") i Hayden Christensen ("Gwiezdne Wojny") wystąpią w psychologicznym thrillerze "Awake". Produkcją i finansowanie zajmą się Weinstein Company i GreeneStreet Films.

Film będzie reżyserskim debiutem Joby'ego Harolda, który także napisał scenariusz.

Bohaterem filmu jest młody mężczyzna (Christensen), który cierpi na lęk przez uśpieniem. W którymś momencie budzi się świadomy i przytomny podczas własnej operacji chirurgicznej. Jego żona (Alba) musi zwalczyć swoje własne demony, gdy sytuacja się zagęszcza.

Zdjęcia do obrazu ruszą w październiku w Nowym Jorku. "Ten film zrobi chirurgii to, co 'Szczęki' zrobiły z pływania w oceanie" - zapowiada producent Joana Vicente.

Brzmi ciekawie, chociaz duet Alba + Christensen mi jakos nie pasuje  :roll:

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #556 dnia: Września 01, 2005, 18:09:33 pm »
Wczoraj obejrzalem The Transporter i musze przyznac, ze dosc mily i  dobrze odmozdzajacy film :wink:. Walka w smarze daje rade! Constantine musze przyznac mi sie bardzo podobal, moze dla tego, ze podchodzilem do niego z duzym dystansem. Dobre efekty specjalne, niezly klimat no i ta postac szatana :twisted:. Jutro na ekrany kin wchodzi Wyspa, na ktora mam ochote sie wybrac ze wzgledu na swietna obsade. Dodatkowa zacheta jest to, ze slyszalem skrajnie rozne opinie o tym filmie. Ktos ogladal juz to ogladal?

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #557 dnia: Września 01, 2005, 20:13:35 pm »
Cytat: "selene"

Brzmi ciekawie, chociaz duet Alba + Christensen mi jakos nie pasuje  :roll:

Facet o mimice drewnianego kołka nie może być dobry w roli z Jessiką.

Aha, tak a' propos niej. Byłem dzisiaj w kinie na Fantastic 4 z wiadomych względów. Wiedziałem oczywiście, że wartość tego filmu będzie bliska pułapu zerowego więc poszedłem pooglądać Jess i hmmm nie zawiodłem się :). To zdecydowanie najlepszy element filmu. Wraz ze znajomym robilyśmy ranking jej fryzur w tym filmie, z braku lepszych rzeczy do roboty. Polecam tylko fanom JMA :]. Kto nie widział niech żałuje, było na co popatrzeć :).

PS. Jessika jest naprawdę spoko, wcale się nie podneicała gościem, który mógł sobie rozciągać dowolnie różne elementy ciała :twisted:

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #558 dnia: Września 01, 2005, 20:15:43 pm »
Kontrolerzy - polecam po prostu.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #559 dnia: Września 01, 2005, 23:01:21 pm »
Cytat: "Batman"
Wczoraj obejrzalem The Transporter i musze przyznac, ze dosc mily i  dobrze odmozdzajacy film :wink:. Walka w smarze daje rade! Constantine musze przyznac mi sie bardzo podobal, moze dla tego, ze podchodzilem do niego z duzym dystansem. Dobre efekty specjalne, niezly klimat no i ta postac szatana :twisted:. Jutro na ekrany kin wchodzi Wyspa, na ktora mam ochote sie wybrac ze wzgledu na swietna obsade. Dodatkowa zacheta jest to, ze slyszalem skrajnie rozne opinie o tym filmie. Ktos ogladal juz to ogladal?


Cytat: "Palli"
The Island ("Wyspa") - bardzo mi sie podobal. Nie jest to moze zaden majstersztyk, ale ogladalo sie naprawde przyjemnie, nie nudzil. Bardzo sympatyczny film - polecam.


Zdania nie zmienilem - polecam :)

Cytat: "lewik"
Kontrolerzy - polecam po prostu.

Szukam od jakiegos czasu, bez skutku :/ Mam nadzieje, ze wreszcie los sie do mnie usmiechnie...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."