Autor Wątek: Heavenly Sword  (Przeczytany 219633 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #480 dnia: Lipca 22, 2007, 00:42:16 am »
HIV sie pomylił, only 720p

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #481 dnia: Lipca 23, 2007, 09:47:24 am »
czt tylko ja mam problemy by zauwazyc ruchy Nariko ? wszystko ladnie wyglada ale kiedy zaczyna sie walka wogóle nie potrafie zauwarzyc co za ciosy ona wykonuje - taki jeden wielki chaos sie robi/
chcialbym widziec jakie ciosy robi a nie tylko widziec rozblyski i jakies obroty ;)
nie wiem czy to wina filmików czy 30 klatek/ a moze tylko mnie to drazni ?
reszta jest swietna

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #482 dnia: Lipca 23, 2007, 11:24:06 am »
wydaje mi sie ze masz poważne problemy z wzrokiem  :shock:

a demo juz za 3 dni ^_^
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2007, 11:25:47 am wysłana przez pokrytyśniegiem »

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #483 dnia: Lipca 23, 2007, 14:46:45 pm »
no nie wiem - mam wrazenie ze w God of War gdzie postac tez walczyla róznymi broniami bylo jakos lepiej widoczne i zrobione  :-? dobra nie marudze
Opublikowane: Lipiec 23, 2007, 10:49:38
dziwne tez ze ci panowie z PSXa pisza ze gra miazdzy wszystko graficznie a gamespot i IGN daje nagrode za najlepsza grafike na E3  grze na x360  :?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #484 dnia: Lipca 23, 2007, 14:56:03 pm »
dziwne tez ze ci panowie z PSXa pisza ze gra miazdzy wszystko graficznie a gamespot i IGN daje nagrode za najlepsza grafike na E3  grze na x360  :?
Tyle że CoD 4 wychodzi też na PS3

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #485 dnia: Lipca 23, 2007, 14:57:26 pm »
dziwne tez ze ci panowie z PSXa pisza ze gra miazdzy wszystko graficznie a gamespot i IGN daje nagrode za najlepsza grafike na E3  grze na x360  :?
Tyle że CoD 4 wychodzi też na PS3

wychodzi tez na pc ale jedyna grywalna wersja jest narazie na x360 i ta wersja dostala obie nagrody/
 Przekleństwo w komentarzach na stronie.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #486 dnia: Lipca 23, 2007, 15:20:11 pm »
Kwestia gustow ... dla jednych to jest ladniejsze a dla innych tamto ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #487 dnia: Lipca 23, 2007, 15:42:31 pm »
czt tylko ja mam problemy by zauwazyc ruchy Nariko ? wszystko ladnie wyglada ale kiedy zaczyna sie walka wogóle nie potrafie zauwarzyc co za ciosy ona wykonuje - taki jeden wielki chaos sie robi/
Tez tak mam ale głównie to widziałem przy gamplayach np. z GDC ze słabym frame-ratem, teraz z E307 jest znaczeni lepiej chociaż ciągle mam to wrażenie, że ruchy w walce są takie dziwne... chociaż nikt w przeróżnych hands-on nigdy o tym nie pisał, możliwe że łatwo się do tego przyzwyczaić bądź nie zwraca się na to uwagi samemu grając, po prostu taki styl animacji.

Kwestia gustow ... dla jednych to jest ladniejsze a dla innych tamto ...
I nowy Cod praktycznie debiutował na tym E3 ;)
I do not comprehend.

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #488 dnia: Lipca 23, 2007, 21:35:02 pm »
Cytuj
dziwne tez ze ci panowie z PSXa pisza ze gra miazdzy wszystko graficznie
Na E3 widziałem z 5 ładniejszych tytułów. Same bosko wykonane wstawki które w porównaniu z gameplayem wyglądają jak niebo a ziemia to mało.

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #489 dnia: Lipca 24, 2007, 21:08:29 pm »
HL wygląda ładniej ale jak dla mnie nie zasługiwał na nagrodę za najlepszą grafikę. 
X 360 też pokazuje pazury i naprawdę świetnie wyglądające gry i jak dla mnie na tym etapie niczym nie ustępuje ps3.

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

makiaveli666

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-07-2007
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
  • ChWDM ;)
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #490 dnia: Lipca 24, 2007, 21:12:00 pm »
radzę się wstrzymac z oceną do czasu jak zobaczysz na własne oczy.te screeny i filmiki z netu nie oddają tego jakie to robi wrażenie na dobrym lcd

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #491 dnia: Lipca 24, 2007, 21:27:39 pm »
Wszyscy tutaj tylko o grafice, a przecież najbardziej liczy się gameplay. Jednym HS najbardziej się spodoba graficznie, a drugim np. UT3, Uncharted, Lair, czy jeszcze inna gra. Nie da się jednoznacznie powiedzieć, która gra ma najlepszą grafikę, tym bardziej, jeśli nie widziało się gierek na żywo.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #492 dnia: Lipca 26, 2007, 08:55:22 am »
No panowie to juz dzis!!!  :D Mam nadzieje ze wrzuca demko jakos w południe a nie późnym wieczorem.
 8)

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #493 dnia: Lipca 26, 2007, 10:25:46 am »
Mam nadzieje, że wrażenia z tą demówką będą przednie.
(Must-kuna-have!!)
Wielkie akweny zniewalają..ciekawe jak to odpicują twórcy SOTC  :o

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #494 dnia: Lipca 26, 2007, 10:32:44 am »
Może ktoś zrobi fotki?

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #495 dnia: Lipca 26, 2007, 10:43:50 am »
No mam nadzieje, że ktoś w tej sytuacji zadziała!

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #496 dnia: Lipca 26, 2007, 10:55:42 am »
no napewno bedzie trzeba czytac posty Marcepana jaka ta gra jest kosmiczna i jak miazdzy wszystkie gry na x360  :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #497 dnia: Lipca 26, 2007, 11:20:19 am »
no napewno bedzie trzeba czytac posty Marcepana jaka ta gra jest kosmiczna i jak miazdzy wszystkie gry na x360  :D

Ale po co? Wystarczy poczytać nowy numer PsxExtreme i wrażenia redaktorów. To by było na tyle.  :P 8) :P

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #498 dnia: Lipca 26, 2007, 11:21:35 am »
no napewno bedzie trzeba czytac posty Marcepana jaka ta gra jest kosmiczna i jak miazdzy wszystkie gry na x360  :D

Ale po co? Wystarczy poczytać nowy numer PsxExtreme i wrażenia redaktorów. To by było na tyle.  :P 8) :P
hahah
i wszystko w temacie :)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #499 dnia: Lipca 26, 2007, 11:28:35 am »
Sorry ale nie mam zamiaru kierować się tym co piszę  redaktor PE (jakiś tam HIV mega fanboy zmienny jak chorągiewka na wietrze ) Szkoda mi ludzi którzy czytają go i wierzą mu w to co on wypisuje. No ale nie o tym temat wiadomo o której godzinie będzie HS i na jakim Ps Store?
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 11:34:29 am wysłana przez Soul »

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #500 dnia: Lipca 26, 2007, 11:29:31 am »
no napewno bedzie trzeba czytac posty Marcepana jaka ta gra jest kosmiczna i jak miazdzy wszystkie gry na x360  :D

Ale po co? Wystarczy poczytać nowy numer PsxExtreme i wrażenia redaktorów. To by było na tyle.  :P 8) :P

wiesz jak mam gdzies ich wrazenia - dziwne ze nigdzie poza psxem nikt nie pisze ze te gry wygladaja lepiej od gier na x360... nagrody z E3 zgarnia za grafike CoD4 a za najlepszy Hardware wybrano 2 raz z rzedu na gametrailers X360  :grin:

gry napewno sa b.ladne ale to wszystko

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #501 dnia: Lipca 26, 2007, 11:40:09 am »
Może ktoś zrobi fotki?
Za dużo nowego chyba nie będzie, z oficjalnego blogu wynika że na pewno dostaniemy kawałek z grindowaniem po linach ale jak długi i czy coś więcej, nie wiadomo.

gry napewno sa b.ladne ale to wszystko
Motorstorm też jest tylko bardzo ładny i to wszystko :lol: Długo będzie jeszcze trwała ta krucjata, że kolejna gra na ps3 nie ma szans żeby wyglądać ładniej niż gry na X360?
I do not comprehend.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #502 dnia: Lipca 26, 2007, 11:42:48 am »
no napewno bedzie trzeba czytac posty Marcepana jaka ta gra jest kosmiczna i jak miazdzy wszystkie gry na x360  :D

Ale po co? Wystarczy poczytać nowy numer PsxExtreme i wrażenia redaktorów. To by było na tyle.  :P 8) :P

wiesz jak mam gdzies ich wrazenia - dziwne ze nigdzie poza psxem nikt nie pisze ze te gry wygladaja lepiej od gier na x360... nagrody z E3 zgarnia za grafike CoD4 a za najlepszy Hardware wybrano 2 raz z rzedu na gametrailers X360  :grin:

gry napewno sa b.ladne ale to wszystko

HeHe ale się chłopaki oburzyli. :lol: Ty wolisz wierzyć GameTrailers a ja wole PE. Czemu? Bo gdy PE zaczynało swoją działaność to popierdółkowate serwisy internetowe nawet się w myślach żadnego speca nie rodziły. Zawsze kierowałem się oceanmi w PE i gdy miałem dylemat czy daną grę kupić nigdy się na nich nie zawiodłem. Także na pytanie czy bardziej ufam amerykańskiemu (kto wie na ile wspomagają rodzime marki) GT lub IGN czy PE odpowiadam ZDECYDOWANIE PsxExtreme jest dla mnie lepszym wyznacznikiem tym bardziej że to Polacy i gusta mają zbliżone. Pomyśl co by było gdyby IGN albo Gamespot wywodziły się z Japonii. Nagrody rozdane wtedy przez te serwisy wyglądały by zupełnie inaczej.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #503 dnia: Lipca 26, 2007, 11:45:50 am »
no napewno bedzie trzeba czytac posty Marcepana jaka ta gra jest kosmiczna i jak miazdzy wszystkie gry na x360  :D

Ale po co? Wystarczy poczytać nowy numer PsxExtreme i wrażenia redaktorów. To by było na tyle.  :P 8) :P

wiesz jak mam gdzies ich wrazenia - dziwne ze nigdzie poza psxem nikt nie pisze ze te gry wygladaja lepiej od gier na x360... nagrody z E3 zgarnia za grafike CoD4 a za najlepszy Hardware wybrano 2 raz z rzedu na gametrailers X360  :grin:

gry napewno sa b.ladne ale to wszystko

Nie ma sensu sie sprzeczać - za kilka h sprawa się wyjaśni
HIV napisał, że gra wizualnie bije na głowe Gears of War - czyli aktualny wyznacznik jakości na next-genach.

Pewnie dziś będzie ekstermalnie ciężko z transferem - ale szczęśliwi posiadacze chlebaka dadzą nam znać jak to to wygląda. Jeśli oczywiście uda im się w jakiś sposób oderwać od gry :-P

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #504 dnia: Lipca 26, 2007, 12:03:17 pm »
Sorry ale nie mam zamiaru kierować się tym co piszę  redaktor PE (jakiś tam HIV mega fanboy zmienny jak chorągiewka na wietrze )
Heheh to dodaj do niego Sciere i Ajego, maja takie samo zdanie co HIV ;)

A ja tymczasem czekam na to demko...dawac mi to!!!

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #505 dnia: Lipca 26, 2007, 12:17:29 pm »
Heavenly Sword Demo could be out at 12:00 GMT

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #506 dnia: Lipca 26, 2007, 12:25:40 pm »
czyli o 13:00 polskiego czasu, o ile sie nie myle :) pewnie ważyć tez bedzie sporo (kazdy level ponoc po 2gb zajmuje :) )

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #507 dnia: Lipca 26, 2007, 12:26:17 pm »
Ciekawe czy będzie tylko bardzo ładnie jak wspominał naki ? :)
Prosze..dajcie od razu jakąś relacje na żywo  :-D :-D

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #508 dnia: Lipca 26, 2007, 12:27:01 pm »
Po co ? to takie same fanboje ;p

MarcePan - żal mi Ciebie człowieku,  ale to Twój problem nie mój,że wierzysz PE . Z resztą nie o tym ten temat, i tak btw i co z tego że  GT powstało później ?! Twoim zdanie oznacza to że tam się ludzie nie znają ? :lol: Myślę że taki serwis jak IGN,GameSpot , czy wyżej wymienione GT mają o niebo lepsze możliwości sprawdzenia danej gry niż PE( i na pewno tak jest) Zagraniczne czasopisma  o grach biją na łeb to całe wiotkie PE  :eek: Czytaj dalej tą PRO gazetę . Ja po ostatnim numerze ma dość  :cool: A i z tymi gustami LOL konkretny , nie wiem czy wiesz ale jeżeli chodzi o gry to z każdym człowiekiem na ziemi jest tak samo,albo się coś komuś podoba albo nie  , a nacja nie ma tu nic do rzeczy.

peace ;]

Jasna sprawa że gra zarządzi , to było oczywiste odkąd zobaczyłem pierwszy trailer. A dziś mam nadzieje że od razu po pracy ,przetestuje sobie to demko w 720 p xD

« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 12:36:34 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #509 dnia: Lipca 26, 2007, 12:39:06 pm »
Soul to Ty nawet sobie sprawy nie zdajesz jak mi Ciebie żal. Jeśli uważasz że PE jest wiotkie to gratuluje poczucia humoru. Wiele miesieczników było na rynku i już poumierały a PE nadal trwa serwując genialne recki i newsy często z pierwszej ręki. Przemyśl to zanim palniesz kolejną głupotę. Peace. :cool:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #510 dnia: Lipca 26, 2007, 12:49:13 pm »
Ja piernicze ale wy momentami macie @#$#@% w tych waszych glowach ... Po chłichensa sie znowu klocicie ... Ludu uszanujcie upodobania i opinie innych ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #511 dnia: Lipca 26, 2007, 12:54:45 pm »
Demo będzie o 14 "naszego czasu"(podobna oficjalne info z Ninja Theory)!



Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #512 dnia: Lipca 26, 2007, 13:11:43 pm »
A kto tu się kłóci ? Ja napisałem tylko co myślę , po pierwsze MarcePan postaraj się być bardziej oryginalny i mniej wiotki jak PE
Po drugie jakieś czasopismo musiało przetrwać , a że padło na PE , trudno takie życie  :-P Przetrwało dzięki takim jak Ty ,PE może być Ci wdzięczne . I nie mam zamiaru nic sobie przemyśliwać ,bo gra nie jest warta świeczki , i wole czytać inne czasopisma - zagraniczne. Dla Ciebie to głupota a dla mnie PE jest wiotkie.

BTW - jeszcze jest Neo +  :P

O 14 , a ja do 15 w pracy ;] więc nie ma tragedii.

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #513 dnia: Lipca 26, 2007, 13:17:37 pm »
Soul to Ty nawet sobie sprawy nie zdajesz jak mi Ciebie żal. Jeśli uważasz że PE jest wiotkie to gratuluje poczucia humoru. Wiele miesieczników było na rynku i już poumierały a PE nadal trwa serwując genialne recki i newsy często z pierwszej ręki. Przemyśl to zanim palniesz kolejną głupotę. Peace. :cool:

wiesz rolnicze gazety tez nadal zyja i miesieczniki typu fakt czy Bravo ale ni jak to sie ma do jakosci/
 :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #514 dnia: Lipca 26, 2007, 13:42:17 pm »
Soul to Ty nawet sobie sprawy nie zdajesz jak mi Ciebie żal. Jeśli uważasz że PE jest wiotkie to gratuluje poczucia humoru. Wiele miesieczników było na rynku i już poumierały a PE nadal trwa serwując genialne recki i newsy często z pierwszej ręki. Przemyśl to zanim palniesz kolejną głupotę. Peace. :cool:

wiesz rolnicze gazety tez nadal zyja i miesieczniki typu fakt czy Bravo ale ni jak to sie ma do jakosci/
 :lol:

Jak zwykle porównanie Nakimushi'ego pasuje do omawianej sprawy.  :lol:  Dobrze że są tacy jak Ty bo jest przynajmniej zabawnie. Dodam tylko od siebie że kiedy PE pisali o X0 w samych superlatywach to jakoś nie mieliście zatrzeżeń do ich jakości.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #515 dnia: Lipca 26, 2007, 13:46:57 pm »
''Jasna sprawa że gra zarządzi , to było oczywiste odkąd zobaczyłem pierwszy trailer''
''I nie mam zamiaru nic sobie przemyśliwać ,bo gra nie jest warta świeczki''

Aha..  :lol:

PS.Polska to nie Ameryka -_O
Panowie odpowiedzialni za PSX'a dają z siebie wszystko.
Taka jest prawda.
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 13:48:31 pm wysłana przez mateo »

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #516 dnia: Lipca 26, 2007, 14:01:23 pm »
Soul to Ty nawet sobie sprawy nie zdajesz jak mi Ciebie żal. Jeśli uważasz że PE jest wiotkie to gratuluje poczucia humoru. Wiele miesieczników było na rynku i już poumierały a PE nadal trwa serwując genialne recki i newsy często z pierwszej ręki. Przemyśl to zanim palniesz kolejną głupotę. Peace. :cool:

wiesz rolnicze gazety tez nadal zyja i miesieczniki typu fakt czy Bravo ale ni jak to sie ma do jakosci/
 :lol:

Jak zwykle porównanie Nakimushi'ego pasuje do omawianej sprawy.  :lol:  Dobrze że są tacy jak Ty bo jest przynajmniej zabawnie. Dodam tylko od siebie że kiedy PE pisali o X0 w samych superlatywach to jakoś nie mieliście zatrzeżeń do ich jakości.

oczywsicie masz racje - zawsze nalezalem do fanów psx Extreme  :lol:
skad mozesz wiedziec czy ktos ma czy nie ma zastrzezen do jakiejs gazety >?
skonczmy juz tego offtopa -

Opublikowane: Lipiec 26, 2007, 13:00:16
ps- a co do tego ze HS i Uncharted to gry pozostawiajace x360 daleko w tyle to radze zobaczyc nowe skriny z RE5 albo najlepiej trailer na marketplace w HD i wtedy sie wypowiadac do czego jest zdolny x360

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #517 dnia: Lipca 26, 2007, 14:34:47 pm »
Soul to Ty nawet sobie sprawy nie zdajesz jak mi Ciebie żal. Jeśli uważasz że PE jest wiotkie to gratuluje poczucia humoru. Wiele miesieczników było na rynku i już poumierały a PE nadal trwa serwując genialne recki i newsy często z pierwszej ręki. Przemyśl to zanim palniesz kolejną głupotę. Peace. :cool:

wiesz rolnicze gazety tez nadal zyja i miesieczniki typu fakt czy Bravo ale ni jak to sie ma do jakosci/
 :lol:

Jak zwykle porównanie Nakimushi'ego pasuje do omawianej sprawy.  :lol:  Dobrze że są tacy jak Ty bo jest przynajmniej zabawnie. Dodam tylko od siebie że kiedy PE pisali o X0 w samych superlatywach to jakoś nie mieliście zatrzeżeń do ich jakości.

oczywsicie masz racje - zawsze nalezalem do fanów psx Extreme  :lol:
skad mozesz wiedziec czy ktos ma czy nie ma zastrzezen do jakiejs gazety >?
skonczmy juz tego offtopa -

Opublikowane: Lipiec 26, 2007, 13:00:16
ps- a co do tego ze HS i Uncharted to gry pozostawiajace x360 daleko w tyle to radze zobaczyc nowe skriny z RE5 albo najlepiej trailer na marketplace w HD i wtedy sie wypowiadac do czego jest zdolny x360


Czy  Resident Evil 5 jest tylko na x360, ten trailer ma być też na Japan  PSN
plus  MGS 4 viedos
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2007, 14:39:50 pm wysłana przez yoda »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #518 dnia: Lipca 26, 2007, 14:39:16 pm »
Ale co to za głupie gadanie o tym RE5. Nakimushi myślałem że jako "developer" nieco bardziej się znasz na takich rzeczach. Weź może pod uwagę rozmach HS, ogromną widoczność, interakcje, masy przeciwników idące w setki i wszechobecną rozpierduche. To wszystko składa się na oprawę wizualną HS a Ty zobaczyłeś jakieś ładne teksturki w RE5 i sikasz po nogawie. Żal.

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #519 dnia: Lipca 26, 2007, 14:42:55 pm »
Ale co to za głupie gadanie o tym RE5. Nakimushi myślałem że jako "developer" nieco bardziej się znasz na takich rzeczach. Weź może pod uwagę rozmach HS, ogromną widoczność, interakcje, masy przeciwników idące w setki i wszechobecną rozpierduche. To wszystko składa się na oprawę wizualną HS a Ty zobaczyłeś jakieś ładne teksturki w RE5 i sikasz po nogawie. Żal.

z tego co widac to HS ma male lokacje - idziesz jak po sznurku+ glebia ostrosci ukrywajaca tla i slabe tekstury./

RE5 - duzo wieksze lokacje (na trailerze cala wioska) lepsze tekstury i modele postaci+ gra ma byc w 60 klatkach