Autor Wątek: Heavenly Sword  (Przeczytany 219695 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #640 dnia: Sierpnia 02, 2007, 18:13:04 pm »
Cytuj
a pisac bede jak mi sie podoba
Hehe to pisz tylko bez bledow hehe ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #641 dnia: Sierpnia 02, 2007, 22:16:37 pm »
Cytuj
no ale prawda jest taka ze idzie sie jak po sznurku od areny do areny i troche ludziam z 1up brakowalo eksploracji/
Czyli wychodzi na to że lokacje w grze są takie jak w filmikach. Ciasne areny na których walczymy z kilkunastoma przeciwnikami a gdzie eksploracja i ogromne lokacje z pięknymi widokami. Trudno.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #642 dnia: Sierpnia 02, 2007, 22:18:11 pm »
czyli tak jak w NG:S, GOW2 czy DMC3

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #643 dnia: Sierpnia 02, 2007, 22:18:57 pm »
Pisze sie GoW a nie GoWar ... To ze jakas inna gra z innej platformy ma identyczny skrot nie znaczy ze ludzie nie wiedza ktora byla 1 i do ktorej takowy nalezy ...
Skróty do nikogo nie należą... :shock:. Czyli co, PD to tylko Perfect Dark, to już nie może być Panzer Dragon? :lol:

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #644 dnia: Sierpnia 02, 2007, 22:27:21 pm »
Cytuj
czyli tak jak w NG:S, GOW2 czy DMC3
Owszem ale w przeciwieństwie do HS w tych grach nie było hypeu na to że lokacje będą ogromne. Mniejsza o to. Cchcę tylko zobaczyć walki na otwartych rozleglych terenach. Bazooka included  :-)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpnia 02, 2007, 23:21:59 pm »
Marcepan oczywiscie twierdzi ze gra jest przeogromna i ma ogromne obszary  :lol:

Przed chwilką oglądałem na GIGA TV test HS. Były pokazane inne lokacje plus rzucane tym dyskiem. Jeśli twierdzisz że to są małe lokacje i gra się po sznurku to w takim razie dla Ciebie Geras of War to gra maksymalnie ograniczona.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpnia 03, 2007, 00:01:34 am »
Pisze sie GoW a nie GoWar ... To ze jakas inna gra z innej platformy ma identyczny skrot nie znaczy ze ludzie nie wiedza ktora byla 1 i do ktorej takowy nalezy ...
Skróty do nikogo nie należą... :shock:. Czyli co, PD to tylko Perfect Dark, to już nie może być Panzer Dragon? :lol:
Moze i tu masz racje ale wielkie tytuly niejednokrotnie sa bez problemu identyfikowane ze skrotow ... Kazdy wie co to GoW czy tez GOW ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpnia 03, 2007, 00:05:04 am »
Marcepan tyle że w GOW nie ma wielkich terenów.Więc nie ma co eksplorować :o W HS są i można je sobie tylko oglądać , przecież ta gra ma wyznaczać nowe kierunki pytanie tylko jakie?! 

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpnia 03, 2007, 00:40:49 am »
W Gears of War jest mnóstwo ogromnych lokacji (np w jaskiniach), ale cały czas idziesz wąziutką ścieżką. Z tego co widziałem na filmikach to HS jest pod tym względem bardzo podobny do Gearsów. Chociaż parę wielkich bitew na otwartych przestrzeniach też się pewnie znajdzie.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpnia 03, 2007, 02:18:52 am »
Nie no bez przesady, w HS są o wiele wiele większe:)

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #650 dnia: Sierpnia 03, 2007, 08:58:09 am »
Marcepan oczywiscie twierdzi ze gra jest przeogromna i ma ogromne obszary  :lol:

Przed chwilką oglądałem na GIGA TV test HS. Były pokazane inne lokacje plus rzucane tym dyskiem. Jeśli twierdzisz że to są małe lokacje i gra się po sznurku to w takim razie dla Ciebie Geras of War to gra maksymalnie ograniczona.

tak tak Marcepan a Motorstorm to najladniejsze wyscigi i wogóle nie maja dropów  :lol:

i co ma rzucanie dyskiem do wielkosci lokacji ?
zagraj sobie jeszcze raz w demo i zobacz jak to wyglada - stoisz na skarpie i masz 5m2/ lina i wskakujesz na kolumne - 7m2/ skok i jestes na zamkniejtej arenie 10m2/

trzeba miec naprawde bujna wyobraznie ze potem bedziesz mial bitwy jakies  :lol: - chyba ze w tle

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #651 dnia: Sierpnia 03, 2007, 09:25:34 am »
Marcepan oczywiscie twierdzi ze gra jest przeogromna i ma ogromne obszary  :lol:

Przed chwilką oglądałem na GIGA TV test HS. Były pokazane inne lokacje plus rzucane tym dyskiem. Jeśli twierdzisz że to są małe lokacje i gra się po sznurku to w takim razie dla Ciebie Geras of War to gra maksymalnie ograniczona.

tak tak Marcepan a Motorstorm to najladniejsze wyscigi i wogóle nie maja dropów  :lol:

i co ma rzucanie dyskiem do wielkosci lokacji ?
zagraj sobie jeszcze raz w demo i zobacz jak to wyglada - stoisz na skarpie i masz 5m2/ lina i wskakujesz na kolumne - 7m2/ skok i jestes na zamkniejtej arenie 10m2/

trzeba miec naprawde bujna wyobraznie ze potem bedziesz mial bitwy jakies  :lol: - chyba ze w tle

Będę miał niezły ubaw jeśli w grze faktycznie pojawią się bitwy z dużą ilością przeciwników na rozległej arenie.

Co do Motor Storm to masz racje. Są to zdecydowanie najładniejsze wyścigi na obecnej generacji konsol. Biorąc pod uwagę kraksy, rozbudowane trasy i stronę czysto wizualną to owszem są to najładniej wyglądające wyścigi.

nakimushi

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #652 dnia: Sierpnia 03, 2007, 09:50:46 am »
Marcepan wszystkie firmy marza o milionach ludzi takich jak ty - jestes idealnym klientem dla wydawców  :-D

Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #653 dnia: Sierpnia 03, 2007, 11:34:41 am »
tak tak Marcepan a Motorstorm to najladniejsze wyscigi
Gratuluje, właśnie odkryłeś, że ludzie mają różne gusta.

zagraj sobie jeszcze raz w demo i zobacz jak to wyglada - stoisz na skarpie i masz 5m2/ lina i wskakujesz na kolumne - 7m2/ skok i jestes na zamkniejtej arenie 10m2/

trzeba miec naprawde bujna wyobraznie ze potem bedziesz mial bitwy jakies  :lol: - chyba ze w tle
O kurna to z PSN można zassać całą grę? To po co to nazywali demo jak to cała gra :lol:
I do not comprehend.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #654 dnia: Sierpnia 03, 2007, 13:19:51 pm »
Ja tam bym nie narzekał. W God of War nie ma super rozległych terenów do walki a i tak gierka jest zajebi*ta. Chcecie wielkie pola bitew? To kupcie jakąś strategie. ;)

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #655 dnia: Sierpnia 04, 2007, 07:29:19 am »
Serpent Lady Boss Battle HD
http://www.gametrailers.com/player/23165.html

Sinister Plans Cinematic HD
http://www.gametrailers.com/player/23163.html

Whirling Blades of Death Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/23161.html

Fire Rocket Frenzy Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/23159.html

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #656 dnia: Sierpnia 04, 2007, 11:39:11 am »
Heh w takim trybie niedlugo nie trzeba bedzie kupowac gry aby ja ukonczyc ... wszystko zalatwia filmiki ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #657 dnia: Sierpnia 04, 2007, 11:57:23 am »
Serpent Lady Boss Battle HD
http://www.gametrailers.com/player/23165.html

Sinister Plans Cinematic HD
http://www.gametrailers.com/player/23163.html

Whirling Blades of Death Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/23161.html

Fire Rocket Frenzy Gameplay HD
http://www.gametrailers.com/player/23159.html

Khm Khm, urwało mi uszy! Gra zamiata i będzie 100% HITEM! Chce to już mieć!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #658 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:03:16 pm »
Heavenly Sword będzie można ukończyć w czasie 12-15 godzin
http://www.ninjatheory.com/forums/showpost.php?p=16492&postcount=4

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #659 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:08:07 pm »
Całkiem sporo, jak na taki gatunek, a znając życie to sie troszkę więcej zejdzie bo jak sie nie zna kombosów.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #660 dnia: Sierpnia 04, 2007, 12:56:11 pm »
Znając życie to troszkę mniej zejdzie, bo producenci mają skłonność do wydłużania szacowanego czasu gry.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #661 dnia: Sierpnia 04, 2007, 15:40:54 pm »
Malizna 12-15 godzin :/

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 854
  • Reputacja: 82
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #662 dnia: Sierpnia 04, 2007, 15:59:50 pm »
Malizna 12-15 godzin :/

Zważywszy na to, ze to trylogia? Czy ja wiem. Górna granica czasu gry dla slashera.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #663 dnia: Sierpnia 04, 2007, 16:07:36 pm »
No i co że to trylogia? na następną część muszę czekać Bóg wie ile  :???: Z poziomem trudności też nie wiadomo jak ma być , z tego co czytałem ,na coś typu NG nawet nie ma co liczyć  :???: W NG przejście gry za pierwszy razem zajęło mi 35 godzin , mam nadzieje że tu będzie podobnie.

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #664 dnia: Sierpnia 04, 2007, 16:22:12 pm »
Soul IMO Ninja Gaiden wcale nie jest tak strasznie długi, tylko jest trudny i jest mnóstwo walki. Nie uważam, że czas przejścia tej gry jest współmierny do ilości fabuły w niej zawartej, także nie przesadzajmy.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #665 dnia: Sierpnia 04, 2007, 16:37:12 pm »
A czy ja napisałem gdzieś że NG jest długi?! napisałem że długo się go przechodzi jak na pierwszy raz , i mam nadzieję że z HS będzie podobnie. A przesadza to się kwiatki.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #666 dnia: Sierpnia 04, 2007, 16:56:58 pm »
wszystkie tego typu gry są robione na około 10h bo później zaczynają sie ludzie nudzić, tak już niestety jest
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #667 dnia: Sierpnia 04, 2007, 17:47:29 pm »
Cytuje ''Heavenly Sword to prawdziwy next-gen, ta gra przeważy o rozbiciu świni z kasą każdego, kto miał do tej pory jakies wątpliwości.PS3 to konsola wizjonerska i za 2 lata będzie nas miażdzyć.[HIV]
Co ja na to moge powiedzieć ? A no zgadzam się w 102%
HS to magia..niech no tylko się rozkula ta cała machina !
PS.A ja wracam do Dragonka :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2007, 17:49:04 pm wysłana przez mateo »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #668 dnia: Sierpnia 04, 2007, 18:00:34 pm »
A dla mnie Hiv to debil , i nie mam zamiaru wierzyć w to co on wypisuje , a tym bardziej przyznawać mu rację . Nie raz już wypisywał różne rzeczy , a to że HS będzie (jest) genialną grą( choć dla mnie to bardzo dobra gra ,nie genialna IMO może pełna wersja zmieni moje zdanie) żadnej rewelki nie odkrył , i jak to bywa z magią na innych działa na innych nie działa  :-P Wole bardziej obiektywnych recenzentów . Szkoda  że temu ciulowi , ludzie wierzą w to co wypisuje. :???:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2007, 18:06:21 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #669 dnia: Sierpnia 04, 2007, 18:05:47 pm »
Wole bardziej obiektywnych recenzentów .

Czyli kogo np.?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #670 dnia: Sierpnia 04, 2007, 18:06:53 pm »
Czyli nikogo z PE(choć nie wszyscy są źli). Zagraniczne serwisy n/p
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2007, 18:08:58 pm wysłana przez Soul »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #671 dnia: Sierpnia 04, 2007, 18:45:00 pm »
Heavenly Sword będzie można ukończyć w czasie 12-15 godzin
http://www.ninjatheory.com/forums/showpost.php?p=16492&postcount=4

Całkiem sporo. Oby HS nie było grą "na raz". Mam nadzieję, że będzie mnóstwo bonusów do zbierania, rozbudowany rozwój postaci i cała masa innych pierdół, które uwielbiam w grach. Najważniejsze aby chciało się gre przechodzić parę razy jak np. DMC1, Gears of War, czy RE4.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #672 dnia: Sierpnia 04, 2007, 19:06:03 pm »
A dla mnie Hiv to debil , i nie mam zamiaru wierzyć w to co on wypisuje , a tym bardziej przyznawać mu rację . Nie raz już wypisywał różne rzeczy , a to że HS będzie (jest) genialną grą( choć dla mnie to bardzo dobra gra ,nie genialna IMO może pełna wersja zmieni moje zdanie) żadnej rewelki nie odkrył , i jak to bywa z magią na innych działa na innych nie działa  :-P Wole bardziej obiektywnych recenzentów . Szkoda  że temu ciulowi , ludzie wierzą w to co wypisuje. :???:
Za jedno pewne słowo dałbym ci ostrzeżenie  :-|
Czy ty masz w sobie choć troche odrobiny kultury ? (no sorry kolo...)
Człowiek zachwyca się Heavenly Sword.. gra go wręcz 'zabija'.
A ty zamiast się cieszyć tym faktem to robisz z siebie jakiegoś wieśniaka -_-


blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #673 dnia: Sierpnia 04, 2007, 19:08:29 pm »
Czyli nikogo z PE(choć nie wszyscy są źli). Zagraniczne serwisy n/p
No pewnie, wszystko co polskie to złe, "Ameryka" jest fajna.

bartekmagda

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-07-2007
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #674 dnia: Sierpnia 04, 2007, 19:15:24 pm »
A dla mnie Hiv to debil , i nie mam zamiaru wierzyć w to co on wypisuje , a tym bardziej przyznawać mu rację . Nie raz już wypisywał różne rzeczy , a to że HS będzie (jest) genialną grą( choć dla mnie to bardzo dobra gra ,nie genialna IMO może pełna wersja zmieni moje zdanie) żadnej rewelki nie odkrył , i jak to bywa z magią na innych działa na innych nie działa  :-P Wole bardziej obiektywnych recenzentów . Szkoda  że temu ciulowi , ludzie wierzą w to co wypisuje. :???:
sorry ale jak by sie autor recenzji gry/filmu/albumu muzycznego nie staral zawsze na ocene przede wszystkim wplywaja odczucia subiektywne i nic na to nie poradzimy....jedni sie jaraja metal gear solid 2 drudzy uwazaja ja za japonskie wcielenie brazylijskiej telenoweli:)jemu HS wybitnie podeszla i nie mozna go za to debilem przezywac...zreszta czym sie roznia zagraniczne serwisy od polskiej gazety...chyba tylko tym ze sa zagraniczne....od pierwszego nr czytam psx extreme i jakos nigdy MI sie nie zdazylo zebym sie roznil w ocenach danego tytulu...mozna wrecz powiedziec ze bardziej ufam naszej gazecie niz zagranicznym serwisom...

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #675 dnia: Sierpnia 04, 2007, 19:21:41 pm »
@blancio_

Ty to napisałeś.

@mateo

Mam prawo napisać co mi się żyw nie podoba , i jeżeli piszę że ktoś dla mnie jest głupi to faktycznie tak jest , i nie mam zamiaru się z tym chować. Na forum PE też się nie chowałem to za karę zabrali mi moda :lol: żałość , forum po to jest żeby napisać co komu się nie podoba. A że Hiv jest taki a nie inny to nie moja wina  :o Może dla Ciebie to jakiś autorytet , i to co on napisze jest prawdę w 100% , bo Hiv tak napisał , co mnie obchodzi co  napisał jakiś tam Hiv. Wiem też że masz lekkiego bzika na punkcie HS więc jak ktoś piszę dobrze na Twoją kochaną grę ,trzeba go bronić ze wszystkich sił .Hiv na prawdę już pisał dziwne rzeczy (Forza 2 doskonały przykład)  :lol: I tak bardzo się podniecił HS że zapomniał napisać , co w grze jest złe (gdzie obiektywizm?!) same superlatywy .Już nie mogę się doczekać aż zagram w pełną wersję tej gry. Bo jak wiadomo demko jest takie sobie.

@bartekmagda

Tyle że u mnie miano debila zyskał już wcześniej . Jak to czym się różni ?! są bardziej PRO ?! Mają 10x lepsze możliwości do sprawdzenia danego tytułu .......pomyśl. Widzisz Hiv na początku był OK pisał naprawdę konkretne recki. Tyle że czym więcej nowych konsol  tym bardziej się zmienił (spadał na psy  :P ) Co do za redaktor który zmienia zdanie jak chorągiewka na wietrze.Raz to dobre raz tam to i tak w kółko.

Nie wierze w to co on pisze i tyle  , kupie  grę i sam się przekonam . Zagraniczne serwisy dużo lepiej podeszły do tematu.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2007, 19:31:51 pm wysłana przez Soul »

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #676 dnia: Sierpnia 04, 2007, 19:32:26 pm »
@blancio_

Ty to napisałeś.

@mateo

Mam prawo napisać co mi się żyw nie podoba , i jeżeli piszę że ktoś dla mnie jest głupi to faktycznie tak jest , i nie mam zamiaru się z tym chować. Na forum PE też się nie chowałem to za karę zabrali mi moda :lol: żałość , forum po to jest żeby napisać co komu się nie podoba. A że Hiv jest taki a nie inny to nie moja wina  :o Może dla Ciebie to jakiś autorytet , i to co on napisze jest prawdę w 100% , bo Hiv tak napisał , co mnie obchodzi co  napisał jakiś tam Hiv. Wiem też że masz lekkiego bzika na punkcie HS więc jak ktoś piszę dobrze na Twoją kochaną grę ,trzeba go bronić ze wszystkich sił .Hiv na prawdę już pisał dziwne rzeczy (Forza 2 doskonały przykład)  :lol: I tak bardzo się podniecił HS że zapomniał napisać , co w grze jest złe (gdzie obiektywizm?!) same superlatywy .Już nie mogę się doczekać aż zagram w pełną wersję tej gry. Bo jak wiadomo demko jest takie sobie.

@bartekmagda

Tyle że u mnie miano debila zyskał już wcześniej . Jak to czym się różni ?! są bardziej PRO ?! Mają 10x lepsze możliwości do sprawdzenia danego tytułu .......pomyśl. Widzisz Hiv na początku był OK pisał naprawdę konkretne recki. Tyle że czym więcej nowych konsol  tym bardziej się zmienił (spadał na psy  :P ) Co do za redaktor który zmienia zdanie jak chorągiewka na wietrze.Raz to dobre raz tam to i tak w kółko.
''''o jaa cie pinkole''''  :lol:
Zieeeeeew

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #677 dnia: Sierpnia 04, 2007, 19:34:57 pm »
Jak nie wiesz co napisać , nie pisz nic.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #678 dnia: Sierpnia 04, 2007, 20:05:52 pm »
Jak nie wiesz co napisać , nie pisz nic.
Idealne spostrzeżenie twoich wypocin.
dobra kuniec docinek...

bartekmagda

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-07-2007
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #679 dnia: Sierpnia 04, 2007, 20:07:19 pm »
@blancio_

Ty to napisałeś.

@mateo

Mam prawo napisać co mi się żyw nie podoba , i jeżeli piszę że ktoś dla mnie jest głupi to faktycznie tak jest , i nie mam zamiaru się z tym chować. Na forum PE też się nie chowałem to za karę zabrali mi moda :lol: żałość , forum po to jest żeby napisać co komu się nie podoba. A że Hiv jest taki a nie inny to nie moja wina  :o Może dla Ciebie to jakiś autorytet , i to co on napisze jest prawdę w 100% , bo Hiv tak napisał , co mnie obchodzi co  napisał jakiś tam Hiv. Wiem też że masz lekkiego bzika na punkcie HS więc jak ktoś piszę dobrze na Twoją kochaną grę ,trzeba go bronić ze wszystkich sił .Hiv na prawdę już pisał dziwne rzeczy (Forza 2 doskonały przykład)  :lol: I tak bardzo się podniecił HS że zapomniał napisać , co w grze jest złe (gdzie obiektywizm?!) same superlatywy .Już nie mogę się doczekać aż zagram w pełną wersję tej gry. Bo jak wiadomo demko jest takie sobie.

@bartekmagda

Tyle że u mnie miano debila zyskał już wcześniej . Jak to czym się różni ?! są bardziej PRO ?! Mają 10x lepsze możliwości do sprawdzenia danego tytułu .......pomyśl. Widzisz Hiv na początku był OK pisał naprawdę konkretne recki. Tyle że czym więcej nowych konsol  tym bardziej się zmienił (spadał na psy  :P ) Co do za redaktor który zmienia zdanie jak chorągiewka na wietrze.Raz to dobre raz tam to i tak w kółko.

Nie wierze w to co on pisze i tyle  , kupie  grę i sam się przekonam . Zagraniczne serwisy dużo lepiej podeszły do tematu.
ale co masz na mysli ze maja lepsze mozliwosci sprawdzenia tytulu.......????????????i nie wiem czemu sadzisz ze zagraniczni sa bardziej pro???zreszta mi sie podoba hiv bo sie strasznie jara tytulami...a tego ostatnio brakuje wszystkim w podejsciu do nowych gier......wszyscy tylko narzekaja ze tekstura slaba ze ludziki tak samo wygladaja........a on sie po prostu cieszy nowym tytulem cieszy go to i to jest najfajniejsze.........a ze jak choragiewka jest.....bo napisal ze ps3 to jednak dobra konsola????????a ktora nie jest dobra?????wszystkie oferuja cos ciekawego i jak bym mial kase to chcialbym miec wszystkie...dla gearsow(PRZECUDOWNA GRA) dla drake i mgs4 i dla zeldy.......i zycze hivowi zeby jak najdluzej znajdowal w grach to co najwazniejsze-swietna zabawe.