Autor Wątek: White Knight Chronicles  (Przeczytany 37502 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 04, 2008, 15:49:53 pm »
Ja także liczę na nowe materiały, a jeszcze bardziej na dostarczenie konkretnego jrpg. Wszak Level 5 to nie amatorzy tylko jeden z najlepszych zespołów tworzących gry z gatunku RPG. I chciałbym, żeby gra w zrozumiałym języku jednak wyszła w 2008r.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 04, 2008, 16:00:40 pm »
Ja także liczę na nowe materiały, a jeszcze bardziej na dostarczenie konkretnego jrpg. Wszak Level 5 to nie amatorzy tylko jeden z najlepszych zespołów tworzących gry z gatunku RPG. I chciałbym, żeby gra w zrozumiałym języku jednak wyszła w 2008r.
Dark Cloud'a bodajże robią.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 04, 2008, 16:07:01 pm »
Tego smaczku brakowało w dziewiątym Dragon Quest.. szkoda.
yyy, dragon quest IX dopiero wychodzi na ds'a. więc o jakiej grze ty mówisz?
Cytuj
W EU ma wyjść na wiosnę 2009. Na IGN jest tylko TBA 2009, więc chyba nic konkretnego nie wiadomo.
czy przypadkiem gra nie została przesunięta na 2010, bo z ostatnio podawanych informacji tak by wynikało.
Cytuj
Dark Cloud'a bodajże robią.
boże nie, tylko nie kolejna część tej kiepskiej podróbki zeldy. niech lepiej zajmą się WKS, bo to im na bank lepiej wyjdzie niż nowy dark cloud.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 04, 2008, 16:08:03 pm »
czy przypadkiem gra nie została przesunięta na 2010, bo z ostatnio podawanych informacji tak by wynikało.
Nie. Japonia miała dostać grę pod koniec tego roku, reszta świata do połowy 2009.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 04, 2008, 16:15:57 pm »
boże nie, tylko nie kolejna część tej kiepskiej podróbki zeldy. niech lepiej zajmą się WKS, bo to im na bank lepiej wyjdzie niż nowy dark cloud.
Jako EX na PS3 , więc Ciebie problem z tego co widać na razie nie dotyczy :P
Opublikowane: Sierpień 04, 2008, 16:13:33
Nie. Japonia miała dostać grę pod koniec tego roku, reszta świata do połowy 2009.
Może będzie angielskie menu/napisy do wersji jp, wtedy imporcik bez oporów :lol:(Takie pobożne życzenie ateisty).

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 04, 2008, 18:35:11 pm »
boże nie, tylko nie kolejna część tej kiepskiej podróbki zeldy. niech lepiej zajmą się WKS, bo to im na bank lepiej wyjdzie niż nowy dark cloud.
Jako EX na PS3 , więc Ciebie problem z tego co widać na razie nie dotyczy :P
 
ta, ale znów sony będzie reklamować tą grę jako niby zelda na playstation, a po wyjściu będzie tak jak w przypadku poprzednich części - crap. potem ludzie mnie będą pytać czemu sądzę, że każda zelda jest świetna skoro oni grali w crap'a(jakim jest każda część) DC, który jest podobno taki sam jak zelda :/

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 04, 2008, 21:38:27 pm »
Dark Cloud 2 dostawał średnio noty na poziomie 88%. Crap, nie ma co. :lol:

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 04, 2008, 21:47:04 pm »
Waron grałes ty w tego niby crapa Dark Cloud bo mi coś sie zdaje że nie.Nazywasz jednego z ciekawszych rpg na ps2 crapem.A i jakoś nie przypominam sobie że sony reklamowało Dark Cloud jako zelda na ps2.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 04, 2008, 22:04:25 pm »
ta, ale znów sony będzie reklamować tą grę jako niby zelda na playstation, a po wyjściu będzie tak jak w przypadku poprzednich części - crap. potem ludzie mnie będą pytać czemu sądzę, że każda zelda jest świetna skoro oni grali w crap'a(jakim jest każda część) DC, który jest podobno taki sam jak zelda :/
Lol , ale żeś argumentem "przyfanzolił". Gratuluje tym "ludziom" .
Tak na marginesie Zelda i Dark Cloud to dla mnie przeciętne gry ale nie robię z tego powodu afery, wyjdą to fajnie, jak nie ,to nie, tylko plis, nie rób tu kolejnego SystemWars (którego omijam szerokim łukiem), a ten Twój argument jest bynajmniej śmieszny.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 05, 2008, 06:32:28 am »
A i jakoś nie przypominam sobie że sony reklamowało Dark Cloud jako zelda na ps2.
Kiedyś w czasopiśmie "Konsole" była recenzja Dark Cloud i oni użyli tam określenia "PeeSowy odpowiednik Zeldy".

wojtek26

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-06-2008
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 05, 2008, 08:09:55 am »
po co piszesz na temat gier na ps3 jak ty nawet ps3 nie posiadasz
ta, ale znów sony będzie reklamować tą grę jako niby zelda na playstation, a po wyjściu będzie tak jak w przypadku poprzednich części - crap. potem ludzie mnie będą pytać czemu sądzę, że każda zelda jest świetna skoro oni grali w crap'a(jakim jest każda część) DC, który jest podobno taki sam jak zelda :/
Lol , ale żeś argumentem "przyfanzolił". Gratuluje tym "ludziom" .
Tak na marginesie Zelda i Dark Cloud to dla mnie przeciętne gry ale nie robię z tego powodu afery, wyjdą to fajnie, jak nie ,to nie, tylko plis, nie rób tu kolejnego SystemWars (którego omijam szerokim łukiem), a ten Twój argument jest bynajmniej śmieszny.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 05, 2008, 16:34:39 pm »
po co piszesz na temat gier na ps3 jak ty nawet ps3 nie posiadasz
ta, ale znów sony będzie reklamować tą grę jako niby zelda na playstation, a po wyjściu będzie tak jak w przypadku poprzednich części - crap. potem ludzie mnie będą pytać czemu sądzę, że każda zelda jest świetna skoro oni grali w crap'a(jakim jest każda część) DC, który jest podobno taki sam jak zelda :/
Lol , ale żeś argumentem "przyfanzolił". Gratuluje tym "ludziom" .
Tak na marginesie Zelda i Dark Cloud to dla mnie przeciętne gry ale nie robię z tego powodu afery, wyjdą to fajnie, jak nie ,to nie, tylko plis, nie rób tu kolejnego SystemWars (którego omijam szerokim łukiem), a ten Twój argument jest bynajmniej śmieszny.
Ano nie posiadam.Na razie.Mam po prostu gdzie zagrać i w końcu stanę się jej osobistym posiadaczem, w przeciwieństwie do Waron'a, który jak widać miał jedynie potrzebę napisania czegoś nie tak o grze na PS3.

A tak na marginesie, po co Ci tutaj w ogóle konto, skoro żadnej konsoli nie posiadasz?(Przynajmniej nic nie widać w "Posiadane konsole").
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 05, 2008, 16:45:10 pm wysłana przez FallenDemon »

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 05, 2008, 21:30:03 pm »
Dark Cloud 2 dostawał średnio noty na poziomie 88%. Crap, nie ma co. :lol:
polecam ci zagrać w tą grę, bo była to obok FFXII najbardziej przereklamowana gra w jaką grałem na ps2, a jeszcze jeśli porównać ją z zeldą, co sony i level 5 robiło prawie na każdym kroku kiedy o tej grze mówiło to gra nie powinna dostać choćby 5/10 od kogokolwiek.
Cytuj
Waron grałes ty w tego niby crapa Dark Cloud bo mi coś sie zdaje że nie.Nazywasz jednego z ciekawszych rpg na ps2 crapem.
bardzo ci współczuję z tego powodu, a w oba DC grałem
Cytuj
A i jakoś nie przypominam sobie że sony reklamowało Dark Cloud jako zelda na ps2.
wpisz sobie dark cloud i zelda w google i zobaczysz co się stanie - zresztą sony na każdym krtoku twierdziło, że DC to killer zeldy. podobnie mówiło o tym, że killzone to killer halo więc masz pewne odniesienie tyle, że w przypadku DC efekt końcowy był jeszcze gorszy.

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 05, 2008, 21:55:01 pm »
Uuuuu  :???:  Rzadko ostatnio tu zaglądam, lecz nawet nie żałuje. Widzę, że wakacje znów obrodziły masą 12 letnich specjalistów besztających wszytko w około, co nie stoi przy ich telewizorze (a tam pustka bo za pieniądze z 1 komunii mama kazała kupić komputer).

Szkoda, że tak ucichło w temacie WKS. Po zeszłorocznym TGS miałem nadzieje, że zagram za kilka m-cy, max pół roku.. Co do Dark Cloud to gierka mocno infantylna, lecz pod względem wielu rozwiązań gamplaya i patentów rozgrywki mega miodna ( szczególnie Dark Chronicle). Na PS3 ponoć dłubią na "trójką" - pewnie zagramy w 2012  :mad:

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 05, 2008, 22:23:22 pm »
Czyli mam rozumieć, że FFXII, przy którym spędziłem koło 300h jest crapem na miarę DC2?

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 05, 2008, 22:29:47 pm »
Waron spójrz prawdzie w oczy i zaczni pojmować, że nie jestes wyrocznią, i to co się nie podoba tobie i uznajesz za crap, komuś innemu może się podobać. To jest kwestia gustu. Więc przestań bez celowo zaśmiecać temat o WKS, bo ja(myślę, że wielu innych też) np interesuje się tym jRPG'iem i wchodząc tu chciałbym się dowiedzieć czegoś o tej grze, a nie o tym co sądzisz na temat Dark cloud.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 07, 2008, 13:14:45 pm »
Czyli mam rozumieć, że FFXII, przy którym spędziłem koło 300h jest crapem na miarę DC2?
i co z tego, że tyle spędziłeś czasu. FFXII to nie był nawet final fantasy to był kiepski singleplayer'owy klon gry mmo. gra była za długa, za żmudna i przede wszystkim za nudno - dowolna część serii .hack wgniatała tego fajnala w ziemię bez żadnego trudu.

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 07, 2008, 14:48:42 pm »
Czyli mam rozumieć, że FFXII, przy którym spędziłem koło 300h jest crapem na miarę DC2?
i co z tego, że tyle spędziłeś czasu. FFXII to nie był nawet final fantasy to był kiepski singleplayer'owy klon gry mmo. gra była za długa, za żmudna i przede wszystkim za nudno - dowolna część serii .hack wgniatała tego fajnala w ziemię bez żadnego trudu.
Sorry, ale tego się już nie da skomentować, tłumacze to tym ,że machnąłeś się wiilotem po głowie.
Zresztą to topic o WKC a nie Twoich "ale" do rpg na maszyny Sony.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 07, 2008, 21:45:07 pm »
Czyli mam rozumieć, że FFXII, przy którym spędziłem koło 300h jest crapem na miarę DC2?
i co z tego, że tyle spędziłeś czasu. FFXII to nie był nawet final fantasy to był kiepski singleplayer'owy klon gry mmo. gra była za długa, za żmudna i przede wszystkim za nudno - dowolna część serii .hack wgniatała tego fajnala w ziemię bez żadnego trudu.
Sorry, ale tego się już nie da skomentować, tłumacze to tym ,że machnąłeś się wiilotem po głowie.
Zresztą to topic o WKC a nie Twoich "ale" do rpg na maszyny Sony.
fallen, ale taka jest prawda - sam na XII straciłem swego czasu blisko 20 godzin z życia i uważam, że gra na tytuł fajnala nie zasługuje w żaden sposób, bo nie był to fajnal tak naprawdę tylko niezbyt udana próba SE na stworzenie czegoś nowego po sukcesie XI. co do WKC to mam nadzieję, że level-5 skupi się przede wszystkim na wciągającej historii, ciekawym świecie i dobrym gameplay'u, bo cienkich rpg'ów z ładną grafiką nam dostatek obecnie.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 07, 2008, 22:05:01 pm »
Kontynuując off top chciałbym oświadczyć, że moim zdaniem FF XII to najlepszy Final od czasow części VII

To byłem ja, Jarząbek

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 07, 2008, 23:35:31 pm »
Ehhh, ja się bawiłem tak samo dobrze , jak przy każdym Finalu, a inne nie znaczy złe.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 29, 2008, 15:56:47 pm »
Prawdopodobnie nowe informacje pojawią się już niedługo:
http://www.ps3hyper.com/news/white-knight-chronicles-awakening-soon/

Cytuj
Sony Japan and Level-5 updated the main image in the front page of their official sites for Shirokishi Monogatari (aka White Knight Chronicles) with a text that my poor translation says “The days of awakening is coming soon“.
The change is noted by some Japanese blogs and most likely point to a reappearance of the highly anticipated RPG after a year of silence at Tokyo Game Show 2008 or better yet, new updates in the upcoming issue of Weekly Famitsu (Level-5 president and the game’s director/producer Akihiro Hino has a regular column chatting about the game in the mag for a few issues before it disappeared quietly). Although this is not entirely surprising as Sony had mentioned before that the game will be launched in this fiscal year (ended April 2009), the game’s complete lack of updates is worrying me, so any minor updates is a news for my single most anticipated PS3 game now.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: White Night Story od Level 5
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 30, 2008, 08:09:29 am »
A kiedy wychodzi ten nowy numer Famitsu? Bo mam nadzieję, że już w nim pojawią się nowe informacje, a na TGS jakiś nowy gameplay.

EDIT: W ogóle to przydałoby się zmienić temat, bo gra już chyba od dawna nazywa się White Knight Chronicles.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2008, 08:18:58 am wysłana przez Agst07 »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 30, 2008, 14:18:45 pm »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 30, 2008, 14:20:19 pm »
Jeszcze mam pytanie, kiedy będzie ten TGS?
9-12 Październik.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #106 dnia: Września 04, 2008, 12:13:49 pm »
http://www.psu.com/White-Knight-Chronicles-dated-for-Japan-News--a0004727-p0.php

Ciekawe kiedy będzie w EU? Mam nadzieję, że nie później jak na wiosnę 2009. Czyli wydadzą w 2010. :-?

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #107 dnia: Września 04, 2008, 13:07:55 pm »
premiera jeszcze w tym roku w Japonii! Miła niespodzianka, sądziłem, że gdzies w 2009. Teraz czekam na TGS i nowe materiały. Level5 nie zawiedzie.

mateo

  • Gość
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #108 dnia: Września 04, 2008, 13:16:02 pm »
pokryty oczywiście, że nie zawiedzie!! Nieszczęśliwy Koniec Squaresoft--> początek, nadejście Level5.

Mam niepohamowane ślinotoki, gdy widzę WKC.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #109 dnia: Września 17, 2008, 08:58:45 am »
WKC nie ma jeszcze daty premiery:
http://kotaku.com/5045717/nope-white-knight-story-hasnt-been-dated-yet-folks
Opublikowane: Wrzesień 05, 2008, 12:48:05
Nowe skany i data premiery - 25.12.2008r. w Japonii.
http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=165823

Cytuj
Official title is:
白騎士物語 -古の鼓動-
White Knight Chronicles -Heartbeat of the Ancients- / -Ancient Pulse- or something along those lines

Cytuj
Some snippets from the Hino interview
-Largest/most extravagant title he's ever worked on and will more than likely remain that way
-Alludes to being interested in producing a sequel...WKC is probably only the first chapter in an epic story
-Includes an aspect which go beyond typical RPG gameplay which is only possible on PS3, but hasn't been revealed yet




Opublikowane: Wrzesień 17, 2008, 06:55:14
Więcej informacji i przetłumaczony wywiad:
http://n4g.com/ps3/News-200303.aspx

Cytuj
Famitsu has revealed that White Knight story would be coming to PS3 exclusively in Japan on 25/12/2008
The much anticipated title has also been renamed as:-
"White Knight Chronicles -Heartbeat of the Ancients- / -Ancient Pulse-"
Famitsu further reveals some interesting info on the title. According to the developer Ryko WKS is:-
"-Largest/most extravagant title he's ever worked on and will more than likely remain that way.
-Alludes to being interested in producing a sequel...WKC is probably only the first chapter in an epic story
-Includes an aspect which go beyond typical RPG gameplay which is only possible on PS3, but hasn't been revealed yet "

Cytuj
Hamamura: The fact that you called us into the Level5 studio must mean that something big's stirring right?
Hino: Of course. We're finally nearing completion and decided on 12/25 as the release date, so we wanted to inform you of that.

Ha: December! That's right around the corner!
Hi: Yeah, lol

Ha: Ah..so the game development is almost done then.
Hi: Actually...not as close as you might think so we're working very hard at the moment...
Ha: LOLOLOL
Hi: We're finally seeing the light at the end of the long development tunnel, so the entire staff is doing some major final work.

Ha: I see. When I first saw WKC, I was astounded by the quality of the artwork. You know...how those humongous monsters actually move, the beauty of the artwork contrasted with some very grotesque monsters. I thought "wow!" at the initial stage, but thought it would take a considerable time to develop.
Hi: I've created a lot of RPGs to date so there were a lot of parts where I could apply my experience, but due to the fact that it was an RPG on an epic scale, compounded with tackling another huge aspect of the game, caused the development to take a very long time. This is a title that had 3 major parts to it: developing on the PS3, developing an epic RPG, and a tremendous additional piece. From a gamer standpoint, it is a very rich title, but from a developer's standpoint, it gave us a lot of headaches. This is the largest title I've ever created, even at Level 5. I've been very fortunate that I have been able to create this title with SCE.

Ha: There's a keyword that's grabbed my attention, but I'll ask about that in a bit lol. Is there any story aspects which haven't been talked about before?
Hi: The concept of transforming in a fantasy world hasn't changed. We decided to make WKC an orthodox story where the protagonist goes to rescue a kidnapped princess; where the protagonist fights evil and rescues the princess.

Ha: Orthodox, indeed. lol. A lot of the characters are also very charming aren't they.
Hi: Not necessarily charming. There are a good number of characters that have an "out there" personality and because of that, it was difficult to balance out the character settings as well as the world view. Because I've learned from working on the Dragon Quest series that character design is painfully important, I struggled a lot with character design and world views. It got to the point where I struggled so much that there was a time where I wandered aimlessly trying to deal with this. Creating the world view was also something that my staff put a tremendous amount of time and effort into out of necessity. Also, as a game, I felt it was important to include situations where some tense situations could be relieved in a fun manner so we've included a good amount of that. To the point where it was sometimes difficult to incorporate such events.

Ha: I can hear your suffering lol.
Hi: The story is so immense that every aspect of the game took a lot of time to develop. Because of that, though, this game has an immenseness that I feel will be difficult to recreate in future titles, nor will that opportunity rear it's head for atleast a very very long time.

Ha: So the official title has been decided.
Hi: Yes, WKC -Ancient Pulse-

Ha: What does the subtitle mean?
Hi: WKC is, in fact, a very sorrowful story, but the event that started the chain reaction of events occured ages ago. The event that occured ages ago affects the present day time that the protagonist and friends live in. The title essentially has the meaning that the event of the past is reawakening in present time. How should I put this; from the title, I tried to portray that this is only the beginning, that this is the first chapter of an epic. I hope that this story will go on for a long time.

Ha: Hm...I sense something electrifying lol. So we'll actually be able to play the game at TGS in october right?
Hi: Actually, we're still trying to determine how to have players experience the title in the best way possible. There's no doubt that we will have visitors experience the game, but whether that will be via playing the game? Please look forward to TGS.

Ha: I see. It's exciting to hear that everything is moving forward nicely. BTW, at the beginning of the interview, you mentioned an aspect outside of an epic scale RPG, but what is that about...?
Hi: I think how gamers play RPGs have changed over time. There are many different games out there now, so it's no longer just an era where people just enjoy the storyline.

Ha: Things have indeed changed.
Hi: Because of that, we wanted to include an aspect that everyone would be able to look forward to, beyond the concept of just playing an RPG. While WKC is an epic RPG, games also have a new function, which is contained in this new aspect.

Ha: So that means, instead of a game where you just blindly play to move forward, there's another, completely different face to this game?
Hi: That's exactly it. WKC has a lot of different aspects to it, and has playstyles which have never even existed conceptually in existing RPG's. I can't go into much detail atm, but WKC is not just about enjoying the adventure.

Ha: When you say it's not just about enjoying the story...
Hi: Unfortunately, I can't reveal the details just yet, but we're added this aspect which is only possible on the PS3.

Ha: Hm....I'm really curious. When will we be able to find out the details?
Hi: Hm...I'd like to reveal it as soon as possible.

Ha: Understood. I will be looking forward to it! Finally, a mesage to all the readers. There hasn't been any articles about WKC in close to a year so I'm sure there are quite a few people who are waiting for something.
Hi: It's been 3 years since we started development on WKC. An immense game on the PS3 ends up taking a tremendous amount of time, but we feel that the additional time it took to develop this game has allowed it to become a title with a tremendous amount of content and a lot of impact. It's coming to be an amazing title. Because everyone's waited so long, we hope to make sure that the game was worth the wait. As such, the entire staff and myself will work dilligently to finish and polish up the game. Please look forward to, more or less, PS3's first mega epic RPG.

Ha: We'll be looking forward to more information in the future!
Hi: Gotcha, lol.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #110 dnia: Września 19, 2008, 12:51:25 pm »

mateo

  • Gość
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #111 dnia: Września 19, 2008, 13:23:24 pm »
jest już coś wiadome na temat daty premiery w Europie!!?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #112 dnia: Września 19, 2008, 13:27:25 pm »
jest już coś wiadome na temat daty premiery w Europie!!?

Najpierw musi to wyjść w Japonii, żeby jakiekolwiek info usłyszeć na temat pozostałych regionów - ale spodziewałbym się co namniej pół roku obsuwy...

mateo

  • Gość
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #113 dnia: Września 19, 2008, 13:31:45 pm »
oby tylko pół roku..

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #114 dnia: Września 19, 2008, 14:17:00 pm »
Też mam nadzieję, że nie przyjdzie nam długo czekać na tego jRPG. A jeśli nawet mielibyśmy czekać więcej niż pół roku, to wybaczę im, to jeśli dostarczą co najmniej bardzo dobry tytuł.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #115 dnia: Października 08, 2008, 15:11:19 pm »
Screeny:
http://www.widgamer.com/news-ps3-white-knight-story-prend-la-pose_5286.html












Opublikowane: Wrzesień 19, 2008, 19:25:47
Creating Yuko Ogura (Japanese Model) In White Knight Chronicles
http://scrawlfx.com/2008/09/creating-yuko-ogura-japanese-model-in-white-knight-chronicles
Opublikowane: Wrzesień 22, 2008, 06:46:46
White Knight Chronicles supports 1080p?
http://www.psu.com/White-Knight-Chronicles-supports-1080p-News--a0004904-p0.php

Cytuj
According to the goldmine of information and speculation that is Neogaf, Level 5's hotly-anticipated title 'White Knight Chronicles' is set to be the first PlayStation 3 RPG to output at native 1080p resolution.
The information comes from a preview in Japanese magazine Dengenki, which also revealed that the storyline quality will be 'on a par' with the likes of DragonQuest, the visuals are set to rival Final Fantasy, and that the gameplay owes a huge debt to Monster Hunter and similar franchises. A giant box of RPG crack, then.

Opublikowane: Wrzesień 24, 2008, 15:24:12
Cytuj
-Gameplay 100hr+∞
A very large scale RPG in addition to the infinite amount of time you can play with friends and partners.
-Attractive casting and immense story.
The thrill of an RPG has been refined with the experience and know-how gained by Level-5 over the years.
-Next-gen quality graphic power
Super graphic scenes output at FullHD 1080p
-Big and small characters fighting alongside eachother to create a chaotic and dynamic battle
With the protagonist being able to transform into the White Knight, dynamic battles with both large and small characters can be created. A direct feel battle system makes unnecessary, any complicated controls, and makes you feel as though you're part of the battle.
-Embarking on an adventure and fighting alongside friends/partners.
Unending infinite gameplay is also included. Via PSN, embark on adventures with friends.
http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=169857
Opublikowane: Październik 07, 2008, 20:12:46
Cytuj
Online play is official now. Minor details available but here we go

The game consists of 3 major parts concerning online gameplay

Story Part
Live Part
Quest Part

The Story Part and Live Part are seamless and a Town Square is mentioned. Speculation here, but my guess is when you enter a city, you get transferred to a communal server or what not. Up to 16 avatars (players) can be in any given Town Square. From there, you can party up with up to 4 players to go questing and what not. Items can also be traded between players, though details aren't available yet.
http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=169975




Opublikowane: Październik 08, 2008, 06:50:39
Jeden nowy screen:
http://www.gamingindians.com/forums/index.php?showtopic=60&st=80&p=202025&#entry202025


Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #116 dnia: Października 08, 2008, 15:46:31 pm »
Sto godzin czystego grania! Niech będzie w połowie tak genialne jak DQVIII, to nie mam pytań. No i oby jak najszybciej do Europy...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #117 dnia: Października 09, 2008, 13:39:22 pm »
Nowy trailer:
http://gamevideos.1up.com/video/id/21931

Dawać mi tą grę. :-o

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #118 dnia: Października 09, 2008, 14:33:47 pm »
Przy aktualnej artystycznej i personalnej kondycji SquareEnix - WKC to może być Final Fantasy killer...
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2008, 14:35:20 pm wysłana przez A-n »

DoNaY

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-01-2006
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Odp: White Knight Chronicles
« Odpowiedź #119 dnia: Października 09, 2008, 14:40:03 pm »
mam nadzieje ze dostaniemy ta gre na wakacje :)
Donation.