Autor Wątek: Gears of War: szykuje się trylogia?  (Przeczytany 4755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Gears of War: szykuje się trylogia?
« dnia: Listopada 21, 2006, 17:43:18 pm »
Jeff Bell w wywiadzie do GameDaily.biz. Oprócz zwyczajowego blah blah "wymsknął" mu się ten tekścik:
Cytuj
The goal of the ad is to establish Marcus Fenix as the hero of the Gears of War trilogy.

Najlepiej to skomentowało Kotaku, na zasadzie: jeden obrazek jest lepszy niż tysiąc słów:


Chłopcy z Bungie mają pod nosem potężną konkurencję... Gra jest wielka. :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 21, 2006, 17:50:51 pm »
W dzisiejszych czasach ze wszystkiego zrobią ostro eksploatowanego tasiemca. Oby przynajmniej kolejne części wychodziły w większych odstępach czasu niż rok/dwa.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 23, 2006, 03:57:50 am »
Dla mnie to druga czesc moze wyjsc nawet jutro. I nawet nie wymagam aby kolejne czesci byly lepsze czy bardziej odkrywcze niz ta. Malo tego, mam nadzieje ze oprocz nowego scenariusza i lokacji nic wiecej nie zostanie zmienione. Po co ruszac cos co jest juz i tak rewelacyjne. Gra ma rewelacyjna grafike, swietne sterowanie, doskonala muzyke i fenomenalny gameplay. Ja poprosze to samo jeszcze raz w innym opakowaniu to wszystko.

Co do trybu online, to mam nadzieje ze takze Epic Games nie zrobi zadnej glupoty i zostawi go takim jaki jest. 4vs4 jest liczba w zupelnosci wystarczajaca. Nie chce zadnych respownow ani nowych trybow. Ktos pisal ze chcialby Capture the Flag, hmmm widocznie ten ktos nie gral w Gears of War online, badz nie gral w ta gre wcale bo jesli tak to powinien wiedziec ze podczas rozgrywki online runda trwa srednio 2 minuty bo nie ma szans abys przezyl dluzej, wiec wprowadzenie CTF to zwyczajna glupota bo nikomu by sie nie udalo do tej flagi dojsc, ewentualnie wszyscy zgineliby w jej okolicy.
Byc moze Epic doda jakies nowe tryby do trybu online ale beda to tylko i wylacznie tryby, ktore sprawdza sie w tej grze i swiecie Gearsow a nie tryby, ktore sa katowane we wszystkich grach. Osobiscie bardzo w to wierze. Nie zawiedli mnie przy okazji pierwszej czesci i nie zrobia tego przy okazji drugiej i trzeciej.

Wszyscy, ktorzy mieli okazje zagrac w Gears of War lub tez graja w te gre wlasnie teraz powinni sobie zadac pytanie: "Czy na dobra sprawe chca jakichkolwiek zmian w tej grze a jesli tak to coz takiego mozna by w niej zmienic?" Moja odpowiedz brzmi NIC. Nie rusza sie czegos co jest niemal doskonale i panowie z Epic doskonale o tym wiedza, dlatego dadza nam tylko nowe lokacji, bardziej kopiace zady niz te w czesci pierwszej. Nowa muzyke, bardziej ryjaca beret niz ta w czesci pierwszej. No i oczywiscie, co w mojej opini jest nie uniknione nowe postacie a co za tym idzie byc moze dostaniemy co-op dla czterech graczy tym razem w co osobiscie bardzo wierze.

Tak czy siak nie ma narazie nad czym za bardzo rozwazac bo narazie mamy co robic z czescia pierwsza i na pewno wystarczy nam ona do momentu ukazania sie drugiej. Jedyne co nam pozostaje to trzymac kciuki za jak najmniejsza ilosc zmian no i za Cliffy B, ktory na pewno i tym razem nie zawiedzie.

Powodzenia chlopaki, czekam na jakies info na temat drugiej czesci najbardzie klimatycznej gry ever.

PS. Jesli ktos zapyta mnie czy jestem Fanboyem, odpowiem TAK. Stalem sie fanboyem tej gry od momentu ukazania sie pierwszego info na jej temat, teraz po kolejnych chwilach spedzonych z ta gra poziom mojego Fanboystwa urosl do miana obsesji. W tej chwili nie ma dla mnie innych konsol i innych gier, jest tylko i wylacznie Gears of War. Moze jestem chory czy nie normalny ale wlasnie chce aby tak zostalo. Halo? a co to? Halo 2? A to byla druga czesc? Hmm Halo 3? O to juz robia czesc trzecia?Halo? A co to?

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 23, 2006, 04:31:23 am »
hmmm....
Hmm w sumie to masz racje ale ja bym zostawił główną 2 bohaterów :) task szczerz gow bez nich jakoś mi się nie widzi.
Co do grafy, poprawić mogą, ale nie muszą(wcalę się nie obrażę)A tak wogólę to lepiej żeby do fotorealizmu niedoszli(może X720?) bo giertych i nasze polskie media na zawał się przekręcą  :mrgreen:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 23, 2006, 04:45:32 am »
Nie chodzilo mi o zmiane sierzanta Marcusa Fenix'a czy szeregowaego Dominic'a Santiago ale pozostala dwojke szeregowych czyli Augustus'a "Cole Train" Cole i Damon'a Baird'a. A najbardziej szkoda mi szeregowego Carmine, bardzo podobal mi sie ten czlowiek, mimo ze straszny z niego panikarz to i tak chetnie wcielil bym sie w jego role. Niestety z wiadomych przyczyn nie wcielimy sie w niego takze w czesci drugiej, ale mam nadzieje ze na jego miejsce pojawi sie ktos podobny i rownie rewelacyjnie wygladajacy. No i mam takze nadzieje ze bedzie on grywalna postacia. Zastanawiam sie takze kto zastapi porucznika Mihn'a Young'a Kim? Byc moze Epic Games zafunduje nam prequel i zobaczymy wszystkie postacie z czesci pierwszej?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 23, 2006, 18:05:16 pm »
Też stałem się wielkim fanbojem tej gry. :-) Najśmieszniejsze że przez długi czas z dużą rezerwa podchodziłem do tych "pudzianów" a i ich animacja ani grafa wcale mnie przekonywały.
Teraz widzę że oprócz niewiarygodnej grafiki gra bardzo przyjemnie zaskakuje świetnymi rzeczami także poza grafiką: bohaterowie i ich perypetie zostali pokazani w bardzo ciekawy sposób (świetny voice acting, dobry humor, świetne momentami dialogi), smaczkami typu patenty z bronią itp.
A tu szykują się następne części... dla mnie nawet jak będą kalką jedynki i tak będę całkowicie zadowolony.
Zaczynam się jedynie bać o Halo 3...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 23, 2006, 18:54:13 pm »
Cytuj
Xbox.com: Finally, have you got any plans for a sequel to Gears of War?

CliffyB: You know, I think the number one way to curse your gaming trilogy is to talk about it being a trilogy before it's released, so for now this is just Gears of War. If you guys like it and everyone buys enough copies, we'll consider doing a sequel, but we're not going to plan on a trilogy just yet!

Interview by Xbox.com UK editor Mark Eveleigh

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 25, 2006, 13:56:22 pm »
Nici z trylogii... Mark Rein twierdzi że nie ma sensu upierać się przy trylogii. Przecież mogą zrobić JESZCZE WIĘCEJ! :-)
http://www.kotaku.com/gaming/mark-rein/gears-of-war-not-a-trilogy-217088.php
Cytuj
Gears is a trilogy? If we can keep making quality games that fans obviously love [...] then why would we have to stop at three? I don't see the Metal Gear Solid, Mario, Grand Theft Auto or Final Fantasy series (among others) stopping at three and they're still delivering compelling entertainment content that's easily worth the money (see Unreal Tournament as well). There's definitely, as many of you have pointed out, a lot more to learn about what's really happening on the plant Sera and in the lives of the members of Delta Squad.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 25, 2006, 14:38:58 pm »
Ehh, porazka. Czyzby kolejny tasiemcowy tytul?
Niestety, takie sa prawa tego rynku.

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 19, 2007, 17:45:07 pm »
Jak wiadomo, nie zabija się kury znoszącej złote jajka a GoW takową kurą jest. Jak następne gry będą równie dobre jak pierwsza częśc to dla mnie mogą zrobic nawet 20 części xD.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 19, 2007, 18:01:05 pm »
Cytat: "Gorrillaz"
Jak wiadomo, nie zabija się kury znoszącej złote jajka a GoW takową kurą jest. Jak następne gry będą równie dobre jak pierwsza częśc to dla mnie mogą zrobic nawet 20 części xD.


Zgadzam się.

Równie dobrze mogliby skończyć robić MGSy Finale DMCki i inne Gran Turisma.

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 16, 2007, 23:54:02 pm »
kto wie... może nieskończy się nawet na trylogii, zalezy to jak będa sie sprzedawały kolejne odsłony tej gry


Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 18, 2007, 10:09:57 am »
Cóż, to chyba nikogo nie zaskoczyło - nie uśmierca się kury znoszącej złote jaja. Ale hej, skad ten pesymizm, czemu od razu głosy, że z Girsów zrobi się "tasiemiec"? Może co kilka lat będzie wychodzić kolejna część serii, a każda będzie rewelacyjna, nie okaże się zwykłym mission packiem.

Red - również w GoW jestem zakochany, po necie gram całymi godzinami, dniami, nocami, ale - myślę, że obiektywnie - twierdzę, ze w trybie sieciowym jest mnóóóóóóstwo błędów i rzeczy wymagających poprawy. Update poprawił boomshota, tagowanie granatami i zlikwidował kilka glitchy, ok. Ale przy tym cholernie zwiększył "przyklejanie" do ścian (szczegół, że miał do właśnie usprawnić), nadal możliwe jest "podnoszenie broni z przesunięciem" (wiecie, ślizganie się po nawierzchni podczas animacji zbierania nowej pukawki), no i na warmachine można łatwo się zablokować w jakimś punkcie i nie móc z niego wyjść. No i te cholerne piły mechaniczne, wrr, czemu tym nie kierują jakieś bvardziej zaawansowane skrypty, niż tylko "jeśli uruchomisz piłę i znajdziesz się w pobliżu wroga [nieważne, czy bedziesz do niego przodem, tyłem, czy bokiem] to uruchomi się animacja i wróg zostanie zgładzony".

Tak jak mówiłeś - założenia mogłyby pozostać takie same, gameplay taki sam, bohaterowie, system, sterowanie - bez zmian. Ale cholera, niech trochę przysiądą i naprawią ten cholerny online, zeby poza masa zajebistej wyzywki nie zapewniał tej niekiedy niezajebistej frustracji...

rzekłem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2007, 10:11:31 am wysłana przez Miazga »

XXnew

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-05-2007
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 13, 2007, 23:14:59 pm »
Czy to prawda ze owe GoW ma wyjsc tylko na PS3? Czytalem gdzies o tej grze i ktos wlasnie napisal ze nowy GoW ma wyjsc tylko na PS3 :/ Przyznam szczerze ze miedzy innymi dla GoW chce zakupic XBOX;a 360 i strata takiego tytuly to duzy cios ;)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 13, 2007, 23:24:23 pm »
Nowy God of War wychodzi tylko na PS3. Nowy Gears of War tylko na XO. To dwie rózne gry. Hmmm...  :???:

Rondel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 13, 2007, 23:28:26 pm »
Nowy GoW wyjdzie tylko na PS3. Mowa o God of War 3 ^^.
* Czciciel serii Half-Life *

XXnew

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-05-2007
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 13, 2007, 23:31:45 pm »
Nowy God of War wychodzi tylko na PS3. Nowy Gears of War tylko na XO. To dwie rózne gry. Hmmm...  :???:

Mowie tutaj o Gears of War  :) hehe i kolejna gafa ;) chociaz trzeba przyznac ze God of War tez sie prezentuje calkiem niezle


ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Gears of War: szykuje się trylogia?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 31, 2007, 14:31:19 pm »
usunąć piłę, niech bash nie bedzie tak skuteczny a tagowanie granatem ma być trudniejsze i bedzie bajaaaa ~.~

mnie najbardzie denerwuje lamerskie granie co niektorych graczy. Gdy widzę kolesi ktorzy z uporem maniaka lataja z granacikami i tagują po 3 kolesi co rundę to zbiera mnie na wymioty. To samo z piłą.

tylko zobaczyłem ten temat i juz nabrałem ochote na grę. :)

ps; ide pograc