Autor Wątek: Unreal Tournament 3  (Przeczytany 29597 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 15, 2007, 11:51:46 am »
Czy konsola konkurencji będzie miała możliwość odpalania fanmodów?
Ponoć twórcy jeszcze się nad tym zastanawiają

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 15, 2007, 11:56:44 am »
Czy konsola konkurencji będzie miała możliwość odpalania fanmodów?
pewnie nie ale za to bedzie lepsza graficznie :-P :-P :-P

nakimushi

  • Gość
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 15, 2007, 12:05:07 pm »
ja raczej zostane przy Cod4  8) jakos mnie takie klimaty nie ciagna_chociaz fajnie by bylo sprawdzic demko

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 15, 2007, 12:06:12 pm »
Czy konsola konkurencji będzie miała możliwość odpalania fanmodów?


watpie, bo jak wiadomo wszystko co pojawia sie na Market Place musi byc zatwierdzone przez MS :D co oznacza ze taki funmod musialby byc najpierw do MS przeslany, tam przez nich sprawdzony i dopiero na MarketPlace wpuszczony, choc moze byc inaczej, moze w tym wypadku MS troszke "poluzuje" swoje reguly:D

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 15, 2007, 12:30:14 pm »
Cos dla posiadaczy X360

Epic: Work On 360 Unreal Won't Start Until 2008
http://www.n4g.com/xbox360/News-83810.aspx

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #85 dnia: Listopada 15, 2007, 12:36:37 pm »
Cos dla posiadaczy X360

Epic: Work On 360 Unreal Won't Start Until 2008
http://www.n4g.com/xbox360/News-83810.aspx
Coś nie bardzo mi się chce w to wierzyć, przecież w kilku serwisach testowali już wersję na 360.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #86 dnia: Listopada 15, 2007, 12:46:16 pm »
Cos dla posiadaczy X360

Epic: Work On 360 Unreal Won't Start Until 2008
http://www.n4g.com/xbox360/News-83810.aspx
Coś nie bardzo mi się chce w to wierzyć, przecież w kilku serwisach testowali już wersję na 360.

jak dla mnie to sprawa wyglada tak, ze wersja na XO jest juz w podobnym stadium jak wersja na PS3, ale jedynym hamulcem, o tkorym wspomina Rein i o ktorym pisalem wyzej to sprawa modow, a co z tym sie wiaze to koniecznosc posiadania HDD, i autoryzacja przez MS, wiec pewnie do poki sie sprawa nie rozwiaze to nie pojawi  sie UT3 na XO, w sumie mozna na PC w to pograc, ale jak dla mnie jest sporo ciekawszych gier np. COD4

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #87 dnia: Listopada 15, 2007, 12:53:36 pm »
Cos dla posiadaczy X360

Epic: Work On 360 Unreal Won't Start Until 2008
http://www.n4g.com/xbox360/News-83810.aspx
Coś nie bardzo mi się chce w to wierzyć, przecież w kilku serwisach testowali już wersję na 360.

jak dla mnie to sprawa wyglada tak, ze wersja na XO jest juz w podobnym stadium jak wersja na PS3, ale jedynym hamulcem, o tkorym wspomina Rein i o ktorym pisalem wyzej to sprawa modow, a co z tym sie wiaze to koniecznosc posiadania HDD, i autoryzacja przez MS, wiec pewnie do poki sie sprawa nie rozwiaze to nie pojawi  sie UT3 na XO, w sumie mozna na PC w to pograc, ale jak dla mnie jest sporo ciekawszych gier np. COD4
Ludzie co wy widzicie w tym COD4, seria stoi w miejscu, nic się nie zmieniła od części pierwszej. Kolejne gry z tej serii to tylko mission packi. Ja nie zdołałem przejść COD-a 2 ponieważ po pierwszej części i dodatkach nie widziałem sensu dalej grać w to samo. Multi jest fajny w grze ale po tygodniu sie nudzi. Ile można grać t tą samą grę?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #88 dnia: Listopada 15, 2007, 12:58:31 pm »
Cos dla posiadaczy X360

Epic: Work On 360 Unreal Won't Start Until 2008
http://www.n4g.com/xbox360/News-83810.aspx
Coś nie bardzo mi się chce w to wierzyć, przecież w kilku serwisach testowali już wersję na 360.

jak dla mnie to sprawa wyglada tak, ze wersja na XO jest juz w podobnym stadium jak wersja na PS3, ale jedynym hamulcem, o tkorym wspomina Rein i o ktorym pisalem wyzej to sprawa modow, a co z tym sie wiaze to koniecznosc posiadania HDD, i autoryzacja przez MS, wiec pewnie do poki sie sprawa nie rozwiaze to nie pojawi  sie UT3 na XO, w sumie mozna na PC w to pograc, ale jak dla mnie jest sporo ciekawszych gier np. COD4
Ludzie co wy widzicie w tym COD4, seria stoi w miejscu, nic się nie zmieniła od części pierwszej. Kolejne gry z tej serii to tylko mission packi. Ja nie zdołałem przejść COD-a 2 ponieważ po pierwszej części i dodatkach nie widziałem sensu dalej grać w to samo. Multi jest fajny w grze ale po tygodniu sie nudzi. Ile można grać t tą samą grę?

ja skonczylem COD 1,2,3 :D i mi sie podobally, podobnie multi :D...to tak samo jak mozna zapytac jak ludziom podoba sie CS skoro od lat sie nie zmienia ( sa mody ale to ciagle ta sama gra ) zreszta w wiekszosci gier mozna zadac to samo pytanie:P...a twoim tokiem rozumowania UT3 to poprostu kolejny sieciowy FPS :D 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #89 dnia: Listopada 15, 2007, 13:07:27 pm »
Cos dla posiadaczy X360

Epic: Work On 360 Unreal Won't Start Until 2008
http://www.n4g.com/xbox360/News-83810.aspx
Coś nie bardzo mi się chce w to wierzyć, przecież w kilku serwisach testowali już wersję na 360.

jak dla mnie to sprawa wyglada tak, ze wersja na XO jest juz w podobnym stadium jak wersja na PS3, ale jedynym hamulcem, o tkorym wspomina Rein i o ktorym pisalem wyzej to sprawa modow, a co z tym sie wiaze to koniecznosc posiadania HDD, i autoryzacja przez MS, wiec pewnie do poki sie sprawa nie rozwiaze to nie pojawi  sie UT3 na XO, w sumie mozna na PC w to pograc, ale jak dla mnie jest sporo ciekawszych gier np. COD4
Ludzie co wy widzicie w tym COD4, seria stoi w miejscu, nic się nie zmieniła od części pierwszej. Kolejne gry z tej serii to tylko mission packi. Ja nie zdołałem przejść COD-a 2 ponieważ po pierwszej części i dodatkach nie widziałem sensu dalej grać w to samo. Multi jest fajny w grze ale po tygodniu sie nudzi. Ile można grać t tą samą grę?

Zagraj w multi, posmakuj systemu rankingowego i tworzenia klas a zrozumiesz. Do tego dochodzą  mega grywalne mapy. Nie spodziewałem się że aż tyle z 16 map będzie w rzeczywistości bardzo grywalnych i miło się zaskoczyłem. Dosłownie może 2 albo 3 mapy są słabsze a reszta to istny majstersztyk.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 15, 2007, 13:28:08 pm »
Cos dla posiadaczy X360

Epic: Work On 360 Unreal Won't Start Until 2008
http://www.n4g.com/xbox360/News-83810.aspx
Coś nie bardzo mi się chce w to wierzyć, przecież w kilku serwisach testowali już wersję na 360.

jak dla mnie to sprawa wyglada tak, ze wersja na XO jest juz w podobnym stadium jak wersja na PS3, ale jedynym hamulcem, o tkorym wspomina Rein i o ktorym pisalem wyzej to sprawa modow, a co z tym sie wiaze to koniecznosc posiadania HDD, i autoryzacja przez MS, wiec pewnie do poki sie sprawa nie rozwiaze to nie pojawi  sie UT3 na XO, w sumie mozna na PC w to pograc, ale jak dla mnie jest sporo ciekawszych gier np. COD4
Ludzie co wy widzicie w tym COD4, seria stoi w miejscu, nic się nie zmieniła od części pierwszej. Kolejne gry z tej serii to tylko mission packi. Ja nie zdołałem przejść COD-a 2 ponieważ po pierwszej części i dodatkach nie widziałem sensu dalej grać w to samo. Multi jest fajny w grze ale po tygodniu sie nudzi. Ile można grać t tą samą grę?

Zagraj w multi, posmakuj systemu rankingowego i tworzenia klas a zrozumiesz. Do tego dochodzą  mega grywalne mapy. Nie spodziewałem się że aż tyle z 16 map będzie w rzeczywistości bardzo grywalnych i miło się zaskoczyłem. Dosłownie może 2 albo 3 mapy są słabsze a reszta to istny majstersztyk.

no ale niektorym nigdy nie dogodzisz:D dla mnie COD to naprawde swietna seria...

nakimushi

  • Gość
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 15, 2007, 13:44:15 pm »
aha a Unreal to jakas nowa jakosc rozumiem w multi ?  :grin:
bo na filmikach to widac tylko jakies lasery swiecace i smieszna jazde na desce

gra pewnie jest rowniez swietna w multi ale ja zawsze wolalem normalne bronie trzymac w rece / nie ma to jak biegac z mp5 na pelnym biegu i wleciec do budynku z paroma kolesiami  :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 15, 2007, 13:55:39 pm »
Ja szczerze wątpię że jakaś gra przebije COD4 pod względem multi. Za laserami itp. nie przepadam więc zapewne Unreal nie pochłonie mnie tak jak COD4. Siedzę sobie w pracy a w głowie mam tylko jedno...Call of Duty 4!

nakimushi

  • Gość
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 15, 2007, 14:06:53 pm »
Unreal to taki Gears of War dla mnie tylk ze z gunami od Ratcheta  :grin:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 15, 2007, 14:46:21 pm »
Unreal to taki Gears of War dla mnie tylk ze z gunami od Ratcheta  :grin:


hahhahaaa...mocne porownanie:D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 15, 2007, 14:49:07 pm »
Unreal to taki Gears of War dla mnie tylk ze z gunami od Ratcheta  :grin:

Do du*y porównanie... Otwarte przestrzenie, pojazdy, otwarta walka zamiast chowania się za murkami - no faktycznie Gears of War. Zupełnie inny typ rozgrywki. Unreal to takie high-class Halo  :lol:

Maximmus80

  • Gość
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 15, 2007, 16:03:12 pm »
Mysle ze singiel bedzie niezly... malo go naglasniaja ale czuje ze bedzie naprawde widowiskowy(i krotki).
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2007, 16:07:23 pm wysłana przez Maximmus80 »

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 15, 2007, 17:04:51 pm »
Mysle ze singiel bedzie niezly... malo go naglasniaja ale czuje ze bedzie naprawde widowiskowy(i krotki).
- Grałeś w single UT2004? To grałeś też w single U3. Nudne napier*******się z  botami i niby jakaś tam fabuła którą przedstawia tylko filmik na samym początku. 

Multi może być niezły ale wątpię  że wniosą coś nowego oprócz oprawy graficznej.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2007, 17:06:34 pm wysłana przez sieq »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 15, 2007, 17:09:11 pm »
Mysle ze singiel bedzie niezly... malo go naglasniaja ale czuje ze bedzie naprawde widowiskowy(i krotki).


powinni zrobic Unreal 3 :D to by bylo cos:D...

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 15, 2007, 21:29:00 pm »
Graliscie w demo na pc? ... Jak nie to powiem wam ze gra sie zajebis**e ... same pojazdy to mistrzostwo swiata (i zadna inna gra sie z nia nie rowna pod tym wzgledem) a najlepsze jest to ze nie bylo wszystkich ... niektorzy pisza ze sie strzela laserami a z tego co wiem to sa cale 2 rodzaje bronii energetycznej ... reszta oparta jest na broni palnej badz rakietowej + biorifle ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 19, 2007, 10:10:51 am »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 19, 2007, 10:43:20 am »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 19, 2007, 10:47:15 am »
Co w tym dziwnego?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

puppet

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-10-2007
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 19, 2007, 11:38:37 am »
A to nie jest przypadkiem wersja PC?
I nie było takiego zabiegu że któraś wersja (i teraz nie wiem czy PS3 czy PC) dostanie mniej map ?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 19, 2007, 12:07:38 pm »
Co w tym dziwnego?

Sterylność ala Gears of War i to że każda mapa jest do siebie podobna. Zupełnie nie zachęcił mnie ten filmik do UT3. COD4 to król multi i coś czuje że długo tak pozostanie.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 19, 2007, 13:07:38 pm »
Krol multi ... dobre hehe ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 19, 2007, 14:42:56 pm »
Krol multi ... dobre hehe ...

Baa ja bym powiedział nawet że ZAJE...E! Grałeś? Jak nie to szaaa!

Tango

  • Gość
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 20, 2007, 08:36:41 am »
Krol multi ... dobre hehe ...

Baa ja bym powiedział nawet że ZAJE...E! Grałeś? Jak nie to szaaa!

musze przyznac, ze multi w halo 3 cod4 i utIII sa zajebiste i to juz tylko kwestia gustu i upodoban, co kto woli :)u mnie utIII na koncu stawki

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 20, 2007, 11:44:01 am »
Cytuj
musze przyznac, ze multi w halo 3 cod4 i utIII sa zajebiste i to juz tylko kwestia gustu i upodoban
Z tym sie moge zgodzic :> ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 12, 2007, 06:04:06 am »
Pierwsze wrazenie?
O, jak dawno nie gralem na PC...

UT III to typowo PeCetowa gra i wersja na PS3 w ogole nie zostala zmieniona czy dostosowana do tego, ze jednak siedzimy na konsoli. Wyglada na to, ze Epic potraktowal PS3 jak komputer, i dla mnie najgorsze jest to, ze pewnie to samo czeka wersje Xboksowa. Nie wiem, może było wiadomo o tym od dawna. Anyway, mamy więc grę którą można zainstalować na PS3, co skraca loadingi. W związku z tym, że mamy do czynienia praktycznie z multi, nie ma potrzeby nawet tego robić, ale jest taka opcja i o niej warto wspomnieć. Co dalej... Grafika... grafika nie powala, a przynajmniej nie powala człowieka który ma za sobą Bioshock, Halo3, CoD4 czy roczne Gears of War. Moim zdaniem grafa nie wygląda lepiej niż w GoW, chociaż niektóre teksturki owszem są ładniejsze, ale niektóre. Generalnie mamy ten sam poziom. Mamy również stare jak świat problemy silnika unreala w postaci dorysowujących się tekstur, ale to żadna niespodzianka i chyba każdy jest tego świadomy. Na szczęście nie pojawia się to zbyt często i może po zainstalowaniu gry problem znika. Kampania to oczywiście żadna kampania tylko walki z botami przerywana jakimiś filmikami. Przelazłem z 3 misje i mi się znudziła. Chyba, ze cos niby pozniej jest... nie wiem.
No i przejdźmy do multi, gdyż był to mój pierwszy kontakt z multiplayerem na mojej konsoli PS3 (wcześniej grałem chwilę u kumpla). Po pierwsze z okazji kupna UTIII kupiłem sobie headset. Ogólnie tym jestem rozczarowany, nie ma żadnej gadki podczas gry między żadnymi userami, może to przez rodzaj rozgrywki, która wymusza właśnie koncentrację i nie ma co gadać czy komentować, ale ogólnie na rozegrane około 10 meczy, raz zdarzyło mi się, że po jego zakończeniu ktoś coś powiedział. Jest to dla mnie nowe doświadczenie, gdyż po klocku jestem przyzwyczajony do ciągłego nawijania do headseta, albo słuchania. Ale jak już pisałem, to może być tylko przez rodzaj gry, a nie że jest tak ogólnie. Drugą niespodzianką jaka mnie spotkała, to cholernie szybkie wyszukiwanie meczy. Nie wiem czy posiadacze PS3 jadą na tych samych serwach co PCetowcy i jak w końcu rozwiązano wspólną grę, ale byłem w szoku widząc tyle gier. Nie żeby było ich setki, ale za każdym razem wyszukiwało mi ok. 15... a spodziewałem się pustek. Ok, niedoceniłem PSN... :P Przyznaje się, my bad.
Sama gra też odbyła się bez najmniejszych lagów, co jest tutaj dużym plusem w stosunku do Gears of War, widać epic pięknie zoptymalizował kod sieciowy. Świetna sprawa, szczególnie przy takim tempie gry. Jedyny problem jaki zauważyłem, to z dźwiękiem, jakoś dziwnie w grze występował. Chodzi mi o odgłosy broni, nie wiem czy to przypadkiem błędem gry nie było spowodowane. Nieistotne.
Rozgrywka... no to zacznę może od tego, czyli po staremu, że sixaxis nie nadaje się do fps, strzelanie umieszczono pod buttonami. Łapska mam za duże i po prostu nie da się w ogóle celowac. A że nie udało mi się klawiatury podłaczyć to się tak męczyłem. Odnośnie pada, jest to moje prywatne zdanie i mam gdzieś czy się z nim zgadzacie czy nie.
Jak już pisałem rozegrałem ok 10 meczy, wygrałem 8 poza pierwszymi dwoma, gdzie się uczyłem przycisków, dostosowywalem do rozgrywki itd. Ratio chyba ok. 1.2... nie chce nic mówić, ale to troche źle świadczy o posiadaczach PS3 :) Newby grały i tyle, bo nawet hostowałem 3 mecze z dopuszczona klawiatura i myszką. Nie wiem czy przez to udało mi się grac z takimi ludzmi, ale mieli możliwość sie dołączyć. Poza pierwszymi dwoma zawsze kończyłem na 1 albo 2 miejscu...
Sama rozgrywka to typowy Unreal, mega szybki z broniami rozrzuconymi na mapie. IMO ta gra się nie nadaje na konsole... ale tak czy inaczej dostarcza dużo miodu. Zupełnie inna rozgrywka niż Halo 3, zupełnie inna rozgrywka niż CoD4. Tutaj masz ułamki sekund by wycelować i strzelić. Nie ma czasu na myślenie, szybka akcja, super szybka. Zabawa jest przednia.
Ponizej przykladowe dwa filmiki... pierwszy jak newbuje w multi a i tak zajmuje 2 miejsce, a drugi z singla... tam tez newbuje..

http://youtube.com/watch?v=ZvkdXM7Obd0

single
http://youtube.com/watch?v=77cy0y30e1A
« Ostatnia zmiana: Grudnia 12, 2007, 06:07:35 am wysłana przez Zeratul »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 12, 2007, 16:08:50 pm »
IGN's impressed with PS3 Unreal Tournament 3
http://ps3.ign.com/articles/840/840828p1.html

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 13, 2007, 06:01:06 am »
[size=18]SONYBOYS GOT PWNED[/b][/size]





gdybym jutro nie szedl pic to bym wbijal sie do pierwszej setki...


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 13, 2007, 16:31:16 pm »
W ilu jeszcze miejscach będziesz to dawać?

Chyba Warhawk ma swojego następce :)

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 14, 2007, 05:39:51 am »
masz jeszcze nowsze jak tak prosisz...
[size=24] SONYBOYS GOT PWNED VER.2.0 REMASTERED[/size]








Opublikowane: Grudzień 14, 2007, 05:23:19
Acha... odnosnie voicechatu. Nie bede wspominal, ze Voicechat w PS3 ssie, ale jeszcze gorzej to wyglada w UT III. Nie wspomne, ze dzwiek jest przesylany z opoznieniem, to jeszcze podobnie jak w Halo 2 nalezy przyciskac przycisk gdy sie chce cos powiedziec, tylko tym razem prawy na D-padzie.
W H2 dalo sie to strawic, ale tu przy tak szybkiej grze i przy rozlokowaniu galek jest to chore i w ogole sprowadza sie do tego, ze nikt nic nie mowi!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 14, 2007, 12:18:29 pm »
W H2 dalo sie to strawic, ale tu przy tak szybkiej grze i przy rozlokowaniu galek jest to chore i w ogole sprowadza sie do tego, ze nikt nic nie mowi!

Bo w gry to się gra a nie gada bez sensu. Najbardziej wkur....e podczas gry np. w COD4 jest to jak natrafimy na amerykańców. Oni ciągle coś pierdzielą. W kółko jakieś idiotyczne teksty ala superbohaterowie z amerykańskich filmów. Zresztą wystarczy poczytać na forum PE jak wszyscy "lubią" graczy z USA. A jak im skopiemy kuper to możemy się spodziewać bluzg pod naszym adresem i ogólnego ataku kolegów na nasza osobę. Ciency są jak żebro bakterii ale do powodzenia mają najwięcej.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 14, 2007, 17:50:32 pm »
Cytuj
to jeszcze podobnie jak w Halo 2 nalezy przyciskac przycisk gdy sie chce cos powiedziec, tylko tym razem prawy na D-padzie.
LoL? I to ma byc wada? W zadnej grze online w ktorej komunikacja glosowa jest niezbedna nie uzywa sie "voice activation", tylko "push key to talk" - nic bardziej nie wkur**a podczas rozgrywki online niz przebicia, echa i niepotrzebne dzwieki.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 15, 2007, 01:23:50 am »
A  na PS3 nie mozna wyciszyc delikfenta? 8)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 703
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 15, 2007, 09:17:11 am »
Jeśli chodzi o rozmowy przez headset - Epic pracuje nad patchem, który ma poprawić ich jakość.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 23, 2007, 04:14:54 am »
W H2 dalo sie to strawic, ale tu przy tak szybkiej grze i przy rozlokowaniu galek jest to chore i w ogole sprowadza sie do tego, ze nikt nic nie mowi!

Bo w gry to się gra a nie gada bez sensu. Najbardziej wkur....e podczas gry np. w COD4 jest to jak natrafimy na amerykańców. Oni ciągle coś pierdzielą. W kółko jakieś idiotyczne teksty ala superbohaterowie z amerykańskich filmów. Zresztą wystarczy poczytać na forum PE jak wszyscy "lubią" graczy z USA. A jak im skopiemy kuper to możemy się spodziewać bluzg pod naszym adresem i ogólnego ataku kolegów na nasza osobę. Ciency są jak żebro bakterii ale do powodzenia mają najwięcej.

LOL... jak sie ma zgrana ekipe, to komunikacja przez HS jest niezbedna...
Opublikowane: Grudzień 15, 2007, 15:14:38
http://frag-executors.com/artykul/Recenzja-Unreal-Tournament-III.html

recka

nakimushi

  • Gość
Odp: Unreal Tournament 3 (PS3)
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 26, 2007, 15:39:03 pm »
kilka fotek z innego forum na zachete bo chyma malo osbo narazie w to gra ... ja sie ciagle zastanawiam ale poczekam jescze i sie namysle