Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 249228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #200 dnia: Września 20, 2005, 10:51:18 am »
Chelsaea to ja bardziej lubiłem jak grał tam Zola i Haselbeink bo teraz to grają tak jakoś sztywnie i bardziej defensywnie niż Juve  :(

A zwycięsce ligi wytypuje po trzech meczach grupowych bo narazie to nic nie wskazuje na to kto był by tym jedynym faworytem .

Zresztą nigdy nic nie wiadomo w piłce nożnej  :P

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #201 dnia: Września 20, 2005, 15:43:07 pm »
Cytat: "yap"
Cytat: "Ako"
Ja głównie jestem za mniej sławnymi klubami. Wole zeby LM wygrał np. taki Lyon niz jakas Barca, milan, czy real. A jesli mam wybierac z tych pakerów to moze Chelsaea.


Kiedy ostatnio Barca wygrała Ligę Mistrzów? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć :D .

Napisałem mniej sławnymi, czyli główni faworyci.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #202 dnia: Września 21, 2005, 00:18:02 am »
No dobra, ale ci tzw. "faworyci" nie mogą się przebić do finału jakoś. Barca już dawno nie stanowiła teamu mogącego zawojować LM aż na sam szczyt, Real nie daje rady, Milan nie wytrzymuje presji, Juve jakoś zawodzi, Manchester to już nie ten zespół co kiedyś...i tak dalej, i tak dalej. Ostetnie dwie edycje LM wygrały zespoły, na które nikt wcześniej nie stawiał: Porto i Liverpool. Czy to nie jest wystarczający dowód na to,że faworyci wcale nie są takimi znowu faworytami?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #203 dnia: Września 22, 2005, 19:36:48 pm »
Ja, jak juz wczesniej pisalem, licze na Inter Mediolan.
Jednak, jesli z jakis powodow by nie wygrali Ligi Mistrzow :) to licze na jakiegos czarnego konia tych rozgrywek. Tak bedzie ciekawiej :)

dziulinho

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #204 dnia: Września 23, 2005, 13:23:44 pm »
BARCA lub Chelsea :D

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #205 dnia: Września 24, 2005, 17:15:04 pm »
Ja bym chciał żeby ligę misyrzów wygrał Inter i Adriano został królem strzelców.Marzenia marzeniami ale atakiem się meczów nie wygrywa,tej drużynie jest potrzebny człowiek od czrnej roboty ala Makalele.Bez takich zawodników żadna drużyna nie może myśleć o Lidze Mistrzów.Weżmy taki Real ,sprzedali Makalele i teraz Pucharu Mistrzów nie zdobyli już od 3 lat.
Liverpoll ma w składzie samych robotników a nie wiruozów(nie licząc Gerarda)i wygrali Ligę Mistrzów.To samo z Grekami na Euro.Więc ,,bye bye magics"

A ligę mistrzów wygra Juventus bądż czelsea.Ale bardziej Juventus.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #206 dnia: Października 03, 2005, 19:46:26 pm »
2 kolejka fazy grupowej LM za nami i praktycznie znow bez biespodzianke .Praktycznie bowiem wyjatkiem jest udaby wystep mistza Slowacji na stdionie Dragao.Mimo ze przwegrywali juz 2-0 potrafili konsekwentnie realizowac  wczesnijesze zalozenia taktczne i wygrali 3-2.Bezlitosnie wykrzystali kazdy blad obroncow .Swoja droga to nie jest juz stare dobre Porto za czasow Mourinho gdy siegali po puchar Mistrzow .Druzyna  zostala calkowicie wyprzedana.Jedynym zawodnikiem  , ktory ma wa pamieci  lata swietnosci Porto to bramkarz Baia.

GR A : kolejne zwyciestwa faworytow .Bayern i Juve z latwoscia wejda  do nastepnej fazy rozgrywek .Jedyna niewiadoma jesty kto bedzie na 1 miejscu .

GR B:Arsenal na czele a tuz za nim ...szwajacarski Thun .Rywalizacja o 2 miejsce bedzie  zapewne niezwykle zacieta i fascynujaca .

GR C Barca  dzieli i rzadzi .Ida jak buzrza .Spodzieaalem sie ze  ciezkiej przeprway z dobrym  Udine a tu zonk  :lol: .Udine powinno wywalczyc awans wygrywajac wszytskemecze  u sieie .Rozczarowuje postawa Bremy .

GR D- Cikewa sytuacja ..Roznice pomiedzuposzczegolnymi zezpolami  sa na tyle  niewlielkie ze jeszcze  moze  sie wszytko odwrocic .Benfica dosuc pechowo mimo ze przentowal dobry futbol  nieszczesliwie przegrywa w koncowce .A autorem zwycieskej bramki jest nie kto inny jak holenderski  supersnajper -Ruud Van Nisterrooy (czekamy na bramki w eMS :wink: )

GRE-tu [odobnoe jak w grupie D .Praktycznie  kazdy ma szanse awans .Fenerbahce  udowdnilo ze grajac u siebie moze wygrac z kazdym .Milan powolutku zbiera kolejne punkty  brnie  do celu .Strata punktow u siebie  moze drogo koszrowac  zawodnikow Schalke .

GR F-Lyon zdobywa kolejne (tym razem nie tak latwe  jak w porzednim spotkaniu )3 punkty  grajac w trudnych warunkach  na stadione w Rosenborgu .Real  szczesliwie zabral punkty przeciwbnkom z Pieusu.Kolejne mecze powinny  wyklarowac sytuacje w tabeli.Tu nie pownno byc  niespodzianek .

GR G-Starcie gigantow europejskiego futbolu  rozczarowalo wsytkich obserwatorow meczu .Wynik 0-0 nie usatysfakcjonowal zadnej ze strony .Pare dni pozniej Chelsea gromi  rywala aplikujac im 4 bramki .Ale to chyba bylo  zaplanowane prze Mourinho ...
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Don

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #207 dnia: Października 05, 2005, 15:32:15 pm »
Cytat: "jay jay"

GR B:Arsenal na czele a tuz za nim ...szwajacarski Thun .Rywalizacja o 2 miejsce bedzie  zapewne niezwykle zacieta i fascynujaca .eMS :wink: )


A ja mając w pamięci poprzednie występy w Lidze Mistrzów Arsenalu śmiem twierdzić, że jeszcze nie jest takie pewne, że zajmie on pierwsze miejsce w grupie  :wink:  Co jak co, ale Kanonierzy zawsze dawali tyłka w tych rozgrywkach [i dobrze - bo w sumie oglądac transmisje TV na ich stadionie to doprawdy mordęga... (z uwagii na kosmicznie nisko ustawioną kamerę)]

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #208 dnia: Października 05, 2005, 15:50:12 pm »
Chciałbym strasznie żeby lige mistrzów wygrał Manchester United , ale chyba jeszcze w tym sezonie nie są aż tak silini jak kiedyś  :cry:
Jeśli nie ManU to Barcelona za piekno gry (chociaż nie zawsze się im udaje)  :wink:  Mam tylko nadzieje że Chelsea nie wygra LM bo chcem zobaczyć siwego jak będzie się wkurzał i tłumaczył czemu znów się nie udało albo jak w następnej LM zniszczą wszystkich i spokojnie wygrają LM  :mrgreen:
When dreams become truth... Play Station 3

SUMO

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-07-2005
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
:P
« Odpowiedź #209 dnia: Października 07, 2005, 21:49:19 pm »
Cytat: "yap"
Kiedy ostatnio Barca wygrała Ligę Mistrzów? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć :D
w sezonie 1991/92 :P z tym, że owe rozgrywki najlepszych drużyn europejskich nie nazywały się jeszcze "Ligą Mistrzów" ;)

ale obstawiam, że w tym sezonie Ronnie i spółka zdobędą puchar  8) przynajmniej tak mi się marzy :roll:
byleby nie wygrał Real albo Chelsea bo tych drużyn nie cierpie :P

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 787
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #210 dnia: Października 07, 2005, 21:51:43 pm »
każdy nie cierpi Realu. Jestem tu chyba osamotnionym fanem tego klubu  :cry: .

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #211 dnia: Października 20, 2005, 20:01:34 pm »
pisze  tego posta mimo tego ze szanse nawiazania z kims   dialogu oceniam na zerowe .Ale coz  mowi sie trudno

Polemtek rozgrywek grupowych LM  jest za nami . Ocenmy wiec sytuavje w poszczgolnych grupach .
GR A-tutaj bez zadnych niespodzianek .Dwaj wielcy europejskiego futbolu spokojnie zmierzaja po awans .W pierwszum starciu gigantow Bayern wedlugo przewidywan(w szczegolnosci moich  :mrgreen: ) uporal sie z Juventusem.Juve ,ktory w opinii wielu fachowcow posuada najlepsza linia defensywna w Europie .W tym eczy Juve praktycznie nic ciekawego nie pokazal .Alex  wszedl dopiero na 2 polwe co bylo dla mnie zsporym zaskoczeniem  in minus .Glowny rozgruwajacy  Nedved  rowniez  sie nie spisal .Oddal zalewdie  jeden strzal na bramek rywali .Ciut za malo  jak na takie nazwisko .
Niemiecka machina wojjenna Bayern rozegral kapitalen spotkanie .Juventusu nie jest wcale tak latwo poknac o czym juz wiele razy zdarzylisy sie przekonac .Nawet w slabszej formie moze niezle namieszac .Pierwz  bramka to ewidentny blad bramakarza Abbiatiego , ktory  jak na ten poziom nie powinen miec miejsca .Druga zas to niedopatrzenie wloskich defensorow .NMimo prowadzenia 2-0 balem sie  o koncowe zwyciestwo Bayernu .I niestety moje obawy ponikad uzasadnione .Chwila  dekocentracji i nie kto inny jak Ibrahimovic kieruje pilke do siatki .Na szczescie zabraklo czasu  by Juve mogl  cos iwecej zawojowac na AllianzARENA.
 W drugim spotakniu Rapid nieoczekiwanie przegywa z FC Brugge tracac glubia bramke .Mimo porazke wierze gleboko ze austriacja ekipa upora sie w rewanzu z Brugia i zapewni sobie tym samum udzial w PU.Bo na wievej tych ekip poprostu nie stac .
GRB- Arsenal , kolejny mecz i kolejne 3 punkty .Swietna partie rozegral powracajacy po kontuzji Thierry Henry ktory zapewnil swojej drzynie niezwykle wazne zwyciestwo .Sparte czekaja teraz  2 bardzo ciezkie  mecze na wyjezdzie  , w ktorych  zapewne nie zdobeda nawet 1 punktu .Swoje szanse na awns pogrzebali juz terz  teraz .Ajax dopiero pierwszy raz w tym seonie LM 3 pinkty co mozna uznac za lekka niespodzianke .Nie maja w koncu tak silenje grupy jak porzednuio .Nie wyobrazam sobie braku Ajaxu w fazie pucgarowej .Bylby to istny kataklizm dla holendrow .
GR C- ostatnie mecze niezle  namieszaly w tabeli .Chyba nikt niemogl przewidziec takich wynikow .Bacelona utrzymala swoje przodwonictwo  dzieki remisowi z katem Wisly Krakow Panthinaikoesm .Uwazam  to jednak za chwilowa zadyszke .W pucharach idzie im wuymsinicie zasw rodzimej lidze niespecjalnie .W przypadku Barcy awans niemalze juz pewny .
W drugim meczu bedacy pod rpresja wyniku Werder tylko  zremisowal z Udine na wyjezzdzie . Remis ktory dla nich oznacza koniec marzen o dlaszej grzew tych elitarnych rozgrywkach .2 porazki  na poczatku bedzie  bardzo trudno odrobic .
GR D- znow zawod danow MANu .Bo jak inaczej mozna odebrac remis z przecitniakiem  Lille .Ferguson prowadzacy angielski team od 1986 moze zaczas ie obawiac o swoja dalsza wspolprace z zespolem .Dla dzialaczy  liczy sie tylko wygrabnie Lm .Przy takiej grze trudno jednak marzyc by osiagnac cos wiecj niz 1/8 .To nie jest juz ta sama ekipa co  z seonu 98/99 gdzie siegala po Puchar Mistrzow .Nowe gwiazdazdy  , stare problemy .Jednak na ta przypadlosc cierpi nie tlyko Manu .
Wspome  o drugim meczu tylko  pod katem brami jaka padla dla Benfici .Istne mistrzostwo swiata.

CDN...
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #212 dnia: Października 20, 2005, 22:03:15 pm »
Cytuj
każdy nie cierpi Realu. Jestem tu chyba osamotnionym fanem tego klubu

Nie jesteś sam. Jestem dumny z Woodgate'a trafił do bramki i to nie własnej. Czerwonej też nie dostał :).

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #213 dnia: Października 20, 2005, 22:18:43 pm »
Cytuj
pisze tego posta mimo tego ze szanse nawiazania z kims dialogu oceniam na zerowe .Ale coz mowi sie trudno


Moze kiedys, teraz mi sie nie chce :)  Napisze tylko ze moim faworytem jest OL, wydaje mi sie ze moga zarządzic w tym roku. Natomiast calkowicie bym nie liczył na druzyny wloskie. Tradycyjnie kibicuje Arsenalowi.

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #214 dnia: Października 23, 2005, 15:10:49 pm »
Tylko Bayern Monachium!!! Wspaniale zwyciestwo nad Juve!!!
I jeszcze Milanowi kibicuje.



PSPower!!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #215 dnia: Października 23, 2005, 15:23:00 pm »
Cytat: "Akai"
Tylko Bayern Monachium!!! Wspaniale zwyciestwo nad Juve!!!
I jeszcze Milanowi kibicuje.

nie no daj spokój, co ten Juventus grał. Chyba gorzej zagrac nie mogl. Wiec nie ma co sie cieszyc zwyciestwem Monachium ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #216 dnia: Października 24, 2005, 23:09:08 pm »
Jestem fanem Bayernu, wiec sie ciesze z kazdego zwyciestwa, nawet nad takim Juventusem :wink:



PSPower!!!

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #217 dnia: Listopada 19, 2005, 17:14:50 pm »
klase trzeba przyznać Lyonowi,ten klub jest dla mnie teraz największym faworytem (wspaniały mecz z realem)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #218 dnia: Listopada 20, 2005, 18:15:13 pm »
Cytat: "Akai"
Tylko Bayern Monachium!!! Wspaniale zwyciestwo nad Juve!!!

A Juve wspaniałe zwyciestwo nad Bayernem zaliczyło. Nawet zwycięstwo Juve jest lepsze ponieważ Abbiati dał Bayernowi jedną bramkę :P

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #219 dnia: Listopada 20, 2005, 23:21:04 pm »
Ogolnie narazie jest miedzy nimi remis (mimo lepszej gry Bayernu :P), zobaczymy kto sie okaze lepszy w finale 8)



PSPower!!!

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #220 dnia: Grudnia 07, 2005, 09:50:57 am »
wreszcie  sie udało TVP pokazac emocjonujący , trzymający do końca w napięciu mecz LM.Milan tylko dzięki swoim indywidualnościom przeszedł dalej .To co wyczyniał Kaka na boisku to po prostu mistrzostwo świata .Popis  umiejętności dal w szczegolności  przy  trzeciej bramce .Wział na zamch 2 obrońców  , polożyl na ziemie bramkarza Schalke  i strzelił do okupowanej przez 2 obrońcow bramki .Nie wiem jakie trzeba mieć nerwy ,ale ja napewno bym nie strzelił .Shevchenko  nie byl zbyt wdioczny ,ale udzial przy drugiej  bramce mial i to duży .
Schalke skazywane na pożarcie  potrafiło sie odgryżc 2 trafieniami .Zwłaszcza dobrze grali w 2 odslonie meczu .Potrafili w bardzo szybki i skladny sposób przeprowadzać . I gdyby nie wykorzystana okazja Altintopa , ktory po błedzie lewego obrońcy Milanu ruszal na bramke Didy to kto wie czyto nie własnie Schalke cieszyłoby sie z awansu .
Szkoda ,ze nie awansowała Artmedia .Bardzo dopingowalem tej druzyny i tylko nieszczęsliwy splot wydarzen sprawił ,że nie ujrzymy dzielnych Slowaków  w dalszej fazie rozgrywek .Niby zrobili  swoje , niemieszali w grupie . ale niedosyt napewno pozostal .
A i ,,wielki ,,Real przegrał z nienajlepszym przecież Olympiakosem .Ostatnią bramke dla greków strzelil  nie kto inny jak Rivaldo .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #221 dnia: Grudnia 07, 2005, 10:30:54 am »
Cytuj
Nie wiem jakie trzeba mieć nerwy ,ale ja napewno bym nie strzelił .

Pewnie dlatego nie grasz w Milanie.  :wink:

Dzis gra Manchester !! Będzie zwycięstwo, ManU nie może odpaść w grupie.  :twisted:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #222 dnia: Grudnia 07, 2005, 19:49:49 pm »
Manu  swoja obecną pozycja w tabeli zawdziecza tylko dzięki swojej  grze , która jest daleka od oczekiwań .Mam dylemat komu kibicowac w tym spotkaniu .Zjednej strony piekna historia  LM a z drugiej otwiera sie szansa dla naszego Jurka .Bo  w przypadku awansu druzyny Benficii   niewukloczone jest przejscie naszego rezprezentanta do tej właśnie druzyny  juz  podczas ziomwej przerwy .Benfica  nie jest z pewnościa spełnieniem marzen Dudka ,ale zawsze to lepsze  niz okupywanie ławy w wielkim Liverpoolu .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #223 dnia: Grudnia 16, 2005, 20:59:06 pm »
Dziś o godzinie 12:00 w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów. Inter Mediolan trafił na Ajax Amsterdam, zdobywcę Ligi Mistrzów z roku 1995.

1. Chelsea - FC Barcelona
2. Real Madryt - Arsenal Londyn
3. Werder Brema - Juventus Turyn
4. Bayern Monachium - AC Milan
5. PSV Eindhoven - Ol. Lyon
6. AJAX Amsterdam - Inter Mediolan
7. Benfica - Liverpool
8. Rangers - Villareal

Daty spotkań włoskich zespołów:

21.02
Bayern-Milan

22.02
Werder Brema-Juventus
Ajax-Inter

7.03
Juventus-Werder Brema

8.03
Milan-Bayern

14.03
Inter-Ajax

źródło: www.intermediolan.com


Mecz Barcelony z Chealse zapowiada sie smakowicie, chcociaz oczywiscie licze na Inter. Trafili na stosunkowo slabego przeciwnika, ale zadnej druzyny nie mozna bagatelizowac.

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #224 dnia: Grudnia 16, 2005, 23:53:33 pm »
Tragedia, obie druzyny ktorym kibicuje spotkaja sie juz w 1/8 (Bayern, Milan) :(  Jedyna zaleta - jeden z nich z pewnoscia przejdzie dalej.
W meczu Barcy z Chelsea nie kibicuje zadnej ze stron - chcialbym tylko aby padlo wiele bramek i Ronaldinho pokazal troche swojej magii.
W pozostalych meczach IMO do nastepnej rundy wejda: Arsenal, Juventus, Lyon, Inter, Liverpool i Villareal.



PSPower!!!

saunter

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #225 dnia: Grudnia 17, 2005, 00:41:29 am »
1. Chelsea - FC Barcelona - BARCELONA
2. Real Madryt - Arsenal Londyn - REAL
3. Werder Brema - Juventus Turyn - JUVENTUS
4. Bayern Monachium - AC Milan - MILAN
5. PSV Eindhoven - Ol. Lyon - LYON
6. AJAX Amsterdam - Inter Mediolan - INTER
7. Benfica - Liverpool - LIVERPOOL
8. Rangers - Villareal - VILLAREAL

chcialłbym, żeby Liga Mistrzów była dla najlepszych w Europie, żadne Porta, niech grają najefektowniejsi i niech wygrywa Liverpool :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #226 dnia: Grudnia 18, 2005, 17:08:43 pm »
wiekszosc kibiców z oburzeniem przyjmuje wyniki losowań 1/8 finalu LM .Takie pojedynki jak Barca z Chelsea , Milanu z Bayernem czy Arsenalu z Realem (pa pa galacticos  :twisted: )pokażą na co ich w chwili obecnej w pilkarskiej Europie.Bo powiedzmy sobie szczerze ,że zwyciezcy wymienionych dwumeczy bedą juz głównymi faworytami do siegniecia po najcenniejsze piłkarskie trofeum.(nie wyobrazam sobie  Liv , Interu czy Lyonu jako końcowych zwycezćów tych niezwykle wyczerpujacych piłkarskich zmagań).Bardzo wierze w odrodzenie sie Arsenalu .W poprzednich sezonach Arsenal MINIMLANIE przegrywal w dwumeczu9przytocze tylko dwumecz z Bayernem czy wcześcniej z Chelsea).Ta druzyna ma ogromny potencjał ,którego jeszcze tak naprawde jeszcze nie ujrzeliśmy(ćwierćfinaly to napewno nie szczyt marzeń Arsen Wengera).Czas najwyższy to zmienić.
Ostrzo sobie ząbki na rewanż Barcy z Chelsea.Tutaj zwycięzca jest tylko jeden-Barca.Innego wyj,ścia nie widze.Buc Mourinho powinien sie  nauczyć troszke szacunku dla przeciwnej druzyny.Przez takich delikwentów tylko cierpi futbol (m.in zrezygnowanie Andersa Friska z sędziowania meczy) :x .
Pojedynek Milan - Bayern będzie mial wieliego zwycięzce  i jeszcze wiekszego przegranego.Nielubiany(przez Berlusconiego)Ancelotti moze sie spodziewać natychmiastowej dymsiji po odpadneciu z LM.
Swoja droga  zastanawiam sie co bedzie dalej z(niegdys) potęga piłkarska Manchesteru.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #227 dnia: Grudnia 18, 2005, 17:13:31 pm »
Tez sie nie moge doczekac meczu Barcy z Chelsea, mam nadzieje ze Chelsea znowu pokona Barce :twisted:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #228 dnia: Grudnia 19, 2005, 12:12:20 pm »
Ja wcale bym Jay Jay nie wykluczał Lyonu mają naprawdę wspaniale zgraną ekipe. A moim zdaniem głównymi faworytami są Barca i Juve.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #229 dnia: Grudnia 19, 2005, 21:00:15 pm »
Zliczając 5 największch firm bukmaherskich to największym faworytem jest Juventus (a jak! :D) a zaraz po nim Barca, która niestsety nie przejdzie do ćwierćfinału  :twisted:

Cytuj
mam nadzieje ze Chelsea znowu pokona Barce

Równy gośc z Ciebie Ako :D

Tytek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #230 dnia: Grudnia 27, 2005, 00:51:41 am »
a ja mam nadzieje ze to BARCA pojedzie chelsea...!!!

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #231 dnia: Grudnia 27, 2005, 01:12:14 am »
"C'e solo l'Inter, per me, solo l'Inter..."



Ja głęboko wierze że tym razem wygra Inter Mediolan!
Śmiejecie się? Wiedziałem...
Ale mam nadzieje że tym razem ostatni będe się śmiał JA!  :twisted:

Tytek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #232 dnia: Grudnia 27, 2005, 01:19:57 am »
ja sie nie smieje...ale to glownie zalezy od Adriano1!

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #233 dnia: Grudnia 27, 2005, 01:30:03 am »
Cytat: "Tytek"
ja sie nie smieje...ale to glownie zalezy od Adriano!


No niestety muszę się zgodzić... Często strzela 3 gole w jednym meczu ale również potrafi przez 5 meczy niestrzelić nic  :(

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #234 dnia: Grudnia 27, 2005, 01:44:33 am »
Cytat: "Van Dall"
No niestety muszę się zgodzić... Często strzela 3 gole w jednym meczu ale również potrafi przez 5 meczy niestrzelić nic

I to jest właśnie największy minus ekipy 'Nerrazurrich' - są uzaleznieni od jednego piłkarza  :?

Tytek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-02-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #235 dnia: Grudnia 27, 2005, 01:45:58 am »
tak jak BArca w pierwszym sezonie z Ronaldinho...jak jemu nie skzlo to i reszczcie...a teraz??MIÓD!

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #236 dnia: Grudnia 27, 2005, 06:24:14 am »
Cytat: "Ibra"
I to jest właśnie największy minus ekipy 'Nerrazurrich' - są uzaleznieni od jednego piłkarza

Z uzależnieniem bym nieprzesadzał! Adriano to oczywiście podstawowa recepta na wygrywanie (jak sie ma w zespole jednego z najlepszych napastników na świecie to łatwiej wygrywać gdy jest w formie) ale bez niego gra też idzie nieźle a w każdej drużynie jest napastnik który MUSI strzelać gole:

Barca  :arrow:  Eto'o - niewiem gdzie Barca byłaby bez jego 15 goli a przecież w samą gre niema takiego wkładu jak np Ronaldinho.

Tak samo:
Arsenal  :arrow:  Henry
Juve  :arrow:  Treze (w tym sezonie)
Milan  :arrow:  Sheva
Viola  :arrow:  Toni

Adriano niejest motorem napędowy Interu (takim jest Veron) ale KTOŚ te piłki MUSI wciskać do siatki.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #237 dnia: Grudnia 27, 2005, 12:05:28 pm »
sam jestem kibicem Interu ,ale jedna rzecz mi nie pozwala uznac ten zespół za faworyta rozgrywek .A mianowiecie -strasznie rnierówna forma.Moga zagrac fantastyczny mecz na wyjedzie z Arsenalem podczas gdy w rewanżu sa cieniem samego siebie .Grupe maja rok w rok w miare łatwą (w tym sezonie szczególnie), ale problemy zaczynają sie w fazie pucharowej , gdzie trzeba rozegrać dwa dobre mecze , aby myśleć o awansie .I to nie tylko chodzi o LM.Spójrzcie sobie na zeszly sezon w Serie A ile mieli remisów .I to im własnie przeszkodzilo w wywalczeniu upragnionego scudetto .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

van dall

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #238 dnia: Grudnia 27, 2005, 12:32:35 pm »
No ta seria remisów to była żenada  :?

Jednak to była pierwsza część sezonu - w drugiej było już bardzo dobrze. Ten sezon, nielicząc nielicznych wpadek, narazie jest niezły i można zacząć nieśmiało myśleć o trofeach (szkoda że Juve jest w życiowej formie).

W LM możemy zaskoczyć i co ważne, może tym razem jak trafimy na Milan nie dostaniemy batów - w końcu fatalna passa z nimi przerwana  :mrgreen:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #239 dnia: Grudnia 27, 2005, 12:46:24 pm »
Straty poniesione własnie w pierszej połowie sezonu byly juz nie do odrobienia .Ten sezon jest względnie udany .Jak narazie . Juvema kapitalna seria.Warto dodac ,ze tylu punktoww tak krótkim odstępie czasu nie udalo sie uzbierac dotad ZADNEMU innemu zespolowi :shock: .

Barca narazaie idzie jak burza .Zarówno w ropdzimej lidze ,jak i LM. Do czasu .Kryzys formy musi kiedys przyjśc .Pytanie tylko kiedy .S[podziewam sie takiego scenariusza ,ze w lutym Barca bedzie rozgrywala swoje mecze ligoqwe na półgwizdka ,skupiajac swoja uwage na swym najbliższym rywalu w LM-Chelsea.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl