Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 249226 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #280 dnia: Lutego 22, 2006, 17:16:51 pm »
czytaliscie?
Cytuj
Brudnej wojny ciąg dalszy... Pomijając fakt, ze oficjele Cheslea nie zrobili kompletnie nic, żeby poprawić stan murawy na Stamford Bridge, postanowili także 'ułatwić' zadanie drużynie Barcelony nawadniając boisko... pomimo opadów deszczu, a rano nawet gradu (!). Pracownicy 'The Blues' wyłączyli spryskiwacze na godzinę przed treningiem Katalończyków, a sam Jose Mourinho zabrał swoich piłkarzy na trening do ośrodków szkoleniowych w Cobham.

Oto, co piłkarze, sztab szkoleniowy i działacze myślą o zaistniałej sytuacji:

Frank Rijkaard: "Chelsea też ma piłkarzy świetnie wyszkolonych technicznie, nie wydaje mi się, by zrobili to specjanie, choć murawa wyglada fatalnie" - stwierdził Mister.

Henk Ten Cate pokłócił się z pracownikami i zapytał ich, po co nawadniali murawę.

Joan Gaspart: "To paranoja, boisko i tak było w tragicznym stanie" - nie krył oburzenia ex-prezydent Blaugrany.

Carles Puyol: "Nie wiem, czy zrobiono to ze złej woli. Proszę zapytać o to pracowników" - wzruszyał ramionami nasz kapitan.

Ronaldinho: "Nie jest tak źle. Boisko trzeba było nawodnić, bo przecież w Londynie dawno nie padało" - śmiał się Brazlijczyk wywijając piruety na błocie.

źródło: www.fcbarca.com

Fair play? No Way :)
Pomimo tego co wyczynia zarzad Chealse i pomimo beznadziejnej murawy licze na to, ze mecz wygra Barcelona lub przynajmniej bramkowo zremisuje.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #281 dnia: Lutego 22, 2006, 17:39:11 pm »
Ech, Real przegrał pierwszy mecz z Arsenalem ;(. Oby w drugim poszło mu lepiej.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #282 dnia: Lutego 22, 2006, 18:51:02 pm »
Co do słabego stanu murawy. W koncu to obydwie druzyny grają na tej samej murawie, wiec nie wiem w czym problem. A Chelsea równiez ma dobrych technicznie piłkarzy, choc grają już inną piłke.
Mam nadzieje, ze meczyk bedzie dobry, chce duzo akcji (Chelsea ofkors)!!!  ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #283 dnia: Lutego 22, 2006, 19:49:06 pm »
Cytat: "Ako"
Co do słabego stanu murawy. W koncu to obydwie druzyny grają na tej samej murawie, wiec nie wiem w czym problem. A Chelsea równiez ma dobrych technicznie piłkarzy, choc grają już inną piłke.
Mam nadzieje, ze meczyk bedzie dobry, chce duzo akcji (Chelsea ofkors)!!!  ;)


Barcelonie gorzej będzie się grało na mokrej powierzchni niż Chelsea, poniewarz piłkarze z Angli, są bardziej przyzwyczajeni do trudnych warunków atmosferycznych, niż team z Hiszpani. Na wyspach cały czas leje, a na półwyspie Iberyjskim przeciwnie.

przypomina się mecz polska-niemcy z 74'.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #284 dnia: Lutego 22, 2006, 23:11:52 pm »
hehe fajne wyniki i co wy na to werder ogrywa Juve Ibra wyraz opinie wkoncu twoj zespol co tam zawiodlo ze stracili 2 bramki w 3 min i to pod koniec a Juve wkoncu ma taka swietna obrone co sadzicie o pozostalych wynikach jednym slowem bedzie ciekawie w rewanzach

Don

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #285 dnia: Lutego 23, 2006, 00:10:01 am »
Barca, Barca, Baaarca.
 :D  :D  :D  :D  :D

Stare porzekadło mówi, iż dobry koń to i w błocie pociągnie. :wink:

Dzieki dla ekipy za miłe wrażenia w poznańskim pubie BSA :!:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #286 dnia: Lutego 23, 2006, 13:50:44 pm »
Swietny mecz sie wczoraj rozegral pomiedzy Chealse a Barcelona. Jestem  bardzo zadowolony z wyniku. I nawet sztuczki z robieniem blota na boisku przed meczem nie pomoglo The Blues. I dobrze.
Inter natomiast zremisowal w Amsterdami z Ajaxem 2-2. Jakby nie patrzec jest to swietny wynik dla Mediolanczyków

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #287 dnia: Lutego 23, 2006, 16:57:44 pm »
napisze pokrótce co  mnie zdumiało , zaskoczyło , rozbawiło , zafascynowało w pierwszych meczach 1/8 finału LM.

ZDUMIAŁO mnie w jak prosty  sposób rozbijaja ataki galacticos  defensorzy Arsenalu .

ZASKOCZENIEM sa z pewnoscią  wyniki meczów Liverpoolu (in minus) i Werderu (in plus ). Ambicja  nie pierwszy raz przewyzszaly kilkukrotnie wieksze budzetu rywali .

ROZBAWILA mnie decyzja arbitra dyktujacy rzut karny dla Milanu oraz interwencja Gomesa po strzale Juninho

ZAFASCYNOWAŁA mnie gra Barcelony . Niby rywale osłabieni , ale wbić liderowi Premiership 2 gole na ich bosiku jest nie lada wyczynem .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #288 dnia: Lutego 23, 2006, 17:03:18 pm »
jak dla mnie to nie powinno sie uzywac slowa galacticos bo oni sa tacy galacticos teraz jak zemnie kucharz czyli dupa i widac jak slaby jest w tej chwili real  gdzie Arsenal jest w tabeli Premiership pozycja bodajze 5 czy 6 a real wygrywal z kazdym od ponad 2 miechow i wyszlo z kim to oni nie wygrywali ze slabeuszami przyszedl pojedynek z trudniejszym rywalem aczkolwiek tez w kiepskiej formie i wyszla cala potega realu a raczej to co poniej pozostalo

Akai

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-07-2005
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #289 dnia: Lutego 23, 2006, 17:18:46 pm »
Cytat: "jay jay"
ROZBAWILA mnie decyzja arbitra dyktujacy rzut karny dla Milanu

Mnie natomiast zdenerwowala, Ismael nie mogl miec reki bardziej przy sobie. W innych meczach widzialem conajmniej 3 tracenia pilki reka o wiele bardziej wyrazne, po ktorych sedzia nic nie gwizdal. Nic to, wygra sie na San Siro (mam nadzieje ze juz z Kahnem) i Bayern awansuje do cwiercfinalow.



PSPower!!!

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #290 dnia: Lutego 23, 2006, 18:06:34 pm »
a najlepsza ręka była Dado Prso :lol:

Spiąstkował piłkę, jakby był bramkarzem :lol:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #291 dnia: Lutego 23, 2006, 18:57:18 pm »
Cytat: "paprot"
jak dla mnie to nie powinno sie uzywac slowa galacticos

Galacticos to moze oni byli kiedys. Tak samo jak krolewscy.

Barcelona w meczu z Chealse powinna miec przynajmniej 2 rzuty karne. Najpier Geremi dotknal reka pilki, a pozniej jeszcze Terry wywrocil sie na polu karnym, przygniatajac Messiego.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #292 dnia: Lutego 24, 2006, 22:17:30 pm »
Cytat: "paprot"
hehe fajne wyniki i co wy na to werder ogrywa Juve Ibra wyraz opinie wkoncu twoj zespol co tam zawiodlo ze stracili 2 bramki w 3 min i to pod koniec a Juve wkoncu ma taka swietna obrone

No to powiem tak : Juventus się skompromitował! Obie bramki stracone głupio, bylo za dużo luzu wśród piłkarzy. Najgorszy mecz w sezonie, zmarnowane 3 sytuacje sam-na-sam, ehh co tu gadać...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #293 dnia: Lutego 25, 2006, 18:13:05 pm »
Żenada. Mourinho nie potrafi przegrywac z honorem. Wg. niego Messi to swietny aktor, a Del Horno nie zasluzyl na czerwona kartke. Mowil tez, ze w meczy galo 10 zawodnikow Chealse przeciwko 13 z Barcelony (11 ze skladu + sedzia glowny i liniowy). Mowil tez, ze udownodni, ze sedzia byl przekupiony. Wg. Niego gdy sedzia wszedl na stadion, kibice Barcelony zaczeli klaskac, a On im odmachal.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #294 dnia: Lutego 25, 2006, 23:13:29 pm »
Cytuj
Wg. Niego gdy sedzia wszedl na stadion, kibice Barcelony zaczeli klaskac, a On im odmachal.

To rzeczywiscie niesamowite...  :mrgreen: mogl im przeciez faka pokazac.
O przekupieniu sedziego wiedzieli oczywiscie tylko wszyscy kibice zgromadzeni na stadionie i nikt wiecej.
Przeciez Mourinho celowo pieprzy glupoty zeby ludzie o nim gadali. :wink:
Nie myslisz chyba, ze jest taki glupi?

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #295 dnia: Lutego 26, 2006, 21:53:27 pm »
Mourinho tu Mourinho tam wszedzie cos gada malo z sensem niech on lepiej zajmie sie trenerka anie gadaniem bo  zniego trener fak t dobry ale robi czasami z siebie takiego idiote tymi zarzutami jak chelski przegra to wszyscy winni tylko nie jego zespol ehhh szkoda mi na niego literek na tym forum jednym slowem nie lubie go

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #296 dnia: Lutego 27, 2006, 00:05:10 am »
Cytuj
jak dla mnie to nie powinno sie uzywac slowa galacticos bo oni sa tacy galacticos teraz jak zemnie kucharz czyli dupa i widac jak slaby jest w tej chwili real gdzie Arsenal jest w tabeli Premiership pozycja bodajze 5 czy 6 a real wygrywal z kazdym od ponad 2 miechow i wyszlo z kim to oni nie wygrywali ze slabeuszami przyszedl pojedynek z trudniejszym rywalem aczkolwiek tez w kiepskiej formie i wyszla cala potega realu a raczej to co poniej pozostalo

Drewniaki :wink:
Dostali z Mallorcą 1:2 :twisted:

Cytuj
Mourinho tu Mourinho tam wszedzie cos gada malo z sensem niech on lepiej zajmie sie trenerka anie gadaniem

Walną tekst, że na Nou Camp weźmie rezerwy by piłkarzy pierwszego składu zostawic na Premiership :shock:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #297 dnia: Lutego 27, 2006, 12:43:23 pm »
powiedzmy sobie szczeze chelski na Camp Nou ma juz pozamiatane tam zadko kto remisuja a co dopiero zeby wygrali i murawa gladziutka nie to co kartoflisko w Londynie  bedzie sprzyjac techniczenej grze Barcy no i oczywiscie swoi kibice daje wynik 2-1 dla Barcy i powiedzmy Mourinho sej gudbaj :mrgreen:  :mrgreen:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #298 dnia: Lutego 27, 2006, 15:26:36 pm »
Murihnio jest kontrowersyjną postacią, co się na pewno mało komu podoba, ale trzeba przyznac jako trener jest genialny, u mnie namber łan.
Chelsea w rewanzu bedzie miała bardzo trudno, Barca wiele łatwiej, ale wszystko jeszcze jest mozliwe i licze na podobne emocje kiedy to Chelsea wyeliminowała Barce w ostatnim champions leag :D Jeśli Chelsea nie przejdzie, trudno, grała z wielkim zespołem i wstydu sobie nie zrobi (i na odwrót).

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #299 dnia: Lutego 27, 2006, 16:10:50 pm »
Ja jestem za Barcą, są najlepsi, a Messi to nie żaden aktor tylko piłkarski geniusz, Mourinho to aktor :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #300 dnia: Lutego 27, 2006, 16:27:56 pm »
Messi faktycznie jest bardzo dobry, nie dziwie sie czemu tak ostro traktowali go piłkarze Chelsea, co niestety musiało się skonczyc czerwoną kartką.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #301 dnia: Lutego 27, 2006, 17:36:48 pm »
Cytuj
Messi faktycznie jest bardzo dobry, nie dziwie sie czemu tak ostro traktowali go piłkarze Chelsea, co niestety musiało się skonczyc czerwoną kartką.

Del Horno powinien wyleciec z boiska 5 minut wczesniej. Głupek wyjechał Messiemu wyprostowaną nogą cetralnie w kolano i jeszcze uniósł ręce w geście, że niby nic nie zrobił. Dobrze, że wyleciał :evil:

Cytuj
Murihnio jest kontrowersyjną postacią, co się na pewno mało komu podoba, ale trzeba przyznac jako trener jest genialny, u mnie namber łan.

Dla mnie to on jest głupio-mądry. Jesli jest tak jak mówisz to Chelsea ma szanse wygrac 2:0 nawet na Camp Nou :wink: ZOBACZYMY :!:

Ja pragnę powtórki z meczu Barca - Panata :twisted:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #302 dnia: Lutego 28, 2006, 13:13:51 pm »
co lepszy trener by wykrzesal z tych zawodnikow co ma Mourinho dobry futbol bo mowi sie ze on jest gwiazda tej druzyny no ale sprowadzajac sobie co sezon swietnych gracz i majac na to kase mozna bardzo szybko zbudowac dobra druzyne grunt to pieniadze a romek ma ich duzo

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #303 dnia: Lutego 28, 2006, 19:19:27 pm »
Ja mysle ze Barca po prosatu gra piekna piłkę, a Chelsea tylko po to zeby strzelic gola. Po Prostu Barca to wirtuozi.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #304 dnia: Marca 02, 2006, 19:34:57 pm »
Cytat: "Lesiu13"
Ja mysle ze Barca po prosatu gra piekna piłkę, a Chelsea tylko po to zeby strzelic gola. Po Prostu Barca to wirtuozi.

Kazda druzyna gra po to, aby strzelic bramke. I to jest własnie piekne. Pozatym gra Chelsea równiez była ładna. Swietnie sie utrzymywali przy piłce (szczególnie pierwsza połowa, grali w dziada z Barcą), wiele indywidualnych kiwek piłkarzy i ciekawe akcje.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #305 dnia: Marca 02, 2006, 19:57:02 pm »
No cóż, jestem pewien, że gdyby Chelsea nie grała w 10, a w 11 cały mecz to z pewnością piłkarze 'The Blues' cieszyliby się z wygranej.
Czytałem ostatnio wiele o grze właśnie Chelsea, czy też Juve, że niby grają anty-futbol. To co się działo rok temu po wygranej Juventusu nad Realem oraz Chelsea nad Barcą przyprawiało mnie o ból głowy.
W każdym sporcie musi ktoś przegrać, żeby mógł wygrać ktoś. Prawdą jest, że zwycięzców się nie rozlicza. Gorzej z przegranymi - zazwyczaj nie pozostawia się na nich suchej nitki, wytyka się wszystkie błędy, wręcz wzywa do radykalnych zmian.
Futbol umarł, zwycięstwo defensywy i taktyki nad finezją i bajeczną techniką - tak można streścić zdanie osób, które kierują się... no właśnie, czym?
Taktyka... Wyjście na boisko bez taktyki, bez pomysłu na grę, z nadzieją że jakoś to będzie, jest zwykłym brakiem odpowiedzialności i bezmyślnością, żeby nie użyć mocniejszych słów. Jeżeli Hiszpanom odpowiada gra na hurra, to proszę bardzo, droga wolna, niech eliminują się z europejskich rozgrywek sami, płakać nie będziemy, co najwyżej możemy współczuć, że nie stać ich na większy wysiłek intelektualny.
Finezją jest... przetaczający się po murawie niczym walec ciasteczkowy potwór, którego zachwiania równowagi spowodowane przemieszczającym się tłuszczem są określane mianem zwodów. Zjawisko o tyle przyjemne, że nie odziane w biało-czarne pasy. Dla mnie finezja to: Buffon jedną ręką zatrzymujący atomowe uderzenie Roberto Carlosa; obrońcy Juve z łatwością i elegancją zdejmujący piłkę atakującym Realu; Emerson widzący na boisku więcej niż wszyscy pomocnicy Realu razem wzięci; Trezeguet w niesamowity sposób umieszczający piłkę w siatce Realu; Zalayeta oddający precyzyjny, mocny strzał w sam róg bramki Casillasa.
W końcu bajeczna technika. To z pewnością nie Zidane, Figo czy Beckham, którzy mieli taki wyraz twarzy, jakby właśnie przemknał im przed nosem TGV. To na pewno Ibrahimovic, który operuje piłką w taki sposób, jakby miał ją przywiązaną sznurówkami do buta. To również Camoranesi, który robiąc rajdy przez pół boiska mijał zawodników Realu jak tyczki, o ile wcześniej go nie sfaulowali.
Zawodnicy grający w hiszpańskich klubach oraz ich kibice oczekują najwyraźniej, że przeciwnik będzie nieruchomo stał na boisku i podziwiał radosny, hiszpański monopol na grę klepkami i piętami. Najlepiej to od razu przyznać im wygraną i urządzić wewnętrzny konkurs gry między plastikowymi słupkami. Nic z tego. Wcale nie mają monopolu, a futbol to nie tylko piękna dla oczu gra, ale także gra, w której liczy się inteligencja, rozwaga, odpowiedzialność, plan, pomysł. Dopóki Hiszpanie tego nie zrozumieją, nie będzie dla nich miejsca na podium europejskich pucharów, bez względu na to, ilu zdobywców Złotej Piłki czy Brazylijczyków kupią.

Bez urazy dla kibiców Hiszpanskich drużyn, ale kierowałem się tym co ich 'fani' wypisują na stronie Królewskich czy też Barcelony.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #306 dnia: Marca 02, 2006, 20:10:20 pm »
Twoje wypowiedzi sa bardzo fanboyowskie. Ze niby Juve gra z finezja i bajeczna technika? Obejrzyj sobie mecze Barcelony i popatrz na geniusz takich pilkarzy jak Ronaldinho, młodziutki Messi czy Eto. Oni graja z finezja (podobnie jak cala Barcelona), ze o bajecznej technice nie wspomne. Twoje wypowiedzi o pilce zawsze sprowadzaja sie do tego, ze to Jyve jest najlepsze i gra najladniejsza pilke, chociaz tak nie jest.

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #307 dnia: Marca 02, 2006, 20:17:19 pm »
Wiadomo, że Barcelona wybitnie dobrze gra ostatnio. Ale mimo to jestem zawiedziona wynikiem meczu z Chelsea. Wolę Anglików, chociaż statystycznie lepsi są Katalończycy. Szkoda, że grali w 10, bo wynik meczu byłby pewnie inny. Ale cóż robić - Barca wygra LM...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #308 dnia: Marca 02, 2006, 20:27:10 pm »
Cytuj
Twoje wypowiedzi sa bardzo fanboyowskie. Ze niby Juve gra z finezja i bajeczna technika? Obejrzyj sobie mecze Barcelony i popatrz na geniusz takich pilkarzy jak Ronaldinho, młodziutki Messi czy Eto. Oni graja z finezja (podobnie jak cala Barcelona), ze o bajecznej technice nie wspomne. Twoje wypowiedzi o pilce zawsze sprowadzaja sie do tego, ze to Jyve jest najlepsze i gra najladniejsza pilke, chociaz tak nie jest.

Jezeli nie wiesz o co mi chodzi to lepiej zajmij się liczeniem remisów...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #309 dnia: Marca 02, 2006, 22:29:29 pm »
Cytuj
Jezeli nie wiesz o co mi chodzi to lepiej zajmij się liczeniem remisów...

Wiem o co ci chodzi i dlatego napisalem swojego posta. Nie probuje tutaj obrazac Juve, ale moim zdaniem nie graja oni finezyjnej pilki. Ot co.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #310 dnia: Marca 02, 2006, 22:41:49 pm »
Cytuj
Wiem o co ci chodzi i dlatego napisalem swojego posta. Nie probuje tutaj obrazac Juve, ale moim zdaniem nie graja oni finezyjnej pilki. Ot co.

Chyba nie napisałem, że Juventus gra finezyjną piłkę, bo wiem, że tak nie jest, Barcelona, kilka lat temu real, a w latach 82-86 Juventus grał finezyjną piłkę...
A nawet jesli bym napisał, że 'Bianconeri' grają finezyjną piłkę to chyba mam prawo to własnego zdania, nie?

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #311 dnia: Marca 03, 2006, 12:23:05 pm »
hymmmm finezja technika w jednym to Ronaldinho,opanowanie i genialny fefleks to Buffon,swietne podania to Zidan a ci to cam ich wypisujesz Ibra to Zalayeta co go widze od przypadku do przypadku w 11Juve w yszedl mu chyba strzal zycia w meczu z realem, Ibrahiomowic co to ma wspolczynik mam 5 akcji to wykorzystam moze 1 co to za napastnik skutecznosc to podstawa i ten jego chrakter a co do widzenia Emersona wszystkiego sprzeczna sprawa juz z cala zawiscia do chelski Makelel robi to lepiej co nie znaczy ze Emerson jest zly bo jest dobry a ze juve wygralo z realem wtedy to zadna nowosc real od conajmniej przegranej z Monaco bodajze w cwiercfinale prezentuje sie fatalnie Juve to dobra druzyna ale twoja wypowiedz jest teges fanbojowska chodzcby troche a to co ty tam pisales o swoich graczach to jakos nie widzialem ostatnio potwierdzenia w meczu z Werderem gra sie do konca  anie do 80min gdzie ta obrona gdzie ci super napastnicy

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #312 dnia: Marca 03, 2006, 13:23:34 pm »
Cytat: "paprot"
a to co ty tam pisales o swoich graczach to jakos nie widzialem ostatnio potwierdzenia w meczu z Werderem gra sie do konca anie do 80min gdzie ta obrona gdzie ci super napastnicy

Hmm, no tak, ocenia się drużynę tylko względem jednego meczu. Fajnie  :roll:

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #313 dnia: Marca 04, 2006, 16:18:27 pm »
Cytuj
Werder - juventus 3:2

Żelazna obrona jufentusu ...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #314 dnia: Marca 04, 2006, 16:59:33 pm »
Cytuj
Żelazna obrona jufentusu ...

Żałosny przykład...
Jeden mecz...
Zrobiliscie z igły widły. To chyba normalne, że drużyna cały sezon nie może grać na najwyższych obrotach, mecz z Werderem był najgorszym  w tym sezonie.
Wystarczy spojrzeć np. na tebelę Serie A i wtedy zobaczymy, która to drużyna ma najmniej straconych bramek...  :roll:

Pozatym ty to masz chyba jakieś żelazne okulary i nic nie widzisz...czy ja pisałem coś o obronie Juventusu? Napisałem, że to było piekne zjawisko patrzeć z jaką łątwościa Cannavaro odbiera piłkę Ronaldo...  :roll:

xerror

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-02-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #315 dnia: Marca 04, 2006, 18:08:02 pm »
no mam  sentyment do juve i arsenalu :D nie zebym byl fanboyem ale ktoras z tych druzyn zdobedzie LM  fakt juve z werderem sie nie popisalo sie  ale nie robmy horroru wkoncu jeden mecz slaby,  moze sie zdarzyc, nie zawsze sie  ma  dobra forme :D ale jednak wolalbym arsenal zeby zdobylo w finale z juve w koncu im sie nalzey  puchar ligi mistrzow :D juve zdobedzie w nastepnym :P

wozek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-09-2005
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #316 dnia: Marca 04, 2006, 20:11:08 pm »
Cytuj
Pozatym ty to masz chyba jakieś żelazne okulary i nic nie widzisz...czy ja pisałem coś o obronie Juventusu? Napisałem, że to było piekne zjawisko patrzeć z jaką łątwościa Cannavaro odbiera piłkę Ronaldo...

Czy ja cie cytowałem ?
Hm ...
Wyobraź sobie , że w kwesti zwracania się do gry juventusu - nie zwracam się do fanboy'ów ...
No chyba, że jesteś starą damą [/quote]

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #317 dnia: Marca 07, 2006, 23:17:14 pm »
Juve, Juve, Juventus!

Bóg chyba jest fanem Juventusu :P
I dobrze, niech niemcy zasmakują przegranej w ostatnich minutach  :twisted:
Jakby ktoś mnie nakręcił po strzeleniu bramki na 2-1 to gwarantuję, że na wszelakich serwisach o tematyce humorystycznej dostawałbym noty 10/10  :P
Teraz czekam na godzinę 00.10 aby jeszcze raz obejrzeć i przeanalizować na spokojnie poczynania piłkarzy 'Starej Damy'.

No cóż, pozostaje mi już tylko słuchac pieśni na cześć Bianconerich, oczekiwac na powtórkę i świętować :wink:

Juve, storia di un grande amore bianco che abbraccia il nero!
Nic dodać, nic ująć :wink:

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #318 dnia: Marca 07, 2006, 23:35:32 pm »
to byla chyba bardziej litosc Boga bo juventus nie zasluzyl na awnas i celne oko Emersona hehe ale niech im bedzie mowi sie ze kto strzeli wiecej ten wygrywa no i juve dalej

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #319 dnia: Marca 07, 2006, 23:37:49 pm »
Cytat: "paprot"
to byla chyba bardziej litosc Boga bo juventus nie zasluzyl na awnas i celne oko Emersona hehe ale niech im bedzie mowi sie ze kto strzeli wiecej ten wygrywa no i juve dalej

Taa, bez jaj.
W obu meczach to Juventus dominował!