Autor Wątek: LittleBigPlanet  (Przeczytany 183797 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #640 dnia: Października 13, 2008, 15:53:23 pm »
Ciekawe, że w większości oceny E bronią osoby, które nie grały w LBP...
Pytanie: w jaki więc sposób możecie zgadzać się z recenzentem?
Nie bronię tej paktykularnej recenzji, a serwisu generalnie. Myślałem, że dookreśliłem wystarczająco klarownie, że:

Cytuj
Nie grałem, więc nie wiem czy zgadzam się z oceną, ale przypomina mi się znana z naszego rodzimego padołu sprawa z MGS2 i PSX Extreme. Dramat.

Cytuj
Bronię EG, nie tylko dlatego, że lubię czytać ich recenzje, ale również z powodu błędnego przeświadczenia o obiektywnym charakterze recenzji in genere.


adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #641 dnia: Października 13, 2008, 16:01:36 pm »
Po pierwsze to nie miałem na myśli Ciebie tylko 3 wypowiadających się na poprzedniej stronie.
Po drugie to ja nie atakuje serwisu E generalnie, tylko -jak to określiłeś - ''partykularną'' recenzję LBP.
Swoją drogą skoro używasz tego słowa, to czyich interesów broni Twoim zdaniem ta stronnicza recenzja E???

Tarniak

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #642 dnia: Października 13, 2008, 16:08:15 pm »
Swoją drogą skoro używasz tego słowa, to czyich interesów broni Twoim zdaniem ta stronnicza recenzja E???
Za dużo kontaktu z angielskim i sobie spolszczyłem nieco niedokładnie, chodziło o konkretną oczywiście.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #643 dnia: Października 13, 2008, 16:16:35 pm »
Nie rozumie tu czegos, przeciez to jest do cholery jasnej subiektywna ocena tego recenzenta, jego wlasne odczucia. Marcepan a takie strony jak Sony DF wlasnie dlatego, ze sa totalnie fanboy'skie nie sa brane pod uwage do srednich. EuroGamer ma wyrobiona marke, tj. napisal Tarniak, to tyle.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #644 dnia: Października 13, 2008, 16:22:55 pm »
Marcepan a takie strony jak Sony DF wlasnie dlatego, ze sa totalnie fanboy'skie nie sa brane pod uwage do srednich. EuroGamer ma wyrobiona marke, tj. napisal Tarniak, to tyle.

U kogo ma wyrobioną markę EG? U fanów X0? Dla mnie ten serwis to szmaty i tyle. Zresztą to nie ich pierwszy popis (patrz ocena MGS4 czy "brak" słońca w SCIV na PS3). LoNdEk to że Sony DF jest fanboy'skie nie zmienia faktu że recenzje na tej stronie to subiektywne oceny recenzentów. Są tak niskie dlatego że recenzent nie trawi X0, czyli tak samo bzdurna sprawa jak "edytor nie dla półgłówków i naturalnie dłuższy czas na zrobienie lepszej mapy w LBP".

Tarniak

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #645 dnia: Października 13, 2008, 16:24:05 pm »
Swoją drogą, po co czytacie recenzje złego, stronniczego, bezgustnego, słabego napisane przez stronniczych, mało uzdolnionych manualnie recenzentów i debatujecie nad słusznością/niesłusznością wystawionych not?

Cytuj
Dla mnie ten serwis to szmaty i tyle
To nie czytaj, a w ogóle to weź się troszkę uspokój.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #646 dnia: Października 13, 2008, 16:27:54 pm »
Swoją drogą, po co czytacie recenzje złego, stronniczego, bezgustnego, słabego napisane przez stronniczych, mało uzdolnionych manualnie recenzentów i debatujecie nad słusznością/niesłusznością wystawionych not?

Cytuj
Dla mnie ten serwis to szmaty i tyle
To nie czytaj, a w ogóle to weź się troszkę uspokój.

Tarniak nie wiem czy nie zauważyłeś ale Snake dał link do tej recki. Naturalną koleją rzeczy jest to że wszedłem zobaczyć dlaczego jest ocena 9/10 i ku mojemu zdziwieniu dowiedziałem się iż z powodu...wiadomego już teraz. To spowodowało że marka tego serwisu w moich oczach zbliżyła się jeszcze bardziej dna.

...a w ogóle to weź się troszkę uspokój.

Ależ ja jestem zupełnie spokojny. :)
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2008, 16:34:06 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #647 dnia: Października 13, 2008, 16:37:59 pm »
Cytuj
And herein lies LittleBigPlanet's greatest disappointment - or at least, its double-edged sword. Create mode is an incredible achievement, allowing tremendous scope for freedom (especially in its mechanical tools) within the simple, logical and fast Popit interface, and accompanied by an exhaustive suite of tutorials narrated by an avuncular Stephen Fry. And yet, it's still really quite hard to make things.

Cytuj
That's partly down to some minor niggles with the interface (the laborious undo command, the counter-intuitive "pause" rules, the inefficient lack of shortcut commands). It's mostly down to the overwhelming depth of customisation and parameter-tweaking that's possible, but that can't be a bad thing. Can it?

Cytuj
ool Levels is already populated with the work of a talented hardcore who will serve the rest of the game's community with entertainment for years. But the creation, as it stands, isn't going to involve the majority of players of the game. It won't let them do the things they want to do - put their own images or music straight in a level (unless it's by taking pictures with an EyeToy). It will let them do hundreds of things they don't want to do or would never think of. And the three planes of action add a fiddly layer of organisational complexity in themselves: it might have been more accessible to limit creation to a single, flat plane to lower the barrier to entry.
Cytuj
The promise that anyone could create something simple and fun and personal with LittleBigPlanet hasn't come true. In a way, it's the opposite of Spore, which makes it easy and fun for every single player to have creative input, but doesn't let any of them change the fabric of the game. LittleBigPlanet lets them run wild, with unprecedented results, but it locks the majority out of the creative process, because it's time-consuming and simply not very enjoyable.

Cytuj
We hoped it could do both those things. That it doesn't isn't the let-down it might have been, thanks to the untamed community of brilliant nutjobs that's already out there, appending their DIY masterpieces to this beautiful, mildly flawed, magnificently multiplayer platform game. We salute them, we salute Media Molecule for making it possible for them, and we salute Sony for its total commitment to this brave, hare-brained project.

Cytuj
But mostly, we're just happy to see a flagship game for a modern system that's about running from left to right and jumping over things. New ideas are great, great old ideas are better, and LittleBigPlanet has both: it's the future and the past of videogames, rolled into one.

Czasem wydaje mi się, że nikt nie czyta tych recenzji tylko akapit podsumowujący i ocenę końcową.
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2008, 16:43:27 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #648 dnia: Października 13, 2008, 16:44:34 pm »
Właśnie o to chodzi Tarniak że w niektórych momentach chwalą grę, nazywając ją czymś czego do tej pory nie widzieliśmy w grach wideo (przez co można przypuszczać że mamy fenomen i perełkę wśród wszelakiej maści wyścigów, FPS'ów itp.) a wystawiają ocenę niższą niż Halo3 lub BS.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #649 dnia: Października 13, 2008, 16:46:51 pm »
Właśnie o to chodzi Tarniak że w niektórych momentach chwalą grę, nazywając ją czymś czego do tej pory nie widzieliśmy w grach wideo (przez co można przypuszczać że mamy fenomen i perełkę wśród wszelakiej maści wyścigów, FPS'ów itp.) a wystawiają ocenę niższą niż Halo3 lub BS.
Dokladnie

Tarniak

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #650 dnia: Października 13, 2008, 16:47:09 pm »
Właśnie o to chodzi Tarniak że w niektórych momentach chwalą grę, nazywając ją czymś czego do tej pory nie widzieliśmy w grach wideo (przez co można przypuszczać że mamy fenomen i perełkę wśród wszelakiej maści wyścigów, FPS'ów itp.) a wystawiają ocenę niższą niż Halo3 lub BS.
Przecież oceny nie są długowiecznie. ;/

Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #651 dnia: Października 13, 2008, 16:49:14 pm »
Właśnie o to chodzi Tarniak że w niektórych momentach chwalą grę, nazywając ją czymś czego do tej pory nie widzieliśmy w grach wideo (przez co można przypuszczać że mamy fenomen i perełkę wśród wszelakiej maści wyścigów, FPS'ów itp.) a wystawiają ocenę niższą niż Halo3 lub BS.
Przecież oceny nie są długowiecznie. ;/
Amen, argument nie do pobicia.

Tarniak

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #652 dnia: Października 13, 2008, 16:55:31 pm »
Zakładam, że to jakiś skrzętnie ukryty sarkazm. W każdym razie to co na 10 zasługiwało x lat temu, może na to 10 nie zasługiwać po x latach. To wydaje się oczywiste. Wyjdą inne socjalizujące graczy gry, to i LBP już nie będzie grą na 9 bądź 10. Tadam. To chyba oczywiste.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 782
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #653 dnia: Października 13, 2008, 16:58:49 pm »
A może tak skończycie już z tą dyskusją. Zajmuje ona już dobrych kilka stron.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #654 dnia: Października 13, 2008, 16:59:04 pm »
IGN - 9.5/10

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #655 dnia: Października 13, 2008, 17:00:17 pm »
Tyle że Halo3, BS jak i LBP to gry obecnej generacji. To zrozumiałem co piszesz Tarniak, ale w odniesieniu do ocen z poprzedniej generacji. Analogicznie nie można porównywać 10/10 z PS2 z tymi za czasów gier na PSX'a.

Tarniak

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #656 dnia: Października 13, 2008, 17:02:50 pm »
Analogicznie nie można porównywać 10/10 z PS2 z tymi za czasów gier na PSX'a.
Touché! To również raczej oczywiste. W każdym razie, czas ponarzekać na IGN, bo dali tylko 9.5. ;)
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2008, 17:05:54 pm wysłana przez tarniak »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #657 dnia: Października 13, 2008, 17:11:00 pm »
Analogicznie nie można porównywać 10/10 z PS2 z tymi za czasów gier na PSX'a.
W każdym razie, czas ponarzekać na IGN, bo dali tylko 9.5. ;)

Tarniak, jesteś inteligentnym gościem a zachowujesz się jakbyś nadal nie rozumiał istoty sporu.
Dla mnie to LBP może dostać nawet 6/10 od jakiegoś redaktorzyny leczącego w ten sposób swoje kompleksy ale niech to na swój pokrętny sposób uzasadni!
O to chodzi w całej zadymie z recenzją Eurogamera

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #658 dnia: Października 13, 2008, 17:11:16 pm »
Spoko, nawet nie chce mi się wchodzić na IGN bo mam awersję do tego serwisu ale jak przeczytam reckę i zobaczę jak argumentują 9,5 to się pewnie wypowiem. :P Muszę też sprawdzić co dali Halo3 i BS albo GeoW.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #659 dnia: Października 13, 2008, 17:13:31 pm »
Ja bym minusa uzasadnił np. tak:
"nie czuć powera"

Spór w sumie głupi, ale fakt faktem, że jak się popatrzy na takie H3, któe jest denne a dostało 10 to może człowieka trafić.

Tarniak

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #660 dnia: Października 13, 2008, 17:13:34 pm »
Analogicznie nie można porównywać 10/10 z PS2 z tymi za czasów gier na PSX'a.
W każdym razie, czas ponarzekać na IGN, bo dali tylko 9.5. ;)

Tarniak, jesteś inteligentnym gościem a zachowujesz się jakbyś nadal nie rozumiał istoty sporu.
Dla mnie to LBP może dostać nawet 6/10 od jakiegoś redaktorzyny leczącego w ten sposób swoje kompleksy ale niech to na swój pokrętny sposób uzasadni!
O to chodzi w całej zadymie z recenzją Eurogamera

Dziękuję za komplement, ale jakieś kilka postów wyżej dałem cytaty, które świadczą o tym, że ta afera jest nieco rozdmuchana.

Ciapkas

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #661 dnia: Października 13, 2008, 17:20:12 pm »
Oceny IGNu:
- Bioshock- 9.7/10 (0.2 więcej !!!!!!!!!!!1!11111!1!11)
- Halo 3- 9.5/10 (tyle samo!!111!!!!11!!)
- Gow- 9.4/10 (choć jeden sprawiedliwy...)

Nie ograłem LBP tak aby móc się wypowiadać, ale próba udowodnienia, że BS czy Halo(które dla mnie jest grą na 10 w tej chwili) to gry przeciętne jest zupełnym głupstwem.

Na serio tak wazna jest dla was ocena serwisów? Czy jeśli średnia przebije średnią wszystkich gier z xa to to będzie wyznacznikiem jej klasy?

Jak mawiał Setezer eeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhh.....................................

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #662 dnia: Października 13, 2008, 18:12:37 pm »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #663 dnia: Października 13, 2008, 19:39:28 pm »
Heh tyle szumu o 9. Niektorzy zapominaja, ze nie mozna miec wszystkiego.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Milford_Cubicle

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2007
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 2
  • IT could swallow all of us before IT even CHEWED!
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #664 dnia: Października 14, 2008, 00:33:23 am »
jak recenzent wystawi sobie 1/10 dla jakiejkolwiek gry, to jest jego prywatna opinia i tyle.
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow
I'm happy to pull my veins out and braid a rope
I don't need hope to know that you'd die slow

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #665 dnia: Października 14, 2008, 07:03:53 am »
Ferrago - 9.3/10
http://play.tm/review/21819/littlebigplanet/

Cytuj
Ferrago (Play TM ) reviewed LBP. This is the highest score they have given to any PS3 exclusive game.(MGS4 got 8 from Play TM)
"This is a game that can take you to new and exciting places like few others before it. We're buying into the LittleBigPlanet phenomenon; we're buying in big. So should you. "

Kikizo - 9/10
http://games.kikizo.com/reviews/ps3/littlebigplanet-p1.asp

Cytuj
"A quantum leap in concept and design, and one which falls inches - nay, millimetres - short of a perfect score. There's no better reason to own a PlayStation 3."

GamingEye -10/10
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.gamingeye.se%2Freviews%2Freview.aspx%3FId%3D217787&hl=en&ie=UTF-8&sl=sv&tl=en

Cytuj
"LittleBigPlanet is exactly what it wanted to be - a community for the whole family to live in, create and socialize in. The game is refined in every detail and nothing seems to have been left to chance. The world is alive and full of positivity, and you meet lots of weird and wacky friends along the way. A fantastic presentation followed by a classic British voiceover, which follows the sole first-time player through his adventures, and with it knows it is never alone. Solo is a word that does not exist, which is not heard, not seen.Media Molecule has achieved the impossible - and the game world is them forever grateful."

Gameplay magazine - 9.5/10
http://img392.imageshack.us/img392/4088/imgp0312hu5.jpg

Cytuj
Ukrainian gaming magazine Gameplay reviewed LBP.
See the scans for the score (19/20)

ITavisen (a well known Norwegian newspaper) - 10/10
http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fitavisen.no%2Fsak%2F789700%2FEn_nesten-revolusjon%2F&hl=no&ie=UTF-8&sl=no&tl=en

Maxi Consolas - 10/10
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/littlebigplanet

Cytuj
"LBP is a unique game. It disguises itself as a 2D platform game but surprises the players with a set of editing tools and level sharing absolutely amazing. With a distinctive style and an everlasting future potential, we can say that Sackboy already conquered this industry. "

4Players - 92/100
http://translate.google.co.uk/translate?hl=en&sl=de&u=http://www.4players.de/4players.php/dispbericht_fazit/Allgemein/Test/Fazit_Wertung/Allgemein/8950/60673/LittleBigPlanet.html&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.4players.de/4players.php/dispbericht_fazit/Allgemein/Test/Fazit_Wertung/Allgemein/8950/60673/LittleBigPlanet.html%26hl%3Den%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-GB:official%26hs%3DHeo

Cytuj
It is creative. It looks great from. It is charming and interactive, it is sophisticated and comfortable. In short: It is a Jump'n Run simply terrific.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #666 dnia: Października 14, 2008, 07:20:29 am »
Tak jak przypuszczałem będzie hit jak "patapony" ;]

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #667 dnia: Października 14, 2008, 11:38:56 am »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #668 dnia: Października 14, 2008, 12:16:23 pm »
Dzwonilem do sklepu PSX Extreme i na te chwilę nie wiadomo kompletnie nic o premierze poza data. Nie mają nawet informacji czy będzie EK.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #669 dnia: Października 14, 2008, 13:37:22 pm »
Gameplayer - 10/10
http://www.gameplayer.com.au/gp_documents/LittleBigPlanet-Review.aspx?Page=1

Cytuj
"In short, LittleBigPlanet is like a magic trick, and in that respect it feels less like a videogame than an incredible concept executed perfectly. LittleBigPlanet is like LEGO (the blocks, not the game), it's like Monopoly, it's timeless... it's lightning in a bottle – and if Sony play their cards right it could well save the PS3, and propel the console into the stratosphere."

Mirror's Edge w LBP:
http://www.slashgamer.com/2008/10/14/votd-mirrors-edge-remade-in-littlebigplanet/#more-1618

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #670 dnia: Października 14, 2008, 13:39:32 pm »
Grałem w dwie mapki Mirror's Edge. Były po prostu zaje....e! Co dot tekstu to LBP od razu skojarzyło mi się z LEGO. Możesz budować proste rzeczy, ale jak posiedzisz to zrobisz cuda na kiju.

PS. Co było niedopracowane w becie lub niedopracowane przez graczy to fakt że w niektórych mapach jak jakaś winda odjechała a my nie zdążyliśmy do niej wejść to potem już nie wracała i jedynie restart levelu pomagał.
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2008, 13:58:55 pm wysłana przez MarcePan »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #671 dnia: Października 15, 2008, 12:58:33 pm »
Gamepro - 5/5
http://www.gamepro.com/article/reviews/207471/littlebigplanet/

Cytuj
PROS: One of the most charming, unique, creative and fun games we've ever played at GamePro
CONS: The controls are a little fickle at times; those looking for an actual 'game' might be disappointed.

IGN UK - 9.7/10
http://ps3.ign.com/articles/919/919593p1.html?RSSwhen2008-10-14_092000&RSSid=919593

Cytuj
10 Presentation
Near faultless from its unique visual style and smart sound choices. Throw in the immaculately concieved content and it's staggering.
10 Graphics
It's a peculiar mishmash of shape and form that lends the game an absolutely unique, utterly stunning charm.
9.5 Sound
Some of the most deliriously joyous, infectious tunes commited to disc. And Stephen Fry proves absolutely perfect as your constant, disembodied companion.
9.5 Gameplay
Minor niggles can't spoil the riotous fun on offer, whether playing solo, co-operatively or simply giving form to your own creative whims.
9.5 Lasting Appeal
Potentially limitless, but continued success of single- and multiplayer offerings depend on quality future content.
9.7 Incredible

CVG - 9.6/10
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=199300

Cytuj
Promised a lot, delivers it all. A fantastic platformer on the surface but there's so much more to discover. PS3's best game? Yup.
Uppers
  Incredible creative freedom
  Great Story mode
  Brilliant physics system
Downers
  Multiplayer can get overcrowded
  Pub banter will no longer focus on boobies

Opublikowane: Październik 14, 2008, 19:34:47
LittleBigPlanet will feature Youtube uploading:
http://translate.google.nl/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.ps3-sense.nl%2Fshowthread.php%2Flittlebigplanet-krijgt-youtube-uploading-feature-3281.html&hl=nl&ie=UTF-8&sl=nl&tl=en

Marins

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #672 dnia: Października 15, 2008, 15:46:31 pm »
Oceny zbiera bardzo wysokie - w pełni zasłużone. Ciekawe jak wpłynie LBP na sprzedaż PStrójek i jak sama gra się sprzeda. Oby jak najlepiej.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #673 dnia: Października 15, 2008, 17:09:35 pm »
Gra od jakiegoś czasu zajmuje 2 miejsce w zamówieniach na Amazon.com więc będzie nieźle 8)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #674 dnia: Października 15, 2008, 17:17:33 pm »
Mnie gierka specjalnie nie ciągnie, ale po ocenach i opiniach graczy widzę, że trza będzie kupić (jak stanieje i jak przejdę hiciory, które mnie bardziej interesują).

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #675 dnia: Października 15, 2008, 18:19:08 pm »
czy ktoś wie czy jak zamówiłem wersje US, jutro pewnie przyjdzie, to będe mógł grać z tymi co mają PAL ?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #676 dnia: Października 15, 2008, 18:20:16 pm »
Nie wiadomo.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #677 dnia: Października 15, 2008, 19:17:58 pm »
Mnie gierka specjalnie nie ciągnie, ale po ocenach i opiniach graczy widzę, że trza będzie kupić (jak stanieje i jak przejdę hiciory, które mnie bardziej interesują).

Grałeś w betę? Pytam, bo ja szczególnie nie interesowałem się tą grą, uważałem ją raczej za ciekawostkę i nie miałem zamiaru kupować LBP w dniu premiery. Zagrałem w betę i moje stanowisko co do tego tytułu, zmieniło się całkowicie.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #678 dnia: Października 15, 2008, 19:21:29 pm »
A u mnie zapał do tej gry opadł po zagraniu w bete.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #679 dnia: Października 15, 2008, 19:22:55 pm »
A u mnie zapał do tej gry opadł po zagraniu w bete.
Będą Pucharki. :-P 8-)