Autor Wątek: LittleBigPlanet  (Przeczytany 183477 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1120 dnia: Grudnia 27, 2008, 16:11:34 pm »
Adriano gratuluje levela, świetny pomysł i fajne wykonanie. Filmik zrobiłeś bezpośrednio z gry, czy nagrywałeś kamerką/komórką?

Przy okazji czy aby zdobyć trofea z dodatku muszę wykupić cały zestaw za 44 zł czy wystarczą same plansze za 22 zeta?
I jeszcze spikin of trofi, heartnijcie mnie jako playera bo jeszcze mi sporo brakuje do złotego Create (czuje się jakbym zamieszczał ogłoszenie matrymonialne ; )  i polecam mój level  "Jump Sackboy, jump!". Serduszka, serduszka...
Chyba wystarczy jak kupisz same Levele, ale pewny nie jestem, bo ja od razu kupiłem z kostiumami.
A co do twoich leveli, to ode mnie już dostałeś serduszka. A same levele- dobre.  :-)

A-n - gratuluje tego nowego levelu - jest świetny. Zdecydowanie najlepsze twoje dzieło.  :smile:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2008, 16:14:18 pm wysłana przez Agst07 »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1121 dnia: Grudnia 27, 2008, 18:45:20 pm »
Dzięki chłopaki za pozytywne opinie nt. mojego ostatniego poziomu <rumieni się>
Zachęca to mnie do dalszej pracy... 8)

Chciałbym w tym miejscu dać też propsy dla Fifiego i jego levelu Jump Sackboy, jump!.
Bardzo mi się spodobał - szczególnie czarno-biała stylistyka poziomu, który oparty jest na pomyśle speed-run(ala Mirrors Edge).
Działaj dalej!!

Filmik zrobiłeś bezpośrednio z gry, czy nagrywałeś kamerką/komórką?
Nagrywałem aparatem fotograficznym - jakość nikczemna, ale do prezentacji pomysłu wystarczy...

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1122 dnia: Grudnia 27, 2008, 21:29:11 pm »
Adriano super level, świetny pomysł  :-P Ale czasem zdarza się błąd i można odbić jajko wieczkiem jak się za późno złapie za filiżankę. I nie zalicza ani jako udanego ani jako błędu. I z takich estetycznych rzeczy to checkpoint na końcu zasłania tablicę wyników :)

Fifi też super :)

Niedługo zabiorę się za swój lvl póki co zbieram patenty także zobaczymy co wyjdzie :-P Czy ta spluwa z dodatku MGS może strzelać sama czy tylko gracz może to robić??

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1123 dnia: Grudnia 27, 2008, 22:15:43 pm »
Adriano super level, świetny pomysł  :-P Ale czasem zdarza się błąd i można odbić jajko wieczkiem jak się za późno złapie za filiżankę. I nie zalicza ani jako udanego ani jako błędu. I z takich estetycznych rzeczy to checkpoint na końcu zasłania tablicę wyników :)

Dzięki za info - checkpoint poprawię na pewno. Co do pierwszego błędu to wiem o co Ci chodzi - jest to do zrobienia - ale nie wiem czy chcę to poprawić. Jeśli system będzie za dokładny to, gra w pewnym momencie robi się nie do przejścia. Wynika to ze specyfiki oryginalnych jajek - tam nie było opóźnienia na dobiegnięcie wilka do miejsca gdzie pojawia się jajko. W związku z tym nie jest możliwe wierne oddanie oryginału w świecie LBP...


zakończyłem fazę projektowania kolejnego levelu - z powodu braku czasu za gameplay zabiorę się dopiero w poniedziałek. Nazwa poziomu Shoot 'Em Up - jak wszystko dogram tak jak trzeba, to level z jajkami będzie się chował... 8)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2008, 22:50:33 pm wysłana przez A-n »

Diuk

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1124 dnia: Grudnia 28, 2008, 02:17:55 am »
Posiedziałem dłuższą chwile i wykombinowałem theme z pierwszego levelu Contry  :lol: Oczywistość, to dopiero pierwsza wersja (ver.1.0  :lol: ), ale myślę, że i tak wyszła całkiem ok. Będę ją ulepszał z czasem i dodawał nowe tracki (basik, perka) zobaczymy co z tego wyjdzie. Swoją drogą, bardzo ciężko utrzymać równo rytm w tym LBP, muszę to troche poprawić. No, ale co, dawać hearty nawet, jak się nie podoba xD.

Level: Contra Jungle Theme

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1125 dnia: Grudnia 28, 2008, 03:04:05 am »
Adriano w nu pagadi to ma tak być, że w pewnym momencie (po ustukaniu 6set z groszem) lecą naraz cztery jajka? Bo ten moment to raczej koniec jest, chyba nie da rady nic zdziałać a przynajmniej ja poległem. Troche szkoda bo dla mnie to genialny level i mógłbym go męczyć godzinami. Jeszcze jedno - da rade to zrobić żeby jajka leciały losowo, bo za którymś razem zna sie schemat na pamięć?
A poza tym ruskie jajka rządzą :grin:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1126 dnia: Grudnia 28, 2008, 08:10:04 am »
Czesio - po pierwsze to gratulacje, bo dotarles do miejsca którego przejść sie nie da - po drodze przechodząc jednak co najmniej 2 przegiete momenty, na których myślałem, ze każdy polegnie! 
Odpowiadając na Twoje pytanie: losowosc nie jest możliwa. W przyszłym tygodniu pojawi sie jednak aktualizacja, która oprócz poprawy błędów oraz dodania jednego nowego elementu w gameplayu(!) przyniesie ze sobą zmianę w układzie spadających jajek!
Założenie jest takie, by lvl miał maksymalnie duże repetitive wiec jesli bedzie zainteresowanie że strony graczy - ja zapewniam support poziomu przez długi czas tak, by sie nie znudził!

 

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1127 dnia: Grudnia 28, 2008, 10:23:51 am »
Dzisiaj o 12-tej premiera mojego drugiego levelu Little Big Nightmare oparta w dużej mierze na pomyśle pierwszej planszy tylko teraz lepiej, więcej i dłużej  :grin: ogólnie jestem z niej zadowolony  :-) Opinie mile widziane
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2008, 10:25:53 am wysłana przez elfor »

Adam50000

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-05-2007
  • Wiadomości: 149
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1128 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:21:13 pm »
A-n level kapitalny, cudny pomysł, wspaniałe wykonanie. Dodałem do ulubionych :D
PSN ID: Ninja_Adam

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1129 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:51:19 pm »
Ja pier*ole ale wkur*wiający jest ten LBP. Po jednym z leveli mój opis na PSN wyglądał tak
"LBP to gó*no". Trochę przesadziłem, ale niektóre levele naprawdę potrafią wku*wić niemiłosiernie. I mówię tu o levelach z trybu story, bo na szczęście te robione przez graczy mają większy margines błędu i tylko niektóre są jakieś popier*olone. Bo LBP to chyba nie polega na tym aby powtarzać jakiś level po 7 razy. A no i za dużo jest miejsc aby coś zdobyć we 2 lub 3.
Szacunek dla wszystkich którzy mają trofeum Play, bo ja to chyba przejdę tryb story, może wypuszczę level i sprzedam tą gierkę. Gra dla "dzieci" w wieku od 7 lat....jak to jakiś 7latek przejdzie to mu gratuluję.
A przy tworzeniu leveli pomogło by przybliżanie i oddalanie kamery, bo czasem nie idzie złapać za ten dzyndzol od przełącznika.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1130 dnia: Grudnia 28, 2008, 12:55:28 pm »
Najgorszy jest etap z wielkim kołem według mnie. 8)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1131 dnia: Grudnia 28, 2008, 13:10:28 pm »
Najgorszy jest etap z wielkim kołem według mnie. 8)
jak na razie jestem w kanionie, doszedłem wczoraj do bossa i mnie zabił.

: Grudzień 28, 2008, 13:00:23 pm
A i takie pytanko: czy jest gdzieś opcja aby zobaczyć levele które oheartowałem (tak aby wyświetlały się tylko one)? I jak heartnąć gracza?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1132 dnia: Grudnia 28, 2008, 13:37:39 pm »
Nom tryg story irytuje :-x, właśnie sam to odczułem wczoraj.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1133 dnia: Grudnia 28, 2008, 16:01:55 pm »
chociaż niektóre levele w trybie online też denerwują jak ktoś napierdzieli 1500 pułapek co 5 metrów, tryb story też irytuje bo większość mam pokończone po 70% bo trzeba plansze przejść w 2 lub 4 graczy, ale tak to gra mi się zajebiście podoba, mój brat sie ostatnio kłócił że tą gre może przejść 7latek, ale on ma zawsze inne zdanie od innych.
Wszystko od nowa, od początku...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1134 dnia: Grudnia 28, 2008, 16:08:24 pm »
Najgorszy jest etap z wielkim kołem według mnie. 8)
jak na razie jestem w kanionie, doszedłem wczoraj do bossa i mnie zabił.

: Grudzień 28, 2008, 13:00:23 pm
A i takie pytanko: czy jest gdzieś opcja aby zobaczyć levele które oheartowałem (tak aby wyświetlały się tylko one)? I jak heartnąć gracza?
Ludzie nie przesadzajcie z ta trudnością Story Mode! Tam działa czysta mechanika, bossowie działają zawsze tak samo, wymasterowanie większości poziomów nie jest trudne tylko wymaga troche czasu i tyle(ale to chyba dobrze, nie?)

W trybie Create przyblizasz obraz prawym analogiem - polecam tutoriale, tam jest wszystko wyjaśnione. Heartniete levele przegladasz w swoim profilu(przechodzisz za pomocą r1), aby heartnac gracza wchodzisz na jego profil - proste!

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1135 dnia: Grudnia 28, 2008, 16:12:15 pm »
no dobra ale jak ktoś lubi se pograć na luzie i nie lubi masterować plansz dla głupiego trophy to jest gorszy czy co?
Wszystko od nowa, od początku...

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1136 dnia: Grudnia 28, 2008, 16:25:51 pm »
Ja mam problem z obracającymi się kołami bodajże 4 akt 2 misja, są 2 momenty gdzie trzeba iść po takich obracających się kulach w 2 momencie trzeba zleść na dół i stedy sackboy traci przyczepność jak spada niżej i pikuje na sam dół....
Yeahh, me and hate that's an odd couple

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1137 dnia: Grudnia 28, 2008, 16:55:28 pm »
Ja pier*ole ale wkur*wiający jest ten LBP. Po jednym z leveli mój opis na PSN wyglądał tak
"LBP to gó*no". Trochę przesadziłem, ale niektóre levele naprawdę potrafią wku*wić niemiłosiernie. I mówię tu o levelach z trybu story, bo na szczęście te robione przez graczy mają większy margines błędu i tylko niektóre są jakieś popier*olone. Bo LBP to chyba nie polega na tym aby powtarzać jakiś level po 7 razy. A no i za dużo jest miejsc aby coś zdobyć we 2 lub 3.
Szacunek dla wszystkich którzy mają trofeum Play, bo ja to chyba przejdę tryb story, może wypuszczę level i sprzedam tą gierkę. Gra dla "dzieci" w wieku od 7 lat....jak to jakiś 7latek przejdzie to mu gratuluję.
A przy tworzeniu leveli pomogło by przybliżanie i oddalanie kamery, bo czasem nie idzie złapać za ten dzyndzol od przełącznika.

Jak będziesz sprzedawał to daj mi znać. :D

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1138 dnia: Grudnia 28, 2008, 18:11:24 pm »
Cytuj
W trybie Create przyblizasz obraz prawym analogiem - polecam tutoriale, tam jest wszystko wyjaśnione.
o tym wiem, ale np jak wybierzesz ten bajer co zaznaczasz nim różne rzeczy i możesz je ze sobą przyklejać to wtedy przybliżyć się nie da.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1139 dnia: Grudnia 28, 2008, 19:25:07 pm »
Cytuj
W trybie Create przyblizasz obraz prawym analogiem - polecam tutoriale, tam jest wszystko wyjaśnione.
o tym wiem, ale np jak wybierzesz ten bajer co zaznaczasz nim różne rzeczy i możesz je ze sobą przyklejać to wtedy przybliżyć się nie da.

Ponieważ jak masz wybrany jakiś przedmiot to analog służy do zwiększania/zmniejszania jego wielkości!
Ja jakoś nigdy nie miałem z tym problemu...

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1140 dnia: Grudnia 28, 2008, 19:40:13 pm »
A da się zobaczyć kto heartnął Ciebie albo twój lvl, a nie tylko ile jest tych heartnięć? W profilu tego nie ma chyba?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1141 dnia: Grudnia 28, 2008, 21:26:08 pm »
Cytuj
Ponieważ jak masz wybrany jakiś przedmiot to analog służy do zwiększania/zmniejszania jego wielkości!
Ja jakoś nigdy nie miałem z tym problemu...
a jaki masz TV?

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1142 dnia: Grudnia 28, 2008, 21:55:06 pm »
Jiip stwarzacie jakieś problemy z dupy, jak w tej grze singiel może być dla kogoś za trudny? - ała :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1143 dnia: Grudnia 28, 2008, 21:59:02 pm »
Singiel nie jest trudny, trudny jest tryb story. Ale gra od razu nabiera rumieńców podczas gry przynajmniej z jedną osobą więcej. Już we 2 jest fajnie. Thx dla Elfora i Aph (i trochę dla Diuka) za przechodzenie leveli wraz ze mną :)

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1144 dnia: Grudnia 28, 2008, 22:07:37 pm »
Singiel nie jest trudny, trudny jest tryb story. Ale gra od razu nabiera rumieńców podczas gry przynajmniej z jedną osobą więcej. Już we 2 jest fajnie. Thx dla Elfora i Aph (i trochę dla Diuka) za przechodzenie leveli wraz ze mną :)
No singiel czyli story, o to mi chodziło, i gdzie tam trudne coś jest? Poważnie mnie to zdziwiło, że macie jakieś problemy, hmm...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1145 dnia: Grudnia 28, 2008, 22:12:48 pm »
Singiel nie jest trudny, trudny jest tryb story. Ale gra od razu nabiera rumieńców podczas gry przynajmniej z jedną osobą więcej. Już we 2 jest fajnie. Thx dla Elfora i Aph (i trochę dla Diuka) za przechodzenie leveli wraz ze mną :)
No singiel czyli story, o to mi chodziło, i gdzie tam trudne coś jest? Poważnie mnie to zdziwiło, że macie jakieś problemy, hmm...
jest irytująco, czyli że giniesz z dupy.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1146 dnia: Grudnia 28, 2008, 22:16:57 pm »
W grze śmigasz szmaciakami czyli z założenia wszystko w tej grze jest z dupy. Giniesz to sie możesz troche wkurzyć, ale żeby zaraz siać ferment? Dajesz restart level, raz, drugi, trzeci i siedzi heh. Chyba w końcu nie z takimi grami żeśta sobie radzili :lol:

Diuk

  • Gość
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1147 dnia: Grudnia 28, 2008, 22:20:54 pm »
Trochę?!? Ożesz ty, niewdzięczniku  :cool:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1148 dnia: Grudnia 28, 2008, 22:41:08 pm »
Cytuj
Ponieważ jak masz wybrany jakiś przedmiot to analog służy do zwiększania/zmniejszania jego wielkości!
Ja jakoś nigdy nie miałem z tym problemu...
a jaki masz TV?

zwykla Bravia 32''...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1149 dnia: Grudnia 28, 2008, 22:49:09 pm »
Cytuj
Ponieważ jak masz wybrany jakiś przedmiot to analog służy do zwiększania/zmniejszania jego wielkości!
Ja jakoś nigdy nie miałem z tym problemu...
a jaki masz TV?

zwykla Bravia 32''...
czyli HD...i wszystko jasne....spróbuj powiedzieć to samo grając na 14" SD...

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1150 dnia: Grudnia 29, 2008, 10:21:34 am »
lol snake nie żartuj :D jestem więcej niż pewien, że nikt tworząc LBP nie myślał o graniu w tę grę na takim... eee... monitorze. Grałem przez miecha na telewizorze SD 21" i wszystko, wliczając Gran Turismo 5 Prologue wyglądało jak na PS2, więc jeśli grasz na czymś takim nie oczekuj cudów ani wygody.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1151 dnia: Grudnia 29, 2008, 11:20:33 am »
Jeśli testy przejdą dziś bez większych problemów, to dzisiaj powinna się ukazać aktualizacja Nu, Pagadi Sackboy(250 odsłon w niecałe 3 dni - całkiem nieźle :D)

Zmiany:
- usunięte kilka błędów,
- dolne jajka nieco szybciej spadają,
- poprawiona wykrywalność jajek nie wpadających do filiżanki(w wyniku odbicia przez klapkę), nadal nie jest idealnie - pracę będą trwały nad tym elementem,
- kompletnie zmieniony układ spadających jajek,
- zwiększony poziom trudności(od ok 30 jajka zaczyna być gorąco),
- granica ludzkiej zwinności ponownie ustalona będzie na poziomie ok 70 jajka,
- dodane "fake egg", pojawiające się od czasu do czasu czarne jajko, którego nie należy zbierać tylko pozwolić mu spaść na ziemię.

To chyba tyle większych zmian. Chciałbym przy okazji podziękować wszystkim, którzy zwracają mi uwagę na błędy jakie zauważyli - znacznie pomaga mi to w pracy!!!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1152 dnia: Grudnia 29, 2008, 11:58:22 am »
lol snake nie żartuj :D jestem więcej niż pewien, że nikt tworząc LBP nie myślał o graniu w tę grę na takim... eee... monitorze. Grałem przez miecha na telewizorze SD 21" i wszystko, wliczając Gran Turismo 5 Prologue wyglądało jak na PS2, więc jeśli grasz na czymś takim nie oczekuj cudów ani wygody.
no ja wiem że fajerwerków to mam nie oczekiwać, ale np w takim Uncharted wszystko ładnie widać, wszystko przejrzyście. To tylko zależy od twórców czy zoptymalizują to i owo pod SD. Np w Bioshocku literki w napisach są za małe.

A-n powiem ci że chyba lepiej by było jakby wieczka otwierały się w drugą stronę (do gracza), wtedy jajka nie będą się odbijać od wieczka.
Chyba że już to zrobiłeś, bo jeszcze nie patrzyłem.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1153 dnia: Grudnia 29, 2008, 12:07:00 pm »
A-n powiem ci że chyba lepiej by było jakby wieczka otwierały się w drugą stronę (do gracza), wtedy jajka nie będą się odbijać od wieczka.

Będą się odbijać tak samo z tą różnicą, że wystarczy lekkie uchylenie wieczka by wpadło jajko. Zastanawiałem się nad tym rozwiązaniem i nic to nie zmieni na lepsze...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1154 dnia: Grudnia 30, 2008, 12:13:29 pm »
Gdzie mogę jeszcze raz przejść tutoriale? a poza tym niby wszystkie przeszedłem (nie mam już w popicie opcji next tutorial) a trofeum nie wpadło...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1155 dnia: Grudnia 30, 2008, 12:55:05 pm »
Gdzie mogę jeszcze raz przejść tutoriale? a poza tym niby wszystkie przeszedłem (nie mam już w popicie opcji next tutorial) a trofeum nie wpadło...

kilka przedmiotów ma ukryte tutoriale - zdaje się, że wszystkie przełączniki. jak będziesz próbował je wybrać to będziesz miał pytanie czy chcesz przejść tutorial...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1156 dnia: Grudnia 30, 2008, 15:54:17 pm »
nie mogę sie oderwać od lbp :) no ale nie rozumiem jednego mam wyzbierane wszystko na planszy na 100% nic nie pominąłem bo robiłem ją x razy a i tak mam 98% planszy w takich momentach to zaczynam wątpić w tą grę :(
Wszystko od nowa, od początku...

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1157 dnia: Grudnia 30, 2008, 15:59:15 pm »
nie mogę sie oderwać od lbp :) no ale nie rozumiem jednego mam wyzbierane wszystko na planszy na 100% nic nie pominąłem bo robiłem ją x razy a i tak mam 98% planszy w takich momentach to zaczynam wątpić w tą grę :(
Musiałeś coś ominąć. Nie ma innej możliwości.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1158 dnia: Grudnia 31, 2008, 01:34:22 am »
przeciez nie jest to az tak skomplikowane...
: Grudzień 30, 2008, 20:00:29 pm
dawał ktoś Tim Burton zgapia od Media Molecule?
http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=188

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: LittleBigPlanet
« Odpowiedź #1159 dnia: Grudnia 31, 2008, 13:18:11 pm »
Bardziej przypomina  Oddworld niż LBP, tylko te szmaciane ludziki.