Autor Wątek: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?  (Przeczytany 271719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwca 23, 2006, 14:04:21 pm »
Cytat: "Piter_neo"
Cytat: "lupinator"
Proponuje nie dawać w komentarzach ostrzeżeń tylko od razu bany.


A ja proponuje puknac sie kilka razy w glowe ;)

Hmm, moze jeszcze zamiast banow od razu strzal w tyl glowy, co? ;D

To moze inaczej... proponuje dac bany osoba ktore zasłużyły ;)

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #401 dnia: Lipca 23, 2006, 13:54:58 pm »
Nie wiem może był ten wątek juz ale nieche mi sie czytaś wszystkich 27 stron:) Może to z mojej niewiedzy ale czy nie moglibyście zamieszczać linków do trailerów z których zamieszczacie kadry(jak chociażby z dzisiejszego Howka) czy wam na to zabrania jakiś przepis czy może potrzebowalibyście zgody strony z do której jest link? Przypuszczam,że aby samemu moglibyście zamieszczać to za małe serwery macie aby je wszystkie pomieścić no ale moge sie mylić i nie wyśmiewajcie mnie odrazu:)
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #402 dnia: Lipca 23, 2006, 14:03:55 pm »
Trailery to ważna rzecz, pracujemy nad tym.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #403 dnia: Lipca 23, 2006, 14:09:15 pm »
Cytat: "raqtimer"
Nie wiem może był ten wątek juz ale nieche mi sie czytaś wszystkich 27 stron:) Może to z mojej niewiedzy ale czy nie moglibyście zamieszczać linków do trailerów z których zamieszczacie kadry(jak chociażby z dzisiejszego Howka) czy wam na to zabrania jakiś przepis czy może potrzebowalibyście zgody strony z do której jest link? Przypuszczam,że aby samemu moglibyście zamieszczać to za małe serwery macie aby je wszystkie pomieścić no ale moge sie mylić i nie wyśmiewajcie mnie odrazu:)


Problemem nie jest wielkość serwera ale jego przepustowość, ale myślimy i chyba znjdziemy rozwiązanie, które usatysfakcjonuje wszystkich.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #404 dnia: Lipca 24, 2006, 01:03:43 am »
Apropo trailerow- zapowiadane sa "na kiedys" nowe video-newsy? Wedlug mnie to swietna sparawa, a narazie doczekalismy sie tylko jednego takowego.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #405 dnia: Lipca 24, 2006, 19:39:29 pm »
Kris wyjechał do Holandii :]

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpnia 09, 2006, 19:13:43 pm »
Moze zastanowilibyscie sie nad zmiana ramki "Hot newsa"? Moim zdaniem aktualnie jest polozona w zlym miejscu, totez czasem mozna ja przeoczyc. Proponowalbym zamieninie jej z ramka recenzji/zapowiedzi/artykulow, lub jej powiekszenie.


EDIT: W regulaminie jest taki podpunkt:
Cytuj
w sposób niekontrolowany używać "Caps Locka", tym samym nadając treści agresywnego zabarwienia,

Czy nie daloby sie dopisac jeszcze jednego punktu, odnosnie emotikon? Wypowiedzi Samaela sa poprostu drazniace i nieprzejrzyste.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpnia 09, 2006, 21:30:07 pm »
hmm kontakt tlenowy jest podpiety pod Yahoo i po kliknięciu w toto wywyala nas na główna Yahoo. Do naprawy!

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpnia 24, 2006, 16:19:07 pm »
Jak wiadomo od pewnego czasu mamy problem z "trolami" info: http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling Osoby te sieją na froum a także w komentarzach spore zamieszanie nie rzadko używając wulgaryzmów. Moja propozycja jest odnośnie zmiany zasady rejestracji a głównie aktywacji konta. Chodzi o to aby nowo utworzone konto po aktywowaniu go przez e-mail nie było do końca aktywowane. Potrzebny by był okres 31 dni od momentu kliknięcia na link aktywacyjny. Osoba taka miała by swobodny dostęp do treści ale nie mogła by się wypowiadać. Wiem trochę to ekstremalny sposób ale na pewno znacznie utrudził by cwelom życie. Bo po co czekać cały miesiąc aby napisać jeden obraźliwy koment i dostać bana i znowu czekać miesiąc. Można by także np. stworzyć "odpowiednią komórkę"  :wink: która by monitorowała komentarze nowej osoby (bądź nowego konta heh wiadomo o co chodzi) przez np. 1 tydzień. Co Wy na to ? Czas by zrobił swoje a takim osobom znudziło by się ciągłe czekanie i tworzenie nowych kont. Może by w końcu odpuściły. Czekam na opinie.
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

lupinator

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpnia 24, 2006, 16:35:00 pm »
Cytuj
Chodzi o to aby nowo utworzone konto po aktywowaniu go przez e-mail nie było do końca aktywowane. Potrzebny by był okres 31 dni od momentu kliknięcia na link aktywacyjny

 :shock: Bez przesady. Wielu nowych normalnych userów by to odrzuciło bo przecież miesiąc to kupa czasu. Po prostu banować trole jak leci i już bo aż się przykro robi czytając niektóre tematy a co dopiero masę komentarzy na głównej

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpnia 24, 2006, 16:49:43 pm »
Cytat: "lupinator"
Cytuj
Chodzi o to aby nowo utworzone konto po aktywowaniu go przez e-mail nie było do końca aktywowane. Potrzebny by był okres 31 dni od momentu kliknięcia na link aktywacyjny

 :shock: Bez przesady. Wielu nowych normalnych userów by to odrzuciło bo przecież miesiąc to kupa czasu. Po prostu banować trole jak leci i już bo aż się przykro robi czytając niektóre tematy a co dopiero masę komentarzy na głównej

Na trolla nie ma przesady w tym rzecz. Więc normalny user rzadko coś komentuje a jeśli to robi to hmm "normalnie". Wiem , że to dużo ale o to właśnie chodzi. Podałem propozycję i moim zdaniem wcale nie jest zła. Jakiś koszt trzeba zapłacić a w tym wypadku jest to czas. A to jest jakieś rozwiązanie. Sam jesteś tego przykładem - nie podoba ci się to a pomyśl jak bardzo by się to nie podobało trollowi :D Koniec możliwości NEO. Trza czekać...
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:03:57 pm »
Sam pomysł jest niegłupi, ale pomyśl, ilu normalnych userów się zwyczajnie zniechęci :/ Jestem przeciw.

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:23:18 pm »
Cytat: "playing girl"
Sam pomysł jest niegłupi, ale pomyśl, ilu normalnych userów się zwyczajnie zniechęci :/ Jestem przeciw.

Dzięki. Rozumiem ale "aby było czysto trzeba pozamiatać" Nie znam statystyk z ostatniego miesiąca jeśli chodzi o liczbę rejestracji ale bez przesady większość się rejestruje i jest w stosunku do strony (a są i tacy aż na zbyt aktywni :wink:) bierna. Po prostu lubią poczytać. Ze mną też tak na początku było, raczej nie kwapiłem się do pisania (najpierw wolałem "zbadać teren" 8))
Moim zdaniem jeśli ktoś nowy bardzo chciał by się wyrazić po prostu zrobił by to w swoim czasie oraz w miarę kulturalnie, bo jeśli inaczej to znowu miesiąc czekania. Jeszcze raz dzięki za odpowiedz.
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:24:45 pm »
Skuteczne, ale aż za bardzo- uderzające w normalnych użytkowników.

Chyba żeby zliberalizować ten pomysł- tygodniowy okres przejściowy?
Albo może zasada "złamanie regulaminu w pierwszym tygodniu od aktywacji- ban (bez ostrzeżeń)? Ogólnie coś trzeba zrobić z tymi trolami, bo to się rozmnożyło.
Choć ich populacja spadnie z dniem 1 września- wracają do podstawówek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:27:33 pm »
mogło by być tak: Rejestrujesz się, masz link aktywujący jednak przez pierwszy miech twoje komentarze nie będą dodawane odrazu, gdyż najpierw mudszą przejść przez oko moderatorów. Takie rozwiązanie było by dobre, gdyż moderator zauważyłby trola i go zabnował. I odpoiero po tym miesiącu działania można twoje komentarzy byłyby widoczne odrazu po dodaniu

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:33:07 pm »
Cytat: "_Music"
Skuteczne, ale aż za bardzo- uderzające w normalnych użytkowników.

Chyba żeby zliberalizować ten pomysł- tygodniowy okres przejściowy?
Albo może zasada "złamanie regulaminu w pierwszym tygodniu od aktywacji- ban (bez ostrzeżeń)? Ogólnie coś trzeba zrobić z tymi trolami, bo to się rozmnożyło.
Choć ich populacja spadnie z dniem 1 września- wracają do podstawówek.

Wiesz to już nie zależy od nas tylko od "głosu z lodówki" :wink: . Mógł by być i tydzień. Tak okres 1 września to okres "odwilży”, ale w szkole troll 24h na dobę nie siedzi. Tak jak pisałem pomysł z 31 dniami jest ekstremalny, tak jak "ekstremalne" są wypowiedzi trolli (bądź jednego trolla z kilkoma kontami). Taki typek zastanowił by się jeszcze raz zanim coś napisze i to jest piękne :)
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:35:05 pm »
I to rozwiazanie rowniez zniechecilo by nowych uzytkownikow. Chca dodawac komentarze, a tutaj trzeba czekac. Najlepiej chyba byloby wprowadzic, dajmy na to ban wza lamanie regulaminu w pierwszych dwoch tygofniach pisania (jak ktos napisal wyzej) lub poprostu zwiekszyc liczbe moderatorow.

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:35:41 pm »
Cytat: "Master_666"
mogło by być tak: Rejestrujesz się, masz link aktywujący jednak przez pierwszy miech twoje komentarze nie będą dodawane odrazu, gdyż najpierw mudszą przejść przez oko moderatorów. Takie rozwiązanie było by dobre, gdyż moderator zauważyłby trola i go zabnował. I odpoiero po tym miesiącu działania można twoje komentarzy byłyby widoczne odrazu po dodaniu

Master to też jest BARDZO DOBRY POMYSŁ. Popieram. Jeśli jest mało modów zawsze można dać ogłoszenie :wink:
Cytat: "Hubi"
I to rozwiazanie rowniez zniechecilo by nowych uzytkownikow. Chca dodawac komentarze, a tutaj trzeba czekac. Najlepiej chyba byloby wprowadzic, dajmy na to ban wza lamanie regulaminu w pierwszych dwoch tygofniach pisania (jak ktos napisal wyzej) lub poprostu zwiekszyc liczbe moderatorow.

Ale to jest tylko tymczasowe. Nie cały czas. Jakąś cenę za to trzeba zapłacić.
Przykładem jest choćby Allegro. Też czekasz na list z kodem aktywującym w pełni konto i jest ok. Rozwiązanie jakie zaproponował "Master_666" moim zdaniem jest bardzo dobre (pamiętam jak było z nikiem Iras'a gość sobie robił żarty - nie doszłoby do tego gdyby najpierw ktoś go sprawdził). Co dwie głowy to nie jedna :)
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpnia 24, 2006, 19:50:43 pm »
Cytat: "Hubi"
I to rozwiazanie rowniez zniechecilo by nowych uzytkownikow. Chca dodawac komentarze, a tutaj trzeba czekac. Najlepiej chyba byloby wprowadzic, dajmy na to ban wza lamanie regulaminu w pierwszych dwoch tygofniach pisania (jak ktos napisal wyzej) lub poprostu zwiekszyc liczbe moderatorow.


No i co z tego że da sie takiemu trollowi bana skoro za 20 minut znów sie pojawi ? Tutaj nawet kwas ani ogien nie pomoże. A tak jesli taki troll bedzie musiał czekać tydzien to mu sie odechce i pójdzie sobie na inną stronke.


Mi osobiście pomysł sie podoba. Uzytkownik który bedzie miał cos do powiedzenia i chce porozmawiac o grach/konsolach/sprzecie z pewnością doceni fakt ze GO zrobiło cos innego.  Z reszta po pewnym czasie jego tez zaczeły by irytowac takie dzieciaki....

Nie wyeliminuje to na 100% trolli -zawsze znajdzie sie jakis co załorzy konto, poczeka tydzien zabluzga i ban. Ale na pewno ograniczy ich ilosć....
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpnia 24, 2006, 20:19:44 pm »
nie karmic trola, czyli ignorowac, nie ma lepszej opcji

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #420 dnia: Sierpnia 24, 2006, 20:27:09 pm »
masz racje walker, że to bardzo dobre lekarstwo na sieciowe trole jednak po przeczytaniu takiego koemntu czuje się zgorszenie...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #421 dnia: Sierpnia 24, 2006, 20:31:02 pm »
no forum przydala by sie opcja ignorowania uzytkowinka, a w komentarzach trzeba cwiczy wlasna silna wole hehe ;)

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #422 dnia: Sierpnia 24, 2006, 20:53:32 pm »
Cytat: "Walker"
no forum przydala by sie opcja ignorowania uzytkowinka, a w komentarzach trzeba cwiczy wlasna silna wole hehe ;)

Tak wchodzisz w newsa chcesz dać komentarz , widzsz że jest zero. Po napisaniu klikasz na "wyślij" a tutaj komentarz "to jest shit" i weź tutaj gościa ignoruj... A taki banik + miesiąc czekania, troll miał by ciężkie życie na GO i o to chodzi. Tym bardziej, że gdy olewamy jedenego trolla on wtedy rezygnuje a w jego miejsce przychodzi nowy (jeszcze bardziej upierdliwy) i wszystko od nowa...
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #423 dnia: Sierpnia 24, 2006, 20:55:57 pm »
Mozna rowniez wprowadzic zatwierdzanie przez moderatorow nowych uzytkownikow. Zanim dana osoba dostalaby dostep na forum, moderator sprawdzilby IP (lub nick gdyby zdradzal "trolowatosc") i "wpuscil go" lub odrzucil z forum.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #424 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:07:04 pm »
Hubi - trole najczęściej mają neostrade i sobie poprostują ją trestartną i mają inne IP...

Cosmaty

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #425 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:13:05 pm »
Ewentualnie przy rejestracji dać pytanie:
Czy jesteś trollem?
  • Tak

[ ] Nie

O_O

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #426 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:15:07 pm »
Cytat: "Hubi"
Mozna rowniez wprowadzic zatwierdzanie przez moderatorow nowych uzytkownikow. Zanim dana osoba dostalaby dostep na forum, moderator sprawdzilby IP (lub nick gdyby zdradzal "trolowatosc") i "wpuscil go" lub odrzucil z forum.

Jak dla mnie to zły pomysł strata czasu dla moderatorów i ludzie chcą jak najszybciej pisać posty na forum a nie czekać aż jakiś moderator im powie, że moga już sobie pisać te posty.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #427 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:18:43 pm »
Cytat: "DEVIL"
Jak dla mnie to zły pomysł strata czasu dla moderatorów i ludzie chcą jak najszybciej pisać posty na forum a nie czekać aż jakiś moderator im powie, że moga już sobie pisać te posty.

zgadzam się, to tak ajkbys poszedł do sklepu ale by cię tam nie wupuscili bo musisz przejśc testy czy się nie będziesz głupio zachowywał.

wiem głupi przykład

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #428 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:25:11 pm »
Cytuj
Jak dla mnie to zły pomysł strata czasu dla moderatorów i ludzie chcą jak najszybciej pisać posty na forum a nie czekać aż jakiś moderator im powie, że moga już sobie pisać te posty.


Zgadzam się.

Cytuj
wiem głupi przykład


A tu jak najbardziej sie zgadzam.

Tarniak

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #429 dnia: Sierpnia 24, 2006, 21:29:38 pm »
Wy to z tymi okresami próbnymi, to tak na poważnie? :roll:

-Piotrek-

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #430 dnia: Sierpnia 24, 2006, 22:25:38 pm »
Cytat: "Derek"
Cytuj
Jak dla mnie to zły pomysł strata czasu dla moderatorów i ludzie chcą jak najszybciej pisać posty na forum a nie czekać aż jakiś moderator im powie, że moga już sobie pisać te posty.


Zgadzam się.

Cytuj
wiem głupi przykład


A tu jak najbardziej sie zgadzam.

Już temacik schodzi na zły tor. Po prostu dajcie miesiąc na aktywcję konta i po sprawie. Troli ubędzie... Z resztą przeczytajcie posty na poprzedniej stronie. Derek ja wiem tobie to to się bardzo nie podba :)
Front Mission 5 English Patch
http://www.frontmission.info/

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #431 dnia: Sierpnia 24, 2006, 23:53:59 pm »
Cytuj
Wy to z tymi okresami próbnymi, to tak na poważnie?


No ba!

Weryfikacja każdego nowego konta przez modów- dobry pomysł, tylko ci ostatani dostaliby "trochę" dodatkowej i upierdliwej pracy...

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #432 dnia: Sierpnia 25, 2006, 01:08:08 am »
Hy, zawsze sluze pomoca :D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

darekxx

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-04-2005
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #433 dnia: Sierpnia 25, 2006, 15:32:41 pm »
a po co coś zmieniać dobrze jest nie trza psuć  :D  :D  :D
profil na xbox live gold: darekPOLSKA

"Bergkamp trafił bramką w słupek" - Dariusz Szpakowski (TVP)


Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #434 dnia: Sierpnia 25, 2006, 15:37:25 pm »
Hm, wzmożony atak trola, który w tym temacie wyczuł kres swojej egzystencji na GO? Ciekawe co na to administracja.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 722
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #435 dnia: Sierpnia 25, 2006, 15:46:30 pm »
A może by tak potwierdzanie chęci rejestracji mailem?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #436 dnia: Sierpnia 25, 2006, 15:46:54 pm »
Cytuj
A swoją drogą to mogliby stąd wywalić @-piotrek- bo to taki @kozak.

A czasami nie : e-kozak?  :(

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #437 dnia: Sierpnia 25, 2006, 16:01:43 pm »
Będzie kontrola logujących się użytkowników i kilka udogodnień dla korzystających z serwisu. Pracujemy nad tym. Za różnorakie problemy na razie przepraszamy.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #438 dnia: Sierpnia 25, 2006, 20:53:13 pm »
Proszę o ignorowanie kolejnych kont tego idioty. Sami go karmicie.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #439 dnia: Sierpnia 26, 2006, 00:03:56 am »
Skladam prosbe do wszystkich uzytkownikow- jesli zobaczycie jakis kolejny beznadziejnie glupi temat e-kretyna, poprostu go olewajcie i nic nie piszcie. Przeciez tacy ludzie sie podniecaja tym, ze ktos inny na nich reaguje. Moze z czasem sie znudzi.