Autor Wątek: Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?  (Przeczytany 268313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

syon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-04-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • stay heavy
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #320 dnia: Kwietnia 20, 2006, 15:47:41 pm »
Casper uważaj bo sprowadzisz na siebie jej gniew a przecież wiesz jak to się ostatnio skończyło XD - FAMILIADA XD ROTFL hahahahahah!!!111

PS2Gamer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-04-2006
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #321 dnia: Kwietnia 20, 2006, 16:01:48 pm »
Ja bym nic nie zmieniał:D Wszystko jest w porządku.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #322 dnia: Kwietnia 20, 2006, 16:21:29 pm »
Cytuj
Generalnie uważam, że polskie serwisy o grach prezentują dość żałosny poziom


Wiem, że to, co napiszę pod spodem, może się to okazać trudne do zrozumienia, ale mimo wszystko postaraj się, żeby do ciebie dotarło (lub przynajmniej udaj, że dotarło).
Wszyscy na GO jesteśmy grupą niezależnych (możesz zanotować: nie-za-leż-nych) osób, które kochają zarówno gry, jak i pisanie o nich. Co za tym idzie, nie dostajemy za naszą pracę pieniędzy, więc trudno oczekiwać, aby 3 razy dziennie ukazywał się na stronie jakiś dłuższy tekst, czy żebyśmy mogli zaoferwać czytelnikowi jakieś ekskluzywne informacje (jasne, te czasem też się u nas pojawią, ale...). Pewnie, moglibyśmy jechać na piratach i tydzień po ukazaniu się gry na torrencie pisać o niej recenzję, ale chyba nie o to chodzi w tej zabawie, prawda? Teksty piszemy na podstawie materiałów nadesłanych przez dystrybutorów lub - rzadziej - gier z własnej kolekcji. Jednak tak długo, jak jesteśmy amatorami (a jesteśmy, bo to, co robimy, robimy z przyjemności i nikt nam za to nie płaci), nie mamy co liczyć na takie wsparcie dystrybutorów, jakie mają zapewnione pisma branżowe czy komercyjne serwisy. Właśnie - możesz powiedzieć: "w taki razie skomercjalizujcie się". Pewnie, każdy z nas chciałby sobie dorobić pisząc o grach, ale na chwile obecną jest to niemal niewykonalne. Nie ma kapitału, nie ma wsparcia, nie ma sponsora. Strona, za którą można dostawać jakąś tam kasę, wymaga inwestycji (in-wes-ty-cji; czyli pieniędzy, możesz zapisać), a na to nikt z nas nie może sobie niestety pozwolić. Przynajmniej na chwilę obecną. Wnioski? Dopóki jesteśmy tylko grupą pasjonatów, dopóty nie będziemy mogli zaoferować czytelnikowi tego, co oferuje im IGN, Gamespot, 1up czy cała reszta molochów. Jasne?


Co do tytułów newsów, to szczerze mi ciebie żal, że większości z nich nie rozumiesz (tak wywnioskowałem z twoich inteligentnych komentarzy), gdyż świadczy to o twojej płyciźnie intelektualnej. A co za tym idzie...

Cytuj
Weźcie sobie uwagi do serca


... niestety chyba nie weźmiemy.

Tarniak

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #323 dnia: Kwietnia 20, 2006, 16:37:51 pm »
Cytuj
... niestety chyba nie weźmiemy.

Ty to normalnie nieczuły buc jesteś :D. Daj się jej wyłądować czy coś...
Cytat: "Miazga"
(możesz zanotować

 :lol: padłem.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #324 dnia: Kwietnia 20, 2006, 16:53:49 pm »
Ja się staram zmyślać niusy i bzdurne tytuły, a tu Lewik dostaje nagrodę a Dagon pochwałę...


Sprawa wygląda tak, że cytując punkt 4 dyrektyw odnośnie materiałów na stronie głównej: "ze względu na umieszczanie wraz z tytułem newsa również i treści jego, nie jest wymagane by ten pierwszy pełnił rolę stricte informacyjną. Zaleca się nawet postawienie na chwytliwość".

Naturalnie jeśli sprawa drażni możemy się dostosować do wymogó, mimo wszystko jednak skarg na brak przejrzystości nie odnotowaliśmy. Tytuły i nazwy firm są odpowiednio wytłuszczone i pisane kursywą.

Natomiast wbrew pozorom na "zagranicznych", a konkretniej anglojęzycznych, serwisach tytuły niusów również bezpośrednio nawiązują do różnych elementów tudzież zjawisk popkultury. Cytaty z filmów, książek czy utworów muzycznych też są tam na porządku dziennym.

W każdym razie - zdanie zawsze chętnie poznamy.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #325 dnia: Kwietnia 20, 2006, 16:54:15 pm »
Ej, a tak w ogóle... Pisze się "wiośle" a nie "wieśle" ;)

Co do słów Jeanne Kay - O_o

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #326 dnia: Kwietnia 20, 2006, 17:02:49 pm »
Cytat: "djprodigy"
Ej, a tak w ogóle... Pisze się "wiośle" a nie "wieśle" ;)

Tylko, że jest to akurat cytat z pewnej piosenki ;]
Co do nagłówków newsów- jak dla mnie są jak najbardziej odpowiednie. Czasem ironiczne, czasem śmieszne, ale ich główną zaletą jest to, że potrafią zachęcić czytelnika do przeczytania całego newsa. Tytuły gier są zazwyczaj wytłuszczone na stronie głównej, w początkowej części newsa, toteż nie musisz klikać na "czytaj dalej" żeby dowiedzieć się o czym dany news traktuje.

Tarniak

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #327 dnia: Kwietnia 20, 2006, 17:33:51 pm »
Jak dla mnie to 1 grosz na Jeanne Kay :D.

mejs

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #328 dnia: Kwietnia 20, 2006, 17:36:25 pm »
Niech se Jeanne Kay wsadzi. Ona ma siłe i nieleczoną anginę  :mrgreen:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #329 dnia: Kwietnia 20, 2006, 19:45:02 pm »
Cytat: "mejs"
Niech se Jeanne Kay wsadzi. Ona ma siłe i nieleczoną anginę Mr. Green


ja na forum N nie bywam(czasami) i o co wogóle chodzić? czemu wszyscy z niej mają polew?  :?:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #330 dnia: Kwietnia 20, 2006, 19:47:45 pm »
Cytat: "Mikes"
Cytat: "mejs"
Niech se Jeanne Kay wsadzi. Ona ma siłe i nieleczoną anginę Mr. Green


ja na forum N nie bywam(czasami) i o co wogóle chodzić? czemu wszyscy z niej mają polew?  :?:


to nie miejsce aby o tym pisac, wejdz se na N+ forum i poszukaj, i nie spamuj qrde bele

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #331 dnia: Kwietnia 20, 2006, 19:49:15 pm »
qrde bele to nie spam, normalne pytanko co do aktualnego teamtu rozmowy :mrgreen:

Silencer

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-10-2004
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #332 dnia: Kwietnia 20, 2006, 20:10:50 pm »
bosz (bosch) łosz, gosz i inny osz, JK znowu udaje mądrą :lol:

Jedyn

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-02-2006
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #333 dnia: Kwietnia 20, 2006, 20:50:30 pm »
no Jadzia dała do pieca O_O

a ja powiem, ze gameonly to najlepszy polski serwis i co o_O?
1qaz1q o_O

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #334 dnia: Kwietnia 20, 2006, 20:52:55 pm »
Cytat: "Jedyn"
a ja powiem, ze gameonly to najlepszy polski serwis i co o_O?



i wszyscy się z toba zgodzą :mrgreen:

Tarniak

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #335 dnia: Kwietnia 20, 2006, 20:54:11 pm »
Cytat: "Jedyn"
a ja powiem, ze gameonly to najlepszy polski serwis i co o_O?

...i w ryj :lol:

raqtimer

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-12-2005
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #336 dnia: Kwietnia 20, 2006, 21:58:41 pm »
Cytat: "Von Zay"
Ja się staram zmyślać niusy i bzdurne tytuły, a tu Lewik dostaje nagrodę a Dagon pochwałę...


Bo życie jest niesprawiedliwe :cry:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej - A. Einstein

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #337 dnia: Kwietnia 20, 2006, 22:04:21 pm »
Cytat: "Jeanne Kay"
Co do tytyłów newsów - miło by było, gdyby były normalnie, a nie wymyślane jak dla debili (przez de...?). Tytuły większości newsów są beznadziejne, do tego obrazki przy nich są małe, więc i one nie pomagają sie zorientować, w większości przypadków, co grafoman miał na myśli. Z tego, co widzę, jedynie Dagon jest w stanie nadać newsowi normalny tytuł. Oto, co dziś widzimy na stronie głównej:
 :arrow: Ridge Racerów ci u nas dostatek (Lewik) - głupie, ale chociaż wiadomo, o co chodzi
 :arrow: Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy (Von zay) - piłka nożna? -_-^
 :arrow: Mars napada, Mars atakuje (aha, można się domyślać, że chodzi o jakiś kosmiczny shooter... a może i nie)
 :arrow: Zero - jedynkowy kod (Lewik) - Kod Leonadra Da Vinci -_-
 :arrow: Wehikuł czasu - to byłby cud (Von zay) - nie wiem, co to ma być, aż się czytać nie chce czegoś, co tak się nazywa
 :arrow: Wielkie Show (Dagon) - no, o E3 i obrazek od razu mówi, o co chodzi. Ok.
 :arrow: Bioshock (Dagon) - news o grze...  Bioshock. Proszę, a jednak zrobienie normalnego tytułu nie jest trudne.
 :arrow: Kto najlepiej gra na wieśle? (Lewik) - o Guitar Hero 2...  Nagroda za najżałośniejszy tytuł na stronie
 :arrow: Ciemna Strona Mocy (Dagon) - i zdjęcie Vadera. Dobrze jest.
 :arrow: Metroid Prime 3 na E3? (Dagon) - no i wszystko jasne
 :arrow: Zły wymiar (Von zay) - o... Metal Slugu w 3D -_-

Generalnie uważam, że polskie serwisy o grach prezentują dość żałosny poziom i właśnie durnowate podpisy pod screenami czy takie z pewnej części ciała wyciągnięte tytuły newsów przyczniają się do pogłąbiania takiego stanu rzeczy. Zacznijcie pisać normalnie, bo jak się widzi idiotyczny tytuł, to nie chce się czytać wypocin poniżej (bo skoro tytuł jest nędzny, to oczywistym jest, że w tekście poniżej są same wypociny).

Aha, i skoro uważam, że polskie serwisy są be, to czemu tu wchodzę? Znajomy czasem męczy mnie linkami z newsami.

A ja mu mówię, że czytałam już o tym na GameSpocie, IGNie czy Jeux France...

Weźcie sobie uwagi do serca, bo taki styl tytułowania wygląda jak zaczerpnięty z jakiegoś Bravo czy Popcornu.


To co nam zarzucasz jest wlasnie wysoko cenione we wszelkich magazynach, dziennikach itd. Widze, ze nie dostrzegasz wielu nawiazan do literatury, kina itd. szkoda. Fachowo nazywa sie to implikatura intertekstualna i jest szeroko stoswane od Wyborczej po Wprost. Taki tytul zwyczajnie budzi ciekawosc. Nie wyobrazam sobie by tytul newsa byl taki sam jak tytul gry, ie mialby wtedy racji bytu.

Za wyroznienie serdecznie dziekuje.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Don

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #338 dnia: Kwietnia 20, 2006, 22:49:06 pm »
Cytat: "lewik"
Fachowo nazywa sie to implikatura intertekstualna i jest szeroko stoswane od Wyborczej po Wprost.


Czy Ty przypadkiem Nas nie obrażasz :?: :D

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #339 dnia: Kwietnia 20, 2006, 23:34:55 pm »
Ciiii, bo sie wyda ;).

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #340 dnia: Kwietnia 21, 2006, 04:23:32 am »
CHlopcy, nie chce nikogo obrazac zeby nie dostac ostrzezenia, ale wiecie co.....(chwile mysle) po pierwsze to ja ie wyobrazam sobie, jak juz wspomnial lewik normalnych tytulow, a po drugie to trzeba byc (bez obrazy) a moze jednak tego wyrazu nie uzyje.... zeby nie lapac mniej wiecej o co biega po tytule Newsa, ja tam uwielbiam czytac te wymyslane tytuly :)
Dla mnie zwyciezca jest Von Zay (pozytywnym oczywiscie, nie w takim znaczeniu jak u narzekajacego) za tytul News'a do Metal Sluga :)
Strzal w dziesiatke, bo 3D to naprawde moze okazac sie zly wymiar dla tej gry :)

Tylko mi chlopaki nie rezygnowac z tych kreatywnych tytulow :)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #341 dnia: Kwietnia 21, 2006, 16:17:32 pm »
Tytuly newsow sa bardzo dobre. Nawet jesli sens newsa nie wynika z tytulu (co sie rzadko zdarza) sprawdzam szybko co jest w tekscie pogrubione i odrazu wiem o co biega. Wiec w tym segmencie nic nie zmieniajcie.

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #342 dnia: Kwietnia 23, 2006, 18:22:27 pm »
cos mi sie zdaje ze JK jest spalona na wszelkich forach konsolowych (wole nie myslec co by z nia zrobili na PE  :lol:  )

a co do tytulow newsow - sa genialne i tyle, a GO jest najlepszym polskim serwisem konsolowym

kubicz

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-04-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #343 dnia: Kwietnia 23, 2006, 18:45:23 pm »
JK (jak zwykle) twoje posty mozna skwitowac krotko i tresciwie - :lol: :lol: :lol:

Mikes - for your eyes only - wejdz tam a dowiesz sie, czemu ludzie smieja sie z JK, pamietaj tylko ze trzeba sie zarejestrowac na forum :P

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #344 dnia: Kwietnia 23, 2006, 18:58:36 pm »
niedługo wszyscy userzy z N+ wyemigruja do GO po to by dac komentarz na temat jednej osoby  :P
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #345 dnia: Kwietnia 23, 2006, 19:35:15 pm »
<megawielkilol>

te, ale teraz uważajmy żeby nie założyła GO Family niezrzedzyła zbanowanych i gadała że redaktorzy, o jezu! dają niezwiązane z tematem tytuły newsów!! :roll:  

ogółem:

 :mrgreen:  :mrgreen:

hareez

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-04-2006
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #346 dnia: Kwietnia 24, 2006, 10:32:06 am »
Cytat: "jay jay"
niedługo wszyscy userzy z N+ wyemigruja do GO po to by dac komentarz na temat jednej osoby  :P


No ba!

Cytat: "Jeanne Kay"
Co do tytyłów newsów - miło by było, gdyby były normalnie, a nie wymyślane jak dla debili (przez de...?).


Umba?

Cytat: "Jeanne Kay"
Tytuły większości newsów są beznadziejne, do tego obrazki przy nich są małe, więc i one nie pomagają sie zorientować, w większości przypadków, co grafoman miał na myśli.

Co autor (a już na pewno grafoman) miał na myśli pisząc dany tytuł czy artykuł, dowiesz się tylko wtedy, kiedy go o to zapytasz.
Cytat: "Jeanne Kay"
Z tego, co widzę, jedynie Dagon jest w stanie nadać newsowi normalny tytuł.

:oops:
(Dalej leci seria mniej lub bardziej udanych tytułów okraszonych odpowiednim komentarzem)
Cytat: "Jeanne Kay"
Generalnie uważam, że polskie serwisy o grach prezentują dość żałosny poziom i właśnie durnowate podpisy pod screenami czy takie z pewnej części ciała wyciągnięte tytuły newsów przyczniają się do pogłąbiania takiego stanu rzeczy. Zacznijcie pisać normalnie, bo jak się widzi idiotyczny tytuł, to nie chce się czytać wypocin poniżej (bo skoro tytuł jest nędzny, to oczywistym jest, że w tekście poniżej są same wypociny).


Pozwól, że przytoczę Tobie i innym parę tytułów ze środowego (19.04.06) i piątkowego (21.04.06) wydania pewnej gazety uchodzącej w wielu kręgach za opiniotwórczą:
"Drugi atak Kobry" (o aferze PZU)
"Ich troje powalczy o fotel" (o kandydatach na fotel prezesa TVP)
"Przejechał Walec" (o koszykarzach)
i na koniec mój ulubiony
"Głosy leśnych fletów i tęgiego pryncypała" (o... ekhm... Zygmuncie Kamińskim i jego firmie)

Gazeta to oczywiście "Rzeczpospolita"

A argumentację w stylu "to jest żałosne bo ja tak uważam i już" to sobie w dupę możesz wsadzić.

Współczuję Dagonowi. Mieć taką "funfelkę" to zaiste Krzyż Pański
Cytat: "Jeanne Kay"
Weźcie sobie uwagi do serca, bo taki styl tytułowania wygląda jak zaczerpnięty z jakiegoś Bravo czy Popcornu.
Tako rzecze Baba Jaga.

A o tytułach newsów prasowych (GO i nie tylko) całkiem fajnie napisał wyżej lewik, więc nie ma sensu powtarzać.
"Niektóre, co sprytniejsze samce starają się zdobyć względy samicy już w trakcie wędrówki do stawu"

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #347 dnia: Kwietnia 25, 2006, 11:27:07 am »
Co byscie powiedzieli na mozliwosc posiadania ruchomych sygnaturek? Oczywiscie z ograniczeniami wagowymi, wymiarowymia i "ruchowymi" animacji. Ruchome sygnaturki wystepuja na wilu forach i wcale nie spowalniaja dzialania strony.

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #348 dnia: Kwietnia 25, 2006, 12:04:47 pm »
Ja jestem na NIE. Najchętniej zlikwidowałbym te wszystkie sygnaturki, bo czasem jakaś stronka forum potrafi się całkiem długo ładować -_- Powiecie może, że czasy modemowców już dawno minęły, ale jak ktoś jedzie np. za pomocą gprs to wszystkie te obrazki trochę ważą :/
Jeżeli natomiast dojdzie taka możliwość, że w profilu będzie można sobie włączyć/wyłączyć wyświetlanie sygnaturek wszystkich użytkowników forum, to byłbym bardzo szczęśliwy z tego powodu. Najważniejsza jest treść posta, a nie obrazek pod nim. Sam mam jeden mały obrazek i więcej nie potrzebuję. Najśmieszniej to wygląda, gdy dana osoba pisze krótkiego psota, a podpis zajmuje znacznie więcej miejsca, niż jej post :)
Podsumowując- jestem za zniesieniem podpisów lub opcją w profilu, pozwalającą na ich wyłączenie :)

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #349 dnia: Kwietnia 25, 2006, 15:59:47 pm »
chcialbym wyniku konkursu. skonczyl sie 14...

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #350 dnia: Kwietnia 26, 2006, 14:07:44 pm »
Cytat: "Slay"
chcialbym wyniku konkursu. skonczyl sie 14...

Dokladnie. Skonczyl sie 2 tygodnie temu, a ciagle jest na stronie.

Cytat: "rainuS"
Jeżeli natomiast dojdzie taka możliwość, że w profilu będzie można sobie włączyć/wyłączyć wyświetlanie sygnaturek wszystkich użytkowników forum,

A istnieje w ogóle taka opcja na jakims forum?
:)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #351 dnia: Kwietnia 26, 2006, 14:10:51 pm »
pisze sie "w ogóle", chcesz qrde ostrzezenie dostac 8)  :mrgreen:

Tarniak

  • Gość
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #352 dnia: Kwietnia 26, 2006, 16:24:38 pm »
Cytat: "rainuS"
Ja jestem na NIE. Najchętniej zlikwidowałbym te wszystkie sygnaturki, bo czasem jakaś stronka forum potrafi się całkiem długo ładować -_- Powiecie może, że czasy modemowców już dawno minęły, ale jak ktoś jedzie np. za pomocą gprs to wszystkie te obrazki trochę ważą :/
Jeżeli natomiast dojdzie taka możliwość, że w profilu będzie można sobie włączyć/wyłączyć wyświetlanie sygnaturek wszystkich użytkowników forum, to byłbym bardzo szczęśliwy z tego powodu. Najważniejsza jest treść posta, a nie obrazek pod nim. Sam mam jeden mały obrazek i więcej nie potrzebuję. Najśmieszniej to wygląda, gdy dana osoba pisze krótkiego psota, a podpis zajmuje znacznie więcej miejsca, niż jej post :)
Podsumowując- jestem za zniesieniem podpisów lub opcją w profilu, pozwalającą na ich wyłączenie :)

Jeszcze jakiś miesiąc temu miałem modem i naprawdę mi to nie rpzeszkadzało :D.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #353 dnia: Kwietnia 26, 2006, 22:05:28 pm »
Jeux France? WTF? To ona po francusku mówić potrafi? No nie, przestaję się go uczyć.
Do pieca.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #354 dnia: Kwietnia 29, 2006, 13:07:43 pm »
W imieniu wielu użytkowników Opery proszę, ażeby jakiś życzliwy człowiek naprawił błąd z przewijaniem obrazków w newsach na boki. Chodzi mi o to, że Opera nie wyświetla paska na dole okienka ze screenem, dzięki któremu byłaby możliwość przesunięcia danego screena na boki. Bo chyba nie po to dajecie duże screeny, żeby użytkownicy opery musieli je pomniejszać, bo inaczej nie widzą całości. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #355 dnia: Kwietnia 30, 2006, 15:57:34 pm »
Marudy jedne ;) Teraz lepiej mam nadzieje :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

rainuS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-04-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #356 dnia: Maja 02, 2006, 12:06:55 pm »
Lepiej i to znacznie  :wink:  Nareszczcie użytkownicy Opery mogą oglądać screeny w pełnej okazałości, bez pomniejszania ich. W imieni swoim i wszystkich użytkowników tejże przeglądarki- ślicznie dziękuję  :wink:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #357 dnia: Maja 02, 2006, 12:10:54 pm »
nie ma to jak dziękować za to że ktoś popsuł i zwlekał z naprawieniem

joke :wink:

a żeby nie było sapmu, co należy zmienić? ja chcę skiny do forum ten piaskowy mnie wkurza..

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #358 dnia: Maja 02, 2006, 15:37:50 pm »
Specjalnie dla Ciebie Mikes zostawimy piaskowy na stale i nowych nie dodamy  :lol:

joke :>

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Co Waszym zdaniem należy zmienić na GameOnly?
« Odpowiedź #359 dnia: Maja 02, 2006, 17:38:50 pm »
a może możliwość nadania własnej rangi od kóregoś postu?
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem