Autor Wątek: Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!  (Przeczytany 7016 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

saunter

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« dnia: Kwietnia 12, 2004, 10:11:17 am »
Zapowiedzi jest duzo za to wam chwala, ale 5 recek w bogatej kolekcji na te koslolke to lekka przesada. Nie macie gier?

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Re: Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 12, 2004, 10:31:54 am »
Cytat: "saunter"
Zapowiedzi jest duzo za to wam chwala, ale 5 recek w bogatej kolekcji na te koslolke to lekka przesada. Nie macie gier?


Sytuacja w najblizszym czasie powinna ulec zmianie. Masz racje, recenzji jest rzeczywiscie niewiele. Spowodowane jest to kilkoma czynnikami, miedzy innymi tym, ze Xbox nie ma oficjalnej dystrybucji i dostep do gier mamy mocno ograniczony.

Xarou

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 13, 2004, 21:57:47 pm »
Gdzieś to już słyszałem... Aha, to było w "Pon Sty 12, 2004 9:01 pm" w podobnym temacie :wink:

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 19, 2004, 19:14:13 pm »
Jako, że po cichu zasiliłem szeregi GO, a jestem w posiadaniu tejże konsoli, postaram się załątać przynajmniej częściowo tą dziurę... :P

Ale to wszystko elokwentnie brzmi...

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 19, 2004, 20:11:39 pm »
Czepiacie się chyba niewłaściwych ludzi. To nie GO zaniedbuje Xboxa ale Microsoft zapomniał, że w środkowej Europie jest takie cuś na mapie, co się Polska zwie...
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 22, 2004, 09:18:01 am »
Cytat: "Humulus"
Czepiacie się chyba niewłaściwych ludzi. To nie GO zaniedbuje Xboxa ale Microsoft zapomniał, że w środkowej Europie jest takie cuś na mapie, co się Polska zwie...


Powiedzmy, ze jest w tym duzo prawdy. Co wiecej, praktycznie zadna firma nie sciaga gier na X'a do Polski a o czyms takim jak wersje dla mediow w ogole mozna juz zapomniec. Jednak naprawde staramy sie jak tylko sie da.

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 22, 2004, 14:57:33 pm »
Tak więc jedyne na co możecie liczyć, to, że członkowie wybrani członkowie redakcji na własną ręke będą się zaopatrywać w gry na X'a, co (a mówie tu o oryginałach) w przypadku nowości nie jest takie łatwe... :P

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 24, 2005, 00:55:24 am »
zeby nie potrzebnie pisac nowego tematu to
dlaczego zaniedbujecie gacka?
owszem, recek jest na niego duzo, ale nie ma nic nowego, od tamtych wakacji AZ dwie sie pojawily, z tego co wiem to Conker, Kaxi i Mielu ktorzy posiadaja ngc nie maja duzo czasu, wiec moze powinniescie kogos jeszcze zatrudnic zeby cos sie zmienilo, nie ma nawet recki MP2, a co do innych konsol x sie trzyma coraz lepiej bo miazgun i wookie pisza od czasu do czaso o nim, a ps2 dalej krolowie i wiem dlaczego i pewnie tak zostanie, ale postarajcie sie poprawic sytuacje gacka, a i jeszcze GBA, tylko miazga pisze na niego, a do tego nie duzo (to nie jego wina jakby co) po prostu trzeba wam jakiegos nintendowca

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 24, 2005, 01:05:04 am »
raczej kogoś z dostępem do gier ... niestety dostęp do legali jest niezwykle trudny, a że GO brzydzi się piratami, to niestety textów jest nieco mniej ... ale, ale ... Conkerro non stop zastrasza różnych ludzi, więc nadzieja istnieje :D

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 24, 2005, 04:06:58 am »
dospet do pirackich gier na gacka jest prawie minimalny, wiec to mozna odrzucic, ja nie mowie ze kazda gra musi miec recke, ale brakuje wam paru wiekszych hitow i przydalo by sie ta luke wypelnic

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 24, 2005, 10:43:37 am »
W sprawach x'a nie jestem specjalnie oblatany, ale z tego co mi wiadomo, to na warsaw games day (czy jakoś tak, nazwy nie pamiętam, bo byłem równolegle na ps experience) to odbyła się tam oficjalnia premiera xboxa,  jak to jest wreszcie?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 24, 2005, 11:52:59 am »
zgodzę się, że recek na GC trochę brakuje, ale już niedługo mega recka pewnego mega hitu na tę konsolę - stay tuned!!!

co do gba, to ja już pasuję - bede pisał raczej recenzje gier na ds'a. Stay tuned ;)))))

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 24, 2005, 22:10:12 pm »
o tym hicie to ja wiem :wink: trudno by bylo go opuscic, i teraz ty przestajesz pisac na gba to kto inny bedzie?

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 24, 2005, 22:27:06 pm »
Jest taki jeden, który pojawia się ostatnio na avkach...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #14 dnia: Października 20, 2005, 17:06:54 pm »
Kiedys jak czytalem ten temat, uwazalem go za totalna bzdure, ale gdy zobaczyłem dzisiaj newsa o premierze PES'a 5 to zmieniłem zdanie. Dlaczego nie napisaliscie tam niczego o premierze tej gry na X-box'a?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #15 dnia: Października 20, 2005, 17:18:07 pm »
Cytat: "Hubi"
Kiedys jak czytalem ten temat, uwazalem go za totalna bzdure, ale gdy zobaczyłem dzisiaj newsa o premierze PES'a 5 to zmieniłem zdanie. Dlaczego nie napisaliscie tam niczego o premierze tej gry na X-box'a?

heh, ta gra też będzie na X'a ale nie oszukujmy sie...tak jak MS zaniedbał Xboxa tak już chyba tego błędu nigdy nikt nie powtórzy...

A recek mało bo i hitów mało...na Xa jest kupe gier multiplatformowych a exclusiveów niewiele...taka prawda i nic już tego nie zmieni...

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #16 dnia: Października 20, 2005, 17:40:33 pm »
Cytat: "Hubi"
Kiedys jak czytalem ten temat, uwazalem go za totalna bzdure, ale gdy zobaczyłem dzisiaj newsa o premierze PES'a 5 to zmieniłem zdanie. Dlaczego nie napisaliscie tam niczego o premierze tej gry na X-box'a?


Bo pod newsem napisane jest: informacja prasowa. Tekst nie zostal zredagowany przez nas, a jedynie opublikowany w formie niezmienionej badz zmienionej w stopniu bardzo nieznacznym. Dlatego tekst: d;laczego olewacie Xboxa kieryuj do firmy, ktora jest odpowiedzialna za ta informacje.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #17 dnia: Października 21, 2005, 10:45:09 am »
heh, widzę że fanbojowska propaganda Dona_P wszędzie sie wciśnie :D

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
Czemu zaniedbujecie X-Boxa !!
« Odpowiedź #18 dnia: Października 21, 2005, 14:48:37 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
heh, ta gra też będzie na X'a ale nie oszukujmy sie...tak jak MS zaniedbał Xboxa tak już chyba tego błędu nigdy nikt nie powtórzy...

A recek mało bo i hitów mało...na Xa jest kupe gier multiplatformowych a exclusiveów niewiele...taka prawda i nic już tego nie zmieni...



Pilnuj swojego nosa :P Nie obrażaj mojej dumy bo się zdenerwuję  :twisted: