Autor Wątek: co kupic??  (Przeczytany 14503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marc_B.

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2004
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
co kupic??
« dnia: Kwietnia 12, 2004, 10:31:13 am »
No to ja sobie nowy temat zaloze, powinein byc raczej w "help", ale tam mao kto teraz zaglada, a sprawa jest vraczej pilna i wymaga rozwazenia kilku waznych aspektow:). Mianowicie chodzi o to...jaka konsole kupic??:). Pytanie moze w swej prostocie blahe, ale...nie powiecie ze nie jest to duzy problem. Moze powiem kilka rzeczy na poczatek. Zaczynalem od NES'a, potem byl SNES(ale nintendo odrzucam od razu-wybieram miedzy X-box'em a PS2), pozniej byl oczywiscie PSX- i to nawet dwa jak dobrze pamietam, na samym koncu Dreamcast(krotko), ale od trzech lat nie mam i nie  mialem zadnej konsoli niestety, i wlasnie chodzi o to ze troszke wypadlem z obiegu, nie bardzo sie orientuje w zapowiedziach(a to chyba podstawa), wiem ze X-box rozwala graficznie PS2, ale grafa nie jest dla mnie najwazniejsza, a i jeszczez jedno-uwielbiam przez duze U PES'a(jeszcze od czasow ISS), takze prosze o jakies podpowiedzi, wskazowki, bede wdzieczny

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
co kupic??
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 12, 2004, 11:42:39 am »
Witaj na forum :wink:

Jeśli kochasz PES i świetną grafikę to Xbox jest doskonałym rozwiązaniem. Piłeczka Konami ma pod koniec roku trafić na czarną konsolę Billa i być może będzie miała opcję gry online (a na pewno wcześniej niż wersja na PS2). Napisz jakie gry lubisz jeszcze to łatwiej będzie coś polecić :wink:

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
co kupic??
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 12, 2004, 13:12:10 pm »
Dokładnie poza tym zbliża się okres w którym gry będą coraz lepiej wykorzystywać potencjał x-kloca  :) NG H2 fABLE (jeżeli wogole to wydadzą) to gry z najwyższej półki

Ps:Namyśl się jeszcze nad Gamecubem  :wink:

Marc_B.

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2004
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
co kupic??
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 12, 2004, 13:18:24 pm »
Najchetniej bym kupil obie konsole, ale to chyba nie w tym roku :), czekam tez na MGS3 , pamietam jak zagrywalem sie w jedynke, poza tym mam straszny sentyment do PS2, ale z drugiej strony to juz raczej schylek kariery tej konsoli, wiem ze jeszcze wyjdzie pewnie mnostwo fajnych gierek, ale wlasnie widze ze X-BOX sie porzadnie rozkreca, no a granie po sieci to czysta przyjemnosc:)
A i jeszcze jedno, jaki najlepszy obecnie jest naped w X??, bo czasami sprzeczne opinie troszke na ten tamat panuja. No i jeszcze jedno, mozna gdzies jeszcze spotkac nowki z dyskiem 8 GB)chyba ze wiekszy jest mi do czegos niezbedny??)
*Mielu-co do gier- raczje nie trawie RPG(choc Parasite Eve byla bardzo fajny), lubie sportowe(kosz, kosz i jeszcze raz kosz no i PES wspomniany wczesniej :), wyscigi, gry pokroju GTA

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
co kupic??
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 12, 2004, 14:53:08 pm »
najlepszy lasr do X'a- Samsung
Można dostać nowego X'a z Hdd 8 GB (ciężkie zadanie...), ale tylko starszy model, wszystkie nowe mają minimum 10 GB.

Vitek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2004
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
co kupic??
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 12, 2004, 18:21:02 pm »
Pamietaj!! Jeżeli masz zamiar grać na piracikach, to lepszą konsolą jest Xbox. Lasery w czarnulkach są słabe, grając na piratach, Twoja konsola jest narażopna na szybkie zepsucie. Chociaż grając na piratach, które są na nośnikach DVD-r znacznie powiększasz okres żywotności Twojej maszyny :)
Szukam osób do nowej strony o ps2, wszelkie zgłoszenia proszę przysyłać na emaila, lub nawiązać kontakt po przez GG

Marc_B.

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-04-2004
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
co kupic??
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 15, 2004, 14:03:47 pm »
No tak szczerze to w gre nie wchodza piraty, na jeden oryginal miesiecznie moge sobie pozwolic(wieksza pzyjemnosc bedzie z grania:))

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
co kupic??
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 18, 2004, 16:53:48 pm »
a co wolisz? Gran Turismo, Jak&Daxter, Ratchet&Clank, Ace Combat4, The Gateway czy Ninja Gaiden, PGR2, SC : PT... nie liczy sie ze Sony, ze Microsoft, ze konsola ladna czy brzydka, dyski i inne cuda-wianki licza sie GRY!!! i to od nich uzaleznij kupno konsoli...

Ann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-04-2004
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
co kupic??
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 18, 2004, 17:34:21 pm »
Popieram Grega liczy sie to w co lubisz grać :D Ja kocham Fainal Fantasy to wybrałam PS2 i jestem z tego BARDZO zadowolona :)
:)

Tyranit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-06-2004
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
co kupic??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 06, 2004, 12:32:24 pm »
Choć na twoim miejscu z pewnością wybrał bym NGC, ale ty jej niechcesz więc polecam PS2. To na nią wychodzi wkońcu najwięcej gier. A kilka z nich to w końcu niezle perełki.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PS2 Rulez
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 15, 2004, 17:45:25 pm »
Ja powiem krutko.

Jak chcesz grac w duzo gier i tanie, to kup przerobionego ps2 (tak jak ja),

na ps2 bardzo łatwo wykombinowac kopie gier i to bardzo tanich, a na xboxa jest trudno załatwic piraty i jest ich nie ma co ukrywac wiele wiele mniej niz na ps2.

Moge Wszystkim doradzic gdzie kupic ps2 i gdzie gry (tanio)

Przerobka nie niszczy konsoli, a jesli sie o to boicie to kupcie SWAP Magic 2.0 i 3.0 jest to butowanie gier pirackich bez rozbierania konsoli.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Re: PS2 Rulez
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 16, 2004, 12:40:46 pm »
Cytat: "Ako"
Moge Wszystkim doradzic gdzie kupic ps2 i gdzie gry (tanio)


O, ekstra. To jak możesz to wspomóż potrzebujących. Są pod numerem 997. Dzięki :wink: