Autor Wątek: PGR4  (Przeczytany 78554 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: PGR4
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 09, 2007, 11:38:59 am »
Bo GO tak napisało? Proszę przestań. Ja jednak zaufam bardziej doświadczonym recenzentom (bez obrazy).

Nie, bo napisałeś:
Oceny za oprawę tej gry nie spadają poniżej 8. Nie znalazłem serwisu, który dał by mniej.

Czytaj: skłamałeś, bowiem wręcz siedzisz na serwisie, który jednak dał tej grze za grafikę mniej niż 8. Nie ważne, jak bardzo wg Ciebie recenzenci z GO są profesjonalni - dali 7/10... ;D
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: PGR4
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 09, 2007, 11:56:26 am »
I grafa na 7! marcePan - Twoja teoria upadła.

A co do tematu, ja wciąż jestem ciekaw jak rozwiążą walkę motor vs. czterokołowce.

Bo GO tak napisało? Proszę przestań. Ja jednak zaufam bardziej doświadczonym recenzentom (bez obrazy).
Skoro uważasz, że GO nie jest profesjonalne, to po co siedzisz tutaj?Pytam z czystej ciekawości.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PGR4
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpnia 09, 2007, 14:24:18 pm »
Bo GO tak napisało? Proszę przestań. Ja jednak zaufam bardziej doświadczonym recenzentom (bez obrazy).

Nie, bo napisałeś:
Oceny za oprawę tej gry nie spadają poniżej 8. Nie znalazłem serwisu, który dał by mniej.

Czytaj: skłamałeś, bowiem wręcz siedzisz na serwisie, który jednak dał tej grze za grafikę mniej niż 8. Nie ważne, jak bardzo wg Ciebie recenzenci z GO są profesjonalni - dali 7/10... ;D

Gdy to pisałem to nie było jeszcze recki na GO. Już zaspokoiłem Twoją ciekawość? Wybacz ale nie potrafię przewidywać przyszłości.

I grafa na 7! marcePan - Twoja teoria upadła.

A co do tematu, ja wciąż jestem ciekaw jak rozwiążą walkę motor vs. czterokołowce.

Bo GO tak napisało? Proszę przestań. Ja jednak zaufam bardziej doświadczonym recenzentom (bez obrazy).
Skoro uważasz, że GO nie jest profesjonalne, to po co siedzisz tutaj?Pytam z czystej ciekawości.

A gdzie ja napisałem że jest nieprofesjonalne? Napisałem że wolę zaufać bardziej doświadczonym recenzentom. Czytaj ze zrozumieniem. GO ma bardzo profesjonalny dział newsów i za to cenie ten serwis.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2007, 14:26:09 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpnia 09, 2007, 14:40:43 pm »
Zielarz przynajmniej nie pisze, że cokolwiek: "zjada Xboxa z zasilaczem i ROD". :lol: I na pewno potrafi podejść z dystansem do niektórych spraw wstrzymując się z tym typowym hurra-optymizmem charakterystycznym dla "doświadczonych recenzentów".

MR_Zombie - cieszę się, że zrozumiałeś o co mi chodziło w przeciwieństwie do niektórych opanowałes umiejętność interpretacji faktów ;).

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: PGR4
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpnia 09, 2007, 14:46:29 pm »
Bo GO tak napisało? Proszę przestań. Ja jednak zaufam bardziej doświadczonym recenzentom (bez obrazy).

Nie, bo napisałeś:
Oceny za oprawę tej gry nie spadają poniżej 8. Nie znalazłem serwisu, który dał by mniej.

Czytaj: skłamałeś, bowiem wręcz siedzisz na serwisie, który jednak dał tej grze za grafikę mniej niż 8. Nie ważne, jak bardzo wg Ciebie recenzenci z GO są profesjonalni - dali 7/10... ;D

Gdy to pisałem to nie było jeszcze recki na GO. Już zaspokoiłem Twoją ciekawość? Wybacz ale nie potrafię przewidywać przyszłości.

I grafa na 7! marcePan - Twoja teoria upadła.

A co do tematu, ja wciąż jestem ciekaw jak rozwiążą walkę motor vs. czterokołowce.

Bo GO tak napisało? Proszę przestań. Ja jednak zaufam bardziej doświadczonym recenzentom (bez obrazy).
Skoro uważasz, że GO nie jest profesjonalne, to po co siedzisz tutaj?Pytam z czystej ciekawości.

A gdzie ja napisałem że jest nieprofesjonalne? Napisałem że wolę zaufać bardziej doświadczonym recenzentom. Czytaj ze zrozumieniem. GO ma bardzo profesjonalny dział newsów i za to cenie ten serwis.
Czytam ze zrozumieniem, o to się nie martw.Do tego, profesjonalizm określa się doświadczeniem, czyż nie?Twoje wypowiedzi są jednoznaczne, fanboy'skie i bardzo prowokujące.Nawet jak ktoś do Ciebie pisze normalnie, to ty zawsze musisz odpowiedzieć tak, aby obrazić inną osobę lub ją sprowokować(tak jak teraz odpowiedziałeś mi).Co do PGR'a 4, oglądałem trailer na youtube gdzie wyścig odgrywał się na Sneak Peek, świetnie to wyglądało :D chyba jednak się skuszę na tą część:D



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: PGR4
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 09, 2007, 15:51:12 pm »
Bo GO tak napisało? Proszę przestań. Ja jednak zaufam bardziej doświadczonym recenzentom (bez obrazy).

Nie, bo napisałeś:
Oceny za oprawę tej gry nie spadają poniżej 8. Nie znalazłem serwisu, który dał by mniej.

Czytaj: skłamałeś, bowiem wręcz siedzisz na serwisie, który jednak dał tej grze za grafikę mniej niż 8. Nie ważne, jak bardzo wg Ciebie recenzenci z GO są profesjonalni - dali 7/10... ;D

Gdy to pisałem to nie było jeszcze recki na GO. Już zaspokoiłem Twoją ciekawość? Wybacz ale nie potrafię przewidywać przyszłości.

I grafa na 7! marcePan - Twoja teoria upadła.

A co do tematu, ja wciąż jestem ciekaw jak rozwiążą walkę motor vs. czterokołowce.

Bo GO tak napisało? Proszę przestań. Ja jednak zaufam bardziej doświadczonym recenzentom (bez obrazy).
Skoro uważasz, że GO nie jest profesjonalne, to po co siedzisz tutaj?Pytam z czystej ciekawości.

A gdzie ja napisałem że jest nieprofesjonalne? Napisałem że wolę zaufać bardziej doświadczonym recenzentom. Czytaj ze zrozumieniem. GO ma bardzo profesjonalny dział newsów i za to cenie ten serwis.
Czytam ze zrozumieniem, o to się nie martw.Do tego, profesjonalizm określa się doświadczeniem, czyż nie?Twoje wypowiedzi są jednoznaczne, fanboy'skie i bardzo prowokujące.Nawet jak ktoś do Ciebie pisze normalnie, to ty zawsze musisz odpowiedzieć tak, aby obrazić inną osobę lub ją sprowokować(tak jak teraz odpowiedziałeś mi).Co do PGR'a 4, oglądałem trailer na youtube gdzie wyścig odgrywał się na Sneak Peek, świetnie to wyglądało :D chyba jednak się skuszę na tą część:D

Wybacz nie chciałem żebyś poczuł sie urażony i nie miałem na celu nic prowokować.

BTW. Coś się szeptało że PGR ukaże się też na PC. To jest potwierdzone info?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: PGR4
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 09, 2007, 15:55:02 pm »
Mówili ze mają wersję hulającą na PCecie ale nie wiadomo czy MS zgodzi się na konwersję

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: PGR4
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 10, 2007, 21:25:42 pm »
Oby się nie zgodził.Zaraz by się pojawiły komentarze blaszaków, że po co im Xbox 360, skoro mają te same gry.Najpierw Lost Planet pozniej Gears of War, a teraz PGR4.Wkurza mnie to z lekka;p Respect dla Sony, za to, że ich exclusive'y są tylko na jednej platformie ;P



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Supersonic

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 10, 2007, 21:32:38 pm »
Faktycznie mocno to wk..ia. Dino zapomniałeś jeszcze o VivA Pinata. A jeszcze dojdzie DMC4. Buuu.

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: PGR4
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 10, 2007, 21:33:10 pm »
W końcu ich konsola jest klasyfikowana jako komputer  :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: PGR4
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 10, 2007, 21:37:10 pm »
Hę? Dziwię się Wam, czemu tak bardzo przeszkadzają Wam konwersję gier z XO na PC (ale już w drugą stronę, z PC na XO, to już jest ładnie, prawda?). Przecież i tak te gry są kierowane raczej do osób, które wolą wyładować kilka tysięcy w bardzo dobry komputer aniżeli w tysiąc z kawałkiem w konsolę; a myśl kupna konsoli to może świta im tylko podczas nocnych koszmarów. Wiec klientela, do której kierowane byłyby owe konwersje, niczym nie zagraża konsolom.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: PGR4
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 10, 2007, 21:40:29 pm »
Hę? Dziwię się Wam, czemu tak bardzo przeszkadzają Wam konwersję gier z XO na PC (ale już w drugą stronę, z PC na XO, to już jest ładnie, prawda?). Przecież i tak te gry są kierowane raczej do osób, które wolą wyładować kilka tysięcy w bardzo dobry komputer aniżeli w tysiąc z kawałkiem w konsolę; a myśl kupna konsoli to może świta im tylko podczas nocnych koszmarów. Wiec klientela, do której kierowane byłyby owe konwersje, niczym nie zagraża konsolom.

Ale to denerwuje jak taki głupi Blaszak gada rzeczy typu "Konsole są beznadziejne, mamy lepsze gry i więcej, wszystkie gry z Konsol są też na pci do tego z lepszą grafiką"

Ty Mr_Zombie blaszakowcem jesteś, więc nie wiem, czy zrozumiesz ;D
Ale wiem, że są też konsolowcy, którzy tak piszą.Żal mi takich ludzi.Naprawdę...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2007, 21:46:42 pm wysłana przez Dino »



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: PGR4
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 10, 2007, 21:48:09 pm »
Ale to denerwuje jak taki głupi Blaszak gada rzeczy typu "Konsole są beznadziejne, mamy lepsze gry i więcej, wszystkie gry z Konsol są też na pci do tego z lepszą grafiką"

Jakieś kompleksy czy coś?
Możesz za to takiemu odpowiedzieć: ale mi przynajmniej to chodzi na sprzęcie za 1500zł/2100zł, a nie za 3000+ zł :P.

Zresztą, to samo mogę powiedzieć w tej chwili o konsolowcach -- że również gadają "PeCety są beznadziejne, mamy lepsze gry i więcej, wszystkie chodzą bez żadnej zabawy w ustawianie grafiki, nie trzeba wymieniać podzespołów co pół roku, bawić się z Winzołzą"...

Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Supersonic

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 24, 2007, 07:12:03 am »
Nowe screeny
http://www.jeux-france.com/news21499_gc-pgr-4-en-pole-position.html

Bardzo ładne (woda na karoserii rządzi) ale ostatni screen zasysa teksturami otoczenia i wykonaniem drzew


kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 25, 2007, 20:06:29 pm »
Hmm wszystko fajnie i elegancko tylko czy ktoś zna może datę premiery w europie bo po lekturze PE już sam nie wiem kiedy.

Co do waszej dyskusji ja nie rozumiem o co wam chodzi... Wiecie jakby sony miało jakiś stacjonarny komputer to też każda gra by wychodziła na obydwie platformy więc nie wiem o czym wy dyskutujecie. Co do maniaków blaszaków to jakoś mi to wisi większość wypiera się ceną gier i konsol, ok ale żeby pograć w coraz to nowsze gry musi dokładać do kompa a konsolowiec tylko te 200 zeta na płytke. 

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: PGR4
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 27, 2007, 20:54:47 pm »
9 albo 7 wrześnien. W każdym razie początek września. Już niespodziewanie blisko.

Gorrillaz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-03-2007
  • Wiadomości: 268
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 27, 2007, 21:13:13 pm »
A wiecie coś o demku  :-?? W ogóle ma być?

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: PGR4
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 27, 2007, 21:31:10 pm »
Wrzesień ?!! Kurde będę musiał pożyczyć forsę od jakiejś mafii

DawidM

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 30-03-2007
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 27, 2007, 21:45:58 pm »
gra wyladuje w pazdzierniku..;)

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: PGR4
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 27, 2007, 21:51:59 pm »
Dobrze, że w Pazdzierniku.We Wrześniu za dużo mam już tych zakupów:]
Skate, Halo 3 i coś jeszcze ;P



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

T3I-I

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpnia 31, 2007, 16:05:03 pm »
dawno mnie nie rozwalilo intro jak to (chyba ost w soul caliburze) :???:

http://www.gamersyde.com/stream_4385_en.html

nakimushi

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpnia 31, 2007, 16:53:12 pm »
no wyglada kosmicznie - toc to wyglada jak film  :lol: / pozdrowienia dla marcepana/

macstone

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-09-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpnia 31, 2007, 17:37:42 pm »
To intro jest niewiarygodne! :-D
Zgadzam się! Dawno nic nie zrobilo na mnie takiego wrazenia jesli chodzi o gry.
Dla PGR3, które zobaczylem w Niemczech na specjalnym standzie w MM kupilem x'sa 360. Dla tej gry kupilbym następce, ale NIE MUSZE! Panowie z BIZZARE wycisnęli z x'klocka chyba wszystko co się da w kwestii grafiki. Az się boje czy moj X's po raz drugi nie zamruga czerwonym okiem.

T3I-I

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpnia 31, 2007, 18:47:59 pm »
no wyglada kosmicznie - toc to wyglada jak film  :lol: / pozdrowienia dla marcepana/

mi chodzilo o montaz ujecia+ podklad muzyczny fury wygladaja slabiutko z zewnatrz nawet gorzej niz w pgr3(i pewnie ich bedzie 6 lub 8 :lol:) pozrdrawiam

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: PGR4
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpnia 31, 2007, 21:19:02 pm »
no wyglada kosmicznie - toc to wyglada jak film  :lol: / pozdrowienia dla marcepana/

mi chodzilo o montaz ujecia+ podklad muzyczny fury wygladaja slabiutko z zewnatrz nawet gorzej niz w pgr3(i pewnie ich bedzie 6 lub 8 :lol:) pozrdrawiam

 :lol: :lol: :lol: No a muzyczka to chyba wipeouta ale kutaska nie dam sobie uciąć. Trochę nie podobają mi się trasy, wszędzie te bandy

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: PGR4
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpnia 31, 2007, 21:29:49 pm »
no wyglada kosmicznie - toc to wyglada jak film  :lol: / pozdrowienia dla marcepana/

mi chodzilo o montaz ujecia+ podklad muzyczny fury wygladaja slabiutko z zewnatrz nawet gorzej niz w pgr3(i pewnie ich bedzie 6 lub 8 :lol:) pozrdrawiam

 :lol: :lol: :lol: No a muzyczka to chyba wipeouta ale kutaska nie dam sobie uciąć. Trochę nie podobają mi się trasy, wszędzie te bandy
no i ci słabo animowani kibice są tak blisko trasy xD

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpnia 31, 2007, 21:55:58 pm »
zajebisty filmik gre łykam zaraz po premierze, co do wersji na pc to jakaś idiotyczna plotka nie bedzie żadnej wersjina na pieca tak samo jak nie było zadnej blaszakowej Forzy oczywiśnie nie mam nic przeciwko niech sobi wychodzi na blache i tak nieuznaje kompa jako czegoś do grania, pisze dla sprostwania plotki, a swoją drogą ciekawe jaki komp by to wyrobił patrzac na wymagania ostatniego Colina chyba jakiś potwór hehehe

Tarniak

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #187 dnia: Września 01, 2007, 00:42:28 am »
no wyglada kosmicznie - toc to wyglada jak film  :lol: / pozdrowienia dla marcepana/

mi chodzilo o montaz ujecia+ podklad muzyczny fury wygladaja slabiutko z zewnatrz nawet gorzej niz w pgr3(i pewnie ich bedzie 6 lub 8 :lol:) pozrdrawiam

 :lol: :lol: :lol: No a muzyczka to chyba wipeouta ale kutaska nie dam sobie uciąć. Trochę nie podobają mi się trasy, wszędzie te bandy
no i ci słabo animowani kibice są tak blisko trasy xD
A muzyczka będzie w midi, bo inaczej nie zmieszczą żadnego samochodu na DVD.

Supersonic

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #188 dnia: Września 01, 2007, 07:47:15 am »
Cytuj
fury wygladaja slabiutko z zewnatrz nawet gorzej niz w pgr3
Też tak uważam.


O żesz k..a  :shock: :shock: Dawno nie widziałem tak dobrego intra. Grafika dynamika, ujęcia, muzyka, wszystko to urywa łeb. Gra wygląda znakomicie. Poza tym trzeba obiektywnie przyznać że PGR4 jest najładniejszym racerem (a mówię to jako fan GT) bo mimo że fury trochę ustępują tym z GT5 (ale nie jakoś bardzo) to otoczenia (ma nadzieję że tylko na razie) nie ma co porównywać.

Jeszcze nigdy nie miałem takiej ochoty na PGR. Dawać mi tą grę

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: PGR4
« Odpowiedź #189 dnia: Września 01, 2007, 09:12:05 am »
no wyglada kosmicznie - toc to wyglada jak film  :lol: / pozdrowienia dla marcepana/

mi chodzilo o montaz ujecia+ podklad muzyczny fury wygladaja slabiutko z zewnatrz nawet gorzej niz w pgr3(i pewnie ich bedzie 6 lub 8 :lol:) pozrdrawiam

 :lol: :lol: :lol: No a muzyczka to chyba wipeouta ale kutaska nie dam sobie uciąć. Trochę nie podobają mi się trasy, wszędzie te bandy
no i ci słabo animowani kibice są tak blisko trasy xD
A muzyczka będzie w midi, bo inaczej nie zmieszczą żadnego samochodu na DVD.
na 5 DVD, ale Blu Ray dałby radę, nawet z dźwiekem 11.1 i menu w 100 językach

intro fajne

DawidM

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 30-03-2007
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #190 dnia: Września 02, 2007, 09:39:00 am »
jakby bylo na bluerayu to gra byla by sporo krotsza, patrzac tak na HS itp :D a co do jakosci grafiki i gameplayu to szykuje sie na jesienny killer samochodowy 8-)

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: PGR4
« Odpowiedź #191 dnia: Września 02, 2007, 22:26:40 pm »
Wiecie że PGR 4 ma byc po polsku :D Idać tym śladem to wszystkie gre od MGS sa po polsku oby z halo tez tak bylo :D Tak dalej MS :D http://xbox.centrumxp.pl/Aktualnosci/3659,0,Xbox_360_jakie_gry_w_języku_polskim.aspx

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #192 dnia: Września 02, 2007, 23:07:41 pm »
Wiecie że PGR 4 ma byc po polsku :D Idać tym śladem to wszystkie gre od MGS sa po polsku oby z halo tez tak bylo :D Tak dalej MS :D http://xbox.centrumxp.pl/Aktualnosci/3659,0,Xbox_360_jakie_gry_w_języku_polskim.aspx

wowo dzieki za info jeżeli to prawda to super, gierke łykne zaraz po premierze ciekawe czy bedzie równia fajna zabawa na XBL  co w PGR3 właściwie to  liczne na wicej i ładniej

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: PGR4
« Odpowiedź #193 dnia: Września 02, 2007, 23:23:48 pm »
Wiecie że PGR 4 ma byc po polsku :D Idać tym śladem to wszystkie gre od MGS sa po polsku oby z halo tez tak bylo :D Tak dalej MS :D http://xbox.centrumxp.pl/Aktualnosci/3659,0,Xbox_360_jakie_gry_w_języku_polskim.aspx

MS Cię kocha, tylko ciekawe kiedy zrobią Live po polsku...

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: PGR4
« Odpowiedź #194 dnia: Września 02, 2007, 23:53:06 pm »
Live mnie za bardzo nie interesuje bo co niby by mialo zmienic ze zamiast karju Uk mam Poland.wiem ze niekotre elementy sa niedostepne bo robimy to nielegalnie i takie tam.Chcialbym tylko jak juz video marketplace i to by do szczescia mi wystarczylo.Przynajmniej biora sie za polonizacje swoich gier a sony jeszcze zadna gra oprocz singstara od sony nie byla spolszczona tylko electronic arts spolszczali gry na ps2.

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #195 dnia: Września 03, 2007, 00:08:54 am »
będąc totaaaalnie obiektywnym i w hołdzie posiadaczom/fanboy'om(to chyba synonimy) konsoli Sony:PGR4 wygląda zarąbiście jezeli chodzi o konsole dostępne zwykłym smiertelnikom, jednak jak na poziom graficzny jaki prezentuje PS3,gra wygląda okropnie...
Swoją drogą to ciekawe czy wprowadzą to czego tak brakowało mi w trójce czyli aut "dla zwykłych smiertelników" jak RS4 czy Golf-GTi.....w dwójeczce takie auta były..niewiem czemu w trójce wypadły:/.....

P.S. w odniesieniu do paru postów wyzej..wile mieć słabo wyglądająca publike i bandy na trasach niż drzewa z czterech tekstur;)
just swingin in the glory of chaos...

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #196 dnia: Września 03, 2007, 11:58:06 am »
będąc totaaaalnie obiektywnym i w hołdzie posiadaczom/fanboy'om(to chyba synonimy) konsoli Sony:PGR4 wygląda zarąbiście jezeli chodzi o konsole dostępne zwykłym smiertelnikom, jednak jak na poziom graficzny jaki prezentuje PS3,gra wygląda okropnie...
Swoją drogą to ciekawe czy wprowadzą to czego tak brakowało mi w trójce czyli aut "dla zwykłych smiertelników" jak RS4 czy Golf-GTi.....w dwójeczce takie auta były..niewiem czemu w trójce wypadły:/.....

P.S. w odniesieniu do paru postów wyzej..wile mieć słabo wyglądająca publike i bandy na trasach niż drzewa z czterech tekstur;)
a po co jakis golf w dynamicznych arcadowych wyścigach ? w życiu bym nie pomykał takim kaszlakiem w PGR wole Ferrari itd

nakimushi

  • Gość
Odp: PGR4
« Odpowiedź #197 dnia: Września 03, 2007, 15:53:40 pm »
dokladnie - moze jeszcze polonezy powinny byc  :lol:

co do slabej publiki to nie wiem gdzie jest ladniejsza bo napewno nie w motorstorm (bitmapki) drzewa tez ciezko znalezc ladniejsze (moze TDU ale tam sa glównie tylko drzewa)

ja juz nie moge sie doczekac by zagrac w  ta gre z widoku z wnetrza który kopal juz w 3 tylek a teraz przy zmiennych warunkach pogodowych bedzie pewnie cudowny (no i te rozgladanie sie galka w srodku ;)
Opublikowane: Wrzesień 03, 2007, 11:40:02
Ninja Theory Dev Slams Bizarre Creations’s on PGR4  :grin:

w skrócie ludzie od Heavenly Sword nie wierza ze nowy trailer jest z silnika

It’s all in-game - http://gamers-creed.com/?p=471

DamSon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-11-2006
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Odp: PGR4
« Odpowiedź #198 dnia: Września 03, 2007, 16:34:30 pm »
Coś pięknego  :)
Mam nadzieję, że naprawdę będzie można zobaczyć to wszystko w grze :]

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: PGR4
« Odpowiedź #199 dnia: Września 03, 2007, 18:47:57 pm »
Cytuj
Ninja Theory Dev Slams Bizarre Creations’s on PGR4  Very Happy

w skrócie ludzie od Heavenly Sword nie wierza ze nowy trailer jest z silnika

It’s all in-game - http://gamers-creed.com/?p=471

Wygląda obłędnie :shock:  Szkoda tylko, że jakość dosyć słaba.
Co do samej gierki, to fajnie, że będzie po Polsku :D