Autor Wątek: Eternal Darkness  (Przeczytany 55750 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« dnia: Listopada 08, 2003, 10:38:06 am »
Gra nie sprzedała się najlepiej. Jednak pare osob chyba w nia zagrało. Ulubiony moment z gry? Wrażenia? Dlaczego tylko my dwaj ją kupiliśmy?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Eternal Darkness
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 08, 2003, 11:51:46 am »
Gra sprzedala sie dobrze, ale nie tak dobrze jak na to zasluguje. Najlepszy moment. Wszystkie schizy, do dzisiaj nie wiem, czy zwiesila mi sie konsola, czy to byla halucynacja. Laser zaczal szarpac wydawac dziwne odglosy a ja przerazony szybko zrestartowalem GC:) Ponadto pamietam jak sklecilem runy i zdobylem zaklece do odnawiania energii. Jaki byl szok, gdy przy pierwszym uzyciu moja postac zostala przecieta na pol:D Cale szczescie, ze to tylko halucynacja. Takich momentow bylo wiele. Z lokacji najbardziej zapadla mi w pamieci cala katedra Notre. Geniusz. I do tego ta muzyka, kroki po schodach, jakies jeki, pukanie do drzwi... Jedna z najgenialniejszych gier ever. I do tego rewelacyjne sterowanie, motyw z uderzaniem w okreslone czesci ciala, jak to ostatnio mowia, "robi".

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 08, 2003, 14:18:04 pm »
Mi najbardziej sie podobalo jak przechodizlem sobie kolo drzwi a z parwego glosnika angle rozleglo sie glosne dynamiczne pukanie. Prawie zszedłem z tego swiata. Zajebiste tez bylo klecenie czarow. Kilka udalo mi sie otrzymac zanim zdobylem papirus jak je zrobic. Metoda rpbo i bledow daelko mozna dojsc.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Eternal Darkness
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 09, 2003, 20:22:50 pm »
Geez, ludzie, bo oszaleję!!!
Mercy...

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Eternal Darkness
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 10, 2003, 17:21:54 pm »
Hehe, oszalejesz dopiero po zagraniu:)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Paul
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 11, 2003, 21:22:49 pm »
Zdecydowanie (jak dla mnie) najlepszy quest... Ten klimat inkwizycji i, gdy wszyscy zamieniają się w demony... i sam koniec... kiedy zostaje potraktowany przez guardiana... Po prostu bomba. A drugie zaszczytne miejsce ma quescik, kiedy kierujesz chlopakiem , ktory nieopacznie otworzyl korespodencje do króla i rzucil na siebie urok. Genialne! bardzo żal mi tej gry. Żal mi że grało w nią tak mało osób. W zasadzie to żal mi tych osób... :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 12, 2003, 18:33:23 pm »
Ludzie nie róbcie spojlerów ;). Bo kurde się naczytam i nawet się przelękne kasujących się sejwów czy trupa w wannie.... a może po prostu powinienem nie czytać tego tematu? Oj gupi jestem :P
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
eternal
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 12, 2003, 21:28:34 pm »
Trochę z innej beczki... Czy są jakieś szanse na sequel ED? Podobno Siliconi coś kiedyś bąkneli, ale pewnie są zajęci MGS:TTS i tasiemcem pt: Too Human (który się wlecze i wlecze i podobno ma przeskoczyć na N5)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 12, 2003, 21:33:17 pm »
No o ile wiem siliconi raczej nie pracują nad ED2. Czemu? Za małe zyski z jedynki, ale mimo to Nintendo zobaczyło ogromny potencjał w siliconach i dlatego obok Retro st. są to najcenniejsze zespoły hydraulika. Ufff... Conker pewnie i tak wie lepiej :D
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Eternal Darkness
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 12, 2003, 22:23:44 pm »
Zyski to nie wszystko, a ED to idealny material pod drugą czesc. Wyobrazcie sobie, ze gdzies znajduje sie drugi tom ksiegi, jakies dodatkowe strony itp. SK kiedys cos rzeczywiscie mowili na temat sequela, ale zajeli sie MGS'em i cisza. Miejmy nadzieje, ze jednak powstanie.

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 12, 2003, 23:16:04 pm »
Ostatnio dgzies wyszperalem plotke, ze oporcz MGS i Too Human Siliconi pracuje nad jeszcze ejdnym projektem. Modlmy sie zeby to byl Eternal Darkness.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 13, 2003, 15:47:08 pm »
Ktoś ich kiedyś pytał, czy zrobią sequela, a D. Dyack (szef SK) powiedział, że jest to prawdopodobne, bo cały świat ED jest przez nich szcegółowo opracowany. Że tak powiem "cały kosmos" ED. Może więc kiedyś, ale to już chyba na N5, bo z ich prędkością developerska jakoś słabo. ED był przecież jeszcze projektem na N64, a Too Human aż na PSX!
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 13, 2003, 18:40:19 pm »
Gupio się mądrzyć na temat czegoś z czym nie miałem styczności, ale czasami genialne gry będące świetnym materiałem na sequel, nie dostają sequel'a... Dopiero powiedzmy za 10 lat. (Oldschool w nowej oprawie ;) ). No, ale jestem z wami i jak tylko zakupię kilka  gier (3 dokładnie) zbieram na ED- fajnie jeszcze być przy zdrowych zmysłach :D
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Eternal Darkness
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 14, 2003, 18:59:17 pm »
Hehe, taki ED za dziesiec lat, przy takim rozwoju techniki bede sie bal w to zagrac:)

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 14, 2003, 19:04:06 pm »
Prawdopodobnie zamontujesz sobie w oczach soczewki z grą i dawaj. No to już byłoby chore ;). A na serio: taki bajer np. konsole byłyby tak nowoczense iż kamerka zamontowna w środku, zarejstrowałaby jak ty wyglądasz i przeniosło to do np. jakiejś świątyni. Wchodzisz, patrzysz a tu twój realny trup. Już widzę program UWAGA! o złym wpływie gier video ("Zabiłem Stasia bo w ED2 tak mi Bóg kazał"- Chyba aż tak będzie strasznie) :D
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 15, 2003, 13:36:15 pm »
Moim zdaniem byłoby świetnie gdyby ED2 był w technice celshading i z postaciami super-deformed. Wtedy baliby się już wszyscy!!!
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 15, 2003, 19:49:12 pm »
Lepiej mega super deformed :D. Ale chyba se jaja robisz co nie gruby? Chociaż z dobrą realizacją i takie coś może wyjść Siliconom... Niech zapożyczą system wybuchów z WW ;)
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 15, 2003, 22:11:17 pm »
I  fajnie by było, gdyby rolę zombiaków pełniły miesożerne zmutowane okonie. ( hmmm to znaczy że wszystko działoby się pod wodą...)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 15, 2003, 22:37:48 pm »
woooha - fantastyczne koncepcje! Ja dodałbym od siuebie, że można by dodać jeszcze jakośc fajnego bohatera .... najlepiej jakiegoś nastolatka płci żeńskiej i koniecznie z duuużymi oczkami :D:D:D:D
Life's a game
Gaming 24:7

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 15, 2003, 22:55:58 pm »
I ważne jest, żeby fabuła była dobra... Np... No... Bohater jest makrelą której zły rybak uwędził stryjecznego kuzyna. Oczywiście wszystko kręciło by się dookoła problemu mięsożernych okoni. No... i gra musiała by wykorzystywać matę do tańczenia, do generowania kombosów linią boczną.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 16, 2003, 16:18:22 pm »
Plus oczywiście popularne ostatnio mikrofony do karaoke. Trzeba by było śpiewać prezed okoniami jakieś ballady, żeby wypuścili Nemo (Gdzie jest Nemo ;) ). No i EyeToy tyle że w wersji GCN. Czyszczyenie zębów czy coś... Zakładamy drużynę developerską? Mam już nazwę: "Drużyna Developerska" :D
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 16, 2003, 20:14:54 pm »
Jak Boga kocham nie wiedziałem że drzemie w nas taki potencjał. A nauczycielki w liceum mówiły że nic ze mnie nie będzie! Ha! Mam nadzieję że to teraz czytają i zmienią zdanie! HA! A tak na marginesie, to czy wiedzieliście że Silicon Knights zrobili też legendarna Legacy of Kain?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 18, 2003, 17:53:50 pm »
Nie wpadłbym, bo nie grałem. Ale jak tylko załatwie moje must-have to kupię LoK, jak BoGa kocham! (tak, jestem chrześcijaninem ;) )
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 23, 2003, 16:19:05 pm »
Ale Legacy of Kain wyzszo 100 lat temu na PSX i PC, także to nie będzie chiba drogi zakup...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 24, 2003, 20:09:13 pm »
Ale Blood Omen to jakby kontynuacja? Czy ją też robili Siliconi? Jeśli tak to chyba nawet odrazu teraz łyknę ("U"=119zł)
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 25, 2003, 11:16:49 am »
Nie... Wiesz, ja nie jestem specjalistą w tej materii, ale troche znam się na SIlikonach i z tego co wiem, to oni zrobili tylko ta pierwszą BlooD Omen : LoK, jeszcze 2wymiarową i w ogóle. Natomiast następne, to chyba już nie ich sprawka, chociaż dzieją się w tym samym swiecie itd. Polecam ich stronke www.siliconknights.com gdzie w dziale Haritage są ich gierki. Zdziwisz się... na jaki system jest większośc z nich :) Powiem tylko, że właśnie przy nim siedzisz...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 25, 2003, 19:49:36 pm »
No aktualnie siedzę przy dwóch sprzętach. PC i GCN (lewa ręka: klawiatura; prawa ręka: pad), no i wychodzi na to iż na PC... Szkoda, że ten link (sznurek) który dałeś nie działa coś mi.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 25, 2003, 19:51:35 pm »
Bo literówka była  :(  Już działa :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 25, 2003, 20:13:00 pm »
No działa, całkiem zgrabnie wykonana, ale bez fajerwerków... Interesujący adre (notujemy).
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 17, 2003, 21:16:33 pm »
Nie wiem. Naprawdę nie wiem. Co wybrać ED czy VJ??? Kaxi- zadanie dla Ciebie- wymień co najmniej 20 powodów dla których miałbym kupić ED. A inni niech najlepiej na priva strzelą to sam z VJ. Let's Go!!!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 17, 2003, 21:50:28 pm »
Sluze uprzejmie:

1.Niesamowita fabula
2.Wspanialy klimat
3.Swietne schizy
4.Super zagadki
5.Oniesmielajaca oprawa audio.
6.Bardzo dobra garfika.
7.Kilkunastu ciekawych bohaterow.
8.Swietnie zaprojektowane zagadki.
9. Pewna nieliniowosc w tworzeniu czarow.
10. Swietny system ich tworzenia.
11. 3 badz 4 sciezki scenariusza.
12.System gry polegajacy glownie na zagadkach a nie walce (tylko 2 bossow w grze).
13.Wspaniale lokacje.
14.Fajne bronie (np. przeladowywanie strzelny)
15.ładna płytka.
16.Naprawde oryginalna gra,
17.Zroznicowanie postaci, epok, bronii.
18.Gre tzreba kupic bo...
19. jest innowacyjna...
20 i szkoda Siliconow a ja chce sequel.

admin Świata Nintendo

  • Gość
Eternal Darkness
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 17, 2003, 21:56:14 pm »
Cytat: "Conker"
Hehe, taki ED za dziesiec lat, przy takim rozwoju techniki bede sie bal w to zagrac:)


Conki na czat marsz :-)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Eternal Darkness
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 17, 2003, 22:08:46 pm »
Cytat: "admin Świata Nintendo"
Cytat: "Conker"
Hehe, taki ED za dziesiec lat, przy takim rozwoju techniki bede sie bal w to zagrac:)


Conki na czat marsz :-)


Staram sie jak moge, ale szarosc widze i nic wiecej...

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 18, 2003, 09:03:40 am »
Buahahahaha :lol: Kaxi! Argumenty 18 i 19 mnie powaliły  :lol: SUPER! To właśnie dzięki nim kupię Gacława wraz z EDSem! Z tego co widzę, gra wciąż zalega w odpowiednich sklepach!

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 18, 2003, 14:35:22 pm »
Kaxi- przekonałeś mnie. Jak tylko skończe SC2 kupię sobie ED. No chyba, że ktoś poda więcej argumentów za VJ... W co wątpię:) Powiedzcie mi tylko - dlaczego ta gra się kiepsko sprzedała i w ogóle o jakim kolwiek sukcesie komercyjnym rycerze z silikonu nawet nie pomyśleli?

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 18, 2003, 14:45:13 pm »
Ja niedawno kupilem konsolke, i kupilem ED. Na razie jestem w drugim chapterze gra jest bardzo dobra :)

Podoba mi sie ze mozna odcinac trupiakom rozne czesci ciala, grafika na bardzo wysokim poziomie :)

Musze jeszcze troche pograc zeby wypowiedziec sie wiecej o tej gierce, ale nie zaluje ze ja wzialem, wciagnela mnie :)

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 18, 2003, 15:29:19 pm »
ED nie sprzedal sie z tego samego powodu co ICO. A jaki to powód? Do dzis nie mam pojecia.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 18, 2003, 21:20:00 pm »
Bo nie nazywał się Resident Evil? Bo nie wyszedł od Capcom czy Konami? Bo było o nim za cicho przed premierą? Zresztą jaik sam napisał, że jak ma do wyboru kilka gier to bierze takiego VJ, bo ma pewność mega zabawy. A to czego nie poleca tysiąc innych graczy (chociaż do ED dużo osób nas przekonuje ostatnio) idzie na bok. Sami zabijamy niektóre gry, tylko jakbyśmy mieli kasę, a szpile były chociaż o połowę tańsze to byłaby inna gadka. bleeee mieszkam w Polsce :evil:

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 18, 2003, 21:26:44 pm »
Przyłączam się do błeee... Ostatnio skumałem, że prawie w ogóle nie sprawdzam gierek, które mają noty poniżej 8,5. Po prostu jak już wydaje kasę to chce miec pewność. Zastanawiałem się jednak, czy przez to nie przeoczyłem jakieś gierki, która by mnie oczarowała, a która nie zyskała w prasie owacji na stojąco. I właśńie dlatego fajnie że wkroczyło Players Choice. Teraz łykam NightFire... A potem może UFC?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Eternal Darkness
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 18, 2003, 21:28:08 pm »
UFC- nie ardze. Wprawdzie gralem tylko an DC, ale to byla moja najgrsza gra. Zero miodu.