Autor Wątek: Colin McRae:DiRT  (Przeczytany 13313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tangoxbox

  • Gość
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 18, 2007, 11:55:48 am »
to jest temat ogólnie o grze... a że wtedy nie było pełnej wersji to wszyscy pisali o demie. Nie rozumiem Twojego problemu... tak samo dzieje się z każdym innym tematem (Forza, C&C).

no i o co się dziecko ciskasz?? pytałem się coś ciebie??

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 18, 2007, 15:57:36 pm »
ja mam dirta, usuneli moj topic nie wiem czemu jak pisalem o pelnej wersji a tu wszyscy gadaja o demku

Ci odpowiedział bo nie rozumiałeś czemu usunięto tamten temat  :eek:

Supersonic

  • Gość
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 22, 2007, 07:03:10 am »

kuchar

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-06-2007
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 29, 2007, 18:51:35 pm »
szkoda ze troche klatki spadają ale COLIN zawsze bedzie super grą :-P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:54:01 am »
Pytanko do graczy, którzy posiadają Dirt'a. Jak wygląda tryb multi online? Są tylko porównywane czasy czy można ścigać się buggy między sobą albo na tych odcinkach specjalnych gdzie na drugim torze równolegle jedzie przeciwnik? Z góry thx za info.

Tangoxbox

  • Gość
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 21, 2007, 18:42:50 pm »
Pytanko do graczy, którzy posiadają Dirt'a. Jak wygląda tryb multi online? Są tylko porównywane czasy czy można ścigać się buggy między sobą albo na tych odcinkach specjalnych gdzie na drugim torze równolegle jedzie przeciwnik? Z góry thx za info.

w multi sa tylko dwa rodzaje wyscigu, Rally i Climb Hill w zadnym z nich nie zmierzysz sie z zywym przeciwnikiem zderzak w zderzak, jedynie z jego czasem:/

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 21, 2007, 18:46:43 pm »
siemaszn Tango widziałem cie PSXEXTREME w dziale achiv, zdobyłeś w Colinie calaka trudno to osiagnać ?

Tangoxbox

  • Gość
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 21, 2007, 18:53:47 pm »
siemaszn Tango widziałem cie PSXEXTREME w dziale achiv, zdobyłeś w Colinie calaka trudno to osiagnać ?

no lekko nie jest zwlaszcza wygrac online w Hill Climb gdzie ludzie znaja trasy na pamiec i jezdza jak zaczarowani

w jakim numerze co Ty gadasz ja nic nie wiem??

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 21, 2007, 18:59:31 pm »
siemaszn Tango widziałem cie PSXEXTREME w dziale achiv, zdobyłeś w Colinie calaka trudno to osiagnać ?

no lekko nie jest zwlaszcza wygrac online w Hill Climb gdzie ludzie znaja trasy na pamiec i jezdza jak zaczarowani

w jakim numerze co Ty gadasz ja nic nie wiem??
wrześniowy PSXEXTREME nr 121, 73 strona jest tam nik Tango PL w dziale Calaki, wiec to chyba ty

Tangoxbox

  • Gość
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 21, 2007, 20:13:25 pm »
siemaszn Tango widziałem cie PSXEXTREME w dziale achiv, zdobyłeś w Colinie calaka trudno to osiagnać ?

no lekko nie jest zwlaszcza wygrac online w Hill Climb gdzie ludzie znaja trasy na pamiec i jezdza jak zaczarowani

w jakim numerze co Ty gadasz ja nic nie wiem??
wrześniowy PSXEXTREME nr 121, 73 strona jest tam nik Tango PL w dziale Calaki, wiec to chyba ty

spoko zlece gazete do kupienia i mi przysle laska, musze prenumerate zamowic

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 21, 2007, 21:51:34 pm »
Jedyne trudne achievementy w collinie to online, chociaz te po zapoznaniu sie z dana trasa i nauczeniu sie jej na pamiec tez sa banalne :)

Tangoxbox

  • Gość
Odp: Colin McRae:DiRT
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 22, 2007, 00:38:04 am »
Jedyne trudne achievementy w collinie to online, chociaz te po zapoznaniu sie z dana trasa i nauczeniu sie jej na pamiec tez sa banalne :)


jak sie scigasz z ciotami to banalne sa, ja mialem gre zaraz po premierze gra byla na topie i scigalem sie z najlepszymi