Autor Wątek: Fallout 3  (Przeczytany 114488 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 30, 2008, 22:39:32 pm »
zależy jak aktorzy to zagrają ;) Bo jak widziałem Video Recenzje Alone in the Dark na PC w wersji z Dublingiem to myślałem że walne na ryj  :lol: Gra kompletnia traciła klimacior  :?
Opublikowane: Czerwiec 30, 2008, 22:38:30
Cytuj
Do wersji zdubbingowanej dołączy też druga - angielska z polskimi napisami. Obie znajdą się oczywiście w jednym pudełku i to gracz zadecyduje, który wariant bardziej mu odpowiada.

Znaczy że co? Nie będzie normalnej wersji? Jeśli tak to lipa- trzeba będzie ściągać gdzieś F3 z Angli :/

Może bedzie szło coś w opcjach pogrzebać....  :?

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwca 30, 2008, 22:40:35 pm »
Cytuj
Do wersji zdubbingowanej dołączy też druga - angielska z polskimi napisami. Obie znajdą się oczywiście w jednym pudełku i to gracz zadecyduje, który wariant bardziej mu odpowiada.

Znaczy że co? Nie będzie normalnej wersji? Jeśli tak to lipa- trzeba będzie ściągać gdzieś F3 z Angli :/
Daj spokój - polskie napisy Ci taką krzywdę robią, że musisz kupować z innego kraju?

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwca 30, 2008, 22:46:00 pm »
Cytuj
Do wersji zdubbingowanej dołączy też druga - angielska z polskimi napisami. Obie znajdą się oczywiście w jednym pudełku i to gracz zadecyduje, który wariant bardziej mu odpowiada.

Znaczy że co? Nie będzie normalnej wersji? Jeśli tak to lipa- trzeba będzie ściągać gdzieś F3 z Angli :/
Daj spokój - polskie napisy Ci taką krzywdę robią, że musisz kupować z innego kraju?

nie tylko napisy :p

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwca 30, 2008, 22:47:00 pm »
Cytuj
Do wersji zdubbingowanej dołączy też druga - angielska z polskimi napisami. Obie znajdą się oczywiście w jednym pudełku i to gracz zadecyduje, który wariant bardziej mu odpowiada.

Znaczy że co? Nie będzie normalnej wersji? Jeśli tak to lipa- trzeba będzie ściągać gdzieś F3 z Angli :/
Daj spokój - polskie napisy Ci taką krzywdę robią, że musisz kupować z innego kraju?

nie tylko napisy :p
Nie rozumiem. Co jeszcze?

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwca 30, 2008, 22:57:49 pm »
Cytuj
Firma Cenega Poland poinformowała, że jeden z najbardziej oczekiwanych RPG-ów tego roku na konsolę Microsoftu doczeka się polskiej wersji językowej. Szczegóły dotyczące obsady poszczególnych ról nie zostały ujawnione, jednak ma do tego dojść w bliskiej przyszłości.

domysl sie  8-)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwca 30, 2008, 22:58:29 pm »
Cytuj
Daj spokój - polskie napisy Ci taką krzywdę robią, że musisz kupować z innego kraju?

Już wystarczy że próbowałem się przekonać do "wersji kinowej" F1 i F2- istna tragikomedia. Nie wytrzymałem psychicznie więcej niż 30 min i delete.

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 30, 2008, 22:59:18 pm »
Cytuj
Firma Cenega Poland poinformowała, że jeden z najbardziej oczekiwanych RPG-ów tego roku na konsolę Microsoftu doczeka się polskiej wersji językowej. Szczegóły dotyczące obsady poszczególnych ról nie zostały ujawnione, jednak ma do tego dojść w bliskiej przyszłości.

domysl sie  8-)

Cytuj
Do wersji zdubbingowanej dołączy też druga - angielska z polskimi napisami. Obie znajdą się oczywiście w jednym pudełku i to gracz zadecyduje, który wariant bardziej mu odpowiada.

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwca 30, 2008, 23:03:04 pm »
łeee tam, F3= Oblivion , masa dialogów itp. wiec lepiej mieć te chociaż napisy PL  :cool:

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 30, 2008, 23:06:34 pm »
Cytuj
Przedstawiciele Cenegi niemal natychmiast zareagowali też na odzew graczy, związany z komunikatem o polonizacji komputerowego wydania Fallouta 3. Do wersji zdubbingowanej dołączy też druga - angielska z polskimi napisami. Obie znajdą się oczywiście w jednym pudełku i to gracz zadecyduje, który wariant bardziej mu odpowiada.

wiec jest opcja ,ze na Xa bedzie tylko jedna plyta :p

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 855
  • Reputacja: 82
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #129 dnia: Lipca 01, 2008, 18:27:56 pm »
Eeeeee...? No way! Ta gra musi być grana po angielsku.
i na PS3 :P kurde dali by polish weszyn i na trójaku :/

Na 100% będzie PL na PS3. Dzisiaj Cenega to potwierdziła.

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 01, 2008, 18:42:49 pm »
Eeeeee...? No way! Ta gra musi być grana po angielsku.
i na PS3 :P kurde dali by polish weszyn i na trójaku :/

Na 100% będzie PL na PS3. Dzisiaj Cenega to potwierdziła.
nice :) zostaje tylko martwić się o jakość polonizacji.

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 01, 2008, 18:55:28 pm »
Eeeeee...? No way! Ta gra musi być grana po angielsku.
i na PS3 :P kurde dali by polish weszyn i na trójaku :/

Na 100% będzie PL na PS3. Dzisiaj Cenega to potwierdziła.
nice :) zostaje tylko martwić się o jakość polonizacji.
A musisz się w ogóle o coś martiwć?  :lol: Angielski przecież umiesz.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 01, 2008, 19:08:07 pm »
Eeeeee...? No way! Ta gra musi być grana po angielsku.
i na PS3 :P kurde dali by polish weszyn i na trójaku :/

Na 100% będzie PL na PS3. Dzisiaj Cenega to potwierdziła.
nice :) zostaje tylko martwić się o jakość polonizacji.
A musisz się w ogóle o coś martiwć?  :lol: Angielski przecież umiesz.
biegać też umiem, ale najszybszy nie jestem...czaisz aluzję? w takich grach bywają słowa których człowiek nie rozumie.

silvaa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-06-2008
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 03, 2008, 04:14:46 am »
yyy powinniśmy się cieszyć że Cenega wydaje gry po polsku - szczególnie takie GRY - w dodatku można ustawić dubbing lub napisy - gdzie tu jakieś minusy?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 03, 2008, 12:46:16 pm »
Minus jest taki że mogą wziąć jakiegoś studenta z łapanki i dać mu surową kartkę z dialogami do przetłumaczenia - bez kontekstu. Nie mówiąc, że jeszcze trzeba znać realia Fallouta i naprawdę być zaangażowanym w ten klimat. Takie gry się przechodzi po angielsku i już :)

silvaa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-06-2008
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 04, 2008, 13:57:39 pm »
A skąd wiesz że biorą jakiegoś studenta bez wiedzy o klimacie Fallouta? Nie popadaj w skrajności.

 Moim zdaniem Cenega robi bardzo dobre lokalizacje - chociażby - Assassin.

Swoją drogą Fallout ma taki klimat i jest grą tak kultową, że Cenega po prostu nie może tego zepsuc, dlatego pewni zrobi wszystko, aby lokalizacja wyszła jak najlepiej.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 04, 2008, 14:07:14 pm »
Oczywiście to wyolbrzymienie z mojej strony, ale z doświadczenia wiem, że często tłumaczenia mijają się z kontekstem. Ja po prostu wczuwam się w klimat przechodząc grę w jej rdzennym języku (jeżeli jest nim oczywiście angielski :P). To tak samo jakbyś oglądał film bez lektora - klimat.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 04, 2008, 14:12:04 pm »
Cytuj
Swoją drogą Fallout ma taki klimat i jest grą tak kultową, że Cenega po prostu nie może tego zepsuc, dlatego pewni zrobi wszystko, aby lokalizacja wyszła jak najlepiej.

A grałeś w wersje pl F1 i F2?
To była tragikomedia. A jak wyobrażę sobie dubbing, to już wogóle koniec swiata.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 04, 2008, 15:26:09 pm »
No ale przytoczony assassin's creed wypadł dobrze, już mają doświadczenie. Myślę, że będzie dobrze. Jednakże na bank będzie opcja angielski głos+ polskie napisy.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 04, 2008, 17:57:12 pm »
A grałeś w wersje pl F1 i F2?
To była tragikomedia. A jak wyobrażę sobie dubbing, to już wogóle koniec swiata.

To Ty chyba grałeś w  F2 spolszczone przez fana czy coś :lol: bo ja mojego F2 mam wersje ang i patcha polonizującego który spolszcza grę do wersji jaka była sprzedawana w paku (F1 , F2 i FT) i spolszczenie te jest bardzo dobre . Grę po ang przeszedłem jakieś 10 razy więc siła rzeczy fabułę poznałem po ang(choć nie wszystko rozumiałem). A patch chyba z cenegi jest czy skądś.
Mnie właśnie najbardziej usatysfakcjonuje wersja kinowa F3 z polskimi napisami

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 04, 2008, 17:59:09 pm »
A patch chyba z cenegi jest czy skądś.
CD Projekt spolszczył F1, F2 (wersja kinowa) i FT (pełna polska wersja)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 04, 2008, 18:12:37 pm »
Cytuj
bo ja mojego F2 mam wersje ang i patcha polonizującego który spolszcza grę do wersji jaka była sprzedawana w paku (F1 , F2 i FT) i spolszczenie te jest bardzo dobre .

Mam to oficjalne spolszczenie.
Nie mówię że jest złe. Mówię że tragikomedią było dla mnie mnie w to grać od pierwszych słów (Vault- to nie jest kuźwa krypta! Czy pieniądze trzymane są w kryptach? Nonsens), to po prostu nienaturalne. Po prostu nie akceptuję wersji pl i tyle bo niszczy klimat. 

I zarzut mam taki pod adresem F3, że jeśli nie będzie normalnej wersji, to znowu trzeba będzie kombinować.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2008, 18:16:12 pm wysłana przez _Music »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 04, 2008, 18:27:25 pm »
Cytuj
Swoją drogą Fallout ma taki klimat i jest grą tak kultową, że Cenega po prostu nie może tego zepsuc, dlatego pewni zrobi wszystko, aby lokalizacja wyszła jak najlepiej.

A grałeś w wersje pl F1 i F2?
To była tragikomedia. A jak wyobrażę sobie dubbing, to już wogóle koniec swiata.
IMO wersja polska kompletnie nie odstawała od angielskiej, więc nie wiem o co Ci chodzi z tą "tragikomedią" (edit: lekko sprostowałeś o co Ci chodziło). Tłumaczenie stało na naprawdę wysokim poziomie i nie przypominam sobie nic co mógłbym mu zarzucić, a niektóre teksty rzucane w trakcie walki były zajebiste :D

Niestety późniejsze wersje falloutów (w tym polska) były ocenzurowane i np nie było dzieci, przez co gra trochę traciła. Ogólnie rak dzieci, to zmora dzisiejszych gier. Nie ma dzieci bo można je zabić, a jak można je zabić to granica wiekowa drastycznie skacze w górę, tak samo jak liczba państw w których gra jest zakazana.

Cytuj
Po prostu nie akceptuję wersji pl i tyle bo niszczy klimat.
Ty nie, ale znaczna większość tak.

lupinator

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 04, 2008, 18:30:15 pm »
Music, myślę, że jako nauczyciel angielskiego jesteś przewrażliwiony.
Ciesz się, doceniaj inicjatywę, a nie szukaj problemów.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 04, 2008, 18:54:55 pm »
Cytuj
Ty nie, ale znaczna większość tak.

I nie mam nic przeciwko (niech i ten dubbing nieszczęsny zrobią, jeśli lepiej się wtedy sprzeda), ale niech wydadzą dwie wersje w takim razie, nie zostawiając na lodzie jakiś tam procent graczy.

Lupi, nie jestem przewrażliwony- wkurza mnie tylko, że na siłę próbuje się nas uszczęśliwiać, polonizując wszystko jak leci, odcinając od oryginału.
Z tego też powodu, byłem zmuszony czasem piracić jeśli chodzi o gry na pc, bo nie szło dostać normalnej wersji w polsce, a sprowadzenie kosztowało 3x tyle co oryginał u nas.

Jeden z powodów dla których wolę też gierki na konsole niż na pc, ale widzę że powoli zaczyna się podobna praktyka :/
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2008, 18:56:57 pm wysłana przez _Music »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 04, 2008, 19:00:50 pm »
Cytuj
Lupi, nie jestem przewrażliwony- wkurza mnie tylko, że na siłę próbuje się nas uszczęśliwiać, polonizując wszystko jak leci, odcinając od oryginału.
Z tego też powodu, byłem zmuszony czasem piracić jeśli chodzi o gry na pc, bo nie szło dostać normalnej wersji w polsce, a sprowadzenie kosztowało 3x tyle co oryginał u nas.

Jeden z powodów dla których wolę też gierki na konsole niż na pc, ale widzę że powoli zaczyna się podobna praktyka :/
Jesteś przewrażliwiony ;) Muszę jednak przyznać, że część polonizacji (np Far Cry) była tragiczna. Na szczęście nie dotyczy to prawie w ogóle wersji kinowych (szczególnie jak gra się pierwszy raz w daną grę i nie miało się wcześniej styczności z wersją angielską).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 08, 2008, 07:30:58 am »
Plotka: Fallout 3 już zbanowany w Australii
http://www.gram.pl/news_8gvkGeC2_Plotka_Fallout_3_juz_zbanowany_w_Australii.html

Cytuj
Fallout 3 zaczyna budzić kontrowersje. Wielu graczy prosiło o uczynienie tej gry bardziej "obskurną" i realistyczną przez wprowadzenie możliwości krzywdzenia dzieci. Marne szanse - w Australii ponoć problemem jest nawet wykorzystanie w F3 morfiny...
Jeden z użytkowników forum portalu GameSpot twierdzi, że najnowsze dziecko studia Bethesda, Fallout 3, zostało wstępnie zbanowane w Australii. Źródłem informacji jest "znajomy" postującego, który ponoć pracuje w urzędzie zajmującym się klasyfikowaniem filmów, książek i gier (Office of Film and Literature Classification).
Według "Vroksa", już podczas wstępnych oględzin Fallouta 3 komisja odmówiła ocenienia tej gry. Powód? Tytuł ten dyskwalifikuje wykorzystanie przez głównego bohatera... morfiny. Ten alkaloid jest wykorzystywany w realnym życiu (zapewne także w F3) do uśmierzania bólu chorych. Oczywiście jest też narkotykiem, co jak widać stwarza problemy nie tylko uzależnionym.
Co ciekawe, gdyby morfina została użyta w filmie - nie byłoby problemu. Film ten dostałby od tego urzędu plakietkę "od 18 lat" i trafiłby do kin i sprzedaży. Jednak dla gier najwyższą przyznawaną tam kategorią to "od 15 lat". M.in. dlatego też Australijczycy dostali okrojone Grand Theft Auto IV.

Opublikowane: Lipiec 04, 2008, 20:26:52
Malcolm McDowell w Falloucie 3
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41846

Cytuj
Najnowszy, sto trzeci numer brytyjskiej edycji pisma PlayStation 3 Magazine przynosi ciekawe informacje dotyczące aktorów, a konkretnie aktora, który użyczy głosu jednej z postaci w grze Fallout 3.
Malcolm McDowell fanom elektronicznej rozgrywki powinien być doskonale znany z roli admirała Tolwyna, w którego aktor wcielił się w grach Wing Commander III i Wing Commander IV. W Falloucie jego głosem przemawiać będzie Prezydent Enklawy, czyli organizacji będącej w zasadzie resztkami tego, co kiedyś było rządem Stanów Zjednoczonych.
Głosu McDowella będą mogli posłuchać także Polacy. Dystrybutor gry, firma Cenega Poland zamierza bowiem udostępnić w Falloucie 3 dwie wersje językowe do wyboru. Pełną polską ścieżkę dźwiękową z dubbingiem i wersję kinową z napisami. Gra do sklepów trafi jesienią tego roku, zaś platformami docelowymi są komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Tarniak

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 08, 2008, 12:34:26 pm »
Cytuj
Ty nie, ale znaczna większość tak.

I nie mam nic przeciwko (niech i ten dubbing nieszczęsny zrobią, jeśli lepiej się wtedy sprzeda), ale niech wydadzą dwie wersje w takim razie, nie zostawiając na lodzie jakiś tam procent graczy.

Lupi, nie jestem przewrażliwony- wkurza mnie tylko, że na siłę próbuje się nas uszczęśliwiać, polonizując wszystko jak leci, odcinając od oryginału.
Z tego też powodu, byłem zmuszony czasem piracić jeśli chodzi o gry na pc, bo nie szło dostać normalnej wersji w polsce, a sprowadzenie kosztowało 3x tyle co oryginał u nas.

Jeden z powodów dla których wolę też gierki na konsole niż na pc, ale widzę że powoli zaczyna się podobna praktyka :/
Music, musimy się zapisać do tłumaczenia. Znamy realia, więc nie będzie gafy :cool:

Biedni Ci australijczycy, my zresztą też, można było tanio zamawiać z DVD Crave, a teraz to raczej 50:50, że dostaniesz jakąś okrojoną wersję bez krwi i flaków. 8-)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 08, 2008, 12:59:36 pm »
Ja tam chętnie zrobiłbym takie tłumaczenie, że mucha nie siada :]




Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 08, 2008, 13:26:29 pm »
http://www.gamerchip.com/fallout-3-qa-screenshots/2/



Cytuj
Some of the new features include:
Armor sets come in two pieces, body and head
Inventory limit is based on weight
Children and essential NPC's are unkillable
Good/Evil karma system relating to in-game choices
Crimes committed against specific groups are known to all in the group throughout the game world
NPC's navigate via a mesh instead of via a point to point system like in Oblivion and Morrowind
Like Oblivion the game uses a skill list and those skills determine maximum possible effectiveness in battle
Faces are customizable, but not bodies
The player can crouch and sneak around
Many of the old Fallout traits return, only now as skill perks
Fast travel is only available to places you've been before
Not all non-humans are hostile: "some can be reasoned with and even hired."
Player "perception" functions like the Oblivion compass

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 08, 2008, 13:31:34 pm »
ten screen daje klimacior  8) już nie moge sie doczekac  :-D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 08, 2008, 15:55:03 pm »
3 nowe skriny (pierwszy już był, ale tutaj jest w dobrej jakości):






http://www.gamersyde.com/news_6753_en.html

Co tu dużo gadać, nowy Fallout wygląda świetnie i klimatycznie :cool: Oby jeszcze gameplay stał na wysokim poziomie, rozwój postaci był ciekawy, a zadania i opcje dialogowe dosyć złożone. Wtedy mamy dyszkę :D

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 08, 2008, 16:00:42 pm »
A ja bym chciał zobaczyć ten system walki w praniu.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 08, 2008, 16:11:48 pm »
A ja bym chciał zobaczyć ten system walki w praniu.
System walki chyba będzie mocno Morrowindowy, tzn stoisz metr przed wrogiem, a i tak go nie trafiasz (jak masz bardzo niskie statystyki w broni), dlatego początkowo może wydawać się średni. Myślę jednak, że z czasem (jak się przyzwyczaimy i polepszymy statystyki), będzie dawał dużo satysfakcji i radochy :D
Mam nadzieję, że twórcy zawrzą w grze przekleństwa rzucane przez wrogów, w trakcie walki :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 08, 2008, 16:16:24 pm »
System walki chyba będzie mocno Morrowindowy, tzn stoisz metr przed wrogiem, a i tak go nie trafiasz (jak masz bardzo niskie statystyki w broni), dlatego początkowo może wydawać się średni. Myślę jednak, że z czasem (jak się przyzwyczaimy i polepszymy statystyki), będzie dawał dużo satysfakcji i radochy :D
Mam nadzieję, że twórcy zawrzą w grze przekleństwa rzucane przez wrogów, w trakcie walki :)
A nie tak jak w starych Fallout'ach, czyli masz 100 pkt. i więcej w small guns to masz 95% szans na trafienie na średnim dystansie?

Bethesda: 'Over 40,000 lines of dialogue' in Fallout 3
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=192438

Cytuj
Bethesda has claimed that Fallout 3 will have over 40,000 lines of dialogue in the game, dwarfing the amount in the original game by about 20 times.
The amount puts it level pegging with Fable II, which we reported last month contains over 370,000 words of dialogue. If you accept that an average sentence length is ten words, it comes out about the same, which is a bit of a funny coincidence if you ask us.

Cytuj
# Slavery, children, drugs and addiction feature in the game
Child killing will not be possible. If attacked, they run away and adults around turn on you
# Most non-humans are hostile, but not all
# A level editor will not be included with the PC version, but might become available in future as a free download
# Character traits have been combined with Perks. You now receive one per level. There are around 100 of them, so in order to see them all you'll have to play through the game five times
# Up to one companion (plus Dog Meat) will be able to join you. You'll be able to give them weapons and armour
# Hand-to-hand combat hasn't been focused upon. It will be hard to complete the game without using weapons
« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2008, 16:19:36 pm wysłana przez Snake_Plissken »

silvaa

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-06-2008
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 08, 2008, 16:22:28 pm »
LOL jak to wygląda masakrycznie !!! co za klimat :D

szybciej szybciej niech ta gra już będzie w sklepach...  :grin:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 08, 2008, 16:28:58 pm »
Cytuj
A nie tak jak w starych Fallout'ach, czyli masz 100 pkt. i więcej w small guns to masz 95% szans na trafienie na średnim dystansie?
Właściwie, to to samo, tyle, że Morrowind bardziej oddaje jak to wygląda, bo też był w 3D. Np. strzelanie z łuku, mając niski poziom umiejętności było dosyć męczące. Poza tym 100pkt w falloutach nie zawsze oznaczało 95% na trafienie w średnim dystansie (dużo zależało od pancerza przeciwnika).

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 08, 2008, 17:31:35 pm »
Im mniej Obliviona i Morrowinda w tym tym lepiej. To ma być Fallout, a nie Elder Scrolls: Arena 5 (bo Bethesda jak na razie to robi tylko kopie tej gry). Akurat brak nagości mnie boli, w poprzednich Falloutach było bo to nie jest przedszkole... :mad:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 09, 2008, 01:08:43 am »
Właściwie w poprzednich Falloutach również nie było nagości. Scenki intymne zawsze działały na zasadzie: "przed-po", żadnych gołych bab również nie było.

Cieszy mnie natomiast, że będzie można spotkać dzieci w grze (bardzo rzadko spotykane w innych produkcjach), nawet jeśli nie będzie można ich zabić.
Wygląda na to, że świat w F3 będzie bardzo realny, a to powinno zaowocować łatwiejszy i głębszym wczuciem w klimat gry.
Opublikowane: Lipiec 09, 2008, 00:20:08
Praktycznie, to samo co napisał Snake Plissken, ale po polsku:
http://www.gram.pl/news_8gvlG,q1_Duzo_czytania_w_trzecim_Falloucie.html

Tarniak

  • Gość
Odp: Fallout 3
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 09, 2008, 08:30:14 am »
Cytuj
Cieszy mnie natomiast, że będzie można spotkać dzieci w grze (bardzo rzadko spotykane w innych produkcjach), nawet jeśli nie będzie można ich zabić.
Jak nie będzie można wykorzystać i zabić to nuda. :evil:

A poważnie, bez różnicy. Szkoda tylko, że nie będzie samochodu. W Oblivionie był chociaż konik, a oldskulowy samochód w Falloucie, no sam smaczek. Ciekawe czy podczas poruszania się na mapie będą random encounter'y.