Autor Wątek: problem z xboxem. Niespotykane jak dla mnie :)  (Przeczytany 16090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzyber

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
problem z xboxem. Niespotykane jak dla mnie :)
« dnia: Czerwca 08, 2007, 19:56:08 pm »
Wyciągłem płytę z def jamem, potem wyłączyłem i włączyłem konsole. Problem w tym że mam teraz jakiś dziwny dashboard. Tło jest niebieskie(jakby co evox) i mam opcje jak. Ms dashboard, settings, backup i cos tam jeszcze. Gry mogę normalnie odpalać z płyt ale z dysku już się nie da.

Błagam pomocy!!!!!!!!!!!!

Domyślam się że mi Biosa wywalilo. może ktoś ma inne propozycje ? no i jakim cudem ot tak może się zwalić coś
"kiedy patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie..."     Poszukuje ludzii z xboxem !!!!

Tarniak

  • Gość
Odp: problem z xboxem. Niespotykane jak dla mnie :)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 08, 2007, 20:23:44 pm »
Na pewno jesteś zalogowany na swój gamertag?

grzyber

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Odp: problem z xboxem. Niespotykane jak dla mnie :)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 08, 2007, 20:28:25 pm »
eee ale jak gamertag? mam przerobioną. nie gram po live !! Evox mam
"kiedy patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie..."     Poszukuje ludzii z xboxem !!!!

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Odp: problem z xboxem. Niespotykane jak dla mnie :)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 08, 2007, 20:47:34 pm »
Słuchaj spieprzyłeś albo ty albo ktoś kto sobie grał. Uruchomiłes xboxlive update z płytki i nadpisałes pliki z dashboardem. Teraz musisz znowu dashboard zainstalować.

grzyber

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Odp: problem z xboxem. Niespotykane jak dla mnie :)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 08, 2007, 20:57:34 pm »
jak mozna uruchomic x live na defjamie hę ? ok ale nieważe :) Bez nerwów. Czy UnleashX na tej stronie http://xbox.makii.pl/news.php będzie dobry ? i jak zainstalowac bez użycia płyty bo mam podłączenie przez ftp z xboxem :)
"kiedy patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie..."     Poszukuje ludzii z xboxem !!!!

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: problem z xboxem. Niespotykane jak dla mnie :)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 09, 2007, 11:20:01 am »
Mialem kiedys taka sama sytuacje, ale nie pamietam dokladnie, co trzeba bylo zrobic. Zarejestruj sie na forum Psx Extreme i zapytaj sie w "Pomocy", tam jest kilku specjalistow zajmujacych sie na co dzien naprawa konsol wiec Ci pomoga. W moim przypadku wystarczylo zmienic kilka plikow i wszystko wrocilo do normy (lacznie ze wszystkim, co mialem nagrane na dysku).

grzyber

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
Odp: problem z xboxem. Niespotykane jak dla mnie :)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 09, 2007, 18:02:19 pm »
ok już mam :) Ściągłem puchatego i zaktualizowałem Dashborda :) wsyztko działa, a gierki nie pousuwane :)
"kiedy patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie..."     Poszukuje ludzii z xboxem !!!!