Autor Wątek: Battlefield: Bad Company  (Przeczytany 73272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwca 06, 2008, 16:48:25 pm »
Podoba mi się motyw z tym że w radiu słyszymy informacje o jednostkach wroga. Gdy zbliżam się do miejsca które ma pod luneta snajper to słyszę o tym w meldunku. Podobna sprawa ma się z czołgami itp.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwca 06, 2008, 16:59:14 pm »
Pograłem jeszcze trochę w demko i musze przyznać, że na dłuższą mete grain jest denerwujący...

Co do chaosu właśnie o to biega... there is no place to hide :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:02:53 pm »
Cytuj
Co do chaosu właśnie o to biega... there is no place to hide
Niby tak, ale oczekiwałem czegoś na wzór BF2 z PC. Tam pojazdy to podstawa. A tu to tylko dodatek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:15:56 pm »
Cytuj
Co do chaosu właśnie o to biega... there is no place to hide
Niby tak, ale oczekiwałem czegoś na wzór BF2 z PC. Tam pojazdy to podstawa. A tu to tylko dodatek.


tez pogralem w demko, tyle ze na XO i powiem tyle ze BF2 wydaje mi sie jednak lepszy pod wzgledem gameplay'u

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:21:54 pm »
Też u was widać mase ząbków i krawędzi na teksturach ? np. płot, broń, cieżarówka w singlu po lewej tak jakby w ogóle gra nie miała AA :/

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:25:16 pm »
Też u was widać mase ząbków i krawędzi na teksturach ? np. płot, broń, cieżarówka w singlu po lewej tak jakby w ogóle gra nie miała AA :/
Tak widać, ciekawe jak to wygląda na X0, bo jak wiadomo Ps3 ma problemy z AA :)

Ludzie tutaj pojazdy nie są ważne to nie jest battlefield 3 i nigdy nie miał nim być!

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:37:29 pm »
No ja w końcu wziąłem się porządnie za nowego BF:BC, bo ostatnio to tylko się bawiłem.
Powiem tak: gra jest świetna, piękne wybuchy, wszystko w okół się rozwala, fajnie się steruje swoją postacią, ciekawy patent respawnów i masa innych super rzeczy, jedynie co mnie wkurzyło to lagi w czasie prowadzenia pojazdów - jakoś tak dziwnie się zachowywały, lekko podskakiwały etc. wiadomo. Ale to może wina serwera.
Ogólnie gierka bardzo mi się podoba, i na bank kupię fulla :).
ps. grałem z Shadow_Snake i Lupi'm - nie śmiejcie się, to był mój pierwszy raz  :lol:

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:42:49 pm »
A co sądzicie o tym:

w singlu jak się dużo dzieje - w tle moździerze + strzały + gadanie to dźwięk jest jakby taki "płytki" nie odnosicie takiego wrażenia?

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:47:06 pm »
A co sądzicie o tym:

w singlu jak się dużo dzieje - w tle moździerze + strzały + gadanie to dźwięk jest jakby taki "płytki" nie odnosicie takiego wrażenia?
no zagluszony jest ziomus  :cool:
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:47:11 pm »
Brzydko wygaldaja drzewa jak sie je czolgiem najedzie tak dziwnie skacza i po drabinie sie wchodzi to kamera tak skacze na poczatku i dziwnie sie mierzy no i najśmieszniejsze to jest to jak sie strzela z broni to jest taki kosmiczny odrzut tak jak by koles trzmal ta bron jak jakas cnotka i zadurzo trzeba strzelac zeby zabic przyzwyczailem sie cod 4 Gra dobra pograc mozna ale Cod4 nie wyprzedza jak dla mnie Cod 4 wyprzedzil epoke dlugo trzeba bedzie czekac na gre rowna z Codem

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:49:13 pm »
no zagluszony jest ziomus  :cool:
Mogli to trochę lepiej zrobić coś w stylu piszczenia itd...

No ale to takie czepianie się w sumie :)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwca 06, 2008, 17:54:42 pm »
Brzydko wygaldaja drzewa jak sie je czolgiem najedzie tak dziwnie skacza i po drabinie sie wchodzi to kamera tak skacze na poczatku i dziwnie sie mierzy no i najśmieszniejsze to jest to jak sie strzela z broni to jest taki kosmiczny odrzut tak jak by koles trzmal ta bron jak jakas cnotka i zadurzo trzeba strzelac zeby zabic przyzwyczailem sie cod 4 Gra dobra pograc mozna ale Cod4 nie wyprzedza jak dla mnie Cod 4 wyprzedzil epoke dlugo trzeba bedzie czekac na gre rowna z Codem
Jakby udoskonalili bardzo dobrego BF2, to sorry, ale wtedy cod4 bylby epoke za BF:BC :x (koniec z gdybaniem)
Dla mnie BF2 i Cod4 sa bardzo porownywalnymi grami, a BF:BC odbiega od tych 2 gier!
Zniszczenia budynkow sa ok, no prawie - nie mozna rozwalic calego budynku, tak aby sie zawalil. Zawsze musi jakas sciana zostac i imo to jest biedne w tej grze...
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwca 06, 2008, 18:01:36 pm »
Też u was widać mase ząbków i krawędzi na teksturach ? np. płot, broń, cieżarówka w singlu po lewej tak jakby w ogóle gra nie miała AA :/
Tak widać, ciekawe jak to wygląda na X0, bo jak wiadomo Ps3 ma problemy z AA :)

Ludzie tutaj pojazdy nie są ważne to nie jest battlefield 3 i nigdy nie miał nim być!
To wiem czytałem ze ps3 ma problemy zdziwiłem się jak odpaliłem, Uncharted i tam też ząbki w BF również, nawet Heavenly Sword ma nie pełne AA dlatego pytam bo już myślałem ze mam monitor i tv zwalone.

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwca 06, 2008, 18:06:56 pm »
Niestety to wina PS3, zbyt mało RAMU :(

UPDEJT:

grałem teraz troche na MP i mam do was pytanie, czy wy też macie takie nieprzyjemne harczenie, szarpanie dźwięku na MP? szczególnie na tej mapie z pojazdami?

mam to już w drugiej grze po CONDEMNED 2

nie wiem czy jestem tutaj odosobniony i mam coś z konsolą czy co ;/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2008, 19:20:31 pm wysłana przez hansatan »

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwca 06, 2008, 19:22:25 pm »
Niestety to wina PS3, zbyt mało RAMU :(

UPDEJT:

grałem teraz troche na MP i mam do was pytanie, czy wy też macie takie nieprzyjemne harczenie, szarpanie dźwięku na MP? szczególnie na tej mapie z pojazdami?

mam to już w drugiej grze po CONDEMNED 2

nie wiem czy jestem tutaj odosobniony i mam coś z konsolą czy co ;/
Też to mam ;) Myślałem ze dzwiek się pierniczy ale jak widać nie jestem sam ;)

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwca 06, 2008, 19:26:33 pm »
Ech niestety, ale to jest jakiś "BUG" w PS3 w takim bądź razie, albo w tym oprogramowaniu 1.40

- Najpierw to zwróciło moją uwage w GRID (tam jak się dodawało gazu to były trzaski)
- poźniej condemned 2 ale z tego co pisza to ponoc blad w grze i jakis patch wydali
- teraz to :/ co jest grane?

dźwięk się szarpie, tak jakby ścina ;/ nie jest to wina głośników bo próbowałem na dwóch zestawach po czinczu, a także na hdmi w głośnikach TV

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwca 06, 2008, 19:43:54 pm »
a ja mam pytanko z gatunku noob: jak odebrać zaproszenie? bo jak do tej pory to nie odbierałem

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwca 06, 2008, 19:50:18 pm »
niestety nie wiem snake 89 ty też masz to charczenie ?

nakimushi

  • Gość
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:09:03 pm »
pogralem chwile dluzej niz 5 min i troche jednak jestem zawiedziony _ grafika jest naprawde prosta (w sensie obiekty sa bardzo proste /slaba widocznosc/ no i oczywiscie brak AA dzieki czemu zabki sa wszedzie i robi sie ogromna pikseloza)

wszedlem w multi i drugie rozczarowanie - szlo mi o dziwo bardzo dobrze ale tak jak ktos pisal - cos nie tak z designem tej mapy jest bo po prostu kiepsko sie na niej gra w porownaniu przynajmniej do Battlefielda z x360 / takie jakies dziwne to wszystko :(
chaos dziwne troche sterowanie_i nie wiem co jeszcze  :grin:
narazie srednio mi sie podoba

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:10:08 pm »
nakimushi a ty masz takie problemy z dźwiękiem jak ja i above89?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:20:47 pm »
Cytuj
no i oczywiscie brak AA dzieki czemu zabki sa wszedzie
Hmm to dziwne, u mnie praktycznie na ma aliasingu. Moze zmniejsz ostrosc w TV, nie dosc, ze oslabia aliasing to w tej grze znaczaco pomaga z tym pieprzonym ziarnistym filtrem.
Co do samej grafiki to jest roznie, np woda ssie po maxie, dym tez z samego poczatku jest swietny, ale np ten przy ostrzale z artylerii jest niczym z PS2 [nawet tam bywalo lepiej], efekty czasteczkowe ssa [np rozwalanie okien albo rozprysk wody badz odlamki pociskow], brak sladow po kulach tez daje o sobie znac...
Oswietlenie za to bardzo fajne, czasem jest troche za jasne, ale cienie akurat same w sobie sa w porzadku. Trawka ok i drzewka troche mniej, ale ujdzie. Postaci w cut-scenkach to pierwsza klasa, imho jest im baaardzo blisko juz do Crysisa, tekstury np glazow lub niektorych drewnianych elementow baardzo ladne, podloza juz niestety nieco mniej. Brak grze doszliwowania, ale za to jest naprawde plynnie.

Gameplay. Tu juz niestety gorzej, do sterowania jakos idzie jeszcze przywyknac [poza tym cholernym bieganiem pod L3 ...], za to juz sama rozgrywka w single strasznie chaotyczna, trudno odroznic swoich od przeciwnika, pojazdy tez jakos wszystkie tak samo wygladaja, zniszczenia khm takie bardziej na pokaz niz faktycznie poprawiajace gameplay, imho spodziewalem sie czegos wiecej. No i niepodoba mi niskie obrazenia broni, walisz sobie granatnikiem pod nogi i spada Ci 30% hp ..., co Ty robocop jestes, or smth? :>
Dzis przetestuje sobie online to zobacze jak to tam smiga, ogolnie bez rewelacji i zapowiada sie srednio tak samo jak BiA.

nakimushi

  • Gość
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:20:48 pm »
nie zauwazylem - ale czytalem wlasnie na zachodnim forum ze niektorzy maja cos z dzwiekiem



to ma byc next genowa grafika ? widocznosc na 50 metrow  :mad:
zly jestem

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:24:30 pm »
nie zauwazylem - ale czytalem wlasnie na zachodnim forum ze niektorzy maja cos z dzwiekiem
Mógłbyś zapodać linka do tego forum, albo do tematu konkretnie? Chętnie obbadam...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwca 06, 2008, 20:39:35 pm »
Pograłem trochę w demko (nawet całkiem sporo :)) i bardzo mi się podoba :D
Grafika jest naprawdę niezła (nie wiem co tak narzekacie), wkurzają jedynie pojawiające się obiekty, ale przy takiej rozwałce otoczenia nie zwracałem zbytnio na to uwagi.
Dźwięk świetny, muzyka też bardzo dobra, szczególnie kawałek pod koniec singla jest zaj*bisty :cool:

Gameplay również przypadł mi do gustu. Rozwałka otoczenia i pojazdy, tego mi brakowało :) No i wreszcie dali dobrego singla. Nowego BFa na pewno kupię (najprawdopodobniej jakiś miesiąc, dwa po premierze jak gierka trochę stanieje.

Ps. Grałem na Ps3, na 19' monitorze. U mnie z jakiś przyczyn net w Ps3 nie działa :( (wyskakuje błąd), a u brata śmiga, aż miło.
Ps2. Wie ktoś czy demo z XBL jest objęte blokadą, czy nie?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwca 06, 2008, 21:16:18 pm »
Ja też nie wiem skąd narzekania na grafikę. Wygląda to naprawdę dobrze. Mnie się już BF2 na X0 bardzo podobał graficznie a to wygląda jeszcze lepiej więc nie wiem czego się tutaj czepiać.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwca 06, 2008, 21:24:57 pm »
nie zauwazylem - ale czytalem wlasnie na zachodnim forum ze niektorzy maja cos z dzwiekiem



to ma byc next genowa grafika ? widocznosc na 50 metrow  :mad:
zly jestem
Nakimushi weź prosze zrób fotke np. z multi bo chciałbym zobaczyć czy też masz ząbki tu i tam czyli wszędzie ;P

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwca 06, 2008, 21:45:02 pm »
Idź do dentysty to Ci usunie ząbki  :???: ty tylko o jednym

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 06, 2008, 22:07:47 pm »
A mi kompletnie gra nie podeszła. Zero skilla sam chaos. A już kompletną kupą jest bazooka, nie dość że ciężko nią trafić to i tak strzał nie rozwala  czołgu. Zanim przeładuje to ten czołg cię rozwali (trzeba było stanąć bliżej żeby trafić), albo ktoś inny. Jak się ma jeszcze wystarczająco dużo szczęścia to nawet nie zdążysz wycelować w czołg i cię rozwali. Wkurza mnie również to że po mimo iż strzelam do kogoś z shotguna to i tak on mnie rozwala z karabinu, żeby nie było, stoję obok niego. I rezultat jest taki że częściej zabijam z shotguna z daleka niż tak jak powinno być czyli z bliska.

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 06, 2008, 22:09:22 pm »
A mi kompletnie gra nie podeszła. Zero skilla sam chaos. A już kompletną kupą jest bazooka, nie dość że ciężko nią trafić to i tak strzał nie rozwala  czołgu. Zanim przeładuje to ten czołg cię rozwali (trzeba było stanąć bliżej żeby trafić), albo ktoś inny. Jak się ma jeszcze wystarczająco dużo szczęścia to nawet nie zdążysz wycelować w czołg i cię rozwali. Wkurza mnie również to że po mimo iż strzelam do kogoś z shotguna to i tak on mnie rozwala z karabinu, żeby nie było, stoję obok niego. I rezultat jest taki że częściej zabijam z shotguna z daleka niż tak jak powinno być czyli z bliska.
Bez urazy, ale myślę, że brakuje Ci skilla jednak ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwca 06, 2008, 22:27:11 pm »
Cytuj
Bez urazy, ale myślę, że brakuje Ci skilla jednak
możliwe, ale nadal uważam że nawet jak bym miał skilla to nie rozwalałbym legionów wroga np jak mój kumpel w BF2 (dobra trochę przesadzam, może nie jest aż tak dobry ale przesłanie chyba zrozumiane). Albo w GTA--masz skilla to zabijesz trochę ludzi zanim ciebie zdejmą. A tu za dużo jest przypadku. Często było tak że idę sobie, celuję w czołg i ktoś mnie zdjął. No i denerwuje mnie to że pomimo iż widzę typa, to do póki nie strzelę w niego/ koło niego to nie pojawi się na radarze. Jeśli chodzi o multi to MGO 100 bardziej mi pasuje niż BF2.

lupinator

  • Gość
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwca 06, 2008, 22:30:26 pm »
Jest pewna przypadkowość, ale jeśli ktoś dobrze gra to ma dobre wyniki. Patrz - ci, którzy grali w dzisiejszej ustawce, zajmowali wszystkie pierwsze miejsca.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwca 06, 2008, 22:31:26 pm »
W gta wcale nie trzeba miec skilla. Tam glownie chodzi o niezly resp i mocna bron.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwca 06, 2008, 22:39:36 pm »
Jest pewna przypadkowość, ale jeśli ktoś dobrze gra to ma dobre wyniki. Patrz - ci, którzy grali w dzisiejszej ustawce, zajmowali wszystkie pierwsze miejsca.
no patrz, a ja w drugim meczu byłem drugą najlepszą osobą w grze, a teraz 2 mecze w wstecz to z trudem uciułałem 50 pkt.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwca 06, 2008, 22:43:07 pm »
Im dłużej gram tym więcej plusów znajduję w tej grze. Trzeba jej przyznać że żadna inna gra nie oddaje klimatu wojny, rozwałki i zadymy tak jak BF:DC. Szczególnie uwydatnia to ten mniejszy czołg, który może sadzić z dużej lufy pod rząd bo budynki od jego strzałów zawalają się jeden po drugiem.

Co dziwne dzisiaj w jednym momencie gra mi chrupała a wczoraj nawet jak była większa zadyma to wszystko było płynniutko.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwca 06, 2008, 23:16:05 pm »
Idź do dentysty to Ci usunie ząbki  :???: ty tylko o jednym
Bo wkurzają mnie te krawedzie i robi się papka zamiast cool graficzki niech zrezygnują z detali na rzecz aax2 lub nawet 1.5 ;)

Ponadto gra czasami zwalania nie jakoś dokuczliwie ale jest to troszku odczuwalne podczas ostrej zadymy ;)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #315 dnia: Czerwca 06, 2008, 23:19:54 pm »
Nie wymagaj od rsxa zbyt wiele.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #316 dnia: Czerwca 07, 2008, 00:46:54 am »
Na zyczenie wrzucam troche fotek z SP i MP :) [czesc w 1024x768, ale wiekszosc w 1600x1200, wiec polecam tez kliknac, by zobaczyc je w calosci, bo dopiero tam widac czy sa zabki czy nie :p]
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2008, 00:49:58 am wysłana przez KKRT »

nakimushi

  • Gość
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #317 dnia: Czerwca 07, 2008, 00:53:20 am »
no pogralem dluzej i multi jednak jest swietne  :-D / mysle ze bronie z czasem zbalansuja jakims updatem

grafika nie jest zla tylko mnie wkurza ten aa czy mgla czasem ale ogolnie jest spoko ;)

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #318 dnia: Czerwca 07, 2008, 01:09:34 am »
A mi kompletnie gra nie podeszła. Zero skilla sam chaos. A już kompletną kupą jest bazooka, nie dość że ciężko nią trafić to i tak strzał nie rozwala  czołgu. Zanim przeładuje to ten czołg cię rozwali (trzeba było stanąć bliżej żeby trafić), albo ktoś inny. Jak się ma jeszcze wystarczająco dużo szczęścia to nawet nie zdążysz wycelować w czołg i cię rozwali. Wkurza mnie również to że po mimo iż strzelam do kogoś z shotguna to i tak on mnie rozwala z karabinu, żeby nie było, stoję obok niego. I rezultat jest taki że częściej zabijam z shotguna z daleka niż tak jak powinno być czyli z bliska.
dokladnie, tez gram tym bazookowiczem, bo chce rozwalac ludzi co w czolgach siedza, ale jednak balans piechota-pojazdy jest imo kompletnie w tej grze zdupczony [ tak samo, jak w kazdej innej z pojazdami ;) ]. ale z tym shotgunem to moze laga masz? u mnie dziala wysmienicie, przewaznie jeden-dwa strzaly i przeciwnik znow musi przebiec pol planszy, zanim dojdzie do jakiego miejsca bitwy :)

wkurza mnie niesamowicie w tej grze ta strzykawka w klate... nie potrafili sie zdecydowac czy wrzucic stary system hp czy nowszy system regeneracji i wcisneli takie cos :???: kompletnie bez sensu, koles umiera, to wyciaga strzykawe i se wbija ja w klate :lol:

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Battlefield: Bad Company
« Odpowiedź #319 dnia: Czerwca 07, 2008, 01:44:24 am »
Cytuj
ale jednak balans piechota-pojazdy jest imo kompletnie w tej grze zdupczony
Jak w zyciu; ehh wyskocz tu na taki czolg.

Cytuj
kompletnie bez sensu, koles umiera, to wyciaga strzykawe i se wbija ja w klate
Lepsze to niz boska interwencja w CoD4.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.